Огляд веб-потоків 2020 – Створення веб-сайтів простіше та швидше


Для створення дивовижних веб-сайтів у наші дні вам не потрібно володіти тоном кодування знань. У той час як більшість веб-майстрів, власників малого бізнесу та Інтернет-підприємців знайомі з традиційними системами управління контентом, такими як WordPress, Drupal або Joomla, новіші розробники веб-сайтів починають набирати велику тягу.

Один з розробників веб-сайтів, який останніми роками зробив великий сплеск на сцені розробки веб-сторінок, – це Webflow. Запущений ще в 2013 році, Webflow призначений для тих, хто хоче створити сучасні веб-сайти, не роблячи жодного рядка коду. Хоча сервіс може здатися звичним для конкурентів, таких як Wix, Squarespace і Weebly, Webflow вдається забезпечити унікальний поворот.

Webflow – це не лише дизайнер веб-сайтів. Це складний онлайн-інструментарій, який дозволяє створювати, публікувати та керувати своїм сайтом з одного місця. Веб-потік часто називається “гібридною” послугою фахівцями в галузі, яка є вашою єдиною крамницею для всіх ваших потреб в Інтернет-видавництві і є дуже хорошою альтернативою Wix.

Щоб дізнатися, чи підходить ця послуга для вас, перегляньте наш огляд Webflow нижче. Оскільки компанія працює дуже інакше, ніж деякі інші веб-сервіси там, ми розглянемо кожну окрему категорію, щоб побачити, що може запропонувати Webflow.

Contents

Послуги Webflow

Існує маса функцій та послуг, що пропонуються Webflow. Якщо ви не знайомі з тим, що потрібно для публікації сайту, структура цін компанії може бути дещо заплутаною. Найкращий спосіб поглянути на те, що може запропонувати Webflow – це розділити функції на три різні категорії. До них відносяться дизайн веб-сайтів, CMS та хостинг.

Конструктор веб-сайтів Webflow

Найбільш вражаюча річ, яку може запропонувати Webflow – це конструктор веб-сайтів. Він створений, щоб забезпечити вам максимальну гнучкість. Вся модель побудови Webflow полягає в тому, щоб скористатися потужністю HTML, CSS та JavaScript без необхідності робити кодування самостійно.

Конструктор веб-сайтів використовує інтерфейс перетягування. Однак це не схоже на інші системи, які ви могли використовувати. Це набагато складніше та багате на функції. Хоча це створює круту криву навчання, вона забезпечує велику універсальність, як тільки ви отримаєте звичку до речей.

Коли ви запускаєте конструктор, ви помітите, що він дуже схожий на Photoshop або інше професійне графічне програмне забезпечення. На бічній панелі є кілька інструментів для використання та велике вікно попереднього перегляду. У цій області попереднього перегляду ви будете займатися більшою частиною дизайнерської роботи.

Webflow використовує унікальний “Модель коробки” підхід, коли мова йде про створення сайту. По суті, ви можете додавати, переміщувати та редагувати окремі елементи. Webflow розміщує елементи у вікні, що дозволяє налаштувати їх так, ніби вони були фізичними предметами. На передній панелі CMS є безліч чудових інструментів дизайну для повного налаштування вашого сайту. До них відносяться інструменти для точної типографії, проста система фарбування і навіть функція “Класи”, щоб вносити широкі зміни на всю веб-сторінку.

Приємна річ у розробнику веб-сайтів Webflow в тому, що кодування HTML і CSS виконується автоматично. Не потрібно нічого робити. Звичайно, Webflow дає вам можливість самостійно маніпулювати кодом, якщо вам це зручно. Але, розмітки створюються миттєво, якщо ви вирішили працювати в графічному інтерфейсі.

Зважаючи на це, Webflow не претендує на те, що кодування не існує. З багатьма іншими розробниками веб-сайтів із перетягуванням веб-сайтів ви можете створювати сайти, навіть не замислюючись про те, що кодування робиться на бекенді. Очевидно, жоден розробник веб-сайтів не зможе створити кожен елемент дизайну, до якого придумає ваш розум. Якби це було так, кодування взагалі не було б потреби.

Webflow ніколи не дозволяє забути, що кодування необхідне для створення вашого сайту. Ви повинні працювати в межах параметрів, на які здатні HTML, CSS та JavaScript. Хоча вам не потрібна тонна кодування, щоб максимально використати розробника веб-сайту, ви можете скористатися деякими базовими знаннями.

Доступні шаблони

Webflow дає вам багато варіантів того, як ви хочете запустити свій сайт. Якщо у вас вже є ноу-хау з кодування, ви можете почати з чистого полотна і пустити свою фантазію. Крім того, ви можете почати з багатьох шаблонів розробника.

Існує понад 40 безкоштовних шаблонів та велика колекція преміальних шаблонів на вибір. Варіанти преміювання можуть коштувати до 149 доларів. Однак вони створені професійними веб-розробниками та пропонують унікальний стиль та якісні якості, які допоможуть вашому сайту виділитися. Багато шаблонів преміум-класів створені розробниками спільноти, що чудово, якщо ви хочете по-справжньому творчих варіантів.

Незалежно від того, вибираєте ви безкоштовний або преміальний шаблон, створити свій сайт досить просто. Ви можете змінити практично кожен елемент, щоб зробити готовий виріб своїм.

Webflow також має три провідні рамки для початку роботи. Wireframes дуже схожі на традиційні шаблони таким чином, щоб вони керували вашою творчою дорогою. Однак вони пропонують набагато більшу гнучкість, оскільки не містять графічних елементів. Натомість провідні кадри орієнтовані на структуру вашого сайту. Наразі Webflow має бездротові схеми запуску, бізнесу та портфоліо.

Взаємодії

Якщо ви хочете створити сучасний та інтерактивний сайт, веб-потік охопив вас. Найкрутіша частина розробника веб-сайтів веб-сайту – це розділ Взаємодії. По суті, це інструмент дизайну автоматизації JavaScript, який дозволяє реалізовувати інтерактивні функції на своєму сайті.

Користувачі Інтернету мають сильну реакцію на невеликі інтерактивні елементи. Незалежно від того, чи це прокрутка паралакса чи анімовані меню, ці невеликі деталі можуть мати великий вплив на те, як люди переглядають ваш сайт. Вони виділяють сучасну та професійну атмосферу, яка виділяється.

Зазвичай реалізація цих елементів є трудомістким процесом. За допомогою Webflow це можна зробити за допомогою декількох простих клацань. Є кілька елементів взаємодії. Усі вони спрацьовують на основі того, що люди роблять на вашому сайті. Отже, такі дії, як прокручування, клацання та наведення курсору, надають захоплюючі візуальні деталі.

Чуйний та мобільний

Не має значення, який цифровий простір ви створюєте за допомогою Webflow, ви можете спокійно знати, що це буде чудово виглядати на більшості пристроїв. Розробник веб-сайтів призначений для створення чуйних веб-сайтів, які автоматично адаптуються до потреб користувача. Все кодування зручно для мобільних пристроїв. Таким чином, ваші відвідувачі матимуть однаковий досвід, незалежно від того, чи отримують вони доступ до вашого веб-сайту на смартфоні, планшеті чи настільному комп’ютері.

Сайти, які відчувають незграбність та невідповідальність, часто мають проблеми з кодуванням. Проблема з іншими розробниками веб-сайтів та системами управління вмістом полягає в тому, що вони занадто багато покладаються на окремі плагіни та спеціальні сценарії. За допомогою Webflow усі ці складні коди генеруються автоматично в одному середовищі. Є менше систем для спілкування. В результаті передня панель працює плавно.

Система управління вмістом Webflow

Окрім турботи про всі ваші потреби в веб-дизайні, Webflow може ефективно керувати вашим вмістом. CMS Webflow надає всі інструменти, необхідні для імпорту вмісту, створення нових сторінок та керування функціями з одного місця. Він конкурує з широкоформатними системами CMS, такими як WordPress та Drupal. Це тому, що Webflow розроблений спеціально для роботи для дизайнерів, розробників та веб-майстрів

Проста панель управління

Якщо мова йде про простоту використання, то веб-система CMS Webflow – це легко. Хоча він не використовує cPanel або будь-яку іншу платформу, до якої можуть використовуватись досвідчені веб-майстри, система управління дуже зручна для користувачів. Чудова річ у тому, що вам не доведеться возитися з функціями управління базами даних або окремими фрагментами програмного забезпечення. Це все з графічним керуванням, що дозволяє вам легко знаходити та редагувати потрібний вміст.

Webflow також має унікальну функцію “Колекції”. За допомогою нього можна визначити конкретні типи вмісту або веб-сторінок. Це полегшує редагування або додавання вмісту на всьому веб-сайті без необхідності виконувати ручну роботу.

Не потрібні додатки

Редактор веб-потоків, який є частиною системи управління вмістом, надає безліч високоефективних інструментів публікації під рукою. Ми дуже цінуємо CMS в тому, що вам не доведеться використовувати багато додаткових плагінів. З такими платформами, як WordPress, вам потрібно буде встановити та керувати плагінами для створення різних типів вмісту. У Webflow вбудована вся ця функціональність.

Ви можете створювати та керувати статичним або динамічним вмістом все з одного місця. Незалежно від того, чи потрібно вам створити просту публікацію блогу або складні цільові сторінки, система управління вмістом дозволяє вам виконати роботу, не турбуючись про встановлення додаткових плагінів..

Редагування в реальному часі

Ще одна примітна привабливість редактора Webflow полягає в тому, що ви можете опублікувати нові сторінки в мить і редагувати вміст у режимі реального часу. Webflow стверджує, що додати нову сторінку так само просто, як створити форму. Якщо ви подивитеся на цю функцію в Редакторі, вона насправді виглядає як бізнес-форма. Все, що вам потрібно зробити, це визначити кілька параметрів, завантажити зображення та натиснути кнопку «Опублікувати». Ваша нова сторінка буде створена тут і там.

Навіть після публікації ви все ще можете редагувати вміст сайту. Функція редагування в реальному часі дозволяє змінювати структуру сторінки та створювати вміст, отримуючи попередній попередній перегляд. Вам взагалі не потрібно возитися із бекендом або переходити по складній панелі керування CMS. Можливість бачити сторінку оживає під час редагування – це чудово. Це не тільки прискорює ваш робочий процес і підвищує ефективність роботи, але ви можете на власні очі побачити, з чим зіткнуться ваші відвідувачі, коли вони переглянуть сторінку.

Інструменти SEO

Виробництво і збільшення трафіку так само важливо, як і створення вашого сайту. У більшості систем управління контентом турбота про SEO вашого сайту вимагає використання додаткових плагінів або складного програмного забезпечення. Webflow має функції, вбудовані прямо в CMS, щоб допомогти вам помітити на сторінках результатів пошукової системи Google.

Додані SEO інструменти дуже прості у використанні та розумінні. Ви можете створити метаописи, налаштувати Open Graph та багато іншого прямо з налаштувань сторінки. Завдяки функції «Колекції» ви навіть можете швидко визначити значення SEO, щоб виконати завдання за лічені хвилини.

Електронна комерція

Платформа електронної комерції Webflow – порівняно нове доповнення до пропозицій компанії. Однак він потрапив у землю і швидко став гідним суперником проти таких ігрових конкурентів, як Squarespace. На фронті будівлі веб-сайту Webflow дозволяє вам дуже легко створювати та керувати своїм сайтом. Є безліч чудових шаблонів, якими можна скористатися. Як завжди, у вас є повний контроль, щоб зробити свій інтернет-магазин власним.

Ви можете створювати продуктові сітки, користувацькі сторінки продуктів та багато іншого. Webflow також має власні кошики для покупок та сторінки замовлення. Обидві ці функції можна персоналізувати всім, від унікальної графіки до цікавих анімацій.

Якщо ви переживаєте з технічної сторони речей, електронна комерція Webflow піклується про все це. В даний час платформа приймає кредитні картки, Apple Pay та Google Pay. У компанії є плани впровадити PayPal і в майбутньому. Всі збори з податку з продажу та ПДВ нараховуються автоматично для простоти.

Особливості продажу також підключені до важливих резервних систем. Електронна комерція Webflow включає надійну систему управління запасами та сумісна з Zapier для підвищення функціональності. За допомогою додатків Zapier ви можете зробити все, починаючи з генерування етикеток доставки, щоб відстежувати процес виконання.

Хоча платформа електронної комерції ще не така повнофункціональна, як деякі інші параметри, вона все ж доступна. Платформа все ще нова. Однак Webflow вже розробив його, щоб стати адаптовим рішенням, яке буде працювати для власників малого бізнесу та великих підприємств.

Хостинг веб-потоків

Після того, як ваш веб-сайт ідеальний, ви можете опублікувати його за допомогою багатьох доступних планів хостингу. В даний час почати процес проектування та будівництва абсолютно безкоштовно. Ви навіть можете опублікувати своє творіння для тестування, не платячи ні копійки. Це дозволяє власникам веб-сайтів, які вперше починають відчувати послугу, і бачити, як виглядає їх веб-сайт. Безкоштовні сайти мають обмежені можливості та публікуються з піддоменом .io.

Справжня хостингова послуга Webflow піднімає все на новий рівень. Як постачальник хостингу, Webflow не розчарує. Не тільки є кілька планів на вибір, але ви отримуєте якісний сервіс, який конкурують спеціалізовані компанії, що займаються веб-хостингом.

Хороші показники та надійність

Начебто розробнику веб-сайтів і CMS веб-сайту було недостатньо, хостинг-сервіс закінчується деяким найкращим доступним обладнанням, щоб забезпечити вам вражаючі показники. Webflow пропонує хмарний хостинг, який працює за допомогою мереж Amazon CloudFront та Fast. Ці створені мережі мають надійне обладнання в центрах обробки даних, за яким суворо контролюється та бездоганно підтримується. Всього існує понад 100 центрів обробки даних та розташування серверів по всьому світу.

Оскільки плани хостингу працюють на хмарній інфраструктурі, багато питань, що виникають із традиційними планами хостингу, не існує. Вам не доведеться турбуватися про повільну швидкість з’єднання або проблеми надійності. Webflow пропонує 99,9% рейтингу часу роботи. Усі плани сумісні з HTTP / 2 і скористайтеся CDN, щоб забезпечити відповідність швидкості, незалежно від місця розташування ваших відвідувачів..

Включені функції безпеки

Всі плани хостингу захищені безпосередньо від кажана. Вони постачаються з безкоштовним сертифікатом SSL. SSL означає захищений шар розеток. По суті, ця технологія працює для шифрування зв’язку між хостинг-серверами та пристроями відвідувачів. Зважаючи на всі ризики, пов’язані з кібербезпекою, ця функція шукає багато користувачів Інтернету. Сертифікат SSL надає спокій вашій аудиторії та дає їм знати, що ваш сайт безпечний для відвідування. Плани хостингу в Webflow постачаються з цією функцією безпеки безкоштовно.

Масштабоване рішення

Оскільки Webflow використовує хмарну технологію хостингу, усі плани є повністю масштабованими. За допомогою стандартних служб спільного хостингу ви обмежені можливостями сервера. Якщо ви відчуваєте збільшення трафіку або зростаєте швидше, ніж ви очікували, вам не пощастить. На веб-потоці ви можете змінити план хостингу, щоб відповідати вашим потребам. Ви можете збільшити розмір пам’яті, отримати більшу пропускну здатність та інше, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого сайту.

Що про підтримку клієнтів?

Раніше ми згадували, що у веб-розробника веб-сайту Webflow є крута крива навчання. Webflow на відміну від будь-якої іншої компанії на ринку. Кожен аспект доступних послуг є унікальним та власним. Таким чином, вам знадобиться час, щоб ви розвісили речі. На щастя, підтримка клієнтів Webflow є для того, щоб надати вам допомогу.

Webflow має різні способи отримання допомоги. Якщо ви віддаєте перевагу з’ясувати речі для себе, ресурси самодопомоги охопили. Webflow має одну з найбільш детальних баз знань на ринку. Існують покрокові посібники та відеоуроки для майже всіх функцій, які може запропонувати розробник веб-сайтів, CMS та хостинг-сервіс..

Називається університетом Webflow, база знань покликана допомогти вам максимально використати різні функції. Все розділено за категоріями. Це полегшує роботу з університетом Webflow або пошуку конкретних тем, що відповідають вашим потребам. Якщо ви хочете швидко знайти інформаційний вміст, є також панель пошуку.

Для особистої допомоги у вас є пара варіантів. По-перше, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів безпосередньо з поданням квитка. Ця проста форма надсилає повідомлення спеціалістам служби підтримки. Команда доступна з 6:00 до 18:00, з понеділка по п’ятницю. Після подачі квитка ви можете очікувати відповіді через 24 до 48 годин.

На жаль, персоналізованої підтримки Webflow не вистачає порівняно з іншими компаніями. Немає функції прямого чату чи підтримки телефону. Крім того, години та час відповіді трохи невтішно. Якщо ви враховуєте той факт, що інші компанії пропонують способи зв’язатися із підтримкою 24 години на добу, факт особистої відповіді вам доведеться чекати щонайменше 24 години, це невдача.

З урахуванням сказаного, ви можете отримати допомогу від громади. У Webflow є форум, де учасники можуть задати питання та отримати допомогу. Спільнота Webflow досить велика і віддана, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем, щоб отримати хороші поради.

Плани ціноутворення Webflow

Що стосується ціни та передплати, Webflow робить все зовсім інакше. Пам’ятайте, Webflow – це “гібридний” інструментарій, який виконує роботу багатьох різних постачальників послуг. Таким чином, ви можете розраховувати заплатити трохи більше, ніж ви б робили зі звичайним веб-сайтом.

Webflow має безкоштовний план, який дозволяє почати створювати свій сайт. Витрати починають виникати, коли ви вирішили опублікувати свій сайт. Webflow пропонує широкий спектр планів. Вони розділені на дві різні категорії. Ви можете стягувати плату залежно від кількості сайтів, на яких можна перейти за традиційним варіантом, і оплатити свій рахунок. Ось деяка інформація про плани Webflow.

Плани веб-сайтів

Завдяки таким планам ви сплачуєте кожен веб-сайт, який ви маєте. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто має чітке уявлення про те, який проект вони створюють. Це чудово для окремих блогів, ділових веб-сайтів чи веб-сайтів електронної комерції.

Основний план веб-сайту

Основний план веб-сайтів ідеально підходить для менших веб-сайтів. Він не включає доступ до функцій CMS. Що стосується хостингу, він включає достатню пропускну здатність для 25000 відвідувачів щомісяця.

Ціна:
$ 15,00 на місяць
$ 12,00 на місяць із терміном на 12 місяців, що нараховується як 144,00 доларів щорічно

План веб-сайтів CMS

Завдяки Плану веб-сайтів CMS ви отримуєте доступ до функцій CMS та має пропускну здатність для 100 000 відвідувачів щомісяця. Ви також можете створити 3 входи для редакторів вмісту.

Ціна:
$ 20,00 на місяць
$ 16,00 на місяць із 12-місячним терміном, що виставляється як 192,00 доларів щорічно

План веб-сайтів для бізнесу

Відмінно підходить для бізнес-сайтів з високим трафіком, цей план має пропускну здатність для мільйона відвідувачів на місяць. Ви також отримуєте 10 вхідних редакторів вмісту та необмежену кількість форм.

Ціна:
$ 45,00 на місяць
36,00 доларів на місяць із терміном на 12 місяців, що нараховується як 432 долари щорічно

Плани електронної комерції

Стандартний план електронної комерції

Цей план призначений для підприємств, які роблять приблизно $ 50 тис. Продажів на рік. План складається з усіма особливостями плану веб-сайту CMS. Усі транзакції мають 2-відсоткову плату.

Ціна:
$ 42,00 на місяць
29,00 доларів на місяць із терміном на 12 місяців, що нараховується як 348,00 доларів щорічно

Плюс план електронної комерції

План електронної комерції Plus має всі функції як План веб-сайтів для бізнесу. Це для компаній із щорічними продажами близько 200 000 доларів. Він має 0-відсоткову плату за трансакцію та 10 рахунків персоналу.

Ціна:
$ 84,00 на місяць
74,00 доларів на місяць із терміном на 12 місяців, що нараховується як 888,00 доларів щорічно

Розширений план електронної комерції

Найвищий план електронної комерції не має щорічного обмеження продажів або плати за транзакції. Він оснащений усіма функціями сайту та 15 обліковими записами персоналу.

Ціна:
$ 235,00 на місяць
212,00 доларів на місяць із терміном на 12 місяців, що виставляється на суму 2544,00 доларів щорічно

Індивідуальні плани рахунків

Плануючи рахунок, ви платите, щоб скористатися послугами. Вам не стягується плата за кожен сайт. Однак є деякі обмеження щодо кількості проектів, які ви можете зробити. В даний час всі нові власники рахунків починаються з безкоштовного плану та можливості запустити два проекти. Потім можна оновити для власного хостингу за допомогою свого домену.

Усі індивідуальні акаунти мають облікові дані для однієї особи. Це чудово для фрілансерів, оскільки ви можете безпосередньо виставляти рахунки клієнтам та користуватися послугами білого маркування.

Індивідуальний план Lite

За допомогою плану Lite ви можете зробити до 10 проектів. Він не включає маркування білого кольору. Але у вас включені необмежені перекази проектів та послуги з виставлення рахунків клієнтам.

Ціна:
$ 24,00 на місяць
$ 16,00 на місяць із 12-місячним терміном, що виставляється як 192,00 доларів щорічно

Про індивідуальний план

Цей план має можливість створити необмежену кількість сайтів. Ви також отримуєте клієнтські рахунки, послугу білого маркування та захист паролем сайту.

Ціна:
$ 42,00 на місяць
$ 35,00 на місяць із 12-місячним терміном, що нараховується як 420,00 $ щорічно

Плани облікових записів команди

Якщо ви є частиною більшої групи веб-дизайнерів і розробників, плани командних облікових записів – прекрасний варіант. Ці плани дозволяють співпрацювати з іншими розробниками з однієї панелі інструментів. Як власник облікового запису, ви отримали найбільше управління. Однак ви можете надати облікові дані для входу для членів вашої команди, щоб ви могли працювати в одному просторі. На додаток до командного плану, Webflow пропонує план підприємства. Це персоналізований пакет, тому цінові зміни залежать від ваших потреб.

Завдяки командному плану ви отримуєте всі функції плану індивідуального облікового запису Pro. Це означає, що у вас є можливість робити необмежену кількість сайтів. Ви також можете виставляти рахунки клієнтам безпосередньо та користуватися білою етикеткою.

Ціна:
$ 42,00 з людини, на місяць
$ 35,00 на особу, на місяць із терміном на 12 місяців. Сплачується як 420,00 доларів за особу, на рік.

Чи має Webflow гарантія повернення грошей?

Webflow не пропонує гарантії повернення грошей. Вони також не повертають гроші. Хоча це може виглядати як величезний негатив, ми розуміємо, чому компанія діє таким чином. Webflow дозволяє вам запускати проекти безкоштовно. Ви можете скористатися інструментами для створення веб-сайтів і навіть перевірити якість хостингової послуги, не платячи нічого.

Перед тим, як надавати будь-яку платіжну інформацію, ви дізнаєтесь, чи підходить вам послуга. Це досить щедра вигода, яку більшість компаній не пропонують. Гарантії повернення грошей покликані забезпечити вам спокій, коли ви не знаєте, якою буде якість постачальника послуг. Оскільки ви можете заздалегідь протестувати все це, в цьому немає потреби.

Якщо вам дають постріл Webflow?

Веб-потік може запропонувати малому бізнесу та приватним особам. Розробник веб-сайтів дуже інтуїтивно зрозумілий, а сервіс хостингу досить надійний. Хоча плани можуть стати трохи заплутаними і дорогими, найсильнішим аспектом Webflow є те, що це набагато більше, ніж розробник веб-сайтів. Компанія надає вам єдине місце для створення, управління та публікації вашого сайту. Якщо простота – це те, що ви хочете, ви можете отримати це за допомогою Webflow.

Webflow не є ідеальним жодним чином. Компанія відносно нова. Таким чином, є деякі сфери, в яких ми хотіли б побачити покращення. Існує досить значна крива навчання використання конструктора веб-сайтів, і підтримка клієнтів потребує певного часу, щоб відповісти. Але, якщо ви можете не помітити ці проблеми, Webflow може служити вам добре. Цей розробник веб-сайтів постійно вдосконалюється. Ми із задоволенням бачимо, як Webflow розвиватиметься та адаптуватиметься на цьому конкурентному ринку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector