5 способів блогери можуть використовувати SEMRush для збільшення трафіку та доходу

SEMRush – це інструмент, специфічний для пошуку вигідних ключових слів. Ми живемо в той час, коли SEO перебуває на передньому плані успішного блогу. SEMRush – це програма, яку багато нових та старших блогерів використовують для оптимізації своїх сайтів, створення вмісту, який бажає їх аудиторія та створення кращого досвіду для відвідувачів.


Якщо ви порівняно новачок у SEMRush, можливо, вам цікаво, що це за інструмент і якими способами користуються професійні блогери для власних сайтів.

Що саме – SEMRush?

Краса SEMRush полягає в тому, що цим може бути використана будь-яка кількість сайтів. Незалежно від того, чи є у вас популярний особистий блог, який спирається на Adsense, Infolinks, або на корпоративному веб-сайті, який потребує збільшення трафіку, SEMRush може легко працювати для вас. Його платформа працює на виявлення різних тенденцій, які відбуваються у вашій ніші, виявлення різноманітних ключових слів, аудит ваших на сторінці SEO, перевірку рейтингів та зворотних посилань.

Зрештою, коли ваш блог добре оптимізований, він буде добре робити з точки зору залучення як більше трафіку, так і доходу для вас. Якщо ви не використовуєте такий інструмент, як SEMRush, ви, можливо, не знаєте ключових слів, які люди шукають, щоб знайти блог, як ваш. Ви можете не усвідомлювати, які сторінки на вашому сайті допомагають або навіть перешкоджають досягти успіху. SEMRush може легко перетворити спосіб функціонування вашого веб-сайту, і це один із найважливіших інструментів інтернет-маркетингу, який я рекомендую людям використовувати.

5 способів блогери можуть використовувати SEMRush

SEMRush пропонує безкоштовну пробну версію 14 днів, а потім може поширитись на платне членство, якщо ви вважаєте, що це корисний інструмент для вашого блогу. Як власник блогу, ви можете дізнатися, що саме SEMRush може зробити для вас і як інші блогери використовують програмне забезпечення для оптимізації своїх сайтів.

1) Розуміння вашого поточного успіху

Під час переходу до SEMrush та введення доменного імені ви побачите загальний екран огляду трафіку, який покаже вам, як ви працюєте в плані пошукового трафіку, який ви отримуєте – як для платних каналів, так і для звичайних. Ви можете відразу побачити, чи рухається ваш трафік вгору чи вниз, якщо ваш рейтинг покращується або погіршується для основних ваших ключових слів, як ви рейтингуєте в межах SEMrush тощо.

Ви можете завантажити звіт про огляд, підготовлений SEMrush, як PDF, і дуже легко змінити діапазони дат, щоб ви могли бачити хід свого сайту за різні періоди часу, такі як останні 30 днів або останні 2 роки.

Ось одна частина екрана огляду, яка показує зростання трафіку за певний проміжок часу.

півмісяць-1

2) Ознайомтеся з вашими конкурентами

Поміркуймо, є мільйони блогів, і багато, мабуть, дуже схожі на ваш. Через це платити потрібно знати вашу конкуренцію та бачити, що спричиняє їх успіх, поки ви можете продовжувати боротися за трафік на свій сайт. SEMRush має функцію, яка дозволяє вам ознайомитись з вашими конкурентами та ключовими словами, з яких вони отримують трафік у своїх власних блогах. Звідти ви можете легко прийняти рішення про розробку вмісту, орієнтованого на ці пошукові терміни.

Розуміння конкуренції та того, як відбувається їх маркетинг, дозволить вам досягти більшого успіху в довгостроковій перспективі.

Якщо конкурент отримує трафік за ключовими словами, релевантними вашому блогу, чому б не націлити його також?

Наприклад, цей сайт охоплює різноманітні теми, щоб допомогти людям завести блог, наприклад, як писати дописи в блозі або розвивати свої соціальні медіа після.

Наприклад, сайт, націлений на подібних мені читачів, – Problogger, тому давайте подивіться на їхній трафік.

проблоггер

Я поясню, що означають заголовки, які ви бачите.

  • Ключові слова: найпопулярніші ключові слова, за якими оцінюється Problogger.
  • Позиція: Де вони класифіковані за цими ключовими словами (кількість у дужках – це їхній рейтинг).
  • Обсяг: передбачуваний щомісячний трафік, який генерується за допомогою цих ключових слів
  • CPC: вартість кліку, якщо хтось рекламується на основі цього ключового слова (у доларах США).
  • URL: Веб-сторінка, що генерує трафік.
  • Трафік: середній відсоток усього трафіку, який веб-сайт отримує від цього ключового слова.

Отже, з цього огляду я бачу, що Problogger досить добре займає позицію “Що таке блог”, і цей пошуковий термін отримує понад 14 000 пошукових запитів на місяць у США. Це здається гарним ключовим словом для мене націлювання в майбутньому, оскільки це типи людей, яких я хотів би приєднати до свого списку розсилки.

Почну з створення публікації в блозі, орієнтованої на знайдені вами терміни, просуну свою публікацію в блозі, щоб підвищити її видимість і почати збільшувати свій органічний трафік.

3) Знайдіть нові можливості для ключових слів

Якщо натиснути на ключове слово “Що таке блог”, я можу побачити більше ключових слів, які SEMRush вважають, що можуть відповідати цьому терміну. Їх можна побачити у “Звіті про відповідність фраземетрії” та “Звіт про відповідні ключові слова”.

фраземат

З цього швидкого пошуку я бачу ще одне ключове слово, яке мене цікавить… “Про що в блозі”, в якому 1300 пошукових запитів у США на місяць.

4) Знайдіть кращі можливості реклами

Монетизація вашого блогу рекламою – популярний спосіб заробити гроші в Інтернеті.

Є власники веб-сайтів, які платять багато грошей за трафік через такі мережі, як Google AdWords, в той час як ви безкоштовно рухаєтеся власним трафіком. AdWords може бути досить дорогим, тому, якщо вам вдалося знайти ці компанії, ви могли б заробити гроші, запропонувавши вони розміщувати свою рекламну рекламу безпосередньо на вашому сайті або навіть приєднатися до їхньої партнерської програми.

SEMRush робить це легко. Він розглядає всі ключові слова, за якими ви класифікуєте, а потім визначає компанії, які платять за рекламу на основі цих ключових слів, і відображає їх у діаграмі.

Якщо ми повернемося до нашого прикладу Problogger, то ми можемо побачити, що наступні сайти проводять платну рекламу за ключовими словами, за якими вони вже досить добре оцінюються. Платний трафік – чудовий показник ключових слів, які заробляють гроші на блогерах.

соціальні оголошення

5) Слідкуйте за поточним та існуючим рейтингами

Ще одна ключова особливість, яку пропонує SEMRush – це те, що ви можете легко відслідковувати свої поточні та минулі звіти. Ви можете бачити різні тенденції, що відбуваються у всіх областях вашого блогу. Багато блогерів, які не використовують SEMRush, можуть не пам’ятати, які ключові слова або записи були справжнім успіхом з точки зору їх органічного трафіку. Вони можуть припустити, що якась річ працювала для них у минулому, але не бути впевненими, які терміни чи сторінки були успішними та чому.

Використання SEMRush як Blogger

Якщо ви блогер, який наразі не використовує SEMRush для розуміння, ви, безумовно, не втрачаєте можливості отримати користь для всього свого блогу. Знання того, що для вас працює, а що не для вас, заважає вам займатися чимось, що може перешкоджати вашому бізнесу. Це також допомагає вам усвідомити речі, які сприяють збільшенню трафіку та доходу в довгостроковій перспективі, особливо завдяки тому, що ви зможете зрозуміти ключові слова, на які спрямовані інші люди..

Той факт, що тисячі блогерів та маркетологів у всьому світі використовують SEMRush щодня, повинен змусити вас зрозуміти, наскільки цінний цей інструмент.

SEMRush буквально змінює обличчя SEO та робить його більш доступним для всіх. Ви можете керувати транспортним засобом, який керує вашим сайтом, і ви можете заглибитися в роботу свого блогу, щоб побачити, що робить його успішним або не дозволяє йому стати його одним.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector