Статистика відео-маркетингу – 2020 – неймовірні факти про блокування та маркетинг відеоконтенту

У світі, що постійно змінюється, цифровий маркетинг, відеоконтент продовжує відігравати вирішальну роль у підвищенні експозиції та генерування конверсій. Сьогодні це одна з найбільш ефективних частин будь-якої стратегії цифрового маркетингу. З розвитком технологій та мереж соціальних медіа рекламодавці мають більше способів взаємодії з аудиторією, ніж будь-коли раніше.


У наші дні люди мають у своєму розпорядженні багатство технологій. Вони постійно наражаються на інтерактивні медіа та відео. Молодші демографи переглядають цифровий контент ще до того, як навіть змогли ходити на двох ногах. Це знайомство з технологією призвело до буму на інтернет-ринку відео. Незалежно від того, що ваш бізнес може запропонувати споживачам, було б розумно втілити деякий вміст відео у ваші цифрові маркетингові зусилля.

Поглинання YouTube

Хоча традиційні ЗМІ все ще досить популярні у всьому світі, цифрові медіа швидко наздоганяють. 6 з 10 людей вважають за краще дивитися короткі відео в Інтернеті, ніж проводити час перед телебаченням. Замість того, щоб сидіти на дивані і переглядати те, що відбувається, YouTube дозволяє активно вибирати те, що вони хочуть бачити. Крім того, більшість відеозаписів є форматними. У нашому швидкоплинному світі витрачають кілька хвилин простою на перегляд веселого відео – це все, що у деяких людей є.

YouTube також є чудовим місцем для досліджень.

За даними Google, 65 відсотків людей використовуватимуть YouTube для пошуку відповідей на свої запитання, а не використання традиційної пошукової системи.

Це особливо актуально, коли для вирішення проблеми потрібна наочна допомога, наприклад, побудова предмета меблів або виконання танцювального руху.

На даний момент веб-сайт для обміну відео має понад 1,9 мільярда активних користувачів.

Це приблизно третина користувачів Інтернету по всьому світу та значна частина людського населення. Чому завдяки цій великій роботі, чому б не скористатися послугами, які може запропонувати YouTube? Зрештою, це безкоштовно і пропонує можливість взаємодіяти з цільовою аудиторією на більш особистому рівні.

За даними YouTube, на платформі щодня переглядають понад мільярд годин відео.

Приблизно 72 години відеоконтенту завантажується щохвилини дня.

Оскільки відео, як правило, короткі, приблизно 5 мільярдів переглядів щодня.

YouTube – другий за популярністю веб-сайт в Інтернеті. З його простою доступністю не важко зрозуміти, чому. Хоча більшість людей пов’язують сайт із жартівливими відео про котів, він також є потужним маркетинговим інструментом. Користувачі можуть підписатися на свій улюблений канал, що відмінно підходить рекламодавцям. Нині найпопулярніші канали мають понад 100 мільйонів підписників.

Рекламодавці використовують свою відданість каналу на користь, створюючи відеорекламу, яка відтворюється до та під час відео. Ви можете легко заплатити, щоб ваш вміст піддавався дуже конкретній аудиторії. Це ефективна форма маркетингу, яка корисна для всіх зацікавлених сторін. Щоб поставити успіх відео-маркетингу на YouTube, перспективний канал YouTube за один рік отримав понад 22 мільйони доларів доходів від реклами. Обличчя цього каналу – 7-річний хлопчик!

Цифрове перегляд за номерами

Хоча YouTube, без сумніву, найпопулярніший спосіб перегляду відео в Інтернеті, це, звичайно, не єдиний варіант. Відео поділяється на багатьох платформах соціальних медіа та публікується безпосередньо на сайтах. Рекламодавці, маркетингові фірми та окремі компанії мають безліч способів отримати експозицію за допомогою відео.

В цілому відеоконтент складає значну частину всього інтернет-трафіку.

За оцінками Cisco, відео до 2022 року становитиме 82 відсотки всього споживчого веб-трафіку.

За декілька коротких років кількість глядачів в Інтернеті буде в 15 разів вищою, ніж у 2017 році. До наступного року, за підрахунками, через Інтернет-канали щосекунди пройде мільйон хвилин відео.

То звідки все це глядачів? Що ж, Саудівська Аравія наразі має найбільшу кількість глядачів, коли мова йде про відеоконтент. Приблизно 98 відсотків населення регулярно переглядає відео. У Сполучених Штатах цей показник трохи нижче 85 відсотків. Найзапеклішими спостерігачами є Millenials у віці від 25 до 34 років. Хоча відео сподобається всім, чоловіки, як правило, переглядають більше відео-вмісту в Інтернеті, ніж жінки.

Мобільний перегляд

Люди вже не обмежуються комп’ютерами та телевізорами. У наші дні існує кілька способів доступу до відеовмісту через Інтернет. Смартфони є найпоширенішими, оскільки більшість людей носять один протягом дня. Планшети, ноутбуки та навіть розумні годинники значно збільшили кількість глядачів за останні кілька років. За інформацією Insivia, кількість людей, які переглядають відео в дорозі, щороку збільшується на 100 відсотків.

Багато платформ присвячені мобільному перегляду. Наприклад, дуже популярні такі соціальні платформи, як Tik Tok, Periscope і Snapchat. За час свого створення Periscope здійснив понад 200 мільйонів трансляцій мобільних передач. Щодня лише на Snapchat переглядають понад 10 мільйонів відео.

Створення відео, яке обслуговується мобільною аудиторією, може з часом виправдатися. За підрахунками, майже три чверті всіх відтворень відео здійснюються на мобільних пристроях. Facebook виявив, що люди приблизно в 1,5 рази частіше переглядають швидке відео на своєму мобільному пристрої, а не дивляться його на комп’ютері. Тож як мобільний глядач може принести вам користь?

Приблизно 92 відсотки глядачів мобільних пристроїв поділяться відео, яке їм подобається, з іншими. Це може допомогти збільшити експозицію до значно ширшої аудиторії завдяки використанню органічних інтересів.

Сила соціальних медіа

Соціальні медіа та відео маркетинг йдуть рука об руку. Відео є невід’ємною частиною досвіду соціальних медіа. Люди люблять ділитися цікавим вмістом, який вони знаходять зі своїми друзями, родиною та послідовниками. Компанії з соціальних медіа не просто сидять і дивляться, як це відбувається. Вони помітили та почали перекладати свої операції, щоб зробити користувачам більш привабливим для відео. Деякі з найбільших платформ починають надавати пріоритет відео перед стандартними текстовими та графічними повідомленнями.

Один керівник Facebook навіть підрахував, що вся платформа, яка має базуватися на відео до 2021 року. Це, безумовно, високий порядок, але не важко зрозуміти, чому хтось вважатиме, що відео – це шлях майбутнього. Повідомлення в соціальних мережах із відеовмістом зазвичай отримують на 48 відсотків більше переглядів, ніж ті, що мають лише текст. Ці публікації генерують на 1200 відсотків більше часток, ніж просто текст та зображення разом! Це одне повинно бути більш ніж достатнім доказом того, що відео-маркетинг – це шлях.

За останнє десятиліття в пейзажі соціальних медіа багато що змінилося. Перегляд відео був одним із найбільших. Найпопулярніша платформа соціальних медіа – Facebook, має кілька вражаючих цифр. Близько 75 мільйонів людей щодня переглядають спеціалізовану відео платформу компанії, що призводить до 8 мільярдів індивідуальних переглядів щодня. Таке зростання залучення до відео призвело до кращого маркетингу для компаній. Зараз рекламні відео настільки ж популярні, як і традиційні рекламні фото у Facebook.

Під час маркетингового дослідження в соціальних мережах 62 відсотки учасників сказали, що вони більше зацікавились певним продуктом після того, як побачили його у Facebook-історії. Крім того, вважається, що люди зберігають 95 відсотків інформації, яку вони бачать у відео. Це значно вище, ніж 10 відсотків, які більшість людей пам’ятають з тексту. Отже, ви не тільки робите свій продукт чи послугу привабливішими завдяки використанню відеоконтенту, але й робите свою компанію більш незабутньою.

У минулому люди уникали маркетингового контенту. Однак впровадження розумного відео-маркетингу в соціальних медіа змінило те, як люди бачать контент фірмового вмісту. В цілому, лише на Facebook на 258 відсотків переглянувся вміст бренду.

Успіх відео маркетингу

Тепер, коли ви розумієте, як люди переглядають онлайн-відео, давайте поглибимося трохи глибше, як відео-маркетинг може покращити ваш підсумок. Протягом багатьох років було проведено багато досліджень для вимірювання ефективності відео маркетингу. Створення ґрунтовної кампанії передбачає набагато більше, ніж просто розміщення простого відео в одному обліковому записі соціальних медіа. Щоб розширити сферу вашої діяльності та взаємодіяти з цільовою аудиторією, ви повинні включити відеовміст через усі свої канали комунікації.

Однією з областей, яка може отримати користь від відеовмісту, є ваш веб-сайт. Чудове відео на вашій цільовій сторінці може підвищити показник конверсії на цілих 80 відсотків. Мало того, але цільові сторінки з відео мають 53 рази більше шансів відобразитися на першій сторінці результатів пошуку для ваших цільових ключових слів.

Правда, відео роблять ваш сайт більш привабливим для глядачів. Люди проводять в 2,6 рази більше часу на веб-сайті, якщо на ньому є відео. Користувачі Інтернету активно шукають інформацію. Швидше за все, вони будуть тяжіти до відеовмісту, щоб отримати відповіді, які шукають. Майже 50 відсотків користувачів перед покупкою переглянуть відео про продукт, який їх цікавить. Майже 97 відсотків людей кажуть, що відео допомагає їм зрозуміти продукцію чи послугу набагато краще, ніж стандартна стаття.

Якщо ви переживаєте над публікацією занадто багато контенту, ви можете бути здивовані тим, що думають споживачі про відео-маркетинг. За даними HubSpot, 85 відсотків споживачів хочуть побачити більше відеоконтенту від марок, які їм подобаються. Тим не менш, лише 25 відсотків компаній публікують нові відео щотижня. Поки ви створюєте якісний вміст, призначений для вашої цільової демографічної групи, ви неодмінно бачите успіх.

Відео може збільшити органічний пошуковий трафік на ваш веб-сайт на цілих 157 відсотків. Як результат, ви можете генерувати більше потенційних клієнтів. Це, в кінцевому рахунку, може покращити ваш підсумок та допомогти вам розтягнути маркетинговий бюджет наскільки це піде. Не дивно, що 52 відсотки маркетологів кажуть, що відеоконтент пропонує найкращу рентабельність інвестицій.

Запуск вашої відео маркетингової кампанії

Відео маркетинг – це не нова концепція жодним чином. Це вже кілька років. З часом маркетологи змогли визначити, що працює, а що – ні. Хоча успіх кампанії багато в чому залежатиме від типу вмісту, який ви створюєте, є кілька найкращих практик, яких ви можете дотримуватися. Звичайно, цифровий маркетинг постійно розвивається. Оскільки технологія стає все більш потужною і люди отримують доступ до більш швидкої швидкості Інтернету, те, що маркетологи вважають ефективним, обов’язково зміниться.

Наразі короткі відеоролики отримують більшу участь, ніж довгі. Як ми вже згадували раніше, мобільна телеглядача неймовірно популярна. Люди просто не встигають довго сидіти перед своїм пристроєм. Багато з них також не бажають цього робити, якщо знають, що вміст є фірмовим. Отже, короткі відео, що тривають менше двох хвилин, – це шлях.

Навіть все-таки вам доведеться скласти свій вміст, щоб апелювати до швидкоплинного інтересу. Близько 33 відсотків глядачів припинять перегляд відео через 30 секунд. За хвилину 45 відсотків аудиторії вже не буде. До кінця відео 60 відсотків глядачів вже натиснули. Якщо реклама відтворюється раніше, ніж близько іншого вмісту, приблизно 65 відсотків усіх глядачів пропустять оголошення в той момент, коли їм буде надана можливість зробити це. Щоб люди змусили себе затримуватись, ваші відео повинні бути швидкими, чіткими та захоплюючими, щоб привернути їх увагу.

Ще одна річ, яку слід врахувати, – це аудіо, яке супроводжує ваші відео. Близько 85 відсотків відео у Facebook переглядаються без звуку. Однак в Instagram 60 відсотків відео переглядаються із включеним звуком. Плануючи відео маркетингову кампанію, подайте аудіо на платформу для отримання найкращих результатів. Також подумайте про ефективність автоматичного відтворення відео. Приблизно 82 відсотки користувачів Інтернету не люблять автоматично відтворювати рекламу. Отже, браузери з великими іменами на зразок Google Chrome автоматично блокують такі типи реклами.

Висновок

Як видно з усіх цих статистичних даних, відео маркетинг – це надзвичайно ефективний спосіб досягти цільової демографічної. Приблизно 93 відсотки всіх маркетологів використовують якийсь відеоконтент. Не має значення, що ви продаєте. Добре створені відеоролики, розроблені з урахуванням вашої аудиторії, можуть змінити все.

Відео маркетинг – це не просто шлях майбутнього. Сьогодні ви можете почати інвестувати кошти. Незважаючи на те, що для початку роботи потрібно більше ресурсів, повернення інвестицій, які ви відчуєте, цілком вартує додаткових витрат. Зрештою, ви можете отримати переваги завдяки збільшенню експозиції, підвищеній обізнаності про бренд та більшій кількості конверсій.

Ми маємо ще більше статистики для вас!

Статистика твітчу

Facebook Live Stats

Статистика LinkedIn

Статистика малого бізнесу

Статистика мобільного маркетингу

Статистика WordPress

Статистика Uber

Статистика в Instagram

Статистика YouTube

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector