Larry Kim apie paieškos rinkodarą, pokalbių svetaines ir buvimą vienaragiu jūrų asilų jūroje

Tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai dirba užimtą darbą, užuot ieškoję to, kas veikia, ir gaudami maksimalią naudą iš jų. Šis įprotis išbandyti per daug dalykų, užuot nagrinėjęs, kas veikia, daro rinkodarą nepaprastai brangia.


Žiniatinklio valdytojai nori gauti kuo daugiau pelno neišleisdami per daug pinigų. Tačiau daugelis jų elgiasi neteisingai.

Šie rinkodaros specialistai ir tinklaraštininkai investuoja savo laiką ir pinigus į jau perkrautus rinkodaros kanalus ir metodus. Vietoj to, jiems galėtų būti naudinga rasti mažiau perkrautas, bet ne mažiau veiksmingas galimybes.

Anot Larry Kim, jei norite geresnių rezultatų, ištirkite kanalus, kuriuose vartotojas labai įsitraukęs ir mažai konkurencingas. Pagalvokite apie SMS, „Facebook“ grupes, „LinkedIn“, „chatbots“, „Instagram“ ir paieškos sistemos duomenis.

Kalbėdamas apie paieškos sistemos duomenis, Larry sako: „Genijus yra pakuotėje“. Kadangi dauguma rinkodaros strategijų remiasi paieškos duomenimis, pažvelkime į tai šiek tiek iš arčiau.

Contents

Paieškos rinkodaros strategijos

Devyniasdešimt keturis procentus natūralaus srauto gaus „Google“ paieškos. Taigi, jūs norite, kad jūsų puslapiai būtų reitinguojami pagal „Google“ dešimties geriausių rezultatų, pageidautina trijų geriausių ar net pirmojo lygio. Aukštas reitingas „Google“ yra labai svarbus jūsų sėkmei.


Vaizdo kreditas: „HubSpot“

Ieškodami rinkodaros pastangų galite panaudoti mokamas ar neapmokėtas strategijas.

Tačiau tai, ką darote, kai kas nors nusileidžia jūsų svetainei, yra ne mažiau kritiška.

Nesunku atsitraukti nuo strategijų, kai turėtumėte klausytis, ką jums sako jūsų svetainė. Pvz., Populiari statistika gali pasakyti, kad žmonės neigiamai reaguoja į iššokančius langus, o jūsų svetainės duomenys sako, kad būtent tai ir konvertuoja.

Vienaragis yra tai, ką pasakoja jūsų paieškos duomenys. Ne tai, ką visi mano, yra tiesa.

Sverto pokalbių rinkodara

Klientai mieliau kalbasi su įmonėmis nei skambina ar siunčia el. Laiškus. Nors norite turėti laiko atlikti kitus dalykus, kurie padidins jūsų verslą, bendraudami su klientais.

Taigi, norint išlaikyti lankytojų susižavėjimą ir atsakyti į visus jų klausimus, jums reikės pokalbių programos.


Vaizdo kreditas: mobilemonkey.com

Tobulėjant kompiuteriniam mokymuisi ir dirbtiniam intelektui, dažnai sunku pasakyti, kad kalbatės su „chatbot“. Pokalbių robotai tapo pagrindiniais švino kartos, įsitraukimo ir konversijos partneriais vis didesniam skaičiui įmonių.

Trumpai tariant, jie skatina pokalbius, nukreipiančius ne tik į verslą, bet ir į verslą. Daugelis vienaragio rinkodaros specialistų jau naudojasi pokalbių vaizdo įrašų naudojimo savo rinkodaros rinkinyje pranašumais.

Būti vienaragiu asilų jūroje

Visa idėja tapti vienaragiu asilų jūra yra ta, kad jūs surandate ir padidinate IG iš turinio ar strategijų, kurie duoda didesnius rezultatus. Taigi jūs skelbsite turinį, platinsite jį ir stebėsite tuos, kurie natūraliai labiausiai įtraukia jūsų auditoriją.

Šie pastebėjimai taip pat veikia su jūsų rinkodaros strategijomis ir kanalais. Pasidomėkite, kokios strategijos ir kanalai skatina per didelę rinkodaros vertę.

Kai sužinosite strategiją, kanalą ir turinį, kuris suteikia didžiausią IG, tada žinosite, kur įdėti savo pinigus.

Šiame interviu su Larry Kim išmoksite panaudoti turinį, ieškoti rinkodaros ir pokalbių svetainių naudodamiesi savo kelione į vienaragiais asilų jūroje.

Mano diskusija su Larry Kim

1. Sveiki, prašau prisistatyti.

Mano vardas Larry Kim. Aš esu „MobileMonkey“, geriausios pasaulyje pokalbių rinkodaros platformos, generalinis direktorius. Rinkodaros specialistai gali rašyti pokalbių svetaines, kurios vienu metu veikia „Facebook Messenger“, SMS ir vietiniuose interneto pokalbiuose. 

Aš taip pat esu „WordStream“, pirmaujančios PPC reklamos programinės įrangos platformos, valdančios daugiau nei milijardą dolerių reklamos išlaidoms, įkūrėjas. 

Mano žmona Kay Lee ir aš gyvename Bostone su mūsų 2 berniukais, 5 metų ir 1 metų..

________________________________________________________________

Pakalbėkime apie jūsų, kaip verslininko, patirtį ir kaip rinkodaros misiją.

________________________________________________________________

2. „WordStream“ yra viena iš pirmaujančių PPC platformų. Ką būtumėte padarę kitaip, jei šiandien vėl paleistumėte „WordStream“, ir kodėl? 

Apgailestauju, kad neturėjau dar aukštesnių „WordStream“ augimo ir pajamų tikslų. 

Tai, ko išmokau, prieš daugiau nei dešimtmetį pradėjusi „WordStream“ veikimą „Panera“ duonoje, išauginusi ją iki 300 darbuotojų, pernai pardavė „Gannett“ už 150 mln..

Paleisdamas „MobileMonkey“, aš paėmiau savo verslo planą iš „WordStream“ ir pakoregavau jį taip, kad pajamos perpus padidėtų dvigubai. 

3. Ką būtumėte padarę kitaip, jei šiandien vėl paleistumėte „MobileMonkey“, ir kodėl??

Mes pradėjome „MobileMonkey“ kaip „Facebook Messenger“ rinkodaros platformą. Šimtai tūkstančių verslo įmonių visame pasaulyje naudojo „MobileMonkey“, kad sugeneruotų milijardus potencialių klientų per „Facebook“ ir „Facebook“ skelbimus. Praėjusiais metais laimėjome „MarTech Breakthrough“ apdovanojimą už geriausią „Chatbot“ rinkodaros platformą.  

Akivaizdu, kad mes labai didžiuojamės šia technologija, tačiau niekada neketinome būti tik „Facebook Messenger“ platforma. 

Šiais metais mes paleidome „OmniChat“. 

„OmniChat“ leidžia rinkodaros specialistams rašyti pokalbius, kurie vienu metu veikia keliose žinučių siuntimo programose – „Messenger“, SMS ir vietiniame žiniatinklio pokalbyje..

Verslas gali valdyti visus pokalbius iš kelių pokalbių kanalų viename integruotame gautuosiuose darbalaukyje ir „MobileMonkey“ programai mobiliesiems. Tai sulaukia neįtikėtinų atsiliepimų iš klientų. 

Nors linkiu, kad būtume galėję paleisti „OmniChat“ anksčiau, pradėjome kurdami vertę pelningame, populiariame kanale, kuris davė pradžią plėtrai.

4. Panašu, kad jūsų pagrindinė misija yra padėti ryžtingiems prekybininkams tapti vienaragiais asilai jūroje. Ar galėtumėte pasakyti, kad „WordStream“ ir „MobileMonkey“ padeda jums pasiekti šį tikslą? Kaip?

Viena iš dažniausiai pasitaikančių rinkodaros klaidų yra bandymas daryti skirtingus dalykus, užuot padvigubinus vieną kampaniją ar idėją ir pasiekiant vienaragio rezultatus.. 

„MobileMonkey“ ir „WordStream“ yra įrankiai rinkodaros specialistams, norintiems rasti vienaragio kampanijas ir paversti kūdikius vienaragiais.

Pokalbių rinkodaros technologija vis dar yra nauja, todėl dauguma rinkodaros atstovų ir reklamuotojų neturi su ja patirties. Vis dėlto neabejotina, kad klientai mieliau bendrauja ir bendrauja su įmonėmis nei el. Paštu ar jiems skambina.

Rinkodaros atstovai, šiandien perėję prie žinučių siuntimo, pasinaudoja tuo, kad yra pirmieji ryšių kanalo, kurį klientai renkasi, ženklai.

Mes labai stengėmės, kad pasaulis taptų intuityviausiu „chatbot“ kūrėju.

5. Kaip jūs užauginote savo komandą, pradedant nuo verslo kūrimo vien tik atostogaujant kepykloje iki visiško starto su komanda? Kaip jūs perėjote nuo vieno asmens subjekto prie komandos, kuriai rūpi tai, kas jums rūpi? 

Čia yra mano vienaragio nuomos hakas. Papasakokite žmonėms apie jūsų šiek tiek apgaulingus verslo tikslus.

99% žmonių į tave žiūrės tarsi iš proto. 

Bet 1% atsakys: „Kur aš galiu užsiregistruoti?“ 

Tai yra būtent tie žmonės, kuriuos norite įtraukti į savo komandą.

________________________________________________________________

Apie vienaragius … Jūs kalbėjote C3 konferencija „Socialinės medijos turinio įsilaužimai“. Jūs patarėte rinkodaros specialistams surasti ir reklamuoti tik jų vienaragių turinį. T. y., Jie turėtų investuoti į mokamą turinio reklamą, parodančią pažadą, kad padidės IG.

________________________________________________________________

6. Esate didelis šalininkas ieškant ir sutelkiant dėmesį į vienaragio turinį. Kada ir kaip jūs supratote, kad vienaragiai turiniai padarė didelę įtaką? 

Vienas iš dalykų, kuriuos anksti sužinojau naudodamas „WordStream“, buvo tai, kokia svarbi buvo 20 minučių PPC darbo savaitė.

Reklamuotojai bijo, kad švaistomi pinigai ar laikas. 

Tai, ką mes padarėme „WordStream“, yra duomenų iš įrankio informacijos pakeitimas į tai, kas atspindi pagrindines įžvalgas. 

Tai yra pagrindiniai pasiūlymai, kurie padidins kampanijų našumą. Genijus yra pakuotėje. 

Naujų pranešimų siuntimu pamatėme skirtumą nuo šešių mėnesių pardavimo ciklo iki septynių dienų pardavimo ciklo.

7. Bet kokios idėjos, kaip panaudoti neapmokėtas akcijas, norint surasti potencialius vienaragius, kuriuos būtų galima reklamuoti?

Vienaragiai yra 1–3% kampanijų metafora. 

Raskite geriausius 1–3% kampanijų ir atlikite daugiau.

Jūsų vienaragio turinys yra įrodytas laimėtojas. Organiškai gerai atliekantis turinys tiesiog paskatino klausymą. Tada galite padidinti jo pasiekiamumą skelbimais. 

8. Ar 50 USD vis dar yra etalonas, kiek pinigų rinkodaros specialistai turėtų išleisti bandydami galimą vienaragį, ar tai pasikeitė??

Turėdami 50 USD bandymo biudžetą galite daug sužinoti.

9. Į 2015 m. Rinkodaros festivalis, jūs patarėte rinkodaros specialistams skelbti savo turinį platformose, kurios nebaudžia už klaidas, o laimėtą turinį skelbti tik „Facebook“.

Tai 2020 m .; Panašu, kad „Facebook“ pakeitė savo algoritmus. Taigi versdamas verslą naudoti savo mokamus skelbimus, jei jie nori pasiekti „Facebook“ vartotojų bazę ir gauti iš jos naudos.

Taigi ar jūsų 2015 m. Patarimai tebegalioja ir šiandien? Ar rinkodaros specialistai pirmiausia turėtų sutelkti dėmesį į kitas platformas ir naudoti „Facebook“ tik savo vienaragiams reklamuoti? 

Rinkodaros platformos, į kurias žvelgiu 2020 m., Yra teksto ir pranešimų siuntimas, „LinkedIn“, „Instagram“ ir „Facebook“ grupės.

Jie visi labai įsitraukę.

„Facebook“ skelbimai, kurių IG šiandien yra didžiausia, yra „MUP“ reklama, nes jie užfiksuoja 100% potencialių klientų, kalbančių su jūsų puslapiu. Taip pat galite gauti didesnę nei vidutinę IG naudodami ne tokias populiarias paskirties vietas kaip „Instagram Stories“. 

Ieškokite ten, kur konkurencija maža, o vartotojai iš tikrųjų užsiima.

________________________________________________________________

„MobileMonkey“ turi daug įdomių funkcijų. Tai privertė mane pasijusti kaip vaikas saldainių parduotuvėje. Tai yra geras ir blogas dalykas. Gerai, nes matau, kad „MobileMonkey“ patenkina visus mano pokalbių programos poreikius. Bet pradedančiajam tai gali būti blogas dalykas, jei jis nežino, nuo ko pradėti. Leiskite įsigilinti į pokalbių rinkodarą.

________________________________________________________________

10. Ar „OmniChat“ suteikia unikalų pranašumą „MobileMonkey“? Kodėl?

Yra begalinis sąrašas dalykų, kuriuos galite padaryti rinkodaroje. Reikėtų išsiaiškinti, kur yra didžiausias svertas iš jūsų vykdomų kampanijų. 

„OmniChat“ veikia naudojant SMS, žiniatinklio pokalbius, „Messenger“ ir kt. Jokia kita pokalbių rinkodaros platforma neleidžia sukurti vieno pokalbio ar automatizavimo, veikiančio kiekvieno galutinio vartotojo pageidaujamoje pokalbių platformoje. Rinkodaros atstovai taupo laiką, nes vieną kartą rengiate kampanijas.

11. Kurioje jų verslo vietoje MVĮ turėtų išsinuomoti pokalbių mainą, kad padėtų jų versle? 

Pokalbių rinkodara, el. Pašto rinkodara ir PPC sutampa. 

Bet kokio dydžio įmonės, vykdančios PPC kampanijas ar el. Pašto kampanijas, gali efektyviai integruoti pokalbių rinkodarą per esamas rinkodaros komandas.

12. Dėl kokių klaidingų nuomonių vartotojai ar potencialūs vartotojai susiduria su „MobileMonkey“ ir kaip jas išspręsti?

Mes labai stengėmės, kad „MobileMonkey“ būtų intuityvus visiems, kurie tik pradeda naudotis pokalbių rinkodara.

Pavyzdžiui, kuriant „MobileMonkey“ pokalbių programą „Facebook“ skelbimams, kodavimo nėra.

Įterpti pokalbių valdiklį svetainėje galima naudojant „WordPress“ „chatbot“ papildinį arba nukopijuojant ir įklijuojant kodą „Google“ žymų tvarkyklėje..

Rašydamas pokalbių rinkodaros kampanijas, kurios dirba klientams daugybėje populiarių pranešimų siuntimo programų, naudodamos įrankius įmonėms valdyti pokalbius, apimančius kanalus, sukuria daugybę pasiekiamumo ir svertų..

13. „MobileMonkey“ turi daug funkcijų. Kur turėtų prasidėti pradedantieji „chatbot“ entuziastai, norintys savo svetainėje įdiegti „MobileMonkey“? 

Svetainės „chatbot“ anoniminį svetainės srautą paverčia potencialiais klientais. Priešingu atveju šis srautas nėra anoniminis, o atsisakymo procentas yra 96%.

Atsakydami į dažnai užduodamus klausimus naudokite svetainės pokalbių mainų programą. 

Mes suaktyviname „chatbot“ pranešimus, kai interneto lankytojai užduoda griežtus klausimus, pavyzdžiui, „kiek kainuoja„ mobilemonkey ““. ir stumti klientus į mūsų pardavimo komandą. 

14. Jūs sakėte: „Aš pradėjau„ MobileMonkey “, nes klientų bendravimas pranešimais yra 10 kartų patrauklesnis nei įprastų el. Laiškų siuntimas.“ Remiantis tuo statutu, ar verslas gali visiškai pereiti nuo įprastų el. Laiškų prie žinučių siuntimo ir išlikti perspektyvus? Kodėl? 

Žmonės mieliau kalbėtųsi ir bendrautų su įmonėmis nei su bet kokiu kitu komunikacijos kanalu.

Aš nesiūlau atsisakyti jokios veiklos, kuria sukuriama IG. Žinutės yra labai patrauklus kanalas, kurį įtraukiate į savo rinkodaros rinkinį. 

15. „Business Insider“ 2016 m. Pranešė, kad 80 procentų įmonių nori, kad „chatbots“ būtų sukurta 2020 m. Tai yra 2020 m?

Pokalbių skaičius nuolat auga. Tikimės pamatyti tokias žinučių siuntimo programas kaip „WhatsApp“ ir „Instagram“, kad pateiksime API, kurios šiais metais suteikia galimybę naudotis pokalbių programomis.

16. Ar manote, kad „MobileMonkey“ reikšmingai keičia esminių pranešimų ir pokalbių svetainių erdvę? Kodėl ir kaip?

Šiandien daugiau rinkodaros specialistų yra susipažinę su pokalbiais nei prieš kelerius metus, ir tai toliau augs eksponentiškai, nes pokalbių rinkodaros technologija ir tai, kaip sukurti „robotą“ tampa lengvesnė.


Vaizdo kreditas: „MobileMonkey“

„OmniChat“ kelių pokalbių platformos kampanijos padaro „chatbot“ kampanijas efektyvesnes ir padidina kampanijų pasiekiamumą trigubai. 

17. Ar yra „MobileMonkey“ funkcija, iš kurios vartotojai matė daugiausia IG, ir kodėl??

„Facebook“ paštų automatiniai atsakikliai „Facebook“ komentarus paverčia „Facebook Messenger“ kontaktų potencialiais klientais. Prie to pridėkite galimybę rinkti SMS pasirinkimą iš „Facebook“ ar vietinių žiniatinklio pokalbių. Tai labai efektyvus pranešimų kanalas.

18. Ar vartotojai turėtų tikėtis kokių nors naujų „MobileMonkey“ funkcijų ateityje? 

„OmniChat“ yra didelis žingsnis į priekį. Taip pat turime naujų „Facebook“ skelbimų ir rėmėjų žinučių funkcijų, kurios palengvina skelbimų kūrimą, nes pateikiamos daugiau ataskaitų.

Aš negaliu pasidalyti gairėmis, bet esu susipažinęs su įdomiais dalykais šiais metais.

Dėkojame, kad pasidalinote savo žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis su mumis.

________________________________________________________________

Larry Kim yra „MobileMonkey“, geriausios pasaulyje „Facebook Messenger“ rinkodaros platformos ir nemokamos „chatbot“ kūrėjos, generalinė direktorė. Jis taip pat yra „WordStream, Inc.“, pirmaujančio „Google“ skelbimų, „Facebook“ skelbimų ir raktinių žodžių įrankių, naudojamų daugiau nei milijono prekybininkų visame pasaulyje, tiekėjas. Bendrovėje dirba daugiau nei trys šimtai žmonių ir ji valdo milijardus dolerių skelbimų, išleistų dešimčių tūkstančių klientų vardu. „WordStream“ „Gannett“ įsigijo už 150 milijonų dolerių. Larry užima populiariausių autorių skaičių „Medium“. Jis yra žurnalo CNBC ir Inc. bendradarbis. Pagrindiniai interesai yra šie: „Chatbot“ rinkodara, „Google“ skelbimai, „Facebook“ skelbimai, verslumas ir pradedantys verslai. Jis gavo „Metų rinkodaros“ apdovanojimus iš „Search Engine Land“, JAV paieškos apdovanojimų ir „PPC Hero“.
________________________________________________________________

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector