Geriausių grafiniams dizaineriams skirtų nešiojamųjų kompiuterių vadovas – 2020 m. Leidimas

Kaip grafikos dizaineris norite įrangos, kuri leistų efektyviai, efektyviai, judriai ir už gerą kainą sukurti ir organizuoti savo darbą. Patikimo nešiojamojo kompiuterio svarba yra neginčijama, nes tai leidžia jums dirbti taip pat lengvai kelyje, kaip ir namuose.


Šiuolaikiniai nešiojamieji kompiuteriai yra greitesni, sklandesni, talpina daugiau informacijos, turi ryškesnius vaizdinius ekranus ir veikia daug greičiau nei bet kas, ką anksčiau matėme. Tačiau ne visi nešiojamieji kompiuteriai yra vienodi. Turint tokią svarbią investiciją, būtina įsitikinti, kad pasirinkote teisingai. Turėdami tiek daug kintamųjų, turite nuspręsti, kuris nešiojamasis kompiuteris geriausiai atitinka jūsų asmeninius poreikius grafiniame dizaine.

Aš esu grafikos dizaineris – ko man reikia nešiojamame kompiuteryje?

Svarbiausias dalykas, kurį turi sugebėti bet koks „Grafinio dizaino“ nešiojamasis kompiuteris, yra tai, kas naudoja programinę įrangą ar programą, kurią naudojate šedevrams kurti, pvz., „Adobe Creative Suite“. Prieš pradėdami naudotis kompiuteriu, visada patikrinkite rekomenduojamas specifikacijas apie bet ką, ką naudojate. Galite atidžiai išnagrinėti turimą skaičiavimo galią, GPU, RAM ir kitus panašius kintamuosius duomenų tvarkymo atžvilgiu.

Nagrinėdami specifikacijų temą, taip pat turite atsižvelgti į tai, kiek jums reikia vidinės atminties, ar perkamas nešiojamas kompiuteris netgi turi galimybę laikyti išorinius duomenis, tokius kaip išoriniai standieji diskai, „flash drives“ ir kt. Tačiau vis dėlto yra , fizinės atminties alternatyvos. Naudodamiesi interneto ryšiu ir kartais keliais papildomais mokesčiais galite naudoti internetinę saugyklą, paprastai vadinamą „debesimi“, norėdami išsaugoti didžiąją dalį savo darbo ir išsaugoti atmintį kompiuteryje..

Dabar, kai esate tikri, kad aparatūra gali jus sudominti, rekomenduojama išnagrinėti vaizdą ir ekraną. Didelė grafinio dizaino dalis yra užtikrinti, kad jūsų galutinis rezultatas atrodytų gerai, o tai gali būti šiek tiek sunku, jei nešiojamojo kompiuterio ekranas yra lygus 2000-ųjų metų pradžios apverstam telefonui. Priklausomai nuo to, kiek trapaus vaizdo jums reikia, patikrinkite, ar ekranas įvertintas pagal jūsų standartus. Jei turi aukštos kokybės skiriamąją gebą, tai gali būti vertas varžovas. Kaip įprasta, patikrinkite keletą apžvalgų, kad galvotumėte apie tai, ką galvoja kiti, nusipirkę šiuos produktus.

Kiti svarbūs fiziniai aspektai yra dydis, perkeliamumas ir paprastas naudojimas. Ar klaviatūra patogi? Kaip veikia akumuliatorius? Ar ilgai reikia įkrauti? Tai visi maži aspektai, į kuriuos kartais nekreipiame dėmesio, tačiau į kuriuos geriausia atsižvelgti prieš įsigyjant įrenginį, kurį greičiausiai naudosite ilgą laiką..

Kalbant apie klaviatūras ir jutiklinius ekranus, turėtumėte atsižvelgti į pageidaujamą dizaino stilių. Jei „sylus“ pagrindu sukurta sistema jums yra patogiausia, yra keletas „Microsoft“ planšetinių kompiuterių stiliaus nešiojamųjų kompiuterių, kuriuose yra jų ikoninis „Surface Pen“, suteikiantis galimybę valdyti smulkesnes detales, tarsi naudotumėtės pieštuku. Kai kurie žmonės teikia pirmenybę tiesiogiai jutikliniam ekranui. Jei manote, kad tikslesnė priemonė būtų tik jūsų pirštai, yra daugybė pasirinkimų – tiek nešiojamasis kompiuteris, tiek planšetinis kompiuteris, kurie leidžia jums dirbti tokiu būdu.

Pelės ar pelės kilimėlio naudojimo pranašumas yra tikslūs, mažiau jautrūs judesiai. Taip pat yra parinkčių naudoti prijungtus arba „Bluetooth“ piešimo blokus, kurie yra prijungti prie jūsų kompiuterio. Dauguma, jei ne visi, šių nešiojamųjų kompiuterių turi belaidžio „Bluetooth“ ryšio galimybes. Netgi tie, kurie konkrečiai nenurodo „Bluetooth“ galimybių, labiau nei tikėtina, siūlo tai dėl to, kad daugumoje šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių yra įmontuotas „Bluetooth“ ryšys. Galimos parinktys siūlo platų pasirinkimą bet kokio tipo „Graphic Designer“..

[veiksmas full_width = ‘taip’ content_in_grid = ‘ne’ type = ‘simple’ icon = ”icon_size =” icon_color = ”custom_icon =” background_color = ”border_color =” show_button = “no” button_text = ”button_link =” button_target = ”button_text_color = ”Button_hover_text_color =” button_background_color = ”button_hover_background_color =” button_border_color = ”button_hover_border_color =”]

# 1. Žvaigždžių pasirinkimas – „Acer Aspire V 17 Nitro Black Edition“

[/ veiksmas]

# 1. Žvaigždžių pasirinkimas – „Acer Aspire V 17 Nitro Black Edition“

„Acer Aspire“ yra vienas geriausių grafikos dizainerių pasirinkimų. Jame yra didelis 17,3 ″ ekranas su 1920 x 1080 raiška. Jis veikia greitai ir sklandžiai dėl „Intel i7“ procesoriaus, 16 GB RAM, taip pat terabaito kietojo disko, užtikrindamas, kad turėsite daug vietos savo kūriniams saugoti. Jis taip pat turi „Bluetooth“ galimybes visoms belaidžio ryšio priemonėms, kurias norite naudoti.

„Acer Aspire V7“ veikia „Windows 10“, palaiko „Adobe“ produktus ir yra įmontuotas fotoaparatas, skirtas „Skyping“ ar vaizdo pranešimams. Nešiojamojo kompiuterio svoris yra apie 7 svarus, o tai šiek tiek viršija vidutinį svorį, tačiau tikrai ne toks pervargus, kokio tikėtumėtės iš tokio sunkaus, visa apimančio nešiojamojo kompiuterio. Remiantis visais teigiamais atsiliepimais, verta apsvarstyti, ką jis jums teikia.

# 2. Biudžeto pasirinkimas – „ASUS P-Series P2540UA-AB51“

ASUS P serija puikiai parodo, kaip žemesnė kaina nebūtinai reiškia žemesnę kokybę. Šio verslo stiliaus nešiojamojo kompiuterio atveju aukojama mažai tiems, kurie mąsto apie biudžetą. Jis turi garbingą „Intel i5“ procesorių, standartinį 8 GB RAM ir netgi turi pilną terabaitų kietąjį diską, kaip mūsų geriausias pasirinkimas. Šis nešiojamas kompiuteris yra toks pat pajėgus kaip ir bet kuris įprastas stalinis biuro kompiuteris, su papildoma šiuolaikinio „Bluetooth“ priemone.

Šis ASUS veikia „Windows 10“, neturi problemų su daugeliu grafinio dizaino programų ir yra gana patvarus bei tvirtas, atsižvelgiant į ASUS. Prieš bateriją reikia įkrauti maždaug 9 valandas. Sveriantis 5,2 svaro ir turėdamas 15,6 ″ ekraną, tai yra tinkamas pasirinkimas bet kuriam grafikos dizaineriui kelyje..

DAUG DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI PRIE JŪSŲ „AMAZON“ KREPŠELIO

# 3. Kūrybinis pasirinkimas – „Microsoft“ paviršiaus knyga

Šis jutiklinio ekrano nešiojamasis kompiuteris leidžia lengvai kūrybiškumui, naudojant pridedamą plunksną, kurį „Microsoft“ vadina „paviršiaus plunksna“. Galite jį naudoti norėdami naršyti ir keisti smulkią informaciją, nereikalaudami belaidės pelės ar nereikėdami įtempti pirštų į nešiojamojo kompiuterio pelės kilimėlį. Ši 13,5 ″ ekrano ir sverianti tik 3,48 svaro knyga „Surface Book“ yra kompaktiška ir patogi grafikos dizaineriams, nesvarbu, ar jūsų biure, ar sėdite ankštoje plokštumoje..

Vaizdai yra pastebimai aiškūs, drąsūs 3000 x 2000 raiška. Kompiuteris veikia „Intel i7“ procesoriumi ir turi moderniausią „NVIDIA GeForce GTX 965M“ vaizdo plokštę, kuri iš esmės reiškia, kad nešiojamasis kompiuteris greitai ir sklandžiai vykdys jūsų programinę įrangą..

DAUG DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI ŠIĄ JŪSŲ „AMAZON“ KREPŠELĮ

# 4. „Office Choice“ pasirinkimas – „HP ZBook Studio 15s G3“

Pagrindinis nešiojamojo kompiuterio dėmesys paprastai yra perkeliamumas. Jei dirbate iš namų ar dažniausiai biure, gali būti, kad jūsų nešiojamas kompiuteris nėra mažas ar švelnus. Jei pagrindinis rūpestis yra našumas, „HP ZBook“ yra gerai pastatytas nešiojamas kompiuteris, tinkantis pakeisti stalinį kompiuterį, kartu suteikiantis galimybę jį perkelti. „ZBook“ sveria 8,8 svaro, tačiau vis tiek leidžia lengvai pasiimti biurą su savimi. Ši HP veikia „Windows 10 Pro“ ir gali pasigirti 16 GB RAM.

DAUG DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI PRIE JŪSŲ „AMAZON“ KREPŠELIO

# 5. Sklandi grafika – „Acer Predator 17“ žaidimų nešiojamasis kompiuteris

Kai kompiuteris klasifikuojamas kaip žaidimų nešiojamasis kompiuteris, tai reiškia, kad jis buvo suprojektuotas atsižvelgiant į aukšto lygio grafiką, turint galvoje tiek efektyviai, tiek ir nepriekaištingai. Jei esate grafikos dizaineris, kuriam reikalingas kompiuteris, galintis apdoroti sudėtingą ar aukšto lygio grafiką, žaidimų kompiuteris yra puiki galimybė pažvelgti. „Acer Predator 17“ turi „NVIDIA GeForce GTX 1070“, kuris skirtas paleisti daugybę daug energijos reikalaujančių matematinių algoritmų, reikalingų, kad vaizdinė grafika gerai veiktų. Pateikiamas „Bluetooth 4.1“ ryšys, kuris yra viena iš naujausių versijų.

„Acer Predator“ yra dviejų dydžių, atsižvelgiant į tai, koks ekrano dydis priklauso nuo jūsų svorio ir nuo to, koks kompaktiškas jis turi būti. 17,3 ″ versija sveria 9,26 svaro, o šiek tiek lengvesnė 15,6 colio ekrano versija sveria 8,16 svaro. Viskas priklauso nuo to, kaip planuojate naudoti savo nešiojamąjį kompiuterį.

DAUG DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI PRIE JŪSŲ „AMAZON“ KREPŠELIO

# 6. Geriausias „Apple“ prekės ženklo pasirinkimas – „Apple MacBook Pro“

Ne visiems patinka ar labiau patinka „Windows“. Jei turite „Mac“ kompiuterį ar esate tiesiog patogesnis „Apple“ įrenginyje, „MacBook Pro“ suteikia jums galios dirbti jums tinkančioje sistemoje. „MacBook“ yra aptakus ir turi aiškų, 15 colių ekraną. Aiškiai nenurodyta, ar „Bluetooth“ yra, ar ne, tačiau, pasak „Apple“, dauguma „MacBooks“ kompiuterių turi „Bluetooth“. Nešiojamasis kompiuteris turi „Intel i7 Quad Core“ procesorių ir 16 GB operatyviosios atminties, todėl jį galima naudoti taip pat, kaip ir bet kurį „Windows“ pagrindu sukurtą nešiojamąjį kompiuterį. Jame taip pat yra įprasta „Apple Touch“ juosta, kad būtų patogiau naudotis, ir naudojama bet kuri „Mac“ ar „Apple“ pagrįsta „Graphics Design“ programinė įranga.

DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI Į „AMAZON“ KREPŠELĮ

# 7. Labiausiai nešiojama – „Asus Transformer Book Chi“

Neleiskite paskutinės minutės kelionei pritemdyti jūsų kūrybiškumo. Jei nuolat keliaujate ar jums reikalingas kompiuteris, kurį galite įsikrauti į savo kuprinę, negalvodami apie jo patikimumą, „Asus Transformer“ yra vertas varžovas. Šis nešiojamasis kompiuteris turi 12,5 colio ekraną, yra pakankamai plonas, kad į jį būtų galima įsidėti daugumą kuprinių ar krepšių, ir turi nuimamą, lengvą klaviatūrą, leidžiančią naudoti kaip jutiklinio ekrano planšetę..

Taip pat yra dvi kameros – viena priekyje, taip pat ir gale, leidžianti prijungti „Bluetooth“ įrenginius panašiai kaip bet kurį kitą nešiojamąjį kompiuterį. Gali būti, kad jis negalės atlikti intensyviausių ir aukščiausios klasės skaičiavimų, kuriuos darytų atsidavęs stalinis kompiuteris, tačiau tai leidžia suteikti daugiausiai judumo ir patogumo iš visų išvardytų variantų. Naudokite jį klasėje, autobuse, viešbutyje ar bet kurioje vietoje iki 8 valandų su vienu įkrovimu.

DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI Į „AMAZON“ KREPŠELĮ

# 8. Geriausias akumuliatoriaus veikimo laikas – „Microsoft Surface Book i5“

Grafinių dizainerių gali paprašyti paprastas ir lengvai naudojamas nešiojamas kompiuteris. Ši „Surface Book“ yra labai nesudėtinga, joje yra nuimama klaviatūra, skirta kompiuteriui naudoti kaip planšetinį kompiuterį, „Surface Pen“ dizaino patogumui ir standartinės veikimo funkcijos be visų aukštesnės klasės nešiojamųjų kompiuterių varpų ir švilpukų. Šis nešiojamasis kompiuteris turi standartinį „Intel i5“ procesorių, pagrindinę 8 GB operatyviosios atminties ir vykdo „Windows 10“ jubiliejaus atnaujinimą. Šis nešiojamas kompiuteris yra idealus tiems, kurie nori to, ką paprasta naudoti, tuo pat metu patogu kurti. Ekranas yra kompaktiškas 13,5 ″, leidžiantis daug judėti.

Susiję vadovai: Geriausi kūrybinių kompiuterių nešiojamieji kompiuteriai.

Įspūdingiausias aspektas yra tas, kad šis modelis turi pastebimai ilgą baterijos tarnavimo laiką. Šis kompiuteris turi ne mažiau kaip 12 valandų realų akumuliatoriaus naudojimą, o ne tik įjungia klaidinančią tuščiosios eigos būseną. Žinoma, akumuliatoriaus laikas mažėja, jei atliekate didesnės galios užduotis, pvz., Atvaizduojate grafinius modelius, tačiau tai vis tiek suteiks jums daugiausiai laiko nenaudojant tinklo..

DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI Į „AMAZON“ KREPŠELĮ

# 9. Geriausias nepastebimas variantas – „Dell Inspiron“

Ši „Dell Inspiron“ versija turi didelį 17,3 colio LED jutiklinį ekraną su 1920 x 1080 raiškos skiriamąja geba. Jutikliniu ekranu galite pasirinkti greitai spustelėti ką nors pirštu arba naudoti ergonomišką, gerai suplanuotą klaviatūrą, kad sukurtumėte savo meno kūrinį. Šis „Dell Inspiron“ yra pritaikytas aukštos kokybės vaizdiniams efektams ir buvo sukurtas specialiai namų pramogoms, suteikdamas puikų vaizdinį ekraną, leidžiantį tiksliai įvertinti jūsų projektų tikslumą ir kokybę. Jau nekalbant apie naudingą foninę klaviatūrą, kad galėtumėte lengvai dirbti naktį, neapkraudami akių.

„Inspiron“ yra komplektuojamas su 2 TB kietuoju disku, todėl jūsų projektų saugojimas yra lengva užduotis. Priklausomai nuo jūsų darbo dydžio, jums niekada net nereikės išorinės arba debesies duomenų saugyklos. Apdorojimo galia taip pat nėra problema, nes taip pat gausite galingą „Intel i7“ procesorių, 16 GB operatyviosios atminties ir „AMD Radeon R5 4GB“ vaizdo plokštę, tokią pačią, kuri naudojama daugelyje žaidimų kompiuterių. Sujungimas nėra problema, nes yra HDMI prievadas ir įmontuotas „Bluetooth“.

Asmeniškai tyrinėdamas šį kompiuterį buvau nuoširdžiai nustebęs, kiek jis turėjo pasiūlyti, įvertinęs, kaip daugumai žmonių šis nešiojamas kompiuteris bus lengvai prieinamas. Baterijos veikimo laikas yra tik 7 valandos, o ji sveria 7,58 svaro; tačiau atsižvelgiant į visa tai, ką jis gali pasiūlyti, ir atsižvelgiant į visus galimus naudojimo būdus, tai tikrai yra puikus, įvairiapusis pasirinkimas, kurį aš labai rekomenduočiau kiekvienam grafikos dizaineriui, kuris taip pat nori neįtikėtino kompiuterio tik kasdieniam naudojimui.

Turėdamas keletą „Dell“ komandos komandos patarimų, tai lengvai galėtų tapti „Star Choice“ varžovu. Funkcionalumas yra puikus, tačiau kol jie nepagerins nešiojamojo kompiuterio fizinių aspektų, greičiausiai jis liks nepastebėtas daugelio potencialių pirkėjų. Bet aš rekomenduoju pažvelgti į šią ne taip gerai saugomą paslaptį sau, jūs galite būti maloniai nustebinti kaip aš.

DAUG SKAITYTI „AMAZON“ arba PRIDĖTI Į „AMAZON“ KREPŠELĮ

Jei norite sužinoti daugiau apie skirtingam naudojimui skirtus nešiojamuosius kompiuterius, peržiūrėkite šiuos vadovus:

Geriausi vaizdo įrašų redagavimo nešiojamieji kompiuteriai

Geriausi nešiojamieji kompiuteriai nuotraukų redagavimui

Geriausias nešiojamas kompiuteris programavimui

Geriausių ergonomiškų kėdžių vadovas

Atvaizdo kreditas: nuostabi Mia Baker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector