Geriausios dovanos „Web Designer 2020“

Tai puikus laikas įsigyti dovanų mėgstamam interneto dizaineriui, ypač jei esate susituokę su vienu ar atsitinka, kad turite draugą, kuris audžia magiją internete. Tačiau neturėdami tam tikrų patarimų, jums gali kilti problemų ieškant prasmingų dovanų.


Įprastas žiniatinklio kūrėjas praleidžia daug laiko prie kompiuterio ekrano, todėl norėsite savo dovanas pritaikyti biuro aplinkai. Produktų pasirinkimo procesas interneto dizaineriui gali atrodyti kaip bauginanti užduotis, tačiau mes galime padėti jums paversti tai kažkuo daug malonesniu..

Žemiau rasite keletą populiariausių dovanų, skirtų žiniatinklio dizaineriams, ir galite pasirinkti produktus, kurie atrodo tinkami asmeniui, į kurį perkate. Kalėdų laukimas už kampo yra puikus laikas pasiimti reikšmingas dovanas tam ypatingam asmeniui.

Contents

Pirmosios literatūros eilutės puodelis

Žiniatinklio dizaineriui kelios dovanos yra tokios pat įdomios kaip naujas puodelis. Pirmosios literatūros puodelio eilutės papuoštos įvairiomis garsiomis angomis. Puodelis yra gražaus dizaino ir suteikia daug literatūrinio įkvėpimo, kurį interneto dizaineris gali naudoti norėdamas pradėti dieną.

Puodelis pagamintas iš keramikos ir gali talpinti 16 uncijų skysčio. Tai taip pat saugu naudoti mikrobangų krosnelėje. Tai net dviguba kaip apgalvota dovana knygų mylėtojui ar rašytojui.

„Mollaspace“ klaviatūros padėkliukai

„Mollaspace“ klaviatūros padėkliukai pasižymi paprastu, moderniu dizainu, jie gali būti naudojami beveik bet kokiam stalui papildyti. Komplektą sudaro keturi padėkliukai, kurių užtenka visą gyvenimą geriant gėrimus.

Kiekviename rinkinyje yra du juodi ir balti padėkliukai, kurie yra puikūs produktai visiems interneto dizaineriams. Šie padėkliukai papuošti klaviatūros dizainu ir tarnauti kaip apgalvotos dovanos tam ypatingam asmeniui.

G.U.S. Kelių įrenginių įkrovimo stotelė

Tai yra kažkas, ko aš jau kurį laiką praleidau, bet tiesiog nesugebėjau jo užsisakyti. Paprastas ir šiuolaikiškas būdas įkrauti kelis įrenginius iš patogaus savo darbo stalo. Tai yra nepaprastai naudinga dovana kūrybingam asmeniui, kuris myli savo dalykėlius ir nori, kad kuriant svetaines būtų kokia nors organizacija.

Kitas šio produkto privalumas yra tas, kad jis pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių (bambuko), todėl yra labai ekologiškas.

„MoMA“ mažas neterminuotas kalendorius

Šaunus būdas sužinoti datą šlifuojant studijoje. Šį amžiną kalendorių sukūrė Gideonas Daganas. Jis veikia tiesiog padėdamas stovą ant stalo ir rankiniu būdu judindamas magnetinius rutulius, kad pažymėtų datą ir mėnesį.. 

Pen Zen

„Pen Zen“ yra puiki dovana interneto dizaineriui ar kūrėjui, kurį turi ant savo darbo stalo. Tai gražiai suprojektuotas stalo rašymo elementas, skirtas visiems jų rašikliams, pieštukams, žymekliams, popieriaus spaustukams ir tt Po bambuko paviršiumi yra paslėpti magnetai, laikantys metalinius daiktus, kuriuos galite turėti ant savo stalo.

Jų būna įvairių spalvų, tokių kaip pilka, mėlyna ir rožinė.

„Natico“ sprendimų priėmėjas

Web dizaineriai kartais gali tapti neryžtingi ir jiems reikia šiek tiek pagalbos priimant sprendimus, pvz., „Ar turėčiau išskleisti pagrindinio naršymo meniu?“ arba „Ar turėčiau pagrindiniame puslapyje įvesti keletą išgalvotų HTML5 elementų?“ Na, šis vykdomasis sprendimus priimantis asmuo galėtų pakeisti skirtumą iki termino laikymosi ar ne.

2 portalo „Sentry“ bokštelis

Atsižvelgiant į jų darbo pobūdį, kiekvienas interneto dizaineris turi turėti šiek tiek nuolankumo. „Portal 2 Sentry“ bokštelis skirtas vidiniam gekui atpalaiduoti, jis siūlo 11 skirtingų kalbėjimo funkcijų.

Prietaisą maitina USB lizdas, jis įsijungia, kai jaučia judesį. Su tiek daug skirtingų juokingų frazių, net ir patys darbščiausi dizaineriai visą dieną juokinsis. „Portal 2 Sentry“ bokštelis net privers jus juoktis, kai to nepaisysite.

„Eton NBOTU4000B“ įkraunama USB baterija

Dauguma internetinių dizainerių yra atnaujinti ir nešioja keletą modernių elektroninių prietaisų. Ši įkraunama baterija yra puiki dovana, nes ja galima įkrauti daugumą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Kėbulas pagamintas iš tvirto ir lengvo aliuminio, jame yra net rankinis turbinos generatorius. Baterijos komplekte yra įkraunama 4000 mAh ličio baterija ir tiekia USB išvestį, kad planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas būtų įkrautas.

„CanaKit Raspberry Pi 3“ pilnas pradinis rinkinys, 32 GB leidimas

Čia turime dar vieną aukščiausią dovaną interneto dizaineriams. Jame yra kompiuteris, kurio forma yra kreditinė kortelė, todėl jis yra mažas ir patogus. „CanaKit“ galite naudoti su dideliu televizoriumi, o pridedamas HDMI kabelis tai leidžia.

Tai tvarkingas žaislas žiniatinklio dizaineriams, norintiems malonios patirties. Tačiau šis produktas neturėtų būti vertinamas kaip darbalaukio pakeitimas. Komplekte yra visi komponentai, reikalingi greitam, mobiliam kompiuterio naudojimui.

„Ergotron WorkFit-A-Sit-Stand“ darbo vieta, skirta „Apple“ 24-414-227

Žiniatinklio dizainas yra užsiėmimas, reikalaujantis, kad žmogus praleistų daugybę valandų prie kompiuterio ekrano. Prasta laikysena yra viena didžiausių problemų, su kuria susiduria dizaineriai. Ergotrono darbo vieta padeda išspręsti šią problemą ir skatina sveiką laikyseną.

Pakeliant klaviatūrą ir LCD ekraną iki nepriekaištingo aukščio, nėra jokių problemų. Jis netgi skirtas išlaikyti riešus neutralioje padėtyje. Ši darbo vieta yra optimizuota naujausiam „iMac“, tačiau ją galima pritaikyti daugeliui kitų produktų.

Stalinis žaislinis žaislas „Glantop“, skirtas intelekto plėtrai

Čia turime dar vieną produktą, kuris išryškins vidinį geidulą bet kuriame interneto dizainere. Tai gerai padeda palengvinti stresą ir plėtoti intelektą. Komplekte yra 160 rutulių, ir tai rodo, kad magnetizmas gali būti perduodamas per mažus metalinius rutulius.

Nerūdijančio plieno rutuliai šiame komplekte yra skirtingų dydžių, ir kadangi rutulius galima išdėstyti daugybe derinių, jie yra labai naudingi mažinant stresą. Visi žiniatinklio dizaineriai turėtų džiaugtis šiuo apgalvotu produktu.

„Apple MacBook Pro MD212LL“ / 13 colių nešiojamasis kompiuteris

Jei turite daug pinigų sudeginti, apsvarstykite galimybę dovanoti naują „Apple MacBook Pro MD212LL / A“. Turėdamas 2,5 GHz „Intel Core i5“ procesorių, jis suteikia pakankamai skaičiavimo galios daugumai interneto dizaino projektų. Norint sklandžiai atlikti daugiafunkcinius užduotis, jame yra 8 GB DDR3L RAM ir netgi 128 GB „Flash“ atminties.

13,3 colio ekranas yra apšviestas LED apšvietimu, o ekrane viskas rodoma 2560 × 1600 originaliąja raiška. Akumuliatorius suteikia septynias valandas veikimo laiko, o „Intel HD graphics 4000“ daro interneto dizainą daug malonesnį.

Talpinio jutiklinio ekrano planšetinių kompiuterių plačiaekranis rašiklis

„Kosmonautą“ galima naudoti su „Kindle Fire“, „Surface“, „iPad Mini“ ir „iPad Air“. Tiesą sakant, jis suderinamas su visais talpiais jutikliniais ekranais.

Jis veiks bet kurioje programoje ir gali būti naudingas rašant, eskizuojant ir piešiant logotipus. Rašiklis yra pagamintas iš aukštos kokybės komponentų ir tinka bet kokiam amžiui. Jei ieškote apgalvotos dovanos mėgstamam interneto dizaineriui, verta apsvarstyti šį produktą.

HTML ir CSS: kurkite ir kurkite svetaines

Knygos yra puikios dovanos, kurias nuolat dovanojama, o kadangi interneto dizaineriai turi žinoti CSS ir HTML, ši interneto dizaino knyga yra puikus žinių pagrindas.

Kiekvieną dieną tūkstančiai interneto dizainerių bando išmokti šių kodavimo kalbų pagrindus, tačiau neturėdami tinkamos knygos gali būti labai sunku išmokti.

Ši knyga moko pagrindų ir suteikia tvirtą pagrindą, kuriuo galima remtis. Tai apgalvota dovana interneto dizaineriams ir moko sąvokų taip, kad nebūtų nuobodu ir saugu.

„XBOX Kinect“

Gerai žinoma, kad interneto dizaineriai daug laiko praleidžia sėdėdami, todėl jiems gali būti naudingos dovanos, kurios juos pakelia ir pakelia. „XBOX Kinect“ yra apgalvota dovana, nes ji palaiko žmones aktyvius.

Tam nereikia laisvų rankų įrangos, o norint žaisti su ja, reikia atsikelti ir judėti. Kitos geriausios žaidimų konsolių dalys yra panašios, tačiau daugelis vartotojų teikia pirmenybę „XBOX Kinect“, o ne alternatyvioms galimybėms..

„Logitech diNovo Edge“ klaviatūra juoda

Jei neturite mažo biudžeto, tai yra viena geriausių klaviatūrų, kurias galite įsigyti interneto dizaineriui. Natūraliems, skystiems klavišų paspaudimams jis naudoja tikslius mikrožirklinius mechanizmus ir yra sukurtas naudojant „PerfectStroke“ raktų sistemą..

Visa klaviatūra buvo išpjaustyta lazeriu iš „Plexiglass“ gabalo, o jos rėmas pagamintas iš šlifuoto aliuminio.

Dizainas yra aptakus, stilingas ir patogus, o „Logitech diNovo Edge“ klaviatūra netgi aprūpinta slaptu paslėptu valdymu. Jei norite padaryti bet kurį interneto dizainerį laimingą, tai yra puiki dovana.

„Logitech MX Master“ belaidė pelė

Aukščiausios klasės klaviatūra yra puiki dovana, tačiau bevielė „Logitech MX Master“ pelė yra tokia pat apgalvota ir ji bus puiki dovana bet kuriam interneto dizaineriui..

Pažangesniems gestams ir horizontaliajai navigacijai jis turi unikalų nykščio ratuką. Paprastas prijungimo funkcijas galima prijungti prie trijų skirtingų kompiuterių.

Vienu mygtuko paspaudimu galite perjungti kompiuterius ir pasiekti didesnį našumą. Ši pelė gali sekti beveik ant bet kokio paviršiaus, ji veikia net ant stiklo. Maksimaliam našumui pasiekti naudojamas „Dark Field“ lazerio jutiklis ir gali būti naudojamas ant blizgių paviršių.

„HP ENVY 15-as020nr 15 ″ nešiojamasis kompiuteris

Jei turite išleisti daug pinigų, „HP ENVY 15-as020nr“ yra puikus pasirinkimas interneto dizaineriams. Jis pateikiamas su vienu iš naujausių „Intel Core i7“ procesorių, o bazinis 2,5 GHz laikrodžio greitis yra pakankamai galingas, kad galėtų valdyti daugumą programų ir interneto dizaino..

Komplekte yra 12 GB DDR4 SDRAM, o tai yra daugiau nei pakankamai daugumai programų. Dar geresniam našumui ji yra aprūpinta SSD ir nenaudoja optinio disko.

Norėdami dar labiau padidinti našumą, „HP ENVY 15-as020nr“ yra pakrautas su „Windows 10“ ir yra svarbiausia dovana interneto dizaineriams..

„Apple iPad Air 2 MH0W2LL / A“ – 9,7 colio 16 GB HDD planšetinis kompiuteris

Čia turime dar vieną puikią dovaną interneto dizaineriams. Tai yra vienas šilčiausių produktų rinkoje, o kadangi jis yra mažas ir patogus, leidžia lengvai sekti naujausias naujienas ir dalytis dizaino projektais..

Jame yra glotni sąsaja ir ji gali būti naudinga įvairioms programoms, kurios naudojamos žiniatinklio dizainui. Siekiant maksimalaus našumo, šiame „iPad“ yra įmontuotas A8X lustas. Jis turi 2 GB RAM ir siūlo dar keletą funkcijų, kuriomis interneto dizaineriai galės džiaugtis.

„Samsung Galaxy Tab A 10.1“ 16GB planšetinis kompiuteris, juodas „SM-T580NZKAXAR“

Kai jums reikalingos geriausios dovanos žiniatinklio dizaineriams, beveik neįmanoma suklysti su bet kokio tipo techninėmis programėlėmis. „Samsung Galaxy Tab“ konkuruoja su „Apple iPad“, todėl siūlo daugybę naudingų funkcijų.

Tai yra puiki dovana interneto dizaineriams, nes leidžia jiems sekti mėgstamus informacijos šaltinius, kai jie turi prastovų..

Kadangi „Samsung Galaxy Tab“ veikia „Android“ sistemoje, tai yra taupesnis produktas, skirtas interneto dizaineriams, ir veikia atviroje aplinkoje. Žiniatinklio dizaineriai gali gauti naudos iš atviros aplinkos ir ieškoti konkrečių programų savo darbui.

„Shure SE425-CL“ garsą izoliuojančios ausinės

Dauguma interneto dizainerių yra kūrybingi asmenys ir mėgsta klausytis muzikos. Kadangi jie praleidžia daugybę valandų prie kompiuterio ekrano, jie turėtų mokėti mėgautis mėgstamomis dainomis.

„Shure SE425-CL“ ausinės yra vieni iš nuostabiausių gaminių rinkoje ir jie gali izoliuoti muziką, tuo pačiu blokuodami nepageidaujamą foninį triukšmą. Nors jie yra gana brangūs, jie suteikia galimybę klausytis, ko jūs negalite gauti iš daugelio kitų rūšių ausinių.

Garsiakalbiai skleidžia subalansuotą, tikslų garsą ir galite pasirinkti iš metalo sidabro arba aiškių spalvų. Jie gerai dirba su „iPad“, „iPhone“ ir „iPod“ įrenginiais, todėl jiems neturėtų kilti jokių problemų dėl bet kurio interneto dizainerio dienos.

„Fiio E5“ ausinių stiprintuvas

Geriausias produktas, kurį reikia dovanoti kartu su naujomis ausinių poromis, yra „Fiio E5“ ausinių stiprintuvas. Jis sukurtas naudoti su mažo jautrumo ir didelės varžos ausinėmis. Jis pasižymi puikiu signalo ir triukšmo santykiu bei dažnio reakcija.

Iškraipymo lygis yra žemas, ir šis stiprintuvas gali suteikti jūsų ausinėms impulsą, kurio reikia joms skambėti nuostabiai. Esant tokiam mažam dizainui, šis produktas yra skirtas interneto dizaineriams ir gali būti naudojamas mažoje darbo vietoje.

„Sony RDP-X50iPBLK“ garsiakalbių dokas, skirtas „iPod“ ir „iPhone“

Kadangi beveik visiems priklauso „iPod“ ar „iPhone“, prasminga dovanoti tik garsą. „Sony RDP-X50iPBLK“ garsiakalbių dokas puikiai tinka tipinei darbo vietai ir skleidžia pakankamai aukštos kokybės garsą, kad bet koks interneto dizaineris galėtų linksmintis..

Jis turi 3G sertifikatą ir veikia 40 vatų galia. Kiekvienas garsiakalbis naudoja 20 vatų, o tai yra pakankamai galios bet kuriai dainai. „Sony RDP-X50iPBLK“ garsiakalbių jungiklis netgi gali įkrauti akumuliatorių jūsų prietaiso viduje ir yra su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu.

SAYL pirmininkas – oficialus mažmenininkas Hermanas Milleris

Įprastas žiniatinklio dizaineris didžiąją laiko dalį praleidžia prie kompiuterio ekrano ir, norėdamas sėdėti priešais kompiuterį, privalo naudotis kėde..

Deja, daugelis šių asmenų neturi patogios kėdės. SAYL kėdė yra puiki dovana, nes ji pagerina laikyseną ir apsaugo nuo lėtinio nugaros skausmo.

Ši ergonominė biuro kėdė skirta „Optima“ ergonomikai, dizainui ir inžinerijai, be to, ji skatina sėdinčios laisvės pojūtį. Šią kėdę gaminanti įmonė trejus metus praleido kurdama dizainą, ir tai yra viena geriausių dovanų, kurias galite įteikti darbščiam interneto dizaineriui..

„Hario VKB-120HSVV60 Buono“ liejamasis virdulys 1,2 litro

Jei žinote ką nors, kas mėgsta kavą, o ne internetinį dizainą, šį virdulį verta apsvarstyti. Norėdami išvirti neįtikėtiną kavą, turite įsisavinti kokybę, laiką ir valdymą.

„Hario VKB-120HSVV60“ labai lengvai gamina kavą, kuri skoningai skoninga. Jis naudojamas verdančiam vandeniui, kurį galima užpilti mėgstamiausiomis kavos maltuvėmis.

Galbūt nesuprantate, kodėl šis virdulys yra toks brangus, tačiau nusipirkę ir atidavę jį interneto dizaineriui, jie niekada nenustos dėkoti už dovaną. Tai optimaliai kontroliuoja svarbius kavos virimo aspektus ir suteikia skanų Joe puodelį.

„Hario VDC-02W V60“ keramikinis kavos lašintuvas, baltas

Čia turime dar vieną puikią dovaną interneto dizaineriams. Turėtumėte įsigyti šį kavos lašintuvą ir naudoti jį su „Hario“ virduliu. Nors tai paprastas keraminis piltuvas, jis gali visiškai pakeisti savo mintis apie kavos gaminimą. Tai labai lengva perkrauti, išvalyti ir naudoti. Jis gali būti naudojamas kelis kartus per dieną.

Gražaus interneto dizaino principai

Ieškodami geriausių dovanų interneto dizaineriams, niekada negalėsite suklysti naudodamiesi informatyvia knyga. Galite įteikti gražaus internetinio dizaino principų dovaną ir tai padarę padėkite kam nors išmokti nuostabių svetainių kūrimo pagrindų..

Kadangi tai yra antrasis knygos leidimas, joje mokoma įvairių naudingų principų ir tai yra puiki dovana žmonėms, praleidžiantiems laiką kuriant svetaines. Tai puikiai tinka interneto dizaineriams, ieškantiems žinių, reikalingų norint pagerinti savo svetainių išvaizdą.

Knygoje mokomi svarbių principų, kuriuos sudaro geras dizainas, ir aptariami šių principų atradimai ir įgyvendinimai.

Monitor Stand Monitor Lift Desktop Organizer Darbinės erdvės tvarkyklė

Čia turime populiariausią „PlusGift“ produktą ir tai yra organizacinis įrankis, kuris gali būti naudingas kiekvienam interneto dizaineriui. Tai leidžia jums pakelti monitorių ir laikyti jį patogiame aukštyje.

Tai labai naudinga maksimaliai padidinant stalo vietą ir gali būti ypač naudinga mažesniems stalams. Jei norite atlaisvinti dar daugiau vietos, po juo galite šonuoti didelę klaviatūrą.

„PlusGift“ darbalaukio organizatorius turi tris didelius skyrius, kuriuos galima naudoti norint pašalinti griozdus iš darbo vietos. Jo gale yra net išpjovos, skirtos laidams ir kabeliams.

UIKits UI eskizų knyga

Žiniatinklio dizaineriai daug laiko praleidžia prie darbo stalo, o norėdami išlikti sveiki, gali gauti naudos iš eskizo. UI eskizų knygą galima naudoti su UI trafaretais, ji pateikiama su keliais priedais. Taškinis tinklelis yra ypač naudingas UI trafaretams, o visas produktas yra 100 procentų perdirbamas.

Šie eskizų planšetiai yra puikūs tinklalapių dizaineriams, norintiems kurti vielos rėmus ir projektų prototipus. Jūs gausite 50 lapų su eskizų bloknotais, o trinkelės pagamintos iš tvirto kartono nugarėlės.

„Typodarium 2017“: kasdieninė tipografijos dozė

Jei norite padovanoti prasmingą dovaną internetiniam dizaineriui, „Typodarium“ kalendorius yra puikus produktas. Tai siūlo didelę tipografijos dozę ir joje yra kažkas kiekvienai metų dienai. Tai yra puiki dovana ir turėtų praskaidrinti dieną bet kuriam interneto dizaineriui.

„Hubsan“ 4 kanalų 2.4GHz RC keturratis – su fotoaparatu

Visi žiniatinklio dizaineriai turi vidinį geidą, o „Hubsan 4 Channel 2.4GHz RC“ keturračių kopijavimo aparatas padeda patenkinti potraukį technologijoms. Tai populiariausias produktas interneto dizaineriams ir gali būti naudojamas prastovų metu.

Jis turi šešių ašių skrydžio valdymo sistemą ir turi reguliuojamą giroskopo jautrumą. Su keturiais kanalais jis siūlo stabilų skrydį, o tvirtas, lengvas rėmas gali užtrukti.

Kad būtų dar daugiau įspūdžių, šis dronas pateikiamas su maža kamera. Nerasite per daug kitų produktų, kurie sužavėtų tokį interneto dizainerį kaip šis dronas.

Gaukite daugiau informacijos

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector