2020 m. 22 vietos, kurias reikia išmokti koduoti nemokamai

[Paskutinį kartą atnaujinta – 2019 m. Spalio 28 d – Naujas papildymas: „Code Avengers“]


Ar esate kompiuterio geekas, kuriam patinka techninė žiniatinklio kūrimo dalis?

Ar jums patinka kontroliuoti dalykus, o programos ar svetainės idėją paversti realybe?

Ar esate tinklaraštininkas, mėgstantis susisiekti su žmonėmis per kokybišką turinį ir sukurti patogią vartotojo sąsają?

Jei į bet kurį iš aukščiau pateiktų klausimų atsakote „taip“, tuomet tikriausiai turite išmokti savarankiškai rašyti kodą..

Praėjo tos dienos, kai buvo manoma, kad kodavimas yra skirtas tik absoliutiems kompiuterio nervams. Dabar kiekvienas gali dalyvauti kurdamas savo kūrinių, tokių kaip svetainės, mobiliosios programos ir programinė įranga, kodą.

Vis dėlto jums vis tiek gali kilti klausimas, kodėl jums reikia išmokti kodavimo, kai galite samdyti programuotojus ar kūrėjus, kad jie atliktų jūsų darbą!

Na, o pradedantiesiems tai sumažina jūsų priklausomybę nuo dieninių programuotojų. O jei tapsite kodavimo ar programavimo ekspertu, galite sustabdyti programuotojų samdymą arba atsisakyti vieno programuotojo, kuris padės jums sutaupyti išlaidų.

Be to, net jei jūs išmoksite tik programavimo pagrindus, jūsų interneto svetainių kūrimo komanda negalės jūsų blefuoti dėl nieko.

Tačiau svarbiausia priežastis išmokti koduoti yra ta, kad tai įgalins jus dirbti pagal savo viziją, užuot paaiškinę savo viziją kam nors kitam (programuotojui), kuris ne visada gali visiškai įsitikinti jūsų kūrybinėmis idėjomis..

Taigi akivaizdu, kad turėtumėte naudotis bet kokiu ypač paprastu kodavimo įrankiu, kuris padeda išmokti kodavimo nemokamai.

Šiame straipsnyje atidžiau pažvelgsime į 20 nuostabių šaltinių, kad išmoktume nemokamai koduoti viską, ko jums reikės – prieigą prie interneto ryšio ir gerą nešiojamąjį kompiuterį..

Tikslas yra atskleisti kiekvieno iš 20 nemokamų kodų mokymosi šaltinių siūlomas ypatybes, kad paskatintumėte patys pradėti kodavimą.

# 1 Code.org

code.org

„Code.org“ siūlo prieigą prie plataus asortimento instrukcijų (kodų mokymosi pamokų, trunkančių vieną valandą), vaizdo įrašų ir pan. Pavidalo..

Tiesą sakant, ji taip pat siūlo jums prieigą prie skirtingų vadovėlių ir programų, kurias siūlo jų partneriai, kad galėtumėte išmokti K-8 klasių žaidimų, „JavaScript“ programavimo ir panašių kitų programavimo kalbų..

Tai taip pat veda keletą instruktoriaus (arba mokytojo vadovaujamų) pamokų, kad būtų lengva ir greitai mokytis. Kai kurios iš šių paskaitų, kurias galima rasti svetainėje, yra iš populiarių pavadinimų programavimo pramonėje.

Tad nenuostabu, kad buvo milijonai dalyvių, kurie pasinaudojo šiame portale dalijamosi programavimo žiniomis.

Pagrindinis šios ne pelno siekiančios iniciatyvos tikslas yra padėti moksleiviams išmokti informatikos ir padaryti ją įprasta mokymo programos dalimi..

# 2 „Code Academy“

codecademy-logo

Kaip rodo pavadinimas, šis kodavimo šaltinis moko techninių ir programavimo įgūdžių per įvairius kursus. Kursas apima šias temas:

  • Interneto svetainių kūrimas (įskaitant interaktyvų kodavimą)
  • HTML, CSS, PHP, Python ir dar daugiau
  • Rubinas ir rubinas ant bėgių
  • „AngularJS“, „Java“, „JavaScript“, „jQuery“ ir pan
  • SQL ir „Git“
  • Komandų eilutė

Daugiau nei 25 milijonai žmonių išmoko ar mokosi koduoti naudodamiesi šia puikia platforma. Svarbi „Code Academy“ dalis yra ta, kad platforma suteikia jums galimybę mokytis ir suprasti kodavimą nuo nulio.

Ši švietimo įmonė taip pat siekia suteikti jums puikią mokymosi internete patirtį ir iki šiol sėkmingai tai darė.

# 3 Khano akademija

khan-akademija

Ši mokymosi platforma leidžia tikrai lengvai išmokti ir tobulinti programavimo įgūdžius. Taip yra todėl, kad jis ne tik pasikliauja instruktoriais, kad mokytų studentus, bet ir leidžia studentams dalintis bet kokiomis programomis, kurias jie žino, su kitais studentais.

Šis bendras mokymasis padidina vartotojo įsitraukimą ir padeda dalyviams greičiau suvokti dalykus. Be to, vaizdo įrašų naudojimas mokant įvairių kompiuterio programavimo niuansų padės greitai susieti su tuo, ką galbūt bandote padaryti savo kompiuteryje..

Tai ne tik apsiriboja kompiuterių programavimu, bet ir padeda išmokti įvairių dalykų, susijusių su informatika, ir kodavimo su kodų mokymosi pamokomis, trunkančiomis vieną valandą..

Taigi galite išmokti HTML, CSS, „JavaScript“, animacijos ir dar daugiau, kad galėtumėte paruošti svetaines ir žaidimus. Be to, „Khan Academy“ rengia kursus, kurie padės paruošti savo duomenų bazes.

Ši platforma taip pat suteikia mokymosi internetu galimybių, neapsiribojant programavimu keliems kitiems dalykams.

# 4 „Codewars“

267400f

Ši kodų mokymosi svetainė suteikia galimybę išmokti norimos programavimo kalbos jums iššūkių keliant. Šioje linksmoje mokymosi kodo platformoje galite išspręsti vieną iššūkį vienu metu (vadinamą „kata“) ir pagilinti turimus įgūdžius..

Galite sužinoti daugiau apie mėgstamą programavimo kalbą arba išmokti naujos kalbos, apie kurią jūs labai mažai žinote. Kai kurios tipiškos programavimo kalbos, kurias moko „Codewars“, yra „JavaScript“, „CoffeeScript“, „Java“, „Ruby“, „Python“, C # ir „Clojure“..

Šios platformos idėja yra skatinti besimokančiuosius tobulėti tobulėjant kiekvienai susidūrusiai „kata“ (iššūkiui).

Kai iššūkiai tampa vis sunkesni, jūs turite išspręsti aukštesnio rango „katas“. Jūs uždirbate garbę baigti kiekvieną „kata“ ir pereiti į kitą lygį.

Kiekvieno iššūkio pabaigoje taip pat galite palyginti savo ir kitų sprendimą bei aptarti įvairius novatoriškus būdus, kaip spręsti panašius programavimo būdus atitinkamoje kūrėjų bendruomenėje..

Kad iššūkiai būtų įdomesni, „Codewars“ netgi leidžia jums sukurti savo „kata“ ir mesti iššūkį kitiems kūrėjams. Pagrindinis jų tikslas yra sudaryti galimybes kūrėjams išnaudoti savo didžiausią potencialą.

# 5 „Coursera“

„Kursra-2074“

Tai didžiulė internetinė biblioteka, skirta įvairių tipų kodavimo kursams, kuriuos moko įvairių universitetų profesoriai.

„Coursera“ iš esmės siūlo jums prieigą prie geriausių pasaulio kursų internete (apie 1 773 kursai) bendradarbiaujant su įvairiais universitetais ir organizacijomis (138 partneriai). Taigi yra begalinis skaičiavimo temų, kurias moko „Coursera“, sąrašas, įskaitant didžiųjų duomenų SQL, robotiką ir „Python“.

Nors visi kursai siūlomi nemokamai, jei norite gauti tam tikros temos atestaciją, turite sumokėti atitinkamą mokestį už tą temą. Kvalifikacijos pažymėjimo kaina svyruoja nuo 30 USD iki 100 USD, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą kursą.

# 6 Udemy

Udemy

Tai visame pasaulyje žinoma e-mokymosi platforma, siūlanti tūkstančius kursų, mokomų per vaizdo samouczkus. Jūs turite mokėti už daugelį kursų, tačiau „Udemy“ taip pat siūlo keletą nemokamų kursų.

Temos, kurias apima „Udemy“, yra asmeninis tobulėjimas, gyvenimo būdas, sveikata ir kūno rengyba bei tobulėjimas. Kaip koderis, jis taip pat siūlo daugybę tobulinimo kursų skirtinguose skyriuose, tokiuose kaip mobiliosios programos, programavimo kalbos, interneto kūrimas, žaidimų kūrimas, duomenų bazės ir elektroninė prekyba..

Taigi, atsižvelgdami į savo tikslą, galite pasirinkti atitinkamą skyrių ir pasirinkti bet kurį iš nemokamų kursų, kad padidintumėte savo žinias.

Be to, prieš įsiregistruodami galite patikrinti kiekvieno nemokamo kurso įvertinimus ir apžvalgas. Tai padės jums pasirinkti geriausią prieinamą nemokamą „Udemy“ kursą jums įdomia tema ar programavimo kalba.

# 7 Nemokama kodų stovykla

„freecodecamp“

Kaip rodo pavadinimas, ši platforma skirta kodavimo mokymui stovykloje ar bendruomenėje. Didžioji šios svetainės dalis yra tai, kad ji padeda ne pelno organizacijoms kodavimo srityje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie jų internetinės bendruomenės ir dalyvauti kodavimo iššūkiuose kaip grupei.

Platforma padės įveikti kodavimo iššūkius ir padės mokytis. Jums taip pat suteikiama prieiga prie interaktyvių kursų ir kodavimo vadovėlių.

Be to, jūs turite galimybę susitikti su kitais jūsų mieste esančiais kodikliais ir su jais dalytis žiniomis.

Taip pat dažnai galite patekti į bendruomenės pokalbių svetaines ir ieškoti pagalbos iš kitų kodų. Taigi, „Free Code Camp“ ne tik padeda išmokti kodavimo nemokamai, bet ir suteikia galimybę realiuoju laiku kurti programas, naudingas ne pelno organizacijoms..

Keletas pastebimų programavimo kalbų, kurias galite išmokti ir dirbti naudodamiesi šia bendruomene, yra „JavaScript“, HTML5, CSS3, Node.js, D3.js, duomenų bazės, „Git“ ir „GitHub“..

# 8 edX.org

edx

Ši atvirojo kodo aukštojo mokslo platforma greitai tampa visame pasaulyje žinomu mokymosi šaltiniu, kuriame mokosi daugiau nei 5 mln.

Pagal „informatikos“ kategoriją edX.org siūlo apie 166 įvairius kursus. Keli iš šių kursų, pavyzdžiui, „XSeries“ kursai, yra mokami.

Tačiau edX.org taip pat siūlo keletą patikrintų kursų nemokamai, kurie leidžia išmokti skirtingų programavimo kalbų savo tempu. Mokėti už nemokamus kursus reikės tik tuo atveju, jei jums reikės pažymėjimo, patvirtinančio jūsų kursų baigimą ir įgytą patirtį.

Per šią mokymosi platformą galite gauti C #, „Java“, „jQuery“, „C ++“, „Python“, mašininio mokymosi, R programavimo, SQL, mobiliųjų programų projektavimo ar kūrimo ir pan..

# 9 Kodo užkariavimas

kodo užkariavimas

Ši svetainė gali suteikti jums pagalbos ranką, kai jūs ketinate patekti į kodavimo pasaulį. Net jei net neįsivaizduojate, kas yra programavimas ar kodavimas, „Code Conquest“ platforma gali padėti išmokti pagrindus ir juos patobulinti..

Su „Code Conquest“ jūs gausite prieigą prie nemokamo kodavimo vadovo pradžios, kuriame yra daugybė nemokamų kodavimo vadovėlių.

Naudodamiesi šiuo vadovu išmoksite naudoti tam tikrą programavimo kalbą. Tai taip pat suteikia jums pakankamai galimybių nustatyti, koks kodavimo kalbos mokymas yra tinkamas jūsų poreikiams, ir tada galėsite atitinkamai priimti sprendimą.

Įvairios „Code Conquest“ mokomos programavimo kalbos yra PHP, „JavaScript“, „Ruby“, „Python“, C ++, HTML ir CSS..

# 10  Masačusetso technologijos instituto „OpenCourseWare“

vk9Y9YT

Masačusetso technologijos instituto (MIT) „OpenCourseWare“ (OCW) yra puiki iniciatyva, kurios ėmėsi MIT. Kaip šios platformos dalis, visa MIT bakalauro ir magistro studijų kursų medžiaga pateikiama internete, kad galėtumėte mokytis bet kada ir bet kurioje vietoje, turėdami nemokamą prieigą prie visų.

Be kitų siūlomų dalykų, šioje platformoje yra nemokami internetiniai kursai, susiję su informatika.

Kai kurie įvadiniai programavimo kursai apima internetinį mokymąsi „Java“, „Python“, C ir C ++ bei „MATLAB“ programavimo. Galite naršyti po šiuos nemokamus kursus ir ieškoti jūsų reikalavimus atitinkančių kursų.

# 11 GA brūkšnys

DASH

„GA Dash“ pristato įdomų būdą išmokti padaryti patrauklias svetaines iš savo naršyklės. Tai suteikia galimybę išmokti įvairių internetinių programavimo kalbų, tokių kaip „JavaScript“, HTML ir CSS. Smagiausia tai, kad jums bus padedama išmokti kurti svetaines projektų pavidalu.

Kiekvienu žingsniu, kurio tikslas yra sukurti puikią svetainę, jūs sukuriate nedidelį projektą. Taigi visi „pravažiavimai“ galiausiai suteiks jums galimybę sukurti savo svetainę. Be to, jis moko kurti reaguojančią (mobiliesiems pritaikytą) svetainę!

# 12 Udacity

Udacity

Ši platforma siūlo keletą programuotojų kursų. Galite nemokamai pasiekti visą kursų medžiagą ir patobulinti savo, kaip žiniatinklio kūrėjo ar „Android“ ar „iOS“, įgūdžius..

Tačiau jei norite būti pripažinti „nanodegree“ turėtojais, tada turite sumokėti už jų kursus ir gauti visą nurodytą pagalbą viso kurso metu.

Nano laipsnio programos yra skirtos padėti jums teisingai nukreipti savo karjerą ir padidinti jūsų darbo galimybes. Be to, jei jus domina, galite nemokamai sužinoti apie jų kursų medžiagą, kad sužinotumėte, ar verta atlikti jų vadovaujamą nanodegree kursą.

Platformoje siūlomi keli garsių kompanijų, tokių kaip „Google“, „Facebook“, „At“, sukurti kursai&t ir Cloudera. Pvz., „Udacity“ svetainėje galite patekti į nemokamą „Google“ giluminio mokymo kursą.

 

# 13 „Google Android“ mokymai

android

Jei jus domina „Android“ programų kūrimo niuansų mokymasis nuo nulio, tada „Google“ gali būti jums labai naudinga.

Šis technikos milžinas siūlo daugybę „Android“ tobulinimo mokymosi klasių, įskaitant tas, kurios skirtos absoliučiam pradedantiesiems. Jame taip pat pateikiami keli kodų pavyzdžiai, kuriuos galite pakartotinai panaudoti kurdami „Android“ programas.

Jei to nepakako, „Google“ netgi siūlo jums prieigą prie įvairių internetinių vaizdo mokymo kursų, susijusių su „Android“ kūrimu.

# 14 „The Code Player“

Kodo grotuvas

Unikali šios internetinės kodų mokymosi platformos ypatybė yra ta, kad ji atskleidžia vaizdo įrašus ar pristatymus, susijusius su kodu, kurį kiti sukūrė nuo nulio..

Be to, kiekviena pratybų pabaiga yra vaizdo įrašas ir išsamus temos aprašymas. Taigi jūs iš esmės susidūrėte su keliais realaus gyvenimo kodais, kurie jau buvo sėkmingai įgyvendinti.

Ištyrę tokius realius atvejus, turėsite geresnę mintį, kaip naudoti tam tikrą programavimo kalbą, remiantis skirtingais reikalavimais.

Galite sužinoti apie tokias kalbas kaip HTML5, CSS3, „JavaScript“ ir „jQuery“, kurias daugelis naudoja kurdami svetaines ar programas mobiliesiems..

# 15 „Code School“

logotipo kodas

„Code School“ yra dar viena gera internetinė kodų mokymosi platforma, siūlanti nemokamus ir mokamus kursus. Skirtingi kursai organizuojami specialių technologijų ir programavimo įgūdžių forma. Galite naršyti šiais skirtingais mokymosi keliais, kad nustatytumėte, kuris kursas jums tinka, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus.

Kai kurios pagrindinės programavimo ir techninės temos, apimančios „Code School“ kelius, yra „Ruby“, „Python“, HTML, CSS, „iOS“, „JavaScript“, SQL ir „Git“. Čia galite pradėti išbandyti nemokamus „Code School“ kursus.

# 16 Odino projektas

odin-projektas

Šiuo projektu siekiama padėti jums nemokamai išmokti interneto svetainių kūrimo internete. Dalyvaudami mokymosi procese, jūs dalyvaujate keliuose mažuose projektuose, kurie padės sukurti savo darbo aplanką.

Jūs taip pat turite galimybę dirbti su kitais besimokančiaisiais kaip grupė prie įvairių projektų, o tai pagerina jūsų mokymosi procesą.

Ši svetainė siekia išmokyti jus daugumos pagrindinių programavimo kalbų, tokių kaip „Ruby“ ir „Ruby on Rails“, „JavaScript“, HTML5, CSS3 ir „jQuery“, kurių reikia svetainėms kurti..

Tai taip pat siūlo lanksčią mokymo programą, prie kurios jūs ir kiti studentai galite prisidėti mokydamiesi. Idėja yra naudoti efektyviausias turimas interneto svetainių kūrimo priemones.

# 17 HTML5 „Rocks“

html5-uolienos

Kaip rodo pavadinimas, ši platforma daugiausia skirta HTML5 niuansų, plačiai naudojamų svetainių kūrimui ir mobiliųjų programų plėtrai, mokymuisi..

Įspūdingas dalykas šioje svetainėje yra tai, kad tai yra „Google“ projektas. Taigi, įmokas į šią svetainę ir visus jums siūlomus mokymosi vadovus, įskaitant išteklių vadovus ir skaidrių rinkinius, pateikia „Google“ profesionalai.

„HTLM5 Rocks“ aptarta informacija yra naudingesnė tiems, kurie bando patobulinti savo esamus HTML5 įgūdžius. Taigi, prieš pradedant naudotis šia svetaine, gali reikėti pagrindinio HTML5 supratimo.

# 18 Išskirtinis sąrašas

alistapartasTai dienoraštis, kuriame yra daugybė kokybiškos medžiagos, straipsnių ir knygų, kurios jums bus naudingos bandant išmokti programavimo įgūdžių.

Jis sutelktas į internetinių svetainių kūrimo kodavimo įgūdžius ir turi daug autorių, kurie prisideda prie šio gražiai suprojektuoto tinklaraščio kūrimo. Šie bendraautoriai rašo knygas ir veda seminarus ar renginius, susijusius su interneto turiniu, svetainių dizainu ir kodavimu.

„Apart Apart“ yra ideali svetainė žmonėms, kurie kuria svetaines, arba tiems, kurie domisi svetainių kūrimu.

# 19 Svetainės taškas

„sitepoint-logo“ - naujas

Tai dar vienas labai naudingas tinklaraštis, jei norite kokybiškos medžiagos, susijusios su skirtingomis programavimo kalbomis. Jie ne tik padeda išmokti kalbų pagrindus, tokius kaip HTML, CSS ir „JavaScript“, bet ir dalijasi įžvalgomis apie „WordPress“ saugumą, „Swift“, „React.js“ ir kt..

„SitePoint“ yra gerai išsami informacija apie visas tokias temas, kurios galėtų padėti jūsų programavimo kelionei.

# 20 „TutsPlus“

tutsplus

Šiame tinklaraštyje yra daugiau nei 20 750 nemokamų pamokymų, vaizdo įrašų ir dar daugiau, kurie padės išmokti įvairių programavimo kalbų ir techninės informacijos pagrindų..

Visi mokymai yra pagrįsti projektu ir juose pateikiamos nuoseklios instrukcijos kartu su atitinkamomis ekrano kopijomis, kad būtų galima geriau suprasti instrukcijas. Čia taip pat yra keli vaizdo kursai, apimantys skaičiavimo ir kitas temas.

„TutsPlus“ svetainė taip pat siūlo keletą mokamų kursų, el. Knygų ir kt., Kad gautumėte išsamią pasirinktos kodavimo kalbos mokymosi patirtį. Iš techninio programavimo perspektyvos galite sužinoti apie CSS, „JavaScript“, „Node.js“, „Swift“, „WordPress“, „Joomla“ ir kt..

# 21 Programavimas po darbo valandų

Po darbo valandų programavimas vyko pastaruosius kelerius metus ir jame yra daug įvairių vadovėlių, skirtų išmokti pagrindines Python, PHP ir dar daugiau sąvokų..

Aukščiau yra tik trumpas sąrašas platformų ar svetainių, kurios suteikia galimybę nemokamai išmokti kodavimo ar programavimo internete.

Gali būti daug kitų veiksmingų kodų mokymosi priemonių.

Jei labai sėkmingai naudojote tokius įrankius, prašau pasidalinti savo patirtimi komentarų skiltyje žemiau ir ačiū, kad perskaitėte!

# 22 „Codeasy.net“

„Codeasy“ yra tikriausiai naujausias iš viso sąrašo. Tai gana įdomus edukacinis kursas, nes skatina kompiuterių mokslą mokytis naujos sąvokos. Jūs pradedate mokytis skaitydami nuotykių istoriją apie kovos mašinas ateityje. Kelyje jūs susidursite su iššūkiais, kuriems išspręsti reikia tikro kodavimo. Galutinis tikslas yra išgelbėti pasaulį nuo mašinų invazijos. Ir kaip labai svarbus šalutinis poveikis – tapkite programinės įrangos kūrėju.

Kursas orientuojasi į informatikos pagrindus naudojant C #. Jis yra nemokamas ir skirtas pradedantiesiems. Jis prasideda programa „Sveikas pasaulis“, nukelia jus į viską, ko jums reikia norint parašyti pirmąjį skaičiuotuvą, pereinant prie sudėtingesnių temų, tokių kaip masyvai, ir įvesties patvirtinimo. Čia gali pradėti mokytis visi, kurie žino, kaip skaityti.

„Codeasy“ turi palaikymo grupę, kurioje kiekvienas, pasiklydęs kelionėje į pasaulio gelbėjimą, gali užduoti klausimus ir gauti reikšmingus atsakymus per 12 valandų.

# 23 – „Avengers“

„Code Avengers“ yra skirta vaikams nuo 5 iki 14 metų ir suteikia jiems smagią ir interaktyvią programavimo mokymosi aplinką. Tai taip pat puikus šaltinis mokyklų mokytojams, norintiems padėti savo mokiniams koduoti. Kadangi jos tikslas yra jaunesnė amžiaus grupė, todėl ji puikiai tinka suaugusiesiems suprasti ir tuos, kurie nėra tokie intelektualūs.

„Code Avengers“ yra įsikūrę Naujojoje Zelandijoje. Jie taip pat siūlo „Code Camps“, kur vyksta kodavimo mokymai nuo 1 iki 3 dienų. Šios stovyklos yra visame pasaulyje ir įvairiose JAV valstijose. Galite išmokti kodavimo kalbų, tokių kaip C ++, HTML, Python, žaidimų dizainas ir dar daug kitų. Jie taip pat siūlo šiuos kursus keliomis kalbomis, todėl jie yra prieinami visiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector