Palyginamos žiniatinklio plokštės – „cPanel“ ir „Plesk“ prieš „likusius“

Geriausi 2019 metų hostingo valdymo įrankiai

Daugelyje prieglobos aplinkų naudojamas intuityvus „cPanel“, padedantis vartotojams valdyti prieglobos aplinką. Be šių grafinių sąsajų daugeliui pradedančiųjų svetainių savininkų būtų sunku iš tikrųjų valdyti prieglobą ir nustatyti savo svetaines.


Žiniatinklio skydų priegloba yra dalykas, kuriam praleisite daug laiko, jei tvarkysite savo svetainę. Žemiau apžvelgsime 19 dažniausiai naudojamų žiniatinklio skydų. Yra tikimybė, kad pagrindinis kompiuteris, kurį pasirinksite, naudos vieną iš valdymo skydelių, kuriuos išskiriame žemiau.

Visoje šioje apžvalgoje paeiliui naudosime terminus žiniatinklio skydelyje ir valdymo skydelyje.

Kodėl verta naudoti interneto skydą?

Žiniatinklio skydelyje pateikiama grafinė sąsaja, kuri padės valdyti savo svetainę. Iš esmės jos a prieglobos valdymo įrankis. Galėsite atlikti tokius veiksmus, kaip tvarkyti savo svetainės failus, programas, el. Paštą ir dar daugiau. Visi geriausi interneto prieglobos įrankiai rinkoje turės interneto skydą, kuris padės klientams efektyviai valdyti savo svetaines.

Neturėdami grafinės sąsajos, turėsite patys prisijungti prie serverio ir tvarkyti visus savo svetainės failus senosios mokyklos būdu. Kai kurie vartotojai renkasi šį metodą, tačiau tam reikalingos išsamios tobulinimo žinios ir patirtis. Tik vienas netinkamas failas ir jūs rizikuojate sugadinti savo svetainę.

Kadangi daugumą svetainių kuria pradedantieji, neturintys jokio programavimo patirties, valdymo skydeliai leidžia šiems vartotojams vienu mygtuko paspaudimu atlikti sudėtingas užduotis..

Norite įdiegti „WordPress“ savo svetainėje? Paprasčiausiai naudokitės įdiegimo vienu spustelėjimu programa. Tai galite padaryti ir ne tik „WordPress“, bet ir kitose internetinių dienoraščių platformose. Norite sukurti padomenį, kad sukurtumėte naują svetainę? Naudokite valdymo skydelio programą. Norite nustatyti el. Pašto paskyrą, susietą su jūsų domeno vardu? Naudokite valdymo skydelio el. Pašto programą.

Aukščiau paryškintos užduotys tik nugludina tai, ką galėsite padaryti savo interneto skydelyje. Žemiau apžvelgiame labiausiai paplitusius esamų žiniatinklio plokščių bruožus.

Bendros žiniatinklio plokštės savybės

Nesvarbu, kokiu interneto skydeliu naudojatės, tikriausiai turėsite prieigą prie panašių funkcijų rinkinio. Žemiau apžvelgsime, kas yra šios funkcijos ir kodėl jūs jų norite.

1. DNS valdymas

DNS reiškia domenų vardų valdymo sistemą. Daugumoje internetinių skydelių pateikiami reikalingi įrankiai, skirti valdyti domenus, susieti juos su esama svetaine, atlikti domenų peradresavimą ir dar daugiau.

2. FTP valdymas

Tai leidžia valdyti savo svetainės failus. Tvarkydami FTP, galėsite pasiekti savo svetainės failus. Be to, atlikite tokius veiksmus, kaip naudotojų tvarkymas, ir tvarkykite susijusius tinklalapių slaptažodžius.

3. El. Pašto valdymas

Jei su jūsų domeno vardu susietas el. Pašto adresas padės jūsų svetainei pasirodyti profesionaliau. Naudodamiesi el. Pašto tvarkymo funkcijomis, galėsite nustatyti konkretaus domeno el. Pašto adresą, siųsti ir gauti el. Laiškus ir dar daugiau.

4. Prieiga prie failų

Turėdami prieigą prie žiniatinklio failų, galėsite redaguoti, ištrinti ir perkelti failus, susietus su jūsų svetaine. Tai yra daug lengviau, nei prisijungti prie savo svetainės per neprisijungus programinę įrangą, naudojant jūsų IP adresą.

5. Duomenų bazių tvarkymas

Jei savo svetainei tvarkyti naudojate CMS ar kitą sistemą, greičiausiai naudosite duomenų bazę. Dauguma pradedančiųjų lygio vartotojų duomenų bazių nekeis patys, tačiau jie yra būtinai reikalinga priemonė, jei naudojate tokį įrankį kaip „WordPress“. Dažniausiai palaikomos duomenų bazės yra „MySQL“ ir „PostgreSQL“.

6. Atsarginių kopijų valdymas

Neįtikėtinai svarbu sukurti savo svetainės atsarginę kopiją. Tai puikus būdas padėti sumažinti riziką, jei svetainė įsilaužta ar patiria problemą, dėl kurios jūsų svetainė tampa neprisijungusi. Naudodamiesi įprasta atsarginių kopijų sistema, galite tiesiog atkurti ankstesnę savo svetainės versiją.

Daugelyje žiniatinklio skydų yra būdas nustatyti atsarginės kopijos kūrimo procesą, valdyti ir atkurti ankstesnes atsargines kopijas.

7. Programų ir programinės įrangos diegimas

Daugelyje valdymo skydelių yra įvairi programinė įranga ir programos, kurias galite įdiegti. Viena iš labiausiai paplitusių yra viena spustelėjimo diegimo versija, leidžianti vienu mygtuko paspaudimu įdiegti tokias populiarias programas kaip „Joomla“ ar „WordPress“..

Programų ir programinės įrangos rinkinys, kurį galite įdiegti, priklausys nuo jūsų prieglobos aplinkos ir interneto skydelio.

Žinoma, žiniatinklio skydelyje, kuriame jūs naudojatės, bus daugiau funkcijų, nei pažymėtos aukščiau, tačiau aukščiau pateikto funkcijų sąrašo paprastai pakanka daugeliui svetainės užduočių atlikti..

Pagrindinis internetinių skydelių sąrašas

Žiniatinklio skydai, kuriuos išskiriame žemiau, turi platų funkcijų spektrą. Kai kurios yra tik „Linux“ aplinkos, tuo tarpu kitos palaiko ir „Windows“ prieglobą. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, kai kurios valdymo plokštės bus tinkamiausios bendrojo prieglobos klientams, o kitos labiau tiks svetainėms, kuriose yra „Cloud“ arba VPS priegloba, taip pat pigesnėms VPS prieglobos galimybėms..

Nepaisant to, kokią žiniatinklio plokštę naudojate, būsite nustebinti dėl bendro naudingumo ir patogumo, kurį interneto skydo aplinka suteikia jums.

„cPanel“

„cPanel“ yra viena populiariausių ir plačiausiai naudojamų valdymo pultų. Daugelis svetainių savininkų mano, kad tai yra vienas iš geriausių turimų valdymo skydelių. Sprendžiant iš plataus interneto prieglobos naudojimo, tikriausiai tai yra tiesa. Tačiau šiuo metu jis prieinamas tik „Linux“ aplinkoje.

Jis siūlo vartotojo sąsają su „cPanel“ ir serverio valdymo sąsają per WHM. Ši aplinka kartu siūlo svetainių tvarkymo ir prieglobos įrankius kartu su naudingais serverio administratoriaus įrankiais.

Naujausi atnaujinimai labai pagerino „cPanel“ greitį ir našumą.

„cPanel“ ir WHM vartotojams siūlo šias funkcijas:

 • Pažangūs DNS redaktoriai ir valdymo įrankiai
 • Aukščiausios klasės saugumo priemonės, tokios kaip slaptažodžiu apsaugoti katalogai, IP atsisakymai ir dar daugiau
 • El. Pašto paskyros valdymas ir apsauga, taip pat apsauga nuo šlamšto
 • Platus pasirinkimas trečiųjų šalių programų, leidžiančių išplėsti funkcionalumą
 • Failų tvarkyklė ir FTP prieiga
 • „MySQL“ duomenų bazių valdymas ir kūrimas
 • Svetainių ir serverių našumo stebėjimas ir stebėjimas
 • Sukurkite ir tvarkykite vartotojų abonementus ir kainų nustatymo pakopas
 • Išsamus serverio stebėjimas
 • Automatinės atsarginės kopijos ir perkėlimai
 • „Backend“ prekės ženklo kūrimas, siekiant pritaikyti „cPanel“

„cPanel“ ir WHM yra viena iš populiariausių šiandien prieinamų interneto skydų. Dėl daugybės funkcijų, intuityvios žiniatinklio plokštės ir plačių pritaikymo parinkčių, ji sukurta taip, kad atitiktų įvairius prieglobos poreikius..

„Cpanel“ naudojančios hostingo kompanijos yra „Hostgator“ ir „Web Hosting Hub“.

Pleskas

„Plesk“ galima naudoti tiek „Linux“, tiek „Windows“ prieglobos aplinkoje. Tai yra vienas iš lengviau naudojamų valdymo skydelių, kuriuos galima naudoti „Windows“ prieglobos aplinkoje. Jis taip pat plačiai naudojamas visoje Europos prieglobos aplinkoje.

Čia siūloma labai švari vartotojo sąsaja ir kelios produktų parinktys, tinkančios skirtingoms prieglobos aplinkoms. Be to, jis lengvai patenkina serverių grupavimą ir leidžia valdyti galutinio vartotojo prieigą.

Tai intuityvi grafinė sąsaja, skirta sunkiam darbui valdyti jūsų prieglobą. Be to, jis siūlo saugos priemonių rinkinį, kuris padidins jūsų svetainės ir prieglobos aplinkos saugumą. Tai taip pat siūlo daugybę skirtingų automatizavimo įrankių, todėl galite sutelkti dėmesį į savo svetaines, o ne prižiūrėti infrastruktūrą.

Jei ieškote tolesnių tinkinimo parinkčių, savo žiniatinklio skydelyje galite įdiegti vieną iš daugelio plėtinių. „Plesk“ dažniausiai naudoja daug didelių prieglobos įmonių, kaip ir „cPanel“.

Webminas

„Webmin“ gali pasigirti visiškai nemokamu valdymo skydeliu ir lengvai pritaikomu sąranka. Joje nėra pats intuityviausios žiniatinklio skydelio ir šiek tiek trūksta projektavimo sąsajos, tačiau jis tikrai palengvina darbą, o tinkinimo parinktys leidžia jį visiškai pritaikyti jūsų poreikiams. Be to, jis veikia ir „Linux“, ir „Unix“.

„Webmin“ leidžia atlikti įvairias sistemos administravimo užduotis. Galėsite atlikti tokius veiksmus, kaip nustatyti vartotojo abonementus, tvarkyti savo DNS, tvarkyti failų bendrinimą ir dar daugiau. Sistemos failus galite valdyti nuotoliniu būdu arba tiesiogiai iš konsolės.

Čia siūlomi įvairūs moduliai, kuriuos galite naudoti tinkindami savo interneto skydelį. Kai kurie bendrieji moduliai yra paryškinti žemiau:

 • „Apache“ žiniatinklio serveris, skirtas konfigūruoti „Apache“ direktyvas ir funkcijas
 • BIND DNS serveris, skirtas kurti ir redaguoti domenus ir DNS įrašus
 • „Backula“ atsarginių kopijų sistema, skirta sukonfigūruoti ir atlikti įprastas atsargines kopijas
 • Pralaidumo stebėjimas, norint stebėti ir pranešti apie pralaidumo naudojimą

Visą galimų įdiegiamų modulių sąrašą galite rasti čia.

Jei jus domina virtualių sistemų tvarkymas, galėsite tai padaryti naudodami „Cloudmin“. Jis skirtas VPS įmonėms, norinčioms parduoti virtualią sistemą savo klientams.

„Dreamhost“ skydelis

„Dreamhost“ sukūrė savo valdymo pultą žmonėms, kurie naudojasi vienu iš savo prieglobos paketų. Jis sukurtas atsižvelgiant į pradedančiųjų svetainių savininkus. Naudodamiesi jų interneto skydeliu galėsite atlikti tokius veiksmus, kaip valdyti savo domenus ir el. Pašto adresus, tvarkyti „MySQL“ duomenų bazes, konfigūruoti VPS ar dedikuotus serverius ar net sukurti savo svetainę.

Jų interneto skydelį galite naudoti tik su aktyvia „Dreamhost“ paskyra. Apskritai tai nėra geriausia aukšto lygio vartotojams, tačiau pradedantiesiems internetinis skydelis bus vertingas. Tai pakuoja mažesnį funkcijų rinkinį nei kiti šiame sąraše esantys valdymo skydeliai, bet to užteks, jei bandysite atlikti paprastas su priegloba susijusias ir svetainės užduotis.

[mygtuko dydis = ‘didelis’ stilius = ‘text =’ Eiti į „Dreamhost“ piktogramą = ‘fa-arrow-circle-right’ icon_color = ‘# 00ade2’ link = ‘https: //makeawebsitehub.com/go/dreamhost’ taikinys = ‘_ savęs’ spalva = ‘# 00ade2’ hover_color = ‘border_color =’ hover_border_color = ‘background_color =’ hover_background_color = ‘# 81d742 ′ font_style = ”font_weight =” text_align = ”margin =”] [mygtuko dydis = “didelis” style = ”Text = ‘Skaityti„ Dreamhost Review “piktogramą =’ fa-arrow-circle-right ‘icon_color =’ # 00ade2 ‘link =’ https: //makeawebsitehub.com/review/dreamhost/ ‘target =’ _ self ‘color =’ # 00ade2 ′ hover_color = ”border_color =” hover_border_color = ”background_color =” hover_background_color = “# 81d742 ′ font_style =” font_weight = ”text_align =” margin = ”]

ISPConfig

„ISPConfig“ yra atvirojo kodo „Linux“ pagrindu sukurta žiniatinklio plokštė, teikianti ir verslo, ir vieno vartotojo sprendimus. Tai gana lanksti ir siūlo daugybę funkcijų, kad tiktų daugumai prieglobos aplinkų. Mažesnėms įmonėms ar individualiems tinklalapių savininkams gali atrodyti, kad funkcijų įvairovė yra didžiulė, tačiau įmonių aplinkoje ar įmonėse, turinčiose daugybę svetainių savybių, ši interneto plokštė bus neįtikėtinai vertinga.

Šį interneto skydelį galima įdiegti tiek fiziniuose, tiek virtualiuose serveriuose ir jis leidžia valdyti kelis serverius iš vieno valdymo skydelio. Jis siūlo keletą skirtingų prieigos lygių, įskaitant perpardavinėtoją, klientus ir administratorių.

Be to, jis siūlo palaikymą daugiau nei 20 skirtingų kalbų, todėl nereikia jaudintis, jei jūsų klientai ar perpardavinėtojai nemoka angliškai.

Tai palaiko šiuos programinės įrangos modulius:

 • POP3 / IMAP konfigūracija naudojant „Courier“ ir „Dovecot“
 • FTP per „PureFTPd“
 • DNS valdymas per BIND ir MyDNS
 • „MySQL“ duomenų bazių valdymas
 • „OpenVZ“ virtualizacija
 • Svetainės duomenys ir statistika naudojant „Webalizer“ ir „AWStats“

„Froxlor“

„Froxlor“ yra dar viena atviro kodo žiniatinklio plokštė, kuri yra labai lengva. Sąsaja yra labai švari ir lengvai naudojama bei padeda išvengti vargo tvarkant prieglobos aplinką. Jį sukūrė patyrusių serverių administratorių komanda, todėl jame yra visos funkcijos, kurių tikėjotės žiniatinklio skydelyje.

Toliau pabrėžiamos kelios naudingiausios jo funkcijos:

 • Kelios PHP konfigūracijos palaikymas ir kiekvieno serverio PHP konfigūracijos
 • Išplėstinis SSL valdymas ir prievado ar domeno SSL priskyrimas
 • Reseller Resursų valdymas ir vartotojo priskyrimas
 • HTTP, FTP ir el. Pašto srautų stebėjimas ir duomenys
 • Pagrindinės temos kūrimas arba pritaikymas unikaliai žiniatinklio skydo patirčiai
 • Daugiapakopė parama su IPv4 arba IPv6 adresų konfigūracija

Kai kurios žiniatinklio plokštės suteikia visas jums reikalingas funkcijas, tačiau vartotojo patirtis užima pagrindinę vietą. Naudodami „Froxlor“, turėsite prieigą prie visų jums reikalingų funkcijų, lengvai naudodamiesi valdymo skydeliu.

ISPmanager

„ISPmanager“ yra „Linux“ pagrindu sukurta interneto skydelis, populiariausias žiniatinklio skydas Rytų Europos šalyse. Šiuo metu ji siūlo du skirtingus valdymo skydo sprendimus, kad palaikytų savo plačią vartotojų bazę. Pirmasis yra „Lite“ sprendimas, skirtas specializuotai ir VPS talpinimo aplinkai, tuo tarpu sėkla geriau tinka bendro naudojimo ir perpardavinėtojų prieglobos aplinkoms..

„ISPmanager Lite“ savybės:

 • Neribotas vartotojo ir domeno palaikymas
 • Integruotas duomenų šifravimas
 • Antivirusiniai nuskaitymai
 • Tinklalapių valdymas, vartotojų kūrimas, domenų ir el. Pašto adresų valdymas bei duomenų bazių palaikymas

ISPmanager verslo savybės:

 • Tvarkykite kelis serverius, vadinamus prieglobos klasteriais.
 • Galimybė valdyti duomenis tiek vietiniuose, tiek nuotoliniuose serveriuose.
 • Vartotojo vaidmenų ir kliento prieigos konfigūracija.

Be aukščiau išvardytų funkcijų, joje yra ir tradicinių valdymo skydelio funkcijų, tokių kaip svetainės serverio sąranka, el. Pašto paskyros tvarkymas, DNS valdymas, prieiga prie failų tvarkyklės, integruotos atsarginės kopijos, duomenų bazių kūrimas, valdymo skydelio prekės ženklo kūrimas ir daug daugiau..

Galiausiai yra keli plėtiniai, kuriuos galite naudoti išplėsdami savo žiniatinklio skydelio funkcijas, įskaitant „Šifruok“, „Virusdie“, „Site Pro“ svetainių kūrėją ir „Softaculous“..

„ZPanel“

„ZPanel“ – atvirojo kodo žiniatinklio plokštė, skirta įmonės lygio žiniatinklio prieglobai. Tai taip pat siūlo palaikymą neribotam perpardavėjui. Jos valdymo pultas veikia PHP, Apache ir MySQL viršuje. Be to, jis veikia tiek su Windows, tiek su POSIX serveriais, todėl yra labai lankstus.

Iš karto dėžutėje yra šios funkcijos:

 • Sąskaitų tvarkymo funkcijos, tokios kaip veiksnumo stebėjimas, naudojimo peržiūros priemonė ir slaptažodžių tvarkyklė
 • Juostos pralaidumas
 • DNS valdytojas
 • Leidimų valdytojas
 • „Cron“ vadybininkas
 • Galimybė sukurti slaptažodžiu apsaugotus katalogus
 • „MySQL“ vartotojo kūrėjas ir duomenų bazių tvarkytojas
 • El. Pašto tvarkymas
 • Perpardavėjų valdymas
 • Failų tvarkyklė ir FTP prieiga

Ši interneto plokštė yra labai lanksti, turi intuityvią sąsają ir aprūpinta visomis funkcijomis, kurių reikia jūsų svetainėms tvarkyti. Be to, tai yra atvirojo kodo programa, kuria galėsite naudotis nemokamai.

H-sfera

„H-Sphere“ yra daug funkcijų turintis žiniatinklio skydas, kurį galima naudoti visose pagrindinėse operacinėse sistemose. Jo savybių rinkinys gali lengvai patenkinti kelių serverių grupių parametrus. Tačiau dėl didžiulio funkcijų rinkinio ši interneto plokštė tampa mažiau intuityvi ir lengvai naudojama nei kitos šio sąrašo žiniatinklio plokštės.

Tai lengvai keičiama, jums tereikia pridėti daugiau duomenų bazių, interneto, pašto ir DNS serverių, be jokių prastovų. „H-Sphere“ valdymo skydelis gali būti sukonfigūruotas veikti beveik su kiekviena egzistuojančia serverio aplinka. Be to, norint sutaupyti laiko, sąrankos ir valdymo procesą galima automatizuoti.

Jis patenkina aukšto lygio vartotojus su tokiomis funkcijomis kaip:

 • Hostingo perpardavėjų palaikymas su firminiu valdymo pultu
 • Pažangi pašto sistema su integruotu žiniatinkliu
 • DNS valdymas
 • Duomenų bazių talpinimas
 • Atskiriems serveriams prieinama versija
 • Kelių platformų priegloba
 • Įdiegiami paketai, kad būtų galima pridėti papildomų funkcijų
 • Bendra FTP prieiga
 • SSL palaikymas

Jei jums reikia daugybės funkcijų ir turite kantrybės išmokti šios interneto skydelio smulkmenų, „H-Sphere“ gali būti puiki jūsų poreikių skydelis..

„Virtualmin“

„Virtualmin“ yra atvirojo kodo žiniatinklio plokštė, siūlanti tris skirtingus produktus, skirtus patenkinti daugybę vartotojų.

Šiuo metu ji gali pasigirti daugiau nei 100 000 instaliacijų visame pasaulyje. Žemiau apžvelgsime keletą patraukliausių jo savybių:

 • Galingos ir lanksčios domenų paskyros, leidžiančios perduoti tokias privilegijas kaip DNS, duomenų bazės, paštas ir dar daugiau
 • El. Pašto klientai, tokie kaip „Roundcube“ ir „Squirrelmail“, kartu su įmontuotu šlamšto ir antivirusinių nuskaitymu
 • Vartotojo ir perpardavėjo paskyros palaikymas
 • Integruotus saugos įrankius sudaro dviejų faktorių autentifikavimas, apsauga nuo brutalios jėgos ir sertifikatų prisijungimai
 • Analitinės ir duomenų ataskaitos, taip pat pažangus sistemos stebėjimas
 • Reguliarus atsarginių kopijų kūrimas ir integracija su esamais debesijos atsarginių kopijų teikėjais
 • Duomenų bazių valdymas, kūrimas ir delegavimas
 • Lengvas scenarijų diegimas iš daugiau nei 100 žiniatinklio programų bibliotekos

Be aukščiau paryškintų funkcijų, jūs taip pat galite lengvai pritaikyti savo vartotojo sąsają, kad ji būtų unikali ir pritaikyta vartotojui..

Žemiau paryškintos trys skirtingos produkto versijos:

 1. „Virtualmin“ yra jų pagrindinis interneto skydo pasiūlymas. Tai siūlo keletą būdų valdyti serverį iš interneto, per mobilųjį telefoną, programą, naudojant komandinę eilutę ar net naudojant nuotolinę HTTP API.
 2. „Virtualmin Professional“ yra aukštesnio lygio jų pagrindiniai pasiūlymai ir kartu su patobulinimais, tokiais kaip komercinio lygio palaikymas, ir galimybė kiekviename serveryje talpinti didesnį domenų skaičių..
 3. „Cloudmin“ remiasi „Virtualmin“ sistema ir padeda vartotojams kurti ir diegti debesų paslaugas. Tai siūlo palaikymą „Xen“, „OpenVZ“, „Amazon EC2“, KVM ir „Google Compute Engine“.

„DirectAdmin“

„DirectAdmin“ yra labai paprastas naudoti „Linux“ ir BSD sistemų valdymo skydelis. Tai labai stabilu, greita ir intuityvu. Be to, dėl mažos kainos jis tampa prieinamas daugumai svetainių valdytojų. Tai taip pat siūlo palaikymą keliems kliento nustatymams valdyti.

Čia jums siūlomi trys skirtingi prieigos lygiai: „Administratorius“, „Vartotojas“ ir „Perpardavėjas“ bei daugybė funkcijų, kurias pabrėžiame toliau:

 • Lengvai sukurkite papildomas administratoriaus ar perpardavėjo paskyras
 • Sukurkite, modifikuokite arba ištrinkite visus DNS įrašus sistemoje
 • IP adresų tvarkyklė
 • Galimybė peržiūrėti visą naudojimo statistiką
 • DNS grupavimas
 • Integruotos kovos su šlamštu priemonės
 • FTP valdymas
 • „MySQL“ duomenų bazių kūrimas ir valdymas
 • Įprastos svetainės atsarginės kopijos
 • Papildinių pasirinkimas norint dar labiau išplėsti žiniatinklio skydo funkcijas

„BlueOnyx“

„BlueOnyx“ yra atvirojo kodo „Linux“ žiniatinklio plokštė, kuriai paleisti naudojami „Scientific Linux“ ir „CentOS“ paskirstymai. Nors sąsaja nėra tokia intuityvi, kaip paryškinta kai kuriose kitose valdymo plokštėse, tačiau joje yra GUI sąsaja ir visos funkcijos, kurių tikėjotės.

Keletas naudingiausių funkcijų yra:

 • Iš anksto sukonfigūruota programinė įranga, tokia kaip „ProFTPd“, „Sendmail“, „Apache“, „MySQL / MariaDB“, „Mailman“ ir „Dovecot“ ir dar daugiau
 • Perpardavinėtojo valdymas, leidžiantis sukurti kelias virtualias svetaines, taip pat prieiga prie galutinio vartotojo vartotojo sąsajos ir paslaugų valdymas
 • Neautomatinės jėgos prisijungimo apsauga ir aptikimas
 • Galimybė naudoti skirtingas PHP versijas skirtingose ​​svetainėse
 • SSL sertifikato diegimas ir valdymas
 • MySQL duomenų bazių kūrimas ir valdymas
 • El. Pašto paskyros tvarkymas ir el. Pašto pranešimų importas ir eksportas
 • Integruota svetainės lankomumo analizė
 • Trečiosios šalies programos ir integracijos yra ir nemokamos, ir „premium“
 • Daugiakalbis palaikymas ir GUI prieinamumas

Jei ieškote atvirojo kodo žiniatinklio skydelio, kuris leistų valdyti kelias svetaines iš vienos informacijos suvestinės, ir jums reikia „Linux“ aplinkos, tai yra tvirtas pasirinkimas.

Pagrindinis administratorius

„Core-Admin“ yra skirtas labiau pažengusiems vartotojams. Viena iš pagrindinių funkcijų yra suteikti vartotojams galimybę valdyti kelias serverio aplinkas per vieną valdymo pultą. Jis turi bendrų funkcijų, pvz., Realiojo laiko žurnalų analizę, IP blokavimą, „cron“ valdymą, procesų ir paslaugų žiūrėtojus ir dar daugiau.

Tai taip pat gali pasigirti galinga leidimų sistema, leidžiančia lengvai perduoti leidimus platformos, mašinos ar programos lygiu. Kitos „Core-Admin“ siūlomos funkcijos:

 • Plačios saugos galimybės blokuoti ir valdyti grėsmes
 • IPT paruoštas, įskaitant pašto serverius, DNS, interneto serverius ir FTP serverius
 • Failų stebėjimas realiu laiku, norint sužinoti tikslius pokyčių momentus
 • Saugus TLS ryšys

Jei naudojate kelis serverius ir norite prie jų prieiti iš vienos lengvai valdomos vietos, tada tai yra valdymo pultas jums.

„InterWorx“

„Interworx“ yra valdymo pultas, leidžiantis valdyti žiniatinklio prieglobą kartu su „Linux“ serveriais. Tai labai lanksti ir gali būti pritaikyta atsižvelgiant į jūsų valdomų svetainių poreikius. Jis suskirstytas į dvi skirtingas interneto skydelius, tenkinančius skirtingus klientų poreikius. Pirmasis vadinamas „NodeWorx“, kuris padeda valdyti „SiteWorx“ prieglobos sąskaitą. Antrasis vadinamas „SiteWorx“, kuris leidžia jums ir jūsų klientams valdyti jų prieglobos paskyras. Žemiau mes siūlome dviejų funkcijų suskirstymą.

„NodeWorx“ siūlo platų serverių valdymo įrankių asortimentą. Galėsite atlikti tokius veiksmus:

 • Susikurkite įvairius hostingo planus ir paskyras
 • Tvarkykite serverio išteklius
 • Sukurkite perpardavėjų prieglobos paskyras kartu su leidimais
 • Sukurkite ir tvarkykite „MySQL“ duomenų bazes
 • Tvarkykite savo DNS
 • Nustatykite apsaugą nuo šlamšto ir virusų bei ugniasienes
 • Kurkite ir tvarkykite konkrečiam domenui skirtas el. Pašto paskyras

„SiteWorx“ siūlo lengvai naudojamą sąsają, leidžiančią vartotojams valdyti atskiras prieglobos paskyras.
Kai kurios jo savybės:

 • Tvarkykite savo domenų vardus
 • Nustatykite el. Pašto abonementus
 • Tvarkykite „MySQL“ duomenų bazes
 • Įdiekite papildomą programinę įrangą naudodami „Softaculous“
 • Išanalizuokite srautą
 • Kurkite savo svetainės atsarginę kopiją

„i-MSCP“

„i-MSCP“ yra atvirojo kodo valdymo pultas, kuris spindi savo lankstumu. Jis sukurtas atsižvelgiant į prieglobos paslaugų teikėjų, IT specialistų ir IPT poreikius. Tai gali padėti supaprastinti bendrojo serverio valdymą „Linux“ serveriuose.

Jame yra daugybė įvairių modulių, kuriuos galima naudoti tinkinant sąranką. Be to, jis lengvai integruojamas su esamomis paslaugomis, tokiomis kaip „Dovecot“, „Bind9“, „Courier“, „ProFTPd“ ir „Apache2“. Taip pat rasite papildinių parduotuvę, kurioje galėsite nustatyti dar daugiau funkcijų nustatydami. Kai kurie iš populiariausių siūlomų papildinių yra šie:

 • „SpamAssassin“ – tai padės tvarkyti el. Pašto šlamštą
 • „LetsEncrypt“ teikia nemokamus SSL sertifikatus
 • Monitorrix – geresniam sistemos stebėjimui
 • „PhpSwitches“ teikia papildomas PHP versijas

Vesta

„Vesta“ yra atviro kodo žiniatinklio skydelis, kuris yra labai greitas ir lengvas. Tam nereikia daug išteklių, kad jis veiktų, ir jis vis dar yra labai našus. Tai nėra specialiai skirta įmonėms skirtiems vartotojams, reikalaujantiems kelių serverių valdymo, o skirta vartotojams, valdantiems vieną ar kelias svetaines tame pačiame serveryje.

Jis naudoja „Apache“ galinio valdymo ir „Nginx“ sąsajos valdymui. Kai kurios pagrindinės šio interneto skydo savybės yra:

 • Užkardos apsauga ir slaptažodžių valdymas
 • Palaikymas daugiau nei 26 skirtingoms kalboms
 • Serverio stebėjimas ir analizė
 • Integruota atsarginių kopijų sistema
 • CLI sąsaja vartotojams, kurie teikia pirmenybę terminalui
 • DNS valdymas
 • El. Pašto tvarkymas
 • „MySQL“ ir „PostgreSQL“ duomenų bazių valdymas ir kūrimas
 • FTP valdymas

Jei ieškote labai greito valdymo skydelio su švaria ir intuityvia sąsaja, tada „Vesta“ gali būti puikus pasirinkimas jūsų poreikiams. Be to, kadangi jis yra atvirojo kodo, juo visiškai nemokama naudotis.

Sentora

„Sentora“ įkūrė ankstesnis „ZPanel“ komandos narys. Jis pagrįstas skydelio pagrindu ir suteikia mažiems ir vidutiniams IPT lanksčią ir lengvai naudojamą žiniatinklio plokštę. Jis sukurtas būti nepaprastai paprastas ir aiškus. Be to, yra daugybė priedų, leidžiančių pritaikyti valdymo pultą taip, kaip jums atrodo tinkama.

Keletas pagrindinių „Sentora“ funkcijų:

 • Galimybė valdyti kelis klientus iš vieno serverio
 • Galimybė valdyti įvairias vartotojų kvotas, įskaitant pašto dėžutes, domenus, pralaidumą ir dar daugiau
 • API, kurią galite integruoti su bet kuria esama programa ar sistema
 • Prekės ženklas, skirtas atsisiųsti pasirinktines temas arba sukurti savo unikalų pagrindinį paveikslėlį
 • Keliomis kalbomis palaikymo ir vertimo paketai, skirti praktiškai bet kuriai kalbai
 • Galimybė siūlyti perpardavėjų talpinimą ir pardavimą „baltos etiketės“ ​​aplinkoje

Kitas privalumas yra tai, kad „Sentora“ labai lengva ir greita įdiegti. Tai komplektuojama su keliais moduliais, todėl galite kuo greičiau sukurti ir vykdyti savo prieglobos aplinką.

Ajenti

„Ajenti“ yra unikali valdymo pultas tuo, kad veikia „Python“ pagrindu. Jis yra labai lengvas ir turi švarią bei intuityvią vartotojo sąsają, kuri turėtų supaprastinti užduočių valdymą. „Ajenti“ taip pat gali pasigirti neįtikėtinai dideliu atsisiuntimų skaičiumi.

Tai apima papildomus papildinius, padedančius atlikti serverio ir sistemos konfigūravimą, valdymą ir bendrą stebėjimą. Be to, tai neprieštarauja jūsų esamai konfigūracijai, todėl galite ją saugiai įdiegti. Čia pateikiamos visos funkcijos, kurių galbūt galite norėti interneto skydelyje, įskaitant:

 • Lengvai prieinama failų tvarkyklė
 • Ugniasienės nustatymas ir apsauga
 • Prieiga prie terminalo
 • Komplektuota programinė įranga, apimanti „MySQL“, „NGINX“ ir „OpenVPN“
 • DNS valdymas
 • Serverio stebėjimas ir analizė
 • Vartotojo leidimai

„CentOS“ žiniatinklio skydelis

„CentOS“ yra nemokama atvirojo kodo žiniatinklio plokštė, sukurta padėti greitai ir lengvai valdyti tiek dedikuotus, tiek VPS serverius. Tai neįtikėtinai daug funkcijų ir siūlo daugybę modulių, kurie padės tinkinti jūsų sąranką.

Žemiau išryškiname pagrindines šios žiniatinklio plokštės savybes:

 • Sistemos valdymas, įskaitant paslaugų ir aparatūros būseną, tinklo konfigūraciją ir atsarginę kopijų tvarkyklę
 • „MySQL“ duomenų bazių valdymas kartu su tiesioginiu stebėjimu
 • Paprastas vartotojo valdymas, leidimai ir stebėjimas
 • FTP ir failų tvarkyklės prieiga
 • DNS valdytojas
 • El. Pašto tvarkymas, įskaitant prieigą prie „RoundCube“, ir įmontuotas anti-spam ir antivirusines programas
 • „Shell“ prieigos vadybininkas
 • Integruota ugniasienė
 • SSL sertifikatų kūrimas ir tvarkymas

Jei norite dar labiau išplėsti savo valdymo skydelio funkcijas, galite naudoti automatinį diegimo programą „Softaculous“, kad įdiegtumėte vieną iš 337 scenarijų arba 1115 galimų PHP klasių. Be to, jei perjungiate iš „cPanel“ į „CentOS“, yra perkėlimo įrankis, kuris atkurs „MySQL“ duomenų bazes, vartotojus ir svetainės failus.

Uždarymo žodžiai

Aukščiau profiliuotos žiniatinklio plokštės yra dažniausiai naudojamos ir atnaujinamos. Tačiau vis dar yra keliolika valdymo pultų. Jei norite sužinoti daugiau apie įvairias šiandien esančias valdymo pultus, tada patikrinkite šį šaltinį.

Tikimės, kad aukščiau pateiktų žiniatinklio skydų apžvalga padės jums geriau apsispręsti, kuri iš jų geriausiai tinka jūsų poreikiams. Visos aukščiau pateiktos parinktys yra tvirtas pasirinkimas. Nėra geriausio žiniatinklio skydelio, o paprasčiausias, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Kai kurios žiniatinklio plokštės yra geriau pritaikytos pažengusiems vartotojams, o kitos yra lengviau pritaikytos tiems, kurie nėra kilę iš plėtros fono.

Jei naudojate pradedančiųjų prieglobos aplinką, tikėtina, kad valdymo pultas jau bus susietas su jūsų prieglobos paketu. Tačiau jei esate aukštesnio lygio vartotojas, tada galite geriau valdyti, kurį valdymo skydelį norite naudoti savo svetainei valdyti..

Dabar per tave. Koks yra jūsų mėgstamiausias jūsų svetainės valdymo skydelis? Prašome pasidalinti komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector