Динамічний диск: як отримати прибуток, поділившись кодами безкоштовно

Як ви заробляєте гроші в Інтернеті, безоплатно ділившись кодами? Як вам це вдасться, не зобов’язуючи користувачів купувати у вас сценарії?


Що ж, це зробив Джордж Чіанг, засновник Dynamic Drive. У цьому інтерв’ю він показує нам, як його компанія користується успіхом, дотримуючись свого принципу надання безкоштовних сценаріїв.

На вподобаннях Intel, CNN та Walmart представлені сценарії з Dynamic Drive. Ви очікували, що компанія має відділ авторів коду, але це не так. Насправді Джордж – так, засновник – пише майже всі коди сам! Хіба це не дивно??

Цільова аудиторія Dynamic Drive – це в основному початкові веб-майстри та власники малого бізнесу, які підтримують власні веб-сайти.

Я наздогнав Джорджа, щоб поділитися його думками про його компанію та те, як їм вдалося досягти успіху, не вимагаючи у користувачів грошей. Ось відповіді Джорджа на мої запитання.

Зустріньтеся з Джорджем Чіаном з Dynamic Drive

Мене звати Джордж Чіанг, і я засновник Dynamic Drive. Я також запускаю пару інших сайтів, пов’язаних із веб-дизайном, а саме: CSS Drive та JavaScript Kit. Веб-кодування – це моя пристрасть, хоча я також захоплююсь навчанням взагалі, тому я також вчитель ESL.

Динамічний диск почався в кінці 1990-х, коли JavaScript був сильно фрагментований, а термін DHTML (динамічний html) просто перетворився на гучне слово. У той час не було ні github, ні будь-яких типів великих сховищ коду.

Ідея DD була створити центральну бібліотеку із безкоштовними оригінальними кодами DHTML та JavaScript, які веб-майстри могли легко захопити, щоб додати функціональність інтерфейсу користувача на свій сайт, наприклад, випадаюче меню, анімація за допомогою слайдів тощо. її пік, такі сайти, як CNN.com та Walmart, використовували коди з Dynamic Drive.

Код динамічного диска на CNN.com. Джерело: Гроші CNN.

Чи є фрагменти спільноти коду динамічного диска або розроблені вдома?

Більшість кодів насправді написані власноруч із деякими внесками ключових членів на наших форумах.

Як Dynamic Drive реагує на поточну хвилю будівельників і плагінів, які перетягують і натягують, орієнтовані на власників веб-сайтів, які не мають технологій.?

Це правда, пейзаж веб-дизайну та створення багатих інтерфейсів інтерфейсу сильно змінився з давніх часів, і веб-майстри мають безліч способів розробити веб-сторінку, включаючи розробників перетягування. Однією з наших ідей є перетворення деяких найпопулярніших сценаріїв на DD у плагіни WordPress.

Як Dynamic Drive заробляє гроші, як здається, на сайті все безкоштовно?

Основне джерело доходу – від рекламних та контрактних робіт, таких як налаштування сценаріїв для приватних осіб. Ми завжди прагнули надавати пріоритет користувачеві та цілі – захистити сайт від надходжень.

З якими проблемами ви стикалися, розробляючи Dynamic Drive, і як ви вирішили ці проблеми?

Головною перешкодою було лише чітко визначити, про що йдеться на сайті. У той час DHTML тільки перетворювався на казкове слово, хоча багато людей все ще плуталися, що насправді “сценарії DHTML” – це наше основне пропозиція. Ми придумали гасло, яке чітко повідомляє про те, що містить цей термін – “Майбутнє JavaScript, сьогодні”.

Хто є вашими конкурентами і як ви відрізняєте від них Динамічний диск?

У наші дні конкуренція за якісний, доступний та безкоштовний код є скрізь – від github, codepen.io, до безлічі інших сховищ коду, до яких люди можуть отримати доступ із коду.

Незважаючи на те, що нові сценарії з відкритим кодом відкриваються щодня, інструкції часто розпливчасті, і намагання отримати допомогу автора (ів) зазвичай потрапляє на глухі вуха. DD має дуже пристрасний та чуйний довідковий форум, до якого відвідувачі звертаються роками, щоб отримати персоналізовану та своєчасну допомогу з будь-якого коду, знайденого в DD.

Які зміни були найбільш відповідальними за успіх Dynamic Drive з моменту його створення?

Впровадження розділу “Веб-інструменти” та “Коди CSS” справді допомогло підштовхнути сайт до нових висот. Як і додавання кінцівок до тіла, обидва розділи чудово виконали основні коди JavaScript, а також задовольнили ту саму аудиторію, яка вже зайшла на сайт. “Дайте людям більше того, що вони хочуть” була стратегія.

Які вдосконалення ви зараз працюєте для користувачів Dynamic Drive?

Один із напрямків, які я справді намагаюся створити, – це розділ блогу. Як уже згадувалося, більшість наших користувачів – початківці посередники для веб-майстрів та розробників, і за допомогою блогу моя мета – надати їм корисні поради та навчальні посібники, які б відповідали цій аудиторії, наприклад, як найкраще налаштувати безпеку в WordPress, найкраще плагіни браузера для веб-дизайнерів, тощо.

Яка найбільша картина динамічного драйву – де б компанія опинилася в наступні 10 років?

На це дуже важко відповісти. Інтернет розвивається так швидко, і DD завтра може мати зовсім інший фокус, ніж сьогодні безкоштовні JavaScripts та коди. Це може перетворитись у більш орієнтовану на спільноту, із сайтом, який генерує користувач, переймає сайт. Як би там не було, я з радістю розвиваюся з часом.

Загорнути його

Джордж каже, що стратегія, яка дала йому найбільший імпульс бізнесу, була “надання людям більше того, що вони хочуть”. Його метод полягав у тому, щоб отримати свої коди в якомога більше рук. Завдяки його сценаріям, які використовуються на CNN.com, Walmart тощо, його авторитет був досить сильним, щоб залучати клієнтів, які хотіли б, щоб він написав для них власні коди.

Маркетингова стратегія Джорджа – така, яка відповідає його етосу – надає свої коди безкоштовно. Вільне надання його сценаріїв виявилося ефективним. Використовуючи фрагменти коду динамічного диска, “Користувачі погоджуються не видаляти / редагувати кредитне повідомлення у вихідному коді DHTML або заявляють, що код є власним твором”. Ця угода служить як безкоштовним маркетингом безкоштовного коду, так і повідомленням про захист авторських прав.

Сподіваємось, ви зможете зробити деяку інформацію з стратегії та зростання Dynamic Drive? Ви можете слідкувати за Джорджем у Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map