Найкраще порівняння з виділеним хостингом сервера 2020 року


Виділені сервери – це все, що ви хочете зробити. Замість обміну сервером через спільний хостинг, весь простір присвячений тому, що ви збираєтеся створити. Виділений серверний простір продається хостинг-провайдерами за різними тарифами, які можуть становити від 45 до 250 доларів плюс. Переважно це залежить від розміру сервера, але деякі хостинг-провайдери підкажуть кілька додаткових речей, щоб закликати вас зареєструватися.

Завдяки виділеним серверам ви хочете багато місця для зберігання та потужності, якщо ви будуєте корпоративний веб-сайт. Інакше вам може не знадобитися стільки пам’яті. Існують також відмінності між процесорами. З однопроцесорними серверами ви не витратите стільки коштів, але якщо придбаєте сервер з багатоядерними процесорами, такими як процесор Intel Xeon, ви, швидше за все, витратите, щоб мати додаткову потужність.

Деякі спеціалізовані варіанти хостингу також надають додаткові функції, такі як панелі управління, програми, програмне забезпечення безпеки, сканування зловмисного програмного забезпечення, видалення зловмисного програмного забезпечення, сертифікати SSL та встановлення ОС. Зазвичай це доповнення, але деякі хостинг-провайдери включають їх із ціною сервера.

Є кілька речей, які потрібно шукати на спеціальному сервері. У цьому посібнику розглядається ці функції, щоб визначити, які спеціалізовані хостинг-провайдери найкращі в галузі.

Настроювання
Чи є у постачальника послуг хостингу варіанти Linux і Windows? Чи дозволяє вам розподіляти простір за своїм бажанням? По суті, чи хостинг-провайдер справді пропонує виділений сервер? У деяких випадках хостинг-провайдери продають “приватні сервери”, які все ще діляться простором з іншими співмешканцями. Ви хочете, щоб спеціалізований сервер, який є власною для налаштування та контролю.

Час роботи
Ми класифікуємо веб-сайти за тим, наскільки вони стабільні через тривалість роботи. Ви можете відстежувати час роботи провайдера хостингу за допомогою інструментів моніторингу веб-сайтів. Виділені хостинг-сервери ніколи не повинні знижуватися, якщо ви не використовуєте пропускну здатність. Якщо у вас є маса трафіку і переросте пропускну здатність, вам, мабуть, доведеться оновити. Ні в якому іншому випадку ваш хостинг не повинен знижуватися, якщо не стихійне лихо. У кожному огляді є маркер часу, оскільки ви знаєте, наскільки добре працює хостинг-провайдер з постійним трафіком на веб-сайті та пропускною здатністю.

Пробка
У вас не повинно бути заторів на спеціальному сервері, оскільки ви на спеціальному сервері. При спільному розміщенні хостингу у вас можуть бути інші веб-сайти, які займають пропускну здатність на сервері і навіть припиняють його, якщо щось раптом стає вірульним на їхньому веб-сайті. З вашим провайдером хостингу та спеціалізованим сервером, ви відчуваєте лише затори, якщо ви перейшли у вірусні.

Безпека
Виділеним серверам потрібні параметри безпеки, щоб ви могли захистити свій веб-сайт від хакерів, вірусів та злому. Конфігурації брандмауера є важливими, але забирають багато часу. Деякі постачальники послуг хостингу нададуть додаткові вбудовані функції захисту, тому вам не доведеться турбуватися про це і розпочати роботу з сервером без будь-якої безпеки для встановлення, за винятком додаткових опцій, які вам можуть захотіти.

Підтримка клієнтів
Нарешті, яку підтримку надає хостинг-провайдер клієнту? Підтримка клієнтів повинна бути 24 години на день, 7 днів на тиждень, особливо якщо ви ведете інтернет-бізнес або гру, яка підтримує декількох користувачів. Ви хочете, щоб хостинг-провайдер спростив зв’язок, якщо щось піде не так або ви хочете оновити, перш ніж щось піде не так.

Особливості
Якщо ви майстер Linux, вам, мабуть, не знадобиться така додаткова допомога. Однак приємно розпочати роботу якомога швидше, використовуючи деякі спеціалізовані функції певних хостинг-провайдерів. Наприклад, Media Temple забезпечує панель управління, щоб легко було відстежувати ефективність вашого веб-сайту. Ви також можете самостійно встановити засоби веб-моніторингу.

Нижче переглядаються найкращі спеціалізовані провайдери серверів. Подивіться, як основні варіанти хостингу поєднуються один з одним на основі налаштування, режиму роботи, перевантаженості, безпеки та підтримки.

Давайте поглянемо на те, що я вважаю найкращим виділеним хостинговим сервером на 2020 рік

Bluehost

Виділений план сервера: Починаючи з $ 79,99 / місяць

Якщо ви – бізнес, якому потрібен веб-сайт середнього та корпоративного рівня, то Bluehost – це чудовий варіант з різними пакетами для виділених серверів, які відповідають вашому бюджету. Bluehost надає кілька функцій, включених у ціну, щоб зробити його кращим варіантом, якщо ви не знаєте, як налаштувати сервер або хочете якнайшвидше пройти налаштування..

Ціни на виділений сервер Bluehost

Сервери в Bluehost починаються від $ 79,99 / місяць і включають 1 ТБ місця на жорсткому диску, 16 ГБ оперативної пам’яті та 15 ТБ передачі даних на місяць. Bluehost також встановить сервер для вас і створить власні конфігурації за додаткову ціну. Bluehost також містить деякі інструменти для моніторингу веб-сайтів та прості у використанні програми, щоб ви могли налаштувати те, що вам потрібно за дуже мало часу.

Пробіг для Bluehost був пристойним протягом останніх шести місяців, в середньому на рівні 99,97% з кількома помилками за останні 90 днів. Служба підтримки клієнтів доступна цілодобово / 7 днів на тиждень через Bluehost, і ви можете зв’язатися з ними через чат в прямому ефірі. Мій досвід роботи з клієнтами Bluehost завжди був позитивним. Я можу змусити поговорити з представником через Live Chat менш ніж за 2 хвилини.

Відвідайте BlueHost

ХостГатор

Виділений план сервера: Починаючи з $ 124,40 / місяць

HostGator пропонує кілька хороших варіантів хостингу для тих, хто хоче придбати спеціальний серверний пакет. Цей постачальник пропонує декілька функцій, включаючи налаштування SSD-накопичувача, оперативної пам’яті та передачі даних. HostGator забезпечує необмежену передачу даних, що краще, ніж більшість спеціалізованих хостингових серверів.

Ціни на сервер-хост-сервер

Ви можете знайти спеціалізований хостинг для Linux та Windows. Це важливо, якщо ви хочете налаштувати свій сервер з різними програмами певною мовою. Ви можете встановити всі види програм на свій спеціалізований сервер, включаючи WordPress або інші CMS-платформи, оскільки у вас буде достатньо місця на власному сервері.

Компанія Uptime була надійною для HostGator, залишаючись на рівні 99,99%. Огляди обслуговування клієнтів показують, що HostGator є надійним і пропонує широкі варіанти підтримки клієнтів.

Висновок
HostGator забезпечує пристойну ціну за хороший спеціалізований сервер з безліччю функцій, включаючи власні налаштування від їхньої служби обслуговування клієнтів. Варіанти безпеки можуть бути додатковими. Найнижчу ставку також потрібно купувати заздалегідь замість ціноутворення в місяць.

Відвідайте Hostgator.com

Рідка павутина

Виділений план сервера: Починаючи з 199 доларів США, знижки доступні

Ви можете знайти спеціальні сервери на базі Linux та Windows на Liquid Web. Ще одна перевага полягає в тому, що не існує спільного хостингу через Liquid Web, тому щоразу, коли ви купуєте план, ви отримуєте власний виділений хост і сервер. Існує декілька різних конфігурацій, серед яких є двоядерний процесор високого класу, який починається від $ 859 / місяць.

Якщо ви шукаєте лише основи, ви можете почати зі спеціального плану хостингу на рівні $ 199. Це єдиний процесорний сервер, який вам доведеться налаштувати самостійно без усіх дзвіночків.

Пробіг у Liquid Web є доволі стандартним на рівні 99,98% із кількома невдачами за останні шість місяців, що знизили їх рейтинг. Підтримка клієнтів є доброзичливою і доступна 24 години на день, 7 днів на тиждень.

Висновок
Рідкий веб має декілька різних планів SMB та корпоративного рівня для того, що ви хочете зробити зі своїм сховищем. Різниця в ціні між Liquid Web може зростати, коли ви додаєте більше пам’яті та функцій. Ви можете почати з меншого сервера та вирощувати хостинг-пакети за допомогою параметрів налаштування Liquid Web.

Відвідайте Рідкі мережі

В русі

Виділений план сервера: Починаючи з $ 99,99 / місяць

Хочете налаштувати ваш сервер із 3 ТБ пам’яті? Тоді InMotion має хороший спеціалізований сервер для вас. InMotion пропонує лише спеціалізовані веб-сервери на базі Linux. Сервери оснащені 64 ГБ оперативної пам’яті, що дуже вражає, оскільки галузевий стандарт становить 16 ГБ.

Виділений сервер для інмоцій

Однак одним недоліком буде обмеження в передачі даних. Більшість хостинг-провайдерів пропонують необмежену передачу даних, але InMotion встановить ваш ліміт до 15 ТБ щомісячних даних. Зазвичай це не є проблемою, а також може бути необмеженим.

InMotion не має проблем із режимом роботи та залишався в середньому на 99,99% за останні півроку. Їх підтримки клієнтів трохи бракує, і ви не знайдете технічну підтримку, доступну цілодобово 7 днів на тиждень.

Висновок
InMotion пропонує вигідну ціну для виділеного сервера, який забезпечує весь простір та оперативну пам’ять для побудови будь-якого хмарного двигуна, який ви хочете. Однак бракує параметрів налаштування та безкоштовних функцій, що входять до інших серверів. Вам доведеться доплатити, щоб ваш сервер був налаштований через InMotion.

Перейдіть на хостинг InMotion

DreamHost

Виділений план сервера: Починаючи з $ 169 / місяць

У DreamHost є багато вбудованих функцій безпеки. Цей постачальник дійсно дбає про веб-сайти своїх клієнтів і пропонує захист брандмауера, а також SSL-сертифікати. Їх виділені варіанти хостингу починаються від $ 169 / місяць і мають 1 ТБ місця для зберігання. Ви також можете налаштувати сервери з до 16G оперативної пам’яті.

У DreamHost немає серверів на базі Windows, що є недоліком. За допомогою серверів на базі Linux ви можете створювати більшість програм з різними мовами. Якби ви хотіли створити веб-сайт за допомогою операційної системи Microsoft, ви б не змогли.

Пробіг протягом останніх шести місяців порівняно хороший для DreamHost, в середньому 99,96%, і їх підтримка клієнтів сумнівна. Вони мають велику базу знань, але це може бути важко зв’язатися, коли у вас є проблеми.

Висновок
DreamHost забезпечує пристойний обсяг пам’яті за ціною, але без проблем із серверами на базі Windows та підтримкою клієнтів, вам буде краще з компанією, яка пропонує відмінне обслуговування клієнтів за ціною.

Відвідайте DreamHost.com

GoDaddy

Виділений план сервера: Починаючи з $ 79,99 / місяць, знижки доступні

GoDaddy – король веб-хостингу зі знижкою. Їх цілеспрямований хостинг оснащений надійною тривалістю роботи, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваш веб-сайт вийде з ладу. Нещодавно вони також додали цілодобову технічну підтримку в прямому чаті, щоб швидко можна було вирішити проблеми.

Якщо ви хочете створити бізнес із виділеним сервером, GoDaddy – це один із кращих варіантів. Це тому, що ви можете створювати в Linux або Windows, і плани починаються з досить низькою швидкістю, але пропонують 32 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ пам’яті та необмежену кількість щомісячних передач даних.

Хоча 32 ГБ оперативної пам’яті – не найбільший об’єм пам’яті. Наприклад, ви можете отримати сервери до 264 Гб оперативної пам’яті. Однак GoDaddy все ще має чудовий продукт, який легко налаштувати і оснащений безліччю функцій безпеки. Ви також можете додати деякі інші функції за досить дешеву ціну, такі як захист брандмауера та сертифікати SSL.

Висновок
GoDaddy – це хороший веб-сайт для запуску, якщо ви хочете виділити сервер. Вартість дешевша за інших і пропонує більший обсяг пам’яті для базового плану, ніж інші конкуренти.

Господарі

Виділений план сервера: Починаючи від $ 100 / місяць

Hostwinds – це спеціалізований торговий посередник і отримав безліч хороших відгуків за те, що це дешевий варіант з великою кількістю зберігання. Їхні спеціалізовані плани хостингу пропонують доступність із потужністю та підтримкою на рівні підприємства. Ви можете налаштувати або встановити попередньо призначений сервер для ОС Linux або Windows. Обидва вони починаються від $ 100 на місяць.

Ви можете створити налаштований сервер з об’ємом до 3 ТБ на відсік диска, максимум чотири драйвери за допомогою Hostwinds. Ці сервери також постачаються із 128 ГБ оперативної пам’яті та необмеженою щомісячною передачею даних. Якщо вам вдалося максимально використати все, що ви могли зробити з цими серверами, ви можете витратити понад 1000 доларів на місяць, хоча.

Служба підтримки клієнтів була ретельно переглянута за допомогою Hostwinds, і вони пропонують кілька способів зв’язатися з тим, чи потрібна вам технічна підтримка по телефону або в прямому чаті. Пробіг також неймовірний, в середньому на 99,99% за останні шість місяців.

Висновок
Якщо ви хочете виділити сервер з великою кількістю опцій та місця для зберігання, це найкращий вибір, що стосується енергії та часу роботи.

1і1 Хостинг

Виділений план сервера: Починаючи з $ 34,99 / місяць

Ціна на виділений сервер, розміщений через 1and1.com, не чута. Більшість виділених витрат на хостинг починаються від 100 або більше доларів. 1&1 надає три різні рівні хостингу для Linux та Windows. Це виділені хостинг-сервери, що відрізняється від придбання власного спеціалізованого сервісу.

Спеціальні сервери початкового рівня починаються від $ 69,99 з 8 ГБ оперативної пам’яті, 1000 ГБ пам’яті та необмеженою передачею даних. Якщо ви керуєте невеликим веб-сайтом з дуже малим трафіком, це повинно відповідати вашим потребам. Ви також можете перевірити пакет продуктивності, якщо ви шукаєте щось із більшою кількістю пам’яті. Ці плани починаються з 199 доларів на місяць.

Час роботи не завжди є надійним через 1and1.com. Ми виявили, що їх тривалість тривалості до 99,01% за останні шість місяців. Можливо, у вас з’явиться більше заторів, придбавши деякі їх менші «виділені сервери», але ви повинні перевірити, чи купуєте ви власний сервер і не ділите жодне місце з іншими клієнтами..

Висновок
Ви платите більше за дуже мало за допомогою 1and1.com. Хоча вони пропонують певні «спеціалізовані хостингові яруси», ці яруси можуть не поставлятися із власним сервером, що призводить до перевантаженості та можливого уповільнення завантаження вашого веб-сайту..

SiteGround

Виділений план сервера: Починаючи з $ 229 / місяць

SiteGround не отримав найкращих відгуків за останній час, але ми хотіли запропонувати різноманітні варіанти та місця, щоб подивитися, щоб ви могли побачити, які функції доступні. Плани SiteGround призначені для малого бізнесу та надають деякі вбудовані функції для швидкого налаштування.

Однак вартість і вартість не відповідають. SiteGrounds стягує плату за виділений сервер, але не має сховища, як це роблять інші хости. У них є чудове тестування на 99,99%, але багато інших постачальників хостингу, які продають спеціалізований хостинг.

Одне, що ви отримаєте – це безкоштовний сертифікат SSL з кожним сервером. Ви можете вибрати з ОЗУ, RAID, процесора та інших конфігурацій пам’яті через веб-сайт. Сковороди збираються до 429 доларів за сервер високого класу підприємства. Конфігурації починаються з до 2 ТБ місця на диску, 16 ГБ оперативної пам’яті та 5 ТБ щомісячних передач даних. Це порівняно з необмеженими планами або стандартними 15 ТБ щомісячних передач даних на інших планах хостинг-провайдера.

Висновок
SiteGrounds є досить дорогим для того, що ви отримуєте. Хоча функції безпеки включені в ціну, точка для початкового рівня для малого бізнесу досить висока.

Веб хостинг Arvixe

Виділений план сервера: Починаючи з 131 $ на місяць

Спеціальні сервери Arvixe починаються від $ 131 / місяць, але лише для традиційних серверів на жорсткому диску. Arvixe також пропонує варіанти спеціалізованих хмарних серверів, які починаються зі $ 108 на місяць. Ви можете налаштувати свій сервер в Linux або Windows, і кожен план має ряд варіантів зберігання.

В основу виділених серверів Arvixe поставляється 8 Гб оперативної пам’яті, 300 ГБ пам’яті та необмежений щомісячний обмін даними. На цьому базовому сховищі не дуже багато роботи, якщо ви хочете створити більший веб-сайт електронної комерції, але для меншої компанії це може бути добре..

Ці пропозиції добре, але час роботи – це те, що робить його трохи кращим. На 99,99% за останні півроку Arvixe залишається нарівні з іншими провідними компаніями, що займаються веб-хостингом. Однак параметри зберігання та відсутність варіантів підтримки обслуговування клієнтів на їхньому веб-сайті роблять це проблемою, якщо ви хочете налаштувати або виправити будь-які проблеми зі своїм сервером.

Висновок
Arvixe – це хороший варіант для менших веб-сайтів, але ціна та вартість не відповідають тому, що пропонують інші конкуренти за нижчу ціну.

Медіа-храм

Виділений план сервера: Починаючи з 2000 доларів на місяць, усі варіанти включені

Media Temple пропонує лише хостинг для сервера на рівні корпоративного рівня. Це означає, що ви майстер Linux і можете самостійно налаштувати свій сервер. Однак ви отримуєте все сховище, яке ви могли б хотіти, включаючи пропускну здатність щомісяця в 10 ТБ, оперативної пам’яті DDR3, що захищена 128 ГБ, двоядерний процесор, багатоядерні процесори Intel Xeon та 1 ТБ всього SSD-накопичувача.

Media Template також керував спеціалізованими серверами, які постачаються із зручною панеллю управління та приладовою панеллю, а також інструментами моніторингу продуктивності, щоденними резервними копіями, ОС, оновленнями програм, скануванням безпеки та зловмисного програмного забезпечення та автоматизованим видаленням зловмисних програм.

Висновок
Якщо ви хочете витратити великі долари на виділений сервер, який триватиме вічно, ви можете придбати один із майстерних підрозділів у Media Temple. Це не для малого бізнесу, а для підприємств або ігрових серверів, яким потрібно підтримувати тонну трафіку.

SingleHop

Виділений план сервера: Починаючи з $ 229 / місяць

Якщо ви хочете присвятити хост бюджету з кількома додатковими варіантами, SingleHop має чудовий спеціальний план початкового рівня, який включає 8 Гб оперативної пам’яті, 10 ТБ пропускної здатності та 2 накопичувачі SD на 240 ГБ.

Бажаєте більше у вашому плані сервера? Вони також пропонують єдиний процесор, одну нитку та спеціальні корпоративні параметри, що становлять до $ 349 на місяць. Uptime для SingleHop дуже ефективний на 99,99%, і у них є чудовий персонал з великою кількістю можливостей.

Чудова річ у SingleHop полягає в тому, що вони надають власні розгортання сервера під замовлення. Вони гарантують, що сервери будуть онлайн, захищені та готові до використання протягом 60 хвилин. Вони також розробили нагородну інфраструктуру під назвою LEAP, яка дозволяє додавати та видаляти програми чи параметри налаштування за допомогою клацання кнопки.

Висновок
Сервери SingleHop пропонують ряд варіантів налаштування для зберігання за відносно пристойною ціною, але ви можете знайти більше місця для зберігання в корпоративних хостингових постачальниках, а не через меншу компанію, як SingleHop.

Стелаж

Виділений план сервера: Індивідуальні котирування

Rackspace вважається топ, коли справа доходить до хостингу. Це пояснюється тим, що їхні сайти ніколи не знищуються, і вони дозволяють вам розробити спеціальну пропозицію для потреб у просторі. Однак, якщо ви менший наряд, Rackspace, ймовірно, буде трохи занадто. Якщо ви є великим бізнесом або хочете, щоб сервер, який можна розділити на кілька цілей, це правильний шлях.

Спеціальні сервери Rackspace мають спеціальні параметри безпеки, архітектурний дизайн, допомогу щодо міграції, хмарні середовища та гарантії часу відповіді. Ви можете вибрати накопичувач SSD від 480 ГБ до 800 ГБ, і ви можете отримати до 3 ТБ оперативної пам’яті.

Висновок
З нашого досвіду, Rackspace пропонує справді чудовий сервер для більшого веб-сайту чи ігрового сервера, якщо вам це потрібно. Ви отримаєте багато варіантів зберігання та гарантований час роботи. Їх підтримка клієнтів завжди доступна і розташована в США, тому ви завжди можете поговорити з ким-небудь про будь-які проблеми та вирішити їх, як правило, протягом декількох годин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector