20 کارشناس وبلاگ نویسی تاثیر گذارترین پست خود را در وبلاگ به اشتراک بگذارید – تا کنون!

الان مدتهاست که مشغول وبلاگ نویسی هستم. در حقیقت من اولین ماه وبلاگ خود را 8 سال پیش در این ماه راه اندازی کردم.


روز دیگر دوست من ، شین ، از من سؤال می کرد که چگونه من به خصوص بعد از انجام این کار برای وبلاگ نویسی ، انگیزه خود را حفظ کردم. من به او گفتم که تعداد معدودی از پست های وبلاگ را علامت گذاری کرده ام که هر وقت احساس می کنم بی تحرک ، خسته یا ناامید شده ام ، مجدداً مورد بررسی قرار می دهم. پس از همه ، وبلاگ نویسی می تواند یک روند کاملاً تنها و دلهره آور باشد به خصوص در چند ماه اول.

و این باعث شد من فکر کنم ، چه پست هایی در وبلاگ ها روی بعضی از وبلاگ نویسان مورد علاقه من تأثیر گذاشته است؟ بنابراین من به آنها رسیدم و از آنها خواستم …..

کدام وبلاگ پست از شما الهام گرفته است?

در زیر بیست پاسخ عالی که دریافت کردم.

جو پولیزی

این یک کتاب الکترونیکی رایگان از ست گودین در زمینه شروع یک تجارت بدون هیچ چیز است. این کتاب الکترونیکی ، و همچنین هنر آغاز گای کاوازاکی ، دو تأثیر منفی بر روی من از موسسه بازاریابی محتوا شروع کردند.

جو پولیزی – موسس موسسه بازاریابی محتوا

The-Revolution-Will-Not-Be-Tweeted.-قاهره-2011.
یک مقاله از سال 2010 وجود داشت که همچنان تفکر و دیدگاه من را به چالش می کشد و این مطلبی بود که مالکوم گلدول با عنوان تغییر کوچک نوشت: چرا انقلاب توئیت نمی شود.

به یاد داشته باشید که این مطلب قبل از بهار عربی ، قبل از اشغال وال استریت و سایر شورش های به ظاهر پرجمعیت نوشته شده است. هنگامی که او آن را نوشت ، اکثراً مورد انتقاد قرار گرفت اما به عقب نگاه کرد ، باید در نظر بگیریم که آیا ایجاد ارتباطات اجتماعی از طریق پیوندهای ضعیف ارتباطی رسانه های اجتماعی امکان پذیر است یا خیر. واقعاً از طریق جنبشهای بهار و اشغال چه تغییری رخ داده است؟ این قطعه پنج سال بعد به بحث و گفتگو ادامه می دهد.

مارک شفر – مربی کالج ، مشاور بازاریابی و نویسنده پنج کتاب بازاریابی از جمله کد محتوا

andy-cre

در اینجا الهام بخش ترین پست خوانده شده است: سخنرانی که شما هرگز توسط مارک شفر هرگز نمی شنوید. این در واقع نسخه ای است از گفتگوی او در یک کنفرانس ، و تصویربرداری از علامت گذاری به عنوان گفتن این کلمات بر روی صحنه باعث می شود همه قدرتمندتر شود.

این شروع می شود “من فقط یک مرد با وبلاگ هستم. وبلاگی که زندگی من را نجات داده است … “و به شخصی ترین حساب کاربری که من خوانده ام در مورد چگونگی عملکرد ایجاد چیزی ، حتی محتوا است ، می تواند شما را از مکانی بسیار بد زندگی به مکانی بسیار بهتر ، از نظر جسمی ، روحی و اجتماعی منتقل کند. از نظر عاطفی به ندرت چنین شخصی را در چنین موضوع مهمی خوانده ام. توصیه می کنم چند دقیقه ساکت با کلمات مارک بگذرانید.

اندی کرستودینا – مدیر اصلی ، مدیر استراتژیک ، Orbit Media

یکی از بهترین پست های وبلاگ که من در هر نقطه خوانده ام ، آموزش پادکست پد فلین در وبلاگ درآمد هوشمند منفعل است. به عنوان یک روزنامه نگار سابق رادیو بی بی سی ، به نظر من خوب است که بتوانم از برخی مهارت هایم استفاده کنم و پادکست را شروع کنم – اما اطلاعاتی که پیدا کردم آنلاین یا گران بود یا دنبال کردن آن آسان نبود. (به زودی فهمیدم که حتی با تجربه پخش من ، یک بار که شروع کردم ، چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد اینها داشتم) .بعد از این هنگام که به آموزش پادکست پت افتادم – فکر می کنم در یکی از نمایش های او ذکر شده است – من از این خوشحال شدم این برنامه رایگان ، آسان برای پیگیری و عملی بود. من آن را به نامه پیگیری کردم و اینگونه نحوه شروع پادکست Content Champion است. اکنون نزدیک به 50 قسمت تولید کرده ام و به این فکر می کنم که پادکست دیگری را به خروجی محتوای من اضافه کنم. Pat از طریق وبلاگ خود ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد ، و با گذشت سالها ، من محصولات بسیار کمی را از طریق لینک های وابسته به وی خریداری کردم – به علاوه پادکست هوشمند او. پخش کننده (که من هنوز از آن استفاده می کنم و توصیه می کنم) ، بنابراین من راهی را برای بازپرداخت ارزش بزرگی که به من داده است رفتم. حدس می زنم این اتفاق می افتد هنگامی که شما محتوای با کیفیت خارق العاده ای را در وبلاگ خود تولید می کنید – خوانندگان شما خیلی از آن استفاده می کنند این بدان معنی است که قانون تلافی بدان معنی است که آنها احساس می کنند که مجبور هستند شما را به نوعی به شما بازپرداخت کنند – که قطعاً در مورد من با پست عالی پادکست عالی پت صادق است.لوز جیمز – بنیانگذار محتوای محتوا

به عنوان یک مترجم آزاد که همیشه عاشق مسافرت بود ، این پست وبلاگ (و کتاب) در مورد چگونگی سفر جهان با 50 دلار در روز جذابیت بخش بود. آیا این واقعاً امکان پذیر بود؟ بله ، این است! و اکنون من با همسر دوست داشتنی خود به جهان سفر می کنم ، در حالی که وبلاگ های طراحی خود را آزاد و اجرا می کنم.جیکوب کاس – بنیانگذار JUST ™ خلاق & رهگذرانتخاب تصویرامروز یک وبلاگ کسب درآمد را شروع کنید – دوره الکترونیکی رایگان من به شما نشان می دهم که چگونه فقط در 7 روز بتوانید یک وبلاگ را شروع کنید

در این دوره رایگان ایمیل ، من به شما نشان می دهم که چگونه به راحتی وبلاگ ایجاد کنید.

– یاد بگیرید که وبلاگ خود را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید
– اولین دلار خود را با وبلاگ خود تهیه کنید
– اولین خوانندگان خود را جذب کنید

ثبت نام کنید – سفر خود را شروع کنید


پستی که به ذهن متبادر می شود این یکی از جان-هنری شرک است: ایجاد سیستم های مؤثر جمع آوری داده ها برای سئو و اجتماعی.

یادم است که این مقاله را می خواندم و چراغ های برق فقط بالای سر من شلیک می کردند. مدتی است که به دنبال یک روش جمع آوری داده های ناب و بی نظیر بوده ام اما به دیوارهای آجری زیادی برخورد کرده ام. از پشت خواندن این ، من دور شدم و شروع به آزمایش با ضبط داده ها از طریق JSON و XPath کردم و این به من کمک کرد تا انواع مختلفی از چیزهای جذاب را انجام دهم. اگر این مورد را هرگز نخوانده اید و کمی اطلاعات شخصی ندارید (مانند من) ، پس باید کار خود را متوقف کنید و اکنون بخوانید!

متیو باربی – برنده جایزه Blogger & رئیس جهانی رشد & SEO در HubSpot

با استیو ، تومور مغز من ملاقات کنید: http://t.co/VefRbHxx

– جرالدین (everywhereist) 27 ژوئن 2012

پست وبلاگ من از Geraldine DeRuiter ، همسر Rand Fishkin ، الهام بخش پدر و مادر الهام سئو ، بسیار الهام بخش است. این پست در وبلاگ خود Everywhereist است. من نمی توانستم چشمانم را باور کنم چون می خواندم او تومور مغزی دارد – او خیلی خنده دار ، بسیار عملگرا ، باهوش و بسیار تحسین برانگیز بود و خیلی سخت به من ضربه زد. من او را تحسین می کنم و از آن به بعد احترام بیشتری به او داشتم و اینکه چگونه او با چنین مشکل سنگینی برخورد کرد. این چنین یک پست شجاع بود و این بازی را برای من در اوت 2012 تغییر داد (حدود 2 ماه بعد پست جرالدین) من خودم از سرطان دهانه رحم ترسیدم. من همانطور که او انجام دادم ، بلاگ نوشتم و به دست آوردم که نه تنها سهم و آگاهی زیادی کسب کردم ، بلکه 5 زن برای تست سرطان دهانه رحم ، آزمایش اسمیر اسمیر کردند. بنابراین پست باورنکردنی او در واقع به طور غیر مستقیم تعداد زیادی از زنان در انگلستان را تحت تأثیر قرار داد تا چند ماه بعد بروند و تحت آزمایش سرطان دهانه رحم قرار بگیرند و تأثیر ملموس در دنیای آفلاین داشته باشند. این بلاگر مورد علاقه من است که می خواند و من احترام زیادی برای او و آن پست.شارلوت والر – بنیانگذار ویس بولتی

جولی

من طرفدار بزرگی از نویسنده سوئدی هنینگ مانکل هستم. چند سال پس از تشخیص بیماری سرطان ، او شروع به نوشتن در مورد آن کرد و این پست مخصوصاً موضوعی است که من دوست دارم ، چون پر از شجاعت است. من یک دوست خوب دارم که در حال مبارزه با سرطان پستان است و من چند روز پیش این پست را دوباره خوانده ام که بعد از صحبت با او و از نگرش مثبت و شجاعت او شگفت زده شده ام. سخنان مانکل در مورد هیچ چیز دیر نشده ، فقط با من طنین انداز است. این همیشه نگرش من بوده است تقریباً همه چیز را می توان به طریقی تعمیر و یا حل کرد.جولی جویس – مدیر عملیات پیوند رسانه ماهی

s e p t e m b e r | r e d m a r k p a r k

خوشبختی ناشی از سپاسگزار بودن است ، نه راه دیگر ، و جیمز همیشه کار بزرگی انجام می دهد که این تمرکز را به من برگرداند.جان لی دوماس – بنیانگذار کارآفرین در آتش ، FreePodcastCourse.com و http://TheFreedomJournal.com

`

آدام-سی

در سال 2011 ، جان مورو پستی را در Problogger به اشتراک گذاشت که الهام بخش ترین پست من در مدت زمان طولانی است که خوانده ام. جون سردبیر همکار در Copyblogger بود و به راه اندازی وبلاگ Kissmetrics کمک کرد. اما این هیچ ارتباطی با این موضوع که چرا این پست الهام بخش است.

این پست به ما نشان می دهد که مهم نیست با چه شرایطی روبرو شویم ، ما قدرت انجام کارهای بزرگ و ایجاد تفاوت را داریم.

آدام کانل – بنیانگذار جادوگر وبلاگ نویسی

جیسون اسید

این پست وقتی به تازگی شروع به الگویی برای ایجاد لینک کردم به من به عنوان ناشر وب کمک کرد. فراتر از “محتوای عالی” توسط راس هادگنز.

من یک طرفدار عظیم از آثار گذشته راس بوده ام – اما این پست خاص در وبلاگ بیشترین تأثیر را بر من به عنوان خالق محتوا گذاشت. نحوه ساخت این پست ، گستردگی آن ، به علاوه ارزش قابل توجهی که از خواندن کل پست بارها و بارها به دست آوردم ، تأثیر من در ایجاد استانداردهای خودم هنگام انتشار کار خودم گذاشت..

جیسون اسیدر – مشاور سئو & وبلاگ نویس در KaisertheSage.com

نقل قول جف

پست وبلاگ که بیشترین تفاوت را در زندگی من ایجاد کرده است که دیگر نمی توانم پیدا کنم. اما این 7 سال پیش در وبلاگ Hubspot بود.

این گفته است: “اگر شما از آنچه می خواهید در مورد شروع یک وبلاگ بنویسید” استفاده کنید “

این “جوهر افشان” مجذوب قدرت و دسترسی جهانی رسانه های اجتماعی به ویژه فیس بوک و توییتر بود.

شروع وبلاگ من و ایجاد ، انتشار و اشتراک گذاری مداوم ، زندگی من را متحول کرده است.

جف بولاس – کارشناس رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسی

moz-news

یکی از پست های وبلاگ که برای راه اندازی شرکت دوم من (Qeryz) به من الهام بخش بود ، وبلاگی از رند فیشکین با عنوان: سرمایه گذاری 18 میلیون دلاری Moz بودجه: داستان ، اندازه گیری ها و آینده ما است. می بینید ، من SEO هکر را اجرا می کنم ، که آژانس بازاریابی دیجیتال به مدت چهار سال است. من می دانم که رند نیز از آنجا شروع کرد – با مشاوره سئو. سپس او از طریق آنچه اکنون به عنوان Moz analytics شناخته می شود ، به ایجاد یک تجارت نرم افزاری مانند سرویس پرداخت. و مقیاس پذیری بسیار زیاد است! شما می توانید در اولین تصویر در آن پست وبلاگ مشاهده کنید که درآمد مشاوره جایی در نزدیکی درآمد SaaS نبود. در حقیقت ، اندکی پس از آن ، آنها از مشاوره دست کشیدند و تمام وقت به SaaS توجه کردند. این جایی است که من می خواهم در آینده نزدیک مدتی باشم.شان سی – بنیانگذار SEO Hacker و Qeryz

تولید-سرنوشت

این پست از رند فیشکین با عنوان “ساخت سرندیپیتی” در حدود 3 سال پیش با من همراه شد. من همیشه به این مفهوم اعتقاد داشته ام ، اما گذشته از مفاهیم وسیع تری مانند کارما و شبکه ، هرگز توصیف خوبی ندیده ام. بسیاری از اتفاقات خوبی که در حرفه من افتاده اند محصول جانبی آنچه رند توصیف می کند ناشی از چیزهای کوچکی مثل گرفتن قهوه یا آبجو با همسالان یا نمایش در کنفرانس یا ملاقات مناسب و گفتن سلام به شخص دیگری است..کین جیمیسون – بنیانگذار محتوای هارمونی

این-واقعاً سخت-گرفتن-دقیقا-چه-شما است

این پست وبلاگ از من الهام بخش است زیرا * من آن را با نویسنده زندگی کردم. همسر من کلی و من در طول 51 ماه گذشته به عنوان وبلاگ نویسان حرفه ای به جهان سفر کرده ایم. گاهی اوقات ، مطالبی را می خوانید که لزوماً شما را به انجام کارهای مختلف الهام نمی بخشد ، اما این باعث می شود زندگی فوق العاده ای که در آن زندگی می کنید بیدار شوید ، احساس تشکر از شما ، ترس و تعجب در مورد سبک زندگی شما به شما القا می کند. کلی و من. دنبال این نکات برای زندگی در مکانهایی مانند فیجی ، بالی ، تایلند و کاستاریکا به مدت چند ماه به طور همزمان بود. پست وی یادآوری کننده این بود که ما با ساختن مشاغل خود کمی متفاوت از سایر افراد ، خودمان را آزاد کردیم ، و ما همچنان باید خودمان را آزاد کنیم و به این ترتیب که خودمان را آزاد کنیم ، کمتر سفر کنیم. خواندن نکات مربوط به او باعث شده است که من خفه شوم ، زیرا این همان است ، خارج از دیوار ، چیزهای غیر متعارف است که ما هر دو برای ایجاد زندگی در جزیره از طریق وبلاگ نویسی هوشمند انجام دادیم. بینش او به من الهام بخش است که به کار خود ادامه دهم ، و همه ما باید هر از گاهی از آن پیام تجدید نظر کنیم.رایان بدولف – بنیانگذار وبلاگ نویسی از بهشت

کوین

لیست پست های وبلاگ که در طول سال ها از من الهام گرفته اند بسیار گسترده است ، اما دو پست وجود دارد که برجسته است: “در حال مرگ ، مادران و مبارزه برای ایده های خود” و “چگونه کار خود را ترک کنید ، به بهشت ​​بروید و پرداخت کنید” برای تغییر جهان. “

این ارسال های Jon Morrow به من امید می دهد. هنگامی که درباره بلاگ نویسی کم نیستم ، آنها را می خوانم تا روحیه خود را بالا ببرم. وقتی می خواهم با احترام از چشم کسی که زحمت کشیده زندگی می کند – بسیار قدرتمند – اما هنوز هم به صدر صعود کنم ، این پست ها یک صندلی ردیف جلو را به من می دهند. وقتی نگرانم وبلاگ من هرگز به سطح موفقیتی نرسد که به من اجازه دهد کار خود را ترک کنم ، از خانه کار کنم و زمان بیشتری را با همسرم بگذرانم. نوشته های جان به من می گویند “بله – می توانید!”

امید یک چیز قدرتمند است. وقتی احساس می کنیم تسلیم می شویم ، ما را ادامه می دهد. به ما اطمینان می دهد که علی رغم همه تاریکی ها ، نور وجود دارد. این اجازه می دهد تا با خوش بینانه به یک سال جدید بپردازیم و فکر کنیم شاید ، شاید ، بهتر از سال گذشته باشد.

من نمی توانم این دو پست Jon را به اندازه کافی توصیه کنم. آنها 3،164 کلمات از نیکی پر از امید هستند.

 کوین جی دانکن – بنیانگذار Beabetterblogger.com

خالی

چند مورد وجود داشته است ، شاید جدیدترین آنها The Perfect Essay بود. هیچ مقاله ای نمی تواند “کامل” باشد ، زیرا نوشتن کاری است که شما هرگز نمی توانید انجام دهید و همچنین می تواند انجام شود. اما به هر حال ارزش دارد که کمال را دنبال کنیم. همانطور که نویسنده در جمله آخر خود خاطرنشان می کند: “اگر کمال ممکن بود ، انگیزه ای نخواهد بود.”گرگ سیوتی – بلاگر در Sparring Mindhttps://www.youtube.com/watch؟v=UFjhmddDPRw
در فوریه سال جاری ، من با این فیلم YouTube تحت عنوان “چه چیزی 5 پوند چربی به نظر می رسد” گیر افتادم – این ناخوشایندترین / منزجر کننده ترین ویدیویی است که تا به حال در زندگی ام دیده ام. اینجا را بررسی کن.

به هر حال ، این انگیزه مرا ترساند و سعی کردم وزن خود را از دست بدهم. و از ماه فوریه چیزی بیش از 40 پوند از دست داده ام! این حدود 6 پوند در هر ماه است. هربار که سعی می کنم برای اجرای برنامه امتحان شوم یا می خواهم در مورد چیزهای خوشمزه شکار کنم ، فقط آن فیلم احمقانه را دوباره تماشا می کنم ، هاها! : D #

لری کیم – CTO WordStream & وبلاگ نویس

عوامل Google-200-رتبه بندی

برای من ، یکی از تأثیرگذارترین پست های وبلاگ که من تا کنون با آن روبرو شده ام ، ارسال برایان دین در 200 رتبه بندی گوگل در گوگل است. محتوای پست وبلاگ خود بسیار عالی بود ، اما آنچه بیشتر برای من مفید بود این بود که یک مطالعه موردی زندگی از یک تاکتیک ساخت لینک معروف به The Skyscraper Technique بود. این ضروری است برای هر بازاریاب محتوا که بخواهد ترافیک را افزایش داده و منجر به مهارت بیشتری شود.

ما با اجرای تکنیک آسمان خراش (در میان بسیاری دیگر) ، ما فقط در مدت 6 ماه توانستیم بیش از 100K صفحه نمایش را از یک پست واحد به وبلاگ خود وارد کنیم و در نهایت وبلاگ When I Work را از 20K صفحه در هر ماه به 250K در کمتر از یک سال.

سوژان پاتل – بازاریاب رشد و کارآفرین

CMx7SUNWgAAgwZP

جان مورو در اوایل سال جاری در Boost Blog Traffic یک پست فراموش نشدنی در مورد “Blogging Money Money: 20 درس از 0 تا 100،000 دلار در هر ماه” نوشت

من پست او را به اشتراک می گذارم و مفاهیم عالی با همه مشتری های من است. دقیقاً نحوه کسب درآمد از وبلاگ شما مشخص می شود. و در زندگی واقعی کار می کند – این همان چیزی است که واقعاً مهم است!

شکایت آن Dunlevie – وبلاگ نویسان درuccessblogging.com

بنابراین تأثیرگذارترین پست وبلاگ شما چیست؟ کدام پست وبلاگ بیشترین الهام را برای شما ایجاد کرده است تا تغییر مثبتی در زندگی خود ایجاد کنید?

یکی از موارد مورد علاقه من این است که چگونه یک سرمایه دار باشم که واقعاً به من کمک کرد تا در ایجاد آینده ای با ثبات مالی برای خانواده خود تمرکز کنم.

خوب فقط می خواهم از همه کسانی که در این پست وبلاگ شگفت انگیز کمک کرده اند تشکر کنم.

اگر می خواهید درباره وبلاگ نویسی بیشتر بدانید ، برخی از پست های ذکر شده در زیر را بررسی کنید:

انتخاب بهترین بستر وبلاگ نویسی
کسب درآمد از وبلاگ نویسی
وبلاگ چیست؟?
نمونه هایی از وبلاگ ها

دوست دارم در نظرات زیر از شما بشنوم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector