ההשוואה הטובה ביותר לאירוח שרתים ייעודיים 2020


שרתים ייעודיים עוסקים בכל מה שאתה רוצה לעשות. במקום לשתף שרת באמצעות אירוח משותף, כל המרחב מוקדש למה שאתה הולך לבנות. שטח שרת ייעודי נמכר על ידי ספקי אירוח במחירים שונים שיכולים לנוע בין $ 45 ל- $ 250 פלוס. לרוב זה תלוי בגודל השרת, אך חלק מספקי האירוח ישליכו כמה דברים נוספים כדי לפתות אתכם להירשם..

עם שרתים ייעודיים אתה רוצה אחסון רב וכוח אם אתה בונה אתר ארגוני. אחרת, ייתכן שלא תזדקק לאחסון גדול ככל האפשר. ישנם גם הבדלים בין מעבדים. עם שרתי מעבד בודדים, לא תוציא הרבה, אבל אם אתה רוכש שרת עם ריבוי ליבה כמו מעבד אינטל Xeon, סביר להניח שתשקיע ברשותך כוח נוסף זה..

כמה אפשרויות אירוח ייעודיות מספקות גם תכונות נוספות כמו לוחות בקרה, יישומים, תוכנת אבטחה, סריקת תוכנות זדוניות, הסרת תוכנות זדוניות, אישורי SSL והתקנת מערכת הפעלה. בדרך כלל מדובר בתוספות, אך חלק מספקי האירוח כוללים אותם במחיר השרת.

ישנם כמה דברים שאתה רוצה לחפש בשרת ייעודי. מדריך זה בוחן תכונות אלה כדי לקבוע אילו ספקי אירוח ייעודיים הם הטובים ביותר בענף.

התאמה אישית
האם לספק האירוח יש אפשרויות לינוקס וגם חלונות? האם זה מאפשר לך להקצות שטח כרצונך? בעיקרון, האם ספק האירוח באמת מספק שרת ייעודי? במקרים מסוימים, ספקי אירוח מוכרים “שרתים פרטיים” שעדיין חולקים מקום עם תושבים אחרים. אתה רוצה שרת ייעודי שהוא משלך לחלוטין להתאמה אישית ולבקרה.

זמן עבודה
אנו מדרגים אתרים לפי יציבותם לאורך זמן. אתה יכול לפקח על זמן הפעילות של ספק אירוח באמצעות כלי ניטור אתרים. שרתי אירוח ייעודיים לעולם אינם צריכים לרדת אם אינכם משתמשים ברוחב פס כלשהו. אם יש לך המון תנועה ותצמיח את רוחב הפס שלך, כנראה שתצטרך לשדרג. בשום מצב אחר אירוחך לא אמור לרדת, אלא אם כן אסון טבע. לכל סקירה יש סמן uptime שאתה יודע כמה טוב עושה ספק האירוח עם תנועה קבועה באתר ורוחב הפס.

גודש
לא אמור להיות לך עומס בשרת ייעודי, מכיוון שאתה בשרת ייעודי. עם אירוח משותף יתכן שיהיו לך אתרים אחרים שגוזלים את רוחב הפס בשרת ואפילו מתרסקים אם משהו פתאום ישמש ויראלי באתר שלהם. אצל ספק האירוח שלך ושרת ייעודי, הגודש היחיד צריך להיות מורגש אם הפכת ויראלית.

אבטחה
שרתים ייעודיים זקוקים לאפשרויות אבטחה כדי שתוכלו להגן על אתר האינטרנט שלכם מפני האקרים, וירוסים ושבירות. תצורות חומת אש חשובות אך דורשות זמן רב. חלק מספקי אירוח יספקו מאפייני אבטחה מובנים במיוחד, כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי זה ולהתחיל עם השרת שלכם ללא שום אבטחה להתקנה למעט אפשרויות נוספות שתרצו..

שירות לקוחות
לבסוף, איזו סוג תמיכה נותן ספק האירוח ללקוח? תמיכת הלקוחות צריכה להיות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במיוחד אם אתה מנהל עסק מקוון או משחק התומך במספר משתמשים. אתה רוצה ספק אירוח שמקל על יצירת קשר אם משהו ישתבש או שאתה רוצה לשדרג לפני שמשהו ישתבש.

תכונות
אם אתה מאסטר לינוקס, סביר להניח שלא תזדקק לעזרה רבה נוספת זו. עם זאת, נחמד להתחיל מהר ככל האפשר באמצעות כמה מהתכונות המותאמות אישית של ספקי אירוח מסוימים. לדוגמה, Media Temple מספק לוח בקרה כך שיהיה קל לעקוב אחר ביצועי האתר שלך. אתה יכול להתקין כלים לניטור אינטרנט גם בעצמך.

להלן ספקי השרת הייעודיים הטובים ביותר. ראה כיצד אפשרויות האירוח העיקריות נערמות זו בזו בהתבסס על התאמה אישית, זמן עבודה, עומס, אבטחה ותמיכה.

בואו נסתכל על מה שאני חושב שהוא אירוח השרתים הייעודי הטוב ביותר לשנת 2020

Bluehost

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- $ 79.99 לחודש

אם אתה עסק שזקוק לאתר אינטרנט ברמה בינונית עד ארגונית, Bluehost הוא אפשרות נהדרת עם חבילות שונות לשרתים ייעודיים התואמים את התקציב שלך. Bluehost מספק כמה תכונות הכלולות במחיר כדי להפוך אותו לאופציה טובה יותר אם אינך יודע כיצד להקים שרת או שאתה רוצה לעבור הגדרה במהירות האפשרית..

מחירי שרת ייעודיים של Bluehost

השרתים ב- Bluehost מתחילים במחיר של $ 79.99 לחודש וכוללים שטח של כונן קשיח בנפח של 1TB, זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט ו- 15TB העברות נתונים בחודש. Bluehost גם יגדיר עבורך את השרת וייצור תצורות מותאמות אישית בעלות נוספת. Bluehost זורק גם כמה כלי ניטור אתרים ויישומים קלים לשימוש, כך שתוכלו להגדיר את מה שאתם צריכים תוך מעט מאוד זמן.

זמן ההפעלה של Bluehost היה הגון בחצי השנה האחרונה, בממוצע 99.97% עם כמה כישלונות ב -90 הימים האחרונים. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה / 7 ימים בשבוע דרך Bluehost ותוכלו ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי. החוויה שלי עם שירות לקוחות Bluehost תמיד הייתה חיובית. אני יכול לדבר עם נציג באמצעות צ’אט Live תוך פחות משתי דקות.

בקרו ב- BlueHost

HostGator

תוכנית שרת ייעודית: החל מ 124.50 $ לחודש

HostGator מציע כמה אפשרויות אירוח טובות למי שמחפש לקנות חבילת שרתים ייעודית. ספק זה מציע כמה תכונות הכוללות התאמה אישית של אחסון SSD, זיכרון RAM והעברת נתונים. HostGator מספק העברות נתונים ללא הגבלה, וזה טוב יותר מרוב ספקי האירוח השרתים הייעודיים.

מחירי שרת-ייעודי-Hostgator

אתה יכול למצוא אירוח ייעודי לינוקס ו- Windows. זה חשוב אם ברצונך להתאים אישית את השרת שלך עם יישומים שונים בשפה מסוימת. אתה יכול להתקין כל מיני יישומים בשרת הייעודי שלך כולל WordPress או פלטפורמות CMS אחרות, מכיוון שיהיה לך הרבה מקום בשרת משלך..

Uptime היה אמין עבור HostGator, ונשאר על 99.99%, וסקירות שירות לקוחות מראות כי HostGator הוא אמין ומציע אפשרויות תמיכה רחבות ללקוחות..

סיכום
HostGator מספק מחיר הגון לשרת ייעודי טוב עם הרבה תכונות כולל הגדרה מותאמת אישית מצוות שירות הלקוחות שלהם. אפשרויות אבטחה עשויות להיות נוספות. יש לרכוש את התעריף הנמוך ביותר גם במקום תמחור של חודש לחודש.

בקר ב- Hostgator.com

רשת נוזלית

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- 199 $, הנחות זמינות

אתה יכול למצוא שרתים ייעודיים מבוססי לינוקס ו- Windows ב- Liquid Web. יתרון נוסף הוא שאין אירוח משותף דרך Liquid Web, כך שבכל פעם שאתה רוכש תוכנית, אתה מקבל מארח ושרת ייעודי משלך. ישנן מספר תצורות שונות לבחירה, כולל מעבד מתוחכם בעל ליבות כפולות שמתחיל ב -859 דולר לחודש..

אם אתם מחפשים רק את היסודות, תוכלו להתחיל עם תוכנית האירוח הייעודית שלהם במחיר של 199 דולר. זהו שרת מעבד יחיד שתצטרך להגדיר בעצמך ללא כל הפעמונים והשריקות.

זמן ההפעלה ברשת הנוזלית הוא די סטנדרטי ב 99.98% עם כמה כשלים בששת החודשים האחרונים שהורידו את הדירוג שלהם. תמיכת הלקוחות ידידותית וזמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

סיכום
ל- Liquid Web מספר תוכניות שונות של SMB ורמה ארגונית לכל מה שתרצה לעשות עם האחסון שלך. ההבדל במחיר בין נוזל אינטרנט יכול לצמוח ככל שתוסיף נפח אחסון ותכונות נוספות. אתה יכול להתחיל עם שרת קטן יותר ולגדל את חבילות האירוח שלך באמצעות אפשרויות ההתאמה האישית של Liquid Web.

בקר באינטרנט נוזלי

בתנועה

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- $ 99.99 לחודש

רוצה להגדיר את התצורה של השרת שלך עם שטח אחסון של 3 TB? ואז ל- InMotion שרת ייעודי טוב עבורך. InMotion מציעה שרתי אינטרנט ייעודיים מבוססי לינוקס בלבד. השרתים מגיעים עם זיכרון RAM של 64 ג’יגה-בייט, וזה מרשים מאוד כיוון שתקן התעשייה הוא 16 ג’יגה-בתים.

שרת ייעודי ל- Inmotion

עם זאת, חסרון אחד הוא המגבלה בהעברת נתונים. מרבית ספקי האירוח מציעים העברות נתונים ללא הגבלה, אך InMotion תגדיר את המגבלה שלך ל -15 TB של נתונים חודשיים. בדרך כלל זה לא נושא ויכול להיות שהוא גם בלתי מוגבל.

ל- InMotion אין בעיות עם זמן הפעלה והיא נותרה 99.99% בממוצע במהלך ששת החודשים האחרונים. תמיכת הלקוחות שלהם מעט חסרה, ולא תמצאו תמיכה טכנית זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

סיכום
InMotion מציע מחיר טוב לשרת ייעודי המספק את כל השטח וה- RAM לבניית כל מנוע ענן שתרצו. עם זאת, חסרים אפשרויות התאמה אישית ותכונות חינמיות הכלולות בשרתים אחרים. תצטרך לשלם תוספת כדי להגדיר את השרת שלך באמצעות InMotion.

עבור אל InMotion Hosting

DreamHost

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- $ 169 לחודש

יש הרבה תכונות אבטחה מובנות שאפשר לאהוב עליהם ב- DreamHost. ספק זה באמת דואג לאתרי הלקוחות שלו ומציע הגנה על חומת אש, כמו גם אישורי SSL. אפשרויות האירוח הייעודיות שלהם מתחילות במחיר של $ 169 לחודש ומגיעות עם שטח אחסון של 1TB. ניתן להגדיר את התצורה של השרתים עם זיכרון RAM של עד 16 גיגהייט גם כן.

ל- DreamHost אין שרתים מבוססי Windows וזה חיסרון. בעזרת שרתים מבוססי לינוקס תוכלו לבנות את רוב היישומים עם מגוון שפות שונות. אם רצית לבנות אתר באמצעות מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, לא תוכל.

Uptime היה יחסית טוב עבור DreamHost בחצי השנה האחרונה עם ממוצע של 99.96% ותמיכת הלקוחות שלהם מוטלת בספק. יש להם בסיס ידע נרחב, אך ייתכן שיהיה קשה ליצור קשר כאשר יש לך בעיות.

סיכום
DreamHost מספק נפח אחסון נאות במחיר, אך ללא שרתים מבוססי Windows ובעיות תמיכה בלקוחות, יהיה לך טוב יותר להגיע עם חברה המציעה שירות לקוחות מעולה למחיר..

בקרו ב- DreamHost.com

קדימה אבא

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- $ 79.99 לחודש, הנחות זמינות

GoDaddy הוא מלך אירוח אתרים מוזלים. האירוח הייעודי שלהם מגיע עם זמן פעולה חזק, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג שהאתר שלך יירד. לאחרונה הוסיפו תמיכה טכנית 24/7 באמצעות צ’אט חי, כך שתוכלו לפתור בעיות במהירות.

אם אתה רוצה לפתוח עסק עם שרת ייעודי, GoDaddy הוא אחת האפשרויות הטובות יותר. הסיבה לכך היא שאתה יכול לבנות לינוקס או חלונות, ותוכניות מתחילות בקצב די נמוך אך מציעות 32 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, שטח אחסון של 2 טרה-בייט והעברות נתונים חודשיות בלתי מוגבלות..

ואילו זיכרון RAM של 32 ג’יגה-בתים הוא לא כמות הזיכרון הגדולה ביותר שקיימת. לדוגמה, אתה יכול להשיג שרתים של עד 264 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM. עם זאת, ל- GoDaddy עדיין יש מוצר מעולה שקל להתקין אותו ומגיע עם הרבה מאפייני אבטחה. אתה יכול גם להוסיף כמה מהתכונות האחרות בעלות די זולה, כגון הגנת חומת אש ותעודות SSL.

סיכום
GoDaddy הוא מארח אתרים טוב להפעלה אם אתה רוצה שרת ייעודי. העלות זולה יותר מאחרות ומציעה כמות אחסון גדולה יותר לתוכנית הבסיס בהשוואה למתחרים אחרים.

רוח רוח

תוכנית שרת ייעודית: החל מ 100 $ לחודש

Hostwinds הוא משווק ייעודי וקיבל המון ביקורות טובות על היותו אפשרות זולה עם הרבה אחסון. תוכניות האירוח הייעודיות שלהם מציעות מחיר זול עם כוח ותמיכה ברמה הארגונית. באפשרותך להתאים אישית או להכין מראש שרת ייעודי מבוסס לינוקס או Windows. שניהם מתחילים ב 100 $ לחודש.

באפשרותך ליצור שרת הניתן להגדרה עם אחסון של עד 3 טרה-בתים לכל מפרץ כונן עם מקסימום ארבעה דרייברים באמצעות Hostwinds. שרתים אלה מגיעים גם עם 128 ג’יגה-זיכרון RAM והעברות נתונים חודשיות בלתי מוגבלות. אם הצלחת למקסם את כל מה שאתה יכול לעשות עם שרתים אלה, אתה עלול להוציא יותר מ- $ 1,000 לחודש.

תמיכת הלקוחות נבדקה מאוד עם Hostwinds, והם מציעים מספר דרכים ליצור קשר בין אם אתה זקוק לתמיכה טכנית בטלפון או בצ’אט חי. זמן העבודה גם הוא מדהים בממוצע של 99.99% במהלך ששת החודשים האחרונים.

סיכום
אם אתה רוצה שרת ייעודי עם הרבה אפשרויות ואחסון, זו הבחירה הטובה ביותר בכל הקשור לחשמל ולשעה.

1and1 אירוח

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- $ 34.99 לחודש

המחיר עבור שרת ייעודי המארח דרך 1and1.com אינו מתקבל על הדעת. עלויות האירוח הייעודיות ביותר מתחילות ב 100 $ ומעלה. 1&1 מספקת שלוש שכבות אירוח ייחודיות לינוקס ו- Windows. אלה שרתי אירוח ייעודיים, וזה שונה מרכישת שירות ייעודי משלך.

השרתים הייעודיים ברמת הכניסה מתחילים ב -69.99 דולר עם 8 ג’יגה-ראם, שטח אחסון של 1000 ג’יגה-בייט והעברות נתונים ללא הגבלה. אם אתה מנהל אתר קטן עם מעט מאוד תנועה, הדבר אמור לענות על הצרכים שלך. אתה יכול גם לבדוק את חבילת הביצועים אם אתה מחפש משהו עם יותר אחסון. תוכניות אלה מתחילות ב 199 $ לחודש.

זמן עבודה אינו תמיד אמין דרך 1and1.com. מצאנו כי זמן הפעילות שלהם ירד ל 99.01% בחצי השנה האחרונה. יתכן שיש לך עומס רב יותר על ידי רכישת כמה “שרתים ייעודיים” קטנים יותר שלהם, אך עליך לבדוק שאתה רוכש שרת משלך ולא חולק מקום עם לקוחות אחרים.

סיכום
אתה משלם יותר עבור מעט מאוד עם 1and1.com. אמנם הם מציעים כמה “שכבות אירוח ייעודיות”, אך ייתכן ששכבים אלה לא מגיעים עם שרת משלך, מה שמוביל לגודש ולהאט אפשרי של זמן הטעינה של האתר שלך..

SiteGround

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- 229 $ לחודש

ל- SiteGround לא היו הביקורות הטובות ביותר נכון לא מזמן, אך אנו רצינו לספק מגוון אפשרויות ומקומות לחיפוש כך שתוכלו לראות אילו תכונות זמינות. תוכניות SiteGround מיועדות לעסקים קטנים יותר ומספקים כמה תכונות מובנות כדי להתקין במהירות.

עם זאת, העלות והערך אינם תואמים. SiteGrounds גובה תשלום עבור שרת ייעודי אך אין לו את האחסון כפי שמארחים אחרים עושים. יש להם בדיקת זמן פעולה נהדרת במחיר של 99.99%, אך גם ספקי אירוח רבים אחרים המוכרים אירוח ייעודי.

דבר אחד תקבל הוא אישור SSL בחינם עם כל שרת. אתה יכול לבחור מתוך זיכרון RAM, RAID, CPU ותצורות אחסון אחרות דרך האתר. המחבתות עולות עד 429 דולר עבור שרת ארגוני מתקדמים. תצורות מתחילות עם שטח דיסק של עד 2 טרה-בתים, זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט, ו -5 TB של העברות נתונים חודשיות. זה נמוך למדי בהשוואה לתוכניות הבלתי מוגבלות או 15TB הסטנדרטיים של העברות נתונים חודשיות בתוכניות אחרות של ספקי אירוח.

סיכום
SiteGrounds די יקר עבור מה שאתה מקבל. בעוד שתכונות אבטחה כלולות במחיר, נקודת רמת הכניסה גבוהה למדי עבור עסק קטן.

אירוח אתרים בארוויקס

תוכנית שרת ייעודית: החל מ 131 $ לחודש

השרתים הייעודיים של Arvixe מתחילים ב -131 דולר לחודש אך רק עבור השרתים המסורתיים מבוססי הכונן הקשיח. Arvixe מספקת גם אפשרויות לשרתי ענן ייעודיים המתחילים מ- $ 108 לחודש. אתה יכול לקבוע את התצורה של השרת שלך ב- Linux או Windows, ולכל תוכנית יש מספר אפשרויות אחסון.

בבסיסם, השרתים הייעודיים של Arvixe מגיעים עם 8GB של זיכרון RAM, שטח אחסון של 300 GB והעברות נתונים חודשיות ללא הגבלה. אחסון בסיס זה איננו הרבה לעבוד איתו אם ברצונך לבנות אתר מסחר אלקטרוני גדול יותר, אך יתכן וזה יהיה בסדר עבור חברה קטנה יותר.

ההצעות האלה בסדר, אבל זמן הפעולה הוא זה שעושה את זה קצת יותר טוב. במחיר של 99.99% במהלך ששת החודשים האחרונים, Arvixe נשארת בקנה אחד עם חברות האירוח המובילות האחרות. עם זאת, אפשרויות האחסון והיעדר אפשרויות התמיכה בשירות לקוחות באתר האינטרנט שלהם הופכות אותו למפוצץ אם ברצונך להתאים אישית או לתקן בעיות בשרת שלך..

סיכום
Arvixe היא אפשרות טובה לאתרים קטנים יותר, אך המחיר והערך אינם תואמים למה שמציעים מתחרים אחרים במחיר נמוך יותר.

מקדש המדיה

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- 2,000 $ לחודש, כל האופציות כלולות

Media Temple מציע אירוח שרתים ייעודי ברמה ארגונית בלבד. המשמעות היא שאתה אדון לינוקס ויכול להגדיר את השרת שלך בעצמך. עם זאת, אתה מקבל את כל האחסון שאפשר לרצות אי פעם, כולל רוחב פס חודשי של 10 טרה-בתים, 128 GB זיכרון RAM DDR3 מאוחץ, מעבד Intel Xeon רב-ליבתי ומעבדי 1 TB כל SSD-אחסון.

תבנית המדיה ניהלה גם שרתים ייעודיים המגיעים עם לוח בקרה ולוח מחוונים קל לשימוש, כמו גם כלי ניטור ביצועים, גיבויים יומיים, מערכת הפעלה, עדכוני יישומים, סריקת אבטחה ותוכנות זדוניות והסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות..

סיכום
אם תרצו לבזבז את הדולרים הגדולים על שרת ייעודי שיימשך לנצח, תוכלו לרכוש את אחת היחידות המופלאות ממדיה מקדש. זה לא מיועד לעסקים קטנים אלא לארגונים או לשרתי משחקים שצריכים לתמוך המון תנועה.

SingleHop

תוכנית שרת ייעודית: החל מ- 229 $ לחודש

אם אתה רוצה מארח ייעודי לתקציב עם עוד כמה אפשרויות לזרוק פנימה, ל- SingleHop יש תוכנית נהדרת ברמת כניסה מעולה הכוללת 8GB של זיכרון RAM, 10TB פס רוחב ו -2 כונני SD של 240 ג’יגה-בייט..

רוצה עוד בתוכנית השרת שלך? הם מספקים גם מעבד יחיד, חוט יחיד ואפשרויות ארגוניות בהתאמה אישית שנעים עד 349 דולר לחודש. Uptime עבור SingleHop מונע ביצועים ביותר ב 99.99%, ויש להם צוות תמיכה נהדר עם הרבה אפשרויות.

הדבר הנהדר ב- SingleHop הוא שהם מספקים פריסת שרת בהתאמה אישית בהתאמה אישית. הם מבטיחים כי השרתים יהיו מקוונים, מאובטחים ומוכנים לשימוש תוך 60 דקות. הם גם פיתחו תשתית עטורת פרסים בשם LEAP המאפשרת להוסיף ולהסיר יישומים או אפשרויות התאמה אישית בלחיצת כפתור..

סיכום
השרתים של SingleHop מציעים מספר אפשרויות התאמה אישית לאחסון במחיר הגון יחסית, אבל אתה יכול למצוא עוד אחסון אצל ספקי האירוח בארגונים ולא דרך חברה קטנה יותר כמו SingleHop..

שטח Rack

תוכנית שרת ייעודית: הצעות מחיר בהתאמה אישית בלבד

Rackspace נחשב לראש כאשר מדובר באירוח. הסיבה לכך היא שהאתרים שלהם לעולם לא יורדים, והם מאפשרים לך לבצע הצעת מחיר בהתאמה אישית לצרכי החלל שלך. עם זאת, אם אתה בגד קטן יותר, סביר להניח כי Rackspace יהיה קצת יותר מדי. אם אתה עסק גדול יותר או שאתה רוצה שרת שיכול להיות מחולק למספר מטרות, זו הדרך הנכונה ללכת.

שרתים ייעודיים של Rackspace כוללים אפשרויות אבטחה בהתאמה אישית, עיצוב ארכיטקטורה, סיוע בהעברה, סביבות ענן וזמן תגובה. אתה יכול לבחור אחסון SSD בין 480 ג’יגה-בייט ל -800 ג’יגה-בייט, ותוכל לקבל עד 3 טרה-זיכרון RAM.

סיכום
מניסיוננו, Rackspace מציע שרת מעולה באמת עבור אתר גדול יותר או שרת משחקים אם אתה צריך. תקבלו טונות של אפשרויות אחסון וזמן פעולה מובטח. תמיכת הלקוחות שלהם זמינה וממוקמת תמיד בארה”ב, כך שתוכל תמיד לדבר עם מישהו על בעיות כלשהן ולתקן אותן בדרך כלל תוך מספר שעות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map