כלי האינסטגרם הטובים ביותר שיעזרו לך לצמוח את העוקבים וההכנסות שלך בשנת 2020

הגדל את הקהל שלך בעזרת כמה מכלי אינסטגרם אלה

אה, האינטרנט כולו. מקום בו הידיעה על הצלחתך יכולה להיות תלויה בנוכחות המדיה החברתית שלך, קל מאוד להרגיש כמו דג קטן בבריכה גדולה. אם אתה מרגיש המום מהסיכוי לבנות אינטרנט בעקבותיו, אל תתפטר עדיין למעמד ‘minnow’; יש המון יישומים שנועדו לעזור לך לשווק את עצמך לעולם.


אנו כאן בכדי לתת לך את העשייה הנמוכה ביותר בעשרת הכלים המובילים שלנו לשיפור הפופולריות של אינסטגרם שלך ולשפר את העסק, המותג האישי שלך או רק את החשבונות האישיים שלך..

רגע, אולי אתה חושב, אינסטגרם?

כן, האתר שהתפרסם בעבר בזכות תמונות ויראליות ונערות מתבגרות שהבהבו בפניהן הטובות ביותר של הברווז הפך לכלי מצוין לרשתות, שיווק ואפילו למכירת מוצרים.

הערה: כל הקישורים בדף זה הם קישורי שותפים, מה שאומר שבעצם אנו מקבלים עמלה קטנה כאשר מישהו נרשם לתכנית בתשלום. זה עוזר לנו להפעיל אתר זה ושומר על חופש השימוש בכל המדריכים, הדרכות והמשאבים.

ניתוח, שיווק, תזמון ורשתות

להבין מה לפרסם, למי לעקוב, באילו תגיות יש להשתמש ואפילו מתי להעלות תוכן יכול להיות חלק חיוני בחיבור לקהל הנכון. מכיוון שזה לא בדיוק מעשי להרחיק את ימיכם באינסטגרם אחר טרנדים ולעקוב אחר אנשים באופן עיוור בתקווה שיעקבו אחריך, בואו נסתכל על כמה כלים שעושים עבורכם את ההרמה הכבדה..

ניתן לשלוח

כלים לאינסטגרם שניתן לשלוח - -

סנטיביל, המובילה בין כלי ניהול מדיה חברתית וכזו המהווה תחרות אמיתית לכס המלכותו של הוטסויט, מספקת לך את היכולת להריץ חשבונות בפלטפורמות שונות (למשל פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ואחרים) מלוח מחוונים נוח אחד. אתה יכול לתזמן פוסטים, לנהל ולעקוב בקלות אחר פרויקטים שיתופיים בקרב העובדים שלך, ולייעל את הדרך בה אתה מקבל משוב מהפוסטים שלך.

Sendible הוא ייחודי בכמה אופנים, והבולט בו הוא מערך הפלטפורמות של המדיה החברתית שאיתן אתה יכול להתחבר. מלבד אינסטגרם, תוכלו לגשת מטוויטר, פייסבוק, לינקדאין, טומבלר, וורדפרס, ורבים אחרים, ממרכז השליטה.

Sendible מאיר גם כיצד זה עובד עם תוכניות מקוונות אחרות. לדוגמה, שיתוף הפעולה שלה עם Canva מאפשר לך לעצב ולפרסם את היצירות הייחודיות שלך בצורה חלקה.

חיבור אינסטגרם וחשבונות מדיה חברתית אחרים לכלי מקוון זה הוא תהליך מהיר וברור. לאחר לחיצה על הסמל המתאים, תתבקש להזין מידע בסיסי כלשהו ואז אתה יוצא למירוצי האינטרנט.

לאחר שקשרו את כל החשבונות למקף של Sendible, העולם המקוון שלכם ייפתח. כלי זה יכול להפיק דוחות אנליטיים מפורטים תוך דקות, בעוד שיישומים אחרים יכולים לקחת שעה או יותר.

בין אם אתה יוצר דוחות עבור לקוחות או לצורך התייחסות אישית שלך, Sendible יכול לומר לך לכמה אנשים אליהם אתה מגיע, לאילו פוסטים הם הפופולריים ביותר שלך, קצב הגידול של הקהל שלך ואפילו לקבוע את הזמן האופטימלי לפרסום תוכן במהלך היום. אתה יכול ליצור דוחות עבור כל חשבון בנפרד, ולקבל את הנתונים הסטטיסטיים של כל חשבונות המדיה החברתית שלך יחד. ל- Sendible יש את כלי מתזמן האינסטגרם הטוב ביותר בשוק, אין בר, אז הקפידו לבדוק זאת בניסיון ללא תשלום.

בסך הכל Sendible די נהדר אם אתם מחפשים קניות חד פעמיות לניהול הפרופילים המקוונים שלכם ולא רק מתזמן אינסטגרם. אינסטגרם הייתה די מגבילה באשר לאפשר לכלים של צד שלישי לתזמן פוסטים, אך Sendible הופך את זה לפשוט ככל האפשר.

תכונות אינסטגרם חדשות לשליחה – מיטב אינסטגרם הטוב ביותר

בינואר 2018 השיקה אינסטגרם פיצ’ר חדש, המאפשר לשותפי שיווק בפייסבוק ושותפי אינסטגרם (כמו Sendible) להציע פרסום תמונות ישיר לפלטפורמה שלהם. זה ימים ראשונים כך שתוכל לתזמן תמונה אחת בכל פעם לפרופיל העסקי שלך באינסטגרם, אבל זה מושלם אם אתה רוצה לייעל את הנוכחות שלך באינסטגרם ולקבל יותר זמן לגדול את הקהל שלך.

עם זאת, אם אינך רוצה להעביר את פרופיל האינסטגרם שלך לעסק עדיין או ברצונך לשלוח יותר מתמונה או סרטון אחד, המשך לקרוא.

להלן: הוספת שירות הפרופיל העסקי של אינסטגרם (BETA):

בדיוק כמו בכל רשת מדיה חברתית אחרת, תצטרך להיכנס למקף Sendible ולתזמן את הפוסט שלך. כאן תוכלו לכתוב את העותק, להוסיף hashtags ולבחור את התמונה או הווידאו שתלכו איתו. לאחר שהגיע הזמן לפרסם את הפרסום שלך, תקבל הודעת דחיפה באפליקציה לנייד של Sendible (זמינה ב- iOS או באנדרואיד).

זה אולי נשמע מפריע, אבל יש סיבוב חיובי על הצורך לפרסם את הפוסטים שלך באינסטגרם באופן ידני. ראשית, אתה יכול לבצע שינויים ברגע האחרון ולהשתמש בחבילת עריכת התמונות של אינסטגרם – הטקסט ותגיות ה- Hash יועתקו אוטומטית ללוח שלך. שנית, אתה יכול לבחור אם הפוסט החדש יפורסם ב- Feed או בסיפורי Instagram שלך (זה עובד ב- iOS). ולסיום, תוכלו להוסיף תגיות ומיקום לפוסט האינסטגרם שלכם.

אז בין אם אתם מעדיפים לקבל יותר שליטה ולדחוף ידנית את הפוסטים שלכם לאינסטגרם או לתזמן תמונות ישירות לפרופיל העסקי שלכם באינסטגרם, כלי ניהול המדיה החברתית הזה יעבוד עבורכם..

מה שיפה הוא שבנוסף לתזמון אינסטגרם, Sendible מספקת לך גם נתונים על הפוסטים המובילים שלך באינסטגרם, צמיחה עוקבת והזמנים הטובים ביותר לפרסום. בנוסף, אתה יכול לנהל את הזרם שלך, לקרוא ולהגיב לתגובות ולעקוב אחר תגיות hashtags ספציפיות.

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: כן – תרשם פה
תוכניות: $$ – $$$$$ / מחויב שנתי
שירות לקוחות: צ’אט חי, טלפון ודואר אלקטרוני

Crowdfire

A.I. קל להגדיר כלי מונע, כך שלא תהיה לך בעיה להוסיף את חשבונות המדיה החברתית שלך. לאחר שתתחבר לפרופיל האינסטגרם שלך, תקבל התראות על כל העוקבים החדשים שתשיג, כמו גם על אלה שאתה מאבד. אם עקבת אחרי משתמש, אך הוא או היא לא הזניחו להחזיר את העדפה, תוכנית זו תבטל את הרישום שלך באופן אוטומטי. בעזרת תכונות אלה אנשי הקשר שלך יהיו תמיד רלוונטיים ומסודרים.

Crowdfire יכול להציע hashtags כדי להביא יותר צופים לדף שלך, ואפילו לעזור לך לפקח על התחרות כך שתוכל לוודא שתמיד יש לך יתרון מקוון.

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: n / a
תוכניות: חינם – $$ / מחויב חודשי
שירות לקוחות: כרטיס, צ’אט חי, דואר אלקטרוני

Hootsuite

עם שלוש תוכניות חודשיות, Professional, Team ו- Enterprise, Hootsuite יכולה לפשט את חווית המדיה החברתית שלך ולהרחיב את טווח ההגעה של המותג שלך באינסטגרם, אף ששירותים כמו Sendible מציעים הצעה מעולה בהרבה ל- Hootsuite.

מהמחשב הנוח שלה תוכלו לבחון עסקים הדומים לשלכם. על ידי בחינת ה- hashtags הקיימים שלהם ואסטרטגיות פרסום מוצלחות, סביר להניח שתוכלו לשלב את זה בתוכנית השיווק שלכם כדי להגיע לקהל רחב יותר..

Hootsuite מאפשרת לך גם לנתח את הנקודות החזקות והחלשות של הפרופילים שלך, לענות בקלות לתגובות של לקוחות בכל דפי המדיה החברתית שלך ולתזמן פוסטים. ראוי לציין שבעוד שתוכל לתזמן פוסטים באינסטגרם, עדיין תצטרך לאשר אותם, בהתאם לתנאים והגבלות של אינסטגרם. למזלנו, זה די פשוט; Hootsuite תשלח אליך הודעת דחיפה שתאשר. רק וודא שיש לך אינסטגרם במכשיר הנייד שלך.

כלי זה יעזור לך גם לפקוח על מה שהלקוחות אומרים על המותג שלך, ויאפשר לך להשתפר בכל התחומים שמקבלים משוב שלילי.

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: כן (תוכניות צוות ומקצועיות)
תוכניות: $ – $$$$$ / מחויב חודשי (תוכנית עסקית מחייבת אותך ליצור קשר עם החברה לקבלת הצעת מחיר)
שירות לקוחות: אימון אחד על אחד (תוכנית צוות), צ’אט לייב, טוויטר

מדד שיווק חזותי

אינדקס השיווק החזותי (VMI) הוא פיתרון ייחודי למדידת ביצועי אינסטגרם. כלי ניתוח מתקדם זה מספק ציון ביצועי IG הכולל עבור המותג שלך שאינו תלוי לחלוטין בגודל שלו בפלטפורמה. עם 6 מדדים שונים הנגזרים מאינסטגרם, הכלי מייצר ציון בין 0 ל -10, אשר פותח באמצעות דוגמנות מבוססת רגרסיה. זה מה שהופך את ציון VMI שונה – זה אומר שהדוח שלך מציין בדיוק את ביצועיו של המותג ביחס לכל מערך המותגים האחרים שם בחוץ..

ה- VMI יעניק לך הבנה מקיפה יותר של הביצועים הטובים ביותר של המותג שלך מבחינת שיעור מעורבות, כוח hashtag ותכני ביצועים טובים ביותר. קל לקרוא את הדוחות ולהציג בפניכם תובנות בהן תוכלו להשתמש בפועל. לדוגמה, נדבר על כוח hashtag. לטענת ה- VMI, זו המידה בה משתמשים ב- hashtag הראשי של המותג וכמה השימוש הזה דוחף את מוצרי המותג לקהל אינסטגרם רחב יותר. עם המספרים האלה, תהיה לך התובנות הדרושות לך בכדי להתאים את אסטרטגיות השיווק שלך באינסטגרם ולדחוף את השימוש ב- hashtag שלך למלוא הפוטנציאל שלו.

גרסה זו של ה- VMI היא בחינם לחלוטין. כל מה שאתה צריך זה מידע האינסטגרם של המותג שלך, ותקבל את הדו”ח בחינם בתיבת הדואר הנכנס שלך תוך 24 שעות.

חוצץ

מציעה אפשרות freemium, כמו גם מספר תוכניות מנוי, Buffer מעבה את כל פלטפורמות המדיה החברתית שלך למקף זרם אחד. אתה יכול לתזמן את הפוסטים שלך באינסטגרם, שתאשר באמצעות הודעת דחיפה, לקבל נתונים סטטיסטיים על הצמיחה של חשבונותיך, ולראות בקלות כיצד הקהל שלך מתמודד עם המותג שלך..

קל ליצור נוכחות אינסטגרמית על ידי תכנון פרסום תזכורות לעצמך ושיתוף פעולה עם משתמשים או עובדים אחרים שיש להם גישה לחשבון שלך. עם זאת, נכון לעכשיו חסר לך יכולת זו ליצור קשר עם העוקבים שלך ישירות מלוח המחוונים שלה.

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: n / a
תוכניות: חינם – $$$$ / מחויב חודשי
שירות לקוחות: אימייל

לוח תגים

בין אם אתה נמצא במכשיר הנייד או במחשב שלך, Tagboard נועד לסנן את התוכן של אינסטגרם ולזהות פוסטים רלוונטיים ופופולריים. בצד האחורי, אתה יכול גם לחסום אתרים ומשתמשים שאינך מאשר עליהם כדי שלא למעוד בתוכן שלהם.

אם אתה מתקשה לבחור hashtags עבור הפוסטים שלך, אתה יכול לבצע חיפוש אחר פריטים הדומים לזה שאתה מפרסם ולצפות בפופולריות שלהם. אתה יכול לפרסם מחדש או לשתף את התוכן המועדף על העוקבים, לאפשר לעובדים מרובים לגשת לחשבונך ותקבל התראה אוטומטית אם אתר מדיה חברתית מציג אותך.

תוספי טאבלט, שנועדו לעבוד עם Google Chrome, Hootsuite ו- Eventbrite, הופכים אותו לכלי ידידותי למשתמש כשאתה מנווט בג’ונגל המדיה החברתית. כמה תוספות, כמו היכולת לערוך סקרים באתר שלך או לבצע ניתוח על החזר ROI, עולה עלות נוספת ויש לרכוש כל תכונה אחת בכל פעם..

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: לא
תוכניות: $$ – $$$ / אירוע (מחירים שנתיים זמינים)
שירות לקוחות: צ’אט חי, דואר אלקטרוני, תמיכה באתר אחד (ניתן לרכישה באמצעות תוספות)

eClincher

למרות שהיא יחסית יחסית בשוק ניהול המדיה החברתית, eClincher מעלה לא מעט פיצ’רים לשולחן עבור אינסטגרם. העיצוב הפשוט שלו הופך את מתזמן האינסטגרם לידידותי מאוד למשתמש, ולכן תזמון פוסטים, ניטור hashtags או מילות מפתח ומחזור התוכן הפופולרי ביותר שלך הוא רוח.

זה כולל קטע אנליטי בסיסי עבורך כדי לפקח על ביצועי דפי המדיה החברתית שלך, אך דוחות מעמיקים יותר דורשים תשלום. פיצ’ר נוסף המשולב בתכניות הסבב השני והמעלה שלהם הוא תיבת הדואר הנכנס המאוחדת, כך שתוכל להגיב להודעות מבלי לקפוץ מחשבון לחשבון..

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: כן
תוכניות: $ – $$$$$ / מחויב חודשי או שנתי
שירות לקוחות: דואר אלקטרוני, טלפון, כרטיס, צ’אט חי

iconosquare.com

זמין בלמעלה משלושים שפות, כלי אינטרנט זה מתהדר במנוע חיפוש גדול באינסטגרם, בפלטפורמה ידידותית למשתמש, ביכולת להגיב ישירות לתגובות בדף שלך, ועוד הרבה.

היכולת לעסוק באינסטגרם בצורה כה מעוגלת יכולה להועיל ביותר לבניית הקהל שלכם. תוכלו בקלות למצוא אינסטגרמרים שמעוניינים בנושאים הרלוונטיים למותג שלכם, לראות אילו תגיות hash זוכות ביותר תשומת לב, ולצפות בניתוח של לא רק חשבונכם אלא של חשבונות משתמשי אינסטגרם אחרים..

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: כן
תוכניות: $ – $$$ / מחויב חודשי או שנתי
שירות לקוחות: דואר אלקטרוני, טלפון, כרטיס, צ’אט חי

דרגה חברתית

כלי זה מאפשר לך לעקוב, למיין ולקטלג את העוקבים שלך. גלה מי הכי משפיע על אינסטגרם, מי עסק באופן פעיל עם המותג שלך ובאיזו תדירות, ומי המשתמשים המאומתים נמצאים ברשימת העוקבים שלך.

אתה יכול גם לחפש מילות מפתח ביו, hashtags ועוד. כל זה מאפשר לך ליצור חוויה שעוקבים להעריך ולמצוא רלוונטית לתחומי העניין שלהם.

אפליקציה לנייד זמינה: אייפון & אנדרואיד
ניסיון חינם: n / a
תוכניות: חינם – $$$ / מחויב חודשי (צור קשר עם חברה למחירי תוכנית אינטל בשוק)
שירות לקוחות: אימייל

מסחר אלקטרוני & אינסטגרם

ברגע שיש לך ידית על מעורבות קהל היעד שלך ומעקב אחר ההצלחות שלך, אולי תרצה להשתמש באינסטגרם כדי לבצע כמה מכירות בפועל. זה לא סוד שאינסטגרם עצמה קצת חסרה בתחום הזה; אתה מקבל היפר-קישור אחד בלבד וזה נמצא בקטע הביולוגי שלך.

עם זאת, הוא מציע מדיום כה נהדר לפרסום תמונות של המלאי שלך, שחבל לא להיות מסוגל לאפשר לאנשים לקנות ישירות מחשבון האינסטגרם שלך. למרבה המזל, לכלים האלה יש יכולת לעשות זאת בדיוק.

סולדסי

כלי מבוסס אינטרנט זה מאפשר לך להשתמש במכירת תגובות באינסטגרם. אתה מעלה את תמונת המוצר שלך, יחד עם כל מידע מכר רלוונטי (מחיר, גודל וכו ‘) וכל מה שמשתמש צריך לעשות זה לכתוב “נמכר” בקטע התגובות של אינסטגרם. בשלב זה, הקונה יישלח בדוא”ל באמצעות חשבונית באופן אוטומטי ויכול לשלם את החשבון שלהם.

ישנם דמי עסקה, אשר יורדים ככל שאתה רוכש שכבות תכניות גבוהות יותר, וכדאי לציין כי סולדסי לא תתווך בסכסוכי רכישה בין קונים למוכרים.

אפליקציה לנייד זמינה: n / a
ניסיון חינם: לא
תוכניות: $$ – $$$ $ + עמלת עסקה / מחויבת חודשית (2400)
שירות לקוחות: אימייל

שפר

האפליקציה הזו, אשר הוסמכה על ידי הלשכה לעסקים טובים יותר, מאפשרת למשתמשים לקנות ישר בתגובות אינסטגרם. אתה מציג hashtag עבור כל פיסת סחורה, שלאחריה יבוא מספר 3 ספרות שמספק Boost בכדי להבטיח את הייחודיות שלה. כשאתה מפרסם את המוצר שלך באינסטגרם, העוקבים שלך יכולים להגיב עם אותו hashtag המיועד מהמכשירים הניידים או מהמחשבים שלהם. לאחר מכן הם נשלחים טקסט כדי לאשר את הזמנתם, קיבלתם הודעה על כך והמוצרים שלכם מחוץ לדלת תוך זמן קצר.

אמנם יש תשלום עבור מוכרים, אך קונים יכולים להירשם בחינם לשימוש בשירות זה.

אפליקציה לנייד זמינה: n / a
ניסיון חינם: כן – הירשם כאן
תוכניות: $$ + עמלת עסקה / מחויב חודשי
שירות לקוחות: אימייל

מיטב כלי האינסטגרם בחינם

בנוסף לכל כלי האינסטגרם בתשלום באינטרנט, יש המון כלים בחינם.

בקטע זה אני הולך לשתף אתכם ברשימה שלי כלי אינסטגרם בחינם – – זה לא רק יעזור לך להגדיל את האינסטגרם שלך בעקבותיו, אלא גם לעזור לך לנהל את החשבונות שלך, להרחיב את המותג שלך בחברתיות ולהיות מעורב עם הקהל שלך. הכלים החינמיים האלה יכולים לעזור לך עם עריכת תמונות, מציאת האשטאגים הטובים ביותר, הפעלת תחרויות אינסטגרם, הטמעת פוסטים שלך באינסטגרם באתר שלך, וכל כך הרבה יותר.

הערה: לחלק מהכלי שהוזכר ברשימת הכלים בחינם לאינסטגרם יש תכונות מוגבלות בחבילות החינמיות שלהם. הם אכן מציעים תכונות נוספות בתוכניות הפרימיום שלהם, שתוכלו להירשם אליהם באמצעות הקישורים שלנו – קישורים אלה הם קישורים של שותפים, מה שאומר שאני מקבל עמלה קטנה כשאתה רוכש תוכנית דרך הקישורים שלי..

# 1 קנווה

Canva הוא כלי האינסטגרם החינמי החביב עלי. זה נהדר ליצירת סיפורי אינסטגרם מכיוון שיש להם את המידות המדויקות לכל גדלי התמונות של אינסטגרם, כמו גם כלי עיצוב קלים להפקת תמונות לפלטפורמות מדיה חברתית אחרות..

מכיוון שכל התבניות מדויקות ונכונות למפרטי התמונות של אינסטגרם, אתה יכול פשוט להמשיך עם העיצוב ולא לדאוג לעצמך מנסה לסדר בעיות עם יחס גובה-רוחב, רזולוציות וקבלת רוחב הפיקסלים הנכונים..

Canva מגיע גם כאפליקציה ל- iOS שפירושה שתוכלו להשתמש ב- Canva כדי ליצור תמונות וגרפיקה תוך כדי תנועה בטלפון הנייד או הטאבלט שלכם..

# 2 אוטומטי האש

ל- AutoHash אלגוריתם חזון חכם מאוד, המתבונן בתמונות שלך ומציע אילו תגיות ה- hash הטובות ביותר לשימוש.

הפעל את האפליקציה ואז בחר תמונה בספריה שלך. אפליקציית AutoHash תסרוק את התמונה שלך, תנתח את האובייקטים והתכונות שבתמונה שלך ואז תמליץ באילו תגיות hash להשתמש עבור אותה תמונה מסוימת. חכם מאוד!! זה גם יציע באיזו חיסמת תגיות מבוססות מיקום להשתמש אם הפעלת ה- GPS שלך.

AutoHash זמין כרגע באנדרואיד ובמסנג’ר.

# 3 מאוחר יותר

בהמשך הוא כלי מתזמן חזותי מגניב מאוד לאינסטגרם. זה הפך לפלטפורמת שיווק פופולרית מאוד עבור אינסטגרם במהלך 12 החודשים האחרונים.

לכלי זה יש תוכניות פרימיום המעניקות לך יותר תכונות לשימוש, אך הגרסה החינמית נהדרת לאנשים פרטיים. בתוכנית החינמית אתה יכול לתזמן מקסימום 30 תמונות בחודש ולקבל גישה לחבילת הניתוח הבסיסית.

# 4 ShortStack

אירוח תחרות מתנות באינסטגרם הוא דרך פופולרית עבור חברות ומותגים להגדיל את כמות הקהל ולעודד מעורבות רבה יותר במותג שלהם.

ShortStack הוא כלי נפלא לארגון מהיר של תחרויות שנוצרו על ידי משתמשים (UGC). זה המקום בו המשתתפים יכולים להזין תוכן מתן על ידי פרסום תמונה עם ה- hashtag שנבחר במיוחד שלך באינסטגרם, המשויך לתוכן שלך. לאחר מכן ShortStack אוסף את כל התמונות שפורסמו ב- hashtag התוכן שלך ויציג אותן.

השירות ניתן בחינם עד 100 כניסות. אם אתה רוצה יותר ערכים, תצטרך לשדרג לתוכניות המתקדמות יותר.

שאלות נפוצות בנושא כלי אינסטגרם

אני נשאלת המון שאלות באמצעות הדוא”ל בנוגע לכלי אינסטגרם וכלי ניהול מדיה חברתית, לכן חשבתי להוסיף אותם כאן ולנסות לענות עליהם כמיטב יכולתי. אם יש לך שאלות נוספות שלא מופיעות כאן, אנא אל תהסס להוריד לי שורה בתגובות.

מה מתזמן האינסטגרם הטוב ביותר?

לדעתי ישנם שניים שאני יכול להמליץ ​​עליהם. ל- Sendible מתזמן אינסטגרם מצוין המובנה בפלטפורמה שלהם תוכלו לנסות בחינם כאן.
אולי תרצה גם לבדוק את הקו-אנצ’ר שכללתי בסרטון זה של כלי האינסטגרם הטובים ביותר. למאגר יש גם מתזמן אינסטגרם טוב מאוד.

מילים אחרונות בכלי אינסטגרם

ככל שהביקוש לחוויית ניהול מדיה חברתית יעילה ומגוונת יותר גדל, חברות שמות לב ויוצרות כמה פלטפורמות נהדרות. כל אחד מהכלים הללו בטוח יקצץ לחצי את הזמן שאתה צריך לבזבז בארגון אתרי המדיה החברתית שלך, ומשאיר אותך חופשי להרחיב את העסק שלך ולשמור על חיים אישיים פעילים. בין אם אתם מחפשים לעקוב אחר טרנדים, להרחיב את הקהל שלכם או למכור את המוצרים שלכם, אנו בטוחים שאחד מכלי האינסטגרם הללו ישפר את הנוכחות שלכם במדיה החברתית..

אינסטגרם הולכת וגדלה עם השנה, במיוחד לעסקים. קפוץ על הפלטפורמה הזו עכשיו, כפי שהיא בדיוק הזמן הנכון לעשות זאת. באינסטגרם יש יותר משתמשים מטוויטר והם משחררים כל הזמן פיצ’רים חדשים שיעזרו לעסקים להגיע לקהלים חדשים ולהגדיל את המעורבות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map