מדריך המשרות המקוון הטוב ביותר 2020 – אין יותר נסיעה לעבודה שאתה שונא!

אין להכחיש את הפיתוי של עבודה ורווחי כסף באינטרנט. יוממות לחוצה, מזוהמת, יום עבודה ממושך בלוח הזמנים של החברה, ופוטנציאל השתכרות מוגבל, מביאות לעובד הממוצע מעט שמחה, שעדיף לעשות את לוח הזמנים שלהם, לגוון את זרמי ההכנסות שלהם, וליהנות יותר זמן לבזבז על אנשים ודברים שהם אוהבים. בכלכלת ההופעות של ימינו, הפיכת בסיס הבית לבסיס העבודה שלך היא מטרה בר השגה. הכל קשור למציאה ומונטיזציה של המיומנות המיוחדת שלך – ותתפלא רק כמה מוכר.


1. התחל בלוג

המרוויחים המובילים: 60K $+
אתרים רלוונטיים: MakeaWebsiteHub
אתה תצטרך: תחום ואירוח אתרים

אם שיתוף המחשבות, הדעות והבדיחות שלך במדיה החברתית מרגיש לך כמו טבע שני, יש לך כמעט כל מה שאתה צריך כדי להיות בלוגר. אמנם נכון שכמעט כל אחד יכול לפתוח בלוג, על מנת להרוויח ממנו רווחים, עדיף לבחור נושא שאתה מכיר, ליהנות לקרוא עליו ושאנשים אחרים מעוניינים בו.

תחילת העבודה היא השקעה מינימלית – עדיף שיהיה לך דומיין משלך, שתוכל לקבל בחינם מ- Bluehost כשאתה קונה את עסקת האירוח שלהם בסך 2.95 דולר לחודש. אם יש לך ניסיון בבניית אתרים, זה זמן נהדר לתת לכישורים שלך להאיר, אבל ל- Bluehost יש התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, המאפשרת להשתמש בממשק הבלוגים והתבניות המוכרים..

Bluehost

כדי להרוויח כסף וליצור זרם הכנסות לבלוג שלך, תצטרך להתחיל להשתמש בשיווק ופרסום של שותפים עצמאיים. ל- WordPress יש ממשק לעריכת תבניות המאפשר הכנסה של קודי AdSense של גוגל, אשר מציבה פרסום ממומן לפי תשלום לקליק בבלוג שלך, אשר עשוי לפנות למשתמשים שלך. הרבה משווקי סניפים מתחילים בהצטרפות לתוכנית שיווק השותפים של אמזון, שם הם יכולים לבחור מוצרים רלוונטיים ישירות לבלוג שלהם שניתן לשווק כלאחר יד באמצעות קישור הפניה.

זה נורמלי שההכנסות מבלוג יתחילו לאט בהתחלה, וכמה בלוגרים בוחרים להריץ כמה בלוגים בבת אחת בכדי למקד לגומחות מבקר ודמוגרפיה שונים. לימוד על אופטימיזציה למנועי חיפוש, אשר יהפוך את האתר שלך לרלוונטי יותר בתוצאות החיפוש, יכול לעשות דרך ארוכה בשיפור מספר המבקרים שלך. לאחר הנהגת הכנסה מכובדת, רשמו קורס מהיר כיצד עשיתם זאת בכדי למזומן עוד יותר!

לקבלת השראה נוספת, מדוע שלא תסתכל על הפוסט הזה – דוגמאות לבלוגים מצליחים, בכדי לעזור למיצים היצירתיים לזרום!

כתבתי גם מדריך שימושי לשמות הבלוג שלך.

כמו כן, נסה את הכלי שימושי זה כדי לראות אם רעיון השם שלך לבלוג זמין.

2. התחל Vlog

מרוויחים מובילים מקה: 50 מיליון דולר. בסביבות 57,200 דולר לחודש עבור חשבון עם מיליון מנויים
אתרים רלוונטיים: סטטיסטיקות שיווק בווידאו ביוטיוב
אתה תצטרך: מצלמת וידיאו ומיקרופון מכובדים – ראו את המדריך הטוב ביותר למצלמות vlogging.

אתה לעולם לא יכול להיות מלהק בתכנית ריאליטי ברשת, אבל שיתוף הוולוג שלך עם העולם זה הדבר הבא הכי טוב. תאמינו או לא, שיתוף סרטונים של הרפתקאותיכם, חוויותיכם, דעותיכם ורגשותכם יכול באמת לגרוף את הצפיות ביוטיוב שמשלמים יוצרי תוכן המניעים תנועה לאתר שלהם.

מדריך מקיף לבניית הוולוג שלך וחשוב מכך – הקהל שלך.

בלוגים, או בלוגים בווידיאו, הם עמוד התווך של YouTube. בשנים הראשונות של האתר אנשים פשוט השתמשו בפלטפורמה ליצירת יומני וידיאו לחברים ובני משפחה. כיום מדובר בענף של מיליון מיליון דולר.

קרא עוד על איך להתחיל בלוג.

חלק מהמפתח לייצור רווחים בהצלחה מהבלוג שלך הוא עקביות. בדומה לבלוגים, סביר יותר למשתמשים לעקוב או להתכוונן אם התוכן שלך מתמקד בנישה, אסתטיקה, נושא או אווירה כללית; קפיצה בכל מקום יכולה להיות קליקים שהוחמצו, עקוב אחריהם וחוסר יכולת לייצר רווחים מהתוכן שלך. כמו כן, חשוב להימנע משימוש בגסות, תמונות ונושאים שנויות במחלוקת ותכנים המוגנים בזכויות יוצרים, מכיוון ש- YouTube תביא להפגנת דמטיזציה מכל סרטון שמפר את התנאים שלהם..

היבט חשוב נוסף להצליח? סרטונים איכותיים, חסרים רבים בבלוגרים מתחילים. סרטונים רעועים ומגורעננים עם שמע רע אינם נוטים לקבל צפיות חוזרות, מה שאומר שאם אתה באמת רוצה לייצר רווחים מהבלוגינג שלך, תצטרך להשקיע במצלמה איכותית ובמיקרופון הגון..

3. צור אתר נישה

המרוויחים המובילים: 25K + לחודש
אתרים רלוונטיים: מדריך לאתר נישה באמזון
תצטרך: תחום ואירוח אתרים

יתכן שאתה מרגיש מגמה כאן. חלק מהיופי שבאינטרנט הוא שמשתמשים יכולים לעתים קרובות למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים, לא משנה עד כמה הם מעורפלים, בגלל היקף המידע והמוצרים העצום העומדים לרשותם ברחבי העולם. המשמעות היא שגומחות מוכרות בגדול, כאשר בלוגים ומוכרים מקוונים מתמקדים בספציפית ולא בגנרל שרואים כמות נכבדת של הצלחה..

בין אם אתה מגרד לדבר על נושא המומחיות שלך או שיש לך רעיון לאתר משלוח נישות בשוק ללא פינה, יש הזדמנויות ליצור זרם הכנסות. כמו לייצור רווחים מבלוג, זה יכול להיות התחלה איטית, אך התמקדות ב- SEO באמצעות כלים חינמיים כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל ובחירת מארח במחיר סביר כמו Bluehost פירושו שעלות החזית שלך היא מינימלית ואתה פוגע ביעדים הדרושים להעדפה. על ידי אלגוריתמים.

4. FBA של אמזון

שכר ממוצע: מעל 1K חודשי
בעלי ההכנסה הגבוהה ביותר: מיליוני $$$$$$$
משאבים רלוונטיים: כיצד לפתוח עסק ב- Amazon FBA – כוכבי FBA
אתה תצטרך: מוצר שיצרת המונית

אמזון היא הקמעונאית הגדולה בעולם, כששירות המנויים הפופולרי שלה ל- Prime מציע משלוחים של יומיים על מיליוני פריטים לצרכנים ברחבי העולם. לא מפתיע אפוא שאנשים עם משהו למכור רוצים חתיכה מהפעולה הזו. אמזון הקימה את ה- FBA, או מולאמה על ידי אמזון, כדי לתת למוכרים את האפשרות להגביר את המכירות והנראות שלהם באמצעות השירות – וכמובן לקחת חלק מהעוגה בזמן שהיא מוגשת..

זוהי הקלה נפלאה מבחינת מקום למוכרים ברשת, שכן הרעיון מסתמך על העמסת סחורות שנמכרות לאמזון, ואז יאחסן את הסחורה באחד ממספר מחסנים. ההתחלה קלה למדי – תפתח חשבון FBA באמזון, תשלח להם את המוצרים שלך ותיצור רשימות מוצרים. אמזון מסתובבת עם הפריטים עד שלקוח מזמין אחד, ואז שולח אותו כמוזמן לצרכן. אם יש אי פעם בעיה עם סחורה או דמי משלוח פגומים, אמזון לוקחת את החום ומטפלת בהחזר, בין אם זה לך או לצרכן.

כמובן שלכל זה, תקפידו בצורה של דמי הפניה של 15% ועלות משלוח וטיפול נוספת עבור כל מוצר, ולכן עדיף לתמחר את הפריטים בהתאם. באופן דומה, אם אתה שומר את המוצרים שלך במרכזי הגשמה במשך תקופות ארוכות בזמן שהם לא מוכרים, אתה יכול לגבות דמי אחסון – שלח רק את הדרוש על בסיס חודש-לחודש..

הייתי ממליץ לך לבדוק גם כוכבי FBA. זהו קורס הכשרת הווידיאו המקיף ביותר בשוק. הוא מיוצר על ידי Vik JC, שהוא בעל עסק מוסמך ב- FBA באמזון, וממש מתפרנס ממכירת מוצרים באמזון.

אני בהחלט ממליץ להשיג את הספר האלקטרוני בחינם שלו שתוכלו להגיע לכאן.

או לקפוץ ישר פנימה השתמש בקישור זה להשיג 150 דולר לקורס הווידיאו המלא של FBA Stars.

5. הגהה

שכר ממוצע: 34K $ לשנה
המרוויחים המובילים: 60 ק”ג לסך
אתרים רלוונטיים: Upwork, Freelancer, CareerBuilder
אתה תצטרך: כישורי דקדוק, איות ושימוש

אם אתה מומחה במלה הכתובה שלעתים קרובות מוצא את עצמם לוקח את העט האדום המטאפורי לחדשות והפרוזה שהם קוראים, יתכן שיש לך קריירה כמגיה מקצועית. זוהי בחירה טובה במיוחד למי שלא מצטיין ביצירת תוכן מקורי, אך שיש לו עין ומוח לכללי הדקדוק והשימוש. שלא כמו עורכים ועורכי העתקה, מגיהי הגהה אינם אחראים על הוספה או ביטול של תוכן, רק עריכה לדקדוק, הקלדת הקלדה, פיסוק ואיות.

בעוד שחברות מסוימות מקפידות על מגיהים שעובדים מרחוק על שכר העבודה שלהם, עבודות פרילנס והגהה לפי הצורך נפוצות הרבה יותר. אתרים כמו Upwork ו- Fiverr הם מקומות מצוינים להתחיל בעבודה – אם כי אתה עשוי לשלם שכר נמוך לפי שעה, דירוג גבוה וסקירות טובות של לקוחות יובילו במהירות להזדמנויות להעלות את שיעוריך.

6. קחו סקרים

שכר ממוצע: בכל מקום בין כמה למאות דולר לחודש
המרוויחים המובילים: 2-300 דולר לחודש
אתרים רלוונטיים: Swagbucks, מדריך סקרים מקוונים
אתה תצטרך: מחשב נייד, מחשב או טלפון חכם.

זה כמעט לא נדיר שתתבקש לבצע סקר באופן מקוון – כמה חברות משיגות נתוני מחקרי שוק, כמו דמוגרפיה וחוות דעת. אם לא אכפת לכם ללחוץ עליהם ולענות על כמה שאלות, תוכלו לרווח כמה דולרים בינתיים כשתבחרו באתרים הנכונים.

אתרים כמו Swagbucks ואחרים מספקים למשתמשים אפשרות לבצע סקרים תמורת סכום מוגדר מראש של דולרים וסנטים. לאחר שמשתמש לוחץ על סקר, הם בדרך כלל מתבקשים לענות על כמה שאלות דמוגרפיות מקדימות כדי לקבוע אם הם משיבים שיוצר הסקר מחפש לשמוע מהם. אם הם לא, הם יוחזרו לדף שממנו הוא הגיע; אתרים מסוימים מתגמלים כמה סנטים על אי הנוחות הזו. אם הם מתאימים לקריטריונים, תהיה להם הזדמנות לענות על השאלות לגבי הסכום שצוין.

למרות שלסקרים אלה לעתים קרובות יש ערך כספי נמוך, אך לא חכם לעבור עליהם כדי לקחת כמה שיותר. בסקרים רבים יש שאלות של בקרה המוצגות כחוסר עקביות הגיונית או בירורים על מותגים מזויפים, שאם יענו לא נכון, הם יכולים לפסול את המשיבים מהתשלום שלהם. באופן דומה, מתן תשובות לאורך זמן בסקרים שונים שאינם עולים בקנה אחד, במיוחד לגבי משרות, רמת הכנסה ועובדות דמוגרפיות אחרות, יכול להוביל לפסילת אתר סקר שלם..

אמנם ישנם כמה אתרי סקר שמשלמים נאים עבור משוב ממשתמשים של תוכנות וכלים הנדסיים ברמה גבוהה בתחומי הקריירה שלהם, אך רוב הסקרים עבור האדם הממוצע אינם משלמים מספיק כדי לייצר הכנסה במשרה מלאה. עם זאת, זו דרך פשוטה להרוויח כסף ולהרוויח מעט אסימוני בירה בזמן ההשבתה שלך!

7. להיות עוזר וירטואלי

שכר ממוצע: $ 26K לרבע
המרוויחים המובילים: 43 ק”ג לסך
אתרים רלוונטיים: מדריך הורקי, UpWork, אכן, מפלצת, לינקדאין
אתה תצטרך: ניסיון באקלים עסקי מועיל

מזמן הם הימים שבהם עוזר היה זקוק לשולחן עבודה ממש מחוץ למשרד הבוס. כעת, קל לאוזן עוזר וירטואלי להקל על צרכים עסקיים מהבית, וכמה מהחברות הבכירות והמנהלות בעולם משתמשות בעוזרים וירטואליים בכדי לקצץ את עקבות הפחמן ואת הצורך בחללי משרדים פיזיים..

תפקידו של עוזר וירטואלי פשוט למדי – הם יתזמנו פגישות, יסדרו מקומות לינה ולינה, שיחות טלפון בשדה וענו על מיילים עבור האדם או האנשים שהם עובדים איתם. תפקידים מסוימים עשויים לכלול צרכים ייחודיים, אך המשרה היא בעצם מזכירות והיא מתאימה לכל מי שיש לו חיבור אינטרנט יציב וחזק, ניסיון עם תוכנת תקשורת VoIP כמו Skype, וזרימת עבודה מסודרת בזמן..

עמדות VA נמצאות לעתים קרובות בשכר השכר, כך שניקוד משרה יכול להיות משמעותי ביטחון תעסוקתי יותר מאשר על הופעת הפרילנס הממוצע. אתרים כמו אכן ומפלצת כוללים לעתים קרובות רשימות עוזרות וירטואליות מעסקים בינלאומיים גדולים, כך שהם מקום נהדר להתחיל בחיפוש שלך.

אם אתה רוצה לדעת יותר כיצד להפוך ל VA ולעבודה מהבית, בדוק את ג’ינה מדריך מדהים לעבודה כעוזר וירטואלי.

8. שיעורים מקוונים

שכר ממוצע: 25 ק”ג לסך
המרוויחים המובילים: $ 50K + לרבע
אתרים רלוונטיים: קפלן, Tutor.com, GoFluent
אתה תצטרך: תעודות חינוכיות, לפחות תעודת בגרות

אם אתה מורה או אקדמאי שיש לך כישורים וזמן פנוי, עבודה כמורה דרך און ליין יכולה לעזור לך להפיק רווחים מכוח המוח שלך מבלי שתעזוב את נוחות הבית שלך. משרות בתחום שופעות, החל מארגונים שבמרכזם שיעורי הדרכה לאוניברסיטאות מרכזיות כמו ג’ונס הופקינס, והם זמינים לנושאים רבים ורמות מיומנות רבות.

אם אתה מרגיש שיש לך את הידע והסבלנות הדרושים כדי להיות מורה דרך, דעי שרוב האתרים הנחשבים יבקשו ראיות לגבי אישוריך החינוכיים לפני שתקבל אותך, וחלקם עשויים אפילו לדרוש בדיקת רקע. אם אתם מחפשים להדריך קצת יותר כלאחר יד, אפשר להגדיר הופעה חד פעמית לחונכות במערך המיומנות שלך באתרים כמו Fiverr.

9. משפיע על מדיה חברתית

שכר ממוצע: 50 ק”ש לרבע
המרוויחים המובילים: 100 אלף דולר + סה”כ
אתרים רלוונטיים: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, SnapChat
אתה תצטרך: מצלמה, חשבונות מדיה חברתית

אם טיפוח הזנת מדיה חברתית ראויה לקנאה זה משהו שאתה מתמחה בו, להיות משפיע על המדיה החברתית עשוי להיות טבע שני עבורך. אין ספק שראית חשבונות עמוסים בתמונות יפות ומוצגות, כולל מוצרים ומותגים המשפיעים משולמים לשוק, ולמרות שהתחרות קשה, תמיד ישנם מותגים חדשים, צפויים לחפש משפיעים כדי להציג את מרכולתם.

לשים לב קל יותר ממה שחשבת – פשוט לפרסם באופן קבוע hashtags המשקפים את המותגים ואת אורח החיים שאתה רוצה לייצג יכולים לרשום הצעות קטנות של swag and follow. נקיטת יוזמה לתייג מותג כשאתה חוזר על המוצר שלהם גם אם לא משלמים לך הוא גם מחווה של תום לב שעשויה להעניק לך תפקיד משפיע על המדיה החברתית. אלה העובדים כמשפיעים על מדיה חברתית מגוונים לעיתים קרובות את הכנסותיהם על ידי ייצוג של כמה מותגים, אך פרסום למתחרים הוא תמיד לא מתחיל..

10. הנהלת חשבונות

שכר ממוצע: 30K
המרוויחים המובילים: 44K
אתרים רלוונטיים: UpWork, אכן, Monster, LinkedIn
אתה תצטרך: תואר בחשבונאות, רואה חשבון או ניסיון שכר

אם אתה רואה חשבון ציבורי מוסמך או שיש לך ניסיון בתחום השכר, עבודה מהבית כמנהלת חשבונות היא אפשרות קריירה שאולי לא היית מודעת לה. איזון בין הספרים וביצוע עבודות חשבונאיות בסיסיות יכול בקלות להיעשות כאן מרחוק בעתיד, מה שאומר שמפוצץ מספר מנוסה יכול להתענג על הספה כדי לבצע את אותה העבודה ולהביא לביתם משכורת דומה למקביליהם..

כפי שקבענו, בדרך כלל זו אינה עבודה שרק כל אחד יכול להרים, היא שמורה לאנשים המוסמכים. המשמעות היא שתפקידי הנהלת חשבונות מקוונים עשויים להיות כרוכים בשכירות של החברה במקום להיות קבלן עצמאי, מה שיכול להקל על חיי המס בזמן. עמדות הנהלת חשבונות מקוונות מקשיבות לרוב באתרים כמו מפלצת ואכן, אך הן עוברות במהירות, כך שנמצאים במצוד יהיה חכם לבדוק מדי יום.

11. סקופ

שכר ממוצע: כ- 28.75 דולר לשעה
המרוויחים המובילים: $ 60 – $ 70K לרבע
אתרים רלוונטיים: Scopists.com
אתה תצטרך: תוכנת סקופ, אוזניות טובות

אם זו הפעם הראשונה שאתה שומע על סקופ, אתה בחברה טובה. למרות שהמיומנות יכולה לשלם כסף מכובד, היא מעורפלת יחסית, ושמה אינו משקף מאוד את המשימה העומדת בפניך. סקופינג הוא תהליך תרגום המילים המדוברות שהסטנוגרף של בית המשפט הפיל בבית המשפט משפת “סטנו” מקוצרת לאנגלית מילולית לצורך יצירת תמליל.

כפי שאתה יכול לדמיין, סקופ דורש הכשרה על מנת להיות יעיל. אין תכנית לתארים עבור סקופיסטים, אך ישנם מספר קורסים מקוונים הזמינים לתומכים בהבנת הסטנוניות והסגנון והתרגום האפקטיבי. משרות סקופ יכולות להיות עמדות פרילנסרים ושכר תלויות במי שמציע להם – אתרי משרות גדולים מכניסים מדי פעם משרות, אך המעוניינים עשויים למצוא הצלחה רבה יותר על ידי עיון במודעות מקוונות ספציפיות לתפקידי סקופיסט..

12. כתיבת פרילנסרים

שכר ממוצע: 52 ק”ג לסך
המרוויחים המובילים: 85K $ +
אתרים רלוונטיים: עבודות-על, iWriter, Flexjobs, עצמאי, סוכן טקסטים
אתה תצטרך: כישורי כתיבה

בעלי מתנה למילה הכתובה ישמחו לדעת שלהיות סופר עצמאי זו אחת העמדות הקלות יותר לשימוש כפרילנסר מתחיל. אתרים גדולים לאיחוד עבודה כמו Textbroker נותנים מחברים חדשים הזדמנות להצטרף למבחן דקדוק ושימוש פשוט, ומדרגים את העוברים ומעניקים להם את ההזדמנות להרים משימות מבריכה שניתנת לבעלי מיומנות דומה בשיעור תשלום באתר. קובע. מחברים יכולים גם ליצור פרופיל המפרט את תחומי ההתמחות שלהם, להציע דוגמאות ולהצביע על מחיר משלהם עבור הזמנות ישירות.

באתרים אחרים כמו Upwork, סופרים יכולים להיות קצת יותר בררנים לגבי קביעת התעריף שלהם בעת הצעת מחיר לפרויקטים של אחרים. משמעות הדבר יכולה לפעמים להיות השתכרות גבוהה יותר בשכר, אך למתחילים שלא קיבלו פידבק רב בחשבון יכולים לסמוך עליהם להתאמץ במעלה הסולם לפני שהם רואים מספרים של שלוש ספרות. ברוב המקרים, כתיבת פרילנסרים נעשית על בסיס משתתף-תשעים, כלומר מי שבוחר בשדה כמעט תמיד תקוע בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה..

13. מנהל שיווק במדיה חברתית

שכר ממוצע: 50 ק”ש לרבע
המרוויחים המובילים: 90K $ + סה”כ
אתרים רלוונטיים: UpWork, אכן, Monster, LinkedIn
אתה תצטרך: מיומנויות מדיה חברתית, שנינות, מיומנויות אורניזציה, לשלוח.

להוטים לפתח כל שדרה שיווקית פוטנציאלית, מרבית המותגים התחשבו בכך שנוכחות של מדיה חברתית מציעה סיכוי ליצור פנים חדשות ודינאמיות שיכולות לפנות לדור שגדל ברשת. ההומור הלחי בתוך הלחי שגורם לציוצים של המותג להיות ויראלי אינו מקרי – הוא מטופח על ידי מנהלי שיווק במדיה חברתית מוכשרים, המומחים באיזון בין שתי המדינות לבין אסטרטגיות פרסום יעילות וידע על מגמות בתעשייה..

אם אינך קומיקאי טבעי, אל תדאג; מותגים עם פרצופים רציניים פונים גם למנהלי שיווק במדיה חברתית כדי ליצור נוכחות מקוונת הניתנת לשיתוף ומספקת הזדמנויות לעקוב אחר מעורבות ולקבל משוב. כפי שמשמעות השם ‘מנהל’, אלה נוטים להיות תפקידים מתמשכים, וניסיון קודם עם ייצוג מותגים במדיה חברתית וכתיבת עותקים יכול לשפר משמעותית את פוטנציאל הגיוס שלך..

14. צלם

שכר ממוצע: $ 30K לרבע
המרוויחים המובילים: 50K $+
אתרים רלוונטיים: Adobe Stock, Shutterstock, iStockPhoto
אתה תצטרך: מצלמה הגונה

אם אתה צלם תחביב שעוקב אחר זוויות וקומפוזיציה, מכירת כישוריך באופן מקוון אפשרית מאוד, ומתחילים אפילו לא צריכים להציע הצעה. צילומי צילומים הם ענף ענק שמאכיל את צרכיהם של מעצבי אתרים והדפסים הזקוקים לתמונות כלליות לשימוש באמנות ופרסום. אתרים כמו Shutterstock ו- Adobe Stock מאפשרים לצלמים פרילנסרים להירשם לחשבון ולפרסם תמונות ברזולוציה גבוהה שלהם למכירת זכויות שימוש – כמובן שבמקרה זה האתרים לוקחים קיצוץ ברווח..

מחפש לתלות בזכויות התמונה שלך ובמקום זאת למכור הדפסים של התמונות שלך? יש לך שתי אפשרויות: השקיעו במערך ביתי והתמודדו עם הדפסת הזמנות ודואר למשלוח בעצמכם, או מיקצו את העבודה לחברה כמו FotoMoto אשר ניתן לשלב בקלות בבלוג של וורדפרס, ובכך לאפשר למשתמשים לבצע הזמנות להדפסים שלכם אשר PhotoMoto ידפיס. באופן מקצועי ושולחים ישירות ללקוח.

ישנו שדרה שלישית שתופסת תאוצה לצדדים לכמה תריסים מוכשרים, וזה דיוקן וצילום אירועים. יריות אירוסין רחבות ידיים, דיוקנאות מסיבת יום הולדת וצילומי יולדות פופולריים במיוחד ברגע זה, והצבת כמה חברים לצילום מהיר לדוגמה תביא לרשת כמה תמונות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשווק את עצמכם במדיה החברתית..

ברגע שתצברו תאוצה, קבלו ביקורות חיוביות ותרגישו בטוחים יותר, הופעות של צילום חתונה ומסיבות עשויות להיות בעתידכם. שוב, הצעה לצלם חתונה בחינם – אפילו ממש כצלם גיבוי – יכולה לרשת לך סט תמונות לדוגמא המצוינות לשיווק..

15. בודק מוצר

שכר ממוצע: בערך 13 $ לשעה
המרוויחים המובילים: 60 ק”ג לסך
אתרים רלוונטיים: פאנלים צרכניים אמריקאים

לפני שמותגים מבצעים השקות מוצרים משמעותיות, הם מסתכלים על משוב של קבוצות קטנות של חוקרי שוק המגיעים לדמוגרפיה מגוונת לקבלת הדרכה. פעולה זו עוזרת להם להבין מה הם צודקים, אך גם מדגישה אילו תכונות עדיין צריכות לצבוט. בין אם מדובר במזון, אלקטרוניקה, מוצרים ביתיים, או כל מגוון רחב של פריטים אחרים, מותגים נוהגים לחפש חברות מחקר בשוק לקבלת משוב – אלה החברות המציעות עמדות לצרכנים.

להיות בודק מוצר בדרך כלל פירושו שאתה צריך לשמור על כל ה- swag שבדקת, וזה בונוס נוסף אם זה משהו שמתאים לסגנון החיים שלך. בעוד ששכר יכול להיות טוב לכמות המאמץ המינימלית הנדרשת לבדיקת מוצרים, במיוחד אם אתה מקבל עמדה מתמשכת על ידי מתן משוב מועיל ועקבי, לעיתים רחוקות זה מספיק כדי להוות הכנסה אמיתית במשרה מלאה או אפילו במשרה חלקית בגלל המקרים השכיחים. איתה תתבקש לבדוק.

מי שחיפש אחר עמדות בדיקות מוצרים צריך להיזהר מהעובדה שחלקם לא משלמים טוב בכלל, ואולי הופעות חד פעמיות אחרות בעלות מוניטין באתרים כמו Upwork ו- Fiverr עשויים לדרוש ממך לרכוש פריט בעצמך כדי לבדוק זה. התיאוריה העומדת מאחורי זה היא כי שכרך הוא גם החזר כספי ופיצוי בגין סקירה חיובית, אך זו יכולה להיות הפרה של TOS באתרי העסקה של הופעות, ויש לראות בהם רישום.

16. יועץ SEO

שכר ממוצע: 50 ק”ש לרבע
המרוויחים המובילים: 100 אלף דולר + סה”כ
אתרים רלוונטיים: UpWork, אכן, Monster, LinkedIn
אתה תצטרך: ניסיון שיווקי, דע כיצד לדרג אתרים במנועי חיפוש.

קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא תהליך החדרת מילות מפתח וביטויי מפתח לטקסט ותיאור המטא של אתר אינטרנט על מנת לשפר את דירוגו באלגוריתמים של מנועי חיפוש. אתרים שאינם משתמשים בה סובלים באופן עמוק מבחינת התעבורה באינטרנט, לכן זה די נתון כי לעסקים מצליחים יש אתרים המותאמים ל- SEO.

אנשים בעלי ידע טכני יכולים להבין את מושגי SEO באופן די קל – מדריכי SEO מקוונים בסיסיים בחינם יכולים להציע את מילות המפתח המועדפות ביותר והאלגוריתמים המועדפים ביותר, ושימוש במדריכים הופך במהרה לטבע שני. אם יש לך רקע בפיתוח אתרים, אתה יכול למנף את החוויה שלך בניהול אתרים וגם ב- SEO לתפקיד יועץ SEO לקידום אתרים. עם זאת, הזמינות של עמדות מרוחקות לחלוטין מוגבלת, כך שהאנשים שנמצאים במצוד יצטרכו להיות ערבים במרדף שלהם.

אפשרות נוספת? עבודה כיועצת SEO פרילנסרית, עוזרת לאנשים עם עסקים קטנים יותר לשפר את התעבורה שלהם ואת תוכן האתר שלהם. סיפורי הצלחה בפינה שלך יכולים להועיל כשאתם משווקים את עצמכם, כך שהציע לעזור לחבר בחינם יכול להשתלם יפה בהמשך הדרך. כך יכול להשקיע בכלי SEO כמו Clearscope, שיהפוך את דירוג התוכן שלך ולהכניס בצורה מושכלת מילות מפתח להרבה יותר קלות, ויאפשר לך לבצע יותר עבודה בפחות זמן.

17. מומחה אוטומציה לשיווק

שכר ממוצע: 54 ק”ג לרווח
המרוויחים המובילים: 84K $ + סה”כ
אתרי אינטרנט רלוונטיים: UpWork, אכן, Monster, LinkedIn
תצטרך: חוויה של קמפיין מודעות מקוון

עובדים עם רקע בתחום השיווק המקוון, מכירים ללא ספק את ביצוע מסעות הפרסום האוטומטיים, בהם משתמשים בפלטפורמה להגדרת פרמטרים כמו תדירות הופעת המודעות, אילו תמונות משתמשים, מתי קמפיינים מופעלים ומתי הם מסתיימים. תפקיד זה מצריך ידע לא מבוטל של ידע מיוחד, וככזה הוא נוטה להיות תפקיד שכר מתמשך – עם זאת, הוא גם דורש מעט מאוד ללא זמן במשרד, מה שהופך אותו למשרה אידיאלית לתעסוקה מרחוק..

בדומה לרוב המשרות המרוחקות בעלות השכר הגבוה יותר, התחרות על פתיחת מקומות עבודה היא קשה, והיות ערנות היא הכרחית. מועמדים עם רקע שיווקי מרשימים במיוחד עשויים לספק את הערך הדרוש כדי לשכנע מעסיק להעסיק אותם מרחוק ולא פנימי, אך אם ‘מרוחק’ אינו מופיע בתיאור התפקיד, ציין את כוונתך במכתב השער. ככה, אם הם לא פתוחים לאפשרות, הזמן של אף אחד לא מבוזבז.

18. יועץ / מנהל מודעות בפייסבוק

שכר ממוצע: 77K
המרוויחים המובילים: 113K
אתרים רלוונטיים: פייסבוק, UpWork, אכן
אתה תצטרך: חווית מודעות בפייסבוק

מדיה חברתית היא אמצעי תקשורת עיקרי עבור אנשים רבים, מה שהופך אותה למקום אידיאלי להגיע למספר גדול של אנשים באמצעות פרסום. לכל פלטפורמה של מדיה חברתית יש מבנה שונה ליצירת ומבנה של קמפיינים פרסומיים, והכרת התוספות והיציאות של ממשק יצירת מודעות מסוימת של פלטפורמה – במקרה זה, פייסבוק – היא מיומנות שתוכל לייצר רווחים.

ראוי לציין כי לא סביר להניח שתראה רשימת משרות המיועדת במיוחד ליצירת קמפיינים של מודעות בפייסבוק. הסיבה לכך היא שלמרות שזה לוקח ניסיון, ניהול קמפיינים בפלטפורמה של מדיה חברתית אחת באמת לא לוקח זמן כדי להוות משרה מלאה. המשמעות היא שיועצי ומנהלי מודעות בפייסבוק הם בדרך כלל ישויות שיווק עצמי, העובדים עם לקוחות מרובים בכל פעם כדי לבנות עסק..

על מנת לשווק את עצמם, על יועצי ומנהלי מודעות בפייסבוק להדגים מדוע וכיצד הם יכולים לשפר את ההחזר על ההשקעה במסעות פרסום. אם אתה מנסה לבנות מוניטין כמומחה בקמפיינים של מודעות בפייסבוק, לקיחת הלקוחות הראשונים שלך במחירים משתלמים יכולה לבנות רצון טוב, להציע מספרים אמיתיים לחלוק אותם ואפילו להוביל המלצות שיכולות להקל על שיעורי עלייה בהמשך הדרך.

19. מנהל מודעות YouTube

שכר ממוצע: 70K
המרוויחים המובילים: 103K
אתרים רלוונטיים: YouTube, UpWork, אכן
אתה תצטרך: חווית מודעות YouTube

תוכן וידאו בחינם ומבוקש הוא מכירה קלה לצרכנים, המחפשים תמיד בידור מדיה חדש כדי למלא את זמן השהיה שלהם. לא מפתיע אם כן, ש- YouTube שלטה במהירות בנוף השיתוף בווידאו המקוון – וגם לא מפתיע שנוכחות המודעות בפלטפורמה הופכת אותה למיקום מושלם לראייה גבוהה עבור קמפיינים שיווקיים המבוצעים על ידי משתמשים..

מומחים בממשק ניהול המודעות של יוטיוב ימצאו את עצמם במצב דומה ליועצי מודעות פוטנציאליים בפייסבוק – בעוד שיש עבודה, לא ייקח זמן רב כדי לענות על צרכי הלקוח, ולכן שיווק עצמך ללקוחות מרובים הוא חיוני. שוב, יצירת קשרים עם לקוחות חיוביים ונכונות להתאים את שיעורכם לרמת הניסיון והרקע הטכני שלכם משמעותית להצלחה בתפקיד זה..

20. מעצב גרפי (פרילנסינג)

שכר ממוצע: 45K $
ההכנסה הגבוהה ביותר: 66K
אתרי אינטרנט רלוונטיים: פיברר, פרילנסר, UpWork, אכן לינקדאין, מפלצת
תצטרך: כישורים ותיק טוב

יש לך כישרון לפוטושופ? אם יצירת אמנות דיגיטלית היא אחת המיומנויות שלך, אתה נמצא במרחק מכירת להיות מעצב גרפי אמיתי. כמובן, איננו מתכוונים רק להוסיף טקסט לתמונה – למינימום הערך, תצטרך לדעת את הפרטים הקטנים של פונקציות עריכת התמונות הרבות של התוכנית כדי שתוכל לספק לך כלים מלאים. אם אתה מחפש משרה לטווח ארוך ולא למכור זכויות תמונה, ייתכן שתצפה ממך תכניות כמו Adobe Illustrator ו- Blender,.

בין אם אתה מוכר את התמונות שלך או את עצמך כאמן, בעל תיק עבודות הוא נקודת התחלה חיונית. זה מאפשר ללקוחות פוטנציאליים לראות קטלוג של היכולות והסגנונות שלכם, שיכול לעזור להם לקבוע אם אתם מתאימים לפרויקט שלהם. חברות המעסיקות מעצבים גרפיים למשרות מרחוק לטווח הארוך מציגות לרוב תואר בעיצוב גרפי כדרישה, אך אם ברשותך תיק עבודות מרשים במיוחד, הגשת מועמדות ללא קשר שווה צילום.

21. אמן קולי

שכר ממוצע: 25K $
המרוויחים המובילים: 70,000 $ + סה”כ
אתרים רלוונטיים: Voices.com
אתה תצטרך: קול דיבור צלול ונעים, מיקרופון ואוזניות באיכות גבוהה

בכל פעם שחברה צריכה להשאיל קול למותג שלהם, הם יוצאים לחיפוש אחר אמן קריינות. מדובר באדם עם קול דיבור נעים ללא פגע, המייחד את דבריו בבירור ומבטא אותם נכון, ומקלה על המאזין לשמוע ולהבין את הנאמר. אם אי פעם אמרו לך שיש לך “קול רדיו”, יתכן ששקלת עמדה כמו זו.

בגלל האופי המהיר והיחיד של היצירה, ביצוע קריינות הוא בדרך כלל עבודות הופעה, כמו רוב ההופעות. פרילנסרים יכולים להגיש הצעות פרוייקט באתרים כמו voices.com ו- UpWork, אך הם יכולים גם לשווק את כישוריהם כמתקן על פיבר. כמובן, אף אחד לא רוצה הקלטת שמע מאמן עם מיקרופון רע; תצטרך לדלג מעל המיקרופון המובנה של המחשב הנייד שלך ולהשקיע במיקרופון הקלטה נחמד ואיכותי, אבל אם יש לך קול שמוכר, זה כסף שתוכל להחזיר די מהר.

22. מעצב אתרים (עצמאי)

שכר ממוצע: 52K $
המרוויחים המובילים: 74K $
אתרים רלוונטיים & משאבים: Treehouse, תכנות לאחר שעות עבודה, כיצד להפוך למפתח אינטרנט
אתה תצטרך: כישורי קידוד ו- CMS

עיצוב אתרים הוא תחום תחרותי, וזה גם משלם טוב למדי עבור מועמדים מנוסים. עם זאת, לא קל לדרוש ידע מיוחד במערכות ניהול תוכן וקידוד המתקבלות בדרך כלל באמצעות תוכניות תואר או תעודה.

כמו ברוב העבודות המרוחקות, למי שרוצה לעבוד מהבית כמעצב אתרים יש שתי אפשרויות. לאלו עם הרבה אישורים ותיק עבודות מרשים, יש הזדמנויות לרשום עמדה של מפתח אתרים מרוחק אצל תאגיד. התחרות על עבודות ארגוניות מרוחקות היא תמיד קשה, ויש סיכוי גבוה יותר שהם יינתנו למישהו עם רשומת עבודה מוכחת מאשר למישהו שהוא יחסית חדש בתחום..

אפשר גם לעבוד כמפתח אינטרנט עצמאי, להרים הופעות באתרים כמו UpWord ו- Freelancer או לפרסם את עצמך באתרי עבודה ומדיה חברתית. זרם ההכנסה פחות יציב ואמין, אך הוא פותח אותך להיות קצת בררן לגבי עבודותיך ולקוחותיך ולקבוע תעריפים עבור פרויקטים בודדים שאתה חושב שהם מתאימים.

בין אם אתה מחפש לעבוד מרחוק עבור חברה או כיזם סולו, להתקבל לעבודה כמעצב אתרים זה די קשה בלי דוגמאות פונקציונאליות לעבודה שלך. בניית פורטפוליו מלוטש של העיצובים הקיימים שלך היא דרך מצוינת לשאוב מעסיקים פוטנציאליים לכישוריך.

23. עריכת וידיאו

שכר ממוצע: $ 53K לרבע
המרוויחים המובילים: 85 קילוגרם + סה”כ
אתרים רלוונטיים: פיברר, פרילנסר
אתה תצטרך: הכרת תוכנת עריכת וידאו ומחשב חזק – מועיל גם לבעלות Final Cut Pro או דומה

כל מי שניסה לצלם את הוולוג או הווידיאו לחופשה משפחתית יכול להעיד על דבר אחד – קשה מאוד לקבל מוצר מוגמר נחמד בלי לערוך קצת וידיאו. פירוש הדבר יכול לקצץ קטעי וידיאו כדי לגזור קטעים מיותרים, לערוך אודיו לא רצוי ולמזג קליפים יחד עם מעברים חלקים באמצעות חבילת תוכנת עריכת וידאו. זו מיומנות שלא קשה מדי לאדם שמתמצא בתחום הטכנולוגי, אך גם כזה שמבוקש – במיוחד על ידי עסקים שאינם טקיים המחפשים ליצור סרטונים למטרות שיווק והדרכה..

עריכת וידיאו אינה תחום שתובע תמיד תואר, מכיוון שהוא יותר היבט של יצירת מדיה דיגיטלית מאשר תחום רחב על עצמו. אם אתה מרגיש שיש לך כישורים וניסיון להתמודד עם פרויקטים מקצועיים לעריכת וידאו, סליל העבודה הקיים שלך הוא הדרך הטובה והברורה ביותר למכור את עצמך. עריכה המשקפת את יכולתך להעביר נימה עקבית וליצור סרטונים אסתטיים נעימים זורמים בצורה מועילה. כדאי גם להפגין יכולת הסתגלות כעורך על ידי בחירה במגוון סוגי פרוייקטים לסליל שלך.

למרות שחברות המייצרות תוכן וידאו רב מחכירות לעיתים עורכי וידאו מרוחקים, עבודות אלה אינן שכיחות, ורק פיזור מתפרסם באתרי תפקידים גדולים בחודש. משמעות הדבר היא כי עריכת וידאו חובבנית היא לרוב משימה של gig-to-gig, אך הדבר גם מאפשר לך לקבוע את שיעוריך ולבנות פורטפוליו מגוון יותר ממה שמשרה לטווח הארוך תאפשר.

24. תמלול רפואי

שכר ממוצע: 23K
המרוויחים המובילים: 36K
אתרים רלוונטיים: לינקדאין, UpWork
אתה תצטרך: תעודת תעתיק רפואי

אחד התפקידים הראשונים לפופולרי תעסוקה מרחוק, שעתוק רפואי כרוך בהאזנה להקלטות שנוצרו על ידי רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום שירותי הבריאות, והמיר אותם לדוחות קצרים שאפשר להפנות במהירות. אופי התפקיד פירושו שניתן לעשות זאת בקלות במשרד ביתי, אך בניגוד למשרות שעתוק רגילות, הוא דורש בסיס ידע בנושאים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה ומונחים רפואיים וכן כללי דקדוק וכללי שימוש סטנדרטיים..

הידע הנוסף שתפקיד זה דורש פירושו שקשה עד בלתי אפשרי להתקבל לעבודה לתמלול רפואי ללא תעודה בתמלול רפואי, מה שאומר שמי שמעוניין להמשיך בדרך יהיה חכם להשקיע באימונים. המחיר לקבלת תעודה יכול להיות למעלה מכמה אלפי דולרים, אך בניגוד להכשרה בקידוד רפואי, המידע שתלמד לא יהיה נתון לשינויים עתידיים ומחייב לימודי המשך..

כפי שאתה יכול לדמיין, למשרה הדורשת הדרכה כזו אין הרבה מקום בכלכלת הופעות. מי שעובד בתפקידי תמלול רפואי מרוחק נשכר בדרך כלל על ידי סוכנויות צד ג ‘אשר בתי חולים מתכוונים ליצור תעתיקים במחיר משתלם. סוכנויות אלה פועלות כגורמי שכירות ומפרטות משרות באופן מקוון עבור מועמדים מוסמכים. בניגוד לעבודות מרוחקות מיומנות אחרות, פוסטים לתמלול עבודה-בבית מופיעים לעתים קרובות למדי.

25. סופרים טכניים

שכר ממוצע: 57K
המרוויחים המובילים: 79K
אתרים רלוונטיים: לינקדאין, UpWork, Monster, אכן
אתה תצטרך: מומחיות טכנית, תיק ו / או תואר

הוראות טובות יכולות להפוך משימה מורכבת לפשוטה – הוראות רעות יכולות להפוך משימה קלה לסיוט. מה ההבדל בין השניים? כתיבה טכנית, שזו מיומנות אדירה כאשר זה נעשה היטב. סופר טכני אחראי על עריכת דיאגרמות, מדריכים, מאמרים בנושא הוראות ותמיכה בעבודה המסייעת למשתמשי קצה להשלים פרויקטים בהצלחה ולהבין מערכות טכניות מורכבות..

מכיוון שכתיבה טכנית דורשת קצת יותר עדינות מאשר כתיבה פרילנסרית רגילה, תפקידים נראים לרוב למועמדים בעלי תואר בכתיבה, תקשורת טכנית או תחום הטכנולוגיה הספציפי עליו נכתבים. עם זאת, תיק עוצמתי המדגים את יכולתך לכתיבה טכנית מספיק לכמה הופעות ותפקידים, וגיוון דגימות הכתיבה הטכנית שלך עשוי להפוך אותך למועמד מושך יותר להתאמה שהיא מפגינה..

אם אתה מחפש לעבוד ככותב טכני, הדבר הטוב ביותר שלך הוא לנסות להשיג עמדה מרחוק מתמשכת עם חברה, מכיוון שכאן בדרך כלל ניתן למצוא את המשכורת הגבוהה ביותר. עם זאת, אלה העמדות שבדרך כלל יראו את אישורי החינוך על פני תיק העבודות, כך שאם אתה מוכר את עצמך על כישורים, עבודה של הופעה לגיחה היא הדרך הטובה ביותר להתחיל. סביר להניח שתצטרך להגיש הצעות מחיר לפרויקטים באתרים כמו Upwork או Freelancer, מכיוון שרוב הכותבים הטכניים לא מוכרים הופעות משלהם..

26. מפרסם הספרים האלקטרוניים של אמזון

שכר ממוצע: 45K $ + לרווח
המרוויחים המובילים: 90K $ + סה”כ
אתרים רלוונטיים: אמזון
אתה תצטרך: ספר להוצאתו

כתיבת ספר בדרך המיושנת היא התחייבות די ענקית. הפקת תוכן, עריכה, מציאת מוציא לאור, הזמנת עותקים ואז מכירת העבודה שלך לוקח זמן אדיר ויכול לדרוש השקעות כספיות ללא שום אחריות להחזר. פרסום עצמי של ספר אלקטרוני באמצעות אמזון יכול לחסוך לך כמות עצומה של לחץ וכסף, וזה מאוד אפשרי עבור סופרים טובים שהם בקיאים טכנית.

הדבר הראשון שצריך לדעת הוא שאמזון לא בררנית בז’אנר שאתה כותב – הם יפרטו ז’אנר כלשהו, ​​כך שזו הזדמנות לכתוב על מה שמשמעותך עבורך. בדיוני, אי-בדיון, שירה, אמנות, מתכונים, אנקדוטות ואפילו סיפורי רומנטיקה הם כולם חלק מהלקסיקון שלהם, אך יש להם הנחיות תוכן ואיכות המונעות יצירה בלתי נתפסת ואמיתית רע לעלות למכירה.

הדבר השני שצריך לדעת הוא שכתיבת התוכן שלך היא רק הצעד הראשון במסע הזה. לאחר שכתבת ספר העומד בהנחיות האיכות והתוכן של האתר, תצטרך גם להכין את כתב היד שלך ואת הכריכה שלו על פי המפרט שסופק. אם אתה טוב עם מחשבים, זה די קל, אבל אם לא, יתכן שתצטרך לשכור פרילנסר משלך לעזרה בעיצוב ועיצוב כריכה..

לאחר התוכן והעיצוב של ספרך למפרט, תוכל לפרסם אותו במספר לחיצות דרך השותף KDP של אמזון, או Kindle Direct Publishing. תגדיר את המחיר, בחר אזורים שבהם יש לך זכויות הפצה (אם זו הפעם הראשונה שהתוכן מתפרסם וזה המקורי לחלוטין, אתה שומר על זכויות גלובליות) ואז לחץ על פרסם; כרגע הספר יוצא לאור על ידי אמזון כספר אלקטרוני ללא עלות עבורך.

כמה יתרונות של מכירת ספר אלקטרוני באמצעות אמזון? כלי ההוצאה לאור בחינם, שלל ההדרכות המועילות המוצעות בעת עיצוב ועריכה של התוכן שלך, השיעור המהיר שבו אתה יכול לצאת לשוק, שליטה על מחיר הספר שלך וגישה לעד 70% מהתמלוגים שלך.

27. מוכר ספרי לימוד

שכר ממוצע: משתנה
המרוויחים המובילים: גרנד או שניים בסמסטר, יותר אם יש לך מזל
אתרים רלוונטיים: סדרן ספרים
אתה תצטרך: ספרי לימוד יד שנייה חדשים למדי

אם אי פעם היית צריך לקנות ספרי מכללות או להכיר מישהו שיש לו, תגי המחיר המופקעים שלהם לא יפתיעו אותך. זו הסיבה שרבים מהסטודנטים במכללה מנסים לקנות עותקים משומשים של ספרים בשיעור מופחת – בהתאם לתחום שלהם, זה יכול להוביל לחיסכון של מאות ואפילו אלפי דולרים..

מוכרי ספרים מקוונים וקונים כמו Bookscouter יכולים להוות עזרה גדולה לסטודנטים, הן קונים ומוכרים ספרי לימוד חדשים יותר במחירים תחרותיים, אך פחות אנשים מנצלים את זה ממה שהייתם חושבים. מכירה מחדש של ספרי לימוד משלך לאחר שתשתמש בהם יכולה לעזור לך להחזיר את המזומנים שלך, אבל זה כמעט ולא מספיק כסף כדי להיחשב כמשרה – זה בדיוק כשאתה יכול להזיז ספרים בכמויות גדולות שתציין את הארנק במזומן..

זה יכול להיראות בהתחלה כמו הצעה קשה, אך בדוק חנויות חסכוניות, פחי תרומה, מכירות מדרכות והחלפות נפגשות ממש לפני הפסקות הקיץ, שם תלמידים אימפולסיביים יפרקו ספרי לימוד לא רצויים לפרוטות על הדולר כדי להימנע מלהצטרך למצוא מקום אצלם בבית של אמא ואבא. סקופ ומכירה של ספרים בעלי ערך גבוה יכולים לרווח הכנסה יפה ברמה חלקית אם יתמזל מזלך, אך זכור לבדוק מספרי ISBN לפני הקנייה במידת האפשר כדי להימנע מהשקעה בספר עם ערך מכירה חוזר נמוך.

28. המשלח

שכר ממוצע: משתנה
המרוויחים המובילים: 90K+
אתרים רלוונטיים: Poshmark, ThredUp
אתה תצטרך: פריטים יד שנייה למכירה

לאלה עם עין לפריטים איכותיים וינטאגיים או שניתנים לשינוי, קניות חסכוניות יכולות להיות הרפתקה מהנה שמביאה לרווח בהמשך הדרך. שיווק, מכירה ומשלוח של פריטים אלה באופן פרטני ללקוחות, עם זאת, יכולה להיות התחלה שהופכת המולה צדדית לתהליך רב-זמן ומתסכל, במיוחד אם היא אמורה להיות עבודה שנייה. כאן נכנסים חנויות משלוחים.

כשאתה מוכר סחורה בחנות משלוחים, בין אם זה קמעונאי פיזי או מקוון, אתה חותם על חוזה שאומר שישלמו לך בכל פעם שהסחורה שלך תמכור. בתמורה, חנות המשלוחים מחזיקה את הפריט שלך בבטחה עד שהוא נרכש ודואגת למשלוח לקונה בעת הרכישה, ואז מעבירה אליך את המחיר המוסכם.

ישנם כמה יתרונות למכירה דרך חנות משלוחים ולא לבד. ראשית, לא תצטרך לפנות מקום בבית בכמות הפריטים הדרושים כדי להרוויח כשאתה עובד במכירה חוזרת – זה יכול להיות לא יסולא בפז עבור אנשים עם דירות ובתים קטנים. שנית, עלויות השיווק והמשלוח שלך יהיו מינימליות או לא קיימות. אם אתה מעדיף להעביר מהבית, כמובן, אתרים כמו Poshmark הופכים את הגדרת הפרופיל לפשוטה.

29. משרות מקוונות להזנת נתונים

שכר ממוצע: 20K
המרוויחים המובילים: 32K
אתרים רלוונטיים: אמזון mTurk, UpWork
אתה תצטרך: N / A

בדומה לתמלול רפואי, הזנת נתונים היא תחום שמשמש עובדים עובדים מרוחקים כבר כמה שנים. זה לא תחום קשה במיוחד לפרוץ אליו, מכיוון שטף השפה באנגלית, חוויית מחשב ותעודת בגרות הם בדרך כלל כל מה שמעסיקים דורשים לפקידי הזנת נתונים. עם זאת, יתכן כי יתבקשו הפונים להשלים מבחנים להוכחת יכולותיהם לפני שהם עובדים.

הזנת נתונים היא מונח המכסה סדרת משימות רחבה למדי הכוללת העברת מידע ממקור אחד למשנהו במחשב. לעיתים, מידע זה מגיע מתיעוד לא טכני, אך מידע עשוי להיגרם גם ממקורות מקוונים אחרים ונאסף למסמכים יחידים. המשימות יכולות להשתנות, אך לרוב הן פשוטות לכל מי שיש לו ניסיון במחשב.

אמנם יש עמדות לגיטימיות להזנת נתונים מרחוק, אך רובן הגדול אינן משלמות טוב במיוחד ואין הרבה מקום לקידום, כך ששיעורי השכר הנמוכים האלה ישמרו איתך. ישנן גם הונאות שמבטיחות יותר ממה שהן יכולות לספק, אז הימנע מכל חברה שתבקש ממך לשלם עבור הכלים שתצטרך כדי להרוויח כסף – זה כמעט תמיד מעיד על פעולה לא הגונה.

אם אתה מחפש לטבול את בהונותיך בבריכת הזנת הנתונים ללא התחייבות, המישוש מתוכנית mTurk של אמזון מחולק ל”מיקרו-ג’ובס “של נתונים; מדובר במשרות קצרות הדורשות מיומנות מועטה, הם משלמים סכומים קטנים ואין עונש מלבד היעדר שכר עבור דחיית או אי השלמת משימה..

30. arbitrage קמעונאית

שכר ממוצע: משתנה
המרוויחים המובילים: שש דמויות
אתרים רלוונטיים: אמזון, eBay
אתה תצטרך: כסף מהפעלה

קנו נמוך, מכרו גבוה – האמרה מגדירה את התהפוכות להצלחה כלכלית, שמודגמת בצורה די ברורה על ידי ארביטראז ‘קמעונאי. זהו מונח מפואר למדי לפעולה הפשוטה של ​​קניית מוצרים קמעונאיים כאשר הם מתומחרים בשיעורים נמוכים תחרותיים וממשיכים למכור אותם מחדש באינטרנט לרווחיות.

ישנם כמה אזורים אפורים בכל הנוגע לחוקיותם של ארביטראז ‘קמעוני, במיוחד כשמדובר בחנויות שקובעות מגבלות על מספר פריטי המכירה שתוכלו לקנות. עם זאת, לפי בית המשפט העליון, מכירת סחורה שנרכשה כחוק אינה מפרה את החוק, אפילו אם אתה מרוויח והיצרן אינו.

אמנם לא צפוי שתסתבך בצרות משפטיות, אך עדיין חשוב לבחור את המוצרים שאתה מוכר בזהירות, במיוחד אם אתה עובד עם eBay ואמזון. הם שני הקמעונאים הגדולים ברשת שרוב האנשים מוכרים באמצעותם, והם בררנים מאוד שלא למכור מוצרים שאמורים להימכר רק באמצעות קמעונאים מורשים. אל תתפסו על ידי פתיונות למכירה חוזרת, מכיוון שמכירת פריטים מזויפים תביא לאיסור מהיר.

31. בעל חנות Etsy

שכר ממוצע: משתנה
המרוויחים המובילים: שש דמויות
אתרים רלוונטיים: אטסי
אתה תצטרך: מוצר למכירה, בין אם פיזי או דיגיטלי

אנשים שהם יצרנים – כלומר אלה שאוהבים לייצר אמנות, מלאכה ויצירות ייחודיות אחרות – שמעו כמעט בוודאות על הקמעונאית המקוונת Etsy, ששינתה את נוף המכירות של בעלי המלאכה בכך שהיא מספקת להם שוק עולמי לקנות ולמכור את טובין. הקמת חנות יכולה להיעשות תוך מספר לחיצות, אך ללמוד למכור ביעילות זה עניין אחר לחלוטין.

אמנם הקמת חנות Etsy היא בחינם, אך הרישום בפריטים בפועל אינו קיים. עם זאת, כל רישום עולה רק כמה סנטים, ובעלי חנויות אינם נדרשים לשלם עמלות מיידית; במקום זאת, כל העמלות שנגרמו לחנות מתווספות ל”חשבון “חודשי, המחויב בשיטת התשלום של המוכר בתאריך שצוין וחוזר.

תוהה מה תוכלו למכור ב- Etsy? הרשימה ארוכה, כאשר פריטי אמנות, תכשיטים ופריטים בעבודת יד הם חלק מהפריטים הפופולריים ביותר. עם זאת, האתר גם מפרסם את עצמו כשוק וינטאג ‘, ומספק מרחב למכירה מחדש של אוסף ממצאים מגניב. אמנים דיגיטליים יכולים גם למכור תמונות מלאי, אלמנטים גרפיים, מברשות לפוטושופ ותכני DRM אחרים, ליצור רישום אחד בתשלום אחד שניתן למכור מאות רבות של פעמים.

הצלחה אמיתית ב- Etsy תלויה בנכונות מסוימת ללמוד ולהשתמש SEO, וכלים כמו מרמלד יכולים לעזור לך לזהות את מילות המפתח הטובות ביותר לשימוש בכותרת ובתיאור הפריט שלך. שמירה על דברים קצרים, מתוקים וממוקדי מוצר ושימוש בתמונות מכירה ברורות ומושכות עושה גם פלאים למשיכת קונים פוטנציאליים.

32. צור קורס מקוון

שכר ממוצע: קורסים שונים ומוצלחים יכולים לרשת בין 1 – 4K חודשי
המרוויחים המובילים: 200K + הרשות
אתרים ומשאבים רלוונטיים: ניתן למידה, מחשבה
אתה תצטרך: בסיס ידע בנושא מבוקש

אנשים עם מידע חשוב שיש לשתף אינם זקוקים לכיתה שתלמד את מסלול הלימוד שלהם. קורסים מקוונים שאינם מוסמכים גדלו בפופולריות רבה כמקורות למידע מומחה שניתן ללמוד בבית ללא העלויות הגבוהות יותר הכרוכות בלימוד רשמי בכיתה. אמנם בסיס הידע שלך הוא נקודת התחלה מצוינת, אך בהצלחה בהקמה ושיווק של קורס יש צורך במיומנות טכנית טובה.

השלב הראשון הוא אתר, אותו ניתן להשיג בזול דרך Bluehost. התקנת וורדפרס בלחיצה אחת שלהם יכולה להגדיר אותך באמצעות בלוג מונע על ידי תבניות עם ממשק ידידותי למשתמש, וזה מקום מושלם להשיק את הקורס שלך. תרצה להשתמש במילות מפתח של SEO כדי להעביר תנועה לאתר שלך, להציב אותן בכותרות, תיאורי מטה, ולהעתיק באופן שזורם באופן טבעי. ואז, כמובן, יש את הקורס! זה ידרוש הפקה ועריכה של תוכן, בין אם זה אודיו, וידאו או מילה כתובה.

יצירת רשימת דוא”ל של לקוחות מעוניינים יכולה לעזור בהמשך ההתעניינות בקורס, במיוחד אם אתה מתכוון להמשיך ולשחרר פלחים נוספים בעתיד. זה יכול גם להשאיר את העבודה שלך רעננה במוחם של הלומדים של ימינו, שרואים רעיונות ותכנים חדשים מדי יום.

33. מגייס וירטואלי

שכר ממוצע: $ 49K לרבע
המרוויחים המובילים: $ 80K + סה”כ
אתרים רלוונטיים & משאבים: אכן, לינקדאין, מפלצת, UpWork
אתה תצטרך: משאבי אנוש וניסיון עובדים, לרוב תואר.

גיוס זה קצת כמו שידוכים, בלי הפרחים והרומנטיקה. זה תפקידו של מגייס לעזור הן לחברות והן לאנשים המחפשי עבודה, להתאים אותם בשילובים של מערך מיומנות ומשכורת העונים על צרכיהם ההדדיים. מגייסים וירטואליים אחראים בדרך כלל על כתיבת תיאורי תפקיד איכותיים לפרסום מקוון, זיהוי וריאיון של מועמדים אפשריים, שמירה על תקשורת פתוחה עם ההנהלה העליונה ועובדי העובדים, ערות לדרישות התפקיד, ביצוע ראיונות ולקיחת משימות אחרות הקשורות בסיפון עובדים חדשים..

כפי שאתה יכול לדמיין, הידע המפורט שעבודה זו דורשת פירושו שהוא אינו זמין לאף אחד; עם זאת, בעלי תואר בניהול משאבי אנוש הם מועמדים אידיאליים לעבודה מרחוק כמגייס וירטואלי. לעיתים קרובות מדובר בעמדת קבלן עצמאית, אך זו כזו הנמצאת בביקוש לא מבוטל, שכן האיוש הוא צורך תמידי. הערה נוספת: תלוי אם אתה עובד בסוכנות או בחברה, יתכן שאתה תואם מועמדים מול קבוצה אחת או רבות של משרות ודרישות, לכן יש צורך במבט ממוקד לפרטים.

34. אירועים ומתכנן חתונה

שכר ממוצע: $ 49K לרבע
המרוויחים המובילים: $ 65K + לפי מחיר
משאבים רלוונטיים: פיברר, פרילנסר, מדיה חברתית
אתה תצטרך: כישורי תכנון מסיבות ותיק עבודות לגיבוי

בכל פעם שיש חתונה או אירוע, המארחים שואפים שזה יהיה בלתי נשכח, יביא שמחה וזורם בצורה חלקה. זה דורש הרבה משימות ומאמצים להתאחד בצורה חלקה, וכאן יכולים מתכנני אירועים וחתונות מקצועיים להקל הרבה יותר על מי שלא הספיק לבצע אירוע ללא רבב..

מתכנני המפלגות כבר זמן רב מאחורי הקלעים של אירועים מוצלחים, אך הופעתם של מתכנני אירועים וירטואליים היא חדשה יחסית. זה תפקיד הכרוך בביצוע שיחות, שדה דוא”ל, תזמון שירותי, זיהוי מקומות ותקשורת בעקביות ומקצועיות עם מארחי האירוע והידיים שיהיו על הקרקע מבוצעות ביום או בימים המתוכננים..

מכיוון שמדובר בתפיסה חדשה למדי, הרישומים עבור רכזי אירועים וירטואליים הם מעטים ורחוקים. המשמעות היא שיווק עצמך כעובד הופעות, וזה יכול להיות קשה, מכיוון שיש עדיין כמות לא מבוטלת של אנשים שיעדיפו לעבוד עם מתכננים שהם יכולים לשבת ולדבר איתם באופן אישי – במיוחד לחתונות. נקודה כדי להפוך את עצמך לזמינים לצ’אטים בווידיאו ולקיים פורטפוליו של אירועי עבר עם משוב חיובי יכולה לגרום לך למכירה אטרקטיבית יותר ללקוחות פוטנציאליים..

35. Shopify בעל חנות

שכר ממוצע: משתנה
המרוויחים המובילים: מיליונים, אבל זה מאוד נדיר
משאבים רלוונטיים: כיצד להקים חנות מקוונת, סקיפיפיי סקירה
אתה תצטרך: מוצרים למכירה, או רישומים לירידה בספינה

בניית חזית חנות מקוונת לגיטימית היא היום הרבה יותר פשוטה מכפי שהיה פעם. שירותים כמו Shopify מבטלים את הצורך של המשתמשים להיות מפתחי אתרים מומחים, ומאפשרים לך ליצור חזית חנות מקוונת, לאכלס אותה במוצרים שלך למכירה, ואפילו להשתמש בכלים שיווקיים כדי לעקוב אחר ניהול המכירות של העסק שלך ולנהל אותם..

אם אתם מייצרים מוצרים לגיטימיים ומחפשים להקים מותג אישי שאינו מסתמך על אתרים כמו אטסי או אמזון, בניית חנות שופינג היא בחירה אידיאלית. התוכנית הבסיסית שלהם, שהיא הנמוכה מבין שלושת הקומות, מספקת למשתמשים חזית חנות קלה לייצור, להתאמה אישית וממשק פשוט להגדרת מוצרים ומחירים..

אין לך מוצר למכור? אל תגלול עדיין! מאוד אפשרי לשותף את חזית Shopify שלך עם שירות כמו אוברלו, אשר במקום זאת מאפשר לך למכור כל מגוון רחב של מוצרים באמצעות משלוח משלוח. משלוח זרוק פירושו שכשמישהו מזמין ממך מוצר, הוא נשלח ממחסן הספק שלך. הם גובים את העמלה שלהם ואתה גובה את הרווח.

לא משנה מיומנותך או רמת השכלתך, ניתוק בין 9 ל -5 ניתן להשיג יותר באקלים התעסוקתי של ימינו מאי פעם. חברות מסוימות מתעדפות עובדים שכירים וירטואליים לפי התקדים שהם קבעו בהפחתת ההשפעה על הסביבה, בעוד שאחרות עושות את הצעד להפחתת עלויות העסקים היומיומיות שלהן. רוח יזמית, עין לפרטים, ויכולת להיות מתחיל עצמי הם התנאים הראשונים לתעסוקה וירטואלית מוצלחת – אם אתה מביא אותם לשולחן, אתה בדרך לסיפוק לקוחות ומעסיקים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector