مقدمه ای برای چارچوب های Frontend

چارچوب های Frontend ظاهراً در سالهای اخیر دنیای توسعه وب را با طوفان روبرو کرده است. هرکسی که به عنوان یک توسعه دهنده وب ، طراح ، برنامه نویس یا معمار فعالیت می کند ، به خصوص افراد جدید این بازی و حتی بیشتر از آن ، کسانی که فقط طراحی وب را به عنوان یک سرگرمی کار می کنند تا یک نقش تمام وقت ، همه چیز را به خوبی با سرعت حرکت این صنعت می دانند. . ادامه کار با سرعتی بی امان که در آن فناوری های جدید آزاد می شوند و فناوری های قدیمی به روز می شوند یکی از مهمترین و مهمترین کارهایی است که هر کسی در این صنعت باید انجام دهد. انجام این کار برای بیش از چند ماه منجر به احساس گم شدن در دریای اطلاعات نمی شود ، قادر به مصرف سریع تر از بازده فن آوری نیستیم. هنگامی که از تماس نرسیدید ، قدم زدن در تماس دشوار است.


و بنابراین ، این ما را به سمت چارچوب های جلویی سوق می دهد. مسلماً یكی از اساسی ترین و در عین حال واقعاً و از لحاظ فنی سودمندی است كه صنعت توسعه وب سایت در دوره های اخیر دیده است. (به هر حال ، وقتی می گوییم “صنعت” ، ما به حرفه ای ها و سرگرمی ها هم اشاره می کنیم … این یک صنعت نادر است که بین این دو تمایز قائل نیست ، اما ما یکی از آنهاست).

چارچوب های Frontend چیست؟?

احتمالاً آنها را با عنوان Bootstrap یا Foundation می شناسید. این دو چارچوب محبوب ترین ظاهر هستند ، اما موارد دیگری وجود دارد که بعدا در این پست وبلاگ بحث خواهیم کرد.

چارچوب های Frontend خود چیز جدیدی نیستند. در ابتدایی ترین شکل آنها ، چیزی جز مجموعه از پیش تعریف شده کلاسهای CSS و توابع جاوا اسکریپت نیست تا یک توسعه دهنده بتواند به سرعت و به راحتی وارد آن شود. برخی از آنها حتی اساسی تر هستند ، Javascript را از بین می برند و لیستی از کلاس های CSS هستند.

این تکنیک از پیش تعیین کننده قطعات نشانه گذاری برای استفاده مجدد با گذشت زمان ، سالهاست که اتفاق افتاده است ، اما بیشتر اوقات در خصوصی نیست ، خواه این آژانس باشد که برای سرعت بخشیدن به تولید ، کلاس ها ، کتابخانه ها و کارکردهای خاص خود را ساخته اند یا یک مرد سرگرمی که می خواست باهوش تر کار کند ، نه سخت تر. تفاوت اکنون البته در این است که چارچوب های جلویی عمومی شده اند ، به جریان اصلی رفته و در دسترس توده ها قرار گرفته اند.

یكی از معایب آشكار در چارچوب داخلی و توسعه یافته ، كارهایی است كه در درجه ی اول برای توسعه در نظر گرفته شده است. مطمئناً ، این کار در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت و تلاش آن افراد شد (و شک ندارم که ارزش آن را طولانی مدت داشته باشد) اما این کار اولیه برای ایجاد یک چارچوب درون شهری (و هنوز هم هست ، باید خود را ایجاد کنید) خود) به اندازه کافی قابل توجه است که یک جریان پروژه جداگانه در نظر گرفته شود.

یک چارچوب عمومی ، اصلی ، در دسترس و از قبل توسعه یافته مانند Bootstrap توسط توییتر یا بنیاد توسط ZURB ، با این حال ، این کار اولیه را از کاربر دور می کند و آن را بر روی خود توسعه دهندگان چارچوب قرار می دهد. بنابراین اکنون چهارچوب ها ، مفهومی که در درجه اول بصورت خصوصی برای سرعت بخشیدن به توسعه در خانه ساخته شده است ، به توسعه دهندگان وب کمک کرده است که به لطف دسته ای از افراد دوست ، که نقششان ایجاد چارچوب هایی برای کسانی از ماست ، نه تنها وقت لازم برای نوشتن ندارند ، حتی کارآمدتر می شوند. همه نشانه گذاری ها از ابتدا (اولین مشکل) ، بلکه همچنین برای مدت زمان طولانی بسته شده است که حتی نمی توانیم چارچوب خودمان را برای حل اولین مشکل بنویسیم. باهوش و فوق العاده مفید است!

چرا می توانم از یک چارچوب Frontend استفاده کنم?

چارچوب

چارچوب های Frontend دارای مزایای متنوعی است ، در درجه اول با هدف کمک به توسعه دهنده برای سرعت بخشیدن به تولید و کاهش اشکالات در مرحله توسعه نشانه گذاری در تمام پروژه های توسعه وب frontend..

سرعت و سادگی

هدف اصلی فریم ورکهای frontend همواره سرعت بخشیدن به تولید برای توسعه دهنده ، کاهش هزینه ها ، افزایش بازده و انجام این کار در حالی که ساده نگه داشتن آن ، حتی ساده ترین و مختصر و ساده برای حتی تازه کارترین توسعه دهندگان وب است. هر چارچوب خوب خوب برای رسیدن به این هدف امکان پذیر است ، به کسانی که با نشانه گذاری آشنا نیستند اجازه می دهد تا به سرعت کلاس ها و کارکردهای تعریف شده را با سرعت کم انتخاب و یاد بگیرند..

هیچ چیز ناامید کننده تر از به عهده گرفتن یک وب سایتی است که شما ایجاد نکرده اید و مجبور نیستید روزها یا هفته های بالقوه را بگذرانید ، تا خود را با نشانه گذاران قبلی آشنا کنید. همه ما دست خط منحصر به فردی داریم ، و نشانه گذاری HTML ، CSS و Javascript یکسان است. هر توسعه دهنده وب امضای منحصر به فرد خود را دارد. روش خاص خود در ساختن نشانه گذاری و رویکردهای خاص خود برای رفع اشکال رایج. یک چارچوب عمومی و عمومی بلافاصله این مشکل را حل می کند ، زیرا ساختار و امضای نشانه گذاری نه توسط کاربر نهایی بلکه توسط توسعه دهندگان چارچوب تعریف می شود و در سراسر جهان شناخته می شود.

من می توانستم به هر شرکتی ، هر دفتر سرگرمی ، هر نمایندگی راه بروم و تا زمانی که آنها از یکی از چارچوب های ذکر شده در این مقاله استفاده می کردند ، می توانم در چند مورد بتوانم آنرا تشخیص بدهم ، درک کنم و از همه مهمتر احساس راحتی کنم. دقایق. این به نفع یک زبان مشترک است که توسط یک ساختار مشترک و یک مجموعه مشترک از قوانین برای دستیابی به اهداف مشترک پشتیبانی می شود. بدون چارچوب ، یا با چهارچوبی که به صورت داخلی تدوین شده باشد ، این مزیت وجود ندارد. در عوض ، توسعه دهندگان در تلاشند تا برای اولین روزها یا هفته های هر پروژه ای که از فرد گذشته انجام می دهند ، با نشانه های ارثی آشنا شوند..

پاسخگو ، پشتیبانی از دستگاه متقابل ساخته شده است

در دنیایی که اکثر ترافیک اینترنت به وب سایت های جهان غرب از طریق یک دستگاه دستی ، اعم از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند انجام می شود ، بهانه ای برای ارائه خدمات برای این بازار با وب سایت پاسخگو بسیار بهانه ای وجود دارد. ایجاد یک شیوه نامه پاسخگو برای هدف قرار دادن تمام اندازه و دستگاه های مورد نیاز صفحه ، می تواند کاری دشوار باشد که بتواند از ابتدا کار کند. در چه وضوح صفحه نمایش باید CSS چشم انداز تلفن هوشمند را وارد کند؟ در مورد پرتره گوشی هوشمند چطور؟ و منظره و پرتره رایانه لوحی را فراموش نکنید. و قطعنامه های بزرگ فوق العاده ای که در برخی از تلویزیون ها و تابلوهای هوشمند مشاهده می شود. و دستگاه هایی با صفحه نمایش شبکیه. آیا می دانید نقطه شکست عرض برای همه آن دستگاه ها و سناریوهای بالقوه چیست که به شما امکان می دهد افراد را به صورت جداگانه با CSS هدف قرار دهید؟ ممکن است بعضی از شما بسیاری دیگر نمی توانند.

در حالی که انجام تحقیقات و دانستن شما بسیار مفید است (من آن را اکیداً توصیه می کنم) ، فقط فکر اینکه نیاز به نوشتن الگوی شیوه نامه برای هدف قرار دادن تمام آن سناریوها دارید ، باعث می شود من دست به دست هم بزنم.

هرچند خبرهای خوبی وجود دارد اکثر چارچوب های جلویی ساخته شده اند تا بتوانند پاسخگو باشند ، برای هر وسیله و هر وضوح صفحه نمایش با ظرافت گسترش داده و منقبض شوند.

به عنوان مثال ، امکان مخفی کردن و نشان دادن ظروف مختلف در اندازه های مختلف صفحه نمایش چیزی بیش از افزودن یک کلاس به شما نیست. (به هر حال ، مخفی کردن یک div روی یک دستگاه تلفن هوشمند با استفاده از Bootstrap توییتر). این ساده ، مستقیم به جلو است ، و تا زمانی که شما یک لیست مفید از کلیه کلاس ها و کارکردهای موجود (که ما به زودی در مورد آنها خواهیم گفت) ، بسیار ساده تر از آن است که بفهمید عرض دقیق صفحه مورد نظر برای هدف گذاری چیست و سپس نوشتن قانون برای تنظیم این بخش برای نمایش: هیچ کدام. البته این هنوز در پس زمینه اتفاق می افتد ، اما قبلاً برای شما نوشته شده است و تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را با کلاس از پیش تعریف شده صحیح هدف گذاری کنید.

نشانه گذاری از قبل تست شده

شما می توانید مطمئن باشید که نشانه گذاری موجود در هر چارچوب ظاهر خوب خوب مورد آزمایش قرار گرفته است و قبل از امضا کردن آن و به شما ، کاربر نهایی ، مجموعه سختی از معیارها را تصویب کرده است. اشکالات رایج و نه چندان رایج در حال حاضر شناسایی شده ، ارزیابی و حل شده اند و شما را برای رفع اشکال بسیار اندک در طول پروژه خود ترک کرده است..

فرآیند تصمیم گیری آسان ساخته شده است

در حین توسعه وب سایت ها ، اغلب وقت گیرترین جنبه نوشتن نشانه گذاری نیست ، بلکه تصمیم گیری در مورد کارایی است که ما کد می کنیم. حتی بهترین طراحان گاهی اوقات عناصر را برای تفسیر توسط توسعه دهنده باز می گذارند ، بنابراین تصمیم گیری در مورد داشتن یک هدر چسبنده ، نوار کشویی یا پاورقی چسبنده بعضی اوقات می تواند به ما رمز دهد..

بدون چارچوب ، اگر تصمیم بگیریم بعد از ساخت و دیدن آن ، از روش متفاوتی استفاده کنیم. با وجود یک فریم ورک frontend ، روشن کردن عناصری از قبیل نوارهای کشویی ناوبری ، هدرها و پاورقی های چسبنده و سایر عناصر تعاملی و همچنین دکمه های یک ظاهر طراحی شده و ارائه جلوه های صاف کننده شناور ، به سادگی اضافه کردن لیست مشخصی از کلاس ها به درستی انجام می شود. عناصر در نشانه گذاری شما اکنون ایجاد نوار پیمایش با دکمه های استایل ، یک منوی کشویی و یک هدر چسبنده ، یک کار پنج دقیقه ای است نه یک کار 30+ دقیقه ای.

مستندات تفصیلی و شبکه پشتیبانی گسترده

همانطور که قبلاً بحث کردیم ، وقتی مدارکی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، چارچوب ها بسیار مفید هستند. این یک ابزار بی ارزش و مستند برای توضیح ساختار چارچوب و کلاس ها و توابع موجود برای دسترسی به شماست. خوشبختانه ، کلیه چارچوب های ظاهری خوب همراه با مستندات عالی هستند و بیشتر آنها دارای یک شبکه پشتیبانی فوق العاده جامعه ، متشکل از توسعه دهندگان چارچوب و کاربران نهایی با تجربه هستند.

عیب های چارچوب های Frontend

استفاده از چارچوب ها فواید زیادی دارد ، اما نقص هایی نیز وجود دارد. صحیح نیست که یکی را بدون اشاره به دیگری مورد بحث قرار دهیم ، بنابراین در زیر چند مورد از چارچوبهای مشکلی را که ممکن است درون مخلوط شوند بحث می کنیم..

مشکلات شخصی سازی

در حالی که چارچوبها و ساختار و قوانین مشترک آنها در طول نشانه گذاری می توانند از چند طریق مثبت باشند ، این مزیت مشابه می تواند به عنوان یک نقص در هنگام تلاش برای شخصی سازی یک وب سایت با استفاده از چارچوب تبدیل شود..

چارچوبها باید سعی كنند تعادل بین تأمین عناصر آماده استفاده پیدا كنند ، در عین حال باعث كاهش كارایی و قابلیت سفارشی سازی این عناصر نیز نمی شوند. گاهی اوقات ، این تعادل یافت نمی شود ، و ما در پایان با استفاده از توابع و کلاس هایی که از قبل برای ما طراحی شده اند و برنامه ریزی شده ایم تا به روشی خاص کار کنیم. انحراف از این کار بسیار دشوار است. این ما را به نقص بعدی منتقل می کند.

پتانسیل وب سایت ها برای نگاه یکسان

با تلاش برای شخصی سازی عناصر خاص چارچوب ها ، همیشه این پتانسیل وجود دارد که وب سایت ها یکسان به نظر برسند. اگرچه سفارشی کردن چیدمان کل وب سایت و هر صفحه جداگانه امکان پذیر است ، عناصر موجود در آن صفحه می توانند (و احتمالاً) مشابه سایر وب سایتها باشند. به عنوان مثال ، Bootstrap دارای دکمه های پیش استایل است. اگرچه تغییر رنگ اینها برای مطابقت با وب سایت شما سریع و آسان است ، اما شروع به تغییر حالت شناور ، انیمیشن و جلوه گرادیان زمان بیشتری می برد. اکثر کاربران نهایی یک فریم ورک فقط تنظیمات سبک اصلی مانند قلم ها و رنگ ها را تغییر می دهند ، که مطابق با چارچوب پیش فرض ، یک ظاهر طراحی ظریف دیگر را نیز در خود جای می دهد. ممکن است این موضوع را زیاد مورد توجه قرار ندهید ، اما من تضمین می کنم ، پس از مشاهده دکمه طراحی شده Bootstrap یا Foundation ، با توجه به اثرات شناور و گذار ، شروع به مشاهده همه آنها در اینترنت خواهید کرد..

عدم آشنایی با کد

در حالی که استفاده از یک چارچوب مشترک یک مزیت عالی است و قادر به ویرایش وب سایت های جهان در عرض چند دقیقه از بازرسی منبع ، به محض اینکه سعی کنید به جای استفاده از سیستم به عنوان کاربر نهایی ، ویرایش نشانه گذاری اولیه یک چارچوب را ویرایش کنید ، مشکل می شود با وجود صدها خط CSS و صدها خط جاوا اسکریپت که همه توسط سازندگان چارچوب نوشته شده است ، آشنایی شما با آن کد غیرقابل استفاده خواهد بود ، بنابراین اگر بخواهید خود عملکرد چارچوب را ویرایش کنید ، بسیار دشوار است..

نیاز به بروزرسانی چارچوب

به عنوان مثال ، یک بسته نرم افزاری ، وردپرس را در نظر بگیرید ، چارچوب ها باید بطور منظم به روز شوند. نسخه های جدید توسط تیم های چارچوب ایجاد می شوند ، با گزارش جامعه ، اشکالات برطرف می شوند و ویژگی های جدیدی تولید می شوند.

اگر شما ممکن است نیاز داشته باشید که هر چند سال یک بار نشانه گذاری خود را به روز کنید ، زیرا نسخه های جدید HTML / CSS تولید شده است اگر آن را از ابتدا بدون چارچوب کدگذاری کرده اید ، ممکن است هر چند ماه یک بار به روزرسانی چارچوب خود را انجام دهید. این هم وقت گیر و هم بالقوه خطرناک است.

آیا ما دانش توسعه خودمان را محدود می کنیم?

یک استدلال در چارچوبها این است که آنها دانش خام ما در مورد HTML ، CSS و Javascript را محدود می کنند. از این گذشته ، اگر کسی لیستی از کلاسهای CSS را که از قبل در یک شیوه نامه طراحی شده و از قبل تعریف شده و همچنین ساختار HTML مشترک و عملکردهای Javascript از قبل نوشته شده در اختیار ما قرار می دهد ، مطمئناً دانش خودمان را به عنوان کاربر نهایی داریم. پتانسیل فروپاشی شاید به همین دلیل باشد ، و به همین دلیل است که ما همیشه باید خودمان را تحت فشار قرار دهیم و چارچوبهایی را تحت فشار قرار دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که ما (و مشتریان ما ، باید شما را برای آنها توسعه دهیم) همیشه بهترین تجربه کاربری را کسب می کنیم ، صرف نظر از اینکه آیا از چارچوبی استفاده می کنیم یا خیر..

محبوب ترین چارچوب های Frontend

بنابراین با فرض اینکه دوست دارید از یک چارچوب frontend استفاده کنید ، از کدام یک استفاده می کنید؟ تعداد بسیاری از افراد خارج از کشور وجود دارد ، برخی از آنها محبوب تر از سایرین هستند ، و برخی نیز از آنهایی که تازه کار هستند فنی تر ساخته اند. در اینجا ، به طور خلاصه به برخی از محبوب ترین ها خواهیم پرداخت.

بوت استرپ توییتر

بوت استرپ

Bootstrap که توسط دو کارمند در توییتر ایجاد شده است ، به طور گسترده ای به محبوب ترین چارچوب جلوی جهان تبدیل شده است.

در حالی که اولین چارچوبی نیست که به طور کامل پاسخگو باشد ، اما اکنون چنین است و کلیه دستگاه ها و قطعنامه های صفحه را به خوبی به خوبی مدیریت می کند.

یک جامعه عالی از توسعه دهندگان Bootstrap و کاربران نهایی با تجربه برای کمک به شما وجود دارد ، و مستندات با دقت فکر می شوند.

کلاس ها و کارکردهای Bootstrap معمولاً کاملاً کامل و غالباً با فونت ، رنگ و مارک سنتی Bootstrap تکمیل می شوند. در نتیجه ، می توان کشتی خود را از این احساس دور کرد تا اطمینان حاصل شود که بی نظیر به نظر می رسد. گفته می شود ، با برخی کارها امکان ایجاد یک وب سایت Bootstrap که برای شما سفارشی و بی نظیر است ، وجود دارد..

درباره Bootstrap اطلاعات بیشتری کسب کنید
.

بنیاد ZURB

زورب

اغلب اوقات انتخاب بین استفاده از بوت استرپ یا بنیاد صرفاً ترجیح شخصی به دلیل چقدر مشابه بودن آنهاست ، اما بنیاد چندین ویژگی دارد که ممکن است رأی شما را در این راستا تغییر دهد..

در مرحله اول ، عناصر بنیاد در نگاه اول به اندازه “کامل” نیستند ، بنابراین دور از نگاه پیش فرض و احساس می کنید که به وب سایت شما می دهد مارک منحصر به فرد خود است که به طور کلی بسیار آسان است.

بنیاد ، بر خلاف بوت استرپ که از پیکسل ها استفاده می کند ، از Rems برای اندازه فونت استفاده می کند. اگرچه ممکن است این یک تفاوت ظریف به نظر برسد ، اما منطقی است که از یک واحد نسبی مانند مواردی که در طراحی پاسخگو استفاده می شود ، استفاده شود ، بر خلاف یک واحد مطلق مانند پیکسل ها..

بنیاد همچنین دارای چندین ویژگی عالی است که Bootstrap از آن پشتیبانی نمی کند ، مانند اعتبار سنجی فرم داخلی و Interchange ، سیستمی که برای بارگذاری دینامیکی محتوای پاسخگو برای مرورگرهای مختلف بسته به نوع دستگاه و اندازه صفحه نمایش استفاده می شود (این به خصوص برای بارگیری کوچکتر مفید است. تصاویر در دستگاه های تلفن همراه ، به جای بارگذاری تصاویر با ابعاد بزرگتر که ممکن است در یک دسک تاپ نیاز داشته باشند).

علاوه بر این ، دیگر ویژگی های ساخته شده شامل پشتیبانی از راست به چپ به
به راحتی این امکان را به شما می دهد که کپی را تغییر دهید ، بنابراین در سمت چپ و همچنین در جداول قیمت گذاری وجود دارد.

بنیاد همه این ویژگی ها را دارد ، بعلاوه بیشتر آنچه که Bootstrap را شامل می شود ، و در نتیجه اغلب به عنوان چارچوب حرکت برای توسعه دهندگان وب حرفه ای واسط استفاده می شود..

درباره بنیاد اطلاعات بیشتری کسب کنید
.

Pure.css

خالص-css-frame-by-Yahoo

یكی از بزرگترین مشكلات توسعه دهندگان كه از Bootstrap یا Foundation استفاده می كنند ، میزان نشاسته پف شده این مواد است. هزاران خط از CSS و Javascript وجود دارد ، و شانس وجود دارد ، شما فقط می خواهید به بخش کوچکی از این موارد ضربه بزنید و استفاده کنید.

Pure.css ، که فقط به عنوان “خالص” خوانده می شود ، با پیشرفت حداقلی خود در توسعه این مشکل مبارزه می کند. همانطور که از نام آن پیداست ، این فریم ورک صرفاً CSS است (یعنی بدون Javascript).

برای استفاده از آن ، به سادگی یک فایل CSS در وب سایت شما ساده است.

خالص عناصر مختلف زیادی دارد که همه آنها را می توان مصرف و مصرف کرد ، یا می توانید تصمیم بگیرید که کدام عناصر را از بین ببرد و بقیه را حذف کند ، بنابراین نشانه گذاری را به حداقل ممکن نگه می دارید.

عناصر از قبل توسعه یافته شامل یک سیستم شبکه پاسخگو قوی برای کار ، دقیقاً مانند Bootstrap و Foundation و همچنین یک ظاهر طراحی ، دکمه ها ، جداول و منوها هستند..

در مورد خالص اطلاعات بیشتری کسب کنید
.

از چه چارچوبی باید استفاده کنم?

چارچوب های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. ما در بالا سه مورد ذکر کردیم ، اما تعداد بیشتری از آنها شناخته شده تر هستند. اغلب ، انتخاب به ترجیح شخصی کاهش می یابد.

ترجیح خود من همیشه انتخاب بوت استرپ یا بنیاد است ، صرفاً به این دلیل که می دانم این امر من را به خوبی کار می کند تا روی ده ها هزار وب سایت دیگر کار کنم. اگر خودم را در موقعیتی پیدا کنم که یک وب سایت را از یک توسعه دهنده دیگر بدست آورم ، احتمال زیاد است که برنامه نویس از Bootstrap یا Foundation استفاده کند..

هنگام تصمیم گیری بین بوت استرپ و بنیاد ، من اغلب ویژگی هایی را که می دانم برای هر وب سایت خاص لازم دارم ارزیابی می کنم. به عنوان مثال ، یک وب سایت میزبانی وب به زبان عربی پر از جداول قیمت گذاری می خواهد من را برای حمایت از جداولهای راست به چپ و قیمت گذاری ، مستقیماً به سمت بنیاد سوق دهد..

یک وب سایت بروشور اساسی برای مشتری که به دنبال چیزی سریع و ساده و با کمترین هیاهو می باشد ، من را به سمت دانش آموزان بوت استرپ سوق می دهد ، با اطمینان از اینکه اجزای Bootstrap یک پایه کامل و کامل را ارائه می دهد تا بتواند آنرا تغییر دهد..

توصیه من این است که همه وقت آنها را امتحان کنید و آنها را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید چارچوب صحیح را بر اساس نیازهای خود برای هر پروژه انتخاب کنید..

باید حتی از یک چارچوب استفاده کنم?

تقریباً احساس اشتباه است که در پایان مقاله از این سؤال بپرسید که در مورد مزایای چارچوب های فردی صحبت می شود ، اما سوالی است که اغلب در بین جامعه توسعه مطرح می شود ، و در نهایت ، مانند همه چارچوب ها ، فقط یک اولویت شخصی است.

اگر وقت و تمایل دارید نوشتن نقاط شکستن پاسخگو و ایجاد سیستم شبکه هر بار ایجاد یک وب سایت جدید را ترجیح دهید ، و ترجیح می دهید نشانه های خود را برای منوهای کشویی و منوهای پاسخگو پرواز بنویسید ، پس توصیه من توصیه نمی شود. استفاده از یک چارچوب است. با این حال ، من تقریباً مطمئن هستم که اگر تصمیم به نوشتن همه آن ها از ابتدا بگیرید ، این کار را بیش از دو بار انجام داده اید ، شروع به ذخیره آنها به صورت جداگانه به عنوان مؤلفه های مورد استفاده در پروژه های آینده خواهید کرد. و ناگهان ، با انجام این کار ، شما شروع به ساختن چارچوب خود می کنید.

در نهایت ، همه چارچوبها ابزارهای قدرتمندی برای بهبود کارایی ما به عنوان توسعه دهندگان هستند ، در حالی که به ما برای حفظ یک ساختار مشترک کمک می کنند. آنها یک راه عالی برای توسعه سریع و آسان وب سایت های پاسخگو کاربرپسند هستند. این که آیا شما مؤلفه های خود را توسعه می دهید و این موارد را سریعاً در اختیار شما قرار می دهید ، یا از یک چارچوب دسترسی عمومی استفاده می کنید ، به دلیل توسعه دهندگان اکنون به لطف افرادی که تلاش می کنند باهوش تر کار کنند ، کار ساده ای نیست ، زیرا کار توسعه دهندگان سخت تر است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector