Hostgator Vs GoDaddy – میزبانی نسخه مقایس 2020 نسخه 2020

مردم اکثراً میزبان ایجاد وب سایت را نادیده می گیرند. شما موافقت خواهید کرد که داشتن یک وب سایت جدید فقط یک قدم کوچک در جهت دستیابی به موفقیت طولانی مدت با آن است.


شما باید آن را به خوبی حفظ کرده و برای مدت زمان طولانی آن را بر روی یک سکوی معتبر و مطمئن میزبانی کنید. تنها در این صورت وب سایت یا وبلاگ جدید شما می توانند به طور مداوم در حال رشد و ترافیک منظم باشند.

اما انتخاب یک هاست خوب وب که شما را به خوبی از طریق میزبانی سایت شما راهنمایی می کند ، عملکرد خوب را حفظ کرده و هرگونه مسائل مرتبط را حل می کند دشوار است..

این امر به این دلیل است که بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب معتبر و محبوب وجود دارند که می توانند نیازهای شما را برآورده کنند. دو میزبان وب معروف: HostGator و GoDaddy هستند.

اگر در مورد این دو ارائه دهنده هاستینگ سردرگم باشید ، ما خدمات میزبانی که این شرکت ها ارائه می دهند را مرور می کنیم و آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم:

بنابراین در اینجا یک مطالعه مقایسه ای عمیق از ویژگی های برجسته HostGator و GoDaddy به همراه برنامه های مختلف میزبانی و برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط آنها وجود دارد..

ما می خواهیم این دو ارائه دهنده هاستینگ را با هم مقایسه کنیم تا در انتخاب صحیح برای نیازهای میزبانی فعلی شما به شما کمک کنند.

مقایسه تاریخی HostGator در مقابل GoDaddy

HostGator در سال 2002 تاسیس شد و GoDaddy در سال 1997 تاسیس شد. بنابراین ، بین تجربیات این شرکت ها شکاف بزرگی وجود دارد.

از یک طرف ، HostGator متعلق به گروه بین المللی استقامتی (EIG) است و بیشتر بر روی خدمات میزبانی وب تمرکز دارد.

از طرف دیگر ، GoDaddy علاوه بر میزبانی وب ، خدمات دیگری نیز ارائه می دهد ، از جمله ثبت دامنه ، گواهینامه های SSL و ارائه دهنده آنلاین برای مشاغل کوچک. در سال 2014 ، GoDaddy با مدیریت بیش از 59 میلیارد نام دامنه به بزرگترین ثبت کننده معتبر ICANN در جهان تبدیل شد.

GoDaddy و HostGator هر دو شرکت معتبر Better Business Bureau (BBB) ​​هستند ، به این معنی که آنها متعهد هستند که مسائل و شکایات مصرف کننده را به روشی منظم حل کنند.

هر دو همچنین بالاترین امتیاز BBB ممکن A + را دریافت کرده اند. HostGator به عنوان بخشی از هاستینگ سبز از راه خود خارج شده است و حتی اعتبارهای معتبر انرژی تجدیدپذیر را نیز خریداری می کند (REC).

مقایسه ویژگی های Hostgator و Godaddy

بر اساس ماهیت و هدف استفاده از وب سایت خود ، ممکن است ویژگی های خاصی را در اولویت قرار دهید. برای کمک به شما در تصمیم گیری که میزبان وب برای ویژگیهایی که شما مهم می دانید ایده آل است ، بگذارید هر ویژگی میزبانی که توسط GoDaddy و HostGator ارائه شده است را بطور جداگانه مقایسه کنیم.

Uptime و Speed ​​- برنده HOSTGATOR

HostGator ضمانت به موقع 99.99٪ به شما می دهد و GoDaddy حداکثر 99.9٪ زمان را ارائه می دهد.
طی یک ماه گذشته (ژانویه 2017) Hostgator در سایت تست ما 100٪ کار کرده است.

شما می خواهید که وب سایت شما بیشتر اوقات در دسترس بازدید کنندگان باشد. ما در گذشته برخی از وب سایت های خود را با این هاست هاست میزبان کرده ایم و دریافتیم که درصد خرابی با GoDaddy بیشتر است ، به خصوص هنگامی که بار روی سرور شما افزایش می یابد. اگر سایت شما به طور مرتب از ترافیک زیادی استفاده می کند ، میزبان بهتر را میزبان می کند.

حتی مدت زمان بارگذاری صفحات وب شما با GoDaddy کمی بیشتر از HostGator است. بسیاری از مشتریان GoDaddy با این مشکل روبرو شده اند و شکایات مربوط به صورت آنلاین در سایتهای مختلف در مورد این موضوع وجود دارد.

در مقایسه ، مشتریان HostGator موارد بسیار کمتری درباره سرعت بارگذاری صفحه یا خرابی گزارش می دهند.

بنابراین ، با تجربه خودمان و با خواندن بررسی های مصرف کننده به صورت آنلاین ، می دانیم که HostGator برای بروزرسانی بالاتر و سرعت بهتر برنده خواهد شد.

عملکرد – (DRAW – هر دو Hostgator & Godaddy در این ویژگی از سطح برخوردار هستند) 

سرورهای HostGator روی Dual Xeon اجرا می شوند ، در حالی که سرورهای GoDaddy روی پردازنده های Intel Core i7 کار می کنند و هر دو به شما امکان می دهند که از لینوکس یا میزبان ویندوز استفاده کنید. به احتمال زیاد سایت شما در هر دو حالت عملکرد قوی خواهد داشت. بنابراین ، هیچ برنده مشخصی از نظر عملکرد وجود ندارد ، اما از تجربه من با هر دو میزبان ، من شخصاً با HostGator در این یکی می روم.

پشتیبانی مشتری – (HOSTGATOR WINNER CLEAR است)

وقتی هزاران بازدید کننده از سایت شما به دلیل برخی اشکالات فنی در وب سایت خود بی تاب می شوند ، نمی خواهید منتظر پشتیبانی باشید. در چنین شرایط اضطراری ، شما ترجیح می دهید یک تیم پشتیبانی فنی داشته باشید که بتواند به سرعت مسئله را برطرف کند.

بنابراین ، یک تیم پشتیبانی مشتری محکم برای هر مدیر وب سایت قیمتی ندارد.

هر دو ارائه دهنده هاستینگ 365 روز در سال پشتیبانی 24/7 ارائه می دهند. با HostGator می توانید از تلفن ، چت زنده ، ایمیل و یا بلیت فروشی استفاده کنید تا به موقع پاسخ دهید و صدور قطعنامه دهید.

با GoDaddy ، شما برای پاسخ تیم تیم پشتیبانی نسبتاً طولانی صبر خواهید کرد. از این رو ، ممکن است مشتریان خصوصاً در مواقع اضطراری با GoDaddy بی تاب شوند.

HostGator برنده واضح است در اینجا به دلیل انعطاف پذیری و زمان پاسخ سریع کارکنان پشتیبانی مشتری خود.

کنترل پنل – (DRAW)

HostGator و GoDaddy هردو دسترسی به صنعت استاندارد cPanel با حساب میزبانی لینوکس را در اختیار شما قرار می دهند.

این کنترل پنل بسیار کاربر پسند است و شما قادر خواهید بود تقریبا بلافاصله استفاده از آن را شروع کنید. شما قادر خواهید بود چندین برنامه مورد نیاز برای سایت خود را تنها با یک کلیک روی هر دو سیستم عامل میزبانی نصب کنید. به راحتی می توانید انتقال فایل ، پایگاه داده و غیره را مدیریت کنید.

اگر می خواهید میزبان ویندوز از هر یک از این دو میزبان را انتخاب کنید ، به عنوان کنترل پنل خود به موازات پارلز پالسک می روید.

ضمانت برگشت پول – (DRAW)

هر دو HostGator و GoDaddy همان مدت تضمین برگشت طولانی مدت 45 روز را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر در این مدت از خدمات آنها رضایت ندارید ، می توانید از انتخاب وب میزبان دیگر خودداری کنید و پول خود را پس بگیرید.

بنابراین ، از لحاظ ضمانت بازگشت پول ، بین این میزبان وب رابطه کاملی برقرار است.

برنامه هاستینگ و مقایسه قیمت ها بین HostGator & خدایی

ویژگی های برنامه میزبانی

برنامه های HostGator دامنه رایگان را در اختیار شما قرار نمی دهد ، اما در هنگام انتخاب هر یک از برنامه های میزبانی GoDaddy ، یک دامنه رایگان بدست می آورید. HostGator همچنین نسبت به GoDaddy تنوع کمتری با میزبانی ویندوز ارائه می دهد.

ما برنامه های میزبانی لینوکس را که توسط هر دو زیر ارائه شده است مقایسه می کنیم.

قیمت گذاری و نوع اشتراک

ارزانترین قیمت برای یک برنامه میزبانی HostGator در حال حاضر 3.95 دلار در هر ماه است (برای برنامه میزبانی مشترک هاچلینگ با اشتراک سه ساله). اما کمترین قیمت برای یک برنامه میزبانی GoDaddy ماهانه 3.99 دلار است (برای برنامه اقتصاد GoDaddy با اشتراک سه ساله یا دو ساله).

واضح است ، GoDaddy گزینه جدیدی را برای تازه وارد ارائه می دهد که شاید در ابتدا مایل به خرج کردن بیش از حد نباشد ، اما مراقب باشید وقتی که بعد از اشتراک 2 ساله تمدید می کنید ، قیمت در هر ماه به 7.99 دلار افزایش می یابد. افزایش در هزینه ها برای بلند مدت!

HostGator به شما امکان انعطاف پذیری کامل را می دهد زیرا می توانید برای حداقل یک ماه یا حداکثر سه سال در کلیه برنامه های میزبانی مشترک خود مشترک شوید..

همین مورد در مورد برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy صادق است ، به جز ابتدایی ترین برنامه ای که برنامه اقتصاد GoDaddy است. برای این برنامه میزبانی ، شما باید حداقل برای سه ماه مشترک شوید.

انواع برنامه هاستینگ

هر دو شرکت طیف وسیعی از برنامه ها را ارائه می دهند:

 • برنامه های میزبانی مشترک
 • برنامه های میزبانی VPS
 • برنامه های میزبانی اختصاصی

حکم – میزبان تمام روز!

پس از مقایسه مقایسه فوق بین HostGator و GoDaddy ، ممکن است بدیهی باشد که میزبان برنده آشکار است.

با این حال ، اگر به دنبال یک شرکت میزبانی هستید که علاوه بر میزبانی ، خدمات دیگری نیز ارائه می دهد ، GoDaddy می تواند یکی از موارد مناسب برای شما باشد.

همچنین ، اگر می خواهید پول کمتری را در ابتدا با یک برنامه میزبانی مشترک ارزان صرف کنید ، سپس GoDaddy می تواند آن را در اختیار شما قرار دهد. حتی از نظر میزبانی ویندوز ، GoDaddy گزینه های برنامه میزبانی بیشتری برای شما دارد.

امیدواریم که اطلاعات فوق با توجه به نیازهای شما به شما در انتخاب مناسب میزبان وب خود کمک کند. ممنون از خواندن!

پست های مرتبط:

 • بهترین گزینه های GoDaddy برای میزبانی
 • لیست میزبان وب که پی پال را می پذیرند
 • معاملات انحصاری – 25٪ تخفیف میزبانی میزبان را دریافت کنید
 • Godaddy vs BlueHost مقایسه
 • میزبانی وب چیست؟?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector