راهنمای بهترین تولید کنندگان فاویکون

آیا از گم شدن وب سایت خود در رقابت خسته شده اید؟ مطمئناً ، شما کارهای زیادی کرده اید که به خودتان نتیجه دهید. شما یک وبلاگ را راه اندازی کرده اید ، سئو شما درجه یک است ، محتوای شما به خوبی نوشته شده و آموزنده است. شما بدون شک به یک نام سایت به یاد ماندنی فکر کرده اید و با یک برنامه گرافیکی بازی کرده اید تا یک لوگوی زیباشناختی را ایجاد کنید. مطمئناً این تنها کاری است که می توانید بکنید ، درست است؟ خوب ، نه کاملاً.


شما نمادهای کوچک را در برگه مرورگر و نوار آدرس خود می شناسید ، که با سایت هایی مانند Youtube ، Facebook و Google مرتبط هستند?

به این نمادها favicons گفته می شود (آیکون های مورد علاقه آیکون های مورد علاقه “aka”) و با وجود اندازه آنها می توانند یک تغییر دهنده بازی برای سایت شما باشند.

چگونه Favicons چگونه می تواند به من کمک کند?

قبل از اینکه به این فکر بیاندازید که یک تصویر با اندازه کوچک می تواند به شما بازاریابی بدهد ، این سناریو را تصویر کنید. شما در حال خرید کیک تولد هستید ، چیزی که وقتی در میان همه هدایا و بادکنک قرار می گیرد ، روی میز قرار می گیرد. شما به نانوایی می روید و پرونده نمایش را مطالعه می کنید. تمام کیک ها به رنگ عالی و یخ زده به نظر می رسند. اما یکی وجود دارد که یک گل روشن به طور مستقیم در مرکز خود دارد. مطمئنا ، این یک گل کوچک است ، اما باعث می شود که کیک از بقیه جدا شود.

یک عطر دلپذیر خوب ، مانند یخ زدن روی کیک ، چشم را به خود جلب می کند. در برگه مرورگر ، میانبرهای قابل کلیک ، لیست نشانک ها و موارد دیگر ظاهر می شود. اگرچه کوچک است ، اما می تواند مارک سایت شما را به رسمیت بشناسد که همانطور که همه ما می دانیم برای دستیابی به مشتریان تکراری مهم است.

آیکن برنامه چیست؟?

نمادهای برنامه نمادهای مربعی کوچک با گوشه های گرد هستند که برای باز کردن یک برنامه روی صفحه تلفن هوشمند شما فشار می دهند. بیشتر ژنراتورهای مورد علاقه من که در زیر ذکر شده اند نیز می توانند به شما در تولید نماد برنامه برای برنامه شما کمک کنند.

این ژنراتورهای Favicon و برنامه ها واقعاً منابع رایگان مفیدی برای استفاده از توسعه دهندگان برنامه هستند ، زیرا آیکون های برنامه با وضوح بالاتر به دلیل انتشار مدل های جدیدتر گوشی های هوشمند ، دائماً مورد نیاز هستند..

چگونه می توانم یک Favicon درست کنم

Favicons برای عملکرد به بهترین شکل باید در قالب ها و اندازه های خاصی باشد. محبوب ترین و در نتیجه پرکاربردترین قالب ها عبارتند از: .ico و .pnp در اندازه های 16 16 16 یا 32 32. من معمولاً موارد دلخواه خود را به عنوان “favicon.ico” با اندازه پیکسل 32 32 ذخیره می کنم.

این خوب و خوب است ، شما ممکن است فکر کنید ، اما من واقعاً وقت ندارم که روی رایانه خود شنا کنم و یک نماد کوچک بسازم. خبر خوب این است که ، لازم نیست!

با استفاده از ابزار طراحی آنلاین می توانید مزایای داشتن یک فاویکون را به راحتی و به سرعت به دست آورید.

در اینجا بیست عکس برتر ما برای بهترین تولیدکننده های فاویکون ارائه شده است.

RealFaviconGenerator.net

عملی و واضح است ، این ابزار به شما امکان می دهد مقصد مورد علاقه خود را انتخاب کنید. آیا به دنبال نماد تلفن هستید؟ نماد تب وب سایت؟ در هر صورت ، شما پوشیده اید. فقط بستر خاصی را که برای آن قالب بندی می کنید انتخاب کنید و به مسابقات نرسیدید.

این وب سایت گزینه های زیادی برای سفارشی سازی به شما می دهد ، کدهای HTML لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، و حتی به شما امکان می دهد تا یک مورد دلخواه موجود را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید پیشرفت هایی را انجام دهید؟.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .svg

Genfavicon.com

اگر از قبل نمادی برای آماده سازی دارید ، اما در مورد چگونگی برداشتن آن و / یا ذخیره کردن آن در قالب مناسب ، مشتاقانه هستید. با یک رابط کاربری ساده ، این ابزار تصویر شما را در چند دقیقه آماده می کند. فقط بارگذاری و ذخیره کنید.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 4 مگابایت
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .gif ، .png

Favicon-Generator.org

با این سایت می توانید نماد خود را چند روش مختلف ایجاد کنید؛ تصویری از خود را بارگذاری کنید ، هر طور که دوست دارید آنرا بردارید ، یا از یک پایگاه داده قابل جستجو برای تصاویر از پیش ساخته انتخاب کنید. Favicon-generator شما را قادر می سازد نه تنها برای مرورگرهای وب در دسک تاپ ، بلکه در دستگاه های تلفن همراه در سیستم عامل ها و برنامه های iOS ، نمادهایی تولید کنید..

بر خلاف برخی دیگر از موتورهای جستجو favicon ، می توانید انتخاب کنید تا تصویر خود را با حرف ، کلمه کلیدی یا حتی یک عدد کاهش دهید. اگرچه گزینه های ویرایش زیادی ندارید ، این سایت HTML لازم را برای نمایش Favicon در سایت شما ایجاد می کند.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 6 مگابایت
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .gif

Favicongenerator.com

به سادگی تصویر خود را در سایت بارگذاری کنید و بهترین نسبت ها را انتخاب کنید. اندازه های 16px ، 24px ، 32px ، 48px و 64px در منوی کشویی ارائه می شوند. سپس می توانید موارد دلخواه خود را با دستورالعمل های ارائه شده HTML تنظیم کنید.

اگرچه تا حدودی فاقد ویژگی های ویرایش آیکون است ، این وب سایت اطمینان می دهد که کدهای آن در حال حاضر هستند و HTML آنها همیشه با پیشرفت سریع فناوری در حال انجام است.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 2 مگابایت
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .gif

Logaster.com

این وب سایت به شما امکان می دهد تا در چند دقیقه صرفاً یک علاقه مندی را ایجاد کنید. فقط کافی است نام شرکت خود را تایپ کنید ، پیش زمینه خود را از قبل ترسیم کرده و سفارشی سازی آرم خود را شروع کنید. پس از ساختن نماد خود ، سایت به شما امکان می دهد تا مورد علاقه خود را تهیه کنید. Logaster به شما امکان می دهد تا موارد دلخواه را برای کاربران دستگاه همراه iOS Apple (iPhone ، iPod Touch یا iPad) سازگار کنید..

Logaster به شما آزادی زیادی می دهد تا بتوانید تصویر خود را شخصی سازی کنید ، و با سبک های گرفته شده از آرم موجود ، مجموعه ای مطابق از تصاویر مارک تجاری خود را دارید.

بارگذاری تصویر: نه

Favicon.pro

کلاسیک دیگر ، این مولد فاویکون به شما امکان می دهد تا تصویر خود را به یک پرونده .ico تبدیل کنید. اندازه نماد مورد نظر خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید (16 × 16 ، 32 × 32 ، 48 × 48 ، 64 × 64 و 128 128 ابعاد ارائه شده هستند) و کد HTML شما تولید و آماده است.

بارگذاری تصویر: بله ، تا 175 کیلوبایت
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .gif ، .png

Favikon.com

شما می توانید از این ژنراتور برای بارگذاری ، برش و بارگیری تصویر خود در قالب .ico یا .png استفاده کنید. اگرچه این سایت کدهای HTML را ارائه نمی دهد ، اما نمادهایی با کیفیت تصویر تولید می کند و برای کسی که نیاز به تبدیل سریع پرونده داشته باشد مناسب است. به علاوه ، پیش نمایش آیکون دریافت می کنید ، که همیشه یک ویژگی خوب است.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .gif ، .png

Favicomatic.com

طراحی بی نظیر این وب سایت مطمئناً هنگام ایجاد می خندید. پرونده خود را بارگذاری کنید تا آن را به پرونده .ico یا .png تبدیل کنید و کد شما آماده است. در حالی که پیش نمایش نماد خود را دریافت نمی کنید ، می توانید تصویر را در تنظیمات پیشرفته تنظیم کنید. همچنین شما می توانید کدهای مورد نیاز برای قرار دادن تصویر خود را بر روی سیستم عامل های مختلف دریافت کنید.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 2 مگابایت
قالبهای قابل بارگیری: .gif ، .jpg ، .png

Favicon.cc

شما می توانید با استفاده از این ژنراتور ، راه خود را برای انتخاب favicon مناسب کلیک کنید. در واقع ، به معنای واقعی کلمه به سادگی پر کردن پیکسل ها در جعبه طراحی است. می توانید رنگ و بوی کلیک های خود را تغییر دهید ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد نداشتن آن رنگ های شرکت در خط مقدم نیست.

شما همچنین می توانید یک تصویر را بارگذاری کنید و آن را به صورت کارآمد به پسوند .ico تبدیل کنید.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 5 مگابایت
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .gif ، .png ، .bmp ، .ico ، .cur

Favico.com

یک ابزار ساده برای تبدیل ، این سایت به شما امکان می دهد تا عکسی را انتخاب کنید و اندازه آن را به 16 × 16 یا 32 32 اندازه دهید. پیش نمایش تصویر به شما داده می شود زیرا در برگه مرورگر جستجو خواهد شد و ژنراتور کد HTML مورد نیاز برای قرار دادن آیکون خود را برای کار فراهم می کند..

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 500 KB
قالبهای قابل بارگیری: .gif ، .jpg ، .png

Antifavicon.com

یک چرخش منحصر به فرد در مورد علاقه های شما ، این سایت آیکون های بدون متن و متن را ایجاد می کند. شما به سادگی خط “بالا” و “پایین” خود را تایپ می کنید ، و می توانید از گزینه های شخصی سازی استفاده کنید تا گزینه های مختلف قلم و رنگ های پس زمینه را امتحان کنید. سریع و آسان ، این برای کسانی که به دنبال یک راه حل ساده برای نیازهای مورد علاقه خود هستند ، مناسب است.

بارگذاری تصویر: نه

ژنراتور Favicon آنلاین Webestools

می توانید تصویری از انتخاب خود بارگذاری کرده و ویرایش های مورد نظر خود را به راحتی انجام دهید ، یا به سادگی با ذکر این سایت شروع کنید و روی ویرایشگر کلیک کنید. شما می توانید مربع 16 × 16 و 32 × 32 را انتخاب کنید ، و می توانید پس از اتمام کار ، پیش نمایش مورد علاقه خود را پیش نمایش دهید.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .pnp ، .gif

Faviconit.com

این ابزار به شما امکان می دهد تا نه تنها موارد دلخواه خود بلکه هدرهای HTML و نمادهای لمسی اپل تولید کنید. در تنظیمات پیشرفته ، می توانید به راحتی نام ، پوشه و نسخه مورد علاقه خود را تغییر دهید.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .png ، .bmp ، .gif

Faviconr.com

اگر به دنبال یک ژنراتور با زنگ و سوت زیاد نیستید ، این ممکن است ابزاری برای شما باشد. یک مبدل کلاسیک و سر راست ، تمام کاری که باید انجام دهید بارگذاری تصویر شما است. رابط کاربری تمیز و آسان برای استفاده است ، و دستورالعمل هایی برای به روزرسانی و اجرای فاویکون شما در وب سایت ارائه می شود.

بارگذاری تصویر: بله ، حداکثر 150 KB
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .png ، .gif

ژنراتور فاویکون

این ابزار no-frills به شما امکان می دهد تا تصویر خود را بارگذاری کرده و آن را به یک پرونده .ico تبدیل کنید. می توانید نحوه برش ، نسبت های آن را انتخاب کنید و همچنین جلوه هایی را اضافه کنید تا نمادتان به همان اندازه وب سایت شما بی نظیر باشد.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .gif ، .bmp

Apple-Touch-Icon و Favicon Generator

در حالی که هیچ ویژگی ویرایش ارائه نشده با این ژنراتور وجود ندارد ، این یک روش ساده برای تبدیل تصویر شما به اندازه و قالب مورد نظر است. دستورالعمل ها و HTML مورد نیاز ارائه شده است ، و این سایت همچنین می تواند برای بسیاری از سیستم عامل های دیگر نمادهایی تولید کند.

تصویر قابل بارگیری: آره
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .jpeg ، .gif

Icoconvert.com

این وب سایت یک ابزار رایگان برای بارگذاری و ویرایش موارد دلخواه شما ارائه می دهد. به سادگی عکس خود را انتخاب کنید ، آن را به صورت دستی برش دهید و با سبک ها و اندازه های مختلفی که در دسترس شماست ، از آن لذت ببرید. رابط کاربری بسیار کاربر پسند است و بارگیری محصول نهایی اسنپ است.

تصویر قابل بارگیری: آره
قالبهای قابل بارگیری: .png ، .jpg ، .bmp

Favicon.io

اگر می خواهید با یک جستجوی کلمات مبتنی بر کلمات بروید ، این سایت راهی آسان برای تحقق همین کار را ارائه می دهد. متن دلخواه خود را تایپ کنید و از شخصی سازی نماد خود سرگرمی کنید. می توانید قلم ، اندازه متن ، رنگ را تغییر دهید و حتی نامه های خود را در برابر پس زمینه شفاف قرار دهید. سپس می توانید محصول نهایی را در یک پرونده .ico یا .pnp بارگیری کنید.

تصویر قابل بارگیری: نه

FavIcon از عکسها

این یک ابزار عالی است اگر می خواهید کمی پیازاز اضافی به علاقه مندی های خود اضافه کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عکس یا تصاویر خود را بارگذاری کنید ، و می توانید انواع انیمیشن های جالب ، مرزها ، متن و جلوه ها را اضافه کنید. موارد زیادی برای بازی کردن وجود دارد و وقتی از کار خود راضی هستید ، دستورالعمل های HTML و آپلود ارائه می شود.

تصویر قابل بارگیری: آره
قالبهای قابل بارگیری: .gif، .jpg، .ico، .pnp

Xiconeditor.com

این که آیا شما ترجیح می دهید چیزی را از چیزی ایجاد کنید یا فقط می خواهید یک تصویر موجود را قالب بندی کنید ، این ابزار رایگان به شما امکان می دهد تا نماد مناسبی را برای سایت خود تهیه کنید..

ابزارهای ویرایش گسترده شامل قالب بندی متن شما ، تغییر رنگ پس زمینه و موارد دیگر. رابط کاربری ساده است و می توانید قبل از صادرات نهایی ، همه تصاویر را پیش نمایش کنید. خیلی سرویس پذیر نیست برای یک سرویس رایگان.

بارگذاری تصویر: آره
قالبهای قابل بارگیری: .jpg ، .gif ، .bmp ، .png .ico

چگونه Favicon خود را بارگذاری کنم?

اکنون که مورد علاقه خود را تهیه کرده اید ، وقت آن رسیده که آن را در سایت خود بارگذاری کرده و آن را به کار خود درآورید. نگران نباش آسانتر از چیزی است که فکر می کنید فقط این مراحل را دنبال کنید.

1. وارد پرونده خود شوید مدیر پروتکل انتقال (ftp: // [ایمیل محافظت شده])

2. پرونده (های) favicon.ico خود را بارگذاری کنید به پوشه فهرست اصلی خود معمولاً به عنوان “www” یا “public_html” ذکر شده است ، این در واقع پادشاه سلسله مراتب پوشه شما است. اینجاست که پرونده های مورد علاقه خود را قرار می دهید.

3. index.htm را باز کنید (یا header.php برای کاربران WordPress) و کد زیر را بعد از برچسب عنوان قرار دهید:

>

لطفاً توجه داشته باشید که ظاهر شدن فاویکون شما تا دو روز طول می کشد.

با وجود صدها هزار وب سایت که هر روز برپا می شوند ، متوجه می شوند محتوای شما اغلب می تواند مثل تلاش برای جابجایی شن در ساحل احساس کند. برای اینکه متوجه شوید باید تمام توقف ها را بیرون بکشید. اکنون که موارد دلخواه خود را به وب سایت خود اضافه کرده اید ، یک قدم به هدف رسیدن به موفقیت در اینترنت خود نزدیک هستید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector