بهترین بلندگوهای بلوتوث برای خانه ، دفتر یا استودیو در سال 2020

من نمی توانم بدون پخش موسیقی در پس زمینه خانه خود کار کنم. به نظر می رسد وقتی لیست های پخش دلخواه خود را که از بلندگوهای من بیرون می آید ، کارهای بیشتری انجام می دهم. مانند بسیاری از افراد دیگر که از خانه کار می کنند ، داشتن صدای مناسب در خانه یا استودیوی شما می تواند باعث افزایش بهره وری و لذت بردن از کار از خانه شود.


بلندگوهای بلوتوث کوچک ، راحت و مقرون به صرفه هستند. آنها به فضای بسیار کمتری نسبت به یک بلندگو استاندارد احتیاج دارند و تقریباً در هر جای آن قابل حمل هستند. بسیاری از دستگاه های مدرن دارای بلندگوهای داخلی هستند ، اما عملکرد آنها به همان خوبی که ما می خواهیم انجام نمی دهند.

از آنجا که بلندگوهای بلوتوث دستگاههایی مستقل هستند ، کیفیت صدای بهتری نسبت به همتایان داخلی خود ارائه می دهند. اگر به دنبال بلندگو بلوتوث با کیفیت بالا برای خانه یا استودیوی خود هستید ، محصولات زیادی برای انتخاب وجود دارد.

در واقع ، حتی ممکن است شما با انتخاب گسترده وسیع ، کمی احساس ترس کنید. خوشبختانه ، هنگامی که می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، پیدا کردن بهترین بلندگو بلوتوث برای نیازهایتان برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

Contents

چرا باید بلندگوی بلوتوث را برای دفتر خانه یا استودیوی خود بدست آورید

دفتر خانه شما مکانی است که می توانید در آن استراحت کنید و کارهایی را انجام دهید. همچنین مکانی است که تمایل دارد یکی از مناطق کوچکتر خانه شما باشد. از آنجا که شانس خوبی وجود دارد که دفتر شما فضای زیادی نداشته باشد ، بلندگو بلوتوث جایگزین خوبی برای یک سیستم استریو سنتی است.

بیشتر افراد ترجیح می دهند سیستم استریو خود را درون اتاق نشیمن یا گاراژ نگه دارند. اندازه جمع و جور بلندگو بلوتوث امکان گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را در داخل دفتر خانه یا استودیوی شما فراهم می کند ، و قرار دادن آن در میز کامپیوتر به اندازه کافی کوچک است.

هنگام گوش دادن به موسیقی در یک دفتر یا استودیو ، اکثر مردم نمی خواهند صدای بلندی را که توسط یک سیستم استریو بزرگ تولید شده است. بلندگوهای رایانه ای به اندازه یک سیستم اختصاصی استریو بلوتوث نیستند ، اما ممکن است در تولید سطح کیفیت صدا که می توانید از بلندگوی بلوتوث دریافت کنید ، مشکل داشته باشند.

شما حتی ممکن است به دو بلندگو احتیاج نداشته باشید و از آنجا که بلندگو بلوتوث یک محصول واحد است ، هزینه کمتری نسبت به گزینه های دیگر دارد. این می تواند صدای ملایمی به شما ببخشد و به شما امکان گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را بدهد و شما می توانید حجم آن را به اندازه کافی کم نگه دارید تا از مزاحمت سایر افراد در خانه یا استودیوی خود جلوگیری کنید.

چه کسی باید بلندگو بلوتوث قابل حمل را خریداری کند?

اگر صاحب رایانه لوحی یا تلفن هوشمند هستید ، احتمالاً از گوش دادن به موسیقی لذت خواهید برد. مشکلی که در مورد این دستگاه ها وجود دارد این است که آنها برای تولید صدا با کیفیت بالا طراحی نشده اند. در حقیقت ، بلندگوهایی که در بیشتر دستگاه های کوچک ساخته شده اند ، مطلوب خود را رها می کنند.

بلندگو بلوتوث برای هر کسی که یک دستگاه کوچک داشته باشد ، یک محصول عالی است و می تواند کیفیت صدا را به اندازه کافی مناسب برای رادیو اینترنت ، پادکست ها و موسیقی گاه به گاه ارائه دهد. از آنجا که بلندگوهای قابل حمل بلوتوث دارای باتری قابل شارژ هستند ، تقریباً در هر مکانی قابل حمل و استفاده هستند.

برخی از افراد بلندگو بلوتوث خود را به ساحل می برند و برخی دیگر ترجیح می دهند از آن در پارک لذت ببرند. استودیو یا دفتر خانه برخی از بهترین مکان ها برای لذت بردن از کیفیت صدای استثنایی است که توسط بلندگو مدرن بلوتوث تولید می شود.

تقریباً هر تلفن هوشمند جدید دارای فناوری بلوتوث است که به شما امکان می دهد صدای بی سیم را پخش کنید. هنگامی که بلندگو دارید ، می توانید آن را با دستگاه مورد علاقه خود همگام سازی کرده و با فاصله حدود 30 فوت به موسیقی گوش دهید.

بسته به بلندگو ، دامنه ممکن است طولانی تر یا کوتاه باشد. اگر از گوش دادن به موسیقی لذت می برید و تلفن هوشمند یا دستگاه مشابه خود را دارید ، می توانید از داشتن بلندگو بلوتوث قابل حمل بهره مند شوید.

بهترین بلندگو بلوتوث: مواردی که باید در نظر بگیرید

چرا-بلندگوهای بلوتوث

هنگام خرید بهترین بلندگو بلوتوث برای نیازهای خود ، باید چندین نکته را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید دامنه است. خریداران بلندگو بلوتوث که دامنه زیادی را ارائه نمی دهند ، برای مصرف کنندگان این اشتباه است.

قرارگیری بلندگو نیز بسیار مهم است. چندین محصول جدید دارای محدوده سیگنال بین 100 تا 150 پا هستند. برخی از محصولات وجود دارد که سیگنال تا 200 پا را ارسال می کنند ، اما قدرت سیگنال در معرض موانع قرار دارد ، بنابراین حتی اگر محصولی دامنه 200 فوت را تبلیغ کند ، بعید نیست که در واقع 200 فوت از منبع فاصله داشته باشد.

غیر معمول نیست که برخی از بلندگوهای بلوتوث به عنوان امکان پخش صدای استریو تبلیغ شوند. هنگامی که یک آهنگ موسیقی به روشی خاص ضبط می شود ، می توانید صدای سازهای مختلفی را که از بلندگوهای مختلف بیرون می آیند ، بشنوید.

متأسفانه ، صدای استریو همیشه از طریق بلندگو که از بلوتوث استفاده می کند به خوبی انتقال نمی یابد زیرا آنها معمولاً فقط یک درایور واحد دارند. برای تولید بلندگو صدای استریو ، حداقل باید دو درایور داشته باشد ، و می فهمید که بسیاری از بلندگوهای قابل حمل فقط یک درایور دارند.

نسخه های بلوتوث و عمر باتری

هنگام خرید بلندگو بلوتوث ، متوجه خواهید شد که بیشتر مارک ها نسخه بلوتوثی را که توسط محصول استفاده می شود ، تبلیغ می کنند. امروز ، نسخه اول تقریباً هرگز استفاده نمی شود ، اما هنوز هم بسیاری از بلندگوها را پیدا می کنید که با نسخه 2.1 اجرا می شوند. به دلیل مزایای آن ، اکثر بلندگوهای مدرن از بلوتوث نسخه 4.0 استفاده می کنند.

درک این نکته مهم است که نسخه های مختلف برای اهداف مختلف است. به عنوان مثال ، بیشتر ردیاب های بدنسازی از 4.0 استفاده می کنند زیرا امکان جمع آوری داده ها را فراهم می آورد. دستگاه هایی که فقط نیاز به انتقال موسیقی دارند می توانند به خوبی با نسخه 2.1 کار کنند. تعداد نسخه بالاتر همیشه به معنای بهتر بودن نیست.

با این حال ، نسخه 2.1 جریان قابل توجهی سریعتر از نسخه قبلی ارائه می دهد. عمر باتری یکی دیگر از ویژگی های مهم مورد توجه است. اگر قصد دارید از بلندگو خود در داخل خانه استفاده کنید ، باید همچنان به عمر باتری توجه داشته باشید.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی می خواهید بلندگو را با خود ببرید و به موسیقی از خانه یا استودیوی خود گوش دهید. اگر هدف اصلی شما برای بلندگو استفاده از آن در اطراف خانه است ، باید مدت زمان باتری چهار تا پنج ساعت کافی باشد. برای سفرهای کمپینگ ، عمر باتری طولانی تری خواهید داشت.

همه بلندگوهای بلوتوث از باتری استفاده نمی کنند ، به همین دلیل مهم است که منبع انرژی را در نظر بگیرید. بسیاری از جدیدترین بلندگوها را می توان به یک پریز برق معمولی وصل کرد ، اما مدل های دیگری نیز وجود دارند که از باتری استفاده می کنند. بعضی از بلندگوها باید با کابل شارژ USB شارژ شوند ، بنابراین می توانند به یک رایانه وصل شوند.

کیفیت صدا

از آنجا که تمام ویژگی داشتن بلندگو بلوتوث گوش دادن به صدا است ، کیفیت صدا که تولید می کند بسیار مهم است.

بسیاری از مردم تصور می کنند که قیمت بالاتر با کیفیت صدای بهتر برابر است. در بسیاری موارد ، یک قیمت بالاتر نشان دهنده صدای بهتر است ، اما تصور اینکه این همیشه صادق باشد ایده خوبی نیست.

برخی بلندگوها وجود دارند که برای باس ساخته شده اند و برخی دیگر برای ترفندها بهینه شده اند. متأسفانه ، شما نمی توانید بلندگو را قبل از خرید تست کنید ، بنابراین باید به توضیحات محصول توجه کنید و بدانید که آیا این در اصل برای باس یا سه گانه طراحی شده است یا خیر..

از کجا استفاده خواهید کرد?

افراد زیادی بلندگو بلوتوث را خریداری می کنند و از آن در خانه استفاده می کنند. با وجود اندازه جمع و جور ، کیفیت صدای بلندگو ممکن است شما را غافلگیر کند. بلندگو مدرن بلوتوث به عنوان راهی عالی برای خلاص شدن از شر استریو قفسه کتاب قدیمی ارائه می دهد.

اگر بهترین اسپیکر را برای خانه یا استودیو خود می خواهید ، حتماً بازده وات را بررسی کنید. بلندگو با وات بالاتر قادر به پر کردن اتاق های بزرگتر با صدا است.

همچنین باید بلندگو را همراه با دو درایور صوتی در نظر بگیرید که با روشن شدن صدا ، کیفیت صدا را بالا نگه می دارد. شایان ذکر است که برخی از بلندگوها می توانند به هم متصل شده و جلوه صوتی فراگیر ارائه دهند.

هنگامی که از استفاده از بلندگو در خانه خود خسته شدید ، می توانید آن را در فضای بیرون ببرید یا آن را در دوش روشن کنید. در زیر ، جدول و بررسی برخی از بهترین بلندگوهای بلوتوث موجود را پیدا خواهید کرد و با انتخاب یکی از محصولات موجود در لیست ، می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بلندگوتصویرامکاناتامتیاز / قیمت
بهترین انتخاب جیمیBose SoundLink Bluetooth بلندگو IIIپنل دکمه سیلیکونی در برابر گرد و غبار و خاک محافظت می کند

می توانید صوتی را تا 14 ساعت با یک بار شارژ پخش کنید

4.6 از 5 ستاره

$ $ $

بهترین بلندگوهای بلوتوث فرمانبلندگوهای بلوتوث ، بلندگو بلوتوث SoundPal Cube F1 5 Wattپخش 6 تا 8 ساعته از یک شارژ کامل

درایور 5 واتی

دامنه اتصال در حدود 30 فوت است

4.2 از 5 ستاره

$

آمازون اکو سیاهمی توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از Pandora ، Spotify ، Amazon Music و موارد دیگر پخش کنید

در کنار پخش موسیقی ، بلندگو قادر به پاسخگویی به سوالات ، ارسال ترافیک ، خواندن کتابهای صوتی و موارد دیگر است

4.4 از 5 ستاره

$ $

بهترین بلندگوهای بلوتوثبلندگو بلوتوث بی سیم JBL Xtreme قابل حمل سیاهرادیاتورهای منفعل خارجی

اسپیکر ضد اسپلش

حداکثر 15 ساعت زمان بازی با یک بار هزینه

به طور همزمان به سه دستگاه مختلف وصل شوید

4.4 از 5 ستاره

$ $ $

ب&بازی توسط بنگ & بلندگو بلوتوث قابل حمل Olufsen Beolit ​​1524 ساعت صدا با شارژ کامل

240 وات قدرت اوج

صدا True360

4.2 از 5 ستاره

$ $

بلندگوهای بلوتوث زیر 200 دلاربلندگو بلوتوث TRAKK GLOW LED 4.0 ، 360 درجه 20Wتنظیمات نور LED ، از جمله نور حشرات و ویژگی انتشار SOS

حداکثر 10 ساعت پخش از یک شارژ کامل.

امتیاز ضد آب IPX5

4.2 از 5 ستاره

$ $

بلندگو بلوتوث سیاه و سفید Bose SoundLink Color8 ساعت پخش از یک شارژ کامل

بلندگو می تواند از صدای صوتی استفاده کند

پورت Aux و USB (برای شارژ)

4.5 از 5 ستاره

$ $

بلندگوی بی سیم قابل حمل DKnight Big MagicBox Bluetooth 4.0درایورهای آکوستیک 20 واتی

پخش 12 ساعته از یک شارژ کامل

4.3 از 5 ستاره

$ $ $

بلندگوهای بلوتوث زیر 100 دلاربلندگوی بلوتوث 4.1 قابل حمل ضد آب ضد آب Neojdx Mavenصوتی را از IOS ، Mac ، Android یا رایانه شخصی Apple خود پخش کنید

می توانید کارت های دیسک U ، TF و SD را بخوانید

24 ساعت صدا از یک شارژ کامل

3.7 از 5 ستاره

$

بلندگوی بلوتوث سیم کشی Zhicity V4.2 صدا خانگیرادیاتور غیر فعال داخلی

باس بسیار قوی برای بلندگو کوچک

3.8 از 5 ستاره

$

بلندگو بلوتوث Levitating قابل حمل ZVOLTZ ، با بلوتوث 4.0صدای سه بعدی را هنگام پخش در هوا پخش می کند

فناوری بلوتوث 4.0

بلندگو تعریف 5W سلام

4.3 از 5 ستاره

$ $

بلندگوهای بلوتوث زیر 50 دلاربلندگو بلوتوثی Anker SoundCoreبلوتوث 4.0 با دامنه 66 پا

حداکثر 24 ساعت از هزینه کامل

تنگ ، باس ترد

4.6 از 5 ستاره

$

بلندگو بلوتوث بهترین انتخاب جیمی

Bose SoundLink Bluetooth بلندگو III

Bose یک شرکت مشهور است و برخی از بهترین اسپیکرهای قابل حمل را در بازار تولید می کند. بلندگو بلوتوث Bose SoundLink III انتخاب برتر ما است زیرا ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد و کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهد.

می توانید این بلندگو را به دستگاه بی سیم خود وصل کرده و از آن برای پخش موسیقی مورد علاقه خود استفاده کنید. این دستگاه با تبلت ، تلفن های هوشمند و دستگاه های بلوتوث کار می کند. در مقایسه با اکثر محصولات رقیب ، این بلندگو عملکرد صوتی را ارائه می دهد که در یک لیگ کاملا متفاوت است.

اگرچه به نظر می رسد جمع و جور و همه کاره باشد ، Bose SoundLink Bluetooth Speaker III به هیچ عنوان سازش ایجاد نمی کند. قابلیت حمل عالی دارد و مشخصات نازک دارد.

یک پنل دکمه سیلیکونی در برابر گرد و غبار و گرد و غبار محافظت می کند ، و از آنجا که دارای باتری قابل شارژ است ، این بلندگو بلوتوث می تواند با یک بار شارژ صدا را تا 14 ساعت پخش کند.

این سخنرانان را در AMAZON خریداری کنید

بهترین بلندگوهای بلوتوث فرمان

بلندگوهای بلوتوث ، بلندگو بلوتوث SoundPal Cube F1 5 Watt

اگر به دنبال بلندگو هستید که دارای ویژگی فرمان صوتی است ، پس این محصول ارزشمند است که مورد توجه قرار گیرد. از آنجا که این بلندگو بی سیم است ، می توانید از آن در میز کار خود استفاده کنید یا آن را در یک سفر کمپینگ ببرید. از یک درایور پنج واتی برای ارائه کیفیت صدای واضح استفاده می کند و برای صدای عمیق و غنی از رادیاتور منفعل استفاده می کند.

با محدوده اتصال در حدود 30 فوت ، دیگر نباید در استفاده از این بلندگو در اطراف خانه بیش از حد مشکل داشته باشید. با تمام دستگاه های بلوتوث سازگار است ، به شما امکان می دهد به هر وسیله ای که در اختیار دارید متصل شوید.

SoundPal Cube F1 می تواند از طریق لپ تاپ ، دسک تاپ ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند شما صدا پخش کند و برای دستگاه هایی که مجهز به بلوتوث نیستند ، جک صوتی 3.5 میلی متری دارد. با وجود باتری قابل شارژ داخلی ، می توانید تا هشت ساعت زمان بازی دریافت کنید.

هنگامی که شما نیاز به برقراری تماس در حین رانندگی دارید ، می توانید از ویژگی فرمان صوتی مفید و میکروفون داخلی استفاده کنید. SoundPal Cube F1 به شما امکان می دهد تا در حین حرکت به صدای مورد علاقه خود گوش دهید ، اما استفاده از آن در یک دفتر یا استودیو نیز عالی است.

اطلاعات بیشتر در مورد آمازون را ببینید

آمازون اکو سیاه

یکی از هوشمندترین بلندگوهای بلوتوث موجود Amazon Echo است که می تواند آهنگ های مورد علاقه شما را از Pandora ، Spotify و Amazon Music پخش کند. شما می توانید کل دستگاه را با استفاده از چیزی غیر از صدای خود کنترل کنید.

با داشتن رادیوی 360 درجه ای همه کاره ، قادر به پر کردن یک اتاق با صدای همهجانبه است. می توانید از کنترل صوتی Amazon Echo استفاده کنید تا دستگاه آنچه را که برای انجام آن لازم است انجام دهد.

از آنجایی که Amazon Echo دارای صدای صوتی گسترده ای است ، می تواند صدای شما را از آن طرف یک اتاق بزرگ بشنود و حتی هنگام پخش موسیقی گوش کند.

برخی از آنها Amazon Echo را بلندگو هوشمند خوانده اند ، و قادر به پاسخگویی به سوالات ، گزارش ترافیک ، خواندن کتابهای صوتی و ارائه اطلاعات در مورد مشاغل محلی است.

شما حتی می توانید از Amazon Echo برای کسب آخرین امتیازات ورزشی استفاده کنید. اگر تصمیم دارید بلندگو را به Nest وصل کنید ، می توانید از آن برای کنترل ترموستات ، سوئیچ ها و چراغ ها استفاده کنید. بسیاری از مصرف کنندگان قبول دارند که Amazon Echo بهترین بلندگو بلوتوثی است که در دسترس است.

درباره آمازون بیشتر بخوانید

بهترین بلندگوهای بلوتوث که پول می توانند خریداری کنند

بلندگو بلوتوث بی سیم JBL Xtreme قابل حمل سیاه

اگر به دنبال بهترین بلندگوهای بلوتوثی هستید که پول می تواند بخرد ، JBL Xtreme را در نظر بگیرید. کیفیت صدای منتقل شده توسط این دستگاه به اندازه کافی خوب است که باعث می شود شما باس را ببینید ، احساس کنید و بشنوید. دارای رادیاتورهای منفعل خارجی دوگانه است ، که به اثبات قدرت بلندگو کمک می کند.

از آنجا که این بلندگو ضد پاشش است ، هنگام قرار گرفتن در معرض ریزش و باران ، شکسته نمی شوید. در حقیقت ، می توان آن را در زیر آب شیر آب تمیز کرد. با این حال ، کاملاً ضد آب نیست ، بنابراین هرگز نباید آن را به طور کامل در زیر آب غوطه ور کنید.

از JBL Xtreme می توان برای برقراری تماس استفاده کرد و با لمس یک دکمه می توانید بلندگوهای لغو سر و صدا را فعال کنید. دارای یک باتری قابل شارژ داخلی است که حداکثر 15 ساعت زمان بازی را با یک بار شارژ در اختیار شما قرار می دهد.

JBL Xtreme را می توان با درگاه USB دوگانه شارژ کرد و می تواند به صورت بی سیم به سه تبلت یا تلفن هوشمند متصل شود. اگر به دنبال صدای برتر هستید و یکی از بهترین بلندگوهای بلوتوث را که می تواند خریداری کند ، می خواهید ، دریافت این محصول را در نظر بگیرید.

بررسی های بیشتر در مورد آمازون را بخوانید

ب&بازی توسط بنگ & بلندگو بلوتوث قابل حمل Olufsen Beolit ​​15

در اینجا ما محصول برتر دیگری داریم و این برای مشتریانی است که هزینه زیادی برای خرج کردن دارند. با وجود اندازه جمع و جور ، این بلندگو بیشتر از صدای کافی برای پر کردن یک اتاق کامل تولید می کند.

وقتی نمی خواهید دیگران را آزار دهید ، صدا می تواند به اندازه کافی کم شود تا هوس صدای شما با کیفیت بالا را برآورده کند ، و پس از ترک همه ، می توانید جلد صدا را بالا بگیرید و از عملکرد صدای برتر لذت ببرید.

این بلندگو یکی از بهترین مواردی است که پول می تواند بخرد و با صدای True360 خود مشکلی در پر کردن دفتر خانه یا استودیوی شما با صدا نخواهد داشت.

باتری با شارژ کامل ، 24 ساعت صدا را به شما می دهد و شما می توانید از انفجار لذت ببرید & صدای امضای Olufsen. هر جنبه ای از این بلندگو از مواد پریمیوم ساخته شده است و برای قابلیت حمل ، نوار چرمی داخلی دارد.

اتصال بلوتوث به شما امکان می دهد این بلندگو را به دستگاه های موردعلاقه خود متصل کنید ، و حتی به شما امکان دسترسی به اشتراک گذاری های اجتماعی را می دهد. ب&O PLAY 240 وات قدرت اوج را تحویل می دهد ، که به اندازه کافی برای خنثی کردن خانه شما است.

بررسی های بیشتر در مورد آمازون را بخوانید

بهترین بلندگوهای بلوتوث زیر 200 دلار

بلندگو بلوتوث TRAKK GLOW LED 4.0 ، 360 درجه 20W

TRAKK Glow ظاهری جسورانه و عملکرد عالی بلوتوث 4.0 ارائه می دهد. با داشتن 20 وات قدرت ، مشکلی در ارائه سطح کیفیت صدا که از بلندگوهای داخلی تبلت یا گوشی هوشمند شما بالاتر است ، ندارد. TRAKK Glow با داشتن امتیاز ضد آب IPX5 ، بلندگو خوبی برای مدیریت عناصر در هنگام مسافرت است. چراغ های LED فعال در برنامه هنگام کمپینگ بسیار عالی هستند ، خصوصاً با تنظیم نور حشرات ، که برای دور نگه داشتن حشرات مفید است.

این بلندگو برای اندازه خود دارای باس باورنکردنی است و پس از شارژ کامل باتری 10 ساعت مناسب است. حتی دارای یک پاور برق برای شارژ دستگاه های USB است. TRAKK Glow از یک ورودی aux 3.5 میلی متری نیز برخوردار است که برای مواقعی که دسترسی به اتصال بلوتوث ندارید بسیار عالی است. اگر به دنبال یکی از بهترین بلندگوهای بلوتوث زیر 200 دلار هستید ، این محصول را باید در نظر بگیرید.

قیمت ها را در آمازون مشاهده کنید

بلندگو بلوتوث سیاه و سفید Bose SoundLink Color

Bose SoundLink محصولی محبوب است و صدای کاملاً واضح و کامل را ارائه می دهد که از بسیاری از محصولات دیگر نمی توانید دریافت کنید. محصولات بوز برای مصرف کنندگان غافلگیرکننده شناخته شده اند و این بلندگو هیچ تفاوتی ندارد. این اسپیکر با وجود اندازه ریز و درشت ، کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهد.

برای آسانتر کردن جفت شدن با دستگاه بلوتوث مورد علاقه خود ، این بلندگو از صدای صوتی استفاده می کند. با یک باتری قابل شارژ لیتیوم یون می تواند هشت ساعت موسیقی را با یک بار شارژ در اختیار شما قرار دهد. می توان آن را به تلفن هوشمند یا دستگاه مشابه متصل کرد.

Bose SoundLink دارای دکمه های منبع ، حجم و قدرت است و بهترین انتخاب برای دفتر خانه یا استودیو است. از آنجا که با ورودی کمکی ساخته شده است ، می تواند به انواع دستگاه های صوتی وصل شود. این شارژ در بیشتر منابع USB قابل شارژ است و شامل یک شارژر دیواری نیز می باشد.

درگاه میکرو USB شارژ و مدیریت به روز رسانی های نرم افزار را آسان می کند. Bose SoundLink به گونه ای طراحی شده است که همه چیز را برای صدای با کیفیت بالا در مطب یا در حال حرکت لازم دارد.

معاملات بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

بلندگوی بی سیم قابل حمل DKnight Big MagicBox Bluetooth 4.0

در اینجا بلندگوی بلوتوث دیگری با قیمت مناسب داریم و به شما این امکان را می دهد که صدای استریو شگفت انگیز را ارائه دهیم. این دستگاه از درایورهای صوتی 20 واتی بهره می برد و از فناوری پیشرفته ای برای تقویت باس استفاده می کند. با باتری قابل شارژ داخلی ، DKnight Big MagicBox می تواند صدا را تا 12 ساعت پخش کند.

دارای میکروفون داخلی است و می توان برای تماس هندزفری از آن استفاده کرد. این یکی از تنها بلندگوهای بلوتوث است که جفت شدن دستگاه های شما را آسان می کند و نیازی به کد PIN ویژه ندارد.

DKnight Big MagicBox از جدیدترین فناوری Bluetooth 4.0 استفاده می کند و با انواع دستگاه های بلوتوث سازگار است. با این حال ، دستگاه ها باید بلوتوث 2.1 یا بالاتر را اجرا کنند.

اگر دستگاهی مجهز به فناوری بلوتوث هستید ، می توانید با استفاده از جک کمکی 3.5 میلیمتری آن را به DKnight Big MagicBox وصل کنید. این بلندگو کوچک با داشتن دو درایور آکوستیک 20 واتی ، صدا را در کل طیف ارائه می دهد ، و حتی دارای یک درگاه باس اختصاصی است.

قیمت های بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

بهترین بلندگوهای بلوتوث زیر 100 دلار

بلندگوی بلوتوث 4.1 قابل حمل ضد آب ضد آب Neojdx Maven

بسیاری از مصرف کنندگان صدها دلار برای صرف بلندگو بلوتوث ندارند و برای این افراد ، Neojdx Maven ارزش توجه دارد. از آنجا که از بلوتوث 4.1 استفاده می کند ، می تواند همه چیز را جریانی کند ، و معمولاً برای رسانه های Spotify ، پادکست ها و موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد.

می توانید از آن برای پخش صوتی از IOS ، Mac ، Android یا رایانه شخصی Apple استفاده کنید. این صدای استریو غنی را ارائه می دهد و می تواند در مطب ، خانه یا استودیو مورد استفاده قرار گیرد. Neojdx Maven به فناوری خواندن کارتهای دیسک U ، TF و SD مجهز است.

برای تطبیق پذیری بیشتر ، دارای درگاه USB و AUX نیز هست. برای مواقعی که می خواهید به یک نمایش خاص گوش دهید ، به گیرنده رادیویی FM مجهز است ، و می توانید از تلفن بلندگو برای تماس استفاده کنید.

باتری قابل شارژ در داخل Neojdx Maven می تواند 24 ساعت صدا را فراهم کند و برای شارژ مجدد به حداقل زمان نیاز دارد. برای جفت کردن دستگاه نیازی به کد نیست ، که این امر آن را به یک محصول مناسب برای استفاده تبدیل می کند.

معاملات بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

بلندگوی بلوتوث سیم کشی Zhicity V4.2 صدا خانگی

اگر به دنبال یکی از شیک ترین بلندگوهای موجود در بازار هستید ، بلندگو بلوتوثی با سیم Zhicity محصولی است که باید در نظر بگیرید. برخی از قوی ترین باس ها را می توانید از طریق بلندگوهای کوچک تهیه کنید ، و به طور خاص برای استفاده در یک دفتر خانه یا استودیو طراحی شده است.

بلندگوهای بلوتوث با سیم داخلی بزرگ با داشتن یک رادیاتور غیر فعال داخلی ، باس بسیار زیادی را ارائه می دهد ، و یکی از بهترین طراحی های هر بلندگو کوچک را دارد..

این بلندگو به شکلی طراحی شده است که به آن اجازه می دهد بیشتر قطعات مبلمان را هماهنگ کند و می تواند به عنوان دکوراسیون کاربردی برای دفتر یا استودیوی شما باشد. خط بدنه روان از هر زاویه ای به نظر می رسد عالی ، و با یک پوسته چوبی شبیه سازی ساخته شده است.

ساخت ABS قوی ، بادوام و شیک است و الگوی چوبی به اندازه کافی شیک برای هر میز کامپیوتر است. بلندگو بلوتوث سیمی Zhicity به صورت قابل حمل طراحی نشده است ، و این یک انتخاب عالی برای دفتر خانه یا استودیوی شماست.

معاملات بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

بلندگو بلوتوث Levitating قابل حمل ZVOLTZ ، با بلوتوث 4.0

بلندگو ZvOLTZ Levitating یکی از جالب ترین بلندگوهای بلوتوث در بازار است و ضمن پخش در هوا ، صدای سه بعدی را به شما ارائه می دهد. این اسپیکر دارای 5 وات Hi Def است ، یک میکروفون برای برقراری تماس ساخته شده است و از تخلیه آن برای اشتعال حواس استفاده می شود..

بلندگو ZvOLTZ Levitating بلندگو مجهز به یک جلوه نورپردازی LED شیک است که به شما کمک می کند محیطی را در هر مکانی ایجاد کنید. این فناوری از بلوتوث 4.0 برخوردار است و می تواند با اکثر دستگاهها جفت شود.

بلندگو ZVOLTZ می تواند موسیقی را از طریق iTunes ، Spotify ، Pandora و Google Play به طور مستقیم از هر دستگاه بلوتوث زوجی پخش کند. از آنجا که این بلندگو کوچک است ، از یک طراحی سبک و قابل حمل با وزن کم و دارای یک باتری قابل شارژ است.

معاملات بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

بهترین بلندگوهای بلوتوث زیر 50 دلار

بلندگو بلوتوثی Anker SoundCore

شاید باور کردن سخت باشد اما برخی بلندگوهای عالی زیر 50 دلار وجود دارد و Anker SoundCore یکی از آنهاست. با وجود اندازه کوچکتر ، این بلندگو کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهد.

با یک جفت درایور صوتی با کارایی بالا ، Anker SoundCore صدای استریوی تمام عیار را ارائه می دهد و از یک درگاه باس مارپیچ منحصر به فرد بهره می برد. برای اطمینان و شفافیت مطلوب ، این بلندگو برای کمتر از یک درصد اعوجاج هارمونیک کل طراحی شده است.

با شارژ کامل ، باتری به مدت 24 ساعت دوام خواهد داشت و پاوربانک داخلی Li-ion ساخته شده است تا سریع شارژ شود. Anker SoundCore از بلوتوث 4.0 استفاده می کند و در اکثر دستگاه ها قابل استفاده است. این دستگاه می تواند فوراً به تلفن هوشمند شما متصل شود و دامنه آن 66 پا باشد. حتی دارای فناوری است که به آن امکان می دهد به طور خودکار به آخرین دستگاهی که با آن زوج شده وصل شود.

Anker SoundCore از پورت مارپیچ باس برای ارائه یک پاسخ باسن تنگ و واضح استفاده می کند. در مقایسه با بسیاری از بلندگوهای بلوتوث دیگر ، از تحریف هارمونیک به طرز قابل توجهی کمتر رنج می برد ، و درایورهای عملکردی آن صدای واقعی استریو را ارائه می دهند.

معاملات بیشتر را در آمازون مشاهده کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector