כיצד למחוק בלוג וורדפרס

כיצד למחוק בלוג WordPress - -לפעמים התוכן ששיתפת עם העולם הופך לא רלוונטי, מיושן או שכבר לא מתאים לאינטרסים האישיים שלך ככותב. להיפטר מתוכן זה, במיוחד כאשר הוא מתארח על ידי גורם אחר, יכול להיות קשה לעשות זאת. הדבר הטוב ביותר שלך הוא לאסוף כמה אינטל SEO טוב, כך שתוכל לדחוף את המידע והדפים הרחק למערכת תעלת החיפוש. עם וורדפרס, הסרת תוכן אינה חייבת להיות תהליך מתוזמן או קשה.


WordPress מארחת שני תחומים שונים לבניית אתרים, WordPress.com ו- WordPress.org. יישות ה- com עוזרת לך לבנות אתר עם נושאים של וורדפרס, ערכות צבע ומידע נוסף כזה שנגיש לך בפלטפורמה זו. פלטפורמת בלוג זו מבוססת אינטרנט לחלוטין, ואינה דורשת הורדות תוכנה נוספות. הישות .org היא המקום בו תוכלו למצוא את מנגנוני אירוח התוכנה.

ישות זו כוללת הורדת תוכנה בחינם והיא תאפשר למשתמש להשתמש בשירותי אירוח אחרים ידידותיים לוורדפרס. האחת נעשית בבסיס האינטרנט, ואילו השנייה מגיעה בפורמט הורדה עם אפשרויות אירוח נוספות. שני השירותים הללו הם בחינם ושניהם דורשים דרך פעולה אחרת על מנת למחוק. להלן ניתן לך תהליך שלב אחר שלב בו תוכל להשתמש בכדי להסיר את הבלוג שלך ואת התוכן שלך. אנו נפרט כיצד מידע זה מוסר מהישגיות ומרחבים כאלה אחרים ברשת.

מחיקת WordPress.com

היישות הראשונה בה נתחיל היא פורמט WordPress.com. פורמט זה הוא האפשרות המאפשרת לך לבנות את האתר שלך ישירות דרך המרחב מבוסס האינטרנט. כל התוכן הדרוש לך מתארח על ידי גורם אינטרנט זה, ומחיקת המידע הזה היא די פשוטה. להלן אנו מארחים עבורך צעד אחר צעד להסרת תוכן זה.

שלב 1:

התחל בביקור בבלוג הוורדפרס שלך והתחבר לחשבונך. זה ייתן לך גישה ללוח המחוונים של החשבון שלך, שהוא המיקום בו תשתמש כדי למחוק את התוכן שלך. מתחת לתפריט הנפתח של לוח המחוונים, תראה אזור שכותרתו “הגדר”. בתוך אזור זה יש כרטיסייה שכותרתה “הגדרות”. לחץ על כרטיסייה זו.

שלב 2:

לאחר הגישה לאזור ההגדרות, תראה כפתור המארח את הביטוי “מחק אתר” קרוב לתחתית הדף. פשוט לחץ על כפתור זה וכל המידע שיצרת ופיתחת יוסר לצמיתות מרחב WordPress.com. וודא ששמרת כל מידע או רישום נוסף שתרצה לשמור לפני שתלחץ על כפתור זה. לאחר אישורו, המידע הזה כבר לא קיים ולא ניתן לגשת אליו עוד. זה תרגול טוב לגבות כל קבצים ומידע חשוב באמצעות כונן USB או מערכת אחסון אחרת כזו.

מחיקת WordPress.org

הפורמט השני של שירות אירוח אתרים זה הוא השימוש בגוף .org. תהליך זה כלל הורדה של תוכנת וורדפרס נוספת, ולכן חשוב לציין כי מחיקת מידע זה נעשית בצורה שונה. להלן נפרט את האופן השלב של מחיקת תוכנה זו ותכנים קשורים אחרים ליישות .org.

שלב 1:

התחבר ללוח המחוונים של cPanel. שירות זה ניתן על ידי וורדפרס להתקנה אוטומטית של מידע על המחשב או המכשיר שבחרת. לפיכך, לאחר שתסיים את תהליך ההורדה או ההתקנה, השגת גישה ללוח המחוונים של cPanel. אם אינך מכיר מקור זה, נסה לגשת אליו עם כתובת URL הדומה ל: http://cpanel.mywebhosting.com/. מכיוון שאפשרות שירות זו מכילה אפשרויות אירוח רבות ושונות, כתובת אתר זו עשויה להיות שונה בכל בסיס המשתמשים. לאחר כניסה לגש לוח המחוונים של cPanel, לחץ על “אירוח” כרטיסייה.

שלב 2:

לאחר שלחצת על אפשרות “אירוח”, תמצא תצוגה המציגה את שם הדומיין וכתובת האתר הפעילים שלך, את התוכנית שאתה נמצא תחת, סטטוס חשבונך וכותרת “פעולות”. מתחת לכותרת זו נמצא כפתור שעליו כתוב “Switch”. לחץ על כפתור זה.

שלב 3:

לאחר כניסה ללחצן המתג, הוא ייקח את המשתמש לאזור בקרה אחר של cPanel. אזור זה מציג את הבלוגים השונים שהצגת, הפקת או פעילים באופן פעיל. בחלק זה תוכלו לאתר את אייקון הבלוג של וורדפרס. לחץ על סמל זה ובחר באפשרות “הסר התקנה”. פעולה זו תסיר את כל תוכן וורדפרס משירותי האירוח המרובים ותסיר לצמיתות את התוכנה מהמכשיר שלך. במהלך תהליך הסרה זה, כל תוכן קשור לבלוג הוורדפרס שלך נמחק, לכן הקפד לשמור כל מה שאתה רוצה לשמור לפני שתשלים את שלב זה..

הסרת מנואל מתוכן וורדפרס

לפעמים המשתמש בוחר להשתמש בתהליך ההתקנה הידני. בחירה זו היא בסדר, אך היא גם דורשת מהמשתמש להסיר ידנית את התוכנה הזו. למרבה המזל, בחירה זו מגיעה לכמה תוצאות שונות בהן ניתן להשתמש כדי להבטיח שהמידע שלהם יוסר לצמיתות משירות אירוח עצמי זה..

פונקציית הפקודה של המסוף היא האפשרות הראשונה שיש לך. תהליך זה כולל קלט מקודד של תווים שונים שיסמלו את מחיקת התוכן או הבלוג שלכם. מידע קידוד זה נעשה זמין באינטרנט בשכיחות, לכן ודא שאתה משתמש ברשימת הקידוד והתבנית הנכונים לפני שתכניס תוכן זה לתכונת הפקודה. שלב זה ידוע גם כפורמט הגישה ל- SSH. זה פשוט הממשק בו המחשב שלך משתמש כדי לייצר אפשרויות קידוד לכל שטח כזה שתרצה. מציאת קוד הגישה הנכון ל- SSH הוא חיוני בכדי להבטיח שהסרת התוכן שלך תעבור בצורה חלקה ומבוצעת במלואה.

האפשרות השנייה שיש למשתמש היא השימוש בלקוח ה- FTP שלהם. FTP מייצג פרוטוקול העברת קבצים. זהו למעשה שמו של יישום אירוח, העברה ושיתוף הקבצים שלך. ספקי שירותים אלה מאפשרים למשתמשים לשתף מידע ממחשב למחשב וזה המיקום החיוני בו יכול המשתמש למצוא חלק ניכר מהמידע שנשמר. שירות זה מארח גם לוח מחוונים אליו המשתמש ניגש בקלות. בתוך לוח מחוונים זה, המשתמש ימצא ספריות מתארחות רבות המותקנות או נמצאות בשימוש כרגע במחשב או במכשיר שלך. אתר את הסמל של ספריית וורדפרס.

לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל זה וגלול כדי למצוא את האפשרות “מחק”. זה יסיר ידנית את כל הפונקציות ש- WordPress אירחו במחשב או במכשיר שלך עד לנקודה הנוכחית, וכולל את הבלוג ומאגרי מידע אחרים כאלה..

השלב האחרון הוא באמצעות מנהל מבוסס אינטרנט. הצעות אלה בדרך כלל נושאות את המידע ואתרי האינטרנט שלך בצורה מאובטחת. הם יכולים גם להיות ספקים חיוניים להסרה מהירה של תוכן ושירותים, במידת הצורך. היכנס לשירות מבוסס אינטרנט זה ואתר את לוח המחוונים של חשבונך. אתרים אלה מארחים גם ממשק ניהול קבצים, שתצטרך לאתר בעת הגישה ללוח המחוונים שלך. זה יציג את הסמלים הנוכחיים שבשימוש. אתר את סמל הוורדפרס ומצא את “מחק” כפתור.

הסרת בסיס נתונים באתר

לפעמים תתגעגע לרכיבים מסוימים של מידע וחומרי מסד נתונים כשאתה מוחק את הבלוג שלך ב- WordPress. למרבה המזל, ישנן שתי אפשרויות נפרדות שהמשתמש יכול להשתמש בהן כדי להבטיח שמידע זה יוסר לצמיתות מארכיוני WordPress ומפלטפורמות אחרות של אירוח אתרים..

תהליך ההסרה הראשון מגיע דרך השימוש ב- PHPMyAdmin. עכשיו, אני יודע שאתה חושב שהמינוח הזה יתחיל לעבור עלייך. הכלי PHPmyAdmin הוא דבר שמשתמש בחינם לגישה אליו ומשמש בעיקר בעיצוב MySQL (העיצוב בוורדפרס מבצע). ראשי תיבות של PHP שהונחו לפני תפקוד MyAdmin, היא פשוט שפה שתוכננה במיוחד לשימוש במרחב הפיתוח באינטרנט. בתורו, זה הופך את השפה לשם נרדף להסרת שפה ותוכן כאלה.

תכונת הניהול מאפשרת לך לגשת לשירותי אירוח האינטרנט שלך דרך פאנל ישיר. לוח זה יציג אייקון או טרמינולוגיה עבור וורדפרס. כל שעליך לעשות הוא לאתר כרטיסייה זו ולחץ על “הסרת מסד נתונים” אפשרות. פעולה זו תנקה לחלוטין את מסד הנתונים שעובד במחשב שלך בשיתוף עם וורדפרס והישויות הנפרדות שלו.

תכונת הפקודה הופכת להיות שימושית בתהליך הסרת בסיס הנתונים. שוב, מבנה הקידוד והתכלולים ישתנו בין משתמשים, בגלל פרטי התחברות החשבון השונים שאנשים יארחו. העיצוב לפקודה זו נכון יחסית לרוב המכשירים, אך יתכן שהוא אינו תואם את כל המכשירים, מה שהופך אותו למטרה חיונית לבדיקה לפני ביצוע התהליך. כל שעליך לעשות הוא למקם את הפקודה באזור MySQL והיא תסיר את פרטי בסיס הנתונים מהבלוג שלך ב- WordPress.

סיכום

הצעדים שניתנו יסייעו לכם בפורמטים השונים של הסרת תוכן. כל אחת מהאפשרויות הללו מתאימה לצרכי המשתמש עבור גורמי ה- .org וה- .com, מה שהופך את תהליך ההסרה לבריזה עבור כל אדם. דבר חשוב שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחיקת פריטים אלה הוא לגבות את המידע שלך. כשעוברים את תהליך המחיקה, אין דרך חזרה לאחר הגישה לפקודות הנכונות או לחצת על כפתורים מסוימים.

גיבוי המידע שלך באמצעות פורמטים שונים מבוססי ענן, אפשרויות כונן קשיח או מקורות פנימיים / חיצוניים אחרים שכאלה הוא תרגול טוב לשימוש עבור כל משתמש. הקפד לעשות כל שביכולתך כדי לשמור את המידע הדרוש לך לפני שתתחיל באחד מהצעדים הבאים. השאר יהיה משב רוח. אם אתה מוצא את עצמך תקוע או בשטח, חיפוש אינטרנט פשוט יכול להחזיר אותך למסלול הנכון.

חלק מהטרמינולוגיה הכרוכה בהסרת תהליך התוכן יכולה להיות עבה ודורשת ידע נוסף. תשתיות מבוססות אתרים יכולות לעזור בהגדרת מונחים אלה ולהבטיח לך שאתה משתמש בהן בצורה נכונה. אז אל תתביישו לחפור קצת יותר לפני שתבצעו כמה מהפקודות הללו. זה יהיה מועיל ביותר לידע הנוכחי והעתיד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector