המדריך האולטימטיבי לתוכנית השותפים של אמזון – 2020

יצירת אתר נישה של חברת אמזון היא דרך יעילה להרוויח כסף מהנוחות של הבית שלך. שוק אמזון מוכר אלפי מוצרים למיליוני לקוחות ברחבי העולם. כך שלא תהיה נישת האתר שלכם, תוכלו למצוא מגוון מוצרים רלוונטיים ופופולריים לקידום, המאפשרים לכם לייצר הכנסה פסיבית בקלות..


אז מה בדיוק הוא שיווק שותפים, איך אתה יכול להירשם לתוכנית Amazon Associates ואיך אתה יכול להקים אתר נישה משלך רווחי משלך? אלה כל השאלות עליהן נענה במדריך המסונף של שלב אחר שלב באמזון. בסוף הקריאה, תהיה לך הבנה טובה במה מדובר בשיווק של סניפים של אמזון וכיצד להתחיל במסע זה.

Contents

מהו שיווק שותפים של אמזון?

אתר נישה שותפים

על קצה המזלג, שיווק סניפים של אמזון הוא תהליך קידום מוצרי אמזון באתר האינטרנט שלך, אשר אז ירוויח לך עמלה אם המבקרים שלך ילחצו לאמזון ויבצעו רכישה. אם יש לך אתר שמקבל רמות תנועה גבוהות, או שמצאת נישה משתלמת ללא יותר מדי תחרות, האתר שלך יכול בסופו של דבר להרוויח כסף גדול באמצעות דמי עמלה..

שיווק שותפים הוא שיטת שיווק פופולרית וחברות, עסקים ומוכרים פרטיים מציעים תוכניות שותפים לעידוד אנשים לקדם את המוצרים שלהם. אז למה כדאי לכם לבחור בתוכנית השיווק השותפים של אמזון?

ספר אלקטרוני מוכר FBA רווחי בחינם

הנה בונוס קטן לקוראי MakeaWebsiteHub. ספר אלקטרוני בחינם זה מ- FBA Stars יראה לכם את 5 הצעדים הקלים למכירת מוצרים רווחיים במיוחד באמזון.

אם אי פעם חלמת להיות הבוס שלך ולעשות כסף באינטרנט, ספר אלקטרוני זה יעודד אותך להתחיל את המסע הזה. 100% חינם. אין לך מה להפסיד!

תוכנית השותפים של אמזון: המקצוענים

התוכנית Amazon Associates מוגדרת במיוחד כדי לעזור לאנשים לקדם את מוצרי אמזון. לאחר שהצטרפתם ל- Amazon Associates כגורם סניף, תוכלו לנצל את הכלים וחומרי העזרה הרבים שאותם מספקת אמזון, ויסייעו לכם להציג במהירות ובקלות מוצרים וקישורי מוצרים באתרכם..

בואו נסתכל על היתרונות של ההרשמה לתוכנית Amazon Associates …

 • חינם להצטרף.
 • בחרו למעלה ממיליון מוצרים כדי לפרסם ללקוחות שלכם.
 • הרוויח עד 12% מדמי הפרסום בקטגוריות מסוימות.
 • הוסף בקלות קישורים לסניפים לאתר שלך בלוח המחוונים של אמזון, באמצעות סרגל הכלים הקדמי הבנוי למטרה של אמזון, או באמצעות תוסף הוורדפרס של Amazon Associates Link Builder..
 • קדם מוצרים ממספר השווקים של אמזון בכל רחבי העולם.
 • תמיכה רחבה ניתנת, כולל מרכז משאבים ופורומי דיון, כמו גם תמיכה בדוא”ל וטלפון.
 • מערכת תשלומים מקיפה ומנוהלת היטב.

מקצוען נוסף הוא שכאשר המבקרים שלכם ילחצו על קישור סניף אמזון באתרכם, תקבלו עמלה מ- כל מוצר שהם רוכשים באמזון במהלך היממה הקרובה, ולא רק עבור המוצרים שאתה מקדם. זה יכול לעזור להגדיל מאוד את הרווחים שלך.

בסך הכל, Amazon Associates היא תוכנית משומשת ומאורגנת היטב, שעוזרת לך להתחיל בקלות ולפרסם מוצרי אמזון. אבל כמו בכל דבר, יש כמה חסרונות …

תוכנית השותפים של אמזון: החסרונות

היתרונות של התוכנית Amazon Associate עולים בהרבה על החסרונות. עם זאת, חשוב שתהיה מודע למורכויות האמזונס כמו גם ליתרונות לפני שתתחיל. בואו נסתכל …

 • עמלות העמלה משתנות מקטגוריית מוצרים לקטגוריית מוצרים, כאשר חלקן נמוכות עד 1%.
 • אם אתם מחפשים לקדם מוצרים או שירותים דיגיטליים, סביר להניח שאמזון אינה תוכנית השותפים עבורך.
 • לאמזון תנאים ותנאים קפדניים מאוד. אם אתה מפר את הכללים, אתה יכול במהירות להיות מוחרם מתוכנית השותפים.

אז עכשיו אנחנו יודעים מה שיווק סניפים מורכב, והיתרונות והחסרונות של הרשמה כסניף של אמזון. הבה נגלה עוד אודות איך התוכנית Amazon Associates עובדת …

איך עובדת תוכנית השותפים באמזון: סקירה כללית

לחברת אמזון אסוציאטס תהליך הרשמה מהיר וקל (אנו נבחן זאת ביתר פירוט בהמשך). עם זאת, לפני שתוכל להירשם לתוכנית השותפים ולקידום מוצרי אמזון, תצטרך לבצע אחת מהפעולות הבאות והפעלתה …

 • אתר אינטרנט – צור אתר נישה מסונף, המתמקד במיוחד בסקירה ומכירה של מוצרים בנישה שלך. לאחר שהצטרפת לתוכנית Amazon Associates תוכלו להשתמש בכלים רבים של אמזון כדי לעזור לכם להוסיף קישורים, תמונות וקרוסלות שונות של מוצרים מסונפים לאתר שלכם..
 • בלוג – בלוג בנושא מסוים ואז קדם את מוצרי אמזון במאמרים שלך. שוב, לאחר שהפכת לחבר ב- Associates, אתה יכול להוסיף בקלות קישורים לסניפים של אמזון לאתר שלך, ומעודד את הקוראים שלך לעבור לאמזון ולבצע רכישה..
 • אפליקציה – יצר אפליקציה ועכשיו אתה מעוניין לייצר רווח ממנה? אתה יכול לעשות זאת על ידי הצגת מוצרים וקישורים של אמזון למשתמשים שלך.
 • ערוצי מדיה חברתית – אם יש לך מדיה חברתית גדולה בעקבותיה, אתה יכול להירשם לסניפים של אמזון ואז לשתף קישורי מוצרים בערוצי המדיה החברתית שלך. לאמזון יש תמיכה מובנית בפייסבוק וטוויטר.

לאחר ההרשמה אצל אמזון, עליך להוסיף קישורי מוצרים לאתר, לאפליקציה או לערוצים החברתיים שלך.

קישורי מוצר

אמזון מספקת מספר דרכים להוסיף קישורים ולקידום מוצרים באתר השותף שלך. אלו כוללים…

 • קישורי מוצר – בתוך לוח המחוונים של אמזון, או באמצעות הכלי Amazon SiteStripe או התוסף וורדפרס, אתה יכול לחפש מוצרים רלוונטיים שתרצה להציג באתר האינטרנט שלך. לאחר מכן תוכל להעתיק את הקישורים של מוצרים אלה ולהוסיף אותם כהיפר-קישורים בתוכן האתר שלך. זוהי השיטה הקלה והיעילה ביותר לקידום מוצרי סניפים של אמזון באתרכם.
 • באנרים – הצג באנרים באתר שלך המקדמים קטגוריות ספציפיות, כרטיסי מתנה ומבצעים עדכניים. בדומה לקישורי מוצרים, ניתן להוסיף באנרים לאתר שלכם על ידי העתקה והדבקה של הקוד בעורך הוורדפרס שלכם בדפים או בפוסטים שתרצו שהבאנרים יוצגו..
 • פופובר נייד – לייעל את חווית הקנייה הניידת על ידי הוספת פרטי מוצר, ביקורות ומחירים לקישורים הקיימים. כדי לגשת לתכונה זו, תצטרך להוסיף קוד HTML שנוצר על ידי אמזון לתג האתר שלך. (אמזון מספקת הוראות יסודיות כיצד לעשות זאת).
 • מודעות קניות מקוריות – הצב מודעות רלוונטיות ודינמיות בתוכן שלך. אתה יכול לבחור מוצרים ידנית להצגה, או לאפשר לאמזון לבחור מוצרים על סמך תוכן העמוד וחיפושים של מבקרים.
 • פייסבוק וטוויטר – צייץ ושתף קישורי מוצרים, לצד תמונות מוצר ומידע נוסף, בלחיצת כפתור ישירות מאמזון.

עליך להיזהר לא להוסיף יותר מדי באנרים ומודעות לקידום מכיוון שהדבר עלול לגרום למבקרים מחוץ לאתר שלך. בראש ובראשונה אתר האינטרנט השותף שלך צריך להיות אינפורמטיבי, ולעזור לקוראים שלך להבין את היתרונות והחסרונות של המוצרים שהם שוקלים לקנות. לכן הוספת קישורי מוצר לתוכן שלך היא הדרך הטובה ביותר לקשר לאמזון מבלי להשפיע על חווית המשתמש.

כאשר מבקרי האתר, משתמשי האפליקציות או העוקבים במדיה החברתית ילחצו לאמזון ויבצעו רכישה, לאחר מכן תקבלו עמלה, שהיא אחוז ממחיר המוצר..

כפי שאתה יכול לראות, ההשתכרות באמצעות תוכנית Amazon Associates היא מאוד פשוטה. כעת נראה יותר בפירוט כיצד להקים אתר נישה משלך משלך עם אמזון, מוביל אותך בתהליך צעד אחר צעד …

שלב ראשון: בחר נישה

תוכנית השותפים של אמזון

לפני שתוכלו להצטרף לחברות אמזון, תצטרכו להוכיח שיש לכם אתר פעיל. (לחלופין, אתה יכול ליצור בלוג, אפליקציה או ערוץ מדיה חברתית עם עוקב גדול, אך במדריך זה אנו בודקים כיצד ליצור אתר נישה מסונף של אמזון).

בחירת הנישה שלך באמזון היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתה הולך לקבל בתהליך זה. אז קח את הזמן שלך ובצע את המחקר שלך לפני שתגיע להחלטה סופית.

להלן מספר נקודות מפתח שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש אחר נישה …

 • תחומי העניין שלך – תקדיש שעות על גבי שעות לחקר וכתיבה על הגומחה שלך ומוצריה. במידת האפשר עדיף להתעניין בנושא, אחרת ההתלהבות שלך מהפרויקט עשויה להתייבש במהירות.
 • מצא מוצרים באמזון – אם יש לך נישה בראש, הבא עליך לבדוק שיש מוצרים מתאימים באמזון לקידום. אתה צריך נישה שתכסה מספר רב של מוצרים, ותתן לך הרבה מה לכתוב עליהם. בדוק את סוגי המוצרים שאתה יכול לפרסם באתר שלך, את המחירים שהם מוכרים עבורם ואת מספר הביקורות שהם קיבלו.
 • בדוק שם שוק לגומחה שלך – חשוב שיהיה שוק מספיק גדול לגומחה שלך שם בחוץ. אם האתר שלך הוא נישה מדי, פשוט לא תהיה התעבורה שתבצע מספר רב של מכירות. על ידי בדיקת אמזון תוכלו לראות כמה ביקורות מוצרים קיבלו. באופן אידיאלי אתה רוצה מוצרים עם ביקורות באלפים שלהם, מה שמעיד כי יש שוק לסוגים אלה של מוצרים ונישה זו.
 • בדוק את התחרות – חיפוש מהיר בגוגל יתן לך מושג טוב על התחרות שלך. לא סביר מאוד שתהיה האדם הראשון בתחום המסונף לאמזון שממקד בנישה שלך. לכן, צפו לראות מספר אתרים המקדמים מוצרים בנישה שלכם במנועי החיפוש – אך אל תתנו לזה לדחות אתכם. בדוק אתר זה ושקול את איכותו. אם אתה חושב שאתה יכול לעשות יותר טוב מהאתרים הקיימים האלה אז זה יכול להיות הנישה עבורך.
 • עמלה – באופן חיוני, אתה רוצה לבחור נישה שעושה לך עמלה טובה. העמלה שתרוויחו תלויה במספר גורמים, אך מחיר המוצרים, השוק עבורם ואחוז העמלה שתרוויחו למכירה הם תחומי מפתח למחקר. עמלת אמזון משתנה בהתאם לקטגוריית המוצרים, כאשר קטגוריות מסוימות נמוכות כמו 1% ואילו אחרות 12%..

כמו כן, היזהר מבחירת נישה ‘עונתית’. נישה הנשענת על מזג אוויר חם, מונח ספורטיבי או סלבריטאי פופולרי, היא מסוכנת מכיוון שאתה עלול לא למשוך מכירות במשך מחצית השנה, או שתגלה שהאתר שלך נעלם מהאופנה בזמן שהטרנדים משתנים.

שלב שני: בחר פלטפורמת אתר

WordPress.org

לאחר שהחלטתם על נישה, אתם מוכנים כעת לבנות את אתר הנישה שלכם באמזון. ישנן מספר פלטפורמות לבניית אתרים, פלטפורמות בלוגים ותוכנות קוד פתוח בהן תוכלו להשתמש כדי ליצור את האתר החדש שלכם.

בואו נסתכל על כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר שקיימות …

 • וורדפרס – תוכנת קוד פתוח חופשית לשימוש זה מציעה אפשרויות התאמה אישית בלתי מוגבלות המאפשרות לך ליצור אתר אינטרנט לפי המפרט המדויק שלך.
 • Drupal – עוד תוכנת קוד פתוח חינמית, לדרופל יש עקומת למידה גבוהה בהרבה מ- WordPress, אם כי נותנת לך את אותן אפשרויות התאמה אישית בלתי מוגבלות..
 • Squarespace – שירות מתארח זה יאפשר לכם ליצור במהירות ובקלות אתר פונקציונאלי לחלוטין באמצעות בונה האתר שלו. עם זאת, כדי להשתמש ב- Squarespace תצטרך להתחייב לתשלומים חודשיים שאינם זולים.
 • Wix – עוד פתרון של כל אחד, Wix מספק חווית עיצוב מהירה, קלה ומהנה. בחר מתבניות יפות, וצור את האתר שלך בבונה הגרור-ושחרר. עם זאת, ההתאמות האישיות מוגבלות, ושוב תקשרו לתשלומים חודשיים, אם כי זולים יותר מ- Squarespace.
 • Weebly – הענקת חווית עיצוב דומה ל- Wix, Weebly קלה לשימוש ויצירת אתר יכולה לקחת רק כמה דקות. אך כמו בשאר הפתרונות המתארחים לעיל, Weebly סוחרת חווית משתמש לאפשרויות התאמה אישית.

התוכנה שתבחר צריכה תמיד להיות תלויה בצרכי האתר ובחווית עיצוב האינטרנט שלך, כמו גם בתקציב שלך. עם זאת, בין אם אתם מתחילים לאתר או מעצבים מנוסים, כאן ב- Make a Hub Website, אנו תמיד ממליצים להשתמש בוורדפרס.

תוכנת וורדפרס בחינם מעניקה לך שליטה מוחלטת על אתר האינטרנט שלך, ומאפשרת לך להתאים אישית כל היבט ולהרחיב בקלות את הפונקציונליות שלו ככל שהעסק שלך גדל. באופן חיוני, התוכנה חופשית לשימוש, כך שלא תהיה לך הוצאות חודשיות מתמשכות רק כדי להשאיר את האתר שלך פעיל.

שלב שלישי: בחר שם דומיין ושירות אירוח

אם בחרת לבנות את אתרך באמצעות וורדפרס, הצעד הראשון בתהליך יצירת אתר נישה באמזון הוא לרשום שם דומיין ולבחור שירות אירוח.

רשום דומיין

ניתן לרשום בקלות תחום אתר אצל רשמי תחום של צד שלישי כמו Domain.com ו- NameCheap. שמות מתחם יכולים להשתנות באופן דרמטי במחיר מכמה דולרים בשנה לאלפים פלוס. עם זאת, מרבית שמות הדומיינים יעלו לכם כ 10 $ לשנה. אם אתה רוצה ללכת על סיומת שמות דומיין חדשה כמו. מדריך,. Ninja, .tech או .io, אלה עשויים לעלות לך הרבה יותר. ספקי אירוח כוללים לפעמים גם דומיין בחינם בחבילות האירוח שלהם, ולכן כדאי לבדוק זאת לפני שהם רוכשים את שם הדומיין שלך.

בבחירת דומיין, נסה לבחור שם שמכיל מילת מפתח המייצגת את הגומחה או סוג המוצר העיקרי שלך. זה לא רק יעזור ללקוחות פוטנציאליים למצוא את האתר שלך, אלא גם ישפר את SEO האתר שלך עבור מילת מפתח זו. יתכן שתצטרך לשלב את מילת המפתח שלך עם מילה אחרת מכיוון שכל כך הרבה דומיינים צולמו. נסה להשתמש במחולל דומיינים כדי לעזור לך למצוא שם דומיין מתאים לאתר השותף שלך.

בחר שירות אירוח

Bluehost

בנוסף לתחום, תצטרך גם לרכוש אירוח לאתר האינטרנט שלך. שוב, שירותי אירוח וחבילות נבדלים מאוד זה מזה במחיר והתכונות המוצעות. עם זאת, למי שרק מתחיל אתר מסונף, חבילת אירוח בסיסית תספיק. בואו נסתכל על כמה אפשרויות …

 • Bluehost – אפשרות תקציב נהדרת, התוכניות של Bluehost כוללות דומיין בחינם, תעודת SSL, התקנת וורדפרס בלחיצה אחת ותמיכה מרשימה. המחירים מתחילים רק ב- 2.95 $ לחודש.
 • SiteGround – מועדף שלי, SiteGround מציע אירוח מהיר ומאובטח, SSL ו- HTTPS, Cloudflare CDN, תמיכה 24/7 והרבה יותר. המחירים מתחילים החל מ- 3.95 $ לחודש.
 • HostGator – מותאם ל- WordPress, HostGator מספק אירוח ספציפי לוורדפרס, הכולל העברה חופשית של האתר שלך, גיבויים יומיים והסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות, בכדי לתת שם כמה תכונות. המחירים לאירוח וורדפרס מתחילים החל מ- 5.95 $ לחודש.

ככל שהאתר שלך גדל וכמות התנועה שתקבל תגדל, תוכל לשדרג בקלות את חבילת האירוח שלך כדי להבטיח את צרכי האתר שלך.

שלב רביעי: בחר נושא וורדפרס

לאחר שרכשת תוכנית אירוח, עקוב אחר ההוראות לחיבור שם הדומיין שלך והתקנת וורדפרס. בהתקנה, כברירת מחדל, וורדפרס תשתמש בעיצוב העשרים ותשע עשרה של וורדפרס עד שתבחר באפשרות נושא מתאים יותר.

ישנם אלפי ערכות נושא של וורדפרס, הן בחינם והן בפרמיה. עם זאת, כדי לעזור לאתר שלך להראות מקצועי ולהבטיח את הפריסה והתוכן העוסק בקהל שלך, עדיף לבחור נושא שיווקי של שותפים עצמאיים. להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שקיימות כיום …

אזון בוסטר

אזון בוסטר

AzonBooster הוא נושא מסונף בחינם של אמזון עם דגש על העלאת שיעורי ההמרה שלך. פריסותיו הברורות, מערך תכונות הבלוגים והתמיכה בתוספים מקושרים מרכזיים כמו Amazon Associates Link Builder, הופכים אותה לאופציה נהדרת עבור אלו שמתקצבים בתקציב, או סתם לצאת לעולם המסונפים..

REHub

ReHub

REHub הוא נושא וורדפרס מובחר שתוכלו לרכוש מ- ThemeForest. ערכת נושא מודרנית זו כוללת מגוון של תכונות מובנות האידיאליות ליצירת אתר שיווק שותפים. התכונות כוללות טבלאות השוואת מחירים, סינון מוצרים מתקדם, תמיכה בתוספים מסונפים ועוד.

לאחר התקנת הנושא החדש שלך אתה מוכן להתחיל ליצור את התוכן שלך.

שלב חמישי: צור תוכן

ישנם מספר סוגים שונים של תוכן שיעזרו לך לקדם מוצרים מסונפים. אלה כוללים ביקורות על מוצרים, ריכוז של מוצרים ומאמרי מוצר לעומת מוצרים וכן הדרכות פרטניות לפיתרון בעיות ומאמרי שיתוף ניסיון. בואו נסתכל על כל אחד מהם בתורו …

ביקורות על מוצרים בודדים

ביקורות על מוצרים

ביקורות על מוצרים בודדים צוללות עמוק בתכונות וחוויית המשתמש של מוצר. ביקורות אלו מכוונות לספק את כל המידע שלקוח פוטנציאלי עשוי להזדקק לו לפני ביצוע רכישה. לעתים קרובות הם התוכן שמניע את מירב ההמרות, לכן וודא שהביקורות שלך מפורטות ואיכותיות.

לצד עובדות וסטטיסטיקות של מוצרים, תן חוות דעת משלך וניסיון השימוש במוצר, והופך את חוות הדעת שלך לאמינות ואמינות. תמונות מסוגננות של המוצר הנמצא בשימוש, או מזוויות שונות, יכולות גם הן לסייע במכירות. וערוך מחקר מילות מפתח לפני שתתחיל לכתוב. זה יעזור לביקורות שלך לדרג טוב במנועי החיפוש ולהביא תנועה לאתר שלך.

ריכוז מוצרים

גיבוי מוצרים

פירוט מוצרים יכול לעזור ללקוחות פוטנציאליים לצמצם את האפשרויות שלהם. דון בכל מוצר בתורו, והתמקד בנקודות מפתח הכוללות …

 • תכונות מובילות
 • חוויית משתמש
 • ביקורות ודירוגים
 • מחיר

שימוש בטבלת השוואה, המוצגת בתחילת המאמר או בסוףו, יכול לעזור להציג באופן ברור כיצד המחירים של מוצרים שונים משתווים ו / או להציג סקירה כללית של התכונות שלהם. קשר את המוצרים בטבלה ישירות לאמזון כדי להגדיל את ההמרות.

מוצר לעומת מאמרי מוצר

יצירת מאמרים של מוצר לעומת מוצר מאפשרת לך לתאר את התכונות של שני מוצרים שונים לעומק. כמו במוצרים שונים, תוכלו להשוות בין התכונות השונות, לדון בחוויית המשתמש ולשקול למי המתאים ביותר למוצר. עם זאת, מאמרי ההשוואה הללו בין שני מוצרים בלבד מאפשרים לך לפרט יותר מהפוסטים המתקבלים, תוך שהם עדיין מספקים לקהל שלך סקירה של שני מוצרים מובילים..

פיתרון בעיות או מאמרי שיתוף ניסיון

איך שיעורים ומדריכים

כתיבת מאמרים שאינם מכוונים למכירה קשה היא אפשרות יעילה נוספת. צרו מאמרים שיעזרו לקוראים לפתור בעיה הרלוונטית לגומחה שלכם, או שתפו את החוויות או הרעיונות שלכם בנושא מסוים. דוגמאות לכך כוללות …

 • חוויות – אם הגומחה שלך היא נסיעות, אז שתף חוויות משלחות שלך. דנו במקומות בהם ביקרתם, במראות שראיתם ובמלונות בהם שהיתם. לא רק שזה יהיה מידע מעניין ושימושי עבור הקהל שלכם, תוכלו גם לשזר הזדמנויות שותפים לכתיבה שלכם. קדם את הציוד שלקחת, את הספרים שקראת ובגדי הנסיעות שלבשת.
 • הדרכות – אם הנישה שלך היא בישול, הוסף הדרכות לבישול לאתר שלך. שתפו מתכונים, מרכיבים, שיטות בישול ופרטי מצגת שונים. חשוב מכך, תוכלו לקדם את ציוד הבישול שאנשים יזדקקו להם בעת ניסיון במנות אלה.
 • איך לעשות – בחרת נישה שמוכרת אופניים וחלקי אופניים? ואז כתוב מאמרים בנושא הוראות על כל הדברים הקשורים לאופניים – כיצד לשירות עצמי את האופניים שלך, כיצד להחליף צינור פנימי, או כיצד לבדוק את ההילוכים שלך. לא רק זה יעזור עם קידום אתרים, אלא שתוכל גם לקדם מוצרים, חלקי אופניים ואופניים בכל המאמרים שלך.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות רבות של תוכן לאתרי אינטרנט מסונפים. וודאו כי התוכן שלכם כתוב היטב ושימושי לקוראים שלכם, ועזרו להם לקבל החלטה באילו מוצרים עליהם לרכוש. תמונות יפות גדולות מפרקות טקסט ועוזרות לדפים שלך ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים, כדי להבטיח שהאתר שלך ייראה טוב כמו שהוא קורא.

אמזון מציינת שהיא צריכה לראות אתר מפותח לחלוטין לפני שהיא מאשרת את חשבון אמזון Associates שלך. לכן רצוי לפרסם דפי מפתח ומספר ביקורות והשוואות על מוצרים לפני הגשת בקשה להיות מוכר באמזון. בדרך זו הם יודעים שהבקשה שלך רצינית.

שלב שישי: הירשם לתוכנית Associates של אמזון

לאחר יצירת אתר שותפים בסיסי, הגיע הזמן להגיש בקשה לתוכנית Amazon Associates כדי להיות מוכר שותפים. לשם כך, פתח את דף הבית של Amazon Associates ובחר הצטרף עכשיו בחינם.

להירשם

התחבר לחשבון אמזון שלך, או אם אינך רשום באמזון, עליך להזין מידע בסיסי כלשהו כדי ליצור חשבון חדש.

יצירת החשבון שלך

כעת תצטרך להשלים את תהליך הרישום של Amazon Associates. בואו נסתכל על זה …

פרטי חשבון

פרטי חשבון

הוסף את הכתובת הפיזית שלך, שלט על אמזון כי אתה איש הקשר העיקרי עבור חשבון זה.

רשימת אפליקציות לאתר ולנייד

כאן תצטרך לרשום את כל האתרים ו / או היישומים הניידים אליהם אתה מתכנן להוסיף קישורים לסניפים של אמזון. אתה יכול להוסיף עד 50 אתרים ואפליקציות, אך לאלה שרק מתחילים, הוסף תחום אתר אחד.

האתר שלך

מידע חשוב אחר שעשוי לדעת לפני שתשלים שלב זה בתהליך היישום כולל …

 • אתרי אינטרנט יתקבלו רק אם הם מתפקדים במלואם ובבעלותם של מבקש השותפים לאמזון.
 • על אפליקציות להיות זמינות באמזון, בגוגל פליי או באפל.
 • דפי פייסבוק וחשבונות טוויטר ייחשבו אם מדובר בחשבונות פעילים עם עוקבים.

אין אחריות שאמזון תאשר את האתר שלך לתוכנית השותפים שלה, כך שכאמור עדיף להבטיח שאתרך פועל במלואו לפני שתגיש בקשה לתוכנית השותפים של אמזון..

פרופיל

תחת פרופיל, תתבקש לספק מידע על אתרך.

פרופיל אמזון

כאן אתה צריך לספר קצת לאמזון על האתר שלך – על מה הוא מיועד, למי הוא מיועד ואיזה סוג מוצרים אתה רוצה לקדם..

אימות זהות

אמזון תבקש מכם להזין את מספר הטלפון שלכם. לאחר מכן תקבל שיחה אוטומטית בה תצטרך להזין מספר סיכה שיוצר לאחר שתלחץ על התקשר אלי עכשיו.

אימות זהות

לאחר שתשלים את תהליך האימות אמזון תספק לך את מזהה ה- Associate הייחודי שלך. החשבון שלך מוגדר כעת ותוכל להתחיל להוסיף קישורים לסניפים של אמזון לאתר שלך.

תוכנית השותפים של אמזון

חשוב לציין שעכשיו יש לך 180 יום לנהוג לפחות שלוש מכירות מתאימות מהאתר שלך, אחרת חשבונך יסתיים. רק לאחר מכירות אלה ייבדק חשבונך לצורך קבלתו.

מידע על תשלום ומס

חיוב ומיסים

לפני שתתחיל להוסיף קישורים לסניפים של אמזון לאתר שלך, עליך להזין את פרטי התשלום והמיסים שלך. ישנן שלוש אפשרויות תשלום לבחירה …

 • תשלום בהפקדה ישירה
 • תשלום באמצעות כרטיס מתנה של אמזון
 • תשלום באמצעות המחאה

אם תבחר בהפקדה ישירה תצטרך לספק את פרטי הבנק שלך. תתבקש גם לקבל פרטי מס, כולל שמך כפי שהוא מופיע על החזר מס הכנסה ומספר זיהוי המס שלך.

השלמת כעת את תהליך ההרשמה לתוכנית השותפים של אמזון. בשלב הבא עליכם להוסיף קישורי מוצר לאתרכם…

שלב שביעי: הוסף קישורים לסניפים של אמזון לאתר האינטרנט שלך

ישנן מספר דרכים להוסיף קישורים הקשורים לאמזון לאתר שלך. אתה יכול…

 • הוסף קישורי שותפים ממרכז השליטה של ​​אמזון.
 • השתמש בכלי אמזון SiteStrip כדי להוסיף קישורים לאתר שלך.
 • התקן את התוסף WordPress

בואו נסתכל על כל אחד מהם בפירוט …

הוסף קישורים ממרכז השליטה של ​​אמזון

לאחר ההרשמה לתוכנית השותפים של אמזון, התחבר ללוח המחוונים של אמזון. בתוך לוח מחוונים זה תוכלו לגשת לקישורי מוצר שנוצרו מראש ותוכלו להוסיף לאתרכם.

לוח מחוונים

כדי להתחיל, בחר קישורים מהירים לחיפוש אחר מוצר ספציפי, או לחילופין תוכלו ללחוץ עליו חפש אחר מוצר, שם תוכלו לסרוק את הקטגוריות הרבות כדי למצוא מוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. לאחר שמצאת מוצר מתאים שתרצה לקדם באתר שלך, בחר קבל קישור.

חפש אחר מוצר

כעת עומדות בפניך שלוש אפשרויות …

 • רק טקסט – פשוט להוסיף קישור מוצר לטקסט בתוך עמוד או פוסט, בחר רק טקסט. לאחר מכן יש לך אפשרות להציג קישור טקסט באתר שלך באמצעות קוד HTML, או פשוט להוסיף היפר-קישור לטקסט הקיים. האפשרות הפופולרית ביותר היא המאוחרת יותר, אז בחר קישור קצר, ואז הוסף את זה כהיפר-קישור בתוך WordPress שלך חזותי עורך.
 • תמונה בלבד – הצג את תמונת המוצר על ידי העתקת קוד ה- HTML ושוב הוספתו לוורדפרס שלכם טקסט עורך בדף או פוסט מסוים. תמונה זו תקשר לדף המוצר של אמזון.
 • טקסט ותמונה – הציגו תמונה, טקסט וכפתור באתרכם, כולם מסופקים על ידי אמזון. פעולה זו תוצג כגרפיקה אינטראקטיבית עצמאית שתוכלו להטמיע בכל עמוד או פוסט. פשוט העתק את קוד ה- HTML שסופק, ואז באתר וורדפרס שלך, הדבק אותו בתוך טקסט עורך עבור הדף או הפוסט המתאימים.

רק טקסט

כל האפשרויות הללו מהירות וקלות, פשוט כוללות העתקת הקוד או הקישור והדבקתו בעורך הוורדפרס שלך. הבה נבחן מקרוב כיצד לעשות זאת …

טקסט ותמונה

מהתמונה למעלה תוכלו לראות שבחרתי טקסט ותמונה. לאחר מכן יש שלושה שלבים שצריך לבצע לפני שתוכל להכניס את הקישור לאתר WordPress שלך …

 • שלב 1: התאם אישית את הקישור – כאן תוכלו לשנות את צבע הרקע, כמו גם את צבע מחיר הכותרת כדי לעזור לתמונה והטקסט להתאים את המיתוג שלכם. אתה יכול גם לבחור לפתוח את הקישור בחלון חדש ולהציג גבול.
 • שלב 2: תצוגה מקדימה חיה – בדוק שאתה אוהב את מראה הגרפיקה ושמח עם כל השינויים שביצעת בו.
 • שלב 3: קבל קוד HTML עבור קישור המוצר – כאן תוכלו למצוא את קוד ה- HTML הדרוש לכם בכדי להוסיף את קישור המוצר לאתר וורדפרס שלכם. לחץ על הדגש HTML להעתקת הקוד.

כעת תצטרכו להחליף את לוח המחוונים של וורדפרס ולפתוח את הדף או הפוסט במקום בו תרצו להכניס את גרפיקת המוצר. בתוך עורך WordPress, עבור אל טקסט ואז הדבק את הקוד במיקום המתאים.

עורך טקסטים של וורדפרס

עבור חזרה ל חזותי עורך – כאן אתה צריך למצוא את גרפי המוצר של אמזון …

עורך חזותי

לבסוף, להציל, תצוגה מקדימה, ואז פרסם הפוסט או העמוד. זכור ללחוץ על הגרפיקה בצד החי של האתר שלך בכדי לבדוק שהוא מקשר לעמוד המוצר הנכון באמזון.

הוסף קישורים באמצעות אתר סטריפ של Associated Amazon

אתר סטריפ

כלי SiteStripe של אמזון מאפשר לך לקשר במהירות את האתר שלך למוצרי אמזון מבלי שתצטרך אפילו לפתוח את לוח המחוונים של אמזון. אם אתה מחובר לאמזון, תמצא את שורת התפריטים SiteStripe המוצגת בראש כל עמוד באתר.

פשוט חפש באמזון בקצה הקדמי של האתר, דפדף במוצרים כאילו אתה לקוח. כשאתה מוצא מוצר שמתאים לקידום באתר שלך, תוכל לבחור מבין אחת מהאפשרויות בשורת התפריטים SiteStripe. אלו כוללים…

 • רק טקסט – הוסף קישור למוצר באמצעות טקסט רק לאתר שלך. אתה יכול לבחור מקישור קצר או מלא, אשר לאחר מכן ניתן להוסיף כהיפר-קישור לכל טקסט שלך חזותי עורך.
 • פשוט תמונה – כדי להציג תמונה של המוצר, עם קישור המצורף, באתר האינטרנט שלך פשוט הדבק את קוד ה- HTML שסופק בוורדפרס שלך טקסט עורך.
 • טקסט ותמונה – הצגת טקסט ותמונה של מוצר באתר האינטרנט שלך על ידי הדבקת קוד ה- HTML לתוכנית טקסט עורך באתר וורדפרס שלך.
 • פייסבוק – פרסם תמונה ותיאור של מוצר בדף הפייסבוק שלך.
 • טוויטר – ציוץ קישור למוצר באמזון עבור עוקבי הטוויטר שלך לצפייה.
 • מודעות קניות מותאמות אישית – הטמע את הקוד בתג שלך כדי להציג מודעות מוצר באתר השותף שלך.

כפי שאתה יכול לראות, SiteStripe הוא כלי מהיר וקל שיאפשר לך להוסיף קישורים באתר שלך.

התקן את התוסף Amazon Associates Link Builder

לתוכנית Amazon Associates יש תוסף וורדפרס של Link Builder משלה שתוכל להוריד ממאגר וורדפרס בחינם. (למרות שכדאי רק להזכיר שהתוסף הזה עדיין בבטא). תוסף זה יאפשר לך לחפש מוצרים בקטלוג אמזון, לגשת למידע על מחירים וזמינות בזמן אמת, ולהוסיף בקלות קישורי מוצרים לפוסטים ולדפים שלך. ואת כל זה ניתן לעשות מבלי שתצטרך אפילו לעזוב את לוח המחוונים של וורדפרס.

עם זאת, חשוב לציין כי לא ניתן להשתמש בתוסף זה עד לאימות חשבונך על ידי אמזון. לכן, כשתתחיל עם התוכנית Amazon Associates תצטרך להוסיף קישורים דרך לוח המחוונים של אמזון או SiteStripe. לאחר שביצעת שלוש מכירות ואימת את חשבונך, אתה יכול להתקין ולחבר את התוסף Link Builder. בואו נסתכל כיצד לעשות זאת …

כדי להתחיל עם התוסף Amazon Associates Link Builder, פתח את לוח המחוונים של וורדפרס ובחר תוספים > הוסף חדש. ואז הקלד מקורבי אמזון למסנן החיפוש.

לאחר ש- WordPress אחזר את התוסף, לחץ על להתקין עכשיו > הפעל. כעת תמצא תפריט Associates Link Builder קישור בסרגל התפריטים של וורדפרס.

התקן תוסף

בשלב הבא תצטרך להירשם ל- API של פרסום מוצרים באמזון. לשם כך, חזור למרכז השליטה של ​​Amazon Associates ובחר כלים > ממשק API לפרסום מוצרים. בחר הצטרף ואז העתק את ה- מפתח גישה ו מפתח סודי.

ממשק API

כעת התחל לחזור ללוח המחוונים של וורדפרס, בחר מקורבים לבנאי קישור > הגדרות, ולהדביק במפתחות. חשבון אמזון Associates ואתר WordPress שלך יחוברו כעת.

לאחר ההתקנה, מתוך עורך WordPress אתה יכול …

 • חפש ובחר מוצרים מאמזון.
 • הוסף היפר-קישורים דינמיים לתוכן שלך, קישור למוצרים ספציפיים באמזון.
 • הציגו מגוון מוצרים שנבחרו בקרוסלה (שתוכלו להטמיע בכל מקום בתוך עמוד או פוסט).
 • בחר מבין מספר תבניות קרוסלה של מוצרים, כולל תבנית קרוסלת רשת ותבנית קרוסלה של מוצר יחיד.
 • אם אתה מוכר ביותר משוק אמזון אחד, אתה יכול לבחור להשתמש בתכונה של מיקוד גיאוגרפי, שתציג תוכן תלוי מיקום.

קרוסלת מוצרים

נראה כי השימוש בתוסף WordPress הוא דרך יעילה להבטיח שאתר השותפים שלך מתעדכן אוטומטית. לפיכך, לאחר אישור חשבון השותפים שלך באמזון, הצעד הבא שלך צריך להיות להתקין תוסף זה.

שלב 8: קדם את אתר השותפים שלך באמזון

לאחר שהוספת קישורי מוצר ותמונות לאתר הנישה שלך, השלב הבא הוא לקדם את התוכן שלך ולהניע תנועה לאתר שלך. על ידי קבלת רמות תנועה גבוהות המורכבות מקהל היעד שלך, תוכל להגביר את הקליקים דרך אמזון ובסופו של דבר להגדיל את המכירות.

אז בואו נסתכל על כמה דרכים עיקריות לקידום אתר השותפים שלך באמזון …

הפק תוכן רלוונטי

עדכון אתר האינטרנט שלך עם תוכן רלוונטי הוא אסטרטגיה מרכזית למשוך מבקרים חדשים, כמו גם לפתות ביקורים חוזרים. בואו נסקור במהירות על סוגי תוכן אפקטיביים עבור אתר נישה שותפים …

 • ביקורות על מוצרים בודדים
 • ריכוז מוצרים
 • מוצר לעומת מאמרי מוצר
 • הוראות הדרכה

בעת כתיבת פוסטים אלה, זהה את מילות המפתח שקהל היעד שלך מחפש אחריה. זה יעזור לתוכן שלך לדרג במנועי החיפוש ולהגיע לקונים פוטנציאליים חדשים.

התקנת התוסף וורדפרס בחינם, RankMath, באתר האינטרנט שלך יכולה לעזור לך לייעל את הפוסטים שלך עבור הקהל שלך ומנועי החיפוש. RankMath ידגיש כיצד לשפר את SEO המאמרים שלך, לעזור במטא נתונים, לתת עצות כיצד לשפר את הכתיבה שלך, ועוד הרבה.

הגדל את רשימת התפוצה שלך

איסוף מיילים מאנשים שביקרו באתר שלך הוא חובה. על ידי יצירת רשימת תפוצה אתה יכול לפנות לפנות אל מי שהפגין עניין אמיתי בנישה שלך. שלח דוא”ל למנויים שלך כשאתה מפרסם תוכן חדש, מוסיף מוצרים חדשים או שיש לך חדשות או הודעות לשתף. זה יעזור לעודד מקלטים בדוא”ל לאתר שלך, ולהגדיל את הסיכוי למכירות באמזון.

OptinMonster הוא פתרון פרימיום לייצור לידים המאפשר לכם להוסיף טפסי הצטרפות יפה ומוקפצים לאתר וורדפרס שלכם. על ידי הצגת טפסים מסוגננים, ממוקדים ומותאמים במיוחד לקהל שלך, תגדיל במהירות את רשימת התפוצה שלך.

בנה מעקב אחר המדיה החברתית

בניית מעקב אחר מדיה חברתית היא אסטרטגיית מפתח נוספת שתעזור לך לקדם את אתר השותפים שלך באמזון. מדיה חברתית עוזרת לך לא רק לשמור על קשר עם מבקרים חוזרים, אלא גם מאפשרת חשיפה לאתר שלך לקהלים חדשים.

Monarch by Elegant Themes הוא תוסף פרימיום שיאפשר לך להוסיף כפתורי שיתוף חברתיים יפהפיים לאתר שלך. הצג כפתורי תצוגה בעד חמישה מיקומים שונים, כולל על תמונות וסרטונים, מעל לתוכן ומתחת, בסרגל צף או ככניסות אוטומטיות. כלי זה לא רק ישתף את התוכן שלך, אלא גם יעודד את המבקרים באתר שלך לעקוב אחריך ברשת החברתית.

כתוב הודעות אורחים

כתיבת פוסטים באורחים באתרי מתחרים, ואתרים אחרים בנישה שלך, היא אסטרטגיה מרכזית שתעזור לך ליצור קשר עם קהל היעד שלך. צרו קשר עם אתרים בענף שלכם ובקשו לתרום פוסטים לאורחים. אלה אמורים להציג את תיבת הביולוגיה שלך בתחתית המאמר עם קישור חזרה לאתר שלך.

וודאו שהמאמרים מעניינים ואיכותיים. זה ירשים את הקוראים ויעודד אותם להיכנס ולבדוק את אתר האינטרנט שלך. על ידי הוצאת שם בחוץ כמומחה בתחומך, קהל היעד שלך יאהב יותר לקרוא ולבטוח בביקורות שלך. ובסופו של דבר לבצע רכישות על סמך המלצותיך.

מחשבות אחרונות בתוכנית Associates של אמזון

אם עקבת אחר כל השלבים שלעיל, כעת יהיה לך אתר מסונף של אמזון המלא. כעת חשוב לעדכן את אתרך – המשך לפרסם תוכן חדש ולהוסיף קישורים למוצרי אמזון חדשים ורלוונטיים, כמו גם לקדם את האתר שלך באופן רציף. בהצלחה!

האם יש לך שאלות לגבי ההרשמה לתוכנית Amazon Associates או כיצד ליצור אתר נישה משלך? אם כן, אנא שאלו בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector