Builderall לעומת Clickfunnels 2020: איזה פיתרון הכי טוב לפרויקט שלך?

משפכי Builderall ו- Click הם שניהם פתרונות פופולריים וחזקים, עם הרבה קווי דמיון והבדלים. כך שזה יכול להיות קשה לדעת איזו פלטפורמה היא האפשרות הנכונה לפרויקט הבא שלכם.


במדריך זה של Builderall לעומת Clickfunnels, אנו בודקים בדיוק אילו תכונות וכלים אלו מספקות שתי פלטפורמות, שוקלים את חוויית המשתמש של כל אחד מהם, ודנים במחירים ובחבילות השונות המוצעות. נתחיל …

גילוי נאות מלא:

אני מרוויח עמלה אם תקנה או Builderall או Clickfunnels. כך אני מעודכן את האתר הזה וחופשי לחלוטין לשימוש. אין עלויות נוספות עבורך בכלל אם אתה קונה דרך הקישורים שלי. השתמשתי ובדקתי באופן אישי את שני המוצרים במדריך זה.

Contents

מבוא לבנוי

בנאי

Builderall הוא בונה עסקי מקוון ופלטפורמה שיווקית מתארחת, כל אחד. שילוב שלל תכונות ופונקציות, Builderall מתהדר בכך שהוא מכיל את כל הכלים הדרושים לך כדי ליצור ולקדם את אתרך ועסקך..

Builderall הוקם על ידי אריק סלגאדו בשנת 2011 כדי לאפשר ליזמים ובעלי עסקים קטנים לנהל בקלות את נוכחותם, השיווק והמכירות המקוונים שלהם. פלטפורמה זו מתמקדת בשימושיות, הנגשת יצירת אתרים ושיווק מקוון לכולם, אפילו לאלה ללא ניסיון בעיצוב אתרים או מיומנויות טכניות.

יהיו הרעיונות העסקיים שלך אשר יהיו, אתה לא יכול פשוט להחיות אותם עם Builderall, אלא חשוב מכך, אתה יכול להפוך אותם למוצלחים ורווחיים. בין אם ברצונך ליצור אתר, לקדם אתר חברות, לארח סמינרים מקוונים, לעצב משפכי מכירות לאיסוף לידים או למכירת מוצרים, או משהו אחר, לבנוי-בול יש את הכלים להבטיח שהחזון שלך יהפוך למציאות..

תכונות מובילות של בנייה

בואו נסתכל על כמה מהתכונות העיקריות של Builderall …

 • אירוח – Builderall משתמשת בשרתים ייעודיים וברשת אספקת תוכן, המבוססת בחמש יבשות שונות, כדי לארח אתרים ודפים שנוצרו בפלטפורמה שלה. זה מבטיח אתרים ותכנים נטענים במהירות, ושעות ההשבתה נשמרות למינימום.
 • גרור ושחרר בוני אתרים – Builderall מספקת שלושה בוני אתרים אינטואיטיביים (ה- Pixel Perfect Builder, הבונה המגיב והבונה הראשונה Mobile).
 • בונה אפליקציות – משתמשים יכולים ליצור אפליקציות באמצעות Builderall App Builder.
 • תבניות הניתנות להתאמה אישית – Builderall מספק מגוון רחב של תבניות מסוגננות ומקצועיות, כך שבין אם ברצונך ליצור אתר אינטרנט, להקים בלוג, משפך מכירות, דף נחיתה, או משהו אחר, תמצא תבנית שתתאים לפרויקט שלך..
 • כלי עיצוב ל- Builderall שפע של כלים עיצוביים כדי להבטיח שהתמונות והסרטונים שלך ישפיעו ותפסו את תשומת הלב של הקהל שלך. הכלים כוללים את סטודיו לעיצוב, סטודיו לצילום, עורך וידיאו וספינר התמונות של בנייה, כדי להזכיר כמה.
 • מסחר אלקטרוני – בעזרת Builderall אתה יכול ליצור עסק שלם מסחר אלקטרוני. בין אם אתה מוכר מוצרים פיזיים, דיגיטליים או מסונפים, אתה יכול לעשות זאת בפלטפורמה זו. Builderall מאפשר לך לקדם ולנהל מוצרים, לקחת תשלומים ואפילו להקים תוכנית שותפים.
 • אתר חברות – תכנן אתר חברות משלך ויגבה ממשתמשים מנוי חד פעמי או חוזר לגישה לתוכן. לחלופין, אתה יכול ליצור אזור מוגבל באתר שלך, פשוט חסום את הגישה לדפים ופוסטים מסוימים. לאחר מכן משתמשים יכולים להתחבר או לשלם אגרה כדי להציג תוכן זה.
 • eLearning – אם אתה חושב על יצירת קורס מקוון או סדרת הדרכות, Builderall הוא הפלטפורמה האידיאלית לפרויקט זה. צור קורסים, שיעורים פרטניים, מבחנים ועוד ועוד. לאחר מכן תוכל לנעול את התוכן שלך ולחייב משתמשים פרמיה בגישה אליו.
 • סמינרים מקוונים – כלי הסמינר המקוון של Builderall יאפשר לך להזרים סמינרים מקוונים חיים או מוקלטים מראש מאתר האינטרנט שלך.
 • שיווק בדוא”ל – לשירות הגיבוי העצמי של Builderall, Mailing Boss, אין מגבלות למספר קמפיינים בדואר אלקטרוני שהגדרת, או דוא”ל שאתה שולח. צור דוא”ל מרתק, עקוב אחר ההצלחה שלהם, מקד לקבוצות משתמשים בודדות, ועוד ועוד.
 • בדיקת פיצול – מצא את העיצובים שהמרה הטובה ביותר היא על ידי בדיקת פיצול של התוכן שלך, אלמנטים עיצוביים, דפי אינטרנט, משפכי מכירות ועוד.
 • מיפוי חום – הבן כיצד הקהל שלך מנווט באתרך או במשפך המכירות שלך באמצעות הכלי Buppingall Heat Mapping. למד היכן המבקרים לוחצים, ומה מונע מהם להמרה בניגוד ליעדים שלך.
 • שילובים – Builderall משתלב עם מספר מרשים של ספקי שירותים ושירותים של צד שלישי. אלה כוללים PayPal, Aweber, Shopify, ורבים נוספים.
 • תמיכה – ישנם מספר ערוצי תמיכה כדי להבטיח שמשתמשי Builderall יוכלו למצוא את המידע הדרוש להם בכל נושא. דפדף בבסיס הידע של Builderall, שאל שאלה בעמוד הפייסבוק של Builderall, צפה באחד מסרטי הווידאו של Builderall ב- YouTube, או פתח כרטיס וקבל עזרה מומחה מחבר צוות התמיכה של Builderall..

בקר ב- Builderall

כפי שאתה יכול לראות, Builderall הוא מוצר עשיר במיוחד בתכונות. אך כיצד הוא משווה לכלים שיש ל- Clickfunnels להציע. בוא נגלה…

מבוא למשפכי קליקים

משפכי קליקים

משפכי קליקים הם פיתרון של כל אחד אחר, המתארח במלואו, עם דגש על מאפשרת למשתמשים ליצור משפכי מכירה ודפי נחיתה המרה ביותר. כמו Builderall, פלטפורמה זו מספקת את כל הכלים והתכונות שאתה צריך כדי לשווק, למכור ולספק את השירותים והמוצרים שלך באופן מקוון.

Clickfunnels נוצר בשנת 2014 על ידי ראסל ברונסון וטוד דיקרסון. מאז הוא גדל מאוד בפופולריות, וכעת העסק שווה מעל 360 מיליון דולר. נוצר עבור יזמים, חברות סטארט-אפ קטנות, חברות גדולות וכל מי שמחפש לגדול נוכחות מקוונת, אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי ליצור לידים, למכור מוצרים, לקדם אירועים וסמינרים מקוונים, ועוד ועוד..

לא משנה מה המטרה שלך, אתה יכול להשתמש במשפכי קליקים כדי לעצב משפך שיעזור לך להשיג אותו. Clickfunnels מספק מגוון של ערכות משפך ותבניות שנעשו מראש וניתן להתאמה אישית בקלות באמצעות עורך הגרירה והשחרור שלה. לאחר מכן ניתן להציג אותם בדומיין שלך, להוסיף לאתר באמצעות HTML, לשתף אותם במדיה חברתית, או להטמיע בדף וורדפרס באמצעות תוסף הלחיצת וורדפרס של Clickfunnels..

תכונות מובילות של קליקים

להלן סקירה של התכונות המובילות של Clickfunnels, כך שתוכלו לראות מה מציעים עם פיתרון זה…

 • תבניות וערכות משפך מוגדרות מראש – Clickfunnels מציע מגוון של תבניות וערכות משפכים שהוכנו מראש, כדי לאפשר למשתמשים ליצור במהירות משפכים מסוגננים ומקצועיים. אתה יכול גם לבחור תבנית ריקה ולעצב את משפך המכירות שלך מאפס.
 • גרור ושחרר את עורך דפי האינטרנט – עורך Clickfunnels מאפשר לך להתאים אישית כל עמוד במשפך שלך. הוסף אלמנטים עיצוביים, שנה את הטקסט, שנה את הרקע ועוד ועוד.
 • מסחר אלקטרוני – קידם ומכר בקלות מוצרים דרך המשפכים שלך. בין אם אתה מוכר מוצרים פיזיים או דיגיטליים, באמצעות משפכי קליק אתה יכול לקחת תשלומים באופן מקוון. Clickfunnels משתלב גם עם שירות הגשמת eCommerce Shipstation, אפשרות טובה אם אתה רוצה שכל האריזה והמשלוח יטופלו עבורך.
 • תוכנית שותפים תרמילאים – הכלי תרמיל Clickfunnels מאפשר לך להגדיר ולנהל את תוכנית השותפים שלך, לגייס חברות כלולות למכירת המוצרים שלך..
 • אתר חברות – משפכי קליקים מספקים מספר משפכי אתרי חברות המאפשרים לך לקדם את האתר שלך, ואז לאפשר למשתמשים שלך להירשם ולגשת לתוכן.
 • סמינרים מקוונים – אם ברצונך לארח סמינר מקוון, משפכי קליקים מספקים גם מבחר משפכים של סמינרים מקוונים שבהם תוכל להשתמש כדי לפרסם ואז להפעיל באופן אוטומטי את סמינר האינטרנט שלך..
 • שיווק בדוא”ל – אתה יכול לחבר את חשבון Clickfunnels שלך למספר שירותי שיווק בדוא”ל של צד שלישי, כולל Aweber, MailChimp, Hubspot, ורבים אחרים. באותה מידה, על ידי בחירה בחבילה העליונה של Clickfunnels, אתה יכול לגשת ל- Actionetics, פלטפורמת האוטומציה השיווקית הביתית..
 • שילובים – משפכי קליקים משתלבים עם מגוון רחב של כלים ושירותים של צד שלישי. אלה כוללים את Shopify, Zapier, ו- WordPress, אם נזכיר כמה.
 • בדיקת פיצול – בעזרת משפכי קליק תוכלו לפצל את כל היבטי המשפכים שלכם, החל מאלמנטים עיצוביים שונים, לצבעים וטקסט. זה יעזור לך להבין אילו עיצובים מושכים את הקהל שלך, וחשוב, אילו עיצובים ממירים את המטרות שלך.
 • ניתוח – משפכי קליקים עוקבים אחר הניתוח של המשפכים שלך ומאפשר לך לראות בקלות את הביצועים של כל משפך. מנתונים אלה תוכלו לעקוב אחר המרות לאורך זמן, צפיות בדפים, התנהגות משתמשים ועוד ועוד.
 • תמיכה ותיעוד – משתמשים יכולים ליהנות מתמיכה נרחבת דרך בסיס הידע של Clickfunnels, כמו גם להתחבר לקהילת Clickfunnels דרך פייסבוק, YouTube, פורומי תמיכה ועוד. אתה יכול גם להגיש כרטיס תמיכה לצוות העזרה של Clickfunnels.

נראה כי גם Clickfunnels וגם Builderall מלאים בתכונות וכלים. אז בואו נסתכל מקרוב על כמה מתכונות המפתח המוצעות כדי לראות כיצד הם משווים בין פתרונות …

נסה תקופת ניסיון בחינם של Clickfunnels

Builderall לעומת Clickfunnels: תבניות

משפכי ה- Builderall וגם Clickfunn מספקים מגוון של תבניות שיעזרו למשתמשים ליצור במהירות ובקלות דפי אינטרנט מתאימים לפרויקטים שלהם. כל התבניות של Builderall הן בחינם, ואילו Clickfunnels מספק מבחר הן בחינם והן בפרמיה. בואו נסתכל …

תבניות בנייה

תבניות בנייה

פלטפורמת Builderall מאפשרת למשתמשים ליצור אתרי אינטרנט, חנויות מקוונות, בלוגים, דפי נחיתה, משפכי מכירות ועוד, והתבניות שלהם משקפות זאת. תבניות מחולקות גם לקטגוריות, מה שמבטיח את כל הענף או הגומחה שתוכלו למצוא תבנית המתאימה לצרכים שלכם. הקטגוריות כוללות …

 • בריאות ויופי
 • אופנה
 • מזון
 • חדשות
 • נסיעות

ניתן להתאמה אישית של תבניות במאה אחוז בתוך אחד מבוני אתרים של Builderall, ותוכל גם לבחור להשתמש בתבנית ריקה וליצור את אתר האינטרנט או דף האינטרנט שלך מאפס. תבניות כולן מודרניות במראה, וחשוב מכך, מכילות אלמנטים עיצוביים ותכונות הרלוונטיות לגומחות האישיות שלהם.

תבניות Clickfunnels

טמפלטים של משפכי קליקים

הכלי משפכי קליק תוכנן לעזור למשתמשים ליצור משפכי מכירות. כתוצאה מכך, משפכי קליק מספקים מגוון מערכות משפכים שהוגדרו מראש ותבניות דפי נחיתה תואמות. אלה הן מבוססות יעד והן בתעשייה, ועוזרות לך למצוא את המשפך המתאים לא רק לגומחה שלך, אלא גם להבטיח שתשיג את היעדים שלך..

קטגוריות יעד כוללות …

 • לייצר לידים
 • מכירת מוצרים / השקת מוצר
 • הפעל סמינר וובינר
 • מכור גישה לאירוע

כמו Builderall, כל תבניות Clickfunnels יכולות להתאים אישית בעורך. ואף כי משפכי קליקים אינם מציעים אפשרויות תבנית רבות כמו Builderall, אלו המסופקות מותאמות באופן מלא להמרות.

כפי שאתה יכול לראות, הן Builderall והן Clickfunnels מציעים מגוון של תבניות מרשימות לבחירה. אם אתם פשוט מחפשים ליצור משפכים, אז ערכות משפך המותאמות במיוחד ודפי נחיתה הם מושלמים. עם זאת, אם אתם מחפשים לעצב אתר משלכם, ל- Builderall יהיו תבניות והמשאבים שתתאימו לצורך זה.

Builderall לעומת Clickfunnels: גרור ושחרר בוני

משפכי ה- Builderall וגם Clickfunn משלבים בוני גרירה ושחרור, ומאפשרים למשתמשים להתאים אישית בקלות תבניות מבלי שייאלצו לגעת בשורת קוד. בואו נסתכל על מה שכל בונה מציע …

בוני גרור ושחרר

בונה בנאי

Builderall מספק ארבעה בוני גרירה ושחרור שיספקו מגוון של צרכים …

 • גרור ושחרר את ה- Pixel Perfect Builder
 • גרור ושחרר בונה רספונסיבי
 • בוני גרירה ושחרור ראשונים ניידים
 • יוצר אפליקציות

בונה ה- Drag and Drop Pixel Perfect Builder הוא הבנאי המקורי של Builderall. אם תבחר להשתמש בבונה זה, עליך ליצור את האתר שלך שלוש פעמים – גרסה אחת לשולחן העבודה, אחת לטאבלט ואחת לנייד. עבור חלק מהמשתמשים, היכולת לשלוט באופן בו האתר שלך מופיע במכשירים שונים זה יתרון אמיתי. עבור אחרים, צורך לעצב את אתר האינטרנט שלך שלוש פעמים אינו נוח.

אם אתה מעדיף ש- Builderall ידאג להפוך את האתר שלך לתגובה, עדיף להשתמש ב- Builderall Responsive Builder. באמצעות כלי זה אתה צריך לעצב את האתר שלך רק פעם אחת, ו- Builderall משנה את העיצוב והפריסה כדי להבטיח שהאתר שלך מגיב בכל המכשירים. שני הבונים האחרים הם גם כלים יעילים לכל מי שמחפש ליצור מוצרים ניידים או אפליקציות ספציפיות.

כל בוני Builderall הם אינטואיטיביים במיוחד ומאפשרים תהליך עיצוב מהנה וקל. משתמשים יכולים לדפדף במגוון רחב של אלמנטים בעיצוב ומדיה שניתן להוריד בכל מקום בדף אינטרנט. לאחר מכן ניתן למקם מחדש אלמנטים על ידי גרירה ושחרור פשוט על המסך.

אנו נדון יותר בתכונות הבונה של בונה חוויית משתמש בסעיף בהמשך במאמר זה. אבל לעת עתה, בואו נסתכל בעורך Clickfunnels כדי לראות כיצד הוא משווה …

עורך גרירה ושחרור של משפכי קליקים

עורך משפכי קליקים

Clickfunnels מספק עורך גרירה ושחרור אחד בלבד שניתן להשתמש בו כדי להתאים אישית את כל התבניות וערכות המשפך הזמינות. עם זאת, Clickfunnels משלב לוח מחוונים משפך נפרד, בו ניתן להתאים את רוב הגדרות המשפך, האינטגרציות ואפשרויות אחרות..

בתוך עורך Clickfunnels תוכלו שוב להוסיף אלמנטים רבים לעיצוב המשפך שלכם. לאחר מכן תוכל לגרור ולשחרר אלמנטים סביב הדף, למקם ולשנות את גודל האלמנטים תוך שניות.

Clickfunnels מאפשר לך גם להעלות תמונות ומדיה אחרת, או לחפש תמונות מלאי מ- Pixabay, IconFinder ו- UnSplash, מבלי שתצטרך אפילו לעזוב את העורך. ניתן להטביע סרטונים גם מ- YouTube, Vimeo ו- Wistia.

ברור לראות כי Clickfunnels ו- Builderall מספקים שניהם בונים מרשימים המאפשרים למשתמשים ליצור דפי אינטרנט מקצועיים ומעוצבים. הבחירה האישית תהיה הגורם המכריע בין שני הכלים הללו, ולכן כדאי לערוך משחק עם עורך Clickfunnels וגם עם בוני Builderall לפני שתקבל החלטה באיזו פלטפורמה מתאימה ביותר לפרויקט שלך..

Builderall לעומת Clickfunnels: אפשרויות פרסום

אחד ההבדלים העיקריים בין משפטי Builderall ו- Clickfunn הוא אפשרויות הפרסום שהם מציעים. בואו נסתכל …

אפשרויות פרסום Builderall

בעת פרסום אתר האינטרנט שלך או משפכי מכירות של Builderall, שתי האפשרויות שלך הן פשוט להשתמש בתת-דומיין בחינם של Builderall, או לרכוש דומיין ולחבר אותו לאתר Builderall שלך. אין אפשרות לשלב את דפי האינטרנט שלך עם אתר או תוכנה אחרים, כמו WordPress, מה שהופך את Builderall למוצר עצמאי מאוד..

אפשרויות פרסום משפכי קליקים

Clickfunnels הוא כלי הרבה יותר גמיש המציע מספר אפשרויות פרסום יעילות כדי לספק את הצרכים הרבים של המשתמשים בו. להלן כמה מהשימושיים ביותר …

 • וורדפרס – השתמש בתוסף ה- Clickfunnels WordPress כדי להטמיע בקלות את המשפכים שלך באתר וורדפרס שלך, בכל עמוד או פוסט..
 • להטביע קוד – הוסף את דפי המשפך שלך ל- iframe ואז הטמע אותם בכל אתר אינטרנט.
 • הורד HTML – הורד את קובץ ה- .html של כל עמוד משפך ואז מארח בכל מקום.
 • ClickPop Code – הוסף גרסת ClickPop של המשפך שלך בכל דף באתר כלשהו המשתמש בקוד ClickPop.
 • להוסיף לפייסבוק – התחבר אוטומטית והציג את המשפך שלך בתוך דף הפייסבוק שלך.

בנוסף לכל אפשרויות הפרסום הללו, Clickfunnels מקל גם מאוד על שיתוף המשפכים שלך במדיה החברתית.

ברור שאם אתם מחפשים ליצור יותר מסתם אתר עצמאי, ואתם רוצים משפכים שמשתלבים באתרים ובדפים הקיימים שלכם, Clickfunnels הוא הכלי עבורכם. עם זאת, אם אתה מתחיל אתר מאפס, או שאתה לא צריך לשלב את דפי האינטרנט שלך עם תוכנה או אתר אחר, Builderall עשוי להספיק.

Builderall לעומת Clickfunnels: שיווק בדוא”ל

משפטי Builderall ו- Clickfunch מציעים שניהם שיווק באמצעות דוא”ל משלהם, ומאפשרים למשתמשים לשלוח דוא”ל, ליצור מסעות פרסום בדוא”ל, למקד לקבוצות ספציפיות של יחידים ועוד. בואו ונבדוק מה לביידראל יש להציע בדרך של שיווק בדוא”ל …

שיווק בדוא”ל בונה

בדואר בדואר

שירות שיווק הדוא”ל של Builderall, Mailing Boss, מאפשר לך ליצור ולבצע אוטומציה של קמפיינים בדוא”ל. משתמשים יכולים לנצל את תבניות הדואר האלקטרוני שיצרו מראש ואלמנטים עיצוביים, ולהבטיח שכל דוא”ל שתשלח יהיה אטרקטיבי ומקצועי. להלן מספר תכונות שימושיות אחרות ש- Mailing Boss מציע …

 • מקד דוא”ל לקבוצות משתמשים מסוימות
 • שלח דוא”ל מותאם אישית
 • עקוב אחר מנויים חדשים
 • הוסף מנויים חדשים ידנית
 • מעקב אחר ניתוח קמפיין

חשוב לציין כי Builderall מאפשר לך לשלוח אימיילים ללא הגבלה למספר בלתי מוגבל של נמענים.

שיווק בדוא”ל באמצעות משפכי קליקים

אקקטטיק

שירות שיווק בדוא”ל Clickfunnels, Actionetics, הוא כלי מתקדם, שבא לידי ביטוי בכך שהוא זמין רק בחבילה של Etison Suite העליונה של Clickfunnels (חבילות ומחירים ידונו בהמשך במאמר זה). זה מה שאתה יכול לעשות עם זה …

 • צור קמפיינים בדוא”ל
 • הגדר רשימות דוא”ל ורשימות חכמות ממוקדות
 • שלב דוא”ל עם משפכים
 • צור משפכי המשך
 • עקוב אחר ערכי דוא”ל

Actionetics מאפשרת לך גם לשלוח אימיילים ללא הגבלה ולאסוף מספר בלתי מוגבל של אנשי קשר. גם Clickfunnels וגם Builderall משתלבים עם שירותי שיווק בדוא”ל של צד שלישי, כמו Aweber ו- MailChimp.

Builderall לעומת Clickfunnels: תמיכה

שניהם Builderall ו- Clickfunnels מציעים רמות תמיכה מרשימות. בואו נגלה כיצד הם משווים …

תמיכה בונה

ל- Builderall בסיס ידע מעמיק אליו ניתן לגשת מתוך לוח המחוונים של Builderall. כאן תוכלו למצוא סרטונים רבים המשתפים הדרכות הדרכה וחומר הדרכה, שיסייעו לכם להפיק את המרב מהפלטפורמה הזו. החיסרון היחיד בסרטונים אלה הוא שיש לעדכן כמה בודדים כדי להתאים את השיפורים שבוצעו בחלק מהתכונות של Builderall.

ערוצי תמיכה אחרים כוללים …

 • עמוד הפייסבוק של בונה – צרו קשר עם למעלה מ -30,000 משתמשי Builderall, שאלו שאלות, שתפו רעיונות, קראו סיפורי הצלחה ועוד ועוד.
 • בניית ערוץ YouTube – ערוץ מעורר השראה זה משתף טיפים מובילים, שיטות עבודה מומלצות וצ’אטים חיים שבועיים.
 • כרטיסי תמיכה צוות Builderall נמצא תמיד בהישג יד כדי לעזור באופן אישי בבעיות או בשאלות שלך. פשוט הגיש כרטיס תמיכה דרך לוח המחוונים של Builderall שלך, והצוות יחזור אליך עם המידע הדרוש לך.

כפי שאתה יכול לראות, אפשרויות התמיכה של Builderall הן רחבות. אז מה עם Clickfunnels?

תמיכה במשפכי קליקים

כמו Builderall, ל- Clickfunnels יש גם אפיקי תמיכה מרובים. בנוסף למרכז עזרה מאורגן במיוחד, משפכי קליקים מספקים גם קטעי וידאו וטיפים מובילים במרכז השליטה של ​​משפכי הלחיצה. זה עוזר למשתמשים להבין את תהליך יצירת המשפך, להבטיח שהם בוחרים את המשפכים הנכונים כדי לתמוך ביעדים העסקיים שלהם, ויש להם מושג ברור כיצד להשתמש בכל משפך כדי לקבל את כמות ההמרות הגבוהה ביותר..

ערוצי התמיכה של משפכי קליקים כוללים גם …

 • פורומים קהילתיים – בתוך בסיס הידע של Clickfunnels, אתה יכול גם לגשת לפורומי הקהילה של Clickfunnels. כאן תוכלו לחפש בדיונים קודמים או לפרסם שאלות משלכם.
 • דף הפייסבוק של Clickfunnels – עמוד זה אחריו כמעט 200,000 משתמשי Clickfunn ומשאב מעורר השראה מי שמחפש ליצור משפכי מכירות בהצלחה עבור העסק שלהם.
 • ערוצים ביוטיוב עקוב אחר ראסל ברונסון שדן בטקטיקות ואסטרטגיות שיעזרו להגדיל מכירות והמרות.
 • כרטיסי תמיכה – הגיש כרטיס תמיכה לצוות התמיכה של Clickfunnels כדי לקבל תשובות לכל שאלה שיש לך.

כפי שאתה יכול לראות, הן בניית Builderall והן Clickfunnels מספקים שפע של ערוצי תמיכה. אז בין אם אתם רק מתחילים באחת מהפלטפורמות הללו, זקוקים לעזרה מסוימת בבעיה, או שאתם פשוט מחפשים השראה, תוכלו למצוא אותה לפי הפיתרון שתבחרו..

Builderall לעומת Clickfunnels: חווית משתמש

אז עכשיו יש לנו מושג טוב כיצד משתווים תכונות המפתח של Builderall ו- Clickfunnels. הבה נבחן כיצד להתחיל בשני הפתרונות האלה ולקבל הבנה של חוויית המשתמש שלהם בעת יצירת דף אינטרנט ו / או משפך בסיסי. נתחיל בבוילר …

חווית משתמש בונה

כדי להתחיל עם Builderall, תצטרך להירשם לשירות ולמלא כמה פרטים ליצירת קשר בסיסיים. לפני שנפרדים מכרטיס אשראי, Builderall מציע ניסיון למשך שבעה ימים, כך שאם אינך בטוח אם זה הפיתרון הנכון לפרויקט שלך, זו הצעה שכדאי לנצל אותה.

Builderall הרשמה

לאחר שנכנסתם תוכלו למצוא את עצמכם בלוח המחוונים של Builderall. הנה סרטון קבלת פנים מעניין שמראה אתכם ברחבי הפלטפורמה ועוזר לכם להכיר את ההיבטים השימושיים והחשובים ביותר של הפיתרון..

בחר בונה אתרים

לוח מחוונים של בנייה

השלב הראשון ביצירת אתר הוא לבחור באיזה בונה אתרים אתה רוצה להשתמש מהתפריט השמאלי. האפשרויות כוללות …

 • גרור ושחרר את ה- Pixel Perfect Builder – בונה זה נותן לך שליטה על האופן בו האתר שלך ייראה במכשירים ניידים, שולחניים וניידים.
 • גרור ושחרר בונה רספונסיבי – צור את האתר או הדפים שלך פעם אחת ואז Builderall יבטיח שהתוכן שלך מגיב לחלוטין בכל המכשירים.
 • בונה גרור ושחרר ראשון נייד – השתמש בבונה זה כדי ליצור אתר ידידותי לנייד.

כל הבונים משתמשים בפריסים ותכונות דומים, אם כי בונה ה- Drag and Drop Pixel Perfect מספק מגוון רחב יותר של תבניות ומשפכי מכירות..

בחר תבנית

Builderall בחר תבנית

לאחר שבחרת בונה האתר המתאים לפרויקט שלך, הבא עליך לבחור את התבנית המתאימה. כאן תוכלו לסנן את התבניות מצד שמאל קטגוריות תפריט כדי למצוא תבנית שמתאימה לתעשייה או לגומחה שלך.

בחר נוף כדי להציג תצוגה מקדימה של כל תבנית וכשקיבלתם החלטה, לחצו על ערוך. התבנית שלך תיפתח כעת בתוך הכלי לבניית אתרים.

התאם אישית את התבנית שלך

אלמנטים של בונה

לבוני אתרים של Builderall יש תכונות נרחבות וניתן להשתמש בהן להתאמה מלאה של התבנית שלך. הנה רק כמה מהכלים הזמינים לשימוש מהתפריט השמאלי …

 • דפים – הוסף בקלות דפים לאתר שלך ואז נהל את תכונות העמודים הכוללות קידום אתרים, הגדרות דומיין, אפשרויות שפה ועוד.
 • טקסט – בחר קבוצות פריסת גופנים ונהל סגנונות גופן, צבעים, גודל ועוד.
 • אלמנטים – Builderall מספק מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים הכוללים חלונות קופצים, כפתורים, תמונות, וידאו, שמע וצורות, בכדי לתת שם כמה אפשרויות.
 • לבדוק – אם אתם מחפשים למכור מוצרים או שירותים, תוכלו להוסיף אפשרויות לקופה ולנהל אמצעי מכירות ותשלומים.

בוני אתרי האינטרנט של Builderall הם אינטואיטיביים במיוחד, וניתן לגרור ולשחרר אלמנטים בדף סביב הדף כדי לשנות את מיקומם וגודלם..

ברגע שאתה מרוצה מהשינויים שביצעת בתבנית שלך, תצוגה מקדימה ואז בחר להציל בשורת התפריטים העליונה.

פרסם את האתר שלך

הוצאת Builderall

בחזרה במרכז השליטה של ​​Builderall, בחר מחדש בונה האתר שבחרת ולחץ על האתרים שלי. הנה בפניכם מספר אפשרויות כולל…

 • שנה את תת-הדומיין שלך
 • חבר דומיין
 • פרסם את האתר שלך

כפי שאתה יכול לראות, יצירת אתר בסיסי עם Builderall היא מהירה וקלה במיוחד. אז בואו נראה איך זה לעומת משפכי קליקים …

חווית משתמש של משפכי קליקים

כדי להתחיל עם משפכי קליק תחילה עליך להירשם על ידי לחיצה על הכפתור שכותרתו התחל את תקופת הניסיון החינמית שלך ל -14 יום. למרות ש- Clickfunnels מציע תקופת ניסיון ללא תשלום למשך 14 יום, עדיין תצטרך להיפרד מפרטי כרטיס האשראי שלך בכדי להשתמש במבצע זה..

הרשמה של משפכי לחץ

לאחר שנרשמת לשירות זה, המסך שלך יציג את לוח המחוונים של משפכי הלחיצה. כאן תוכלו לגשת בקלות למשפכי קליקים עם תכונות רבות, כולל כלים מתקדמים, Actionetics ותרמיל.

קבע את התצורה של הגדרות משפכי הלחיצה שלך

הגדרות משפכי לחץ

לפני שתוכל ליצור משפך עם משפכי Click, תחילה עליך להגדיר את ההגדרות שלך. לשם כך, לחץ על האווטאר שלך בפינה השמאלית העליונה של המסך. הגדרות חשובות שיש לקחת בחשבון כוללות …

 • דומיינים – משפכי קליקים מאפשרים לך לחבר דומיין משלך או לרכוש דומיין עימם. חברים חדשים מקבלים גם דומיין אחד חינם לשנה הראשונה לחברות ב- Clickfunnels.
 • שלב ספק דוא”ל – כאן אתה יכול לבחור מבין ספקי צד שלישי רבים כולל MailChimp, GetResponse, Infusionsoft, ורבים אחרים. באותה מידה, אתה יכול לבחור לשלב יישום דוא”ל Actionetics משל עצמו של Clickfunnels הזמין לכל מי שבחבילת Etison Suite.
 • שערים לתשלום – אם ברצונך לקחת תשלומים דרך משפך המכירות, תצטרך לבחור ולשלב ספק תשלום. ספקי תשלומי צד ג ‘כוללים Stripe, PayPal, ClickBank ועוד.
 • SMTP יוצא – כתובות דוא”ל כלולות כשאתה רושם דומיין מותאם אישית, אך אתה יכול גם להוסיף שירות SMTP קיים משלך כדי לאפשר לך לשלוח דואר לקידום מכירות, חשבוניות, התראות משלוח ודוא”ל טרנזקציוני אחר..

לאחר שהוספת את האינטגרציות הדרושות וקבעת את התצורה של ההגדרות האחרות, אתה מוכן כעת ליצור משפך.

בחר תבנית

לוח מחוונים של משפכי קליקים

בחזרה לדף הבית של לוח המחוונים של לוח המחוונים, בחר + משפך חדש. עכשיו אתה יכול להשתמש בספר הבישול של משפך Clickfunnels כדי לעזור לך לבחור מערך משפך ותבנית.

הכלי ‘ספר בישול משפך’ הוא הדרך הטובה ביותר למצוא את התבנית המתאימה למטרה ולגומחה שלך. כדי להתחיל, פשוט בחר …

 • התעשייה שלך
 • סוג המשפך
 • מטרת המשפך

משפכי קליקים יציגו כעת את ערכות המשפכים המתאימות ביותר לצרכים שלך.

בונה משפכים

לאחר שבחרת את מערך המשפך המתאים לפרויקט שלך, משפכי קליקים יציגו מבחר של תבניות דפי נחיתה בחינם ופרמיות התואמות את מערכת המשפך הזו. כאן תוכלו להציג תצוגה מקדימה של התבנית, ומשפחי קליקים מספקים גם מבחר סרטונים וטיפים מובילים שיעניקו לכם הבנה טובה כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בפריסות המוכנות מראש..

דפי נחיתה של משפכי קליקים

לאחר בחירת התבנית תועבר כעת ללוח המחוונים של משפכי Clickfunnels, שם תוכל לקבוע את הגדרות המשפכים ולערוך את המשפך שלך..

קבע את תצורת הגדרות המשפך שלך

לוח מחוונים למשפך קליקים

בתוך לוח המחוונים של משפך Clickfunnels, ישנם כלים ותכונות רבים שיעזרו לך לבצע אופטימיזציה של המשפך שלך. אלו כוללים…

 • אוטומציה בדוא”ל
 • דיווח אנליטיקס
 • עורך משפכי קליקים
 • הגדרות משפך
 • אפשרויות פרסום

חשוב מכך, עליך להגדיר את הגדרות המשפך שלך. לשם כך, לחץ על הגדרות.

הגדרות משפך של משפכי לחץ

הנה אתה צריך …

 • תחום – בחר את התחום בו תרצה להשתמש למשפך ספציפי זה.
 • SMPT – בחר את התצורה בה ברצונך להשתמש.
 • מעקב אחר קודים – הוסף קודי מעקב (למשל – Google Analytics).

אתה מוכן כעת להתאים אישית את תבנית המשפך שלך בעורך.

התאם אישית את התבנית שלך

אלמנטים של עורך Clickfunnels

כפי שדיברנו קודם, עורך Clickfunnels יאפשר לך להתאים אישית לחלוטין את תבנית המשפך שלך. להלן כמה מהאפשרויות הזמינות בעורך …

 • מדיה – הוספת תמונות, וידאו ושמע למשפכים שלך. העלה קבצי מדיה משלך, דפדף בתמונות מלאי או הטמע סרטונים מערוצים אחרים.
 •  טקסט – בחר סוגי גופנים, צבעים, גדלים והרבה יותר.
 • טפסים – הצג טפסים מתקדמים במשפכים שלך, כולל טפסי הרשמה ל- SMS, טפסי כתובת לחיוב או סקרים.
 • חסימות תוכן – הוסף דפי אינטרנט למספר חסימות תוכן מסוגננות ושימושיות, כולל קטע שאלות נפוצות, טבלת תמחור ובלוקי טקסט, בכדי לתת שם למספר אפשרויות.
 • מדיה חברתית – הצג כפתורי שיתוף חברתיים במשפכים שלך או אפילו הוסף קטע לתגובות בפייסבוק.

כמו Builderall, עורך Clickfunnels הוא ידידותי מאוד למשתמש ומהנה לשימוש, נותן לך שליטה מלאה על האסתטיקה של המשפכים שלך..

פרסם את המשפך שלך

העבודה האחרונה שלך בעת יצירת משפך עם משפכי קליקים היא לפרסם אותו. כאמור, Clickfunnels מספק מגוון אפשרויות פרסום, כולל שיתוף במדיה החברתית, הטמעת קוד באתר שלך, או שימוש בתוסף Clickfunnels WordPress.

פרסום Clickfunnels

כדי למצוא את האפשרויות, פתח את לוח המחוונים של המשפך ובחר הוצאה לאור. כעת תמצא את רשימת אפשרויות הפרסום, שתוכל ללחוץ עליה ישירות לגישה. משפכי קליקים מספקים גם סרטוני הליכה עם כמה מהאפשרויות בכדי להבטיח שתוכלו בקלות לפרסם את המשפכים שלכם במקום שבחרתם..

לסיכום, גם Clickfunnels וגם Builderall מספקים חווית משתמש מרשימה. Builderall מהיר מאוד וקל להתקנה ולהתחלה איתו. למרות שהיא אינה מציעה רמת מקצועיות או תכונות זהה לזה של משפכי קליקים, במחיר זה אפשרות נהדרת. ל- Clickfunnels יש עקומת למידה מעט תלולה יותר אך היא מציעה כלים מתקדמים יותר. עם זאת, התוצאה היא תג מחיר גבוה יותר. בואו נבדוק את התמחור הבא…

Builderall לעומת Clickfunnels: תמחור

התמחור הוא תחום נוסף בו משפיעים בניית בניינים שונים וקליקים. אז בואו נסתכל על התוכניות שלהם, ומה שהם מציעים …

תמחור בונה

Builderall מספקת שלוש חבילות שונות למשתמשים לבחירה. אלה זולים במיוחד בהשוואה למשפכי קליקים, תוך שהם מציעים תכונות מרשימות. הנה כמה פרטים …

 • נוכחות באינטרנט (9.90 $ לחודש) – תוכנית בסיסית זו מהווה נקודת התחלה מושלמת עבור אלו המחפשים ליצור אתר או נוכחות מקוונת לעסק שלהם. תוכנית זו תאפשר לכם ליצור מספר בלתי מוגבל של דפים ומשפכים, לקבל מספר בלתי מוגבל של מבקרים ותעניק לכם רוחב פס בלתי מוגבל באירוח מקומי. אתה יכול גם להשתמש בכל תבניות Builderall ובוני אתרים.
 • שיווק דיגיטלי (29.90 דולר לחודש) – בתכנית זו של שיווק דיגיטלי, המנויים יכולים לחבר עד 15 שמות דומיין, לשלוח דוא”ל ללא הגבלה באמצעות דואר בוס, לגשת לכל היישומים של Builderall ולאבטח את כל אתרי האינטרנט עם אישורי SSL..
 • בניית עסקים (49.90 $ לחודש) – תוכנית הדגל של Builderall, חבילת עסקים זו היא הפיתרון השלם שיאפשר ליזמים וחברות כאחד לפתוח ולנהל עסק מצליח. כל האתרים שנבנו בתוכנית זו מקבלים אירוח CDN מובחר, מכירות מסחר אלקטרוני ללא הגבלה וגישה לתוכנית השותפים של Builderall.

מחירים אלה הופכים את Builderall לנגיש מאוד להמונים, ומבטיחים שיש תוכנית שתתאים לכל תקציב. אז מה עם Clickfunnels? …

תמחור משפכי קליקים

Clickfunnels מציעה שתי תוכניות תמחור היקרות משמעותית מבניית בניית …

 • הפעלה (97 $ לחודש) – גש לתבניות, לעורך ולתכונות רבות אחרות של משפטי קליקים בתוכנית הפעלה זו. המנויים יכולים ליצור עד 20 משפכים, 100 דפי נחיתה ולקבל עד 20,000 צפיות בדף בחודש. אתה יכול גם לרשום או להתחבר לשלושה תחומים.
 • סוויטת אטיסון (297 $ לחודש) – משתמשים שנרשמים לחבילת Etison Suite זוכים לגישה ל- Actionetics, Clickfunnels בבעלותם שירות שיווק בדוא”ל ותוכנית ניהול שותפים של Backpack, Clickfunnels. נוסף על כך, המשתמשים יכולים ליצור מספר בלתי מוגבל של משפכים ודפי נחיתה, כמו גם לקבל כמויות בלתי מוגבלות של תנועה ולרשום כמה שיותר תחומים..

כפי שאתה יכול לראות, Builderall הוא מוצר זול בהרבה, המכיל כלים ויישומים רבים, והוא אידיאלי עבור אלו שיוצרים עסק או אתר חדש בתקציב. בקצה השני של הספקטרום נמצא Clickfunnels, עם נקודות מחיר גבוהות המשקפות את התכונות המתקדמות יותר שלו. זה הופך את משפכי קליקים לאטרקטיביים יותר לעסקים גדולים יותר המחפשים להשתמש במשפכי מכירות כדי להגדיל את ההמרות.

מי ניצח? משפכי בנייה או קליקים

גם בוידלאלל וגם משפכי קליקים הם פלטפורמות מרשימות ויש להם הרבה מה להציע למשתמשים שלהם.

בשבילי המנצח צריך להיות משפכי קליקים

אם אתה עדיין לא בטוח איזה פיתרון הוא המתאים ביותר לפרויקט שלך, נצל את הניסויים החינמיים שמספקים שניהם. על ידי כניסה ושימוש בכלים עבור עצמך, תקבל תובנה מכרעת מה כל פתרון יכול לעשות, ותעזור לך לבחור את המוצר המתאים לעסק שלך..

Builderall לעומת Clickfunnels – באיזה פתרון תבחרו? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map