סקירת אירוח אתרים של HostClear

האם אתה מאלה שמארח מספר אתרים קטנים במחירים נוחים ומחפש כל הזמן כלים לבניית האתרים?


אם כן, סביר להניח שתרצה להסתכל מפורט על שירותי האירוח המוצעים על ידי HostClear.

מה שבולט ב- HostClear הוא כלי יצירת האתרים המדהימים העומדים לרשותך. כמובן שספק אירוח זה מציע כמה וכמה תכונות אחרות וזה גם במחירים נוחים במיוחד.

בכדי להבין טוב יותר אם HostClear הוא ספק אירוח אידיאלי עבורך, בוא נסקור את התכונות השונות המוצעות ואת היתרונות והחסרונות של HostClear.

רקע של חברת HostClear

מארח אתרים זה נותן שירותים, כגון אירוח אתרים, עיצוב אתרים באמצעות כלים מעולים לבניית אתרים ורישום שם דומיין, יחד עם מוצרים תואמים ופתרונות מבוססי ענן ליחידים, עסקים, עמותות ועוד..

מארח זה הוא השקה יחסית יחסית של המותג אירוח אתרים Endurance כחלק מקבוצת Endurance International (EIG).

המטרה הייתה מאז ומתמיד לספק את דרישות האירוח השונות של אתרי אינטרנט קטנים ובינוניים יחד עם הצרכים הטכנולוגיים תוך בניית אתרים בעזרת כלים שונים. HostClear צובר פופולריות רבה בתקופה האחרונה בגלל יעילות העלות של תוכניות האירוח שלה.

תכונות של HostClear

בואו נסקור מקרוב את התכונות השונות שמציע ספק שירותי אירוח אתרים HostClear.

ביצועים – מהירות וזמני זמן

האם תרצה שיהיה לך אתר שיהיה נגיש תמיד למבקרים שלך ללא כל בעיה?

עם HostClear, ניתן לוודא שאתר האינטרנט שלך זמין ברוב הזמן. הסיבה לכך היא שהיא מציעה אחריות uptime מוצקה של 99.9%, וזה די טוב לאתר שלך.

יכול להיות שיש זמן השבתה תחזוקה מתוכנן עליו המארח מודיע לך מראש כך שתוכל, בתורו, ליידע את המבקרים שלך.

מלבד זאת, המתמודד החדש יחסית הזה בעולם של ספקי שירותי אירוח תחרותיים ביותר מבטיח השבתה מינימלית עבור האתר המתארח שלכם.

הם כל כך בטוחים ביחס להבטיח זמן ההפעלה שלהם שאתה זכאי לקבל אשראי של חודש בחשבון האירוח שלך אם אחוז השעון נמוך מ- 99.9% בכל נקודת זמן. כדי לתבוע הטבה זו, כל שעליכם לעשות הוא לבקר בפורום העזרה של HostClear ולהעלות כרטיס תמיכה יחד עם ההצדקה המתאימה..

למרות ש- HostClear הוא די חדש בסצינת האירוח, הוא מומחה בכל הנוגע לאיזון העומס בשרתים. מכיוון שהוא מארח מספר אתרים המשתפים שרתים, הוא מאזן את העומס בין השרתים כדי להבטיח שאף שרת לא יהיה מלא באתרים. זה מאפשר את האתרים שלך עם ביצועים מעולים בכל עת.

אבטחה

עם כל תוכניות האירוח המקוון של HostClear, תקבל חבילת אבטחה משופרת (בשווי 100 דולר) המבטיחה אבטחה מתאימה של חשבון האירוח ואתר האינטרנט שלך..

כמו כן, צוות HostClear מצליח לפקח על הרשת מסביב לשעון מה שמגדיל את האמינות של השרת ושירותי האירוח המוצעים. אם תבדוק את הביקורות השונות של לקוחות HostClear עד כה, כמעט אף אחד לא התלונן על בעיות אבטחה.

בנוסף, מכיוון שמארח זה מתפתח, תוכלו לצפות שתכונות האבטחה שלו יתפתחו גם ברציפות.

שירות לקוחות

HostClear מציעה תמיכה אמינה באמצעות הצוות הידידותי ביותר שלהם הבקיא בדקויות של אירוח אתרים ובעיות קשורות. אתה יכול להתקשר אליהם בטלפון 1- (281) -733-2627 עבור תמיכה טלפונית מסביב לשעון או להתחבר לעוזר תמיכה באמצעות אפשרות הצ’ט החיה שלהם 24 × 7.

אם הבעיה שלך אינה דחופה, אתה יכול אפילו לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה של HostClear בכתובת [email protected]. אם לביקורות של משתמשי HostClear קיימים, התמיכה שלהם די טובה ותחרותית למדי גם עם השחקנים הגדולים.

אתה יכול אפילו לקבל גישה לשפע של תיעוד עזרה בצורה של בסיס ידע יעיל, מאמרים כמו גם הדרכות וידאו. זה עוזר לך למיין בעצמך את כל הבעיות הנפוצות.

לוח בקרה

כמה נוח לנווט בלוח המחוונים של חשבון אירוח אליו אתם רגילים?

HostClear מקפידה על כך שמנהלי אתרים מנוסים יקבלו גישה ללוח הבקרה הרגיל בתעשייה (“cPanel”). ל- cPanel זה ממשק ידידותי למשתמש מאוד המאפשר לך גישה מהירה לתכונות לוח המחוונים השונות בחשבון האירוח שלך..

אתה מקבל את הגמישות לארח דומיינים ללא הגבלה מחשבון אירוח יחיד של HostClear ומקבל חבילת דוא”ל טיפוסית לטיפול בחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, שניתן בקלות לגשת אליהם באמצעים שונים, כמו דואר אינטרנט, POP3 או IMAP. חלק מהתכונות המובנות בדוא”ל כוללות העברת דואר אלקטרוני, מגיבים אוטומטיים ומסנני דואר זבל הניתנים להתאמה אישית.

CPanel זה מאפשר לך להשתתף במהפכת המסחר האלקטרוני הנוכחי המביא את העולם לסערה. אתה מקבל חבילת מסחר אלקטרוני פשוטה לבניית חנות מקוונת לעסק שלך ולהתחיל למכור את הסחורה או השירותים שלך באופן מקוון.

אתה מקבל את כל הדברים הבסיסיים הנדרשים, כגון עגלת קניות מקוונת יחד עם שילוב PayPal, לצורך עסקאות מקוונות.

עם זאת, אם יש לך עסק שמסתמך לחלוטין על מסחר אלקטרוני, ייתכן שתצטרך מספר תכונות מתקדמות של מסחר אלקטרוני ביחס לתשלומים מאובטחים ואבטחה כללית של אתר מסחר אלקטרוני. לרוע המזל, HostClear כרגע אינה מסוגלת לטפל בצרכים מסוג זה של מסחר אלקטרוני.

אחד הדברים ש- HostClear הפך פופולרי במיוחד עבורם, הוא בונה האתר החדשני. זהו בונה גרירה ושחרור נהדר המופעל עם מספר תכונות לבניית אתרים המסייעות לו להתחרות בכמה מהפלטפורמות של בונה אתרים המתמחות, כגון Squarespace או Weebly..

זה יכול לשמש בקלות אפילו טירון לעיצוב אתר מאפס. אז עכשיו אתה יכול להיות חופשי מכל דאגות הקשורות למיומנויות הטכניות המוגבלות שלך לבניית אתרים.

ה- cPanel של HostClear מציע גישה למגוון מגוון של תבניות אתרים מעוצבות מראש באופן מקצועי המאפשרים לך לעצב אתר טוב למראה במחיר שווה לכל נפש. אתה מקבל גם אשף הגדרת בלוג משולב להכנת בלוג וורדפרס ותכונות אחרות כמו גלריות תמונות או תמיכה בווידיאו.

אתה יכול לעבוד באתר שלך לשיפורים נוספים על ידי קבלת תובנות חשובות לגבי תנועת האתר שלך וניטור נוכחות האתר שלך במנועי חיפוש מ- cPanel.

תוכניות ותמחור שונים

HostClear מציעה תוכנית אירוח משותפת “בגודל אחד מתאים לכל” (שכותרתה Pro Plan) במקום להציע תכניות אירוח רב שכבתיות. כעת היא מציעה הצעת מבוא מיוחדת לתכנית זו על ידי מתן הנחה של 50% מהמחיר בפועל.

כך, כעת תוכלו להשתמש בתוכנית אירוח זו תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 3.99 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 4.99 דולר לחודש (מנוי שנתי) או 6.99 דולר לחודש (מנוי חודשי). בתום תקופת האירוח הראשונית שנבחרה לאתר שלך, יתכן שתצטרך לחדש את תוכנית האירוח שלך בשיעור המקורי (ולא את ההנחה).

תוכנית פרו זו מציעה לך שם תחום בלתי מוגבל לכל כהונה שיש לך חשבון אירוח ב- HostClear. זוהי הצעה נהדרת של ספק האירוח, מכיוון שמספר מארחי אתרים אחרים נוטים לחייב אותך בגין “שם הדומיין החינמי” שלך לאחר סיום כהונתו הראשונית.

אחריות שביעות רצון

אחת הסיבות העיקריות לכך ש- HostClear פופולרי בקרב כמה מנהלי אתרים חדשים ובעלי אתרים קטנים היא העובדה שמארח אתרים זה מעניק חשיבות משמעותית לשביעות רצון הלקוחות, מבלי לקחת דבר כמובן מאליו..

בהתחשב בכך שללקוחות שונים עשויים להיות צרכים מגוונים ולא כולם עשויים למצוא תוכניות אירוח של HostClear המתאימות לאתר שלהם, היא מציעה אחריות אטרקטיבית של 45 יום להחזר כספי עבור שירותי האירוח המשותפים שלהם..

אם אינך מרוצה משירותי האירוח שלהם או שאתה מבין את הצורך במספר תכונות מתקדמות, אתה יכול לקבל החזר מ- HostClear על ידי כתיבת “בקשת החזר” לצוות התמיכה של HostClear בתוך תקופת ההחזר הכספית של 45 יום..

אם התביעה שלך תמצא תקפה על ידי HostClear, אתה יכול לקבל החזר של כל דמי האירוח הבסיסיים המשותפים ששולמו על ידיך קודם.

תכונות אחרות

אתה מקבל גם מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL, אשר די צפוי ממארחי האינטרנט בימינו. חלק מהתכונות הסטנדרטיות האחרות כוללות רוחב פס בלתי אחיד ומשטח אחסון. המשמעות היא שלמרות שאין גבולות מוגדרים עבורם, HostClear מנהלת בצורה חכמה את המשאבים בין כל האתרים המתארחים יחד עם האתר שלך באותו שרת..

היא טוענת שלאתר או לבלוג שלך יהיו תמיד מספיק שטח אחסון ורוחב פס לצורך תפקוד חלק. עבור כמה תרחישים נדירים, שבהם נמצא כי האתר משתמש במשאבים מעבר לגבול או מעבר לדרישות הצפויות עבור אתר אישי או קטן לעסקים קטנים, יתכן ויוטלו מגבלות על חשבונות כאלה..

זה תואם את תנאי השימוש שלהם, שם ציינו בבירור כי “לא ניתן להשתמש בשטח אירוח משותף לאחסון (בין אם מדובר במדיה, אימיילים או נתונים אחרים), כולל, כאחסון מחוץ לקבצים באתר, דוא”ל. או מארחי FTP ”.

היתרונות של HostClear

  • מציע דומיין בחינם לכל החיים ולא רק לטווח הראשוני.
  • מציע תוכנית אירוח משותפת יחידה וידידותית לכיס עבור רוב מנהלי האתרים.
  • בונה האתרים הפשוט וגרור ושחרר, עמוס בכל התכונות העשירות, הוא גולת הכותרת של תוכנית האירוח המשותפת של HostClear, מכיוון שהיא הופכת את המשימה ליצור אתרים ידידותיים למשתמש ביותר ללא צורך בידע בתכנות..
  • עוזר לך לשווק את אתר האינטרנט שלך על ידי הצעת מספר חינמי חינם, כגון 100 $ Google AdWords זיכוי, $ 100 עבור חיפושים ממומנים על ידי Yahoo או Bing, רישום YellowPages.com ומספר טלפון ללא תשלום בארה”ב..

חסרונות של HostClear

  • מתאים לאנשים פרטיים, לעסקים קטנים וכו ‘ועשוי שלא להתאים לאתרים גדולים שמקבלים מספר עצום של מבקרים על בסיס יומי..
  • מציע תוכנית אירוח משותפת אחת בלבד ללא אפשרויות לשדרוג לאירוח VPS או אירוח שרתים ייעודי. לכן, אם האתר שלך מתרחב במהירות, יתכן שתצטרך להתחיל לחפש ספק אירוח חדש הרבה יותר מוקדם מסיום הקדנציה לתוכנית האירוח הנוכחית שלך ב- HostClear..

פסק הדין הסופי

לאחר שעבר בפירוט על כל התכונות של HostClear, אין ספק שמדובר באחת מאפשרויות האירוח המשותפות הזולות ביותר עבור אתר האינטרנט שלכם..

עם זאת, אם אתה כבר משתמש בספק שירותי אירוח ומחפש שדרוג לארח המציע תכונות מתקדמות ומשאבים נוספים, HostClear הוא בהחלט לא הבחירה הנכונה עבורך..

זה מתאים אם ברצונך לעצב אתר פשוט מאפס או אם אינך מצפה שאתרך יקבל כמות עצומה של תנועה (שתוכנית אירוח זולה אינה יכולה להתמודד איתה).

אז באילו שירותי אירוח אתם משתמשים? האם אתה מתכנן ללכת על HostClear? איזו תכונה אתה חושב שהכי חשוב לך? ספר לנו בתגובות למטה ותודה על הקריאה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector