12 כלים לחיקוי ו wireframing בחינם עבור מעצבי אתרים

Wireframing ו- mockups הם מרכיבים חיוניים בתהליך פיתוח האינטרנט, ולמרות שחלק מהמעצבים בוחרים לעקוף את השלב הזה בתהליך העיצוב, ובוחרים להמשיך מארכיטקטורת המידע ותקציר העיצוב ישירות לעיצוב, אך מועיל מאוד ליצור מסגרות חוט בין אלמנטים של אתר קונספטואלי המתכנן את פיתוח האתר. ישנם כמה יתרונות לוויפר-פריימינג שהופכים אותו לחלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב.


בצורתו הפשוטה ביותר, ניתן לבצע תיוג דו-ממדי בעזרת עט ונייר; עם זאת, ישנם כלים רבי-עוצמה wireframing שיאפשרו למעצבים ליצור מסגרת חוטים אקספרסיבית ביותר תוך דקות. כאשר wireframing נכלל בתהליך הוא מאפשר מעבר נזיל ועקבי יותר מהמושג למציאות. מאמר זה מתמקד בהצגת כמה מכלי הכלים הטובים ביותר לווירימינג. עם זאת, אולי יהיה זה שווה את הזמן להציע הסבר תמציתי של מהו wireframing.

הגדרת מסגרת חוט

לפני שרשום כמה מתוכניות ה- wireframing המובילות, חשוב שלקוראים תהיה נקודת מבט פונקציונלית של מהי מסגרת החוט. למרות שמעצבים מנוסים יבינו את הצורך במסגרת חוט, מעצב מתחיל עשוי שלא. ההתקדמות בטכנולוגיה הציגה מערכות ניהול תוכן (CMS) המציעות תכונות פונקציונליות מאוד המקלות על טירון לתכנן ולבנות אתרים פונקציונליים ומותאמים במיוחד, ולכן חובה שמעצבים אלה יבינו את הטבע החיוני של הכללת מסגרות חוט בתהליך העיצוב..

ניתן לראות את מסגרת החוט כהתרשמות אמינה של עיצוב הפריסה של אתר אינטרנט – המכונה לעתים קרובות התבנית או המתאר של השלד. מסגרת החוט מייצגת את הפריסה הבסיסית של כל עמוד במבנה; עם זאת, אין בו את כל האלמנטים המוגמרים. מסגרת החוטים תחשוף את מערך הניווט של האתר וכן את כל המרכיבים העיקריים באתר.

גישה לכלי Wireframing

עבור אותם מנהלי פרויקטים שיש להם נטייה להציג את עבודתם לפני תחילת הפרויקט, כלי מסגרת קווי יכול להיות יתרון משמעותי. ל- Wireframing יכולת לעזור למעצב לתכנן אתר דגם תוך מספר דקות תוך שימוש בטכנולוגיית גרירה ושחרור, ומאפשרת לו להעביר אלמנטים שונים באתר למיקומו הספציפי בסביבת העבודה של היישום..

להלן תמצא רשימה של כמה מכלים הטובים ביותר לחיפוש wireframing.

זרימה מדומה

MockFlow-Online-Wireframe-Tool-and-Design-Cloud
Mockflow הוא כלי wireframing אינטואיטיבי וקל לשימוש המספק את היכולת של מעצבים ליצור דפים, מאתרים כאלה שנוצרו באמצעות דרופל ו- CMS של וורדפרס. בנוסף, ניתן להשתמש בו כדי ליצור GUI של תוכנה ומסגרות חוט של אפליקציית mockup בתוך דקות. בשל העובדה שלמעצב יש אפשרות לבחור בין אפשרויות סלולריות, אינטרנטיות מבוססות נושא, די פשוט להוסיף פרויקטים חדשים.

Mockflow גם מקל על ייצוא פרויקטים שהושלמו בפורמטים מרובים הכוללים Power Point, html, pdf וקבצי PNG באיכות גבוהה וכו ‘. ל- Mockflow יש כיום את ספריית ה- mockups הנרחבת ביותר שניתן להשתמש בהם ליצירת תוכניות שרטוט של wireframe..

Mockplus


Mockplus הוא כלי wireframing המספק את היכולת של מעצבים ליצור mockups, של אתרים ואפליקציות סלולריות.

Mockplus מגיע עם 3000+ אייקונים ו -200 רכיבים. פשוט גרור רכיבים אלה אל הבד לשילוב שיוכל להעלות אב-טיפוס לרעיונות האפליקציות שלך תוך מספר דקות. התמקדו בעיצוב עצמו ולא יושקעו מאמצים נוספים בייצור רכיב. זה גם תומך במשתמשים מרובים העובדים על אותו פרויקט. לחיצה אחת לסנכרון הפרויקט לענן ויצירות של מעצבים שונים ישולבו.

הכלי Balsamiq Wireframe

בלסאמיק

לכלי מסגרת התיל Balsamiq יש יכולת להוריד לכל מערכות ההפעלה העיקריות. בנוסף, היא מציעה גם את היכולת לבנות פרויקטים מקוונים של מסגרות קווית. לכלי זה יש מיקוד גבוה יותר במדגם אינטרנטי ובמסגרות חוטים, והוא מציע כמה תכונות יוצאות דופן – החל מרשימות אקורדיון לתרשימים ועוד. כמו כן, למעצב יש אפשרות לייצא קבצים מכלי זה כ- PDF, PNG או כאלמנט לוח.

כלי מקוון לתקשורת MockingBird

MockingBird מציעה את הכלי wireframing כאפליקציית SaaS. האפליקציה המקוונת בחינם מספקת תוכנית הכוללת פרויקט אחד עם עד 10 עמודים. למעצבים תהיה גם אפשרות לחלוק את הפרויקטים שלהם עם חברים על ידי ייצוא אותם בקבצי PNG או PSD. בגלל הפשטות שלו, MockingBird הוא אחד מכלי ה- wireframing הנפוצים יותר עבור מעצבים מתחילים עד בינוניים.

תיבת מסגרת

Frame Box הוא עורך מקוון פשוט של קווי תיל המאפשר פיתוח אבות טיפוס מקוונים הניתנים לשיתוף בקלות ישירות מהאתר. Frame Box מאפשר למעצב ליצור מסגרת חוט בשלושה שלבים פשוטים, הכוללים:

  • שרטט את המסגרת באמצעות יחידות ממשק משתמש
  • שמור את הפרויקט וקבל קישור למסגרת שנוצרה
  • שלח את הקישור שנוצר לעמיתים המתאימים

יישום מקוון זה הוא קל משקל, כלומר תכונות התוכנית בסיסיות ביותר; עם זאת, עדיין יש לה את היכולת לספק מספר אלמנטים פשוטים לכיסוי עבור עיצובים בסיסיים.

Wirefy

Wirefy

Wirefy היא אפליקציה מקוונת שתוכננה עם הרעיון הספציפי לספק למתכנני ומפתחי אתרים כלי שיש לו את היכולת לאפשר להם לבנות מסגרות חוטים הניתנות לניהול בפרק זמן קצר ביותר. יישום זה ישמש לזרז את תהליך העיצוב מכיוון שהוא יוצר מעבר חלק יותר בין הסקיצות הראשוניות למספקים. פלטפורמה זו דורשת זרימת עבודה שהיא פשוטה כמו גם אוסף מוגדר היטב של אלמנטים אטומיים על מנת להבטיח שניתן יהיה לחבר יחד ממשקי משתמש חדשים בצורה מהירה..

למעצבים תהיה אפשרות לשדרג לתכנית הפרימיום; עם זאת, התוכנית החינמית מחזיקה בכל הכלים הנחוצים למעצב כדי ליצור דפי דוגמה וכן לפתח רעיון טוב יותר או להרגיש לגבי הכיוון שהפרויקט צריך לנקוט בו.

פרויקט עפרונות

פרויקט עיפרון ביתי

לפרוייקט העיפרון יש טווח קיבולת רחב המאפשר להשתמש בו למספר משימות, כגון דיאגרמות לבניית מיפוי מחשבות; עם זאת, הוא נועד לתפקד ככלי מסגרת חוט כדי להקל על פיתוח מסגרות חוט עבור מעצבי ומפתחי אתרים וכן לבנות אבות טיפוס. הפלטפורמה מוצעת כאפליקציית שולחן עבודה עם קוד פתוח, הפונקציונאלית לחלוטין ברוב הפלטפורמות הנוכחיות. עיפרון פרויקט מאפשר למעצב לבנות בקלות תבניות אנדרואיד או IOS, מה שיכול לעזור לחסוך למעצב זמן משמעותי.

מכשיר אייפון

מכשיר אייפון

למרות שרוב כלי ה- wireframing ברשימה זו מציעים רמה מסוימת של תמיכה במכשירים ניידים, זה תמיד נחמד לקבל גישה לכלי חינמי לאייפון בחינם. במקרים שבהם מעצב עשוי להזדקק לבצע פרימינג מהיר או יצירת טיפוס מהיר, יהיה להם אפשרות לגשת לכלי נייד קל זה כדי לבצע את העבודה..

סוואח

מעצב פלטפורמת הוויפר-פריימינג Savah הקדיש מחשבה לא מבוטלת להבטיח כי למעצב יהיה השליטה והחופש היצירתי הנחוצים כדי למקסם את התפוקה שלהם בבניית מסגרת חוט חדשה. לפלטפורמה זו יש יכולת לתפקד ככלי שולחני או כאפליקציה סלולרית. לסאווה יש גם תמיכה מובנית בשיתוף פעולה. לתוכנית זו קבוצה נחמדה של תכונות בהתחשב בכך שהיא בחינם.

קאקו

קאקו

התוכנית החינמית של קאקו מקלה מאוד על המעצבים ליצור מסגרות חוטים של mockup לאתר על שולחן העבודה שלהם, או אפילו בסמארטפון. למרבה הצער, התוכנית החינמית מאפשרת ייצוא רק בפורמט PNG; עם זאת, עבור פרילנסרים שאינם התקשרות עם לקוחות גדולים, זה לא אמור ליצור מכשול בלתי ניתן לעתיד. זה מושלם לשימוש כפלטפורמה שתאפשר למעצב להרחיב את הרעיונות שלהם. הגרסה החינמית מגיעה עם מערך נחמד של תכונות וכלים, ואם עומס העבודה והביקוש גדלים, קל מאוד לשדרג אותה.

קפיצה

Jumpchart מציע את היכולת לערב את צוות הפרוייקט כולו, כלומר לכל מי שמוקצה לפרויקט יחיד תהיה גישה לכל השינויים האחרונים – מה שמאפשר להם לתרום לצרכים ולכיוון של הפרויקט. בנוסף, היעילות שמספקת פלטפורמה זו מסייעת לחסל חלק ניכר מתקשורת האישור הלוך ושוב. מכיוון שניתן לעקוב בקלות אחר כל השינויים והעדכונים, אין סיבה לשאלות עקביות הנוגעות למשימה מסוימת או לא הושלמה.

Jumpstart מוכן לשימוש במכשירי טאבלט, והפלטפורמה מאפשרת גם למעצב לייצא את העיצובים שלהם לוורדפרס, ובכך להקל על יצירת אתרים חיים תוך מספר דקות. התוכנית החינמית תומכת בעד שני משתמשים, עם פרויקט אחד ומקסימום 10 עמודים. זה אמור להיות מספיק כדי לתת לתוכנית סיבוב הולם.

iPlotz

iPlotz מציעה למעצב אפשרות ליצור מסגרות חוט ניתנות לניווט וניתנות ללחיצה המספקות חוויה של יישום תוכנה חי או אתר אינטרנט. למעצב יש גם אפשרות או להזמין אחרים להציע הערות על העיצוב. בנוסף, לאחר סיום העיצוב, למעצב תהיה היכולת לנהל בצורה יעילה את משימת פיתוח הפרויקט. הגרסה החינמית מציעה פרויקט אחד הכולל חמישה עמודים.

כלי מסגרת החוטים הנזכרים כאמור ייחודיים בצורה כלשהי; עם זאת, כולם פונקציונליים מאוד כאשר לוקחים בחשבון שהם חופשיים. במקרים בהם מעצב יזדקק למגבלות פונקציונליות פחות, התוכנית החינמית תאפשר להם לנסוע במבחן התוכנית כדי לקבוע איזה מהם עובד הכי טוב למשימה הספציפית שלהם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector