50 הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים 2020

בעולם של ימינו, האינטרנט הוא חלק חיוני מחיינו הביתי והמקצועי כאחד. הכרת היסודות של עיצוב אתרים תאפשר לכם להרכיב דף מדהים למראה בו תוכלו להציג את אוסף ה- Funko POPs שלכם, או שזה יכול להיות ההבדל בין קבלת המשרה אותה הגשתם מועמדות לאובדן. בין אם תרצו לדעת על CSS, HTML, Javascript או סתם ליצור אתר שנראה מושך בצורה גרפית, יש לנו את הספרים המושלמים לעיצוב אתרים עבורכם. להלן, ריכזנו עבורכם 50 מהספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים באינטרנט.


Contents

הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים לילדים

1. HTML לתינוקות (תינוקות קוד)

עיצוב אתרים חשוב לא פחות ללמוד בימינו כמו האלף-בית או המערכת המספרית. ב” HTML לתינוקות “(תינוקות קוד), ילדיך יתחילו ללמוד את היסודות של HTML מגיל צעיר. ספר זה מלמד ילדים צעירים את היסודות של HTML בפורמט קל לקריאה.

2. CSS לתינוקות (תינוקות קוד)

ברגע שהתינוק שלך שולט באומנות HTML, הגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה עם CSS. “CSS לתינוקות (תינוקות קוד)” כולל אותה פורמט קל לקריאה של “HTML לתינוקות (קוד תינוקות)” ומתרחב על המושגים שנכתבו עליהם לראשונה בספר ההוא..

3. Javascript לתינוקות (תינוקות קוד)

האם ילדכם עדיין להוט ללמוד לאחר שליטה ב- HTML ו- CSS? אז תרצה לקבל אותם “Javascript לתינוקות (תינוקות קוד).” ספר זה מתבונן ב- Javascript ומראה לילדיכם כיצד ליישם את זה באתרי האינטרנט שלהם. אפילו ילדים צעירים כמו אחד או שניים יאהבו את הספר הזה.

4. צבעי רשת (תינוקות קוד)

“צבעי רשת (תינוקות קוד)” צולל אל עולם הערכים ההקסדצימאליים בפורמט מעלית-דש קל להבנה. בזמן שילדכם צוחק ומשחק יחד עם הספר, הוא או היא גם ילמדו וישמרו עליהם מידע על צבעים מתאימים לאינטרנט..

5. C ++ לילדים (תינוקות קוד)

אחרי שילדך קרא את הספרים הקודמים בסדרה “תינוקות קוד”, הגיע הזמן להציג להם את “C ++ לילדים (תינוקות קוד).” ספר זה בונה על כל מה שקדם לפניו ומכיר לילדכם אלמנטים תכנותיים בהם הם יכולים להשתמש מעבר לאתרים.

6. עיצוב אתרים לילדים

“עיצוב אתרים לילדים” משתמש במבנה עלילתי כדי להציג בעדינות את מושגי HTML, CSS ו- JavaScript לילדים. ספר זה משתמש גם בעיצוב הרמת הדפים ובאיורים בצבעים בהירים כדי לשמור על האינטרס של ילדך.

7. JavaScript לילדים לדומיות (לדומיות (מחשבים))

סדרת הספרים “For Dummies” הייתה מתקן בחנויות הספרים במשך שנים בזכות נטייתם הייחודית לפישוט סוגיות מורכבות. “JavaScript For Kids For Dummies (For Dummies (מחשבים))” הוא עוד ערך מצוין לקו זה. ספר זה יחלק את שפת התכנות JavaScript לנתחים בגודל ביס שילדכם יכול להבין.

8. עיצוב לילדים

ילדים צעירים לרוב נאבקים ברגשותיהם, ונכנעים לתחושות אגו, חמדנות וחוסר סבלנות על בסיס קבוע. “עיצוב לילדים” יראה לך כיצד ליצור מוצרים דיגיטליים שילדים יאהבו, ומאפשר לך ליצור תרגילי קידוד שילדיך יחזרו שוב ושוב שוב ושוב.

9. רובי לילדים לבובות

הכרת HTML ו- CSS היא צעד ראשון נהדר אך לימוד שפות תכנות נוספות כמו רובי יעזור להביא את כישורי עיצוב האינטרנט שלך לשלב הבא. “Ruby For Kids For Dummies” מקטין את הז’רגון הטכנולוגי למינימום ומפרק תהליכים מורכבים לפסקאות קלות לקריאה.

10. שלום אפליקציות ממציא !: תכנות אנדרואיד לילדים ולשארנו

“שלום ממציא אפליקציות !: תכנות אנדרואיד לילדים ושארנו” הוא השער שלך ליצירת אפליקציות אנדרואיד ואתרים ידידותיים לנייד. כאשר יותר ויותר משתמשי טכנולוגיה בוחרים לדפדף באתרים במכשיר נייד, הידיעה כיצד ליצור אתר אינטרנט ידידותי לנייד היא מיומנות חשובה ללמוד.

הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים ללימוד CSS

11. סודות CSS: פתרונות טובים יותר לבעיות יומיומיות בעיצוב אתרים

אם אתה כבר יודע את היסודות של CSS, “סודות CSS: פתרונות טובים יותר לבעיות עיצוב אתרים יומיומיות” הוא הספר המושלם עבורך. בספר זה, הסופרת לאה ורו מספקת 47 טיפים וטריקים שעוזרים לשפר את אופן היישום של CSS באתרים שלך. גם אם יש לך ניסיון של שנים בשימוש ב- CSS, “סודות CSS: פתרונות טובים יותר לבעיות עיצוב אתרים יומיומיות” ילמדו אותך לפחות טכניקה חדשה אחת..

12. CSS: המדריך הסופי

“CSS: המדריך הסופי” הוא מדריך שלם לכל מה שרצית לדעת על CSS. “CSS: המדריך הסופי” הוא ספר חובה, בין אם אתה טירון או שכבר יש לך ניסיון עם CSS. הסופר אריק א. מאייר משתמש בסגנון כתיבה אינפורמטיבי העוזר לשמור על תשומת לבך לאורך הספר.

13. הפניה לכיס של CSS: מצגת חזותית באינטרנט

אין לך זמן לקרוא את “CSS: המדריך הסופי” עבור תשובת ה- CSS שאתה צריך? אז אתה צריך “הפניה לכיס של CSS: מצגת חזותית באינטרנט.” ספר לוויה זה, גם מאת אריק א. מאייר, מאפשר לך לחפש במהירות את התשובה לכל בעיה של CSS שיש לך.

14. למד CSS ביום אחד ולמד זאת היטב (כולל HTML5): CSS למתחילים

“למד CSS ביום אחד ולמד זאת היטב (כולל HTML5): CSS למתחילים” מבטיח שכל קורא יכול ללמוד CSS ו- HTML5 ביום אחד. ספר זה מכסה לא רק את היסודות, אלא גם כמה נושאים מתקדמים. “למד CSS ביום אחד ולמד זאת היטב (כולל HTML5): CSS למתחילים” נותן לך את הכלים הדרושים לך בכדי להתחיל לבנות אתרים מרגע סיום הספר.

15. ספר CSS3: מדריך למפתחים לעתיד של עיצוב אתרים

אם שלטת ב- CSS ואתה מוכן לאתגר של CSS3, אתה תרצה לקחת עותק של “ספר CSS3: מדריך למפתחים לעתיד של עיצוב אתרים.” בספר “ספר CSS3: מדריך למפתחים לעתיד של עיצוב אתרים”, הסופר פיטר גסטון מראה לך מה CSS3 יכול לעשות ואיך אתה יכול לנצל אותו.

16. תחילת HTML5 ו- CSS3 לדומיות

אם אתה חדש ב- CSS3 ואינך יודע איפה להתחיל, המקום הטוב ביותר הוא להרים עותק של “התחלת HTML5 ו- CSS3 למטמלים.” בדומה לרוב ספרי “עבור בובות”, “התחלת HTML5 ו- CSS3 עבור בובות” מסביר תהליכים מורכבים במילוי קל להבנה. בעוד ש”התחלת HTML5 ו- CSS3 למטופלים “אינה מיועדת למי שכבר ידע ב CSS3, זו נקודת התחלה מושלמת למתחילים.

17. CSS עיצוב אתרים לדמויות

אם אתה חדש ב- CSS לחלוטין, “CSS Web Design For Dummies” הוא המקום בו אתה רוצה להתחיל ללמוד על שפת קידוד זו. ספר זה יתחיל בהתחלה, יעבור על מידע כמו מה זה CSS, למה אתה יכול להשתמש בו ואיך להתחיל ליישם אותו באתר שלך.

18. CSS: המדריך החסר

כמו רוב שפות הקידוד הכרוכות ביצירת אתר, CSS לא מגיע עם מדריך רשמי. כאשר אתה מתחיל ללמוד CSS לראשונה, קל לנקוט בפרקטיקות גרועות או להבהיר מידע חיוני. “CSS: המדריך החסר” מראה לך כיצד להשתמש ב- CSS באופן מלא לייצור אתרים נאים למראה בשולחן העבודה ובמכשירים ניידים כאחד..

19. HTML, XHTML ו- CSS לדמות

“HTML, XHTML ו- CSS For Dummies” הופך את המתנה המושלמת אם אתה רוצה להתחיל ללמד חבר או בן משפחה כיצד לעצב אתרים. ספר זה מכסה את היסודות של HTML, XHTML ו- CSS בפורמט קל לעקוב. אפילו למתחילי מחשב לא תהיה שום בעיה לקרוא ולהבין את המושגים המוצגים ב” HTML, XHTML ו- CSS For Dummies. “

20. CSS: ספר CSS Awesomeness – למד לכתוב CSS בדרך המדהימה!

בספר “CSS: CSS Awesomenessess – למד לכתוב CSS בדרך המדהימה!”, מציג הסופר גלעד אי צור-מאייר מציגים חדשים בעולמה של CSS. מפתח רשת לשעבר וכיום ראש חברתו, גלעד אי צור-מאייר מלמד את הקוראים את הטיפים והטריקים בהם נהג להיות מקצוען ב- CSS.

הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים ללימוד HTML

21. HTML ו- CSS: תכנן ובנה אתרי אינטרנט

“HTML ו- CSS: תכנן ובנה אתרי אינטרנט” מושלם למי שרק צריך לדעת קצת קוד, כמו מנהלי תוכן ובעלי בלוגים אישיים. ספר זה ייתן לך את הכמות הנכונה של מידע על היסודות של CSS, כך שתוכל להצליח בראיון העבודה הבא שלך.

22. מדריך HTML QuickStart של HTML: מדריך המתחילים לפשט ל- HTML

אם אתה חדש ב- HTML ואינך יודע איפה להתחיל, תרצה לקחת עותק של “מדריך HTML QuickStart: מדריך המתחילים הפשוט ל- HTML.” הספר מפשט את הז’רגון הטכני לפורמט קל לקריאה המושלם למתחילים.

23. לימוד עיצוב אתרים: מדריך למתחילים ל HTML, CSS, JavaScript וגרפיקה לאינטרנט

בעוד שרוב הספרים רק מלמדים אותך על נושא אחד, “לימוד עיצוב אתרים: מדריך למתחילים ל- HTML, CSS, JavaScript וגרפיקה באינטרנט” מלמד אותך על ארבעה. בזמן שאתה לומד על HTML, תלמד גם את היסודות של CSS, JavaScript וכיצד להשתמש נכון בגרפיקה באינטרנט.

24. HTML & CSS למתחילים: מדריך שלב אחר שלב ללימוד HTML & תכנות CSS תוך 7 ימים

“HTML & CSS למתחילים: מדריך שלב אחר שלב ללימוד HTML & תכנות CSS תוך 7 ימים “מבטיחה להפוך כל אחד למקצוען ב- HTML או CSS בעוד שבוע. ספר זה בן 84 עמודים מעניק לך את כל מה שאתה צריך לדעת בכדי ליצור אתרים יפים שיעימו את חבריך, משפחות ובוסך.

25. יצירת דפי אינטרנט All-in-One עבור בובות

אם אפילו לראות את המילה HTML מבלבל אותך, אתה תרצה לתפוס עותק של “יצירת דפי אינטרנט All-in-One לדמויות.” הספר המקיף הזה הוא אוסף של תשעה מדריכים שיהפכו אותך למקצוען בתחום עיצוב אתרים תוך זמן קצר.

26. HTML: למד HTML ביום אחד! – קורס ההתרסקות האולטימטיבי ללימוד היסודות של HTML תוך זמן קצר

אם אתה צריך ללמוד HTML ואתה צריך ללמוד את זה מהר, אתה תרצה לתפוס עותק של “HTML: למד HTML ביום אחד! – קורס ההתרסקות האולטימטיבי ללימוד היסודות של HTML תוך זמן קצר. ” עם הספר הזה ו -24 שעות, תוכלו להשתלט על HTML.

27. HTML & HTML5: מדריך למתחילים האולטימטיבי

בעוד שרוב הספרים מסתפקים רק בהוראת הקוראים להשתמש ב- HTML, “HTML & HTML5: מדריך למתחילים האולטימטיבי ”הולך צעד אחד קדימה ודן גם ב- HTML5. “HTML & HTML5: מדריך למתחילים האולטימטיבי ”הוא ההיכרות המושלמת עם שתי הפלטפורמות.

28. ספר מדהים ב- HTML: למד לכתוב HTML בדרך המדהימה

בדומה לספרו ב- CSS, מחבר הסופר גלעד א. צור מאייר את הידע האישי, הטיפים והטריקים שלו לקורא עם “ספר מדהים ב- HTML: למד לכתוב HTML בדרך המדהימה.” ספר זה עוסק לא רק בבסיס HTML, אלא גם בטיפים וטריקים מתקדמים.

29. בניית אתרים All-in-One עבור בובות

בדומה ל”יצירת דפי אינטרנט All-in-One עבור בובות “,” בניית אתרי אינטרנט All-in-One לדומיות “הוא מדריך מקיף ללימוד HTML. בניגוד לספר הקודם, “בניית אתרי אינטרנט All-in-One לדמויות” מכסה נושאים כמו תכנון אתרים לנייד לסמארטפונים ו- HTML5.

30. דרך חכמה יותר ללמוד HTML & CSS: למד את זה מהר יותר. זכור את זה יותר

“דרך חכמה יותר ללמוד HTML & CSS: למד את זה מהר יותר. זכור את זה יותר “משתמש בשיטה שתאפשר לך לשמור את מה שקראת. בסוף כל פרק מופיע תרגול המאפשר לך להשתמש במידע שזה עתה למדת מייד.

הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים ללימוד JavaScript

31. קידוד עם JavaScript לדומיות

JavaScript היא שפה מסובכת, אך היא חיונית לבניית האתר הטוב ביותר שאתה יכול. “קידוד עם JavaScript לדומיות” מקלה על טירונים ב- JavaScript ומציג להם כמה טיפים וטריקים לשלוט בהם.

32. JavaScript מתחיל

“מתחיל JavaScript” הוא ספר מצוין למצטרפים חדשים בשפת קידוד JavaScript. ספר זה יראה לכם כיצד לתפעל מסגרות ופונקציות של JavaScript ובנוסף יראה לכם כיצד לשלב JavaScript ב- HTML5.

33. דרך חכמה יותר ללמוד JavaScript

JavaScript מאתגר ללמוד, וב”דרך חכמה יותר ללמוד JavaScript “, הסופר מארק מאיירס מנצל גישה חדשה ומהפכנית המלמדת אותך JavaScript במהירות. בסוף כל פרק מופיע דף תרגול המאפשר לך ליישם את מה שלמדת על דוגמאות שנלקחו מהקוד בפועל.

[easyazon_link מזהה ="1118531647" מקום ="ארה”ב" תג ="makeawebsitehub-20"] 34. JavaScript ו- JQuery: פיתוח אינטראקטיבי של רשת חזיתית

JavaScript ו- JQuery הולכים יד ביד, וזו הסיבה ש- JavaScript ו- JQuery: פיתוח אינטראקטיבי של Front-End Web “מלמדים את שניכם בו זמנית. הסופר ג’ון דוקט לא רק עוסק בבסיס היסודות, אלא הוא מכסה גם כמה טיפים וטריקים מתקדמים.

35. JavaScript: המדריך הסופי: הפעל את דפי האינטרנט שלך

“JavaScript: המדריך הסופי: הפעל את דפי האינטרנט שלך” היה הספר העוסק באנשי מקצוע כבר למעלה משני עשורים. במהדורה מתוקנת זו, תלמד כיצד האינטראקציה של JavaScript פועלת עם פלטפורמות אחרות כמו HTML5 ו- ECMAScript 5.

36. JavaScript: החלקים הטובים

כמו כל שפת תכנות, יש הרבה יתרונות וחסרונות ל- JavaScript. ב” JavaScript: החלקים הטובים “, הסופר דגלאס קרוקפורד מראה לך כיצד להימנע בבטחה משימוש בחלקים הרעים ולהשתמש בחלקים הטובים כדי ליצור אתר יפה.

37. עקרונות JavaScript מוכווני עצמים

“עקרונות JavaScript מוכווני עצמים” מיועד למעצבי אתרים מומחים שרוצים להפיק את המרב מ- JavaScript. ספר זה יפתח את סודות JavaScript ותראה לכם כיצד להשתמש במלוא הפוטנציאל שלו.

38. אתה לא יודע את JS: למעלה & הולך

גם אם אתה יודע להשתמש ב- JavaScript, הסופר קייל סימפסון מראה לך כיצד לשלוט בו לחלוטין. ב”אתה לא מכיר את JS: למעלה & “סימפסון מעניק לך הבנה טובה יותר של JavaScript, כולל הסבר יסודי על ההיבטים של זה שמעצבים אפילו מעצבים מנוסים..

39. סודות ה- JavaScript Ninja

“סודות ה- JavaScript Ninja” יציג לכם טיפים וטריקים שדיברו עליהם רק בצללים. עם הספר הזה, הספר הזה לא יהפוך אותך רק לקודד JavaScript טוב: הוא יהפוך אותך לאחד הטובים ביותר.

40. JavaScript: מדריך מתקדם לתכנות קוד עם JavaScript

כשתהיה מוכן לקחת את משחק JavaScript שלך לשלב הבא, אתה צריך “JavaScript: מדריך מתקדם לתכנות קוד עם JavaScript.” ספר זה ילמד מושגי תכנות JavaScript מתקדמים כגון פונקציות מקוננות והיקף משתנה. “JavaScript: מדריך מתקדם לתכנות קוד עם JavaScript” נכתב על ידי הסופר צ’ארלי מסטרסון, מדריך ומתכנת מחשבים מנוסה.

הספרים הטובים ביותר לעיצוב אתרים לסגנון גרפי

41. עיצוב אתרים All-in-One עבור בובות

לאחר שתתמודד עם שפות קידוד כמו HTML ו- CSS 3, תרצה לבדוק “All-in-One Design Web for Dummies”. ספר זה מראה לך כיצד לקחת את הקוד שאתה כותב ולהפוך אותו למשהו יפה. ספר זה ילמד את הכל אודות סגנונות, אלמנטים והטריק ליצירת אתרים מגיבים שהקוראים שלך יאהבו.

42. ספר הרעיון של מעצב אתרים, כרך 4: השראה ממגמות, ערכות נושא וסגנונות עיצוב אתרים מיטביים

“ספר הרעיון של מעצב הרשת, כרך 4: השראה ממגמות העיצוב, הנושאים והסגנונות הטובים ביותר לעיצוב אתרים” ילמד אותך על המגמות האחרונות בעיצוב אתרים. תלמד אילו נראות חמים ומגמת כרגע ואילו נראות יפטרו את הקוראים ברגע שהם מבקרים באתר שלך.

43. אל תגרום לי לחשוב, לבחון מחדש: גישה הגיונית נפוצה לשימושיות באינטרנט

“אל תגרום לי לחשוב, לבחון מחדש: גישה הגיונית נפוצה לשימושיות באינטרנט” היה הספר המתאים לעיצוב אתרים כבר למעלה מעשור. עם העדכון החדש הזה, הסופר סטיב קרוג מראה לקוראים כיצד ליצור אתר שיגרום למשתמשים להישאר באתר שלך ולחץ על אלמנטים נוספים..

44. עקרונות עיצוב אתרים יפה: תכנון אתרי אינטרנט נהדרים אינו מדע טילים!

מעצבי אתרים חדשים רבים נוטים להעלות על הדעת את התהליך, והסופר ג’ייסון ביירד כאן כדי להראות לך שעיצוב אתר אינטרנט קל משאתה חושב. בסעיף “עקרונות עיצוב אתרים יפה: תכנון אתרי אינטרנט נהדרים אינו מדע טילים!”, ביארד כותב לקוראים שיודעים לבנות אתר משלהם אך אין להם מושג כיצד לגרום לו להיראות יפה.

45. סדנה יצירתית: 80 אתגרים לחדד את כישורי העיצוב שלך

כישורי עיצוב הם בדיוק כמו כל מיומנות אחרת; אם לא תשתמש בזה לעתים קרובות, הכישרון שלך יתחיל לדעוך. “סדנה יצירתית: 80 אתגרים לחדד את כישורי העיצוב שלך” מציגה 80 אתגרים אישיים שיבטיחו את כישוריך להישאר חדים כתמיד.

הספר הטוב ביותר לעיצוב אתרים ללימוד וורדפרס

46. ​​וורדפרס למתחילים 2017: מדריך ויזואלי שלב אחר שלב לשלוט בוורדפרס

אתרי וורדפרס נפוצים ביותר לעסקים, אך לדעת לבנות טובה צריך הרבה תרגול וידע. “וורדפרס למתחילים 2017: מדריך ויזואלי שלב אחר שלב לשלוט בוורדפרס” הוא המדריך שלך לשליטה בגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס..

47. וורדפרס ללכת: כיצד לבנות אתר וורדפרס בתחום שלך, מגרד, גם אם אתה מתחיל שלם

“וורדפרס ללכת: כיצד לבנות אתר וורדפרס בתחום שלך, מגרד, גם אם אתה מתחיל שלם” מכוון גם הוא למתחיל וורדפרס. גם אם אין לך ידע על וורדפרס, בספר זה תוכל ליצור אתרי וורדפרס מקצועיים למראה תוך זמן קצר.

48. בנה אתר וורדפרס משלך: מדריך אולטימטיבי לבעלי עסקים קטנים

כבעלים של עסק קטן, אינך יכול בהכרח להרשות לעצמך הוצאות נוספות, כמו למשל שכירת מפתח אינטרנט לעיצוב האתר שלך. “בנה אתר וורדפרס משלך: מדריך אולטימטיבי לבעלי עסקים קטנים” ייתן לך את הכלים והידע שאתה צריך כדי ליצור אתר וורדפרס בעצמך ללא כל עזרה נוספת..

49. וורדפרס מקצועית: עיצוב ופיתוח

הספר “וורדפרס מקצועי: עיצוב ופיתוח” ילמד אותך כל מה שאי פעם רצית לדעת על וורדפרס. ספר זה יפתח את סודות וורדפרס על ידי הצגת טיפים וטריקים מתקדמים כך שהאתר שלך יוכל להגיע למלוא הפוטנציאל שלו.

50. וורדפרס: המדריך החסר

בספר “וורדפרס: המדריך החסר” נותן הסופר מתיו מקדונלד לקוראים דרך צעד-אחר-צעד של וורדפרס. הנושאים המכוסים בספר זה כוללים נושאים, יישומונים, יישומי פלאגין ואפילו כלי מולטימדיה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector