Sendible vs Sprout Social: який інструмент найкраще підходить для вас?

Як власник бізнесу, ви дізнаєтесь, скільки цінуєте свій час. І ви також зрозумієте, що вам потрібно підтримувати здорову присутність у соціальних мережах.


Однак ці двоє не йдуть рука об руку, адже якщо ви не будете обережні, керування соціальними мережами може швидко перетворитися на всепоглинаючу справу.

У цій статті ми розглядаємо два інструменти управління соціальними мережами, які допомагають впорядкувати вашу діяльність у соціальних мережах – Sendible та Sprout Social.

Використовуючи їх панелі “все в одному”, ви можете займатися зі своєю аудиторією, публікувати змісту та міра ваша ефективність на всіх каналах соціальних медіа.

Погляньмо.

(Примітка. Партнерська відмова від відповідальності. Цей огляд містить партнерські посилання. Ці посилання заробляють нам гроші, якщо наші читачі натискають на них, а потім купують послугу, яку ми рецензуємо. Це дає нам змогу заробити трохи грошей, щоб цей сайт працював, а головне, зберігаючи вміст тут БЕЗКОШТОВНО, ми б не рекомендували послугу чи продукт, якби ми самі не використовували їх & Служби розсади є лідером маркетингу у світі управління соціальними медіа)

Відправний

Початок роботи з Відправний безболісне. Клацніть на “Зареєструйтесь безкоштовно“І введіть свої дані, щоб розпочати 30-денну безкоштовну пробну версію:

Коли ви створили свій обліковий запис, є зручний майстер налаштування, який допоможе вам ознайомитися з кількома необхідними елементами, як підключення акаунтів у соціальних мережах та додавання користувачів, якщо ви працюєте з колегами в команді..

Sendible інтегрується з Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Google+ та Google My Business.

Давайте подивимося на ключові області приладової панелі.

Займайтеся своєю аудиторією

В основі інформаційної панелі Sendible – їх папка “Пріоритетні”, яка дозволяє керувати всіма вашими соціальними взаємодіями в одному об’єднаному папці “Вхідні”, як і для електронної пошти.

Ви під’єднуєте кожен із своїх соціальних облікових записів, натискаючи кнопку “Новий потік” у верхній частині інформаційної панелі:

Наприклад, якщо ви вибрали Instagram, ви можете вибрати з Управління, публікація, пошук, і новий бізнес-профіль (бета-версія):

Примітка: кожен доданий вами потік використовує одну з доступних служб, що входять до обраного вами плану передачі. Дивіться розділ “Ціни” для отримання додаткової інформації.

Після додавання потоків вашої соціальної мережі ваша інформаційна панель починає виглядати приблизно так:

У центральній частині екрана ви побачите зведений список повідомлень із кожного доданого мережевого потоку.

Але є альтернативний варіант, коли ви можете переглядати одну соціальну мережу одночасно. Праворуч ви бачите кожен мережевий потік у списку. Якщо ви, наприклад, натискали на потік Twitter, то на центральному дисплеї відображалися б лише повідомлення Twitter.

Для кожного повідомлення у своєму Пріоритетні вхідні, ви можете вживати різних дій залежно від соціального каналу. Наприклад, ви можете:

 • Подібно до повідомлення
 • Ретвіт повідомлення
 • Репост на інші соціальні канали
 • Відповісти або фізичній особі, або всім, хто надсилає повідомлення
 • Показати розмова, якщо ведеться постійний діалог
 • Архів повідомлення, щоб видалити його з папки “Вхідні”
 • Призначити повідомлення колезі з вашої команди

Опублікуйте свій вміст

Sendible пропонує різні способи публікації вмісту в соціальних мережах, включаючи повідомлення, що надходять лише один раз, і повторювані вічнозелені повідомлення.

На інформаційній панелі натисніть “Створити “ кнопка для початку створення повідомлення:

The Нове повідомлення з’являється вікно:

Всередині можна

 • Виберіть послуги (соціальні рахунки) для публікації; напр. Facebook, Twitter тощо.
 • Складіть своє оригінальне повідомлення і додайте емоджи та хештеги, якщо потрібно.
 • Виберіть дата публікації зі спадного календаря.
 • Введіть час публікації, або натисніть піктограму годинника для оптимального часу публікації.
 • Перевірте повторити вікно якщо потрібно.
 • Клацніть на графік кнопка.

Хоча пошиття індивідуальних повідомлень для кожної соціальної мережі вважається найкращою практикою, це займає більше вашого цінного часу. Ось чому Sendible представив їх Розумні пости особливість. Погляньте на відео, щоб побачити, як воно працює:

 • Відкрийте Скласти коробку і виберіть свої профілі соціальних медіа.
 • Створіть своє оригінальне повідомлення.
 • Клацніть на відповідному мережеві вкладки для редагування тексту та @mentions.
 • Пошийте своє повідомлення і додайте або видаліть хештеги та емоджи, якщо потрібно.

Sendible також дає вам можливість складати ваші повідомлення оптом. Ви можете використовувати вбудовану таблицю або завантажити файл CSV з Excel, що містить дані про повідомлення:

Так чи інакше, ви можете заощадити час, приділивши пару годин і запланувавши свій вміст заздалегідь.

Іноді ви можете опублікувати повідомлення не один раз. Відправні Розумна черга Ця функція дозволяє переробити вміст, який найкраще працює:

З “Переробити повідомлення” опція переключена “Увімкнено”, повідомлення в черзі продовжуватимуться повторюватися, поки ви їх не видалите.

Ви можете додати час публікації до кожного дня тижня, ввівши ручний час або обравши запропонований оптимальний час:

Ви можете переглянути та керувати всіма своїми заплановані та чергані повідомлення в календар вмісту:

Записи кольорові, щоб можна було візуалізувати вміст для кожної мережі. І якщо вам потрібно щось коригувати, ви можете перетягувати записи до нових дат і часу.

У Sendible також є кілька способів допомогти вам джерело та публікацію релевантних вміст куратора:

 • Зміст рекомендацій
 • RSS Авто плакат

The Зміст рекомендацій аналізує наявні публікації у соціальних мережах та пропонує контент, який, швидше за все, сприятиме більшій зацікавленості.

Перший набір рекомендацій ґрунтується на вашій недавній діяльності в Twitter. Отже, якщо ви щебетали про комп’ютери, то він відображатиме вміст, пов’язаний з комп’ютером, у списку.

Під ним – ряд Наш вибір охоплюють такі категорії, як Політика, технології, і Спорт:

Клацніть на відповідну категорію та виберіть статті, які, на вашу думку, зацікавлять вашу аудиторію. У вас є можливість складати, розкладати, чергати чи розміщувати вміст.

The Автоматичне розміщення RSS Функція дозволяє публікувати вміст із відомих вам та довірених блогів. Наприклад, ви можете додати Екзаменатор соціальних медіа RSS-канал:

І кожна нова публікація блогу автоматично надсилатиметься на ваші облікові записи в соціальних мережах.

Виміряйте свою ефективність

Sendible включає в себе кілька варіантів вимірювання ефективності ваших соціальних медіа:

 • Центр звітів
 • Builder звітів

The Центр звітів дає дев’ять готових звітів у соціальних мережах для миттєвого огляду ваших соціальних даних:

The Звіт про взаємодію показує вашу комбіновану аудиторію, публікації занять, публікації та згадки у всіх ваших соціальних мережах, щоб ви могли перевірити свою загальну ефективність.

Тоді є окремі звіти для Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn тощо. Кожен звіт має шпаргалку, яка допоможе вам зрозуміти показники:

Існують варіанти фільтрації кожного звіту за датою, а потім надсилати по електронній пошті, друкувати або зберігати його.

Перетягування Конструктор звітів дозволяє створити користувацький звіт з ряду шаблонів та модулів. Після цього ви можете створити звіт, готовий до презентації, за кілька хвилин.

Ціноутворення

Sendible має цілий ряд планів підписки, починаючи з 24 доларів США на місяць:

 • Мікро – Для солопреврів.
 • Малий – Для малого бізнесу.
 • Середній – для зростаючих агентств.
 • Великий – Для великих команд.

Ціни базуються на кількість послуг що ти хочеш. Наприклад, Маленький план включає 48 послуг, тож ви можете керувати 16 соціальними профілями та створювати 6 спеціальних звітів з 3 користувачами. Ви також маєте можливість придбати додаткових користувачів та профілі, а не модернізувати наступний план.

Якщо ви не дуже впевнені, що вам знадобиться, можете почати безкоштовну 30-денну пробну версію, щоб побачити, який план найкраще підходить для вас. Ознайомтесь і з нашим останнім відгуком Sendible.

Паросток соц

Початок роботи з Паросток соц прямо – натисніть на “Почніть свою безкоштовну пробну версію” натисніть кнопку і введіть свої дані, щоб розпочати 30-денну безкоштовну пробну версію:

Після цього вам буде запропоновано підключити свої соціальні профілі, починаючи з Twitter:

Sprout Social інтегрується з Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ та Instagram.

Давайте подивимося на ключові області приладової панелі.

Займайтеся своєю аудиторією

Sprout Social має вхідну скриньку з одним потоком під назвою Smart Inbox що дозволяє вам спілкуватися зі своєю аудиторією в декількох соціальних мережах в одному місці.

Після підключення соціальних профілів ваша поштова скринька матиме вигляд приблизно такого:

Для кожного повідомлення в папці “Вхідні” ви можете вживати різних дій, зокрема:

 • Подібно до повідомлення
 • Ретвіт повідомлення
 • Відповісти до повідомлення
 • Позначити це як повно
 • Призначити завдання колезі
 • Електронна пошта повідомлення / розмова

Праворуч є діаграма, яка показує, як ви рухаєтесь у відповідях на повідомлення. І нижче, є варіант “Сховати завершені елементи” з папки “Вхідні”, щоб ви могли зосередитись на решті елементів.

Існує також кілька варіантів фільтр повідомлення. Наприклад, ви можете зняти прапорець у Twitter, Facebook та Google+, щоб на екрані залишалися видимі лише ваші повідомлення Instagram. Або ви можете переглянути перегляди згаданих повідомлень у Twitter, але виключити прямі повідомлення, ретвіти та нові підписники.

Опублікуйте свій вміст

Існує чотири способи опублікування вашого вмісту в програмі Sprout Social:

 • Опублікувати зараз – негайно опублікувати ваш вміст.
 • Черга з паростками – до автоматичного планування, використовуючи параметри черги для заповнення прогалин.
 • Розклад вручну – для рекламних акцій чи маркетингових кампаній.
 • Зберегти як чернетку – зберігати вміст для подальшого використання.

Почніть з натискання кнопки “Створити” кнопка у верхньому правому куті приладової панелі:

З’явиться вікно повідомлень, де ви можете додати свої соціальні профілі, написати своє повідомлення та вирішити, коли ви хочете опублікувати свій вміст. Ось як це виглядає, якщо ви користуєтесь ручний графік:

Черга з паростками дозволяє розмістити свій вміст у черзі для спільного доступу у визначений час. Ви можете вибрати таймінги самостійно, або можете дозволити ViralPost визначити оптимальний час:

ViralPost аналізує схеми використання та взаємодії вашої аудиторії, щоб визначити найкращий час для доставки вашого вмісту:

Ви завжди можете перевірити, яким вмістом ви поділилися та що планується в програмі календар публікації:

Ти можеш вид за списком, тижнями або місяцями, також є фільтри вибирати за соціальними профілями та типами повідомлень.

Sprout Social має функцію BETA, яка допоможе вам знайти відповідний вміст поділитися зі своєю аудиторією. Виберіть категорію на правій бічній панелі, і Sprout Social відобразить вміст, який вже був успішним:

Натисніть на “Надіслати на композицію” кнопка для складання, розкладу, черги чи публікації вмісту, яким ви хочете поділитися.

Sprout Social також має RSS-планувальник що дозволяє додати до п’яти RSS-каналів, включаючи ваш блог. Він перевіряє вибрані канали щогодини, а потім автоматично твітує повідомлення, коли знаходить нові публікації в блозі.

Виміряйте свою ефективність

Sprout Social має повний пакет звітів, який включає окремі звіти про платформу та комбіновані звіти про групу.

Наприклад, платформа Twitter має п’ять звітів: Профілі Twitter, Тенденції Twitter, Порівняння Twitter, Ключові слова Twitter та відгуки про Twitter: 

The Звіт про взаємодію поєднує дані з усіх соціальних платформ:

І є також Конструктор звітів тож ви можете створювати спеціальні звіти:

Ви можете експортувати будь-які звіти, готові до презентації, у формати PDF або CSV.

Ціноутворення

У Sprout Social є три плани підписки, починаючи з 99 доларів США на місяць:

 • Premium – Основні інструменти для професіоналів.
 • Корпоративний – Потужні інструменти для соціального бізнесу.
 • Підприємство – передові інструменти для соціального бізнесу в масштабах.

Ціни базуються на кількості потрібних вам користувачів. Наприклад, якщо хотіли 2 користувачі у Преміум-плані 99 доларів це коштуватиме 198 доларів на місяць. Є можливість придбати 5 додаткових соціальних профілів за 25 доларів на місяць, а не для переходу на наступний план.

Якщо ви не дуже впевнені, що вам знадобиться, можете почати безкоштовну 30-денну пробну версію, щоб побачити, який план найкраще підходить для вас.

Остаточний вердикт

Обидва ці інструменти управління соціальними медіа є чудовими. І будь-який із них допоможе вам впорядкувати вашу діяльність у соціальних мережах. Отже, який із них найкращий?

Який інструмент найкраще підходить для вас?

 • Обидва інструменти пропонують аналогічну функціональність:

Існує вхідна скринька для керування всіма вашими повідомленнями в соціальних мережах в одному місці, публікація параметрів, які допоможуть вам запланувати, встановити чергу та розмістити вміст, а також набір звітів, які допоможуть оцінити ефективність ваших соціальних медіа..

Наш вибір: опції “Інтелектуальні повідомлення” та “Переробляти”, що надсилаються, дають перевагу Sprout Social.

 • Обидва інструменти інтегруються в основні соціальні мережі:

Sprout Social and Sendible інтегруються в основні соціальні мережі: Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram та Google+. Однак Sendible також інтегрується в Google My Business – інноваційний спосіб розміщення регулярних оновлень в результатах пошуку Google, який може відповідати вашому бізнесу..

Наш вибір: Нову функцію Sendible варто врахувати.

 • Обидва інструменти мають відмінний інтерфейс користувача:

Кожен додаток працює дещо по-іншому, але обидва вони прості в навігації та користуванні.

Наш вибір: Тут нічого вибрати, і це зводиться до індивідуальних переваг.

 • Суттєвою різницею є ціноутворення:

Завдяки Sprout Social ціноутворення може стати дорогим, якщо ви почнете додавати до свого плану більше користувачів. Крім того, Sendible також має Micro Plan, який є ідеальним пакетом для початківців.

Наш вибір: Sendible має перевагу в ціноутворенні.

Зрештою, ви повинні вибрати той інструмент, який найкраще відповідає вашим потребам. Пройдіть безкоштовну пробну версію та подивіться, що найкраще працює.

До вас…

Який інструмент управління соціальними медіа ви збираєтесь вибрати?

Ви також можете прочитати наш довідник щодо найкращих інструментальних інструментів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map