Kaip 2020 m. Pradėti verslą, kuriame parduodama ne parduotuvė

Sėkmingam internetiniam verslui vykdyti reikia ne vien galimybės pateikti aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Nuo rinkodaros ir reklamos iki atsargų kaupimo ir auditorijos sukūrimo, norint sukurti sėkmingą verslą, reikia sunkaus darbo ir įsipareigojimo atstovaujamiems produktams ar paslaugoms. „Dropshipping“ verslo turėjimas yra vienas iš būdų įsitraukti į internetinę elektroninės prekybos rinką, net jei jūs dar nesate pradėjęs prekiauti produktais iš savo namų komforto..


Suprasti „laivų pristatymą“ ir pagrindus, pradedant savo „laivų pristatymo“ verslą, reikia nuo pat pradžių, nesvarbu, ar norite parduoti tradicines namų prekes, ar nišinius produktus, kuriems labai reikalinga.

Contents

Kas yra Dropshipping?

„Dropshipping“ yra prekių pardavimo būdas, kai prekybininkui nereikalaujama asmeniškai pirkti ir valdyti atsargas. Verslo modelio dėka verslininkai gali sukurti savo elektroninės prekybos parduotuves per trumpesnį laiką ir su mažesniu pradiniu kapitalu. Neparduodamų prekių savininkai pasirenka produktus, kuriuos reikia parodyti savo el. Prekybos parduotuvėje. Pardavęs prekę, iškrovimo verslo savininkas gauna procentą nuo pardavimo, o trečioji šalis įvykdo ir išsiunčia pateiktą užsakymą..

Laivų pervežimas Parduoda savo prekes

Prieš pasirenkant jums tinkamiausią laivo pristatymo sprendimą, labai patartina suprasti skirtumą tarp krovinių pervežimo verslo ir tvarkyti savo atsargas. Keletas laivų pristatymo verslo savybių yra:

 • Didelis atsargų pasirinkimas: Pasirinkite iš tūkstančių prekių, kurias praktiškai galite įsigyti savo el. Prekybos parduotuvėje kaip „drophipper“. Ieškokite madingų ir populiarių produktų, pagrįstų tyrimais, kad jūsų elektroninės prekybos parduotuvė visada būtų atsargi ir klestėtų.
 • Nereikia jokios saugyklos: Valdydami savo krovinių pervežimo verslą, venkite pasirinktų atsargų sandėlyje ar saugykloje.
 • Venkite pildymo proceso: Pardavimų generavimas yra įdomus. Įvykdyti užsakymus ne visada būna taip jaudu. Būdamas „laivo gabentojas“ venkite įvykdymo proceso ir visus savo užsakymus įvykdykite ir išsiųskite trečioji šalis.
 • Mažos pradinės išlaidos: Pradėjęs „drophipping“ verslą suteikia jums galimybę pradėti savo verslą su nedidelėmis investicijomis ir nedidelėmis pridėtinėmis išlaidomis. Venkite didelių sumų investuoti į produktus, kuriuos nesate tikri, kad parduosite. Tiesiog raskite jums tinkamą laivų pristatymo programą ar paslaugą, kad galėtumėte pradėti prekiauti produkcija, kad nemokamai reklamuotumėte.
 • Nėra inventoriaus stebėjimo: Kaip „drophipper“, praleiskite nuobodžią užduotį – atsargas sekti rankomis. Inventoriaus stebėjimą užbaigia gaminio tiekėjas ar prekybininkas, su kuriuo pasirinkote dirbti kaip „drophipper“.
 • Grąžinamos ir gautos siuntos: Leiskite trečiajai šaliai tvarkyti visas jūsų parduotuvės gaunamas grąžinamas prekes ir atvykstamų atsargų siuntas, kai vykdote krovinių gabenimo verslą.
 • Nėra atsargų papildymo inventoriaus: Vienas didžiausių „drophipping“ verslo pranašumų yra galimybė parduoti produktus nevaldant daiktų ir prekių užsakymo. Leiskite trečiosios šalies prekių pristatymo kompanijai atsakyti už prekių užsakymą ir atsargų lygio stebėjimą.

„Dropshipping“ verslo turėjimas suteikia daugybę funkcijų, tačiau parduodamas savo prekes taip pat turi tokių pranašumų, kaip:

 • Kūrybiškumas: Kurdami savo gaminius ar gamindami gaminius, atsiranda daugiau kūrybiškumo. Galimybė kūrybiškai kurti ir kurti produktus yra būdas atskirti savo verslą ir prekės ženklą su unikaliais rezultatais.
 • Selektyvūs produktai: Kurdami savo prekes galite būti šiek tiek išrankesni pasirinkdami prekes, tinkančias jūsų verslui ir auditorijai, kurią norite pasiekti. Nesvarbu, ar pasirenkate naudoti pagrindinius produktus, ar turite gamintojo sukurtų daiktų, parduodami savo gaminius suteikia daugiau lankstumo.
 • Žymėjimo lankstumas: Turėdamas parduotuvę, kurioje galite parduoti laivą, galite jus apriboti, kai norite surengti pardavimus ar suteikti klientams didelių nuolaidų. Savo gaminių žymėjimą galite žymiai lanksčiau padaryti darydami tai kaip visų jūsų prekių savininką. Neparduodamų prekių savininkai gauna procentą nuo kiekvieno jų sugeneruoto pardavimo, kuris gali apriboti jūsų lankstumą, jei nesate visos savo parduotuvės atsargų savininkas.
 • IG: Indiviudalistai, kurie parduoda savo produktus ir tvarko savo atsargas, gali pastebėti, kad jų IG yra didesnė. Naudodamiesi trečiosios šalies paslauga inventoriui tvarkyti, užsakydami, gabendami ir vykdydami el. Prekybos parduotuvę galite gauti pelno, tuo pačiu metu teikdami be streso verslo pristatymo verslo sprendimą..

Su savų prekių pardavimo trūkumai

Jei turite savo el. Prekybos parduotuvę ir parduodate rankų darbo ar atskirus jūsų sukurtus daiktus, yra labai viliojanti pirmą kartą pradedant verslą ar prekės ženklą. Tačiau svarbu nepamiršti, kad tvarkant savo atsargas ir parduodant prekes be lašo gabenimo sprendimo, gali tapti nuobodus ir stulbinantis, jei nesate visiškai pasirengę imtis užduoties. Keletas trūkumų, susijusių su jūsų prekių pardavimu ir atsargų kaupimu be automatikos:

 • Reikalingas kapitalas: Ypač didelis kapitalas reikalingas norint pradėti savo verslą naudojant unikalų inventorių ir prekes, ypač jei ketinate kurti individualizuotus produktus.
 • Pavojai: Nepaprastai rizikinga įkurti elektroninės prekybos parduotuvę, o asmeniškai įsigyjant visas atsargas, ypač jei jūs dar nesate prisijungę prie internetinio verslo. Jei jūsų prekės neparduodamos, paprasčiausiai prarandate pinigus, kuriuos pasirinkote investuoti į produktus.
 • Inventoriaus ir atsargų tvarkymas: Kai pasirenkate visas savo reklamuojamas prekes ir jas parduodate, jūs visada tampate atsakingas už savo parduotuvės atsargų ir atsargų valdymą. Sekdami pardavimus, atsargas ir elementus, kurių paklausa yra didelė, gali greitai išeikvoti, atsižvelgiant į katalogo dydį.
 • Apskaita ir finansai: Už savo investicijų, nuostolių, pardavimų ir bendrų pajamų stebėjimą jūs esate visiškai atsakingi valdydami el. Prekybos parduotuvę su visomis savo prekėmis. Santykių su gamintojais užmezgimas, derybos dėl didmeninių kainų nustatymo ir netgi papildomų darbuotojų samdymas tendencijų ir raktinių žodžių stebėjimui yra sėkmingos el. Prekybos verslo dalis..
 • Naujo produkto informacijos pridėjimas rankiniu būdu: Vykdydamas prekių pristatymo verslą, jums dažnai pateikiama išsami produkto (-ų), kurį (-ius) pasirinkote sandėlyje, apžvalga ir aprašymas, naudodami savo el. Prekybos parduotuvę. Kai turite savo verslą ir sandėliuojate atskirus savo sukurtus daiktus, esate atsakingi už tinkamo kiekvieno naujo produkto, kurį ketinate parduoti, kopiją ir pranešimus..

Raskite nišą savo verslui, kuriame vykdoma krovinių gabenimas

Prieš pradėdami ieškoti laivo pristatymo paslaugos ar įmonės, būtinai turite suprasti, kokio tipo produktus ketinate pasiūlyti savo naujame internetiniame versle. Ieškoma niša, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra vienas iš būdų smarkiai padidinti savo galimybes sėkmingai parduoti verslą, ypač kai pavyksta atrasti dar neišnaudotą rinką arba šiuo metu potencialiems klientams neteikiate visų jų ieškomų prekių internete. Rasti tinkamą nišą yra nepaprastai svarbu, ypač jei ketinate patekti į labai konkurencingą ar šiuo metu prisotintą rinką, kai kalbama apie turimus produktus internete..

Apsvarstykite savo aistras

Ieškokite savo aistrų, pomėgių ir pomėgių kasdieniame gyvenime, kai ieškote nišos, kuri tinka jūsų laivo pervežimo verslui. Kai aistringai atstovaujate atstovaujamiems produktams, tampa daug lengviau išlikti motyvuotiems ir entuziastingiems reklamuoti savo verslą ir prekės ženklą, kai būsite pasiruošę pradėti gyventi. Aistra savo verslui, kuriam reikalingas prekių pristatymas, yra būdas išvengti perdegimo ar nuolaidumo, ypač kai pradedate dalintis prekės ženklu ir savo produktais su internetiniu pasauliu..

Ar jums patinka žygiuoti ir leisti laiką gamtoje? Apsvarstykite galimybę įsigyti laivo tiekėjo, kuris siūlo moderniausias kampanijas ir žygio įrankius. Ar norėtumėte pateikti savo būsimiems klientams meno medžiagas ir reikmenis, susijusius su jūsų pomėgiais? Turėkite omenyje tai, kad galite pradėti savo prekių pristatymo verslą kūrybingiems klientams.

Išspręsti problemą

Bet kada, kai jūs galvojate sukurti savo pačių laivų pristatymo įmonę, labai svarbu nustatyti, kokią problemą jūs sprendžiate proceso metu. Siūlyti gausybę prekių, kurias galima rasti tūkstančiuose parduotuvių visoje šalyje, yra viliojanti, tačiau tai gali nepadėti parduoti pardavimų, kurių tikimasi jūsų prekių pristatymo versle. Produktų, kurie yra ypač naudingi ir naudingi jūsų tikslinei auditorijai, tiekimas yra būdas išplėsti internetinį pasiekiamumą, tuo pačiu kuriant savo verslo ir prekės ženklo profesinę reputaciją tikslinėje rinkoje..

Problemos sprendimas yra pagrindinis elementas, susijęs su bet kokio tipo verslo kūrimu, tiek internetu, tiek ne. Kai jūsų verslas sugeba išspręsti problemą tiems, kurie domisi jūsų produktais ar paslaugomis, pasidaryti potencialius klientus ir pardavimus tampa nelengva..

Mokslinių tyrimų top konkursas

Kai susiaurinsite jus dominančias pramonės šakas ir rinkas, pradėkite tyrinėti savo aukščiausią konkurenciją internete. Geriausios internetinės konkurencijos peržiūra ir palyginimas yra būdas įgyti vertingų žinių apie sėkmingiausius produktus jūsų dominančioje rinkoje. Praleiskite laiko savo geriausios konkurencijos svetainių apžvalgai, palygindami maketus, el. Prekybos sąrankas ir įvairias funkcijas. kiekvienos atskiros svetainės. Apsilankykite oficialiausiose geriausių varžybų svetainėse ir el. Prekybos parduotuvėse, užduokite sau šiuos klausimus:

 • Prekės ženklas: Ar darnus yra mano geriausios konkurso svetainės išdėstymas ir dizainas? Ar prekės ženklas yra iškart atpažįstamas?
 • Naršymas ir srautas: Ar lengva naršyti mano populiariausių varžybų tinklalapyje? Ar navigacija yra lengvai matoma ir prieinama? Ar svetainė yra patogi mobiliesiems ir yra atsakinga vartotojams, kurie naršo naudodamiesi išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais įrenginiais?
 • Išdėstymas ir dizainas: Ar išdėstymas ir dizainas yra unikalus ir originalus, ar korporacinis ir standartinis? Kur yra pabrėžiami ir reklamuojami produktai? Kokios funkcijos naudojamos norint išryškinti gaminius arba nukreipti puslapių rodinius į atskirus produktų puslapius?
 • Patikros procesas: Kaip kasos procesas veikia mano geriausių varžybų svetainėje? Ar kasos skyrių galima lengvai pasiekti pagrindiniame puslapyje? Kokie mokėjimo būdai yra priimtini? Ar įmanoma apsilankyti internetu naudojantis svečių paskyra? Ar mano geriausios varžybos teikia virtualias dovanų korteles? Ar galima įvesti reklaminį ar nuolaidų kodą per patikros procesą?
 • Pristatymas: Ar mano didžiausia konkurencija siūlo nemokamą gabenimą ar gabenimo nuolaidas dideliems / didmeniniams užsakymams? Ar šiuo metu mano geriausi konkursai pristatomi tarptautiniu mastu? Kokius gabenimo tiekėjus naudoja mano geriausi konkurencija? Kiek laiko trunka siuntimo procesas?
 • Gražinimo politika: Ar šiuo metu mano geriausi konkursai siūlo grąžinimo politiką visoms prekėms, kurios perkamos per jų svetainę? Kaip tvarkomos prekės (jūsų konkurento ar trečiosios šalies gamintojo)?

Tyrimai, kuriais buvo renkami nišiniai produktai pelningumui nustatyti

Kai jau nustatysite geriausią nišą, kuriai norite skirti, pradėkite tirti nišinius produktus, kainas ir tendencijas, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kuri atsarga yra tinkama jūsų laivo pristatymo verslui. Tyrinėkite nišinius produktus naudodamiesi geriausios konkurencijos svetainėmis, taip pat pagrindiniais internetiniais mažmenininkais, tokiais kaip „Amazon“, kad sužinotumėte apie pageidaujamų prekių kainų diapazoną ir galimą pelno maržą..

Naudokite raktinių žodžių ir frazių tyrimo įrankius

Naudodami nemokamus raktinių žodžių ir frazių tyrimo įrankius, pašalinkite spėliones pasirinkdami nišas savo laivo pristatymo verslui. „Google Adwords“ yra nemokamas raktinių žodžių planavimo įrankis, naudingas norint sužinoti daugiau apie populiariausius raktinius žodžius jūsų rinkoje. Be to, staliniais kompiuteriais pagrįsti sprendimai, tokie kaip „Google Trends“, gali greitai pateikti išsamias srauto ir tendencijų ataskaitas apie raktinius žodžius ir frazes, kurie yra svarbiausi jūsų verslui ir atstovaujamiems produktams..

Stebėkite raktines žodžių tendencijas ir frazes, kurios yra populiariausios jūsų nišoje, kad įgyvendintumėte produktus, kuriems kelia didelę paklausą ir kurie atspindi jūsų internetinius lankytojus ir būsimus pirkėjus. Sekite įvairias raktinių žodžių tendencijas ir būsimus produktus, kad išliktumėte aktualūs dabartinei jūsų stebėtojų ir ištikimų pirkėjų auditorijai.

Stebėkite raktinius žodžius su skubiais perspėjimais

Naudokite įrankius, tokius kaip „Google Alerts“, kad gautumėte perspėjimus kaskart, kai jūsų stebimas raktinis žodis ar frazė tampa paskelbta naujienose ar įvairiose patikimose svetainėse ar naujų organizacijų centruose. Nedelsiant gaunami įspėjimai apie raktinius žodžius ir frazes, kuriuos stebite, yra puikus būdas neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir naujovių jūsų rinkoje ir jūsų pramonės srityje..

Surasti tiekėjų, kurie pristato prekes

Laivyba yra viena geriausiai saugomų interneto paslapčių. Nors daugelis pirkėjų, patyrusių pažangių techninių žinių, mano, kad jų produktai tiekiami tiesiai iš bendrovės, kurią jie užsisakė, taip gali būti. „Dropshipping“ pakeitė žmonių verslo internete būdą. Siuntų pristatymo metu tiekėjai sulaiko prekes ir išsiunčia jas pirkėjams, kai tik jie yra užsakomi. Todėl niekada net neliesite produktų, kuriuos parduodate savo internetinėje parduotuvėje.

Norėdami užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai tiek jums, tiek jūsų klientams, turite dirbti su puikiu „drophipping“ tiekėju. Deja, surasti jums tinkamą tiekėją yra sudėtinga užduotis. Matote, tiekėjai paprastai yra mažos įmonės, kurios nedaro daug reklamos. Kai kurios geriausios įmonės ten net nebus rodomos „Google“ paieškos puslapyje. Taigi, norėdami rasti tiekėją, kuris yra tinkamas jūsų verslui, turėsite dirbti šiek tiek sunkiau. Čia yra keletas patarimų ir patarimų, kaip surasti laiškų gabenimo tiekėją.

Atlikite savo tyrimus

Visų pirma, jums reikia atlikti paiešką. Turite suprasti savo verslą, klientų poreikius ir tai, kokios rūšies prekės gerai parduos. Tai gali padėti susiaurinti tiekėjų galimybes. Yra tiekėjų, kuriems tiekiama laivų, tiek, kad galėtumėte galvoti apie nieką, kad ir kokia niša tai atrodytų. Suprasdami tam tikrą rinkos nišą, kuriai tinka jūsų verslas, gali būti lengviau rasti „drophipper“, kuriuo galite pasikliauti.

Užjūrio ir vidaus tiekėjai

Tikėtina, kad dauguma jūsų tiekėjų variantų bus užjūrio Kinijoje. Daugybė „drophipping“ kompanijų yra tiesiogiai susijusios su gamintoju. Tai puikiai tinka supaprastinti užsakymų vykdymo procesą. Tačiau užjūrio tiekėjai patiria savo riziką. Vienam užsakymas paprastai užtrunka daug ilgiau. Prekės pristatymas klientui gali užtrukti keletą savaičių, atsižvelgiant į pasirinktą pristatymo būdą. Antra, yra kalbos barjeras. Gali būti sunku gauti pagalbą, kai jums jos labiausiai reikia.

Vietinių tiekėjų JAV yra, nors ir rečiau. Jie gali išspręsti daugybę problemų, susijusių su užsienio tiekėjais. Tačiau siūlomų produktų atžvilgiu jie paprastai būna riboti. Be to, kainos dažnai būna didesnės, nes jos yra čia, JAV.

Verslo praktika

Nors jūs galite reklamuoti ir parduoti produktus savo klientams, tačiau tiekėjas vis tiek gali paveikti jūsų verslą ir tai, kaip jį mato plačioji visuomenė. Prieš nuspręsdami dirbti su jais, turite išsiaiškinti kuo daugiau apie galimą tiekėją. Išsiaiškinkite, kaip jie veikia verslą, ir pažiūrėkite, ar tai atitinka jūsų įmonės poreikius. Laive esantis tiekėjas gali gerai atrodyti ant popieriaus. Tačiau įsigilinę į smulkų jų paslaugų spausdinimą, gali paaiškėti, kad įmonė turi ne tokius idealius būdus, kaip tvarkyti tokius dalykus kaip grąžinamosios išmokos ar pristatymo ginčai..

Supraskite mokesčius ir minimalaus užsakymo politiką

„Dropshipping“ paslaugų teikėjai uždirba savo pinigus keliais skirtingais būdais. Svarbu, kad jūs suprastumėte, kaip veikia įmonės mokesčiai, kad galėtumėte lengvai pailsėti žinodami, kad sudarote sąžiningą sandorį. Kai kurie tiekėjai ima mėnesinį mokestį. Paprastai tai reiškia, kad jie yra katalogas, kuris gali jus sujungti su šimtais tiekėjų iš karto. Pavyzdžiai yra „AliExpress“, „Doba“ ir „SaleHoo“. Be mėnesio mokesčio, gali tekti sumokėti už paslaugas iš kiekvieno tiekėjo. Tai reikia paaiškinti prieš prisiimant įsipareigojimą.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra mažiausias užsakymo dydis. „Dropshipper“ naudojimo esmė yra ta, kad jums nereikia investuoti į jokias sandėlio patalpas ar patiems tvarkyti produkto. Deja, minimalūs užsakymai gali neleisti jums pasinaudoti šia nauda. Jei lašintuvas turi minimalų užsakymo mokestį, įsitikinkite, kad jie vis tiek laikysis jūsų produkto. Tai labai populiarus verslo būdas. Jūs turėtumėte sumokėti minimalų užsakymo mokestį, o „drophipping“ tiekėjas paprasčiausiai įvykdys užsakymus, kai jie ateis, kol nebus patenkintas minimalus.

Inicijuokite kontaktą ir gaukite rekomendacijas

Suradę gerų kandidatų, užmegzkite ryšį. Norėdami užmegzti gerus darbo santykius, naudokite savo pirmąjį kontaktą, nesvarbu, ar tai būtų el. Paštu, ar telefono skambučiu. Labai sunku bus gauti pagalbą, jei pradėsite santykius su savo tiekėju netinkama koja. Būk draugiškas ir užduok visus klausimus.

Be to, pažiūrėkite, ar jie norėtų pateikti jums keletą nuorodų. Daugelis „drophipping“ tiekėjų mielai suteikia jums kontaktinę informaciją apie kai kuriuos esamus ar buvusius klientus. Tada galite paskambinti tiems žmonėms, kad pamatytumėte, koks iš tikrųjų yra bendradarbiavimas su tiekėju.

Padaryti užsakymų pavyzdžius

Geriausias būdas pamatyti, kaip veikia „drophipper“ atlikėjas, yra įsidėti į savo kliento batus. Padarykite porą pavyzdžių užsakymų. Ne tik tiekėjų, su kuriais galvojate eiti, bet ir jų konkurentų. Tai suteiks jums galimybę palyginti ir palyginti paslaugų kokybę iš pirmų rankų.

Atidžiai atkreipkite dėmesį į kiekvieną detalę. Užsirašykite pristatymo laikus ir patikrinkite pakuotę. Atminkite, kad tai yra ta pati patirtis, kurią turės jūsų klientai, kai ką nors užsakys. Taigi, jei yra kokių nors didelių raudonų vėliavų, nekreipkite į jas dėmesio.

Apsvarstykite kelis tiekėjus

Net ir suradę tiekėją, su kuriuo norite dirbti, tęskite paiešką. Visada gera idėja yra įsigyti daugiau nei vieną tiekėją. Pirma, turėsite platesnį produktų pasirinkimą savo klientams. Darbas su keliais „drophippers“ suteikia jums galimybę žymiai išplėsti savo verslo pasiūlymus. Taip pat galbūt galėsite pasinaudoti papildomomis paslaugomis, tokiomis kaip pasirinktinis ženklinimas. Ne visi „drophippers“ gamins privataus prekės ženklo gaminius. Geri darbo santykiai su keliais, kurie daro, gali padaryti stebuklus auginant jūsų prekės ženklą.

Viena didžiausių priežasčių bendradarbiauti su daugiau nei vienu tiekėju yra tiesiog ramybė. Nors dauguma prekių tiekėjų yra gana patikimi, viskas gali pasikeisti akimirksniu. Ką darytumėte, jei vienintelis jūsų laivo savininkas nuspręstų uždaryti parduotuvę? Jūsų verslas nukentės. Pardavimai keliems „drophippers“ klientams užtikrina, kad jūsų klientai visada turės ką nusipirkti.

Laivybos paslaugų teikėjai išbandyti

Didžiausia problema, su kuria susiduria dauguma naujų „drophipping“ verslo savininkų, yra tiesiog tiekėjo paieška. Šias įmones nėra lengva atrasti, ypač jei esate pradedantysis. Čia yra keletas paslaugų teikėjų, kurie padės jums pradėti paiešką. Šie teikėjai gali jus sujungti su tūkstančiais skirtingų tiekėjų ir milijonais unikalių produktų.

„AliExpress“

„AliExpress“ yra viena populiariausių svetainių, kurioje galima rasti pavienius „drophipping“ tiekėjus. Tai tarptautinė rinka, siūlanti prieigą prie milijonų produktų. Tiekėjus galite rasti pagal tam tikrą produktą, kurio ieškote. Tiesiog atlikite paiešką ir galėsite susisiekti su tiekėju iš ten. Geriausia „AliExpress“ dalis yra tai, kad nėra mėnesinio narystės mokesčio. Prisiregistruoti ir pradėti galite nemokamai.

Doba

Jungtinėse Valstijose įsikūrusi „Doba“ yra platforma, sukurta sujungti tokius kaip jūsų verslo savininkus su tiekėjais visame pasaulyje. Tiekėjas rūpinasi visomis siuntomis, kad jums nereikėtų nieko daryti. Yra daugybė produktų, iš kurių galite rinktis, užtikrindami, kad rasite ką pasiūlyti klientams. Tai yra mokama paslauga, kainuojanti mažiausiai 29,99 USD per mėnesį.

„WholeSale2B“

„WholeSaleB2“ gali pasigirti daugiau nei milijonu skirtingų „drophipping“ produktų, o visa informacija apie efektyvumą ir supaprastintas operacijas. Jie turi daug specialių programų ir įrankių, skirtų konkrečioms platformoms, tokioms kaip „eBay“ ir „Amazon“. Yra net automatinis produktų sąrašo įrankis, kad galėtumėte kuo greičiau pradėti pardavinėti. Šiuo metu naudojimosi paslauga kaina priklausys nuo to, kur planuojate parduoti išsiųstus daiktus. Galite tikėtis, kad kaina bus apie 30 USD per mėnesį. „WholeSale2B“ siūlo nuolaidą, jei mokate už metus iš anksto.

„SaleHoo“

„SaleHoo“ yra paprasta ir efektyvi paslauga, kuri puikiai tinka pradedantiesiems. Tai katalogų tarnyba, jungianti verslo savininkus su prekių pristatymo tiekėjais. Šiuo metu „SaleHoo“ gali suteikti jums prieigą prie daugiau nei 1 000 pristatymo tiekėjų, kurie visi yra patikrinti ir patvirtinti. Narystės kaina yra palyginti prieinama, palyginti su kitomis galimybėmis. Tai kainuoja maždaug 67 USD per metus.

Didmeninis centrinis

Didmeninė prekyba yra unikali paslauga. Tai visiškai nemokama naudoti. Jis sukurtas padėti laivo-laivų pardavėjams rasti tinkamus tiekėjus pagal savo nišą. Iš esmės tai yra milžiniškas katalogas, suskirstytas į kategorijas pagal produkto tipą. Kai pasirinksite produktą, būsite patenkinti tiekėjų, su kuriais galite susisiekti, sąrašu.

Prekės ženklo kūrimas

Bet kokio verslo prekės ženklas yra būtinas norint išsiskirti iš konkurencijos ir sustiprinti pozicijas pageidaujamoje rinkoje ar pramonėje. Kai verslas nežiūri į prekės ženklo plėtrą rimtai, daug didesnė tikimybė, kad reklamuodamas produktus ar bandydamas sudominti potencialius klientus, jis neatitiks lūkesčių. Tinkamas prekės ženklo kūrimas padeda asmenims geriau atsiminti prekės ženklus ir įmones, atsižvelgiant į jų tarnaujamą tikslą ir jų teikiamus produktus ar paslaugas.

Žinomi prekių ženklai šiandien yra nuo „Facebook“ ir „Coach“ iki „Under Armour“ ir „Apple“. Kai galvojate apie populiariausius šių dienų prekės ženklus, mintyse iškart atsiranda jų logotipas ir prekės ženklo estetika. Sėkmingas prekės ženklo kūrimas įmanomas atkreipiant dėmesį į detales ir suprantant, kaip rinkodara vaidina lemiamą vaidmenį kuriant didelę auditoriją ir stebint.

Kurdami savo prekės ženklą ir norėdami, kad potencialūs klientai žiūrėtų į jūsų prekių pristatymo verslą, būtina atsiminti, ar ketinate parduoti unikalius kiemo įrankius, ar maitinate auditoriją, kuri mėgsta „Bohemijos“ stiliaus namų dekoravimą..

Pasirinkite savo įmonės pavadinimą

Pasirinkdami savo prekių pristatymo verslą pavadinimą, yra vienas svarbiausių sprendimų, kuriuos priima verslininkas, eidamas į priekį su nauja įmone. Tinkamas vardas turi galią sukurti ar sugadinti prekės ženklą, ypač tą, kuris skirtas išsiskirti iš konkurentų. Prieš nuspręsdami pasirinkti vardą, tinkantį jūsų verslui, ir nišą, kuriai taikote, ištirkite norimą vardą, kad patikrintumėte, ar jis jau nenaudojamas įsteigtam verslui. Įsitikinkite, kad jūsų įmonės vardas nėra vartojamas ar saugomas autorių teisių niekur kitur, siekiant užkirsti kelią galimiems teisiniams ir finansiniams įsipareigojimams, jei nuspręsite pasirinkti savo vardą, neatlikdami išsamių tyrimų..

Estetinis

Savo prekės ženklo estetikos kūrimas ir pasirinkimas taip pat yra svarbus elementas, susijęs su prekės ženklo kūrimu. Kai norite, kad jūsų verslas ir prekės ženklas išsiskirtų, rinkitės estetiką, kuri yra optimali vartotojų ir pirkėjų auditorijai, kurią norite pasiekti. Prekės ženklo estetika yra bendras jausmas ir žinia, perduodama naudojant spalvas ir įvairius dizaino stilius.

Prekės ženklai, kurie orientuojasi tik į kūrybingesnę ar namiškiams labiau patinkančią auditoriją, gali naudoti bohemiškas, šviesių šriftų spalvas ir įnoringą dizainą savo rinkodaroje dėl savo labai specifinės auditorijos. Prieš pradedant formuoti savo svetainės išdėstymą ir bendrą buvimą, būtina nuspręsti, ar svarbu pasirinkti unikalų savo prekių pristatymo verslui estetą, ar ne..

Apsvarstykite savo numatytą auditoriją

Kaip prekybos laivų verslu savininkui, labai svarbu suprasti auditoriją ir demografinius rodiklius, kuriuos ketinate pasiekti su jūsų pasirinktais produktais, kuriuos reklamuojate. Apsvarstykite tokius demografinius rodiklius, kuriuos norite pasiekti vykdydami savo krovinių pervežimo verslą:

 • Amžiaus ribos: Taikykite internetinius pirkėjus pagal amžiaus grupes, kuriose jūsų produktai dažniausiai atrodo įdomūs ar naudingi kasdieniame gyvenime.
 • Vieta: Patobulinkite savo tikslinę auditoriją taikydami žmones įvairiose vietose, pagal klimatą ir pašto kodus
 • Lytis: Jei jūsų prekių pristatymo verslas siūlo moterims skirtų prekių, pradėkite naujas skaitmeninės rinkodaros kampanijas tik pagal moteris.
 • Pomėgiai ir pomėgiai: Kurdami naujas internetines kampanijas, nukreipkite potencialius klientus internete naudodami raktinius žodžius, atspindinčius jų bendrus pomėgius ir pomėgius.

Tyrimų demografija

Kai turėsite aiškiai apibrėžtą auditoriją, kurią norite pasiekti su savo laiškų verslu, atlikite papildomus tyrimus, kad įsitikintumėte, jog auditorija šiuo metu yra tų produktų, kuriuos ketinate demonstruoti ir parduoti, rinkoje. Ištirkite norimų pasiekti demografinių rodiklių perkamąją galią ir kartu sužinokite daugiau apie kitas populiarias prekes, kurias šiuo metu perka jūsų potencialūs klientai. Norėdami sužinoti daugiau apie populiariausius pardavėjus, skaitydami patikrintų pirkėjų apžvalgas, naudokitės pagrindiniais internetiniais mažmenininkais, tokiais kaip Amazon.com, norėdami išsiaiškinti panašius į savo produktus. Sužinokite, kas yra svarbiausia tiems, kuriuos norite pasiekti savo gaminiais, perskaitydami atsiliepimus ir atsiliepimus apie panašius savo produktus..

Įkurti savo verslą teisėtai

Teisėtai nustatyti savo įmonės pavadinimą ir numatytas operacijas būtina, nes tai yra naujas verslo savininkas. Prekės ženklu pažymėkite savo įmonės pavadinimą ir nustatykite, kokio tipo įmonę norite įregistruoti savo įmonę kaip pradedant. Kai kurie iš labiausiai paplitusių verslo formavimo tipų yra „C-Corp“, „S-Corp“ ir LLC (arba ribotos atsakomybės bendrovė). Kai pirmą kartą pradedate veiklą, apsvarstykite galimybę įregistruoti savo įmonę ir įmonės pavadinimą kaip standartinę LLC, kad dirbdami dirbtumėt kuo mažiau finansinės ir teisinės rizikos.

Kadangi įstatymai įvairiose JAV valstijose skiriasi, labai rekomenduojama pasitarti su advokatu, kuris specializuojasi verslo valdyme ir verslo kūrime, kartu su verslo patarėju, prieš pasirenkant jums tinkamą verslo formavimo sprendimą..

Kai oficialiai įregistruosite savo įmonės pavadinimą ir savo verslą kaip veikiantį subjektą, gausite savo įmonės EIN (darbdavio identifikavimo numerį) arba mokesčių mokėtojo kodą, kad galėtumėte oficialiai pradėti prekiauti prekėmis ir generuoti pajamas internetu, naudodamiesi savo „drophipping“ svetaine..

„Dropshipping“ svetainės nustatymas

Šiame skyriuje aprašysime kelis būdus, kaip galite nustatyti savo prekių pristatymo verslo svetainę.

Domeno vardo pasirinkimas

Domeno vardo pasirinkimas yra dar vienas svarbus elementas, pradedant jūsų pačių laivų pristatymo verslą. Domeno vardas turėtų kuo tiksliau atspindėti oficialų jūsų verslo ir prekės ženklo pavadinimą. Jei esate naujo verslo kūrimo stadijoje, pasirinkite verslo ir domeno vardą, kurie yra prieinami, kad būtų racionalizuotos rinkodaros ir tinklų kūrimo galimybės, kai teisėtai įsteigiama jūsų laivo pristatymo įmonė..

Keletas veiksnių, kuriuos reikia atsiminti renkantis domeno vardą:

 • Suderinkite savo įmonės pavadinimą: Pasirinkite domeno vardą, kuris reprezentuoja jūsų oficialų prekės ženklą ar įmonės pavadinimą, kad išvengtumėte painiavos kreipiantis į potencialius lankytojus ir klientus.
 • Tarimas: Pasirinkite domeno vardą, kurį lengva rašyti, suteikdami vartotojams galimybę lengvai priminti jūsų domeną ateityje.
 • Skaičiai ir specialieji simboliai: Rinkdamiesi domeno pavadinimą savo laiškų gabenimo verslui, kiek įmanoma venkite skaičių ir specialiųjų simbolių. Skaičiai ir specialieji simboliai ar dalybos žodžiais gali sukelti painiavą arba priversti lankytojus prieiti prie visai kitos svetainės.
 • Varzybos: Visada tyrinėkite domenų vardus, kuriuos turite omenyje, kad patikrintumėte, ar nekonkuruojate naudodami tą patį (ar panašų) vardą. Prieš įregistruodami oficialų .com domeno vardą, ištirkite alternatyvius domenų plėtinius, pvz., .Net ir .org, kad išvengtumėte kitų įmonių ar organizacijų, naudojančių tą patį vardą.
 • Domenų istorija: gali būti verta patikrinti tokias svetaines kaip archive.org arba SEO įrankius, tokius kaip „ahrefs“, kad patikrintumėte domeno istoriją ir įsitikintumėte, ar praeityje jame nebuvo laikomas neteisėtas ar klastingas turinys..

Kai reikia registruoti domenų vardus, aš rekomenduoju Domain.com – šios svetainės skaitytojams užtikrinau išskirtinę 25% nuolaidą, kuri pavers juos vienu pigiausių daugeliui populiarių domenų plėtinių..

Nurodykite interneto prieglobos paslaugų teikėją

Nurodykite interneto prieglobos paslaugų teikėją – tai dar vienas sprendimas, kurį priimate kaip laivų pervežimo verslo savininką. Kai kurie laivo pristatymo paslaugų teikėjai gali pasiūlyti galimybę įsigyti žiniatinklio prieglobą, naudodamiesi savo paslaugomis. Nors patogumas yra nepaprastai viliojantis, svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi laivų pervežimo paslaugų teikėjai turi galimybę pateikti aukštos kokybės interneto prieglobos sprendimus. Ieškodami tinkamo jūsų verslui žiniatinklio prieglobos, būtinai palyginkite ir apžvelkite pagrindinius kompiuterius kartu su tokiomis funkcijomis kaip:

 • Uptime ir patikimumas: Kreipkitės į interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuriam suteikta 95% –99,9% garantija. Populiariausi interneto prieglobos specialistai dažnai gali pasigirti suteikę bent 99% neveiklumo garantiją. El. Prekybos parduotuvės savininkui būtina užtikrinti, kad jūsų svetainėje būtų kuo mažiau prastovų ar laiko problemų.
 • Mastelio parinktys: Raskite interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris suteikia galimybę lengvai išplėsti ir išplėsti savo verslą. Žiniatinklio prieglobos turėtų būti pasirengusios atnaujinti dabartinį prieglobos paketą, nenurašydamos ar nerizikuodamos prarasti savo klientų duomenų.
 • Greitis ir pakrovimo laikas: Svetainės greitis ir įkėlimo laikas daro didelę įtaką lankytojo buvimui bet kuriuo metu, kai jis lankosi naujoje svetainėje. Prieš priimdami sprendimą perskaitykite tikrus klientų atsiliepimus ir apžvalgas apie jus dominančius žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjus.
 • „Laivų pristatymo“ palaikymas: visada patikrinkite, ar jus dominantis žiniatinklio priegloba palaiko jus dominančią laivų pristatymo paslaugą ar platformą. Ne visi žiniatinklio prieglobos įrenginiai yra suderinami su trečiųjų šalių paslaugomis, papildiniais ar scenarijais, kurie yra būtini norint pradėti internetinį laivo pristatymo verslą..
 • Pagalba klientams: Klientų palaikymas yra nepaprastai svarbus renkantis žiniatinklio prieglobą, kuria pasikliaunate internetiniame laivo gabenimo versle. Įsitikinkite, kad pasirinktas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas klientams siūlo įvairius komunikacijos būdus. Raskite interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris ne tik siūlo standartinę klientų aptarnavimo internetinių bilietų platformą, bet ir tiesioginį pokalbį, el. Pašto adresą bei galimybę prireikus susisiekti su paslaugų teikėju telefonu. Kuo daugiau klientų aptarnauja žiniatinklio priegloba, tuo lengviau prižiūrėti svetainę, kurioje būtų kuo mažiau prastovų ar pakrovimo problemų.
 • Vieno paspaudimo programinės įrangos diegimas: Pasirinkite žiniatinklio prieglobą, siūlančią programinės įrangos, tokios kaip CMS (Content Management Solutions), įdiegimo vienu paspaudimu parinktis, arba elektroninės komercijos platformų, tokių kaip WooCommerce, diegimo parinktis. Programinės įrangos diegimas vienu spustelėjimu taip pat yra optimalus, jei norite sukurti atskirą tinklaraštį, skelbimų lentą ar kitą funkciją, svarbią jūsų lankytojams ir ištikimiems pirkėjams..

Per pastaruosius 6 metus aš parašiau dešimtis hostingo apžvalgų, kurias visiems pradedantiesiems rekomenduoju „Hostgator“ (atsiliepimas). Jie siūlo labai geras paslaugas už puikią kainą. „Bluehost“ (peržiūra) taip pat yra dar viena tinkama žiniatinklio prieglobos paslauga, į kurią reikia atsižvelgti.

Norėdami valdyti savo svetainę, naudokite CMS

Viena iš galimybių apsvarstyti, kai atidarote savo svetainę, yra naudoti CMS arba turinio valdymo sistemą.

Populiariausi CMS sprendimai apima „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“. Atsižvelgiant į pasirinktą pristatymo paslaugą ar sprendimą, CMS įdiegimas gali labai palengvinti jūsų svetainės atnaujinimo ir tvarkymo užduotį per kelias minutes..

Populiariausia CMS, naudojama tarp elektroninės komercijos parduotuvių savininkų ir prekių pristatymo įmonių, yra „WordPress“. „WordPress“ yra visiškai nemokamas CMS sprendimas, suteikiantis daugybę funkcijų ir pranašumų kuriant svetainę, net jei jūs nesate susipažinę su programavimu, kodavimu ir savo dizainu. CMS naudojimas yra būdas lengviau ir efektyviau valdyti savo svetainę ir elektroninės komercijos parduotuvę, naudojant išsamią ir patikimą administravimo skydą su greita prieiga..

CMS sprendimo, pvz., „WordPress“, kūrimas, kai vykdote savo individualų laivų pristatymo verslą, turi daug privalumų. Keletas svarbiausių „WordPress“ pranašumų yra šie:

 • Laisvas: „WordPress“ yra nemokama ir suteikia tiesioginę prieigą prie visų funkcijų, kurias teikia CMS sprendimas. „WordPress“ taip pat dažnai lengva įdiegti naudojant interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo nemokamų programų, tokių kaip „WordPress“, įdiegimą vienu paspaudimu.
 • Elektroninės prekybos integracija: „WordPress“ leidžia integruoti tokias elektroninės komercijos platformas kaip „Shopify“ ir „drophipping“ paslaugas kartu su „WooCommerce“ – nemokamu „WordPress“ el. Prekybos papildiniu. Sklandžiai integruokite savo dabartinę el. Prekybos svetainę į „WordPress“.
 • Maketai ir temos: Pasinaudokite ir nemokamomis, ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temomis, kad atitiktų jūsų svetainę ir įmonės prekės ženklą. Redaguokite arba tinkinkite savo išdėstymą naudodami pageidaujamą CSS. Vos per kelias sekundes „WordPress“ administravimo skydelyje atnaujinkite savo svetainę naudodami naują išdėstymą ar temą. Raskite „WordPress“ išdėstymą ar temą, kuri yra išsami ir tinkama auditorijai, kurią norite pasiekti. Suasmeninkite pasirinktą temą, kad išsiskirtumėte iš konkurentų, įgyvendindami estetinį ir bendrą jūsų prekės ženklo logotipo ir pageidaujamos spalvų schemos pojūtį..
 • Lengvos prieigos administratoriaus sritis: Lengvai pasiekite savo „WordPress“ svetainės administravimo skydą, kad per kelias sekundes atliktumėte reikiamus svetainės pakeitimus ir atnaujinimus. Pridėkite naują turinį, tinklaraščius ir svarbius atnaujinimus be jokio vargo programuodami kiekvieną jūsų skelbiamą puslapį. Įdiekite SEO naudodami raktinius žodžius, antraštes ir žymas kiekviename jūsų sukurtame turinio elemente. Įkelkite naujus atsargų vaizdus ir produktus naudodami „WordPress“ svetainės administracinį skydelį.
 • Papildiniai: Pridėkite papildymus, kurie labiausiai susiję su jūsų prekių gabenimo verslu, per savo svetainės administratoriaus sritį. Per kelias minutes ieškokite ir atsisiųskite nemokamus ir „WordPress“ papildinius. Naudokite papildinius, kad padidintumėte įsitraukimą, bendrintumėte socialinės žiniasklaidos URL ir prašytumėte naudotojų nurodyti jų el. Pašto adresus kiekvieną kartą, kai jie lankosi jūsų svetainėje.
 • Mokėjimo šliuzai: „WordPress“ yra suderinamas su mokėjimų šliuzų papildiniais asmenims, norintiems parduoti produktus savo svetainėje. Be „solo“ papildinių, „WooCommerce“ taip pat palaiko daugybę atsiskaitymo šliuzų tiek atskiriems el. Prekybos parduotuvių tinklalapiams, tiek pristatymo įmonėms..

Jei jums atrodo, kad „Woocommerce“ yra per sunku naudoti, galėtumėte sukurti „Shopify“ svetainę.

Temos ir maketo pasirinkimas

Taip pat svarbu pasirinkti temos ir svetainės, kuriai priklauso jūsų laivų pristatymo verslas, dizainą, ypač kai norite išplėsti savo internetinį pasiekiamumą ir kartu įsitraukti į profesionalų buvimą. Apsvarstykite, kokį įspūdį norite suteikti, kai vartotojai pirmą kartą apsilanko jūsų svetainėje. Kokio tipo svetaines reguliariai lanko jūsų auditorija? Ar jie teikia pirmenybę modernioms ir aptakioms svetainėms, turinčioms dailų vingį, ar korporatyvioms ir tiesmoms svetainėms?

Kaip jūsų vartotojai pateks į jūsų svetainę? Ar jie labiau linkę surasti jūsų svetainę naršydami naudodamiesi tradicine interneto naršykle, ar jiems patinka ieškoti panašių į jūsų produktus produktų naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį įrenginį? Ar jūsų „drophipping“ produktai yra optimalūs aukščiausios klasės rinkai, ar jūs patrauklūs asmenims, auginantiems daugiavaikes šeimas, kurie mėgaujasi kuponais ir taupo kuo daugiau pinigų apsipirkdami? Apsvarstykite, kokius prekės ženklus jūsų auditorija seka ir kurie žino, kai pasirenka ir kuria savo svetainės šabloną, kuris geriausiai atspindi jūsų prekės ženklą.

Sumažinkite savo svetainės atmetimo rodiklį

Svetainės atmetimo rodiklis yra procentas vartotojų, kurie palieka svetainę tik peržiūrėję pirmąjį puslapį, kuriame lankėsi (arba nusileido per rinkodaros kampaniją ar socialinę žiniasklaidą). Kuo didesnis svetainės atmetimo rodiklis, tuo didesnė tikimybė, kad kyla pagrindinė problema, verčianti lankytojus palikti, o ne apsistoti ir sužinoti daugiau apie galimus produktus, kurie jiems gali būti naudingi ar įdomūs. Virš 50% atmetimo rodikliai rodo galimas išdėstymo ir temos problemas, taip pat bendrą interneto naršymą. Kad sumažintumėte „drophipping“ svetainės atmetimo procentą, atminkite šiuos patarimus:

 • Pakrovimo greitis: bendras svetainės įkėlimo greitis daro didelę įtaką bendram svetainės atmetimo rodikliui. Įsitikinkite, kad pasirinkote žiniatinklio prieglobą, kuri leidžia greitai įkelti laiką, neatsižvelgiant į jūsų svetainės dydį.
 • Nutraukimas: Tinklalapiuose, kuriuose vartotojai dažnai patiria laiką, yra daug didesnis atmetimo rodiklis nei svetainėse, kuriose naršymo patirtis yra patobulinta..
 • Per daug grafikos: jei savo svetainės pagrindiniame puslapyje (ar bet kuriame kitame nukreipimo puslapyje) pridėsite per daug grafikos, gaminių, animacijos ar kitokios formos laikmenų, tai gali žymiai padidinti svetainės atmetimo rodiklį. Vartotojai, ieškodami informacijos iškart, apsilankydami svetainėje, nenori pasipuikuoti ar trukdyti svetainei, kuri yra užgriozdinta ir apkrauta grafika ir animacija, kuriai reikia daug laiko įkelti..
 • Netinkamas naršymas: jei jūsų naršymą nėra lengva pastebėti ar dirbti (ypač mobiliuosiuose įrenginiuose), vartotojai mažiau linkę laikytis norėdami sužinoti daugiau apie jūsų siūlomus produktus ir paslaugas..
 • Pasenęs dizainas: Tinklalapiuose, kurių išdėstymai ir dizainai yra pasenę, greičiausiai bus daug didesnis atmetimo rodiklis nei svetainėse ir el. Prekybos platformose, kuriose dizainas ir prekės ženklas žymimi rimtai. Jūs, kaip parduotuvių verslo savininkas, turite tik vieną galimybę padaryti teigiamą įspūdį savo lankytojams ir būsimiems pirkėjams. Kurdami el. Prekybos vietos išdėstymą ir temą, venkite pasenusių, neryškių, pikselių pavidalo ar tiesiog nepatrauklių grafikos, fotografijos ir ikonografijos elementų..
 • Griozdai: „Dropshipping“ parduotuvė, kurioje atrodo per daug produktų arba vienas kitam netinkamų produktų, greičiausiai turi didesnį atmetimo procentą nei svetainė, orientuota į tam tikrą nišą. Venkite per daug produktų į vieną puslapį (įskaitant pagrindinį puslapį), kad sumažintumėte svetainės atmetimo rodiklį, vis tiek pritraukdami vartotojus į jūsų rodomus reklamuojamus ir reklaminius elementus..
 • Nesvarbūs produktai: jei bendrinate produktus, kurie nėra svarbūs jūsų prekės ženklo pavadinimui ir tikslui, lankytojai gali greitai nesidomėti jūsų prekių pristatymo verslu. Įsitikinkite, kad kiekvienas jūsų internetinis puslapis yra suderinamas su jūsų atstovaujamų produktų tipu ir niša.

Patogus mobiliesiems ir jautrūs išdėstymai

Nepriklausomai nuo rinkos ir nišos, kurią norite pasiekti vykdydami savo krovinių gabenimo verslą, labai svarbu įdiegti savo svetainės išdėstymą, kuris būtų patogus ir mobiliesiems, ir atsakingas. Patogus mobiliesiems ir reaguojantis interneto dizainas gali padaryti naudingą arba sužlugdyti svetainės sėkmę, net jei tai nėra svetainė, skirta komerciniams tikslams. Patogi mobiliesiems ir reaguojančiai svetainei nebus sunku įkelti tinkamą formatą, neatsižvelgiant į įrenginį, kurį lankytojai naudoja prieigai prie svetainės. Kai svetainė yra užkoduota atsižvelgiant į mobiliuosius ir planšetinius įrenginius, ji tiesiog pertvarkys turimą ir naršymo sistemą, kad atitiktų vartotojo ekraną..

Kai svetainė nėra patogi mobiliesiems arba nereaguoja į vartotojo naršyklę ir įrenginį, daug mažiau tikėtina, kad ji sulauks internetinių lankytojų susidomėjimo. Nereaguojančios ir mobiliesiems pritaikytos svetainės dažnai yra daug didesnės.

Įdiekite atitinkamus papildinius

Naudojant CMS, pvz., „WordPress“, suteikiama galimybė įdiegti papildinius, kurie yra svarbiausi jūsų prekių pristatymo verslui ir vartotojams, kuriuos norite pasiekti. Papildiniai gali žymiai pagerinti jūsų svetainės įsitraukimo lygį, išlaikant lankytojus daugiau. Įskiepių tipai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naudojant CMS, pvz., „WordPress“, norint valdyti jūsų laivo pristatymo verslą:

 • SEO papildiniai: CMS sprendimų SEO papildiniai padeda patobulinti svetainės paieškos sistemos optimizavimą naudojant žymas, tinkamą formatavimą ir taikymą pagal raktinius žodžius. Naudokite SEO papildinius, kad gautumėte apžvalgą, kaip jūsų svetainė randama internete ir koks turinys patraukliausias jūsų tikslinei auditorijai.
 • Socialinės medijos bendrinimo įrankiai: Bendrosios socialinės žiniasklaidos papildiniai suteikia jūsų lankytojams galimybę greitai bendrinti turinį, produktus ir atnaujinimus, kuriuos skelbiate naudodami savo socialinę mediją. Bendrosios socialinės žiniasklaidos papildiniai yra naudingi įrankiai, skatinantys įsitraukti į svetaines, kartu padedantys sustiprinti svetainės SEO, naudojant tokias socialinės žiniasklaidos platformas kaip „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir „Pinterest“..
 • Gyvas pokalbis: Naudokite tiesioginio pokalbio papildinį, kad akimirksniu ir automatiškai susisiektumėte su savo svetainės lankytojais ir potencialiais klientais. Saugokite pokalbių žurnalus ir sekite dažnai užduodamus klausimus, kad galėtumėte atsakyti į juos visame pasaulyje DUK skiltyje savo svetainėje.
 • DUK sistema: Įdiekite DUK papildinį, kad atsakytumėte į dažniausiai jūsų svetainėje gaunamus klausimus. Naudokite DUK skyrių, kad informuotumėte lankytojus, kurie nori pirkti iš jūsų, tačiau prieš atlikdami užsakymą reikalauja papildomos informacijos.
 • Naujienlaiškio prenumeratos papildinys: Naudokite naujienlaiškio prenumeratos papildinį, norėdami užfiksuoti ir surinkti lankytojų ir praeityje iš jūsų pirkusių asmenų el. Pašto adresus. Naudokite savo surinktus el. Laiškus kurdami išsamią el. Pašto rinkodaros kampaniją kartu su pakartotinio taikymo kampanijomis, kad galėtumėte patobulinti savo tikslinę demografinę grupę, naudodami intymų komunikacijos metodą..
 • „WooCommerce“: „WooCommerce“ yra el. Prekybos papildinys, sukurtas išskirtinai „WordPress“. „WooCommerce“ siūlo daugybę pritaikymo galimybių paleidžiant ir talpinant savo el. Prekybos parduotuvę.
 • Komentarai / pokalbiai: Komentaras ir pokalbio įskiepiai suteikia jūsų svetainės lankytojams galimybę palikti savo nuomonę ir mintis tinklaraščio žinutėse ir jūsų atnaujinimuose. Komentuodami įskiepius drastiškai padidina svetainės įsitraukimą ir padeda sukurti lankytojų ir ištikimų pasekėjų bendruomenės jausmą..
 • Aplankas / Galerija: Portfelio ir galerijos įskiepiai yra optimalūs norint parduoti verslininkus, kurie nori profesionaliai parodyti produktus ir vaizdus. Norėdami parodyti įvairius produktų kampus, naudokite galerijos ir aplanko papildinius, darydami tai su labai tinkančiu galerijos šablonu ir tema.
 • Skaidrių demonstracija / animacinės galerijos: Sukurkite animuotas galerijas ir skaidrių demonstracijas, norėdami parodyti pristatomus ir naujai išleistus produktus el. Prekybos parduotuvėje ar net pagrindiniame svetainės puslapyje..

Rinkdamiesi savo krovinių pervežimo verslą

Nors tinkamų produktų pasirinkimas ir tinkama niša yra pagrindiniai veiksniai, lemiantys sėkmingą prekių pristatymo verslą, rinkodara taip pat vaidina lemiamą vaidmenį nustatant naujos internetinės „drophipping“ parduotuvės potencialą. Efektyvios rinkodaros kampanijos ir strategijos yra galingi verslo kūrimo proceso elementai, neatsižvelgiant į jus dominančią rinką ar nišą. Neturėdami tvirtos rinkodaros strategijos, pasiekti tikslinę auditoriją gali greitai sukelti stresą, pribloškti ir beveik neįmanoma. Supratimas tiek apie tradicinius, tiek su skaitmeninės medijos metodais gali žymiai padidinti jūsų galimybes rengti kampanijas, kurios yra mėgstamos ir priimtinos jūsų auditorijos..

Tradicinis Vs. Skaitmeninė laikmena

Rinkodara ir žiniasklaida drastiškai pasikeitė, kai atsirado internetas, socialinė žiniasklaida ir išmaniųjų telefonų technologijos. Nors tradicinė žiniasklaida vis dar naudojama plačiose ir nacionalinėse kampanijose, skaitmeninė žiniasklaida ir rinkodara tapo populiaresnės ir įprastesnės nei bet kada. Kai vykdote internetinį „drophipping“ verslą, labai svarbu sutelkti dėmesį į skaitmenines galimybes prekiauti savo produktais ir prekės ženklu, kad nereikėtų švaistyti ar per daug išleisti skiriamo reklamos biudžeto. Supratimas apie skaitmeninės rinkodaros sprendimų įvairovę yra būdas pasirinkti kampanijos strategiją, kuri yra optimali jūsų pristatymo verslui ir atstovaujamiems produktams..

Spausdinimo laikmenų parinktys

Produktų rinkodara spausdintinėmis laikmenomis yra viena iš galimybių, kaip nusipirkusio verslo savininką. Vietinių laikraščių, aplinkraščių ar net atitinkamų žurnalų naudojimas gali padidinti prekės ženklo žinomumą neprisijungus ir vietinėse vietose. Nors spausdinimo laikmenos yra plačiai prieinamos ir prieinamos tiems, kurie turi bet kokį biudžetą, ji ne visada efektyvi, reklamuojant verslą tik internete naudojant tradicines spausdinimo laikmenas..

Apsvarstykite asmenų, kurie greičiausiai skaito spausdintus žurnalus ar leidinius, kuriuose domitės reklama, demografinius rodiklius. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, ar skaitytojas, naršantis leidinį, kuriame įdėjote skelbimą, apsilankys svetainėje, kurioje yra reklamuojamas. Tikėtina, kad spausdintos žiniasklaidos skelbimų, nukreiptų į internetinį laivų pristatymo verslą, IG neviršys tikslinės skaitmeninės rinkodaros kampanijų.

Radijas / Televizija / Podcast rinkodara

Radijas, televizija ir „podcast“ rinkodara taip pat yra sprendimai verslo savininkams, norintiems paskleisti žinią apie savo svetainę ir prekės pavadinimą. Naudodamiesi radijo, televizijos ir internetinių transliacijų rinkodara gali greitai padidinti sąnaudas, todėl labai svarbu palyginti kiekvieno jūsų paleidžiamo skelbimo kainą ir galimą IG. Ar lengva jūsų svetainės pavadinimą atsiminti, kai jis girdimas tik per garsą, užuot matęs savo parduotuvės ir svetainės pavadinimą raštu? Koks yra auditorijos, klausančios jūsų sukurto radijo ar podcast’o skelbimus, amžiaus grupės ir demografiniai rodikliai? Kokio tipo metriką galite gauti iš kiekvienos atskiros kampanijos, kurią vykdote per radiją, televiziją ir podcast’ą? Kuo naudingas radijo, televizijos ar internetinių transliacijų pasirinkimas, norint reklamuoti mūsų prekių pristatymo verslą, o ne pradėti skaitmeninės žiniasklaidos kampanijas?

PPC / SEO pagrįsta rinkodara

Dvi labiausiai paplitusios rinkodaros formos, naudojamos internetiniame versle, yra PPC (Pay-Per-Click) ir SEO (Search Engine Optimization) rinkodara. PPC rinkodara suteikia jums galimybę patobulinti konkrečius raktinius žodžius ir frazes, į kuriuos norite nukreipti kiekvieną kartą, kai pradedate naują internetinės rinkodaros kampaniją. PPC kampanijos taip pat leidžia pirkėjams siūlyti kainą už kiekvieną jų gaunamą paspaudimą, tik mokėdami už sėkmingus skelbimus, kurie sukuria papildomų lankytojų ir jūsų svetainės puslapių peržiūrų. PPC rinkodaros naudojimas yra idealus, jei jūsų svetainė yra nauja paieškos sistemose ir jei jūsų prekių pristatymo verslas yra prekės ženklas, nepažįstamas daugumai internetinių pirkėjų..

SEO pagrįstos rinkodaros tikslas yra gerinti bendrą populiariausių raktinių žodžių ir frazių, naudojamų jūsų prekių pristatymo parduotuvėje, tinkamumą. Dėmesys tobulinant raktinių žodžių pasirinkimą ir ieškant produktų, kurie labiausiai atitinka madingus ir populiarius raktinius žodžius jūsų nišoje, yra puikus būdas padidinti jūsų svetainės reitingą aukščiausiuose paieškos varikliuose, tokiuose kaip „Google“ ir „Bing“..

El. Pašto rinkodaros kampanijos

Nors socialinė žiniasklaida ir tinklaraščiai yra nepaprastai naudingi įrankiai kuriant internetinį buvimą, el. Pašto rinkodaros kampanijos vis dar yra vienas populiariausių būdų sukurti ištikimų ir atsidavusių rėmėjų pavyzdžius. El. Pašto rinkodaros kampanijos yra unikalus būdas bendrauti su naujienlaiškių prenumeratoriais, svetainės lankytojais ir lojaliais klientais. El. Pašto kampanijomis pasiekite asmenis pagal jūsų suskirstytas auditorijas. Kai kurios segmentuojamos auditorijos, į kurias reikia atsižvelgti organizuojant el. Pašto sąrašą:

 • Pirmasis abonentas
 • Grįžtantys lankytojai (dar ne klientai)
 • Pakartokite klientus
 • Lankytojai iš konkrečių skelbimų socialinėje žiniasklaidoje / paieškos sistemose / trečiųjų šalių svetainėse
 • Abonentai, tiesiogiai gavę iš skaitmeninės žiniasklaidos kampanijos

Socialinės žiniasklaidos kampanijos

Socialinė žiniasklaida labiau nei bet kada tapo populiari rinkodaros specialistams ir profesionaliems reklamuotojams. Socialinės medijos naudojimas yra puikus būdas išplėsti auditoriją, į kurią kreipiatės, tuo pačiu maksimaliai padidindamas pasiekiamumą internete. Remdamiesi auditorija ir demografiniais rodikliais, į kuriuos ketinate nukreipti, sukurkite savo prekių pristatymo verslo socialinės žiniasklaidos puslapius naudodami tokias platformas kaip „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir net „Pinterest“..

Tokios socialinės žiniasklaidos platformos kaip „Facebook“ ir „Instagram“ šiuo metu siūlo visišką skelbimų paslaugą, kad būtų galima pradėti skaitmenines kampanijas tiesiai į konkrečius demografinius rodiklius, naudojant patį socialinės medijos tinklą. Tiek „Facebook“, tiek „Instagram“ skelbimuose pateikiamos pačios išsamiausios duomenų ataskaitos ir analizė, kad būtų galima geriausiai stebėti kiekvieną jūsų vykdomą kampaniją, reklamuojant savo produktus ir siuntų gabenimo verslą..

Įdiegti A / B testavimą dar niekad nebuvo taip paprasta, kaip naudojantis socialinės medijos platformos paslaugomis, tokiomis kaip „Facebook“ ir „Instagram“ skelbimai. Nustatykite ir laikykitės bet kokio turimo biudžeto, pakeisdami savo CTA (raginimo veikti), antraštę ir grafiką kiekvienam atskiram skelbimui, kurį rodote įgyvendindami A / B testus savo „drophipping“ rinkodaros strategijoje..

Įdarbinkite prekės ženklo ambasadorius (įtakos davėjų rinkodara)

Įdarbinkite prekės ženklo ambasadorius susisiekdami su savo prekės ženklo stebėtojais socialinėje žiniasklaidoje. Siūlykite nemokamus produktus arba išskirtinius nuolaidų / reklamos kodus, naudodamiesi savo prekės ženklo ambasadoriaus socialine žiniasklaida, naudodamiesi produktų reklama ar atsiliepimais. Pasiūlykite darbus konkursuose ar reklaminius daiktus mainais už dalyvavimą apklausose, kad nustatytumėte jūsų prekių pristatymo svetainėje kokybę ir dabartinius jūsų parduodamus daiktus..

Socialinė žiniasklaida teikia daugiau nei išsamias reklamos paslaugas. Naudojimasis socialine žiniasklaida yra puikus būdas sukurti savo pasekėjų bendruomenės jausmą ir prekės ženklą. Tiesiogiai susisiekite su vartotojais atsakydami viešai ir individualiai naudodamiesi socialinės žiniasklaidos platformomis, norėdami parodyti skaidrumą ir pasitikėjimą savo stebėtojais. Atsakykite į klausimus ir profesionaliai atsakykite į klausimus, komentarus ir rūpesčius, norėdami parodyti būsimiems klientams ir naujiems pasekėjams, kad nuoširdžiai rūpinatės tais, kurie palaiko jūsų verslą. Tiesiogiai susisiekite su stebėtojais, kad reklamuotumėte savo dabartinius produktus ir sužinotumėte daugiau apie tai, ko jūsų pasekėjai ir klientai tikisi iš jūsų ateityje.

Vietinė rinkodara

Išpardavimų verslas yra įtrauktas į vietinių paieškos sistemų rezultatus, jei šiuo metu taikote pagal tam tikrą vietą arba jei norite kreiptis į vietinius pirkėjus įvairiose šalies vietose. Pateikite savo verslo informaciją paieškos varikliams, pvz., „Google“, tuo pačiu stengdamiesi geriau optimizuoti savo svetainę paieškos varikliams, kad pagerintumėte savo reitingą vietinio verslo rezultatuose..

Sukurkite tinklaraštį

Sukurti savo prekių pristatymo verslo prekės ženklą galima pakankamai sunkiai dirbant ir atsidavus lankytojams ir potencialiems klientams naudingos informacijos ir išteklių. Sukurkite ir paleiskite tinklaraštį naudodamiesi savo „drophipping“ svetaine, kad pasidalytumėte naudinga informacija apie savo produktus ir jūsų atstovaujamą rinką. Kurkite išsamius straipsnius ir savo tinklaraščio turinį, kurį sunku rasti kitur internete, kad jis tikrai išsiskirtų iš dabartinės konkurencijos, net jei šiuo metu jie parduoda daugiau nei jūs. Savo stebėtojams ir klientams teikdami vertingą turinį, galite sukurti bendruomenės jausmą, išlaikydami lankytojus ateityje daugiau į jūsų svetainę..

Naudingo, įtraukiančio ir aukštos kokybės turinio kūrimas vis dar yra vienas iš svarbiausių sėkmingos reklamos aspektų skaitmeninės rinkodaros pasaulyje. Praleiskite laiko tyrinėdami raktinius žodžius ir temas, kurios yra svarbiausios jūsų verslui ir parduodamų produktų tipams. Paskelbkite straipsnius ir užrašus, kurie atspindi jūsų lankytojus ir vartotojo tipą, kuriam norite patraukti labiausiai produktus, kuriuos šiuo metu siūlote savo „drophipping“ svetainėje. Klauskite įvesties ir turinio idėjų naudodamiesi socialine žiniasklaida, kad sužinotumėte daugiau apie savo pasekėjus, taip pat su potencialių klientų, kurie nuoširdžiai domisi jūsų verslu, norus ir poreikius..

Konkursai šeimininkams ir dovanos

Hostingo konkursai ir dovanos suteikia jums galimybę sukurti internetinę reputaciją jūsų prekių pristatymo verslui ir kartu didinti prekės ženklo žinomumą. Priimkite konkursus ir dovanas naudodamiesi oficialia „drophipping“ įmonės svetaine kartu su socialinės žiniasklaidos platformomis. Pasirinkite dalyvių žymą, kuria pasinaudosite, kad geriau atpažintumėte tuos, kurie šiuo metu dalyvauja konkursuose. Dovanokite nemokamus produktus tiems, kurie naudodamiesi socialine žiniasklaida padeda skleisti informaciją apie jūsų verslą, oficialią svetainę ir prekės ženklo paskirtį. Konkursai ir dovanos taip pat gali padėti sustiprinti jūsų svetainės SEO, nes vis daugiau vartotojų pradeda dalyvauti, dalydamiesi jūsų svetainės pavadinimu ir URL.

Stebėkite surinktus duomenis ir „Analytics“

Stebėkite surinktus duomenis ir analizę, kurią galite rasti iš visų internetinių platformų, kurias šiuo metu naudojate savo laivų pervežimo verslui. Stebėkite analizę socialinės žiniasklaidos platformose, savo el. Prekybos platformoje ir oficialioje svetainėje naudodami „Google Analytics“, „WordPress“ ar kitą svetainės pagrindinį kompiuterį. Analitikos ir surinktų duomenų stebėjimas yra būdas sužinoti daugiau apie lankytojų elgesį, populiarų turinį ir net šiuo metu turimus geriausius produktus. Surinktų duomenų naudojimas yra vienas iš geriausių būdų sukurti veiksmingas rinkodaros kampanijas, kurios tikrai rezonuoja su norima pasiekti auditorija.

Nors kuriant laivo pristatymo verslą reikia išmanyti savo auditoriją ir atsiduoti norimam produktui, tačiau tai galiausiai gali suteikti naudingą galimybę gauti visą darbo dieną gaunamas pajamas. Pasirinkę tinkamus produktus ir pasirinkę nišą, sukurdami „drophipping“ verslą, galite visiems pasidomėti, kaip tapti internetiniu verslininku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector