22 місця, щоб навчитися кодувати безкоштовно у 2020 році

[Останнє оновлення – 28 жовтня 2019 року – Нове доповнення: Месники коду]


Ви комп’ютерний вун, який любить технічну частину веб-розробки?

Ви любите взяти під контроль речі, перетворюючи прикладну ідею чи ідею веб-сайту у реальність?

Ви блогер, який любить звертатися до людей за допомогою якісного вмісту та створювати зручний інтерфейс сайту?

Якщо ваша відповідь – «так» на будь-який із зазначених вище запитів, вам, ймовірно, потрібно навчитися писати код самостійно.

Зникли часи, коли вважали, що кодування призначене лише для абсолютних комп’ютерних оленів. Тепер кожен може брати участь у процесі написання коду для власних творінь, таких як веб-сайти, мобільні додатки та програмне забезпечення.

Тим не менш, ви все ще можете задатися питанням, чому вам потрібно навчитися кодування, коли ви можете найняти програмістів або розробників, щоб зробити роботу за вас!

Ну, а для початку це зменшує вашу залежність від штатних програмістів. І якщо ви станете фахівцем з кодування чи програмування, ви можете або припинити наймати програмістів, або покінчити з одним програмістом, щоб допомогти вам заощадити витрати.

Крім того, навіть якщо ви вивчите лише основи програмування, ваша команда з веб-розробок не зможе вас ні про що блефувати.

Але найголовніша причина, як навчитися кодувати – це те, що це дасть вам змогу працювати над своїм баченням, а не пояснювати своє бачення комусь іншому (програмісту), який не завжди може зробити повну справедливість у ваших творчих ідеях..

Отже, зрозуміло, що ви повинні скористатися будь-яким надзвичайно простим інструментом кодування, який допоможе вам безкоштовно вивчити кодування.

У цій статті ми детальніше розглянемо 20 дивовижних ресурсів, щоб навчитися безкоштовно кодувати все, що вам знадобиться – це доступ до Інтернету та хороший ноутбук.

Мета полягає в тому, щоб розкрити функції, які пропонуються кожним із 20 безкоштовних навчальних кодів, щоб заохотити вас самостійно почати кодування.

№1 Code.org

code.org

Code.org пропонує вам доступ до широкого діапазону навчальних посібників у вигляді посібників із практичними вказівками (навчальні посібники з кодового навчання тривалістю протягом однієї години), відеороликів тощо.

Насправді він також пропонує вам доступ до різних навчальних посібників та програм, запропонованих їх партнерами, для ознайомлення з розробкою ігор для класів K-8, програмування JavaScript та подібних інших мов програмування.

Він також проводить кілька уроків під керівництвом викладачів (або під керівництвом викладачів) для легкого та швидкого навчання. Деякі з цих лекцій, які доступні на сайті, походять від популярних імен в галузі програмування.

Тому не дивно, що мільйони учасників скористалися знаннями з програмування, якими ділиться на цьому порталі.

Основна мета цієї неприбуткової ініціативи – допомогти учням вивчити інформатику та зробити її регулярною частиною навчальної програми.

№2 Академія коду

codecademy-логотип

Як випливає з назви, цей ресурс кодування навчає вас технічним та програмовим навичкам через широкий спектр курсів. Курс охоплює такі теми:

 • Розробка веб-сайтів (включаючи інтерактивне кодування)
 • HTML, CSS, PHP, Python та багато іншого
 • Рубі і Рубі на рейках
 • AngularJS, Java, JavaScript, jQuery тощо
 • SQL і Git
 • Командний рядок

Понад 25 мільйонів людей навчилися чи навчаються кодувати за допомогою цієї чудової платформи. Гарна частина програми Code Academy полягає в тому, що платформа дає можливість навчитися та зрозуміти кодування з нуля.

Ця освітня компанія також має на меті забезпечити вам чудовий досвід навчання в Інтернеті і до цього часу була досить успішною.

№3 Академія хана

хан-академія

Ця навчальна платформа дозволяє дуже легко навчатися та розвивати навички програмування. Це тому, що він не тільки покладається на інструкторів, які навчають учнів, але й дозволяє студентам ділитися будь-якими програмами, які вони знають, з іншими студентами.

Цей тип спільного навчання збільшує залучення користувачів та допомагає учасникам швидше зрозуміти справи. Також використання відео для викладання різних нюансів комп’ютерного програмування допоможе швидко зв’язатися з тим, що ви можете намагатися зробити на своєму комп’ютері.

Він не тільки обмежується комп’ютерним програмуванням, але й допомагає вам вивчати різні речі, які належать до інформатики та кодування з навчальними посібниками з кодового навчання, що триває одну годину.

Таким чином, ви можете вивчити HTML, CSS, JavaScript, анімацію та інше, щоб підготувати веб-сайти та ігри. Крім того, в Академії Хана є курси, які допоможуть вам підготувати власні бази даних.

Ця платформа також надає можливості навчання в Інтернеті далеко поза програмуванням для кількох інших предметів.

№4 Codewars

267400f

Цей веб-сайт з вивчення коду дає змогу вивчити бажану мову програмування, викликуючи вас. На цій веселій платформі вивчення кодового коду ви можете вирішувати одночасно одну задачу (відому як «ката») і чітко відточувати наявні навички.

Ви можете дізнатися більше про свою улюблену мову програмування або отримати доступ до нової мови, про яку ви знаєте дуже мало. Деякі типові мови програмування, які викладають Codewars, включають JavaScript, CoffeeScript, Java, Ruby, Python, C # і Clojure.

Ідея цієї платформи полягає в тому, щоб заохотити учнів продовжувати вдосконалюватись із кожним «ката» (викликом), на який вони стикаються.

У міру того, як виклики стають все складнішими, ви вирішуєте вирішувати «ката» вищого рейтингу. Ви заробляєте честь виконати кожну «ката» і перейти до наступного рівня.

Наприкінці кожного виклику ви також можете порівняти своє рішення з рішенням інших та обговорити різні інноваційні способи боротьби з подібними методами програмування у відповідній спільноті розробників.

Щоб додати більше задоволення викликам, Codewars навіть дозволяє створити власну «ката» та кинути виклик іншим розробникам. Їх кінцева мета – дозволити розробникам досягти свого найвищого потенціалу.

№5 Coursera

курс-2074

Це величезна інтернет-бібліотека для різних типів курсів на основі кодування, яку викладає асортимент професорів з різних університетів.

Coursera в основному пропонує вам доступ до деяких найкращих онлайн-курсів у світі (близько 1 773 курсів), співпрацюючи з різними університетами та організаціями (138 партнерів). Таким чином, існує нескінченний перелік обчислювальних тем, які викладає Coursera, включаючи великі SQL даних, робототехніку та Python.

Хоча всі курси пропонуються безкоштовно, якщо ви хочете отримати сертифікацію з певної теми, вам потрібно заплатити відповідну плату за цю тему. Ціна на отримання сертифіката становить від 30 до 100 доларів, залежно від вибору курсу.

№6 Удеми

Удеми

Це всесвітньо відома платформа електронного навчання, яка пропонує тисячі курсів, які викладаються за допомогою відеоуроків. Вам потрібно заплатити за багато курсів, але Udemy також пропонує кілька безкоштовних курсів.

Теми, які охоплює Udemy, включають особистісний розвиток, спосіб життя, здоров’я та фітнес, розвиток. Як кодер, він також пропонує вам тонни курсів розвитку в різних розділах, таких як мобільні додатки, мови програмування, веб-розробка, розробка ігор, бази даних та електронна комерція.

Отже, виходячи зі своєї мети, ви можете вибрати відповідний розділ і вибрати будь-який із безкоштовних курсів, доступних для підвищення ваших знань.

Крім того, ви можете перевірити рейтинги та відгуки на кожен безкоштовний курс, перш ніж записатись на нього. Це допоможе вибрати найкращий доступний безкоштовний курс Udemy на тему чи мову програмування, яка вас цікавить.

№7 Безкоштовний табір коду

freecodecamp

Як випливає з назви, ця платформа стосується вивчення кодування в таборі чи спільноті. Велика частина цього веб-сайту полягає в тому, що він допомагає некомерційним організаціям кодувати. Все, що вам потрібно зробити – це приєднатися до їх спільноти в Інтернеті та взяти участь у викликах кодування як група.

Платформа проводить вас із завданнями кодування, допомагаючи вам навчатися на цьому шляху. Вам також надають доступ до інтерактивних курсів та навчальних посібників з кодування.

Крім того, у вас є можливість познайомитися з іншими кодерами на сайті, які живуть у вашому місті, і провести з ними сесії обміну знаннями.

Ви також можете часто звертатися до спільних кімнат для спілкування на сайті, щоб звернутися за допомогою до інших кодерів. Отже, Free Code Camp не тільки допомагає вам безкоштовно вивчити кодування, але й надає можливість створювати додатки, корисні для некомерційних організацій в режимі реального часу.

Деякі з помітних мов програмування, з якими можна вивчити та працювати над цим співтовариством, включають JavaScript, HTML5, CSS3, Node.js, D3.js, бази даних, Git та GitHub.

№8 edX.org

edx

Ця платформа вищої освіти з відкритим кодом швидко перетворюється на всесвітньо відомий навчальний ресурс з більш ніж 5 мільйонами студентів.

Під категорією «інформатика» edX.org пропонує близько 166 різних курсів. Деякі з цих курсів, наприклад, XSeries, є платними.

Однак, edX.org також пропонує кілька перевірених курсів безкоштовно, що дозволяє вам вивчати різні мови програмування у власному темпі. За безкоштовні курси вам потрібно буде заплатити лише тоді, коли вам потрібен сертифікат як доказ закінчення курсу та здобутий досвід.

За допомогою цієї навчальної платформи ви можете отримати доступ до C #, Java, jQuery, C ++, Python, машинного навчання, програмування R, SQL, проектування або розробка мобільних додатків тощо..

№9 Завоювання коду

завоювання коду

Цей веб-сайт може допомогти вам, коли ви збираєтесь увійти у світ кодування. Навіть якщо ви не знаєте, що таке програмування чи кодування, платформа Code Conquest може допомогти вам вивчити основи та вдосконалити їх.

За допомогою програми Con Conquest ви отримуєте доступ до безкоштовного посібника з кодування для початку, який містить безліч навчальних посібників з кодування.

За допомогою цього посібника ви дізнаєтесь, як використовувати певну мову програмування. Це також робить вас достатньо здатним визначити, яке навчання мови кодування підходить вашим вимогам, і ви зможете відповідно прийняти своє рішення.

Різні мови програмування, які навчаються Code Conquest, включають PHP, JavaScript, Ruby, Python, C ++, HTML та CSS.

№10  Массачусетський інститут технологій OpenCourseWare

vk9Y9YT

OpenCourseWare (OCW) Массачусетського технологічного інституту (MIT) є чудовою ініціативою MIT. В рамках цієї платформи всі навчальні матеріали курсів магістратури та аспірантури MIT представлені в Інтернеті, щоб ви могли їх вивчати в будь-який час та в будь-якому місці та вільний доступ до всіх.

Окрім інших пропонованих предметів, ця платформа пропонує безкоштовні онлайн-курси, пов’язані з інформатикою.

Деякі з вступних курсів програмування включають онлайн-навчання для Java, Python, C та C ++ та програмування MATLAB. Ви можете переглядати ці безкоштовні курси, щоб знайти той, який відповідає вашим вимогам.

№11 Г. А. Даш

ДАШ

GA Dash представляє цікавий спосіб навчитися робити привабливі веб-сайти зі свого браузера. Це дозволяє вивчати різні веб-мови програмування, такі як JavaScript, HTML та CSS. Приємна частина полягає в тому, що вам допоможуть навчитися робити веб-сайти у вигляді проектів.

З кожним проходом, спрямованим на створення дивовижного веб-сайту, ви створюєте невеликий «проект». Таким чином, усі покрокові інструкції дозволять вам створити власний веб-сайт. Крім того, він вчить будувати чуйний (мобільний) веб-сайт!

№12 Уродливість

Уродливість

Ця платформа пропонує кілька курсів для розробників. Ви можете отримати доступ до всіх матеріалів курсу, щоб безкоштовно та тонко налаштувати свої навички як розробник веб-сайтів або як розробник Android або iOS.

Однак, якщо ви хочете визнати себе власником «нанодеґресу», вам потрібно заплатити за їх курси та отримати орієнтовану допомогу протягом усього курсу..

Програми наноградусів спрямовані на те, щоб допомогти вам дати правильний напрямок вашій кар’єрі та збільшити ваші можливості роботи. Більше того, якщо ви зацікавлені, ви можете безкоштовно ознайомитись з їх навчальним матеріалом, щоб визначити, чи варто робити їх керований курс нанодезі.

Платформа пропонує кілька курсів, розроблених відомими компаніями, такими як Google, Facebook, At&т і Cloudera. Наприклад, ви можете отримати доступ до безкоштовного курсу глибокого навчання від Google на веб-сайті Udacity.

 

№13 Google Android Training

android

Якщо вам цікаво вивчити нюанси розробки додатків для Android з нуля, то Google може бути дуже корисним для вас.

Цей технічний гігант пропонує численні навчальні класи для розробників Android, у тому числі призначені для початківців. Він також надає вам кілька зразків коду, які ви можете повторно використовувати для власної розробки додатків для Android.

Якщо цього було недостатньо, Google навіть пропонує вам доступ до різних онлайн-навчальних курсів відео, пов’язаних із розробкою Android.

№14 Програвач коду

Програвач-код

Унікальна річ цієї онлайн-платформи вивчення коду полягає в тому, що вона відкриває вам відео чи презентаційні покрови щодо коду, створеного іншими з нуля..

Більше того, кожний прохідний урок закінчується відео та детальним описом теми. Таким чином, ви в основному піддаєтесь дії декількох реальних кодів, які вже успішно реалізовані.

Пройшовши такі реальні приклади, ви матимете краще уявлення про те, як використовувати певну мову програмування, виходячи з різних вимог.

Ви можете дізнатися про такі мови, як HTML5, CSS3, JavaScript та jQuery, які багато хто використовує для створення веб-сайтів або мобільних додатків.

№15 Школа школи

logo_codeschool

Code School – ще одна хороша онлайн-платформа навчання коду, яка пропонує безкоштовні та платні курси. Різні курси організовані у вигляді доріжок, характерних для технологій та навичок програмування. Ви можете орієнтуватися в цих різних шляхах навчання, щоб визначити, який курс підходить саме вам, виходячи з ваших вимог.

Деякі основні теми програмування та технічних питань, охоплені шляхами кодової школи, – Ruby, Python, HTML, CSS, iOS, JavaScript, SQL та Git. Ви можете почати спробувати безкоштовні курси Code Code тут.

№16 Проект Одіна

odin-проект

Цей проект має на меті допомогти вам безкоштовно вивчити веб-розробки в Інтернеті. В рамках їх навчального процесу ви берете участь у кількох невеликих проектах, які допоможуть вам створити власний портфель роботи.

Ви також отримуєте можливість працювати з іншими учнями як група над різними проектами, що покращує ваш навчальний процес.

Цей веб-сайт має на меті навчити вас більшості основних мов програмування, таких як Ruby та Ruby on Rails, JavaScript, HTML5, CSS3 та jQuery, необхідних для створення веб-сайтів..

Він також пропонує гнучку навчальну програму, в яку ви та інші студенти можете внести свій внесок у ваше навчання. Ідея полягає у використанні найефективніших доступних інструментів веб-розробки.

№17 Скелі HTML5

html5-скелі

Як випливає з назви, ця платформа в основному орієнтована на вивчення нюансів HTML5, який широко використовується для розробки веб-сайтів та розробки мобільних додатків..

Захоплююча річ цього сайту полягає в тому, що це проект Google. Отже, внески на цей сайт та всі навчальні посібники, включаючи посібники з ресурсів та слайди, пропоновані вам, надаються фахівцями Google..

Деталі, які обговорюються HTLM5 Rocks, є більш корисними для тих, хто намагається вдосконалити свої існуючі навички HTML5. Отже, перед початком використання цього сайту може знадобитися базове розуміння HTML5.

№18 Список Apart

алістапартЦе блог, який містить безліч якісних матеріалів, статей та книг, які ви знайдете корисними, намагаючись навчитися навичкам програмування.

Він орієнтований на навички кодування для розробки веб-сайтів і має багато авторів, які сприяють цьому красиво оформленому блогу. Ці дописувачі пишуть книги та проводять семінари чи заходи, пов’язані з веб-контентом, дизайном веб-сайтів та кодуванням.

Список Apart є ідеальним довідковим веб-сайтом для людей, які роблять веб-сайти, або для тих, хто зацікавлений у створенні веб-сайтів.

№19 SitePoint

sitepoint-logo-new

Це ще один дуже корисний блог, якщо ви хочете якісного матеріалу, пов’язаного з різними мовами програмування. Вони не тільки допомагають вам вивчити основи мов, таких як HTML, CSS та JavaScript, але й діляться інформацією про безпеку WordPress, Swift, React.js тощо.

SitePoint містить чітку детальну інформацію про всі такі теми, які можуть допомогти вашому шляху програмування.

№20 TutsPlus

барабанка

Цей блог пропонує понад 20 750 безкоштовних навчальних посібників, відеороликів та іншого, щоб допомогти вам вивчити основи різних мов програмування та технічні речі.

Підручники створені на основі проекту та пропонують покрокові інструкції, а також відповідні скріншоти, щоб краще зрозуміти інструкції. Він також має кілька відео-курсів, що охоплюють обчислювальні та інші теми.

Веб-сайт TutsPlus пропонує також кілька платних курсів, електронних книг тощо, для всебічного досвіду вивчення мови кодування на ваш вибір. З точки зору технічного програмування ви можете дізнатися про CSS, JavaScript, Node.js, Swift, WordPress, Joomla тощо.

№21 Після годин програмування

Після годин програмування існує протягом останніх кількох років і є безліч різних навчальних посібників для вивчення основних понять Python, PHP та багато іншого.

Наведене вище – лише короткий список платформ або веб-сайтів, які дозволяють вам безкоштовно вивчити кодування або програмування в Інтернеті.

Можливо, існує багато інших ефективних інструментів для вивчення коду.

Якщо ви користувалися будь-якими подібними інструментами з великим успіхом, будь ласка, поділіться своїм досвідом у розділі коментарів нижче та дякую за прочитане!

# 22 Codeasy.net

Codeasy, мабуть, найновіший з усього списку. Це досить цікавий навчальний курс, оскільки він приводить нову концепцію до вивчення інформатики. Ви починаєте там вчитися, читаючи пригодницьку історію про бойові машини в майбутньому. На своєму шляху ви зіткнетеся з проблемами, для вирішення яких потрібно реальне кодування. Кінцева мета – врятувати світ від машинного вторгнення. І як дуже важливий побічний ефект – стати розробником програмного забезпечення.

Курс зосереджений на основах інформатики з використанням C #. Він безкоштовний і призначений для початківців початківців. Він починається з програми «Привіт, світ», підводить вас до всього, що потрібно, щоб написати свій перший калькулятор, перейти до більш складних тем, таких як масиви та перевірка вводу. Усі, хто вміє читати, можуть почати там вчитися.

Codeasy має групу підтримки, де кожен, хто загубився у своєму порятунку світу, може задати питання та отримати змістовні відповіді протягом 12 годин.

№ 23 – Месники коду

Code Avengers орієнтований на дітей від 5 до 14 років та забезпечує їм цікаве та інтерактивне навчальне середовище програмування. Це також чудовий ресурс для вчителів школи, які хочуть допомогти своїм учням в коді. Оскільки його мета на молодшій віковій групі, це робить його ідеальним для дорослих зрозуміти також, хто не такі розумні.

Код Месників базується в Новій Зеландії. Вони також пропонують Code Camps, де навчається кодування від 1 до 3 днів. Ці табори розташовані по всьому світу та в різних штатах США. Ви можете вивчити мови кодування, такі як C ++, HTML, Python, ігровий дизайн та багато інших. Вони також пропонують ці курси різними мовами, роблячи доступними для всіх.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map