Кращі ресурси для вивчення PHP

PHP – це, мабуть, не одна з найсексуальніших мов програмування, яку хтось може поспішити вивчити, але все ще є одна велика претензія на славу. Це мова програмування, на якій було побудовано програмне забезпечення для блогу WordPress.


WordPress має 35% сайтів в Інтернеті, а також підтримує HTML5 та CSS. Тож можна сказати, що PHP важливий. Але в порівнянні, скажімо, з Ruby або Python, це може здатися трохи нудним.

Що не покращує питання, це те, що попит роботодавців менший, зарплати нижчі, ніж для інших мов. Але ви все одно можете добре налагодити роботу в найкращій компанії, такі як Facebook або IBM. Тому PHP все-таки варто вивчити, якщо у вас є час і схильність. І це відносно легка мова навчитися завантажуватися.

Ось 5 чудових навчальних ресурсів PHP, які дозволять вам створити теми та додатки WordPress для веб-сайтів за найкоротший час.

Простий підручник з PHP

php1

Додому PHP в мережі, природно, містить із собою докладний посібник користувача про те, як розпочати роботу з мовою. Після того, як ви встановите всі необхідні програми (наприклад, Apache та MySQL), вони запускаються прямо у ваш перший фрагмент коду PHP. Ні возитися, ні гаяти часу.

Після того, як ви зробите навчальні посібники для початківців, настав час братися за посібник з набагато більшого рівня. Деякі з цих матеріалів можуть бути трохи залякуючими, тому вам може знадобитися певний час, щоб повністю пропрацювати все. Це не те, що можна зробити лише за кілька засідань.

Але пам’ятайте, що краса PHP полягає в тому, що за вами є глобальна спільнота WordPress. Які б питання ви не мали, інші люди мали раніше. Тому просто запитайте Google, і 9 разів з 10 ви знайдете свою відповідь.

Дізнайтеся канал каналу PHP YouTube

Якщо читання тексту не змушує зануритися у знання, і ви більше людина з аудіо, то навчальні матеріали YouTube, ймовірно, більше ваша справа. Підручники PHP досить поширені на YouTube, але один список відтворення, за яким я знайшов досить просто, це цей.

Якість відео та звуку відмінна, а оповідач пояснює речі дуже чітким приємним англійським акцентом. Він дуже добре роз’яснює різні аспекти PHP, тому ви можете виявити, що ви робите більше успіхів у цьому списку відтворення, ніж у будь-якому іншому підручнику в Інтернеті.

W3 школи

Школи W3 – це одне з найвідоміших місць в Інтернеті, коли мова йде про мови програмування. Тож не дивно, що їхній розділ PHP переповнений корисною інформацією та є обов’язковим місцем відвідування в Інтернеті.

Оскільки сайт методично проводить вас через кожен термін PHP і показує, як кодувати його, ви постійно запитуєте про те, що ви тільки що вчили. Тому ви постійно перевіряєтесь, чи розумієте ви, що вам кажуть.

Як і в інших веб-сайтах з програмування, коли вам показують фрагмент коду, вам надається можливість «запустити його». Клацання кнопки розміщує код у вікні редактора коду, і ви зможете переглянути результат. Це також хороший спосіб зрозуміти, що вам показують. Практичні демонстрації козирять сухими лекціями будь-коли.

Школи W3 також сертифікують вас на обраній вами мові програмування за 95 доларів, що може бути найкращою інвестицією, яку ви коли-небудь зробили, якщо ви покладаєтесь на навчання PHP, щоб забезпечити роботу своєї мрії.

Ресурси PHP

Якщо ви будуєте сайт в PHP, то, маючи сценарії, можна змусити ваш сайт діяти різними способами, а також надати йому різні функції. Наприклад, ви можете дати своєму сайту календар, інтегрувати кошик для покупок або надати своєму сайту перевірку посилань. Дійсно, небо є межею щодо сценаріїв. Вам потрібно лише подивитися каталог плагінів WordPress, щоб побачити, що можливо.

PHP Resources надає вам список скриптів, які ви можете завантажити для свого веб-сайту, що працює на PHP. Деякі сценарії безкоштовні, а інші – платні. На сайті також пропонуються шаблони дизайну та плагіни, знову ж таки суміш безкоштовних і платних.

Найкращі практики PHP

Деякі завдання PHP відносно прості, але є також багато, за якими не так просто слідувати. PHP Best Practices фокусується на завданнях, які могли б вам трохи проклинати подих, і намагається пояснити їх так, що ви, ймовірно, зрозумієте.

Це може бути що завгодно, від хешування паролів користувачів (абсолютно важливих у цей день та віку хакерів та порушень безпеки), автоматичного завантаження класів, перевірки електронної адреси та UTF-8. Ви не знаєте, що таке UTF-8? Тоді це звучить так, ніби тобі потрібен цей веб-сайт.

Висновок

PHP іноді стає поганим репом через те, що весь “поганий код” плаває там, у таких місцях, як шаблони WordPress. Оскільки початкові кодери іноді копіюють помилки інших кодерів розробників, а потім викладають власні версії в Інтернеті, проблеми накопичуються над іншими проблемами, поки вам не залишиться те, що деякі люди назвали “злим кодом”.

Але PHP має своє місце, як у соціальних мережах та платформах для ведення блогів, так і в базах даних. Попит з боку роботодавців може бути меншим, але потреба в PHP вже не скоро припиниться.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector