שירותי VPN הטובים ביותר עבור משתמשי מקינטוש – 2020

זוהי תפיסה שגויה נפוצה כי מחשבי מק אינם צריכים להיות מוגנים מפני התקפות מבוססות אינטרנט. למרות שמערכת ההפעלה האייקונית של אפל בנויה ללא ספק בכדי למנוע רבים מהבעיות שמשתמשים ב- Windows חווים, היא רחוקה מלהיות מושלמת. מחשבי Mac הפכו פופולריים יותר ויותר במהלך העשורים האחרונים. מה שהיה פעם מחשב עבור אמנים ויוצרים דיגיטליים, הפך למוצר מבוקש ביותר עבור מגוון רחב של משתמשים.


לרוע המזל, עם הפופולריות הגוברת מגיע יותר פגיעות. מחשבי מק עדיין רגישים לפריצה, פיקוח ועוד שלל נושאים אחרים הנוגעים לחיבור לרשת העולמית. שירות VPN יציב יכול לסייע במאבק בבעיות אלו ובשיקום פרטיות האינטרנט שלך.

VPN, או רשת וירטואלית פרטית, פועלת כשער לאינטרנט. בעוד שמשתמשים מזדמנים רבים אינם מבינים זאת, זהותך נחשפת בכל פעם שאתה מתחבר לאתר או לשירות סטרימינג. ניתן לאתר את כל מה שאתה מוריד או מציג חזרה אליך. עם כל המעקב והפשעים ברשת כיום, אנונימיות חשובה מתמיד.

שירותי VPN למשתמשי מק הם תריסר אגוזים. זה יכול להיות קשה למצוא אפשרות שמתאימה לך. להלן כמה משירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור מחשבי מקינטוש ומידע חיוני שעליך לדעת.

היתרונות של שימוש ב- VPN עם ה- Mac שלך

יש סיבה טובה לכך שמשתמשי Mac רבים כל כך התחילו להשתמש ב- VPN. למרות שהשירות אולי נראה די פשוט, קורה הרבה מאחורי הקלעים. VPNs עושים הרבה כדי לשמור עליכם ובטוחים. הם גם מאוד קלים לשימוש. אתה לא צריך להיות בקי טק כדי לנצל את כל מה שיש ל- VPN של מק להציע.

אנונימיות מלאה

היתרון הגדול ביותר ששירות VPN יכול לספק לך הוא אנונימיות מלאה באינטרנט. כפי שהזכרנו קודם, לא קשה לעקוב אחריך אחר פעילות האינטרנט שלך. הסיבה לכך היא שכל אתר שתבקר בו יומן את כתובת ה- IP שלך, שהיא סדרת מספרים הייחודית למכשיר שלך. VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך בכך שהוא מתנהג כאיש האמצעי. לפני שהמחשב שלך מתקשר עם אתר, החיבור שלך מועבר לראשונה דרך ה- VPN. כתוצאה מכך האתר יראה את כתובת ה- IP של ה- VPN במקום שלך. זו צורת גלישה מאובטחת מאוד. אינך צריך לדאוג לצנזורה, מעקב ממעבידך או פיקוח מגוף שלט. אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לראות מה עשית באופן מקוון.

הגנה מקוונת

רוב הסיכויים שאתה עושה הרבה דברים חשובים באינטרנט. כמעט לכל עסק, בנק ומוסד פיננסי יש פלטפורמה מקוונת. זה מקל מאי פעם לשלם חשבונות ולבצע רכישות. לרוע המזל, פלטפורמות אלה מהוות יעד פופולרי עבור האקרים מקוונים, הונאות דיוג ועוד. ספקי שירותי VPN פועלים כדי להגן על הסיכונים המקוונים הללו באמצעות הצפנה.

חלק משירותי ה- VPN הטובים ביותר משתמשים בהצפנה בדרגה צבאית. בעיקרו של דבר, הנתונים שלך מעורבבים בכבדות כדי להבטיח שאף אחד לא יזכה בגישה לא מורשית. זה יכול להיות מועיל אם אתה מתחבר לאינטרנט אלחוטי ציבורי.

גישה בלתי מוגבלת

מאז כניסתו של האינטרנט, הצלחנו לתקשר עם מחשבים אחרים בצד השני של העולם כולו. עם זאת, הדבר לא הפריע לחברות להציג מגבלות מבוססות מיקום. שירותי הזרמת מדיה, כגון Hulu, Netflix ו- BBC iPlayer, משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדי לקבוע אם אתה יכול להציג פיסת תוכן או לא. זה כדי לפייס את מגבלות הרישוי. ספקי VPN מאפשרים לך להתחבר לשרתים בכל העולם, ובעצם להערים על פלטפורמות הסטרימינג האלה לחשוב שאתה שם. עם VPN מוצק, אתה יכול להציג תוכן מכל מקום. זו הסיבה שאנשים קונים VPN במיוחד עבור Netflix ושירותי סטרימינג אחרים.

VPNs יכולים גם לעזור לך לפלטפורמות לשיתוף קבצים. ספקי שירותי אינטרנט ידועים לשמצה בגין חסימת אתרים ופלטפורמות P2P. חלקם אף ישלחו אזהרות או יפסיקו את שירות האינטרנט לחלוטין אם הם רואים שלקוח מוריד קבצים גדולים דרך פלטפורמות שיתוף קבצים. עם VPN, זה משהו שאתה לא צריך לדאוג לו. אתה יכול להוריד לתוכן ליבך.

אילו תכונות עליכם לחפש?

מציאת ספק ה- VPN המושלם עבור ה- Mac שלך עוסק במציאת התכונות הנכונות. לא כל השירותים פועלים באותה צורה. כדי להבדיל VPN אמינים מאלו שעלולים לפגוע בבטיחותך המקוונת, הנה כמה דברים שכדאי לזכור בחיפוש שלך.

תאימות מכשירים

ברור שאתה רוצה VPN שעובד עבור המכשיר הספציפי שלך. אמנם מחשבי מק פופולריים להפליא, אך הם עדיין מיעוט בהשוואה למחשבי Windows. לא כל ה- VPN תומכים במחשבי מק. לפני שאתה מתחייב ל- VPN, ודא שיש לה אפליקציית מק ספציפית. כדאי גם ללכת עם שירות המאפשר יותר מחיבור סימולטני אחד.

אם אתה משתמש במחשב מק, יש סיכוי טוב שתשתמש גם במכשיר iOS. לאייפונים ו- iPad יש תוכנה שתוכננה לעבוד בהרמוניה עם מחשבי מקינטוש. כדי לשמור על כל פעילויות האינטרנט שלך בטוחות ואנונימיות בכל המכשירים המחוברים שלך, עליך לוודא ש- VPN שלך מאפשר לך להגן על כולם בבת אחת..

אמצעי ביטחון

כשאתם מחפשים אחר ה- VPN הטוב ביותר עבור ה- Mac, כנראה שתיתקלו במידע רב על פרוטוקולי אבטחה והצפנה. אם אינך בקיא בעגה טכנית מסוג זה, זה יכול להיות קשה להפריד בין הטוב לרע. הנה כמה מונחים בסיסיים שיכולים לעזור לך בחיפוש שלך.

פרוטוקולים
פרוטוקולי אבטחה הם הטכניקה בה משתמשים ב- VPN כדי להגן על זהותך ולהגן על המידע שלך. קיימות אפשרויות רבות ושונות. רוב הספקים מציעים כמה פרוטוקולים שונים, המאפשרים לך לבחור פרוטוקול על סמך מה שאתה עושה. עם זאת, לעתים קרובות הם ישתמשו באפשרות המאובטחת ביותר באופן אוטומטי. OpenVPN נחשב לפרוטוקול הטוב ביותר. האלטרנטיבות כוללות L2TP / IPsec, IKEV2 ו- PPTP. באופן כללי, ככל שיש ל- VPN יותר פרוטוקולים, כן ייטב.

הגנה מפני דליפות
אמצעי אבטחה אחרים שתצטרך להיזהר מהם הם הגנה מפני דליפות. למרות כל האמצעים אותם נוקטים VPN כדי לשמור על הקשר שלך כמה שיותר פרטי, בעיות אכן מתרחשות. הגנה מפני דליפות מבטיחה שכתובת ה- IP שלך לא תיפגע במהלך סשן הגלישה. מתגי הרג הם אחת הצורות היעילות ביותר להגנה מפני דליפות. אם ללקוח VPN או למחשב שלך יש בעיות חיבור, מתג להרוג מוודא כי זהותך לא הופכת לפתע לציבור. הגנה מפני דליפות DNS חשובה גם היא. תכונה זו תמנע ממחשב ה- Mac שלך להתחבר לשרת DNS לא מאובטח כשאתה מבקר באתר אינטרנט.

מספרי שרת ומיקומים

מספר השרתים שיש לספק VPN והיכן הם נמצאים יכול בסופו של דבר להשפיע על חווית הגלישה. תמיד עדיף למספר שרתים גבוה יותר. יהיו לך הזדמנויות נוספות להציג תוכן ללא הגבלה. אם ברצונך להציג ספריות זרימה ספציפיות מ- Netflix, BBC iPlayer או כל שירות תוכן אחר, וודא שיש שרת עבור אותו מיקום מסוים..

מהירויות חיבור ומגבלות רוחב פס

אין דבר גרוע יותר מאשר להתמודד עם מהירויות חיבור איטיות. תמיד תהיה טיפה במהירויות כשאתה מחובר ל- VPN. זה נובע מהדרך שבה הם פועלים. הנתונים שלך צריכים לעבור דרך שרת ה- VPN לפני שהם מגיעים לאתר שאתה מבקר בו. ספקי ה- VPN הטובים ביותר יציעו מהירויות גבוהות כדי לוודא שתוכלו להשיג משהו קרוב למה שאתם משלמים לספק האינטרנט..

כובעי רוחב פס הם דבר נוסף שיש לקחת בחשבון. הכוונה לכמה נתונים אתה יכול לשלוח ולקבל. אפשרויות VPN בחינם נוטות להיות בעלות מגבלות רוחב פס קפדניות מאוד. למרבה המזל, למנויים של VPN בתשלום כמעט תמיד יש כובעי נתונים ללא הגבלה. עם זאת, ספקים מסוימים ממקמים כובעים על הורדות P2P. קרא את האותיות הקטנות כדי להבטיח שתפיק את המרב מהמנוי שלך.

מדיניות רישום

מדיניות כריתת עצים היא, אולי, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם. VPN עשוי לשמור מידע על אופן השימוש בשירות. הם עשויים לאסוף מידע על ההתחברות לרשת, כמה זמן אתה משתמש בה ואפילו על מה שאתה עושה. כל הנקודה של VPN היא להשיג פרטיות, ולכן עליך תמיד ללכת עם VPN שיש לו מדיניות אפס יומנים..

חברות VPN בדרך כלל נמצאות בגחמה של חוקים במדינה בה הם ממוקמים. תקנות פרטיות שונות בכל רחבי העולם. אם אתה רוצה את חווית הגלישה המאובטחת ביותר האפשרית, היוועץ עם ספקים שמבוססים מחוץ למדינות עם חוקי פרטיות טובים, כמו שוויץ או מלזיה. בארצות הברית VPNs צריכים למסור כל מידע רשום בכל עת שהוא מבקש על ידי אכיפת החוק.

פרטי שירות

עכשיו, בואו נדבר על כמה מהפרטים היותר טובים שיכולים לגרום או לשבור את חוויית ה- VPN שלך. גם אם ספק שירות בודק את כל התיבות מבחינת אבטחה ופרטיות, זה לא בהכרח אומר שזה יועיל לצרכים שלך. תחומי המפתח שעליכם לקחת בחשבון הם מדיניות תשלומים, ידידותיות למשתמש ושירות לקוחות.

תשלום
שימוש ב- VPN ל- Mac דורש הרשמה שוטפת. ספקים רבים מציעים תמחור סביר ואפשרויות תשלום מרובות. אמנם אתה בהחלט יכול להשקיע בתכניות חודש בודדות, אך הרבה יותר זול לקנות בכמויות גדולות. אתה יכול לחסוך סכום כסף משמעותי אם אתה רוכש מנויים שנתיים. כדאי לשקול כיצד תשלם עבור המנוי. אם אתה מעריך את פרטיותך, חברות רבות מקבלות cryptocurrency.

גם ערבויות להחזר כספי חשובות. הם נותנים לך את האפשרות לנסות את השירות ללא סיכון ממשי. עם זאת, עליכם לקרוא את תנאי ההבטחה. יתכן ותגלה שהחלון שלך לתביעת החזר חלף בגלל חריגה מסף השימוש.

חוויית משתמש
אם אינך מכיר את השימוש ב- VPN, לקוח ידידותי למשתמש הוא קריטי. ממשק משתמש פשוט וחיבור בלחיצה אחת מקלים על התהליך. כמה VPNs מציעים גם תכונות אוטומטיות המגדירות לך את החיבור. לעתים קרובות ניתן לקבוע את התצורה של אלה על סמך סוג הדברים שאתה רוצה לעשות באופן מקוון.

שירות לקוחות
מערכת תמיכה איתנה יכולה להועיל אם נתקלת אי פעם בבעיות בחיבור ה- VPN שלך או אם יש לך שאלות בנושא חיוב. למרבה הצער, ישנם ספקים שנמצאים במחלקה זו. בדוק אילו צורות תקשורת יש לספק. החברות האמינות ביותר בדרך כלל יציעו צ’אט חי, דואר אלקטרוני ודף פתרון בעיות.

שירותי VPN הטובים ביותר עבור משתמשי מקינטוש

NordVPN

NordVPN

בין אם ברצונך לגשת לתוכן זר, להוריד קבצים דרך לקוחות P2P, או לדפדף בעילום שם, NordVPN יכול להתמודד עם הכל. ספק ה- VPN מבוסס פנמה מונה מעל 5,000 שרתים ברחבי העולם. השירות די אמין ומהירות החיבור עקבית. מכיוון שהחברה ממוקמת מחוץ לפנמה, NordVPN לא שומר על יומני נתונים כלשהם על הפעילות שלך באופן מקוון. נתמכות פלטפורמות מרובות. יש לקוח ספציפי למחשבי מק המשלים את הפשטות של מערכת ההפעלה וידידותיות למשתמש. ל- NordVPN יש גם יישום ייעודי למכשירי iPhone ו- iPad.

יתרונות:

 • מעל 5,100 שרתים ב- 60 מדינות
 • הגנה על מתג והגנת דליפות DNS
 • לקוחות עבור MacOS ו- iOS
 • ניתן לחבר עד 6 מכשירים באמצעות מנוי יחיד
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

חסרונות:

 • קצת יותר יקר מאופציות אחרות

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק שירות מהימן המציע יישומים ייעודיים למכשירי אפל. בנוסף ללקוח מחשבי מק ומכשירי iOS, ניתן להשתמש ב- ExpressVPN עם Apple TV. משתמשים בפרוטוקולי אבטחה רבים ושונים. עם זאת, הלקוח הנוח לשימוש יכול לבחור את הפרוטוקול המתאים בהתאם לצרכים שלך. נתונים מוצפנים בטכנולוגיית AES של 256 סיביות. יש גם תכונות נהדרות כמו מנהור מפוצל ו- DNS עם אפס ידע. ל- ExpressVPN יש מוניטין רב בגישה הממוקדת ללקוח. לא רק ש- ExpressVPN קל מאוד לשימוש, אלא שישנו קטע תמיכה חזק ודרכים רבות לקבלת עזרה אם אי פעם תזדקק לו..

יתרונות:

 • קל לשימוש
 • מדיניות ללא יומנים
 • לקוח ייעודי למק
 • הרחבות דפדפן
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • כולל Kill Switch, הגנת דליפות DNS ומנהור מפוצל
 • מעל 3,000 שרתים גלובליים

חסרונות:

 • רק 3 חיבורים בו זמנית לחשבון
 • מחיר מנוי גבוה יותר מאופציות אחרות

VyprVPN

vyprvpn

בעוד של- VyprVPN יש פחות שרתים ממתחרותיה, המסירות של החברה לטכנולוגיה חדשה הפכה אותם לאופציה פופולרית בקרב משתמשי מק. יש להם פרוטוקול אבטחה ייחודי משלהם, שנקרא זיקית. הוא בנוי כדי לעקוף חסימות VPN. כתוצאה מכך, VyprVPN היא אפשרות מצוינת לגישה לשירותי סטרימינג מכל מקום. יש להם מעל 700 שרתים ביותר מ- 70 מיקומים. כל אותם שרתים הם בבעלות ומופעלת על ידי VyprVPN. כדי להעניק שקט נפשי עוד יותר, החברה מבקרת את השרתים שלה על ידי צד שלישי עצמאי. הם ממוקמים בשוויץ ואינם מחזיקים יומנים.

יתרונות:

 • בעלים ומפעילים שרתים משלהם
 • לקוח מק משתמש בטכנולוגיית OpenVPN, L2TP / IPsec וטכנולוגיית זיקית קניינית
 • מתחבר אוטומטית לשרת VPN המהיר ביותר על סמך מיקומך
 • לא שומר יומנים
 • מתג הרגה והגנה על חומת אש NAT
 • תמיכה 24 שעות ביממה

חסרונות:

 • אין התחייבות להחזר כספי
 • ניסיון חינם בן שלושה ימים בלבד

CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוח מק מעוצב להפליא שישתלב ממש במחשב שלך. זה קל מאוד לשימוש ומאפשר לך להתאים אישית את חיבור ה- VPN לצרכים שלך. כדי להקל עוד יותר, ישנם שרתים שאוצרים להורדת סיקורים ולהזרמת וידאו מספריות נטפליקס זרות. CyberGhost משתמש בפרוטוקולים רבים ושונים. הם כוללים OpenVPN, L2TP / IPsec ו- PPTP.

יתרונות:

 • ערבות נדיבה של 45 יום להחזר הכסף
 • למעלה מ- 3,500 מיקומי שרת
 • עד 7 מכשירים מחוברים בבת אחת
 • שירות ללא יומן
 • שרתים אוצרים
 • מתג להרוג, הגנת דליפות DNS והצפנת AES 256 סיביות
 • תמיכת לקוחות 24/7

חסרונות:

 • לא תואם למחשבי מק ישנים

מנהרת דוב

TunnelBear הוא שירות ייחודי שיש לו הרבה מה להציע. לחברה מדיניות אפס יומני קפדנית. כדי לספק שקט נפשי הם נבדקים באופן עצמאי מדי שנה. ל- TunnelBear למעלה מ- 1,000 שרתים ביותר מ 22 מדינות. בעוד שספקי VPN רבים מספקים אפשרויות שרת רבות יותר, TunnelBear מרחיבה את המספרים הללו ללא הרף בשנים האחרונות. הפלטפורמות הזמינות מוגבלות. עם זאת, יש להם לקוחות ייעודיים למכשירי Mac ו- iOS. לקוח המק, בפרט, קל מאוד לשימוש. יש מתג הפעלה / כיבוי פשוט כמו גם מפה חזותית שתעזור לך לבחור לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר. אייקון קטן בסרגל הכלים העליון מאפשר לבדוק את החיבור שלך בכל עת.

יתרונות:

 • לקוח MacOS גרפי
 • מבוקר באופן עצמאי
 • מדיניות ללא יומנים
 • שירות ללא יומן
 • מתג להרוג ותכונת עקיפה של חוסם VPN
 • הצפנה בדרגה צבאית

חסרונות:

 • פחות מיקומי שרת מאשר המתחרים
 • מבוסס בקנדה, שהיא חלק מחמש העיניים

SurfShark

תמחור כריש גולש

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, SurfShark אינו כפוף לחוקי פרטיות נוקשים. יש להם מדיניות ללא יומנים ויש להם הרבה תכונות נוספות כדי לשמור על הפעילות המקוונת שלך פרטית. אלה כוללים הסוואה, המסייעת במניעת ספק שירותי האינטרנט שלך לדעת שאתה משתמש ב- VPN, ו- MultiHop, המאפשרת לך להתחבר למספר שרתים במדינות שונות בבת אחת. מתג kill מובנה ו- DNS פרטי בכל שרת מוסיף הגנה עוד יותר. הדבר הנהדר ב- SurfShark הוא שתוכלו לחבר כמה מכשירים שתרצו. בנוסף לתואם למכשירי Mac ו- iOS, SurfShark עובד עם Windows, Android ו- Linux.

יתרונות:

 • פרוטוקולי אבטחה OpenVPN ו- IKEV2
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • עלויות מנוי נמוכות
 • מעל 800 שרתים ב -6 יבשות
 • אפליקציית מק פשוטה
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • אין יומנים

חסרונות:

 • עשוי להיתקל בבעיות מהירות בשרתים מסוימים
 • מבוסס בקנדה, שהיא חלק מחמש העיניים

גישה פרטית לאינטרנט

גישה לאינטרנט פרטי היא אפשרות VPN פשוטה עבור משתמשי מק. זה במחיר משתלם ויש לו הרבה מאפייני אבטחה מעולים. הספק משתמש ב- OpenVPN, PPTP ו- L2TP / IPsec לפרוטוקולי אבטחה. יש גם מתג להרוג וטכניקות הצפנה מוצקות עבור Wi-Fi. גישה פרטית לאינטרנט מתמקדת בפשט חוויית הגלישה. יש לו חוסם מודעות מובנה ועובד לשמור על כל תעבורת האינטרנט שלך מפני עיניים סקרניות.

יתרונות:

 • עד 10 מכשירים מחוברים לחשבון
 • מקבלת את cryptocurrency לתשלום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • לקוח מק פשוט
 • שומר על יומני תנועה כלשהם
 • מעל 3,300 שרתים

חסרונות:

 • אין תמיכה חי
 • 7 ימים בלבד לבקשת החזר
 • חובה לבקש החזר בכתב

PureVPN

מבוסס על הונג קונג, PureVPN היא אפשרות עשירה בתכונות עבור משתמשי מק. לספק השירות יש לקוחות עבור מגוון רחב של מכשירים. גרסת ה- Mac מציעה חיבור בלחיצה אחת. כלי בחירה חכמה כלול גם כן. זה עוזר למצוא את בחירת השרת הטובה ביותר עבורך על סמך מה שאתה מתכנן לעשות. ל- PureVPN מתג להרוג ייעודי כמו גם הגנה מפני דליפות DNS, הגנת דליפות DDOS, אנטי-וירוס מובנה והרבה יותר. משתמשים בפרוטוקולי האבטחה העיקריים. בעוד שלקוח ה- Mac יבחר באופן אוטומטי בפרוטוקול המתאים, תוכלו לבחור בתכונות אבטחה ספציפיות להתאמה אישית של חווית הגלישה שלכם.

יתרונות:

 • עד 5 חיבורים בו זמנית
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • תואם למספר מכשירים, כולל מחשבי מק
 • רשת בניהול עצמי של למעלה מ -2,000 שרתים
 • מתג להרוג, הגנה מפני דליפות DNS והגנה על חומת אש של NAT
 • מנהרה מפוצלת
 • כלי בורר שרת חכם
 • ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום

חסרונות:

 • עשוי לחוות מהירויות איטיות יותר כשאתה מחובר לשרתים רחוקים

סיכום

מחשבי מק זקוקים להגנה באותה מידה מפני האקרים ומעקב כמו במחשבי Windows. ה- VPN הטוב ביותר ל- Mac יספק את כל האנונימיות הנחוצה לכם. הם יכולים לעזור לך לחקור את כל מה שיש לאינטרנט להציע ללא פגע וללא דאגה. כל אחד מספקי שירותי ה- VPN הללו יכול להסתיר את הפעילות המקוונת שלך. לכולם לקוחות Mac ייעודיים שקל להשתמש בהם ומשלימים את המאפיינים הייחודיים של מערכת ההפעלה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector