بهترین میزبانی VPS بررسی شده است

ایده ای برای یک وب سایت پیدا کردم?


شاید احساس کنید وقت آن رسیده که از هاست اشتراکی ارزان قیمت ارتقا پیدا کرده و به گزینه های دیگر نگاه کنید. در صورت تمایل به ذخیره سازی و قابلیت اطمینان ، VPS بیشترین گزینه را دارد. اگر مطمئن نیستید که چگونه VPS در مقایسه با میزبانی مشترک یا میزبانی اختصاصی کار می کند ، در اینجا سریع به شما می پردازیم.

VPS نباید با یک برنامه میزبانی اختصاصی اشتباه گرفته شود. با یک VPS ، سرور خود را بدست می آورید که تمام داده ها و پرونده های شما را که وب سایت شما را تکمیل می کند ، ذخیره می کند. به این ترتیب مردم وب سایت شما را پیدا می کنند ، زیرا در سرور قدرتمند میزبانی می شود.

با استفاده از VPS ، یک کامپیوتر مجازی برای کنترل همه پهنای باند خود بدست می آورید تا بتوانید مشتری ها را دوباره و دوباره به وب سایت خود بازگردانید. این برخلاف میزبانی مشترک است ، که در آن شما می توانید یک سرور را با وب سایت دیگری “به اشتراک بگذارید” ، اما سرور آنقدر بزرگ است که روی قطعه پای شما تأثیر نمی گذارد.

یک VPS کمی بین میزبانی مشترک و اختصاصی میزبان است. با سرورهای اختصاصی ، شما یک سرور کامل برای خود دارید. با این حال ، اگر فقط یک وب سایت کوچک تهیه کنید ، می تواند بسیار گران باشد و ممکن است لازم نباشد.

یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق ایجاد وب سایت ها بر روی VPS برای مشتریان است. این یک فرصت خوب برای تجارت است زیرا می توانید برای ایجاد سرورها از طریق برنامه های میزبانی خصوصی هنگام ساخت وب سایت یا برنامه های کاربردی برای مشاغل مختلف ، سرورهای خود را پرداخت کنید.

ارائه دهندگان میزبانی VPS زیر برخی از بهترین موجود در حال حاضر هستند. بررسی ما به هزینه کلی ، زمان به روز ، ذخیره سازی و ویژگی های اضافی می پردازد.

Contents

فهرست

VPS چیست؟?

نحوه انتخاب VPS مناسب

سؤالات متداول درباره VPS

بهترین بررسیهای VPS

 • میزبان VPS
 • وب مایع
 • Dreamhost VPS
 • InMotion VPS
 • Bluehost VPS
 • میزبان VPS
 • iPage VPS
 • معبد رسانه
 • خدایی

شماره 1 میزبان VPS
برنامه میزبانی VPS: از 29.95 دلار در ماه شروع می شود

HostGator چند برنامه مختلف برای کنترل اختصاصی در یک محیط VPS مقیاس پذیر ارائه می دهد. اساسی ترین بسته آنها 2 گیگابایت رم ، CPU 2 هسته ، 120 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 1.5 ترابایت از 29.95 دلار در هر ماه ارائه می دهد..

HostGator همه چیز درباره شخصی سازی است. شما می توانید کنترل کامل بر محیط خود ، از جمله گزینه های نصب و تنظیمات سفارشی داشته باشید. VPS شما همچنین در یک مرکز داده مدرن با واحدهای HVAC زائد قرار دارد.

شما دسترسی کامل به HostGator دارید ، بنابراین می توانید اسکریپت ها و برنامه های دلخواه را به دلخواه خود ایجاد کنید. می توانید میزبان تعداد نامحدود دامنه ها ، زیر دامنه ها ، خدمات ایمیل ، بانک اطلاعاتی ، حساب های FTP و سرورهای خصوصی.

می توانید از راه ابزارهای توسعه سایت ، الگوهای وب سایت رایگان و نصب اسکریپت های مختلف را انتخاب کنید تا به سرعت بلند شوید و کار کنید.

Uptime برای HostGator تقریباً به همان میزان است که می توانید در طی شش ماه گذشته برای یک ارائه دهنده هاستینگ با 99.99٪ بدست آورید. پشتیبانی مشتری آنها 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته سیستم تلفن ارائه می دهد. HostGator همچنین یک پایه دانش برای پاسخهای متداول به سؤالات میزبانی وب سایت ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی:

دسترسی کامل به ریشه
حداکثر 8 گیگابایت رم
می توانید با چند کلیک منابع اضافه کنید
حداکثر 2 آدرس IP
شامل محافظت از فایروال و DDoS
دو گزینه کنترل پنل
پشتیبانی 24 ساعته مشتری

حکم

HostGator برای دلار شما ارزش زیادی خواهد داشت و در صورت داشتن نسبت ترافیک متوسط ​​به بالا گزینه خوبی است. ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ، آن را در سطح قیمت اصلی گزینه ای عالی می کند.

میزبانی وب VPS مایع شماره 2
برنامه میزبانی VPS: با شروع از 19 دلار در ماه

مایعات وب ادعا می کنند سریعترین میزبانی VPS در سیاره را کنترل می کنند. این ممکن است درست باشد برنامه های میزبانی VPS آنها کمی گرانتر از آنچه در سایر میزبان ها پیدا خواهید کرد. با این حال ، برنامه اصلی آنها با 2 vCPU ، فضای فضای دیسک SSD 40 گیگابایتی ، پهنای باند 10TB و انتخاب cPanel یا Plesk Onyx ارائه می شود. برنامه پایه آنها فقط برای هاست مبتنی بر لینوکس است.

تمام برنامه های میزبانی VPS cloud با ایمیل تجاری حق بیمه رایگان ارائه می شود. VPN همچنین دارای سیستم پشتیبان داخلی ، انتقال گیگابیت ، سایتهای نامحدود ، آدرس IP اختصاصی ، CloudFlare CDN ، فایروال یکپارچه ، امنیت پیشرفته سرور ، cPanel / WHM یا Plesk ، دسترسی به ریشه و گزینه های مقیاس پذیری زیادی است..

همچنین برای عملکردهای اضافی می توانید برخی از خدمات را اضافه کنید. این شامل VPN ، توازن بار ، ذخیره سازی بلاک ، فایروال ها و ایمیل تجاری حق بیمه است.

Uptime طی شش ماه گذشته برای Liquid Web بسیار متوسط ​​بوده است. آنها در 99.98٪ باقی مانده اند ، اما در 30 روز گذشته هیچ شماره اخیر را نداشته اند.

ویژگی های اصلی:

به طور کامل قابل مدیریت یا بدون مدیریت است
VPS مبتنی بر ابر
پشتیبانی از لینوکس و ویندوز
تیم پشتیبانی 24 ساعته در دسترس است
حداکثر 16 گیگابایت رم
به روزرسانی آسان منابع

حکم

هزینه برنامه شما بالاتر خواهد بود ، اما برای هر گزینه یک تن ویژگی دریافت می کنید. علاوه بر این ، هر سرور یک Intel Xeon است ، زیرا می خواهید یک وب سایت قدرتمند داشته باشید.

شماره 3 VPS Dreamhost
برنامه میزبانی VPS: با شروع از 15 دلار در ماه

DreamHost برای چندین سال بهترین ارائه دهنده هاستینگ بوده است. برنامه های VPS آنها دارای مجموعه ای از ویژگی هایی است که ارزش واقعی قیمت را نشان می دهد. بسته بندی پایه از حافظه رم 1 گیگابایتی و 30 گیگابایت حافظه SSD بهره می برد. برخی از ویژگی های اصلی شامل گزینه های امنیتی VPS مدیریت شده ، مانند به روزرسانی های انتشار PHP ، تکه های امنیتی دستی ، آخرین نسخه های امنیتی وردپرس و موارد دیگر.

شما همچنین پشتیبانی نامحدود 24/7 مشتری را دریافت می کنید. تیم خدمات مشتری داخلی است ، به این معنی که هر بار که می خواهید با یک متخصص آگاه از DreamHost صحبت کنید. سرورها با یک کنترل پنل و رم مقیاس پذیر همراه هستند ، بنابراین هرگز از این تعجب نمی کنید که با وب سایت خود چه می گذرد.

پهنای باند Uncapped برای VPS نیز بسیار مهم است. تمام برنامه های DreamHost دارای ترافیک نامحدود است. DreamHost دارای سیاست ترافیک نامحدودی است که انتظار می رود مشتریان از آن پیروی کنند. یکی از گزینه های بسیار جالب که DreamHost ارائه می دهد ، یک هفته آزمایش رایگان یک MySQL VPS است.

ویژگی های اصلی:

پهنای باند نامحدود
ابزارهای مدیریت دامنه
ابزار سازنده وب سایت رایگان
کاملاً مدیریت شده
گواهی SSL رایگان
ایمیل نامحدود
100٪ ضمانت به موقع

حکم

DreamHost یک ارائه دهنده میزبانی قوی با تأیید صحیح 99.99٪ است و یکی از ارائه دهندگان میزبانی با بالاترین امتیاز از PCMag.com است. ارائه دهنده هاستینگ با تنوع ویژگی ها و افزودنی ها ارزش زیادی را ارائه می دهد. با این حال ، ممکن است قیمت آن چیزی نباشد که برای یک وب سایت کوچکتر نیاز دارید.

میزبانی شماره 4 InMotion VPS
برنامه میزبانی VPS: از 29.99 دلار در ماه شروع می شود

برنامه های اصلی InMotion یک مدرسه قدیمی قدیمی برای قیمت است. برای یک بسته اصلی که شامل 4 گیگابایت رم ، 75 گیگابایت حافظه ذخیره سازی و پهنای باند 4 ترابایت باشد ، ماهانه 29.99 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد. با این حال ، شما یک کنترل پنل cPanel یا WHM رایگان دریافت می کنید. همچنین یک ابزار عکس فوری حالت زنده وجود دارد که شما را در مورد وضعیت سرور و وب سایت های شما به روز می کند.

برنامه های InMotion برای گزینه های ذخیره سازی کمی گران است. در هر ماه 74.99 دلار ، به جای 3 آدرس اصلی 5 آدرس IP دریافت می کنید. این بیش از بالاترین برنامه در مورد GoDaddy نیز هست. بالاترین رم که می توانید با InMotion به دست آورید نیز 8 گیگابایت است. ممکن است RAM بیشتری بخواهید و به یک سرور بزرگتر نیاز دارید تا بتوانید نیازهای خود را تکمیل کنید.

این ویژگی ها کمی معمولی هستند ، اما می توانید با استفاده از ابزارهای سازنده تجارت الکترونیکی InMotion یک فروشگاه آنلاین را به راحتی بسازید. ضمانت برگشت 90 روزه پول نیز دریافت می کنید.

ویژگی های اصلی:

مدیریت ، کنترل نشده و VPS cloud در دسترس است
از حافظه SSD استفاده می کند
گواهینامه های SSL رایگان رایگان
DDoS Protection
ویژگی Assist را راه اندازی کنید

حکم

InMotion با برنامه های خود چند ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد که اگر در حال ساختن یک فروشگاه آنلاین هستید و می خواهید قابلیت های اضافی داشته باشید ، می تواند آن را به صرفه تر کند. اگر در حال ساختن یک وب سایت بزرگتر با نیاز به رم 16 گیگابایتی یا بیشتر هستید ، باید میزبان دیگری را انتخاب کنید.

میزبانی شماره 5 Bluehost VPS
برنامه میزبانی VPS: با شروع از 19.99 $ / ماه

Bluehost واقعاً در حال تبدیل شدن به یک ارائه دهنده میزبان سرور برتر است. وب سایت آنها چند برنامه متفاوت را ارائه می دهد که بسیار مقرون به صرفه هستند و ارزش زیادی برای قیمت دارند. به عنوان مثال ، بسته استاندارد از پردازنده دو هسته ای ، 30 گیگابایت SSD ، 2 گیگابایت رم و پهنای باند نامحدود با قیمت 19/99 دلار در ماه بهره می برد..

شما همچنین با Bluehost ضمانت 30 روزه برگشت پول دریافت خواهید کرد و پشتیبانی 24 ساعته را نیز مدیریت کرده اید ، بنابراین اگر چیزی کم شود یا آنطور که در نظر گرفته شده عمل نمی کند ، Bluehost آماده است تا پول خود را به شما بازگرداند..

بسته نامحدود با چهار هسته ، 120 گیگابایت SSD ، 8 گیگابایت رم و پهنای باند نامحدود عرضه می شود. این کمی نسبت به سایر ارائه دهندگان هاست که کمی بیشتر RAM و آدرس های IP برای پول به شما داده اند کمی تند است..

ویژگی های اصلی:

پهنای باند نامحدود
حداکثر 4 هسته CPU
از حافظه SSD استفاده می کند
دارای گواهی SSL رایگان است
دسترسی OpenStack و KVM
با ضمانت برگشت 30 روزه پول
کاملاً مدیریت شده

حکم

ویژگی ها در Bluehost به خوبی توضیح داده نشده است ، اما به نظر می رسد انتظار می رود یک رابط cPanel و فقط سیستم های مبتنی بر لینوکس داشته باشید. هزینه ای که برای بسته بندی پایه 2 گیگابایت رم کمی تند است.

# 6 میزبان VPS میزبان
برنامه میزبانی VPS: از 7.49 دلار در ماه شروع می شود

اگر می خواهید VPS بودجه داشته باشید ، Hostwinds گزینه های گره خورده ای دارد. برای بسته بندی سطح یک ، شما یک پردازنده تک هسته ای ، 512 مگابایت رم و 20 گیگابایت فضای دیسک دریافت خواهید کرد. این زیاد نیست ، اما با قیمت 7.49 دلار ، شما مبلغ زیادی را پرداخت نمی کنید.

به نظر نمی رسد که برنامه های آنها از شرکت های آنلاین یا پایگاه داده های بسیار بزرگ پشتیبانی کند. آخرین برنامه بسته فقط 2 هسته پردازنده ، 4 گیگابایت یا رم و 50 گیگابایت فضای دیسک را ارائه می دهد. اگر می خواهید فضای دیسک و پهنای باند را اضافه کنید ، می توانید به اندازه 551.99 دلار در ماه برای پورت 9TB / 1 GB در پهنای باند بپردازید..

Hostwinds گارانتی حداکثر 99.99٪ و همچنین 100٪ ضمانت برگشت پول را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از چندین مکان مرکز داده انتخاب کنید و گزینه های VPS کاملاً مدیریت شده ، از جمله جداسازی منابع ، سرورهای با کارایی بالا و نظارت 24/7 را دریافت کنید..

ویژگی های اصلی:

برنامه های کنترل نشده و مدیریت شده موجود
لینوکس و ویندوز
انتقال رایگان وب سایت
حداکثر 16 هسته CPU
فایروال با کیفیت سازمانی

حکم

اگر می خواهید در آینده کارهای بیشتری با هاستینگ خود انجام دهید ، Hostwinds یک قیمت بسته عالی و گزینه های مقیاس پذیری عالی را ارائه می دهد. همچنین با مجموعه کاملی از ابزارها و گزینه های مدیریت کامل ارائه می شود.

# 7 میزبان
برنامه میزبانی VPS: از 3.95 $ / ماه شروع می شود

Hostinger یکی از ارزانترین برنامه های VPS را در بازار ارائه می دهد. فقط برای چند دلار در ماه ، می توانید انگشتان پا را به دنیای میزبانی VPS فرو کنید. مقرون به صرفه ترین برنامه فقط دارای 1 هسته پردازنده ، 1 گیگابایت رم و 20 گیگابایت حافظه است. با این حال ، بالاترین برنامه شامل 8 هسته ، 8 گیگابایت رم و 160 گیگابایت حافظه است. در مجموع هشت برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد بهترین مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

با هر برنامه ، شما یک آدرس IP اختصاصی دریافت می کنید. هاستینجر هم IPv4 و هم IPv6 را برای راحتی شما فراهم می کند. برای کنترل نهایی به شما دسترسی کامل ریشه داده شده است.

ویژگی های اصلی:

VPS مبتنی بر ابر
حداکثر 8 گیگابایت رم
حافظه SSD
برنامه های Windows موجود است
دسترسی کامل به ریشه
اختصاصی آدرس های IP موجود است
با ضمانت برگشت 30 روزه پول

# 8 iPage VPS Hosting
برنامه میزبانی VPS: با شروع از 19.99 $ / ماه

iPage با بیش از دو دهه در صنعت میزبانی وب ، شهرت بسیار خوبی برای ارائه خدمات عالی مشتری دارد. برنامه های VPS همه مدیریت می شوند. تیم پشتیبانی از بروزرسانی های امنیتی و کارهای مهم مهم مراقبت خواهد کرد تا مجبور نشوید.

وقتی صحبت از عملکرد می شود ، iPage به خوبی در سطح صفحه نمایش ظاهر می شود. بسته به برنامه خود ، می توانید تا 8 گیگابایت رم و یک پردازنده 4 هسته ای برای عملکرد خوب دریافت کنید.

بسیاری از لوازم اضافی نیز به داخل پرتاب می شود. به چندین نرم افزار اختصاصی دسترسی پیدا می کنید. این شامل پانل های کنترل منحصر به فرد ، سازنده وب سایت رایگان و موارد دیگر می باشد.

ویژگی های اصلی:

دارای گواهی SSL رایگان است
پشتیبان گیری رایگان
حداکثر 2 آدرس IP اختصاصی
نام دامنه رایگان برای سال اول
دسترسی رایگان به cPanel
پشتیبانی کاملاً مدیریت شده
با ضمانت برگشت 30 روزه پول

# 9 A2Hosting VPS Hosting
برنامه میزبانی VPS: از 5 دلار در ماه شروع می شود

برنامه های VPS از A2 ساخته شده اند تا بدون توجه به سطح مهارت شما ، به خوبی در خدمت شما باشند. ارائه دهنده موارد را در وب سایت خود تجزیه می کند تا بداند قبل از ورود به سیستم می خواهید بدنبال چه چیزی باشید. سه برنامه جداگانه در دسترس است. دو نفر از آنها مدیریت می شوند در حالی که دیگری کنترل نشده است.

با برنامه های مدیریت شده ، شما به پشتیبانی 24 ساعته و ویژگی های مدیریتی HostGuard دست پیدا می کنید. اینها شامل بروزرسانی های خودکار ، لکه های امنیتی و دسترسی cPanel است. این گزینه برای کسانی که با میزبانی VPS آشنا نیستند بسیار عالی است و برای به روزرسانی و به کار انداختن کمک های اضافی نیاز دارند.

اگر می خواهید کنترل نهایی بر روی سایت خود داشته باشید ، می توانید این طرح بدون مدیریت را بدست آورید. این دستگاه با دسترسی کامل ریشه ، گزینه افزودنی Turbo Speed ​​و موارد دیگر ارائه می شود. این طرح همچنین کاملاً قابل تنظیم است. میزبانی A2 برای ایجاد راه حل مناسب با شما همکاری خواهد کرد.

ویژگی های اصلی:

برنامه های کنترل نشده و مدیریت شده موجود
برخی از برنامه ها شامل دسترسی به ریشه است
مدیریت HostGuard
حداکثر 4 هسته CPU
هر زمان ضمانت برگشت پول در دسترس است

# 10 میزبانی VPS معبد رسانه ای
برنامه میزبانی VPS: از 55 دلار در ماه شروع می شود

برنامه اصلی آنها 2 گیگابایت رم ، 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 2 ترابایت را با 55 دلار در ماه ارائه می دهد. حتی برخی از ارائه دهندگان میزبانی بهتر برای رم 2 گیگابایتی این هزینه را پرداخت نمی کنند. برخی از ویژگی های Media Temple وجود دارد که مانند Plesk Onyx با CentOS 6 جدید است.

بسیاری از ویژگی های موجود در Media Temple از کیفیت دیگری برخوردار نیستند و متفاوت تر از سایر ارائه دهندگان میزبانی با راه اندازی ارزان تر برای مقیاس پذیری هستند. حداکثر ، مبلغ 350 دلار در ماه برای 16 گیگابایت رم و 200 گیگابایت حافظه پرداخت می کنید. می توانید از cPanel و WHM یا Plesk Onyx انتخاب کنید.

چند برنامه پرداخت مختلف وجود دارد. بیشترین مبلغ ماه به ماه است. اگر می خواهید بیشترین هزینه را برای پول خود داشته باشید ، می توانید حداکثر 3 سال خدمات را از Media Temple خریداری کنید.

ارائه دهنده هاستینگ دارای 99.99٪ ضمانت است و مانند سایر ارائه دهندگان پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد. می توانید از سرور DV کاملاً مدیریت شده با استفاده از Media Temple نیز انتظار داشته باشید.

ویژگی های اصلی:

حداکثر 1 TB از حافظه SSD
Plesk و cPanel در دسترس است
می تواند منابع را در صورت تقاضا اضافه کند
تیم پشتیبانی مشتری قابل اطمینان
99.99 درصد ضمانت به موقع

# 11 میزبان VPS GoDaddy
برنامه میزبانی VPS: با شروع از 17.99 دلار در ماه

GoDaddy هر نوع برنامه میزبانی زیر نور خورشید ، از جمله برای VPS را ارائه می دهد. این که آیا شما می خواهید با چیز کوچک شروع کنید ، می توانید از بسته اقتصادی انتخاب کنید ، از 17/17 دلار شروع کنید. این طرح اولیه حافظه 1 گیگابایتی ، 40 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند بدون تقسیم ، 3 IP اختصاصی و گواهی SSL رایگان را به مدت 1 سال فراهم می کند..

شما می توانید با یک برنامه نهایی با قیمت 39.99 دلار که شامل 8 گیگابایت حافظه ، 240 گیگابایت حافظه ذخیره سازی و پهنای باند پهنای باند و همچنین 3 IP اختصاصی و یک مجوز SSL رایگان 1 ساله است ، تمام مراحل را تا یک برنامه نهایی مقیاس کنید. GoDaddy همچنین دسترسی ریشه ای و یک بیانیه در دسترس بودن تضمین شده را ارائه می دهد.

Uptime برای GoDaddy به طور مداوم 99.99٪ است و وب سایت پشتیبانی 24/7 مشتری و چت زنده را ارائه می دهد. VPS شما یک دستگاه قدرتمند با GoDaddy است و دارای یک پردازنده دو هسته ای Intel E5 با دو برابر 600 گیگابایت HDD است. همچنین می توانید بین سرورهای لینوکس و ویندوز انتخاب کنید.

ویژگی های اصلی

برنامه های Windows و Linux
پهنای باند غیرمتعارف
گواهی SSL رایگان به مدت یک سال
دسترسی ریشه
گزینه های مدیریت و کنترل نشده در دسترس است
حداکثر 4 هسته CPU و 8 گیگابایت رم

حکم

شما با GoDaddy مقیاس پذیری زیادی را به دست می آورید ، اما اگر وب سایت شما شروع به بالاتر از میزان ذخیره سازی و تعداد IP ها کند ، می خواهید با گزینه سازمانی بیشتری بروید.

نتیجه
وب سایت شما هرگز پایین نخواهد آمد ، اما قیمت بسیار تندی برای پرداخت هزینه برای وب سایت سطح ورود یا حتی اگر می خواهید به سایتی بپردازید که بتواند حجم زیادی از ترافیک را کنترل کند.

VPS چیست و چرا به آن نیاز دارید؟?

در طرح بزرگ گزینه های میزبانی وب ، میزبانی VPS سطح بعدی از یک برنامه مشترک استاندارد است. یک برنامه میزبانی VPS انعطاف پذیری و منابع بیشتری نسبت به یک برنامه مشترک ارائه می دهد. این برنامه ها به اندازه داشتن سرور اختصاصی خود قوی نیستند. اما ، آنها یک گزینه خوب سطح متوسط ​​برای سایتهای رو به رشد ارائه می دهند. با میزبانی VPS ، سایت شما همچنان در همان سرور دیگر ذخیره می شود. با این حال ، تفاوت اصلی در این است که شما دیگر منابع را با دیگر وب مسترها به اشتراک نمی گذارید.

VPS مخفف سرور خصوصی مجازی است. شرکت های میزبان وب قسمت هایی از تجهیزات سرور را تقسیم می کنند و منابع خود را به حساب های فردی برای ایجاد یک سرور مجازی اختصاص می دهند. بسیار شبیه به سرور اختصاصی عمل می کند. بسته به ارائه دهنده شما با آن ، ممکن است دسترسی کامل به ریشه داشته باشید تا عملکرد سرور مجازی را کنترل کنید. اما ، برنامه های VPS بسیار مقرون به صرفه تر هستند و می توانند برای رفع نیازهای بی نظیر شما مقیاس بندی شوند.

چرا می خواهید در هاستینگ VPS سرمایه گذاری کنید؟ خوب ، چندین دلیل وجود دارد که شما باید سوئیچ را درست کنید. بزرگترین این است که به شما کنترل بیشتری و قابلیت اطمینان بهتر داده می شود.

با یک برنامه میزبانی مشترک مشترک ، شما در هوی و هوس سایر وب مسترهایی هستید که همان سرور را به اشتراک می گذارند. برخی از شرکت ها صدها وب سایت را در همان سرور فیزیکی قرار می دهند. اگر یکی از این سایتها رشد قابل توجهی را تجربه کرده یا هجوم ناگهانی ترافیک را تجربه کند ، عملکرد سایت شما رنج می برد. فقط منابع زیادی وجود دارد که می توانید آن را دور بزنید. وقتی یک سایت به منابع بیشتری احتیاج دارد ، آنها را بغل می کند و با سایت های دیگر مشکل ایجاد می کند.

اگر سرور مجازی بدست آورید ، دیگر نیازی به نگرانی درباره هیچ یک از این موارد نیست. علیرغم به اشتراک گذاشتن سخت افزار مشابه ، سایت ها کاملاً مجزا هستند و منابع خاص خود را برای استفاده دارند. این مانع از سرگرمی می شود و اطمینان می دهد که بازدید کنندگان شما می توانند بارهای سریع و عملکرد روان را بدون توجه به چه چیزی تجربه کنند.

یکی دیگر از مشکلات بسیار مهم در داشتن ماشین مجازی خود این است که شما می توانید در منابع بیشتری سرمایه گذاری کنید. برنامه های میزبانی VPS طوری طراحی شده اند که مقیاس پذیر باشند. به جای اینکه هنگام به روزرسانی برنامه ها ، به سرور کاملاً متفاوتی تغییر دهید ، ارائه دهنده می تواند منابع بیشتری برای تأمین نیازهای شما اختصاص دهد.

در نهایت ، برنامه های میزبانی VPS همه چیز در مورد کنترل بیشتر سایت شما است. میزبانی مشترک برای وب سایت های کوچک که یک ترافیک را تجربه نمی کنند بسیار مناسب است. اما ، پس از رسیدن به یک نقطه خاص ، این منابع محدود قادر به پشتیبانی از رشد شما نیستند. این زمانی است که باید تغییر در یک سرور خصوصی مجازی را در نظر بگیرید.

نحوه انتخاب VPS مناسب

انتخاب بهترین راه حل میزبانی VPS برای نیازهای شما نیاز به کمی دانش فنی بیشتری دارد. این امر به ویژه در صورتی که از یک برنامه مشترک استاندارد ارتقاء می یابد صحیح است. میزبانی VPS پیچیده تر است. بنابراین ، عوامل بیشتری برای در نظر گرفتن وجود دارد. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید در هنگام انتخاب یک برنامه در مورد آنها فکر کنید.

توان پردازنده

هسته های CPU وظیفه پردازش اطلاعات و رسیدگی به بار محتوای شما ، پایگاه داده ها ، افزونه ها ، برنامه ها و موارد دیگر را دارند. بیشتر هسته های CPU بدان معنی است که سرور مجازی شما می تواند به طور همزمان ، بیشتر وظایف بیشتری را انجام دهد ، دقیقاً مانند رایانه شما در خانه. با برنامه های میزبانی مشترک ، شما گزینه ای را انتخاب نمی کنید که می توانید از چه تعداد هسته استفاده کنید. این تعداد در سطح سرور از پیش تعیین شده است.

با این حال ، ارائه دهندگان میزبانی VPS این فرصت را به شما می دهند که محیط میزبان خود را به طور دلخواه تنظیم کنید. مانند برنامه های میزبانی اختصاصی ، تعداد هسته های میزبانی VPS به طور چشمگیری متفاوت است.

در انتهای پایین ، برنامه های سطح ورودی ممکن است شامل یک یا دو هسته باشد. این کافی است برای وب سایت های کوچکتر که یک تن محتوا نشان نمی دهند. در انتهای بالاتر طیف ، به راحتی می توانید ارائه دهنده هایی را پیدا کنید که هشت یا بیشتر هسته CPU را ارائه می دهند. این برنامه هاست میزبانی VPS برای سایتهایی که دارای پایگاه داده های بزرگ MySQL یا برنامه های سنگین پردازنده هستند ایده آل است. تعداد بیشتری از هسته اطمینان حاصل می کند که سایت شما برای بازدید کنندگان صاف و روان اجرا می شود. اگرچه ، این حق بیمه خواهد بود.

حافظه رم

سرورهای مجازی نیز رم اختصاصی خود را دارند. RAM به Random Access Memory اشاره دارد. در اصل ، این مسئولیت انتقال اطلاعات برای انجام کارهای خاص است. همانند هسته های CPU ، RAM به عملکرد کلی و تجربه کاربر کمک می کند. با داشتن گیگابایت رم بیشتر ، می توانید سایتی با محتوا سنگین داشته باشید که مانند یک ماشین روغنی کار کند.

حداقل توصیه می کنیم یک برنامه VPS تهیه کنید که دارای 2 گیگابایت رم باشد. با 2 گیگابایت ، شما باید بتوانید یک سایت خوب طراحی شده با یک اسکریپت نظارت ، فایروال و یک پایگاه داده MySQL قابل اجرا را اجرا کنید. اگر می خواهید به راحتی آگاه باشید که سایت شما مشکلی در عملکرد ندارد ، در نظر بگیرید که میزان حافظه RAM حداکثر 4 گیگابایت را برای اندازه گیری مناسب داشته باشید.

با بزرگتر شدن سایت شما و ترافیک بیشتر ، می توانید رم سرور VPS خود را تا 32 گیگابایت یا بیشتر ارتقا دهید. با داشتن RAM بیشتر ، می توانید یک پایگاه داده عظیم MySQL داشته باشید ، از یک شبکه تحویل محتوا استفاده کنید ، از افزونه های caching و موارد دیگر استفاده کنید..

کمک هزینه پهنای باند

اگر از قبل تجربه میزبانی وب را دارید ، باید با مفهوم پهنای باند آشنا باشید. پهنای باند مقدار داده ای است که هر بار شخصی به سایت شما مراجعه می کند منتقل می شود. این که آیا شما بارگیری را ارائه می دهید یا خیر ، از پهنای باند استفاده می شود. برخی از بهترین ارائه دهندگان VPS دارای پهنای باند نامحدود یا نامحدود خواهند بود.

نداشتن درپوش انتقال داده سخت ، ایده آل است. این به این معنی نیست که شما نباید با ارائه دهنده ای که یک کلاه را اجرا کند ، بروید. از این گذشته ، همیشه می توانید منابع بیشتری را برای رشد و توسعه خود اضافه کنید. بزرگترین فایده از پهنای باند نامحدود این است که به دلیل ترافیک وب زیاد نیازی به نگرانی در مورد افت عملکرد ندارید.

فضای دیسک

به طور کلی ، شرکت های میزبان مبلغ ذخیره ای عظیم را برای برنامه های VPS ارائه می دهند. فضای دیسک شامل جایی است که می خواهید محتوای خود را ذخیره کنید ، بنابراین داشتن چندین گیگابایت فضای دیسک ایده آل است. برخی از ارائه دهندگان اگر به دنبال یک برنامه ضد آتی هستند ، فضای ذخیره نشده را نیز ارائه می دهند.

هنگامی که می خواهید تصمیم بگیرید کدام ارائه دهنده را می خواهید با آن انتخاب کنید ، به دنبال نوع ذخیره سازی شرکت استفاده کنید. درایوهای حالت جامد یا SSD نسبت به هارد دیسک های استاندارد ترجیح می دهند. آنها قابل اطمینان تر هستند و می توانند باعث افزایش چشمگیر سرعت اتصال شوند.

صفحه کنترل

حالا ، کمی در مورد صفحه های کنترل صحبت خواهیم کرد. چندین صفحه کنترل در دسترس است. با این حال ، متداول ترین cPanel است. cPanel بسیار کاربر پسند است و به راحتی قابل فهم است. از آنجا که توسط اکثریت قریب به اتفاق ارائه دهندگان میزبانی استفاده می شود ، بسیاری از مردم ترجیح می دهند با آن کنار بیایند. گزینه های دیگر شامل Plesk ، Webmin ، Direct Admin و موارد دیگر است.

انتخاب یک صفحه کنترل که در آن راحت هستید مهم است. اینجاست که شما می توانید تمام جنبه های سایت خود را مدیریت کنید. می توانید سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress را بارگیری کنید ، افزونه ها را نصب کنید ، اسکریپت های دلخواه را پیاده سازی کنید و موارد دیگر. همه این کارها در یک مکان انجام می شود.

همچنین ابزارهای مدیریت سرور شما در پنل قرار خواهند گرفت. به یاد داشته باشید ، میزبانی VPS کنترل بیشتری از عملکرد سایت شما دارد. یک عنصر اضافی خواهید داشت تا با آن سر و کار داشته باشید. داشتن یک صفحه کنترل آشنا باعث می شود که سیستم بسیار ساده تر شود.

ویژگی های امنیتی

ارائه دهندگان VPS به طور معمول ویژگی های امنیتی را برای آرامش خاطر ارائه می دهند. این روزها ، اینترنت وقتی از امنیت سایبری استفاده می شود ، یک میدان مین است. بدافزارها ، حملات DDoS ، سرقت هویت و هک کردن در سالهای اخیر رواج داشته است. داشتن برخی از ویژگی های امنیتی داخلی با ماشین مجازی شما می تواند تفاوت در چگونگی ایمن ماندن شما و بازدید کنندگان شما ایجاد کند. مراقب گواهینامه های SSL رایگان ، محافظت در برابر دیواره داخلی ، محافظت از DDoS و اسکن نرم افزارهای مخرب باشید. همچنین ، با شرکتی همراه باشید که در صورت امکان بک آپ های منظم را انجام دهد. به این ترتیب ، می توانید زمان خرابی را به حداقل برسانید و در صورت بروز مشکل ، سایت خود را مجدداً راه اندازی و اجرا کنید.

دسترسی ریشه

اگر می خواهید سرور خود را از عمیق ترین سطح ممکن کنترل کنید ، باید با یک برنامه VPS که دسترسی root را ارائه می دهد ، بروید. دسترسی به Root به شما امکان ویرایش کلیه پرونده های موجود در سرور مجازی خود را می دهد. این شامل پرونده های مهم سیستم است. اگر به دنبال نصب برنامه یا اجرای برنامه نویسی پیچیده هستید ، داشتن این دسترسی می تواند سودمند باشد. با این حال ، در صورت دسترسی کامل به ریشه ، می توانید سایت خود را خراب کنید.

در نتیجه ، هر شرکت میزبانی وب آن را ارائه نمی دهد. مواردی که فقط یک نقطه دسترسی اداری برای ایمن سازی سایت شما ارائه می دهند. به طور کلی ، توصیه می شود از منطقه ریشه خودداری کنید ، مگر اینکه تیم IT اختصاصی داشته باشید یا از فن آوری میزبانی وب بسیار خبره باشید.

سیستم عامل

برنامه های میزبانی VPS در سیستم عامل های ویندوز یا مبتنی بر لینوکس در دسترس هستند. بهترین راه حل VPS برای شما کاملاً به چارچوبی که می خواهید استفاده کنید بستگی دارد. سرورهای مجازی مبتنی بر ویندوز فقط می توانند از چارچوب های Microsoft مانند ASP.net استفاده کنند. همه ارائه دهندگان سرور ویندوز ارائه نمی دهند.

سرورهای لینوکس محبوب ترین هستند زیرا انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند. آنها با زبان های برنامه نویسی ، پایگاه داده ها و چارچوب های بیشتری کار می کنند. اگر می خواهید یک سیستم لینوکس را انتخاب کنید ، باید طرحی را انتخاب کنید که مطابق با موارد دلخواه شما باشد. شما به راحتی می توانید گزینه هایی را برای فروشندگان محبوب مانند اوبونتو ، CentOS و موارد دیگر پیدا کنید.

مدیریت یا مدیریت نشده است?

تصمیم گیری بین سرور VPS کنترل نشده و مدیریت شده به ترجیح شخصی و سطح مهارت شما کاهش می یابد. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، کار با سرور VPS می تواند پیچیده شود. بسیاری از مشاغل کوچک متخصصان اختصاصی فناوری اطلاعات را به کار می گیرند تا بتوانند محیط میزبانی را به نحو احسن مدیریت کنند. اگر در این گروه قرار می گیرید یا از مهارت های فنی خودتان راضی هستید ، برنامه های کنترل نشده VPS ممکن است برای شما باشد. سرویس VPS بدون کنترل تمایل دارد کمی کنترل بیشتری نسبت به گزینه های مدیریت شده ارائه دهد.

اگر به اندازه کافی راحت نمی توانید سرور را کنترل کنید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست. تعداد معدودی از ارائه دهندگان میزبانی وب سرورهای VPS مدیریت شده را ارائه می دهند. آنها تمایل به هزینه بیش از برنامه های کنترل نشده دارند. با این حال ، آنها در هر نوبت از مزایای کمک های حرفه ای برخوردار می شوند. ارائه دهنده وظایف مهم را برای ادامه کار و کار سایت شما انجام می دهد.

سرعت اتصال

خواه قصد ایجاد یک برنامه مشترک مشترک یا سرور اختصاصی خود را دارید ، سرعت اتصال همیشه باید اولویت اصلی باشد. اگر بارگیری برای همیشه طول بکشد ، هیچ کس نمی خواهد از سایت شما بازدید کند. برای اطمینان از اینکه سایت شما می تواند به پتانسیل کامل خود برسد ، ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید باید بتواند سرعت پیوسته ای را برای همه بازدید کنندگان شما فراهم کند. علاوه بر تجهیزات با کارایی بالا ، باید مکان مراکز داده را نیز در نظر بگیرید.

مرکز داده جایی است که ماشین مجازی شما واقع شده است. این ایده خوبی است برای انتخاب شرکتی با مراکز داده در نزدیکی مخاطبان هدف خود. اگر بازدید کنندگان شما در نزدیکی سرور فیزیکی باشند سرعت اتصال به طرز چشمگیری کاهش می یابد. اما اگر در خدمت مخاطبان جهانی باشید چه؟?

این جایی است که شبکه های تحویل محتوا وارد می شوند. یک CDN نسخه ذخیره شده سایتهای شما را در شبکه بزرگی از گره های سرور بارگذاری می کند. کاربر به جای ارسال پینگ به مراکز داده از راه دور ، کاربر را به نزدیکترین گره برای بارگذاری سایت شما وصل می کند. این می تواند بار بار را با کمی کاهش دهد.

اوقات فراغت

آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، باید قابلیت اطمینان سرویس را به عنوان یک کل در نظر بگیرید. همه ارائه دهندگان میزبانی تلاش می کنند تجهیزات و تجهیزات خود را حفظ و کار کنند. با این حال ، حوادث اتفاق می افتد. حوادث بیشتر از سایر ارائه دهندگان دچار طاعون می شوند و این منجر به کاهش رتبه های به موقع می شود.

رده بندی به موقع به مقدار زمانی که سرویس دهنده ها بصورت آنلاین هستند ، می باشد. اگر قطع برق یا خرابی داده ها تجهیزات را خاموش کند ، بازدید کنندگان شما نمی توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند. بسته به محتویات سایت شما ، این می تواند منجر به از دست دادن درآمد و موارد دیگر شود.

به دنبال تضمین های به موقع و سیستم های امنیتی قوی در مراکز داده باشید. بسیاری از ارائه دهندگان برای اطمینان از محافظت ، ایمن و قابل اعتماد بودن مراکز داده ، فراتر و فراتر می روند.

سؤالات متداول VPS

چگونه سرویس های اختصاصی و میزبانی VPS متفاوت هستند?

اختصاصی و میزبانی وب VPS بسیار مشابه کار می کنند. تفاوت در قدرت و قیمت نهفته است. میزبانی VPS هنوز از نظر فنی به اشتراک گذاشته می شود. منابع موجود به اندازه کافی کافی نیستند که تجهیزات جداگانه را ضمانت کنند.

با میزبانی اختصاصی ، سایت شما از نظر تجهیزات سرور کاملاً متفاوت از سایر سایتها است. این محیط میزبانی و منابع شماست. سرورهای اختصاصی بیشتر از سرورهای مجازی هزینه بالایی دارند. اما ، این منابع با منابع عظیمی همراه شده اند تا از صاحبان وب سایت های دارای سایت های عظیم استفاده کنند.

تفاوت بین میزبان ویندوز و لینوکس VPS چیست?

تقریبا 95 درصد از کل وب سایت ها در سرورهای لینوکس میزبانی می شوند. این به این دلیل است که سیستم بسیار انعطاف پذیر است. لینوکس یک سیستم عامل با منبع باز است. بنابراین ، می توانید نرم افزاری مانند وردپرس ، جوملا و موارد دیگر را برای ایجاد یک وب سایت واقعاً سفارشی نصب کنید.

با داشتن سرور ویندوز می توانید سایت خود را با استفاده از چارچوب .Net ایجاد کنید. همچنین به طیف وسیعی از ابزارهایی که فقط توسط تجهیزات ویندوز قابل استفاده هستند دسترسی خواهید داشت. این محدودتر از سیستم های لینوکس است. به علاوه ، به دلیل هزینه صدور مجوز مایکروسافت ، هزینه بیشتری دارد.

آیا می توانید با برنامه های میزبانی VPS از WordPress استفاده کنید?

با میزبانی VPS می توانید از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان استفاده کنید. برخی از ارائه دهندگان حتی میزبان مدیریت شده WordPress VPS را ارائه می دهند که در آن به مراقبت از بروزرسانی ها ، مرحله بندی و موارد دیگر بپردازند.

KVM چیست؟?

KVM یک شکل منحصر به فرد از مدیریت سرور است که برخی از ارائه دهندگان وب ارائه می دهند. این مخفف عبارت از موس-صفحه کلید-ماوس است. در اصل ، این راهی برای مدیریت ماشین مجازی شما به روشی بصری تر است. بسیاری از وب مسترها آن را ترجیح می دهند زیرا باعث می شود سرور مجازی مانند یک دستگاه اختصاصی احساس کند و کار کند.

چه کسی VPS میزبان خوبی است?

میزبانی VPS برای هرکسی که ویژگیهای اصلی یک برنامه مشترک را پشت سر گذاشته باشد گزینه بسیار خوبی است. این مناسب برای مشاغل کوچک است که به طور مداوم در حال رشد هستند و ترافیک بیشتری کسب می کنند. شما منابع بیشتری برای پشتیبانی از این رشد و کنترل بهتر در عملکرد سایت خود دریافت می کنید. به علاوه ، شما به راحتی می توانید سرویس هاستینگ را متناسب با نیاز خود تغییر دهید تا در هنگام تغییر آنها پاسخگوی نیاز شما باشد.

با این گفته ، وبلاگ نویسان و کارآفرینان اینترنتی نیز می توانند سود ببرند. منابع اضافی برای ساختن سایتهای پر محتوا هستند که برای همه عملکرد خوبی دارند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector