Найкращі теми WordPress для блогерів про їжу

Найкращі теми WordPress, які допоможуть вам створити свій власний блог про їжу

В Інтернеті вже розміщені тисячі продовольчих блогерів, щоб створити собі ім’я як продовольчий блогер, вам потрібно виділитися. Недостатньо навичок критикувати Гордона Рамзая та навичок фотографії Рі Рим Драммонд; без стильного веб-сайту, який відповідає вашим здібностям, ви опинитеся з недоліком читачів. Якщо ви користувач WordPress, найшвидшим і найпростішим способом зробити ваш сайт виділятися з пакета є використання чудової теми WordPress.


Найкращі теми WordPress не тільки полегшать ваш сайт для навігації для читачів, але також дозволять вам додавати власну графіку, соціальні значки та навіть фантазійні ефекти паралакса, щоб привернути їх увагу. Завдяки сотням тем, що ведуть блог про їжу, можна вибрати з багатьох веб-сайтів, щоб знайти ідеальну тему для початківців блогерів. Ми зібрали 30 найкращих тем WordPress для блоггерів про їжу, щоб ви могли витрачати менше часу на пошуки теми та більше часу, пишучи про своє захоплення кулінарним мистецтвом.

Теми продовольства WordPress

1. Похмурий

Ціна: 49 доларів
(ThemeForest)

смачна тема

Як випливає з назви, Foody – це тема WordPress, що має лише одну особливу увагу: їжа. Якщо ви шукаєте тему, яка допоможе вам поділитися своїми рецептами, або тему, яка дозволяє вам продемонструвати ту смачну страву, яку ви тільки що з’їли, це преміальна тема WordPress для вас. Тема Foody WordPress має вбудовану підтримку фотографій та відеозаписів, що дозволяє завантажувати їх лише одним натисканням кнопки. Завдяки можливості розміщувати зображення, які перевищують звичайні розміри, і вставляти відео безпосередньо у свої публікації, ви можете бути впевнені, що завантажені фотографії та відео привернуть увагу ваших читачів. Там, де ця тема світиться, є її функція для створення рецептів, яка дозволяє швидко додавати інгредієнти та кількості за допомогою унікального шаблону. За лічені хвилини ви можете підключити свій рецепт до шаблону і завантажити його на свій сайт. Як бонус, ця тема навіть дозволяє вашим читачам оцінювати ваші рецепти!

2. iCook

Ціна: $ 44
(ThemeForest)

icook-тема

У своїй основі тема iCook WordPress включає в себе багато тих же функцій, що і тема Foodie WordPress, включаючи конструктор рецептів, високий рівень налаштування, підтримку віджетів та можливість завантажувати як фотографії, так і відео. Однак, де iCook виділяється, він фокусується на мінімалістичному стилі мистецтва, акцентуючи увагу лише на ваших зображеннях та написанні. Тема iCook WordPress також має підтримку багатьох платформ соціальних медіа, включаючи Facebook, Google+, Twitter та Instagram. Тема iCook також має чуйну розкладку, розроблену для мобільних пристроїв, включаючи планшети та телефони, при цьому все ще чудово виглядає на ПК. На відміну від інших тем WordPress, тема iCook WordPress оснащена обширною документацією по HTML, яка допомагає читачеві провести встановлення, основне використання та усунення несправностей..

3. Зерно & Вузол

Ціна: 39 доларів
(ThemeForest)

зерно-вузлова тема

Як і попередні теми, Зерно & Вузол включає функцію конструктора рецептів; однак, на відміну від попередніх тем, Зерно & Knot повністю зосереджує свої зусилля на функції конструктора рецептів, упаковуючи її повною кількістю опцій, яких ви не знайдете в іншому місці. Хоча більшість шаблонів WordPress, які містять функцію конструктора рецептів, дозволяють лише додавати інгредієнти, знайдені в зерні. & Тема вузлів дозволяє додавати час приготування разом із кількістю подачі. Конструктор рецептів в основному використовує слайдери, дозволяючи навіть новачкам, що ведуть блог з їжею, створювати та завантажувати свої улюблені рецепти всього за кілька хвилин. Також зерно & Тема вузлів також дозволяє додавати відповідні рецепти під поточний показ, можливість додавати сусідні рецепти до нижнього колонтитулу, а також можна додавати відео безпосередньо до ваших публікацій. Усе в зерні & Тема вузла повністю настроюється, від розміру та вигляду шрифту до зображень, які використовуються у фоновому режимі. Якщо ваш продовольчий блог в основному складається з рецептів, Зерна & Тема Knot WordPress – одна з найкращих преміальних тем, яку ви можете придбати.

4. Кулінарна книга

Ціна: $ 59
(ThemeForest)

кулінарна книга-тема

Незважаючи на свою назву, тема CookBook WordPress в основному не обертається навколо рецептів. Тема CookBook WordPress – це тема журналу, що відтворює формат журналу для друку в цифровій формі. Цей цікавий формат робить тему CookBook WordPress прекрасним вибором для продовольчих блогерів, які висвітлюють широкий спектр тем, таких як рецепти, огляди ресторанів і навіть новини про харчову промисловість. Зручний інтерфейс CookBook дозволяє новачкам швидко з’ясувати основи, не звертаючись до посібника користувача. Користувачам WordPress користувачі сподобаються параметри настройки, знайдені в цій темі, такі як повнокольоровий контроль, понад 700 веб-шрифтів на вибір та понад 40 варіантів заголовків. Тема CookBook WordPress – це багатомовна тема та включає в себе необхідні файли для перекладу вашої сторінки WordPress на іншу мову за лічені хвилини. Для блогерів продовольства, які прагнуть монетизувати свій блог, тема CookBook WordPress також включає повну інтеграцію оголошень, включаючи виділене місце заголовка оголошення.

5. Піко

Ціна: $ 59
(ThemeForest)

Блог Pico-Food-Lifestyle

Pico – тема WordPress, яка пишається своїм модним виглядом. Основна мета Pico – зробити так, щоб ваш блог про їжу виглядав красиво і стегна, маючи як горизонтальну, так і вертикальну схему сітки, високий рівень чуйності та дизайн, який чудово виглядає як на мобільних пристроях, так і на ПК. Pico має не лише підтримку плагіна Google Recipe, але також включає підтримку плагіна WooCommerce разом із підтримкою RTL..

Піктограми соціальних мереж та обміну дають вашим читачам можливість ділитися своїми улюбленими публікаціями безпосередньо на таких платформах, як Facebook, Twitter та Instagram, тоді як контактна форма дозволяє їм задавати вам питання безпосередньо. Все на Pico масштабується, включаючи шрифти, фотографії, відео та аудіо, що дозволяє створювати свій блог про їжу саме так, як ви цього планували. Pico пишається своєю зручністю, дозволяючи новачкам WordPress стрибати та створювати красиві блоги з їжею, які конкурують з блогими досвідчених користувачів WordPress.

6. Посібник з харчування

Ціна: 79 доларів
(ThemeForest)

тематика продовольства

Не всі продовольчі блоги – це обмін рецептами, обговорення новин про їжу та огляд останніх чізбургерів, які ви щойно їли; скоріше, деякі продовольчі блоги зосереджуються на тому, щоб читачів направляли до найкращих ресторанів, їдалень та бістро у своєму місті. Тема провідних продуктів WordPress дозволяє створити каталог ресторанів, продуктів харчування та напоїв, який висвітлює всі найгарячіші райони вашого міста. Завдяки вбудованій карті, яка має функції StreetView та 3D, ваші читачі дізнаються точне місце розташування цього вигадливого маленького бістро та про те, як дістатися.

Тема WordPress провідника по їжі також дозволяє встановити категорії для ваших каталогів; наприклад, читачі, які шукають лише винні бари, можуть відфільтрувати всі списки ресторанів. Тема WordPress провідника продовольства – ідеальна тема для початківців WordPress; оскільки тема використовує елементи перетягування і перетягування, вам не потрібно буде турбуватися про те, щоб возитися з кодом.

7. Сексуальна їжа

Ціна: 49 доларів
(ThemeForest)

sexyfood

Рецензенти на їжу люблять додаткові варіанти, які дає їм тема Sexy Food WordPress. Як тема високої чіткості, тема Sexy Food WordPress не тільки добре виглядає на комп’ютерах та мобільних пристроях, але також буде повністю використовувати переваги екранів Retina, таких як на iPad та iPhone. Незалежно від того, чи створюєте ви рецепт або сайт для перегляду продуктів, ви обов’язково знайдете макет, який ідеально відповідає вашому баченню завдяки шести макетів домашніх сторінок, до яких належить ця тема. Тема Sexy Food WordPress також містить п’ять різних заголовків на вибір та безліч варіантів кольорів, що дозволяє створювати яскравий та яскравий блог про їжу. Вашим читачам сподобається функція випадаючого меню, що дозволяє їм швидко та легко знайти категорію статей, які їх цікавлять. Творцям сподобається величезна кількість шорткодів, які дозволять їм створити свій веб-сайт у найкоротші терміни.

8. Смачний

Ціна: $ 59
(ThemeForest)

їжа-тема-делікт

Оскільки значна частина потенційних споживачів володіє пристроєм, який дозволяє їм переглядати Інтернет, відкриття продовольчого блогу для вашого ресторану є одним з найкращих способів охопити свою аудиторію. Смачна тема WordPress – чуйна тема з високою чіткістю, яка чітко фокусується на вашій їжі та на шеф-кухарях. Ця тема не тільки дозволяє вам демонструвати своє меню в Інтернеті, але також дозволяє демонструвати щоденні спеціальні пропозиції та надавати довідкову інформацію про ваших кращих кухарів, а також те, що вони рекомендують. Розділ відгуків дасть відвідувачам продовольчого блогу вашого ресторану можливість прочитати, що думають інші користувачі про ваш заклад. Тема Смачна WordPress поставляється з усією документацією, необхідною для створення найстильнішого блогу ресторанів у місті, починаючи з установки та закінчуючи експертними порадами. Поповнити цей список дивовижних можливостей – це можливість ваших клієнтів зарезервувати місце прямо на веб-сайті та можливість відображення як контактної інформації, так і годин безпосередньо на домашній сторінці.

9. Бекон

Ціна: 49 доларів
(ThemeForest)

бекон-тема

З Беконом ви можете поставити увагу на надання чудового вмісту блогу для своїх читачів, дозволяючи їм подавати свої улюблені рецепти. Мало того, але ваші читачі також можуть оцінити свої улюблені рецепти та зберегти їх для подальшого використання. Завдяки інтеграції у Facebook та Twitter, ваші читачі можуть просто використовувати свої облікові записи в соціальних мережах, щоб увійти безпосередньо у ваш блог, оминаючи необхідність створення ще одного облікового запису. Не хвилюйтеся про будь-які образливі рецепти, що надходять; тема Bacon WordPress вимагає, щоб адміністратор схвалив будь-яку публікацію до її завантаження в блог. Користувачі також отримають свою власну сторінку профілю, щоб вони могли відслідковувати не лише рецепт, який вони завантажили, а й той, який вони оцінили.

10. Прекрасна їжа

Ціна: 49 доларів
(ThemeForest)

тонка їжа-тема

Якщо ви шануєте поважніші особистості шеф-кухарів, такі як Гордон Рамсей, і хочете створити присвячений їм блог, тема Fine Food WordPress може бути саме тим, що ви шукаєте. Тема Fine Food не тільки дозволяє розміщувати новини, рецепти та меню від ваших улюблених шеф-кухарів знаменитостей, але також дозволяє документувати їх виступи завдяки Системі управління подіями. Ця система дозволяє перелічити як ім’я, так і дату події, а також будь-які деталі, характерні для цієї події, наприклад, вартість покриття. Ця тема WordPress також може похвалитися сумісністю зі сторінками Facebook, що дозволяє синхронізувати ваш блог продовольства із вашим профілем соціальних медіа. Тема Fine Food WordPress також включає інтеграцію інформаційних бюлетенів, що дозволяє надсилати своїм підписникам корисну електронну пошту, щоб вони були в курсі всіх останніх новин у вашому блозі.

11. Досить шикарний

Ціна: 99,95 дол
(Рамка генезису / Studiopress)

симпатичний

Що стосується створення чудового блогу про їжу, для отримання нових читачів знадобиться більше, ніж фантастичні фотографії чудової їжі; вам також знадобиться якісна тема WordPress, яка допоможе вам виділитися, саме там надходить шаблон «Pretty Chic». Розроблений відповідно до імені «Pretty Darn Cute Design», тема Pretty Chic WordPress пропонує настроювані шаблони сторінок для WordPress, надаючи ви повна свобода у тому, як ваш блог про їжу відображає ваші відгуки та рецепти. Тема Pretty Chic також передбачає до чотирьох віджетів домашньої сторінки та двох глобальних віджетів, що ідеально підходить для показу логотипу або форми для реєстрації на розсилку, а також підкріплює ваш бренд читачам. Будь-які зміни, внесені в стиль або кольори шаблону Pretty Chic, відображаються в попередньому попередньому перегляді перед їх завершенням – вам ніколи не потрібно буде турбуватися про випадкове внесення несприятливих змін. Найкраще, незалежно від того, який шаблон ви в кінцевому підсумку розробляєте, він буде чудово виглядати на будь-якому пристрої завдяки вбудованому чуйному коду.

12. Foodie Pro

Ціна: 129,95 дол
(Рамка генезису / Studiopress)

foodie-studiopress

Все в назві. Шаблон Foodie Pro для WordPress від дизайнерської компанії Shay Bocks надає всі інструменти, про які міг уявити будь-який продовольчий блогер. Створюючи цю універсальну тему, наповнену різноманітними варіантами, було зрозуміло, що мета дизайнера – допомогти всім продовольчим блогерам. Ця тема WordPress доводить свою цінність з моменту першого відвідування читача, оскільки оптимізований код дозволяє вашому блогу про їжу швидко завантажуватися – і в сьогоднішньому швидкому віці технологій, це різниця між збереженням і втратою цінних читачів! Тема Foodie Pro WordPress повністю настроюється, що дозволяє налаштувати шість варіантів компонування, відображаючи до трьох домашніх сторінок і п’яти глобальних віджетів. Параметри макета за замовчуванням містять сторінку вмісту на повну ширину, сторінку вмісту з однією бічною панеллю з обох боків та сторінку з двома бічними панелями, що обрамляють основний вміст.

13. Кафе Pro

Ціна: 99,95 дол
(Рамка генезису / Studiopress)

кафепро-тема

З великою кількістю різноманітних тем для WordPress-блогу про їжу, важко уявити собі вибрати лише одну, коли всі вони пропонують так багато різних функцій. Іноді не потрібно вибирати сторони; з темою Cafe Pro WordPress від StudioPress ви можете отримати найкраще з двох популярних тем блогу про WordPress про їжу: Parallax та Foodie. Спочатку розроблений для ресторанів та кафе, тема Cafe Pro WordPress містить безліч функцій, якими може скористатися будь-який продовольчий блогер, наприклад можливість відображення користувацьких графічних чи текстових заголовків. Доступно до чотирьох віджетів домашньої сторінки, є більше ніж достатньо місця для відображення популярних рецептів та оглядів, останніх фотографій соковитих страв і навіть посилання для ваших читачів, щоб підписатися на повідомлення щоразу, коли ви публікуєте новий блог про їжу. Нарешті, ви також зможете створити окрему цільову сторінку, яку читачі зможуть побачити перед відвідуванням свого блогу, що ідеально підходить для подарунків або привернення уваги до важливих публікацій.

14. Соціально-вірусний

Ціна: 69 дол
(MyThemeShop)

соціально-вірусний блог

Якщо ваш продовольчий блог є світовим успіхом серед відвідувачів різних країн, вам знадобиться чудовий шаблон теми WordPress, який легко підтримує кілька мов на ходу; саме тут вирізняється шаблон SocialViral, хоча ця тема блищить лише однією з декількох функцій. Тема SocialViral WordPress дозволяє блогерам продовольства показувати різні кнопки соціальних медіа у своїх публікаціях, дозволяючи читачам легко ділитися вмістом зі своїми друзями, а це означає, що більше читачів слиняється за вашими останніми рецептами! Найкраще, що шаблон SocialViral оснащений вбудованими параметрами управління рекламою, щоб ви могли монетизувати свій продовольчий блог. Відчуваєте себе розгубленим? Шаблон SocialViral також постачається з навчальними відеоуроками, що проводять користувача через кожен варіант налаштування, доступний для теми, що включає більше 500 піктограм, понад 600 варіантів шрифту та необмежену кількість кольорових схем. Оскільки у вас є стільки вибору у вас під рукою, важко буде знайти інший продовольчий блог, який буде схожий на ваш.

15. Відео

Ціна: 69 дол
(MyThemeShop)

відео-їжа-тема

Більшість продовольчих блогів зосереджуються на фотографії найкращих страв, демонструючи лише найсмачніші кадри, які змушують їх читачів стрибнути в свої комп’ютери та почати душити. Навіщо зупинятися на зображеннях, коли тема Video WordPress пропонує можливість відображення відео високої чіткості прямо на домашній сторінці? Тема відео WordPress також дозволяє блогерам продовольства відкривати свій веб-сайт для подання користувачем, що ідеально підходить, коли ви хочете ознайомитись з рецептом читача. Користувачі можуть сподобатися та не подобатись будь-яким завантаженим відео, надаючи читачам справжній голос, коли мова йде про тип контенту, який вони хочуть бачити. З цією темою ви отримуватимете не лише розказані відео уроки, які допоможуть вам провести встановлення одним натисканням кнопки та параметри налаштування, але ви також отримаєте доступ до клієнта та технічної підтримки на рік..

16. JustFit

Ціна: 69 дол
(MyThemeShop)

justfit

Це може здатися не найвидатнішою темою продовольчого блогу, але тема JustFit WordPress пропонує ідеальний шаблон для всіх видів продовольчих блогерів. Для початку тема JustFit WordPress призначена для відображення фотографій з високою роздільною здатністю та акуратних категорій розділів, включаючи такі категорії, як тип інгредієнтів, які використовує рецепт, або тип ресторану, що розглядається. При необмеженій підтримці кольорів немає обмежень у налаштуваннях налаштування, якими ви можете скористатися за допомогою теми JustFit WordPress. Ця тема пишається своєю доступністю, дозволяючи користувачам перетягувати частини шаблону для створення особистого макета. Якщо у темі JustFit WordPress є що-небудь, що ви не можете зрозуміти, вона також містить детальну документацію, яка охоплює практично всі варіанти, які можна змінити. Відповідний код дозволяє мобільним читачам швидко відвідувати ваш блог та отримувати останні оновлення, не завантажуючи об’ємний веб-сайт, призначений лише для настільних ПК.

17. Блогетті

Ціна:
(TemplateMonster)

Спортуючи логотип «Всі – шеф-кухар», Блогетті – одна з прем’єрних тем WordPress для обміну рецептами. Тема Blogetti WordPress, хоча і достатньо проста, щоб новачки могли швидко вивчити всі додаткові місця, також пропонують безліч варіантів для експертів, як, наприклад, масивна бібліотека шрифтів Google, система коментування та навіть фаворити. Ви також виявите, що тема Blogetti WordPress легко інтегрується з понад десятками платформ соціальних мереж, включаючи Facebook, Twitter та Pinterest. Тема Blogetti WordPress не тільки дає змогу демонструвати свої рецепти, але також містить простір на домашній сторінці для ваших улюблених цитат, інформації про власника та навіть можливість користувачів підписатися на ваш інформаційний бюлетень. Нові користувачі легко зможуть знайти ваш блог за допомогою пошукових систем, таких як Google, завдяки вбудованим параметрам SEO для Blogetti.

18. Вегетексия

Ціна:
(TemplateMonster)

Шукаєте нішу WordPress теми, щоб задовольнити вашу нішеву аудиторію? Не дивіться далі, ніж тема Vegetexia WordPress, створена спеціально для веганів, для веганів. Завдяки таким функціям, як хмара тегів, системи коментування та дошки Instagram, вбудовані прямо в цю тему, ваші користувачі можуть легко знайти ваш вміст і поділитися ним на улюбленій платформі соціальних медіа. М’які кольори цієї теми викликають відчуття природи, дозволяючи вашим веганським читачам почуватися як вдома, читаючи ваш блог. Якщо ви не новачок у світі WordPress, вам сподобається зразковий вміст, включений до теми Vegetexia WordPress; цей зразковий вміст не тільки дає вам деякі ідеї, як створити власний вміст, але показує правильний спосіб додавання вмісту до теми.

19. Готування чуйне

Ціна:
(TemplateMonster)

Деякі були народжені для критики, а інші – для навчання; якщо ви потрапляєте в останню категорію, вам сподобається тема Cooking Respovable WordPress. Завдяки можливості завантажувати відео та вставляти їх безпосередньо у свої пости, ця тема ідеально підходить для користувачів WordPress, які хочуть, щоб їхній блог про їжу навчав інших. Окрім відеоінтеграції, у цій темі також є аудіоплеєр, ідеально підходить для тих часів, коли для фрагмента потрібен лише фрагмент звуку. Завдяки можливості додавати FAQ на веб-сайт, тема Cooking Respovable WordPress дає змогу відповідати на основні запитання ваших читачів з самого початку. У розділі портфоліо цієї теми ви зможете продемонструвати свої найкращі страви та кулінарне мистецтво, що дозволить пройти шлях до утвердження себе як шеф-кухаря, якому ваші читачі можуть довіряти.

20. Чиста кулінарія

Ціна:
(TemplateMonster)

Висловлювання “менше – більше” складає основу теми WordPress “Чисте приготування”. Базуючись на мінімалістичному стилі мистецтва, тема «Приготування страв WordPress» позбавляє більшу частину інтерфейсу до своєї основної суті. Чого не вистачає цій темі в клікабельних кнопках, вона доповнює розміщення фотографій їжі спереду та в центрі. Хоча ця тема має авторську бічну панель, вона використовує більшість доступного простору на домашній сторінці для демонстрації ваших фотографій в приголомшливій якості високої чіткості. Чуйний дизайн теми Clean Cooking робить її ідеальною не лише для ПК, але і для мобільних пристроїв, включаючи планшети та смартфони. Як і більшість тем WordPress, тема Clean Cooking повністю настроюється, що дозволяє вам редагувати її відповідно до ваших точних специфікацій.

Безкоштовні теми WordPress

21. Їжа & Готувати

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

тема-готування без їжі

Незалежно від того, чи ведете ви блоги про рецепти, відгуки в місцевих ресторанах або про ваш досвід з їжею, продовольством & Тема Cook WordPress має для кожного щось. Їжа & Тема кухаря має чітку, чуйну розкладку, яка полегшує вашим читачам пошук у ваших блогах, а можливість створення клейких публікацій дозволяє виділити певну статтю. Можливість додати дві колонки до цієї теми дозволяє відображати історію з одного боку, показуючи попередні записи в блозі з іншого, що ідеально підходить для збереження читачів на вашій сторінці. Налаштування меню в меню “Їжа” & Тема Cook WordPress дозволяє вам пристосувати цю тему безпосередньо до ваших інтересів їжі, надаючи їй ступінь універсальності, якої не вистачає інших тем WordPress.

22. Харчовий парк

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

тематика food-park-free-wp

Тема Food Park WordPress в першу чергу орієнтована на ресторанів та харчових критиків, пропонуючи витончений та чуйний дизайн, що використовує мінімальний CSS: ідеальний варіант для мобільних користувачів. Можливість додавання обраних зображень дозволяє виділити письменників вашого блогу та визнати, що вони заслуговують. Цей переклад теми не тільки готовий і включає можливість додавання липких публікацій, але він також включає в себе потокові коментарі, дозволяючи вашим читачам коментувати як статтю під рукою, так і один одному. З можливістю додавання чотирьох віджетів у область нижнього колонтитулу, у вас буде безліч варіантів на вибір, коли мова йде про налаштування вашого блогу про їжу. Тема Food Park WordPress також дозволяє вам форматувати свої публікації різними способами, дозволяючи вам тримати читачів на пальцях ніг, змінюючи стиль публікації на льоту.

23. Рецепти їжі

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

їжа-рецепти

Якщо ваша пристрасть полягає в тому, щоб поділитися рецептами вашої бабусі та познайомити світ з новими кулінарними ідеями, які згорнуть шкарпетки, тоді вам захочеться перевірити тему WordPress «Рецепти їжі». Ця тема спеціально розроблена для демонстрації рецептів, включаючи такі функції, як шаблон на повну ширину, бічні панелі, липкі повідомлення та обрані зображення. Кожен фрагмент цієї теми також налаштовується, починаючи від заголовка та меню аж до самого фону. Чуйний макет дозволяє вашим читачам легко знайти саме той рецепт, який вони шукають, тоді як включені варіанти дозволяють налаштувати цю тему, щоб створити щось, що відповідає вашому баченню та користувачам. Незалежно від того, чи є ви блогером повсякденної їжі чи добросовісним професіоналом, тема WordPress про рецепти їжі сподобається будь-якому письменнику, який хоче поділитися своїми унікальними рецептами..

24. Foodeez Lite

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

foodeez-lite

Якщо ви хочете створити продовольчий блог для свого ресторану, тоді вам потрібно перевірити тему Foodeez Lite WordPress. Ця тема була розроблена спеціально для ресторанів, кафе та барів, а також шеф-кухарів, які проживають у них. Тема Foodeez Lite WordPress не тільки дозволяє проявити смачні пропозиції вашого ресторану, але й демонструє талант за кожною стравою, демонструючи як їх ступінь, так і рекомендовані страви..

Ця тема завжди робить акцент на вашій їжі, демонструючи прокрутку паралакса, фонові зображення на повну ширину та плаваючу навігацію. Ця тема також включає можливість додавати форму бронювання на ваш веб-сайт WordPress, дозволяючи клієнтам розміщувати бронювання безпосередньо з вашого сайту після того, як нарощують апетит. Незалежно від того, що у вас є місцевий закусочний або вищий бистро, тема Foodeez Lite WordPress дозволить вашому ресторану виділитися в мережі.

25. Полювання на їжу

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

Якщо ви шукаєте тему WordPress для свого блогу чи ресторану, яка пропонує більшу інтерактивність із вашими читачами, тема WordPress Food Hunt – це саме те, що ви шукаєте. Ця тема надає нитки коментарів, дозволяючи вашим читачам коментувати не лише статтю чи рецепт, а й відповідати іншим коментаторам. Чистий та чуйний макет робить цю тему чудовою підгодою для блогерів про їжу, які прагнуть створити сайт для мобільних користувачів, тоді як флюїдний дизайн буде спрямовувати вашого читача від однієї статті до іншої. Незважаючи на те, що ця тема в першу чергу стосується ресторанів, різноманітність функцій налаштування, які вона пропонує, чудово підходить і для продовольчих блогерів; окрім налаштування кількості стовпців та бічних панелей, тема «Полювання на їжу» також дозволяє створити користувацьке меню. Перш за все, тема WordPress Food Hunt сподобалася своїм сучасним виглядом, що миттєво зробить ваш веб-сайт виділитися з натовпу.

26. Кава SKT

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

Незважаючи на те, що слово «кава» прямо в його назві, тема SKT Coffee WordPress – це не лише для блогерів, які хочуть поговорити про каву. Багатогранність цієї теми WordPress не тільки робить її чудовою для продовольчого блогера, але і для письменників у таких сферах, як сільське господарство, природа та навіть медицина. Ця тема є перекладом з підтримкою більш ніж 10 мов: Ваш блог про WordPress може охопити аудиторію, про яку ви ніколи не вважали можливою, використовуючи тему SKT Coffee! Ця тема WordPress сумісна з безліччю різних плагінів, включаючи те, що стосуються SEO та електронної комерції, даючи вам потенціал для оновлення вашого веб-сайту з простого блогу продовольства до метушливого магазину. Нарешті, тема SKT Coffee WordPress дозволяє вам додати контактну форму, щоб ваші читачі могли безпосередньо зв’язатися з вами.

27. Обідня зала

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

Якщо ви здогадалися, що тема обіду WordPress – це головним чином тема WordPress для ресторанів, барів та пабів, ви будете наполовину праві. Завдяки широкому набору функцій, таких як шаблони на повну ширину, потокові коментарі та популярні зображення, це також чудова тема WordPress і для харчових блогерів. Творці цієї теми зробили керування темами одразу, дозволяючи користувачам змінювати практично будь-яку особливість теми Обідня за декілька клацань миші. Чуйний макет цієї теми спрощує користувачів ПК та мобільних пристроїв переміщення по вашому веб-сайту. Тема Обідньої кімнати надає блоггерам можливість рости, підтримуючи додатки, такі як WooCommerce та Contact Form 7. Нарешті, тема Lunchroom сумісна з широким набором браузерів, включаючи Internet Explorer, Google Chrome та FireFox.

28. Канапе

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

Якщо ви шукаєте продовольчий блог, щоб продемонструвати смачні страви вашого ресторану, тоді не дивіться далі на Canapé, сміливу тему WordPress, яка використовує мінімальний дизайн, який зосереджує увагу на ваших смачних стравах. Ця елегантна тема використовує чіткий шаблон меню, щоб демонструвати кожен продукт їжі та напоїв у вашому ресторані, з додатковим простором для точного опису вмісту кожної страви. Ця тема WordPress також повністю сумісна з віджетом Open Table, дозволяючи вашим гостям здійснити онлайн-бронювання за допомогою лише декількох клацань миші. Завдяки підтримці різних мов, а також додатковій підтримці користувальницьких кольорів та зображених зображень, тема Canapé WordPress така ж функціональна, як і красива.

29. Радник ресторану

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

Якщо ви є продовольчим блогером, який займається критикою життя, а не створює, тема WordPress Advisor щодо ресторану – відмінний вибір для вашого блогу про їжу. Ця тема була розроблена з урахуванням харчових критиків і має чуйну стильну розкладку, яка чудово підходить для будь-якого пристрою, включаючи планшети та смартфони. Тема Advisor Restaurant надає вам повний параметр налаштування, що дозволяє вам перетворити цю тему на ту, яка точно відображає ваш бренд. Наприклад, ви можете скористатися функцією спеціального логотипу, щоб додати логотип свого блогу до заголовка та налаштувати кольори веб-сайту на відповідність. Налаштування на цьому не зупиняється, оскільки тема Advisor Restaurant також надає користувачам можливість налаштувати фон. Завдяки підтримці клейких дописів і пропонованих зображень ви можете полегшити пошук своїх користувачів прочитаних статей. І останнє, але не менш важливе, тема Advisor Restaurant WordPress містить підтримку більш ніж 10 різних мов, що дає можливість вашому блогу продовольства досягти світової аудиторії.

30. Хлібопекарня SKT

Ціна: БЕЗКОШТОВНО
(WordPress.org)

На відміну від теми кави SKT, яка незважаючи на назву мала широку привабливість, тема SKT Bakery WordPress розроблена саме для того, що написано в назві: пекарі. Незалежно від того, ви знавець кексу, який хоче показати свої останні творіння, або творець пікантного домашнього хліба, який хоче поділитися своїми рецептами зі світом, SKT Bakery – це спеціально розроблена для вас тема. Ця тема реагує на швидкість завантаження, що є користю для мобільних користувачів, які швидко хочуть отримати інформацію. Тема SKT Bakery WordPress пропонує безліч налаштувань, включаючи стандартні параметри, такі як зміна фону та кольору на рідкісні параметри, наприклад, дозволяючи користувачам регулювати розмір тексту. Вбудовані повзунки спрощують навіть початківця WordPress створити ідеальний сайт, про який вони думали. Нарешті, тема SKT Bakery WordPress сумісна з різними плагінами електронної комерції, що допомагає вам перейти від демонстрації своїх хлібобулочних навичок до того, щоб читачі могли купувати ваші хлібобулочні вироби..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector