Порівняння Blogger та WordPress – що підходить саме вам?

Почати блог може бути трудомістким і непростим завданням.


Мало того, що вам потрібно буде турбуватися про просування своїх блогів, вивчаючи методи SEO та звертаючись до нових читачів, ви повинні дізнатись, які саме зміни були обрані вами блогівської платформи. Але спочатку їм потрібно вибрати платформу для ведення блогів.

Дві основні платформи для важких текстових блогів – Blogger та WordPress, обидва пропонують безліч дизайнів та функцій, які можуть бути заплутаними для новичок-блогерів. Хоча вони обидва пропонують захоплюючі функції, найкраща платформа для блогів для початківця блогера може бути не найкращою для просунутого блогера. Ще одним вирішальним фактором, про який слід пам’ятати, є мета блогу. Якщо ви хочете звернутися до великої фан-бази та слідкувати за своїми відвідувачами та статистикою, можливо, ви не будете використовувати той самий інтерфейс, як блогер, який просто хоче підтримувати зв’язок з друзями та родиною та налаштувати онлайн-присутність як спосіб. створити віртуальну записку або онлайн-журнал.

Незважаючи на всі подібності у них, WordPress та Blogger мають багато помітних відмінностей. Ці відмінності можуть вплинути на спосіб вашого веб-сайту. Тож який саме вам підходить?

У цьому посібнику ми детально розглянемо, що можуть запропонувати WordPress та Blogger. Коли ви намагаєтеся зрозуміти, на якій платформі рухатись, вам потрібно проаналізувати, що може запропонувати кожна з них, і подивитися, як вони співпадають з вашими потребами. Ми прагнемо побачити, як ці дві платформи складаються, щоб отримати всю інформацію, необхідну для прийняття рішення для вашого майбутнього блогу.

Про Blogger

Blogger був започаткований ще в 1999 році Pyra Labs. У той час вона була досить популярною в ті часи, але поки платформа не була придбана компанією Google в 2003 році, але речі справді почали зніматися. У 2006 році всі блоги були перенесені на сервери Google та інтегровані у велику екосистему компанії, що лише сприяло ще більшому зростанню. Google також інтегрував багато основних функцій монетизації в Blogger. До них відносяться Google AdSense, Analytics тощо.

За останніми статистичними даними, програмне забезпечення Blogger використовується близько 1,4 відсотка веб-сайтів із відомими системами управління вмістом. Це становить приблизно 1 відсоток усіх опублікованих сайтів в Інтернеті. Blogger – це часто доступ до особистих блогів через його доступність. Як завжди, це безкоштовно. Ви навіть можете безкоштовно розмістити свій блог за допомогою піддомену blogspot.com.

Про WordPress

WordPress – це, безумовно, найпопулярніша платформа в Інтернеті. Це відкрита платформа, яку можна використовувати для створення всього, від інтернет-магазинів до приватних веб-сайтів. В даний час сайти WordPress складають близько 30 відсотків усіх активних сайтів в Інтернеті! Це вражає враховуючи, що він був заснований на початку 2000-х.

Існує деяка плутанина щодо того, що пропонує WordPress. Хоча вони часто використовуються взаємозамінно, сервіси, які ви отримуєте від WordPress.com, абсолютно відрізняються від служб на WordPress.org. WordPress, сама по собі, є системою управління вмістом. Це ви знайдете на WordPress.org. Ви повинні розмістити свій блог в окремій компанії. Однак WordPress.com пропонує розміщені блоги із піддоменом WordPress.

У цьому посібнику ми висвітлимо варіант власного розміщення від WordPress.org. Він пропонує більшу гнучкість і є найпопулярнішим з двох.

Blogger vs WordPress

Тепер, коли ви знаєте трохи більше про ці веб-майданчики для ведення блогів, давайте зануримось і подивіться, як вони порівнюються При виборі платформи, з якою потрібно працювати, є кілька факторів. Ми окреслили найважливіше та порівняємо, як складаються ці дві платформи.

Корисність

Юзабіліті можуть зробити або зламати платформу для блогів. Більшість блогерів не мають тон кодування знань, що може зробити складніші системи величезними клопотами. Навіть найдрібніша деталь може вплинути на користування. Ви хочете зосередитись на створенні свого бренду та збільшенні своєї аудиторії, тому завжди краще використовувати платформу, яка є простою у використанні, незалежно від вашого досвіду в світі ведення блогів. На щастя, обидві платформи дуже добре звертаються до широкої аудиторії різного рівня кваліфікації

Блогер:
Blogger має неймовірно обтічний інтерфейс користувача. Це гладкий, сучасний і легко зрозуміти. Щойно ви ввійдете в обліковий запис Google, вам не знадобиться багато часу, щоб розпочати створення свого веб-сайту. Деякі основні знання HTML покращать загальний досвід роботи, але Blogger має деякі графічні функції, щоб полегшити роботу.

WordPress:
WordPress також легко підібрати. Однак потрібно трохи додаткових ноу-хау, щоб скористатися всіма можливостями платформи. Ви можете встановити широкий спектр плагінів та користувацьких сценаріїв на свій веб-сайт WordPress. Існує невелика крива навчання. Але WordPress дозволяє легко зрозуміти. Поки ви знаєте, як користуватися комп’ютером, інтерфейс точки і клацання проведе вас через решту.

Контроль вмісту

Тепер давайте перейдемо до того, який контроль ви маєте над вмістом, який ви створюєте. На обох платформах ви можете опублікувати майже все, що завгодно. Однак є деякі відмінності у власності на зазначений вміст. Навіть якщо ви створюєте власний сайт з нуля, це не обов’язково означає, що вам належить робити те, що вам заманеться. Це може мати великий вплив на діяльність сайту та монетизацію.

Блогер:
Якщо ви створюєте свій власний блог на цій платформі, він належить Google. Пам’ятайте, що послуга надається безкоштовно найбільшою технологічною компанією в світі. Безкоштовні сайти зберігаються на серверах Google. Вони володіють усім вмістом і вільні робити з ним все, що хочуть. Як правило, більшість блогерів не мають жодних проблем із сервісом. Однак юридично кажучи, Google має всі права видалити ваш сайт або застосувати обмеження щодо того, що ви можете зробити. Для деяких це може бути величезним оборотом.

WordPress:
WordPress – явний переможець у цій категорії, оскільки ви володієте всім, що ви публікуєте. WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке є. Ваш сайт повинен бути опублікований у стороннього постачальника хостингу. Незалежно від того, з ким ви їдете, цей вміст є лише вашим. Ви можете монетизувати свій сайт, як хочете, і вимкнути його, коли хочете перейти на щось інше. Окрім умов надання послуг від вашої хостингової компанії, жодних обмежень не турбуватися про жодне

Створення веб-сайту

Вперше блогерам процес створення веб-сайту з нуля може бути досить непростим. Складне кодування може ускладнити перетворення ваших ідей у ​​реальність. WordPress та Blogger були розроблені для того, щоб зробити веб-сайт легким вітром.

Блогер:
Створення свого сайту за допомогою Blogger займає лише кілька кліків. Ви можете увійти на платформу за допомогою наявних облікових даних Google. Звідси все, що вам потрібно зробити, це відкрити розробник веб-сайтів і розпочати роботу. У будівельника є кілька тем, на які можна вибрати. Також є зручна система перетягування і перетягування для повного налаштування. Додавання вмісту до вашого блогу також дуже просто. Вам не потрібно реалізовувати необроблений HTML. Просто натисніть на піктограми стилів, як ви, якби ви писали електронний лист. HTML перекладається автоматично, щоб ви могли бачити, як буде виглядати ваш сайт без будь-якого складного кодування.

WordPress:
Створити новий блог WordPress також дуже просто. Як і Blogger, доступні конструктори перетягування та прості теми. Чудова річ у WordPress – це те, що ви не обмежуєтесь лише одним видом розробників веб-сайтів. Оскільки це платформа з відкритим кодом та CMS, ви можете користуватися будь-яким стороннім конструктором, який хочете. Це може відкрити світ можливостей, коли справа стосується створення вашого нового блогу.

Фондові теми та варіанти дизайну

Як і все, що стосується цифрового контенту, загальна естетика вашого сайту відіграє велику роль в успіху. Маючи добре розроблений веб-сайт, можна залучати нових відвідувачів. Крім того, це покращує користувацьку роботу ваших читачів, що може призвести до частіших відвідувань та збільшення часу перегляду.

Блогер:
Можливо, ви вже знайомі з доступними темами Blogger. На платформі немає тонни варіантів на вибір. Доступні теми, як правило, є досить елементарними і використовуються тисячами інших сайтів. Ви можете трохи налаштувати теми за допомогою HTML та CSS. Ви також можете змінити розміщення певних елементів за допомогою конструктора веб-сайтів.

Загалом, Blogger не надає вам найбільшої свободи, що стосується появи. Наявні теми просто не відповідають сучасним стандартам.

WordPress:
З іншого боку, WordPress надає вам безліч параметрів налаштування. На веб-сайті доступно понад 7000 безкоштовних шаблонів. Найкраще, що ці теми розділені на кілька категорій. Ви можете здійснити простий пошук на основі того, про що йдеться на вашому веб-сайті. Незалежно від того, чи ведете ви простий блог чи перебуваєте на ранніх етапах впровадження аспекту електронної комерції на своєму веб-сайті, у вас не повинно виникнути проблем із пошуком відповідної теми. Усі теми WordPress прекрасні та використовують сучасні принципи дизайну, щоб ваш блог виглядав свіжим.

Якщо ви не можете знайти правильний вигляд у виборі безкоштовних тем, доступні також преміальні теми. Вони мають додаткову вартість, але вони пропонують щось унікальне. Крім того, ви можете працювати з сторонніми розробниками, щоб отримати тему, яка виділяється. Або ви можете створити власну тему за допомогою конструктора веб-сайтів. Зрештою, WordPress надає вам повний контроль над тим, як виглядає і відчуває ваш сайт. З цієї причини WordPress найкращий для тих, хто надає пріоритет естетиці перед усім.

Гнучкість

Зовнішній вигляд – це не єдине, про що потрібно турбуватися. Сучасні сайти набагато більше, ніж просто місця для відображення цифрового контенту. Вони повинні бути інтерактивними та захоплюючими. Існує кілька способів зробити ваш сайт справді унікальним. Однак ваші варіанти повністю залежатимуть від обраної вами платформи блогів.

Блогер:
Ви не збираєтеся знайти стільки варіантів налаштування на Blogger, скільки б у WordPress. Blogger полягає в тому, щоб надати людям простий спосіб публікації важкого для копіювання вмісту. Як така, платформа досить обмежена у тому, що ви можете зробити.

Є кілька інструментів та корисних гаджетів, які ви можете додати на свій сайт. Ви можете реалізовувати оголошення, контактні форми, форуми тощо тощо лише одним клацанням миші. Оскільки ці функції створені спеціально для роботи в рамках платформи Blogger, вам не доведеться турбуватися про проблеми сумісності або проблеми з продуктивністю.

На жаль, недоліком цих функцій є те, що вони обмежені. Вони просто не такі багаті на функції, як деякі альтернативи, які можна отримати за допомогою WordPress. Найгірше, що немає альтернатив, з яких можна вибрати. Ви обмежені тим, що Blogger робить доступним.

WordPress:
Однією з найважливіших причин, чому WordPress так популярний, є те, що він неймовірно гнучкий. Незважаючи на те, що використовується близько 30 відсотків сайтів в Інтернеті, важко сказати, що сайти використовують платформу. Це тому, що відкритий характер WordPress дозволяє вам реалізувати всі види функцій, що задовольняють потреби вашої аудиторії.

Сторонні творці постійно роблять доступними нові функції. Ви можете впроваджувати системи електронної комерції, веселі віджети, спеціальні сценарії та безліч інших додатків.

На сайтах WordPress можна використовувати понад 55000 плагінів. Усі ці плагіни доступні безпосередньо з WordPress.org. Звичайно, ви також можете інвестувати в плагіни преміум-класу також від сторонніх розробників.

Особливості безпеки

Належні функції безпеки є обов’язковим для сучасного цифрового пейзажу. В останні роки набули поширення злому, крадіжки особистих даних та напади зловмисного програмного забезпечення. Як результат, існує велика кількість потенційних загроз безпеці, від яких вам потрібно захистити свій сайт.

Набір функцій захистить всю вашу важку роботу від пошкоджень. Вибір безпечної платформи для ведення блогів також може забезпечити відвідувачам спокій.

Блогер:
Підключення Blogger до Google має свої переваги та недоліки. Що стосується безпеки, то технологія Google дуже корисна. Конгломерат намагається забезпечити безпеку та надійність серверів. Оскільки ваш новий блог буде зберігатися на цих серверах, ви зможете легко відпочивати, знаючи, що все безпечно.

Вам не потрібно турбуватися про створення резервних копій, керування ресурсами чи вкладення коштів у додаткові системи безпеки. Усі ці включені. Особливо це вигідно для нових блогерів. Простота використання функцій безпеки Blogger робить платформу набагато більш доступною для тих, хто створює свій перший блог.

WordPress:
У WordPress все дещо інакше. Взагалі кажучи, WordPress досить безпечний сам по собі. Однак платформа не має вбудованих функцій захисту, як це робить Blogger. Це тому, що це власний варіант. Ви несете відповідальність за впровадження власних протоколів безпеки.

З одного боку, це забезпечує набагато більшу гнучкість. Більшість постачальників веб-хостингів пропонують особливі функції безпеки. Спеціалізовані плани хостингу WordPress, зокрема, як відомо, є одними з найбезпечніших варіантів хостингу, з якими можна піти. Зазвичай вони постачаються з безкоштовними сертифікатами SSL, вбудованими брандмауерами тощо.

Начебто цього було недостатньо, ви також можете встановити додатки безпеки на свій сайт для ще більшого спокою. Існує кілька додатків для створення автоматичного резервного копіювання або надання додаткового рівня захисту брандмауера. Зрештою, WordPress надає вам більш високий рівень контролю, коли справа стосується безпеки. Мінуси цієї системи? Що ж, за речі треба платити самостійно. З більшим контролем збільшуються передові та постійні витрати.

Підтримка клієнтів

Далі поговоримо про службу підтримки. Підтримка платформ для ведення блогів дещо складна. Це безкоштовні послуги, тому ви не збираєтеся отримувати такий самий рівень допомоги, як і з платною альтернативою. Однак це не означає, що ви не зможете отримати допомогу, коли вона вам найбільше потрібна.

Блогер:
На Blogger.com підтримка може також не існувати. У адміністративній панелі є невелика система підтримки. В основному, це панель пошуку, яка підключає вас до бази навчальних посібників та посібників. Це не повинно стати несподіванкою, оскільки безкоштовна послуга не здатна підтримувати відділ підтримки, що повністю працює з персоналом..

Громада намагається зробити щось трохи кращим. У Blogger є форум користувачів, на якому люди можуть задавати питання та отримати допомогу. Звичайно, на всі питання відповідають інші користувачі Blogger. Отже, немає гарантії, що отримана інформація є точною.

WordPress:
Оскільки платформу WordPress використовують мільйони людей по всьому світу, набагато простіше отримати допомогу. Спільнота WordPress велика і дуже віддана. На офіційному веб-сайті форум залишається активним і відповідає на питання про все, що ви могли собі уявити. Існують сторінки для майже кожного плагіну або теми WordPress. Хоча це не те саме, що мати спеціалізовану службу підтримки, ви можете отримати багато чудової інформації з цих активних форумів.

Якщо ви користуєтеся платною послугою WordPress, ви отримаєте доступ до служби підтримки. Зазвичай, це працює від компанії, з якою ви працюєте. Наприклад, такі компанії, як BlueHost, пропонують спеціалізований хостинг для WordPress. У рамках цієї послуги доступна персоналізована підтримка експертів. Ви можете отримати таку саму річ від сторонніх розробників додатків. Деякі компанії навіть пропонують підтримку WordPress як окрему послугу.

Міграційні можливості

У якийсь момент у майбутньому ви можете перенести свій сайт на іншу платформу та хостинг-провайдера для підвищення гнучкості. Важливо врахувати, як би працював процес міграції сайту

Блогер:
Можливо переміщення сайту вашого блогера на іншу платформу. Однак це непросто. Компанія вимагає, щоб ви експортували свої дані, щоб перемістити їх в інше місце. Залежно від розміру вашого блогу, це може бути дуже тривалим процесом. Крім того, ваш сайт залишатиметься на серверах Google протягом невизначеного часу після від’їзду.

WordPress:
Немає обмежень щодо переміщення вашого безкоштовного веб-сайту WordPress. Пам’ятайте, у вас є весь вміст. Таким чином, платформа ні в якому разі не обмежує вас. Ви можете змінити послуги хостингу або навіть перейти на іншу систему управління вмістом. Процес простий і відносно безболісний.

WordPress vs Blogger: SEO

SEO або оптимізація пошукових систем допоможуть помітити ваш сайт. Цей маркетинговий прийом полягає в створенні органічного зростання шляхом зміни вмісту до того, що шукає ваша аудиторія. Оптимізація пошукових систем жодним чином не обмежується вашою платформою для ведення блогів. Однак невеликі деталі можуть визначити, чи ваші зусилля успішні чи ні.

Блогер:
Як ми вже згадували раніше, кожен блог Blogger може скористатися вбудованими інструментами від Google. Google Analytics – один з найпотужніших інструментів SEO. Він показує, що шукає ваша аудиторія, і може допомогти вам придумати ключові слова для впровадження у ваш вміст. З цієї причини багато людей розглядають Blogger як кращий варіант для SEO.

Однак є додатковий застереження контролю. Той факт, що Google володіє вашим вмістом, може ускладнити підтримку вашого рейтингу SEO. Наприклад, якщо ви залишили платформу Blogger і поїхали в інше місце, ви отримаєте свої рейтинги, підписники та все, що пов’язано з вашим сайтом. Вам доведеться почати спочатку на своєму новому сайті.

WordPress:
Хоча WordPress може не мати усі вбудовані функції, як Blogger, ви можете скористатися сторонніми можливостями. У багатьох розробників є програми та плагіни, орієнтовані на SEO. Ці інструменти працюють в межах платформи WordPress для підвищення ефективності. Отже, ви можете досягти багатьох тих самих речей, що і в Google Analytics. Крім того, ви можете взяти з собою рейтинг своїх пошукових систем, якщо ви вирішите залишити платформу.

Витрати на ведення блогу

Платформи Blogger та WordPress є абсолютно безкоштовними у використанні. Починати розробку свого блогу вам не коштує. Однак є деякі додаткові витрати, на які вам доведеться враховувати.

Блогер:
Blogger – це всебічна платформа. Окрім програмного забезпечення, де ви можете розробляти свій блог, Blogger також бере на себе обов’язки хостингу. Це відмінно підходить для тих, хто не хоче витрачати ні копійки на запуск блогу. Безкоштовна версія постачається з піддоменом blogspot.com. Якщо ви хочете власний домен, вам потрібно буде придбати його окремо від реєстратора та підключити його до свого сайту Blogger.

Хоча безкоштовна послуга може бути привабливою для деяких, це не чудово для тих, хто серйозно ставиться до успіху свого сайту. Blogger бракує багатьох інструментів, необхідних для отримання трафіку та експозиції.

WordPress:
WordPress – це також безкоштовна платформа блогу. Однак вам доведеться заплатити за власний хостинг та власне доменне ім’я. Ваші повторювані витрати повністю залежатимуть від компанії, що приймає хостинг. Деякі хостинг-провайдери, такі як BlueHost, пропонують дуже доступні плани, які, мабуть, мають безкоштовний домен протягом першого року. Вони коштують лише декількох доларів на місяць та приїжджають з великою кількістю додаткових послуг, щоб максимально використати ваш сайт.

У той час як використання WordPress обійдеться вам трохи грошей, отримані речі роблять додаткові витрати вартими. Ви отримуєте більший контроль над своїм сайтом, що дозволяє вам забезпечувати зростання та монетизацію, як вважаєте за потрібне.

Висновок

Загалом, Blogger та WordPress можуть запропонувати багато. Зручні користувальницькі платформи доступні кожному і можуть бути адаптовані для задоволення ваших зростаючих потреб. Найкращий варіант для вас буде повністю залежати від ваших кінцевих цілей.

Якщо ви хочете поділитися своїми думками та створити цікавий контент, Blogger може бути вирішенням, яке ви хочете шукати. Це непотрібна платформа, орієнтована на доставку чудового цифрового контенту. Однак у нього недостатньо можливостей для стійкого зростання. Якщо ви хочете монетизувати свій блог і продовжувати розширювати свою аудиторію, WordPress – це шлях. З тисячами доступних плагінів творчі можливості нескінченні.

Блог WordPress, що влаштовується власноруч, надасть вам набагато більше контролю над зовнішнім виглядом, відчуттям та вмістом, який ви можете опублікувати у своєму блозі, а також надасть вам самостійність заробляти гроші від блогів за допомогою різних схем рекламних та партнерських маркетингових платформ. У вас також буде власне доменне ім’я, яке буде виглядати більш професійно, ніж піддомен blogspot.com, який ви можете отримати від блогера.

Визначення ваших потреб

Залежно від вашого досвіду ведення блогів та типу блогу, який ви бажаєте розпочати, і Blogger, і WordPress – це хороші варіанти для початківців та досвідчених користувачів. оскільки він був придбаний Google. Він популярний серед блогерів, які хочуть створити інтернет-щоденник чи журнал, висвітлюючи великі моменти, такі як сімейні канікули, закордонні подорожі та весілля. Проста у використанні аналітика допомагає користувачам зрозуміти, звідки походить їхній трафік, і користувачі можуть легко пов’язати свої сайти з іншими обліковими записами Google.

У той час як WordPress, як правило, користується більшою популярністю серед дещо просунутіших користувачів, CMS також націлив на початківців користувачів, використовуючи простий у користуванні інструмент для публікації та покрокові інструкції щодо налаштування; однак функції сайту перевищують функцію Blogger, якщо мова йде про розширені параметри та додатки для більш досвідчених блогерів.

Обидві платформи вимагають невеликих інвестицій (бонус для нових користувачів, які не хочуть вкладати занадто багато часу чи грошей), хоча WordPress пропонує вам можливість модернізації до більш просунутих плагінів та складних тем.

Якщо ви зацікавлені у створенні власного блогу WordPress, перегляньте моє підручник.

Не забудьте отримати нашу додаткову знижку, від якої ми забезпечили хостинг BlueHost до всього $ 2,95 на місяць. Звичайна ціна становить близько 7 доларів на місяць для хостингу BlueHost, тому вам потрібно дістати цю угоду вже зараз!

Все найкраще!

Джеймі

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map