Ідеї ​​пасивного доходу, які ви повинні побудувати у 2020 році

Contents

Способи заробляти гроші під час сну

Протягом багатьох років я працював у поліграфічній компанії на Південному Сході Англії. Мої години були з 6 ранку до 6 вечора, 5 днів на тиждень і з 6 ранку до 2 вечора по суботах. Я навряд чи коли-небудь бачив дружину чи маленьку дочку. До того часу, як я повернувся з роботи додому, вона швидко заснула. Я пішов занадто рано вранці, щоб побачити, як вона прокидається.


Як ви можете собі уявити, це змусило мене відчувати себе лайно. Я буквально мав лише неділю провести час із сім’єю, і навіть тоді все, що я хотів зробити, – спати.

Я знав, що мені доведеться кардинально змінити своє життя. Мені потрібна була більше свободи, тому ідея пасивного доходу стала для мене дуже привабливою. Але головне, що я навчився створювати пасивні потоки доходу в рамках афілійованого маркетингу, це те, що вам доведеться РОБОТИ ТВОРЧО, щоб довести їх до цього пасивного стану.

Мій метод пасивного доходу, який я обрав, полягав у створенні блогу, нарощуванні трафіку через органічні джерела (Google), а потім монетизації сайту. Це зайняло у мене довгий час, але коли гроші почали надходити, я кинув роботу. Моє життя могло нарешті початися.

Скільки можна реально заробити?

Створення декількох джерел доходу і врешті-решт створення пасивного доходу – це не короткострокова стратегія заробітку. Вам потрібно довго думати.

10 років з моменту початку мого першого блогу я зараз заробляючи понад 150 000 доларів на місяць. Мені знадобилося десятиліття, щоб потрапити там, де я є сьогодні. Зверніть увагу, що дуже часто можна отримати ці гроші за допомогою пасивного партнерського доходу. Я не трую власну трубу, але я в рейтингу 0,001% афілійованих маркетологів. Цей дохід від багатьох веб-сайтів, якими я володію.

Але партнерський маркетинг – це не єдиний спосіб ви можете отримати пасивний дохід від. Переважна більшість людей, які отримують пасивний дохід, як правило, отримують це через невеликі суми з різних джерел доходу. У цьому посібнику я пройду понад 100 способів, за допомогою яких ви можете заробити пасивний дохід, заробляючи гроші в Інтернеті чи офлайн, або обидва.

Отже, що саме є пасивним доходом?

Пасивний дохід – це те, коли вам неодноразово платять за роботу, яку ви робили лише один раз.

Приклад було б, якби ви писали електронну книгу на Як освоїти Microsoft Excel і продав його своєму списку електронної пошти чи аудиторії веб-сайту за 79 доларів. Ви б заробили час, скажімо, 200 годин на написання цієї книги, але це незабаром повернеться вам у продаж. Ви продаєте 100 таких електронних книг щомісяця, а чистий прибуток на місяць складає 7900 доларів.

200 годин часу вкладення = $ 7900 на місяць

Ідеї ​​пасивного доходу, які ви можете почати сьогодні

Перш ніж читати далі, я просто хочу ще раз зазначити важливість наполегливої ​​праці та наполегливості. Пасивний дохід не означає, що вам не потрібно для цього працювати. Більшість із цих ідей потребують вашої повної уваги та завзятості. Пасивний дохід працює лише в тому випадку, якщо ви робите важкий трансплантат спочатку. Вам потрібно вибрати правильні пасивні джерела доходу для вас, оскільки ви спочатку будете вкладати свій час і зусилля, щоб ваш джерело доходу був поточним.

Як я вже згадував, ваш час вам повернеться.

Пасивний дохід частіше зустрічається в мережевій та партнерській маркетинговій діяльності. Це те, про що я багато торкаюся в цьому посібнику, як його те, про що я багато знаю. Можливості отримання залишкового доходу є феноменальними.

Ці ідеї пасивного доходу є 100% законними. Всі вони мають потенціал забезпечити вам заробляти гроші під час сну, а також бути чимось, що відповідає вашій особистості, пристрастям, досвіду чи наборам навичок.

Усі пасивні потоки доходів вимагатимуть інвестування одного або обох цих двох елементів.

1) Попередні грошові інвестиції, або

2) Попередні інвестиції

Стрибаємо прямо!

Почніть блог

Створення блогу часто одне з перших, що люди роблять, коли намагаються отримати пасивний дохід. Це тому, що блоги можуть бути дуже гнучкими у використанні та цілях. У той час як більшість людей вважають блоги веб-щоденниками, вони розвинулися зовсім небагато, починаючи із зародження Інтернету. Сьогодні блоги є важливими маркетинговими інструментами, які можуть приносити дохід самостійно.

Налаштувати блог порівняно просто. Все, що вам потрібно, – це платформа для ведення блогів, наприклад, WordPress та розміщений домен. Витрати на хостинг щоденника досить різняться залежно від конкретного розширення домену та самого хоста. Однак ви можете завести абсолютно новий блог лише за кілька доларів на місяць. Після налаштування вашого веб-сайту ви можете приступити до створення вмісту та залучення своєї аудиторії.

Ми настійно рекомендуємо починаючи свій блог Bluehost . Ви можете встати і працювати лише від $ 2,95 на рік / м +, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я.

Для отримання максимального заробітку вам потрібно знайти аудиторію, яка залишається з вами і довіряє вашій думці. Є тисячі блогів на прості теми. Ключ до успіху – знайти підходящу нішу. Світ блогів є величезним та конкурентоспроможним. Отже, ви більше шанси на отримання доходу, якщо у вас буде менше конкуренції в цифровому просторі. Крім того, вам потрібно регулярно створювати якісний контент, щоб зацікавити своїх читачів.

Як блоги заробляють гроші

Існує багато способів, завдяки яким блоги можуть отримувати пасивний дохід. Один з найбільш прибуткових – через партнерський маркетинг. Завдяки афілійованому маркетингу ви по суті рекламуєте продукти для своєї аудиторії. Якщо хтось із ваших читачів купує товар за допомогою просування у вашому блозі, ви отримуєте комісію.

Вам не потрібно перетворювати свій блог у рекламну машину, щоб скористатися партнерським маркетингом. Фактично, це лише відверне ваших читачів. Ви можете легко обслуговувати свій вміст, включаючи партнерські посилання та безшовні акції. Крім того, з широким спектром партнерських програм там вам ніколи не доведеться рекламувати продукти, в які ви не вірите. Ви можете дотримуватися продуктів, які вам подобаються і які можна чесно рекомендувати вашій аудиторії.

Ще одним джерелом доходу, яким ви можете скористатися, є рекламний простір. Альтернативи Google AdSense і Adsense заплатять вам за розміщення цифрових рекламних оголошень у своєму блозі. Зазвичай дохід від реклами виплачується за кожні 1000 показів. Якщо у вас є великий трафік до вашого блогу, реклама може бути вигідним варіантом.

Звичайно, ви також можете використовувати свій блог, щоб продавати продукти безпосередньо своїм читачам. Багато інтернет-підприємців вирішують продавати цифрові продукти, такі як путівники, електронні книги, онлайн-курси та відео. Що б ви не вирішили зробити із своїм блогом, пам’ятайте про монетизацію. Коли ваш блог росте і привертає аудиторію, ваш потенціал доходу зростатиме разом із ним.

Інвестуйте в нерухомість, що фінансується

Нерухомість – це випробуване та справжнє джерело доходу. Кожному потрібне місце для життя, роботи та гри. Хоча ринок нерухомості коливається з економікою, це відносно безпечний і стабільний спосіб почати отримувати певний пасивний дохід. На жаль, не кожен є магнатом нерухомості, який має мільйони для інвестування у власність. Саме тут надходить нерухома нерухомість.

RichUncles.com

За останні кілька років краудфандинг зазнав величезного буму. По суті, краудфандинг передбачає збір інвестиційних фондів від великої групи людей. Потім прибутки від цієї інвестиції розподіляються на основі початкових інвестицій та умов цільового інвестиційного фонду. Це дає можливість кожному отримати ногу у двері та інвестувати у своє майбутнє, не викладаючи готівку, щоб придбати майно самостійно.

Існує багато різних платформ для краудфандингу, які обслуговуються інвестиціями в нерухомість. Деякі з них включають Fundrise, Rich Uncles і RealtyMogul. Більшість платформ мають мінімальну суму інвестицій. Деякі вимагають, щоб ви вклали принаймні 500 доларів, щоб приєднатися. Однак інші мають лише мінімум 5 доларів. Потім ви можете вибрати, в які проекти для отримання доходу ви хочете інвестувати. Платформи пропонують широкий асортимент продукції на ринках по всій країні. До них відносяться квартири, комерційна нерухомість, житло для студентів та багато іншого.

Потенціал пасивного доходу

Інвестувати в нерухомість, що фінансується, не може бути простішим. У вас буде можливість інвестувати в проекти, в які ви вірите. Є багато різних факторів, які впливають на те, наскільки ви можете заробити. Все залежить від того, скільки ви інвестуєте в проект і наскільки успішним він стає. Нерухомість – це не швидка річ за ніч. Отримання доходу вимагає часу. Однак, як тільки проект почне приносити прибуток, ви можете отримати користь, не роблячи нічого. Усі властивості управляються та плануються іншими людьми. Вам ніколи не потрібно відвідувати майно або навіть жити в тому ж самому стані. Це практична інвестиція, яка може забезпечити вам значний потік пасивного доходу на довгі роки.

Дохід від дивідендів

Якщо у вас накопичені гроші, чому б не вкласти їх у надійний потік пасивного доходу? Інвестування в акції – один із найдавніших способів отримання доходу, не роблячи взагалі великої праці. Незважаючи на те, що фондовий ринок має ризики, існує один тип інвестицій в акції, який може забезпечити вам довгострокові вигоди.

Акції дивідендів виплачуються регулярно. Зазвичай акціонери отримують невелику виплату щокварталу. Сума, яка виплачується, стосується кожної акції. Отже, ваш потенціал доходу повністю залежить від того, скільки акцій ви вирішите придбати. Якщо ви переживаєте з приводу пов’язаних з цим ризиків, ви будете раді знати, що дивідендні акції часто вважаються консервативними інвестиціями..

Такі типи акцій пропонуються великими компаніями, які мають історію отримання надійного доходу і залишаються відносно стабільними на фондовому ринку. Якщо ви переглядаєте потенційні інвестиції, ви, ймовірно, впізнаєте більшість імен у цьому списку.

Є багато біржових маклерів, які можуть допомогти вам розпочати роботу. Ally Invest – це створений інтернет-брокер, який надає вам інструменти, необхідні для досягнення успіху. Крім пропонування безкоштовних навчальних курсів, Ally Invest може зв’язати вас з професійним радником, який може допомогти вам максимально використати свої інвестиції.

Однорангове кредитування

В останнє десятиліття популярність зросла популярність. Деякі платформи кредитування, які започаткували цей тренд, такі як Кредитний клуб та Проспер, існують і сьогодні. Завдяки одноранговому кредитуванню ви інвестуєте гроші, надаючи кошти для амортизованої позики. Ваша початкова інвестиція виплачується протягом строку дії кредиту з відсотками.

Цей процес кредитування дуже схожий на традиційний банківський кредит, однак він пропонує більше переваг обом залученим сторонам. Багато людей прагнуть цих видів позик, оскільки вони не можуть претендувати на традиційні варіанти від створених банків або профспілок. Кредитування однорангових послуг може допомогти їм отримати іпотечний кредит, кредит на автомобіль або особисту позику. Для вас, інвестора, ви отримуєте постійний потік пасивного доходу, який може тривати довгі роки залежно від виду кредиту, який ви надаєте. Мало того, але відсоткові ставки за цими позиками, як правило, значно вищі. При середніх ставках вище 10 відсотків ви можете отримати значний прибуток від позики.

Як працює однорангове кредитування

Щоб розпочати інвестиції, вам потрібно вибрати платформу, з якою ви хочете працювати. Платформи на кшталт Prosper та Lending Tree створені для того, щоб зробити процес максимально простим. Вони з’єднають вас із потенційними позичальниками на основі широкого спектру параметрів. До них відносяться вид позики, яку надає позика, їх кредитоспроможність тощо.

Звідти ви можете вирішити, які кредити ви хочете фінансувати. Зрештою, ви можете вибрати, наскільки консервативними ви хочете бути зі своїми інвестиціями. Ви можете почати з однієї інвестиції та збільшити свій портфель із заробітками. Платформа для кредитування обробляє всю документацію та збирання платежів. Після первинних інвестицій ви можете отримувати винагороду як пасивний потік доходу.

Написати електронну книгу

Електронні книги дуже прибуткові, якщо ви орієнтуєтесь на потрібну тему. Велика порада, коли справа стосується написання електронної книги – це зберегти її нехудожня література та забезпечити цінний ресурс для ваших читачів. Не йдіть по маршруту спроби написати роман чи фентезі / драматичну історію. Це набагато складніше продати.

Нехудожня література працює найкраще. Книги “Як” – це переможець. І їм не потрібно мати 40000 слів або 300 сторінок. Більшість дуже короткі і до речі. Самовидача – це великий бізнес, і надає авторам інший шлях на ринок, окрім того, як намагатися завести видавця, який дає вам книжкові угоди. Місця, де ви можете самостійно опублікувати свою книгу, – Amazon’s Kindle Direct Publishing, Booktango та Lulu.

Скільки можна заробити

Я знаю людей, які самостійно видали власні книги і заробляють між $ 2 тис & $ 5 тис. Щомісяця від цифрових та фізичних продажів їхньої книги.

Створіть аудіокнигу

Якщо ви написали електронну книгу, то чому б не створити цей вміст в іншому форматі, щоб потім продати? Це легко зробити Гаразд, у створенні аудіокниги задіяно трохи, але більше роботи, але ви можете буквально передавати весь проект на те, щоб фахівці із запису та озвучення художників заробляли для вас. Я використовую Upwork та Fiverr для цього типу робіт. Якщо ви зробите це таким чином, тоді вам не доведеться купувати або орендувати спеціалізоване обладнання, яке вам потрібно буде записати та відформатувати аудіофайли.

Чудовим сайтом, який допоможе вам створити та продати аудіокнигу, є AudioBook Creation Exchange.

Здам кімнату у вашому домі

Один з найпростіших способів заробити невеликі гроші – це взяти в оренду одну чи кілька кімнат у вашому домі.

Більшість людей чули про Airbnb, але є багато інших подібних платформ, таких як Tripping.com, HomeToGo, FlipKey, HomeAway, VRBO, VayStays, VacayHero, HouseTrip та Wimdu. Усі ці платформи працюють більш-менш однаково. Ви рекламуєте місце у своєму будинку на своєму веб-сайті, щоб знайти орендарів. Якщо обидві сторони домовляться, вам виплачують лише за те, щоб хтось переночував у вашому домі.

Часто помилково вважається, що вам потрібно взяти в оренду всю свою власність при використанні Airbnb або інших подібних конкурентів. Це не правда. Ви можете взяти в оренду майже будь-яку частину своєї власності, включаючи в деяких випадках горище, гараж, сарай або навіть транспортний засіб, припаркований на вашій проїжджій дорозі.

Просто зверніть пильну увагу на місцеві та державні закони, тому що в деяких юрисдикціях використання Airbnb може бути незаконним або класифікуватися як готель, що залишає вас відкритими для штрафів, кримінальних дій або додаткових податків.

Скільки можна заробити?
Ставки за оренду будинку за ніч можуть становити від 10 до 100 доларів, залежно від розміру, бажаності місця розташування (тобто поблизу від міста чи інших основних пам’яток) та зручностей (наприклад, окрема ванна кімната). І хоча 10 доларів на ніч може не здаватися цілим станом, це може легко додати до 250 доларів або більше на місяць, все для того, щоб зробити трохи більше, ніж натиснути кілька кнопок на Airbnb і зробити легке прибирання після того, як кожен гість відходить.

Airbnb та їхні конкуренти в основному займаються короткостроковою орендою, тобто люди, які перебувають у вашому домі лише декілька днів або не більше тижня. Але чудовий спосіб зробити стабільнішу форму пасивного доходу – орендувати приміщення довгостроковим орендарям, будь то щомісяця, щорічно чи щорічно.

Що стосується короткострокової оренди, місцеве законодавство, ймовірно, класифікує вас як діючих готель чи гостьовий будинок, але при довгостроковій оренді ви будете класифіковані як наймодавець. Переконайтеся, що ви ознайомилися з усіма діючими нормами щодо орендодавця, включаючи послуги, які вам можуть бути зобов’язані надавати, та юридичний захист та права, які виникають у орендарів. Наприклад, від вас може знадобитися підписати офіційний письмовий контракт зі своїм орендодавцем і зберігати їхні кошти під заставу на депозитному рахунку.

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг – це один із найпоширеніших способів, яким блогери та творці монетизують свій вміст. По суті, ідея партнерського маркетингу полягає в тому, що ви використовуєте свій вплив для просування певних товарів до своєї аудиторії. Якщо хтось придбає зазначений товар за вашою рекомендацією та партнерським посиланням, компанія сплатить певну суму цього продажу як комісію.

Світ партнерського маркетингу досить великий. Багато підприємств використовують охоплення впливових людей, щоб продати свою продукцію, тому у вас не повинно виникнути проблем із пошуком продуктів, які ви насправді хочете порекомендувати своїй аудиторії. Ви можете побудувати партнерство з компанією безпосередньо або працювати через партнерську платформу. Платформи дозволяють вам зв’язатися з широким спектром компаній та продуктів, тим самим розширюючи ваші можливості.

Пошук своєї аудиторії

Ключ до успіху в партнерському маркетингу – це наявність аудиторії, яка довіряє вашому голосу. Блоги – це один із найпоширеніших способів встановлення присутності в Інтернеті. Ви можете знайти свою нішу, привернути аудиторію та рекомендувати продукти, які вони вважатимуть корисними. Одна велика помилка, яку роблять нові філії, – це підштовхувати будь-який продукт, який приходить на їх шляху. На жаль, не кожен продукт виготовляється однаково. Щоб ваша аудиторія довіряла вашим думкам та рекомендаціям, важливо рекламувати продукти, в які ви вірите.

Як працює партнерський маркетинг

Після того, як ваш блог буде налаштований і готовий, ви можете почати рекламувати продукти через партнерські посилання. Незалежно від того, чи вирішили ви працювати з компанією або платформою комісій, ви часто отримаєте пряме посилання, яке ви можете надати своїм читачам. Це посилання призведе до веб-сайту компанії або до більшого ринку, наприклад, Amazon. Коли ваші читачі натиснуть на це посилання та зроблять покупку, ви автоматично отримаєте кредит на цей продаж. Деякі компанії також використовують унікальні рекламні коди, щоб вони могли відслідковувати, звідки взялася ця покупка.

Партнерське маркування потенціалу доходу

Скільки ви можете заробити за допомогою афілійованого маркетингу, залежить від ставки комісії та кількості продажів, які ви здійснюєте. Ставки комісійних витрат різко різняться від компанії до компанії. Зазвичай нижчі ставки використовуються для продуктів, які продаються трохи простіше. У товару може бути нижча ціна або великий попит. Вищі комісії – навпаки. Вони можуть бути більшою покупкою, що призводить до менших продажів. Однак, при більш високій ставці комісії ви заробляєте більше грошей на продажах, які ви робите.

Зрозуміти, скільки ви можете заробити за продаж, досить просто.

Наприклад, скажіть, що ви рекламуєте продукт у розмірі 500 доларів із 5-відсотковою комісійною ставкою. 5 відсотків цих 500 доларів – 25 доларів. Отже, ви б заробляли 25 доларів за продаж. Якщо ви отримаєте 10 продажів за допомогою рекламного і партнерського посилання, ви можете заробляти 250 доларів лише на цьому одному продукті. Зайве говорити, що партнерський маркетинг може бути досить прибутковим починанням.

Ось короткий посібник із початку Партнерського маркетингу

 • Знайдіть свою нішу для націлювання: Знайдіть щось, що вас цікавить, або предмет, про який ви можете досліджувати та писати. Не вважайте, що вам потрібно бути професором у цій ніші.
 • Запустіть свій блог: Я рекомендую налаштувати ваш блог із Хостгатор (коштує всього $ 3 / місяць + ви отримуєте безкоштовний домен + безкоштовний обліковий запис електронної пошти)
 • Почніть створювати та писати контент.  Ідея партнерського маркетингу полягає в тому, що ваша мета допомогти читачам вирішити проблему. Створіть вміст, який допоможе вашим читачам.
 • Побудувати аудиторію. Не так складно, як вам здається. Ви можете досить швидко створити аудиторію на Pinterest та за допомогою органічного переліку в Google (SEO)
 • Монетизуйте свій вміст. Це можна зробити за допомогою оголошень (Adsense або альтернативи), афілійованого маркетингу, продуктів – це вирішувати саме вам!
 • Пройдіть швидкий курс у Партнерському маркетингу. Курс афілійованого маркетингу Мішель Шродер повинен стати вашою першою зупинкою у вашому партнерському маркетинговому шляху.

Інші ресурси на Партнерський маркетинг

Партнерський словник з маркетингу

Найкращі партнерські мережі

Отримання партнерських платежів – не в США

Кращі партнерські мережі Bitcoin

Здам в оренду місце для паркування / проїзд

Якщо ви живете в перевантаженій зоні, ваше місце для паркування або гараж можуть стати великим грошовим коштом. Люди платять багато за зручність та безпеку. Як правило, великі міста містять великі гаражі для паркування, які можуть стягувати $ 20 і більше протягом декількох годин. Деякі муніципалітети навіть стягують кілька сотень доларів за річний дозвіл на паркування. Якщо ви живете в маленькому місті, у вас все ще можуть бути чудові можливості, якщо ви живете неподалік від центру міста зі стрімкими тарифами на паркування.

Ви можете використовувати невикористане призначене місце для паркування, проїзд або гараж як джерело пасивного доходу. Поки ви володієте простором, це абсолютно законно. Існують навіть додатки та веб-сайти, які допоможуть зробити процес максимально спрощеним та безпроблемним.

Потенціал пасивного доходу

Що стосується потенціалу доходу, то ваше місцезнаходження завжди буде важливим фактором того, що водії готові платити. Місця, розташовані в крокової доступності від місць проведення заходів, офісів чи інших областей з високим трафіком, забезпечать найбільше грошей.

Ви можете отримати краще уявлення про те, що стягувати плату, переглянувши параметри паркування поблизу. Розгляньте ціну дозволу на паркування, ціни на гаражі та тарифні лічильники. Також важливо подумати про те, як ви хочете керувати своїм простором. Ви хочете стягувати щоденну ставку чи хочете взяти в оренду одного водія протягом декількох місяців?

Якщо ви живете в чудовому місці, ви можете щомісяця заробляти 250 або більше доларів. Цей дохід можливий, якщо ви орендуєте місце для паркування лише на кілька годин щодня. Є можливість заробити ще більше, якщо врахувати паркування за ніч і довгострокову оренду.

Як орендувати паркомісце

Один із способів можна почати – це якийсь хороший, старомодний маркетинг. Ви можете рекламувати своє місце в Інтернеті або з вивіскою у години руху. За декілька хвилин роботи ви зможете з легкістю створити певний шум і отримати своє місце в оренді.

Якщо ви не хочете мати справу зі зборами зборів або рекламою, є кілька послуг. Такі програми, як CurbFlip, Pavemint і Parklee, роблять процес легким. Все обробляється на вашому смартфоні чи комп’ютері, тож ви зможете отримувати дохід з будь-якої точки світу.

Купіть існуючий веб-сайт, який вже заробляє гроші

Майже до тих пір, як існував Інтернет, люди заробляли гроші з своїх блогів або персоналізованих веб-сайтів. Але в наші дні, з мільйонами блогів там, починати блог з нуля, виробляти багато чудового контенту та придбати сприятливий SEO, щоб отримати гідний прибуток від монетизації блогу – дуже непросте завдання.

Гарна новина є те, що є легкий ярлик – придбання чужого вже створеного блогу!

Незалежно від того, що це через зменшення інтересу, зміни кар’єри чи інших факторів, там є багато успішних власників блогів, які хочуть продати свій веб-сайт.
Веб-сайти на зразок Flippa та Empire Flippers служать брокерами для людей, зацікавлених у продажу або купівлі веб-сайтів, включаючи успішні блоги. Перш ніж купувати, ви можете переглянути всю релевантну статистику, включаючи щоденні, щотижневі та щомісячні перегляди сторінок, джерела трафіку, історичну ефективність та інші ключові показники.

Flippa – це великий тато брокерів на веб-сайтах та найбільше ім’я в бізнесі, але в них зараз є велика конкуренція з боку Empire Flippers. У обох веб-сайтів брокера є плюси і мінуси, але вони обидва працюють як “посередники”, щоб забезпечити прозорість та справедливість при купівлі та продажу веб-сайтів бізнесу.

Flippa є окремим бізнесом з 2009 року (до цього він був дочірньою компанією SitePoint Marketplace). Empire Flippers – дещо новіша компанія, оскільки вона була заснована в 2010 році, але обидва брокери – це великі, добре зарекомендовані компанії з репутацією стерлінгів. Імперій Фліпперс стверджує, що вони здійснили посередництво понад 50 мільйонів доларів США, тоді як Фліппа стверджував, що у них було здійснено понад 140 мільйонів доларів США..

Веб-сайти, що продаються на будь-якому веб-сайті, можуть коштувати за пару сотень доларів аж до сотень тисяч доларів. Обидва надають списки веб-сайтів, які активно продаються, а також аналітичну інформацію про веб-сайти для продажу. Обидві компанії пропонують обмежений захист покупців, включаючи перевірку продавців щодо точності веб-трафіку, а також заробітку. Однак кожен веб-сайт має різний інтерфейс, тому дайте собі достатньо часу, щоб навчитися розуміти, що пропонується.

Купуючи веб-сайт, ви берете повний контроль, включаючи розміщення реклами та будь-яку інтелектуальну власність, що належить веб-сайту. Якщо блог монетизується за допомогою оголошень, майте на увазі, що вам потрібно буде замінити наявні оголошення на оголошення, створені з вашого власного афілійованого облікового запису.

Створіть сайт «Амазонська ніша»

Однією з тактик, яку я використовував протягом багатьох років для отримання пасивного джерела доходу, є створення сайтів з огляду Amazon (він же, амазонські нішеві сайти).

Я написав докладний посібник про те, як створити тут сайт для перегляду Amazon.

Що стосується заробляння грошей в Інтернеті або збоку, у вашому розпорядженні є буквально тисячі варіантів. Таким чином, вибір вибору типу бізнес в Інтернеті, який буде відповідати вам та вашому способу життя, може бути надзвичайним. На мою думку, сайти з нішевих ділянок Amazon – це найпростіший спосіб заробити багато пасивно зароблених грошей в Інтернеті. Багато людей звертаються до партнерської моделі Amazon, оскільки її можна легко інтегрувати в їх інтереси чи захоплення. Приклад: Якщо у вас є блог про автомобілі, то чому б не створити кілька сторінок навколо «Кращі автомобільні воски» або «Посібник з найкращих світлодіодних ліхтарів смуг для вашого автомобіля». Потім ви можете додати в деякі партнерські посилання Amazon, опублікувати та чекати, коли трафік від Google перетвориться на комісії.

Ось швидкий звіт про процес створення сайту Amazon Niche.

 1. Знайдіть продуктову нішу про що можна написати принаймні 40 сторінок. Приклад: Товари для дітей та дітей
 2. Купуйте веб-хостинг + домен для свого веб-сайту. Ви можете отримати веб-хостинг за $ 2,95 на місяць + безкоштовний домен від Bluehost.
 3. Встановіть WordPress та заведіть свій блог та працює. – Ознайомтесь з моїм детальним керівництвом блогу тут.
 4. Дослідження конкурентів. Виконайте кілька пов’язаних пошукових запитів в Google, щоб побачити, хто займає рейтинг продуктів, які ви хочете переглянути. Приклад. Якщо ви запускаєте сайт для перегляду дитячих товарів, спробуйте дізнатися, хто займає рейтинг за такими термінами, як “Найкраща пелюшка” або “Найкращі іграшки для дітей”.
 5. Дослідження ключових слів.
 6. Почніть писати вміст. Для вмісту Amazon я використовую Textbroker, але ви можете придбати дешевші автори на Upwork або Fiverr. Я написав докладний посібник зі створення міцного вмісту амазонки, тому прочитайте, перш ніж починати писати.

Потенціал пасивного доходу

Sky – це обмеження для сайтів Amazon. Ви можете легко отримати сайт на 40 сторінок, заробляючи 500 доларів на місяць протягом року, якщо правильно налаштувати його. Я знаю людей, які заробляють цілих 25 тис. Доларів на місяць, використовуючи лише один нішевий сайт Amazon, і більшість із них – це прибуток.

Створіть веб-сайт провідного покоління

Продаж продуктів на Amazon – Amazon FBA

Гаразд, це не те, що я б назвав 100% пасивним, але як тільки ви встановите і отримаєте успішні продажі продуктів на Amazon, теоретично ви зможете змусити когось щодня керувати бізнесом Amazon FBA.

Amazon FBA Fulfillment від Amazon (FBA) – це програма, створена Amazon, де ви відправляєте продукти в Amazon, а потім продаєте їх в Інтернеті в Amazon. Вони продають та розсилають продукцію за вас. Це означає, що ви можете швидко масштабувати свій арбітражний бізнес, оскільки вам не потрібно зберігати продукти у власному будинку або витрачати час на поштові витрати. Це дає вам більше часу та енергії для каналізації в інші частини вашого бізнесу та життя.

Трюк намагається знайти правильні продукти для продажу через Amazon. Цей вид бізнесу може бути дуже прибутковим, і незвично, що люди отримують прибуток у розмірі 80 000 доларів на місяць лише на 4 або 5 продуктах, які він отримує з Китаю.

Щоб справді зрозуміти бізнес Amazon FBA та отримати потрібну інформацію та ноу-хау від досвідченого професіонала, я пропоную перейти до зірок FBA.

БЕЗКОШТОВНО Вигідна електронна книга продавця Amazon FBA

Ось невеликий бонус для читачів MakeaWebsiteHub. Ця безкоштовна електронна книга від зірок FBA Stars покаже вам 5 простих кроків до продажу високоприбуткової продукції на Amazon.

Якщо ви коли-небудь мріяли стати власним начальником і заробляти гроші в Інтернеті, то ця електронна книга надихне вас розпочати цю подорож. 100% безкоштовно. Вам нічого втрачати!

Я сама пройшла курс, і я можу сказати, що це була велика допомога мені допомогти розпочати власний власний бізнес в Амазонії FBA.

Прибуткові повернення грошей на сайтах покупок із винагородою

У ці дні вам навіть не потрібно виходити з дому, щоб почухати цей свербіж. Якщо ви захоплений онлайн-покупець, ви можете заробляти гроші, купуючи речі, які любите. Веб-сайти з поверненням готівки пропонують відсоток від остаточної суми продажу. Ви не тільки можете зекономити гроші, але й гроші, які ви отримаєте від покупки, заощаджуєте на потім. Кілька доларів тут і там від кожної покупки ви накопичуєтесь досить швидко, що призводить до приємної виплати кожні кілька місяців.

Однією з найкращих речей щодо веб-сайтів, що повертають гроші, є те, що вам нічого не потрібно робити. Після створення облікового запису через платформу можна підключитися до кращого інтернет-магазину. Здійснюючи покупку, вся ця інформація миттєво записується та передається. Немає складної документації для заповнення чи дратівливих перешкод.

Деякі веб-сайти, такі як Swagbucks та eBates, навіть пропонують унікальне розширення для браузера. Розширення автоматично ініціює заощадження грошових коштів кожного разу, коли ви відвідуєте партнерський інтернет-магазин. Це може показати вам гроші, які ви робите, і допомогти вам максимально заробити.

Як це працює?

Сучасні веб-сайти з поверненням грошових коштів працюють дуже багато, як знижки на старі школи. Багато цегельно-будівельних магазинів пропонували знижки клієнтам, які придбали конкретний товар. Ці знижки можуть вимагати відновлення деяких закупівельних цін. Веб-сайти з поверненням готівки діють аналогічно. Однак, замість обмеження певним товаром, ставка повернення готівки застосовується до кінцевої ціни закупівлі. Більшість веб-сайтів також працюють з широким колом компаній, що дає вам більше варіантів покупок. Чим більше грошей ви витратите в магазині, тим більше готівки ви зможете отримати назад.

Потенціал доходу

Сума грошових коштів, яку можна отримати, буде залежати від магазину до магазину. Компанії співпрацюють з цими магазинами для залучення нових покупців. Вони можуть пропонувати різні ставки повернення готівки під час великих акцій чи запусків продуктів. Як правило, ви можете знайти ставки від 5 до 10 відсотків. Однак не часто зустрічаються ставки до 40 відсотків.

Створення та продаж онлайн-курсу

Ви коли-небудь хотіли дізнатися більше про певну тему чи тему? Швидше за все, ви звернулися до Інтернету, щоб знайти підручник, навчальне відео чи заняття з цієї конкретної теми.

Хороша новина полягає в тому, що зараз кожен може легко та швидко створити онлайн-курс. І одне з найпопулярніших місць для створення та продажу онлайн-курсів – Викладається.

Ви можете бути здивовані тим, що люди будуть готові платити, щоб дізнатися у вас. Незалежно від майстерності, малювання, малювання, уроків музики, навчання іноземних мов, маркетингу, продажів, комп’ютерного програмування, цифрового дизайну, приготування їжі чи ремесел, все, що ви вмієте, можна перетворити на легкий потік пасивного доходу.

Деякі з найцікавіших нішевих курсів, які зараз доступні в програмі Teachable, включають ковальство, навчання літати безпілотника, безкоштовні уроки дайвінгу та уроки підготовки до материнства.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для викладачів дозволяє легко створити та продати курс. Вам буде запропоновано створити обліковий запис, а потім створити “школу” (“бренд” для вашого бізнесу), щоб почати продавати. Teachable має повний спектр інструментів, які допоможуть вам інтегрувати відео, аудіо, фотографії та інші засоби масової інформації у свій онлайн-курс. Teachable також зробить все розміщення та зберігання вашого матеріалу, щоб він завжди був доступний студентам.

Teachable пропонує викладачам різних рівнів передплати, включаючи безкоштовний рівень. Платні рівні включають додаткові функції та кращу рекламу курсу (-ів) на їх веб-сайті. Оплата здійснюється через Paypal, а виплати відбуваються через 30 днів після закінчення місяця, в якому здійснюється продаж. Затримка полягає в обліку будь-яких платежів (повернення коштів).

Teachable включає широкий спектр сторонніх інтеграцій, включаючи постачальників маркетингу електронної пошти, таких як MailChimp та ConvertKit, вікторини та опитування від Vizia, веб-камери (API-з’єднання) та багатоступінчасті дії від Zapier. Teachable також пропонує допомогу в маркетингу та просуванні вашого класу (в тому числі через соціальні медіа).

Викладання також дозволяє реалізувати партнерську програму, в якій ви (автоматично) сплачуєте невелику комісію тому, хто успішно продає один із ваших курсів, відмінний спосіб підвищити обізнаність про свій курс та залучити більше студентів!

Створіть канал YouTube

Маючи хорошу камеру та трохи ноу-хау для редагування відео, ви можете створити значний потік доходу за допомогою каналу YouTube. Хоча багато людей бачать веб-сайт для обміну відео як цікаве місце для перегляду відео, це насправді прибуткова ділова можливість. Тисячі творців вмісту заробляють на життя, створюючи відео для нетерплячої аудиторії.

Творці вмісту заробляють гроші на YouTube за рахунок доходу від реклами. Після того, як ви почнете розвивати лояльну послідовність глядачів, ваші відео можуть бути монетизовані. Хоча вказівки щодо монетизації YouTube часто змінюються, їх не дуже складно виконати. Наразі у вас є щонайменше 1000 підписників або 4000 годин переглянутого вмісту. Після монетизації ваших відеоматеріалів компанії можуть розмістити оголошення перед вашим вмістом.

Залежно від конкретного типу відео, яке ви створюєте, ви навіть можете набути партнерських стосунків та використовувати тактику партнерського маркетингу. Оскільки відео залишається на YouTube нескінченно, ви можете продовжувати отримувати дохід від одного вмісту протягом багатьох років.

Одне поширене помилкове уявлення про YouTube – це те, що для успіху вам потрібна поглиблена підготовка засобів масової інформації. Хоча багато талановитих режисерів і аніматорів процвітають на платформі, вам не потрібно бути Стівеном Шпільбергом, щоб заробити трохи грошей. Блог або відео-блоги – це простий спосіб розважити свою аудиторію, створюючи стійкий пасивний потік доходу.

Скільки грошей можна заробити?

Кількість грошей, які ви можете заробити на YouTube, повністю залежить від того, скільки переглядів ви отримуєте. Дохід від реклами, як правило, виплачується творцям на кожну тисячу показів. Ця ставка, яка також називається ставкою CPM, зазвичай починається з нижнього кінця для нових творців. Ви можете розраховувати, що ставка CPM становить близько 2,00 доларів при першому запуску. Отже, за кожні 1000 переглядів, які ви отримуєте на своєму відео, ви отримуєте два долари.

Хоча спочатку це може здатися не так вже й великим, ця сума швидко збільшується. Це особливо актуально, якщо у вас на каналі багато відео. Оскільки ваші відео стають все більш популярними, бренди та маркетингові агенції платять більше за рекламу на вашому каналі. Деякі з найпопулярніших творців платформи можуть отримати ставку CPM до 7 або більше доларів.

Продайте свої фотографії в Інтернеті

У сучасному цифровому світі візуалізація – це все. Якісна фотографія завжди затребувана. Якщо у вас творче око, ви можете легко продавати свої зображення в Інтернеті. Вам навіть не потрібно мати фантазійне обладнання, щоб почати заробляти гроші. Все, що вам потрібно, – це камера або смартфон.

Такі компанії як ShutterStock, iStockPhoto та DreamsTime з’єднують пристрасних фотографів з потенційними клієнтами. Ваші фотографії можуть бути придбані чи ліцензовані рекламними агенціями, творчими професіоналами тощо.

Як це працює

Початок роботи досить простий. Спочатку потрібно створити обліковий запис в одній із багатьох компаній, що займаються акціями. Як правило, створення акаунта безкоштовне. Хоча деякі з цих компаній мають певні вимоги до членства, їх досить легко виконати.

Звідти ви можете почати завантажувати фотографії та будувати своє портфоліо. Деякі компанії, такі як ShutterStock, навіть мають мобільний додаток, щоб ви могли завантажувати фотографії смартфона на ходу. Ключовим фактором для досягнення успіху в біржовій фотографії є ​​бачення вашого вмісту. Окрім того, щоб переконатися, що ваші зображення відповідають усім вимогам щодо авторських прав та розміру, вам потрібно надати якісний опис. Залежно від обраної вами платформи, ви також можете додати до своїх фотографій певні ключові слова, щоб вони з’являлися, коли потенційний клієнт шукає запит.

Потенціал пасивного доходу

Чудова річ у продажу фотографій в Інтернеті – це те, що вони завжди будуть доступні клієнтам. Після того, як ви сфотографуєте та подали його на платформу, ваша робота закінчена. Потім фотографії можуть бути ліцензовані клієнтами на довгі роки.

Що стосується потенціалу доходу, то тут слід враховувати багато чинників. Більшість платформ для акцій фотографії платять заздалегідь встановлену ставку щоразу при завантаженні фотографії. Однак, точна сума залежить від типу покупки, яку здійснив клієнт. Як правило, ви можете розраховувати на заробіток близько 25 центів за кожне завантаження. Цей показник може зрости в міру збільшення завантаженості вашої роботи і зростання популярності.

Орендуйте свій автомобіль на рекламному просторі

Ви знаєте, що можете заробити гроші, просто керуючи автомобілем? Я не говорю про те, щоб стати водієм Uber. Є компанія, яку називають Оберніть що пропонує водіям можливість заробляти між 100 доларами & 600 доларів на місяць, обвівши їх машиною з рекламою та проїхавши в ній місто. Гаразд, це не пасивно, але вам платять за те, що ви робите щось, що зазвичай робите … їздити. Попередніх витрат немає, і водії оплачуються милою.

Орендуйте свій автомобіль

У цьому швидко розвивається світі економіки “концерту” все, що завгодно, можна взяти напрокат за потребою, включаючи моторні транспортні засоби.

Незалежно від того, чи є у вас автомобіль, вантажівка, позашляховик, позашляховик, мотоцикл, автобус, скутер або інший тип моторизованого автомобіля, це досить простий процес орендувати його на короткий термін і заробити швидку готівку.

Подібно до того, як Airbnb дозволяв людям заробляти гроші, орендуючи свої будинки (або кімнати у своїх будинках), веб-сайти на зразок Туро дозволяють будь-кому орендувати свої особисті транспортні засоби на короткий термін. В даний час Turo може похвалитися списками транспортних засобів для оренди в більш ніж 5500 містах світу, включаючи США, Канаду, Німеччину та Великобританію.

Незалежно від того, чи є ваш автомобіль розкішним автомобілем у вишневому стані чи добре використаний седан-седан, завжди знайдуться люди, зацікавлені в його оренді. Популярні стилі, такі як електромобілі (зокрема Tesla та Toyota Prius), великі позашляховики та спортивні автомобілі (включаючи старовинні кабріолети), можуть коштувати до 100 доларів або більше на день. Старіші транспортні засоби в менш популярних стилях (наприклад, седани), хоча все ж можуть заробляти $ 20 і більше на день.

Turo має зручний калькулятор, який дозволяє попередньо переглянути, скільки ви можете заробляти за день чи місяць, залежно від місця проживання (що впливає на попит) та моделі вашої машини. Однак Туро дозволяє лише орендувати транспортні засоби, виготовлені у 2006 році чи новіші.

Конкурентами Туро є HyreCar, FlightCar, Getaround, GoEuro, Silvercar, BookLogic, Enterprise CarShare, AutoLib та Hertz Global. У кожної компанії є свої правила та правила (в тому числі про те, як орендар заправлятиме ваш автомобіль), тому не забудьте повністю ознайомитись, перш ніж перелічити свій автомобіль..

Хоча деяких людей цікавить лише оренда транспортних засобів на декілька годин, майже всі веб-сайти з прокату приватних транспортних засобів починаються із щоденних тарифів, це означає, що спробувати і взяти напрокат свій автомобіль протягом дня буде досить складно (наприклад, коли ти на роботі), але повернувся він того ж вечора, хоча багатьом підприємливим людям вдалося це зробити!

В даний час більшість юрисдикцій мають мало регулювань або нагляду за особистим (не комерційним) орендою приватних транспортних засобів, хоча це, як очікується, зміниться незабаром, коли компанії з прокату комерційних транспортних засобів відштовхуватимуться від цього вторгнення на їхній ринок.

Здам свої речі

Один з найдивніших, але найпростіших способів отримати постійний потік пасивного доходу – це здача в оренду особистих речей.

Ви були б здивовані лише тим, що люди бажають взяти напрокат у вас. Популярними прикладами є: інструменти, приладдя для побутової чистки та прилади, кухонна техніка, спортивне спорядження, обладнання для тренувань або фітнесу (включаючи домашні спортзали), обладнання для кемпінгу, багажні та туристичні аксесуари, телевізори, радіо, камери високого класу, діджей та звукове обладнання, проектори, іграшки та аксесуари для басейну, велосипеди, музичні інструменти, ліхтарі та освітлювальне обладнання, садова техніка та меблі, старі комп’ютерні системи, скутери, безпілотники та транспортні засоби з дистанційним керуванням, консолі та аксесуари для відеоігор, дитячі та дитячі речі.

Також існує величезний ринок оренди одягу, включаючи взуття, сукні, чоловічий офіційний одяг, жіночий офіційний одяг, повсякденний одяг та аксесуари, такі як шапки, шарфи, рукавички та прикраси. Цей варіант дуже популярний у великих містах, таких як Нью-Йорк, Лос-Анджелес та Чикаго.

Напевно, найбільшим веб-сайтом, який працює в оренді особистих предметів, є Fat Llama, який базується у Великобританії. Компанія була заснована у 2015 році після того, як двоє технічних працівників Лондона зрозуміли, наскільки складно позичити інструменти чи побутову техніку для коротких разових завдань.

До конкурентів Fat Llama належать Skipti та PeerRenters, які працюють на подібній основі. Користувачі розміщують “рекламу” для предметів, які вони є в оренді, і кожен, хто зацікавлений взяти в оренду товар у вас, зв’яжеться через веб-сайт. Предмети можна взяти в оренду на певний проміжок часу, який становить один день (або кілька годин) або довгий кілька місяців. І залежно від місця проживання, розміщення безкоштовної реклами в Craigslist також може бути прекрасним способом заробити легкий дохід, орендуючи свої особисті речі.

Незалежно від того, що ви рідко використовуєте (наприклад, катання на лижах) або старий предмет, який повільно збирає пил у вашому гаражі чи підвалі, практично все, що є у вас, потенційно можна взяти в оренду. Незалежно від того, якою “нішею” ви не вважаєте предмет або наскільки малоймовірно його взяти в оренду, там, напевно, є хтось, хто шукає саме цей предмет і більш ніж радий заплатити кілька доларів за його оренду. У деяких випадках може бути навіть більший попит орендувати ваші речі, ніж купувати їх!

Завжди не забудьте перевірити умови та положення платформи ринку оренди, яку ви використовуєте, щоб дізнатися більше про захист, запропонований проти крадіжок та пошкоджень вашого майна..

Купуйте роялті

Музична індустрія – це багатомільярдна машина для отримання грошей. Хоча більшість людей думає, що вам потрібно бути музикантом чи автором пісень, щоб взяти шматок цього пирога, це не так. Музичні роялті дуже прибуткові і можуть приносити пасивний дохід протягом десятиліть. Ви можете придбати авторські винагороди за музику, якої ви не брали участі у створенні. Якщо ви володієте цими правами роялті, ви будете отримувати дохід щоразу, коли ця пісня виконується, відтворюється на радіо чи використовується в маркетингу.

Це відносно безпечна інвестиція. На відміну від інвестицій у нерухомість чи фондовий ринок, музика не впливає на економіку. Закон про авторські права та публікації також є досить твердим, що сприяє творцям вмісту. Як результат, існує кілька способів, завдяки яким музика може заробити гроші.

На таких платформах, як Exchange Exchange, процес купівлі роялті дуже простий. Коли правовласник розміщує свої авторські винагороди на продаж, платформа проведе аукціон. Умови продажу різко різняться від аукціону до аукціону. Це дає вам можливість зробити інвестиції, які підходять саме вам.

Не потрібно купувати всі права на музичний твір. Багато правовласників пропонують відсотки. Деякі також пропонують повний контроль над авторськими правами та інші вигоди, що дозволяє ще більше розширити потенціал доходу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector