Як заробити гроші на смиканні – Керівництво 2020 року

Чи замислювались ви над тим, щоб викинути свої 9-5 і фактично заробляти на добу на повний робочий день, а можливо і набагато більше, граючи у відеоігри?


Хочете навчитися заробляти гроші на Twitch і перетворити ці думки на заробляння грошей в Інтернеті?

Звичайно, ти є, і хороша новина – ти в потрібному місці.

У цей час люди заробляють гроші кулаком на Twitch – просто граючи у відеоігри.

Чи знаєте ви, що в 2019 році було трансльовано 185 мільйонів унікальних потоків !!! (Статистика твітчу)

Якщо ви хочете вийти з кулуарів і приєднатися до них, вам потрібно знати, що ви робите.

Хоча це звучить чудово, навчитися заробляти гроші з Twitch не завжди просто. Не зрозумійте мене, це дуже просто порівняно з іншими бізнес-моделями, такими як Amazon FBA або дропшипінг, але це може зайняти деякий час.

Усі починають свою подорож Twitch, що протікає до порожньої аудиторії, яка точно може зняти вітер з ваших вітрил.

Для того, щоб почати отримувати наступні дані та отримувати постійний дохід від Twitch, як тисячі інших, які колись гуглили “як я можу заробляти гроші на Twitch” так само, як і ви, вам потрібно зробити поточну роботу за день. Вам потрібно послідовно створювати веселий та захоплюючий контент.

Як я вже сказав, це не швидко, але це просто і надзвичайно можливо.

Якщо ви будете дотримуватися цього посібника, і ви покладаєте намір перетворити свої мрії в реальність, ви можете кинути свою щоденну роботу грошима, які ви заробляєте від Twitch.

Деякі популярні стримери заробляють шість фігур. Деякі навіть заробляють мільйони. Готовий приєднатися до них?

Давайте розпочнемо.

Contents

Як заробити гроші на посмикуванні – що ми покриємо

Частина перша – основи

• Що таке Twitch?
• Як заробити гроші на Twitch – Ваші параметри

Частина друга – Налаштування

• Створення акаунта
• обладнання, яке вам потрібно
• Починаємо

Частина третя – як заробити гроші за допомогою тузання за шість кроків

• Крок перший: будьте вибагливі у виборі гри
• Крок другий: дістайтеся до популярних стрімерів
• Крок третій: Використовуйте силу соціальних медіа
• Крок четвертий: вирощуйте наступні
• Крок п’ятий: Залучайте свою аудиторію
• Крок шостий: Створіть веб-сайт

Частина перша – основи

Що таке Twitch?

що таке смикання

Перш ніж ми розберемося, як заробити гроші на Twitch, почнемо з невеликої довідкової інформації.

Twitch – це найпопулярніша в світі платформа потокового потоку для сьогоднішніх геймерів, надаючи їм платформу для прямого трансляції своїх ігор та заробляння грошей на цьому процесі.

Twitch почав свою роботу в 2005 році. Однак тоді його називали Justin.Tv після його засновника Джастіна Кан.

Спочатку вона була сформована як цілодобова трансляція або потокова послуга. Однак, отримавши кілька змішаних відгуків, глядачам з часом було дозволено приєднатися до вечірки, створивши власні потокові канали. Це породило сучасні явища, які ми сьогодні називаємо Twitch.Tv.

У 2014 році Twitch.Tv посіла четверте місце в світі за трафіком лише позаду Google, Apple та Netflix. З такими позаштатними номерами трафіку він був проданий Amazon пізніше того ж року за колосальні 970 мільйонів доларів!

Отже, чи можна заробляти гроші на Twitch? Ви сумніваєтесь, що є.

Сьогодні Twitch в середньому припадає на 140 мільйонів унікальних глядачів щомісяця, які користуються платформою для того, щоб слідкувати за своїми улюбленими стримерами день у день. Це дуже багато очних яблук, а їх кількість просто зростає.

Насправді платформа продовжувала зростати на 60 відсотків за рік та не показує жодних ознак уповільнення. Її зростання насправді тільки починає перетворюватися на високу передачу, що призводить до отримання більших можливостей доходу для нових геймерів, як і ви.

Окрім телерадіомовників, яких я буду називати стримерами з цього моменту, у ЗМІ та ігрових видавцях є також власні канали на платформі Twitch, щоб надихатись майбутніх запусків ігор та продуктів. Twitch також проводить декілька змагальних та благодійних ігрових марафонів, турнірів та подій електронного спорту.

Незалежно від того, змагається він в електронних спортах, спілкується в чаті з іншими гравцями або просто грає в ігри, існує безліч можливостей з платформою Twitch. Існують і нескінченні можливості заробляти гроші.

Як заробити гроші на Twitch – Ваші параметри

Тепер, коли ви знаєте все про Twitch та його величезну популярність, давайте перейдемо до м’яса та картоплі – як заробляти гроші на Twitch?

Що ж, насправді існує досить багато різних способів, крім простої відеоігри. Щоб дати вам найкраще уявлення про свої варіанти та можливості доходу Twitch, почнемо з розбиття доходів найпопулярнішого ігрового стримера на платформі: Ninja.

Є багато стримерів Twitch, які добре заробляють на життя від платформи, але Річард «Тайлер» Блевінз, він же Ninja, є найкращим у світі стримером Twitch. Тільки минулого року він заробив понад 5,5 мільйонів доларів, передавши свій геймплей Fortnite та інші надзвичайно популярні титри.

Потрібно сказати, що якщо ви хочете навчитися заробляти гроші на Twitch, він є гарним прикладом для наслідування.

Ось перегляд кожного з його потоків, пов’язаних із Twitch:

• Підписки
• Платні спонсорські послуги
• Дохід від реклами
• Біт пожертви
• YouTube

Як і всі найпопулярніші стрічки Twitch, основна частина доходу Ніндзя припадає на підписки. Насправді він заробляє майже 4 мільйони доларів на рік лише від підписок Twitch.

Однак він також заробляє чималу копійку від спонсорських споруд, доходів від реклами, пожертвувань і YouTube, а також все, що є важливою частиною головоломки Twitch. Давайте зануримось у кожен.

Підписки – партнерські програми Twitch

Як ви можете зрозуміти з доходів Ninja, розтягувачі Twitch заробляють основну частину свого доходу за рахунок передплатників.

Глядачі можуть вибирати з трьох різних рівнів підписки на Twitch:

• 4,99 дол
• $ 9,99
• 24,99 дол

При першому запуску як стример Twitch дохід від ваших абонентів буде розділений на 50/50 за допомогою Twitch. Однак, по мірі зростання вашої абонентської бази, Twitch почне брати все менший відсоток. Деякі стрімери Twitch навіть заробляють до 100 відсотків своїх підписок.

Найкраще, що підписки повторюються. Ви будете заробляти гроші від своїх передплатників місяць і місяць.

Це означає, що Twitch не дозволяє нікому таким чином отримувати дохід. Щоб почати завойовувати передплатників і заробляти на них гроші, ви повинні стати партнером або партнером Twitch, які обидва запрошені.

Щоб вас запросили стати партнером чи партнером Twitch, вам доведеться зайнятися трансляцією та закладанням основи. Не хвилюйся; ви дізнаєтесь про це всього за хвилину.

Платні спонсорства

Подібно до того, як стати партнером або партнером Twitch, заробляти гроші на платних спонсорських спорудах може зайняти деякий час. Однак, як тільки ви зможете розширити свою аудиторію та налагодити стосунки з ігровими компаніями та іншими особами, які продають товари на ринок, ви можете платити за їх носіння, використання та просування своїх товарів на камеру під час прямої трансляції..

Наприклад, якщо ви слідкуєте за Ninja, ви побачите, як він рекламує ігрові стільці DXRacer і Bud Light, і він, ймовірно, заробляє акуратну суму, просто показуючи їх на камеру у своїй кімнаті для своєї великої бази абонентів, щоб побачити.

Крім цього, ви також можете платити безпосередньо від розробників ігор, щоб пряму трансляцію своїх ігор для додаткової реклами та експозиції.

Дохід від реклами

Ще раз дохід від реклами зарезервований для Twitch Partners. Однак, як тільки ви перейдете до цього рівня, що буде непросто, якщо дотримуватись наведених нижче порад, виплата може бути величезною. Насправді середній Twitch Streamer заробляє 250 доларів від доходу від реклами на кожні 100 підписників, які він має.

За його рекламу Twitch пропонує як рекламні, так і рекламні рекламні ролики, а кожен стример оплачується, виходячи з популярної ціни за показ, або CPM. Чим більше людей бачать ваші оголошення, тим більше ви робите.

Поточні пожертви

Коли ви вперше починаєте і вивчаєте мотузки про те, як заробляти гроші як стример Twitch, ваш перший дохід, швидше за все, надійде від битових пожертв, які вам надає ваша аудиторія.

Як і Bitcoin, Twitch “біт” – це віртуальна валюта. Глядачі платформи можуть купувати та викуповувати біти, щоб використовувати емоції у чатах своїх улюблених стримерів.

Ці анімовані емотики відомі як “бітові дорогоцінні камені”, і Twitch заплатить вам 0,01 долара кожного разу, коли хтось використовує один у вашій чаті.

YouTube

YouTube – ще один чудовий спосіб заробити гроші від вашої потокової активності Twitch. Завантажуючи свої відео про посмикування на YouTube, ви можете охопити нову аудиторію, збільшити свою базу підписок Twitch і також отримати прибуток від YouTube..

Партнерський маркетинг

Поряд з невеликими пожертвами, стати партнером Twitch та приєднатись до партнерської програми – це один із перших способів, коли багато Twitter-стримери починають заробляти гроші на платформі до того, як стати партнером Twitch.

Бути партнером схоже на отримання спонсорської допомоги. Крім того, як афілійована особа, вам не платять встановлену ставку. Натомість вам сплачують комісію за продаж кожного разу, коли хтось натискає на посилання.

Ознайомлення з онлайн-курсом партнерського маркетингу

Для тих, хто не знає, з чого почати партнерський маркетинг ….

Якщо все це звучить заплутано, я б рекомендував вам скористатися навчання про те, як налагодити заробіток в Інтернеті через Інтернет.

Цей доступний курс від Мішель Шрьодер-Гарднер покаже вам, як ви можете швидко і швидко працювати, не маючи досвіду партнерського маркетингу.

В даний час Мішель робить навколо 120 000 доларів на місяць від афілійованого маркетингу, вона була представлена ​​у Forbes та інших інших публікаціях, тому вона точно знає, про що йдеться.

Ви можете стати афілійованою компанією будь-якої компанії, зазвичай пов’язаної з іграми, і заробити комісію, просуваючи товар або послугу своїй аудиторії. Більшість користувачів Twitch, які заробляють партнерські комісії, роблять це за допомогою кодів купонів. Коли хтось робить покупку за допомогою вашого коду купона, ви отримуєте відсоток від продажу.

Наприклад, ви можете рекламувати своє улюблене ігрове крісло як афілійовану особу та ділитися кодом купона, наданим виробником стільця зі своїми підписниками. Коли хтось із них використовує код купона для придбання крісла, ви отримаєте частину суми продажу, яка може становити від 10-75 відсотків!

Звичайно, сума грошей, яку ви можете заробити за допомогою Twitch та афілійованого маркетингу, залежить від розміру вашої аудиторії, від того, наскільки вони займаються, і скільки вони насправді купують. Ви можете трохи заробити, або можете заробити багато.

Для отримання додаткової інформації про партнерський маркетинг, зверніться до нашого найкращого посібника з партнерських мереж.

eSports

Чи знаєте ви, що деякі гравці eSports заробляють до 3 мільйонів доларів на рік? Як щодо того, що середня зарплата в електронному спорті становить 60 000 доларів на рік?

Досить круто, правда?

Хоча цей дохід не надходить безпосередньо від Twitch, демонструючи свої навички Madden або FIFA у своєму потоці Twitch, ви можете помітити, підписати та сплатити командою eSports..

Звичайно, це дальний постріл, але якщо ви досвідчений, це постріл, який варто зробити.

Частина друга – Налаштування

Тепер, коли ви знаєте, як заробити гроші на Twitch і пряму трансляцію, саме час насправді почати.

Подібно до маркетингу в соціальних мережах чи ведення блогів, заробляти гроші за допомогою свого акаунта Twitch – це все, що стосується зростання та підтримки залученої, активної аудиторії.

Щоб почати заробляти гроші послідовно з Twitch, вам потрібно мати принаймні 300-500 одночасно глядачів. Це означає принаймні, що багато людей повинні дивитись ваш канал Twitch протягом більшої частини вашого потоку.

Спочатку це може здатися страшним, але це точно можна зробити. По-перше, проте, вам потрібно все налаштувати.

Як налаштуватись, щоб заробити гроші на Twitch

Якщо ви хочете заробляти гроші в прямому ефірі за допомогою Twitch, вам потрібно зробити кілька речей, щоб налаштувати себе на успіх. Вам потрібно буде створити обліковий запис Twitch і переконатися, що у вас є відповідне обладнання. Оскільки налаштування облікового запису Twitch безкоштовне, почнемо з нього.

Створіть акаунт Twitch

смикатися підписувати

Щоб передати геймплей у величезну спільноту Twitch, слідкувати за улюбленими стримерами та взаємодіяти з ними та їх аудиторією за допомогою чату, вам потрібно буде створити акаунт Twitch.

Для цього просто натисніть кнопку «Зареєструватися», розташовану у верхньому правому куті сторінки. Після цього з’явиться форма (див. Зображення вище). Заповніть його.

Окрім вибору вашого імені користувача та пароля, він запитає вашу електронну пошту та дату народження. Однак якщо ви краще не надаєте цю інформацію, ви також можете створити обліковий запис Twitch через свій обліковий запис Facebook. Просто виберіть параметр «Підключитися до Facebook», і вам буде добре.

Налаштуйтеся з потрібним обладнанням

Якщо ви хочете знати, як заробляти гроші на Twitch PS4, заробляти гроші на Twitch XBox One, або заробляти гроші на Twitch за допомогою ПК, це знадобиться потрібне обладнання.

Якщо ви їдете по ігровій консолі, яка є популярним варіантом для багатьох геймерів, вам потрібно буде обладнати її карткою захоплення для прямих трансляцій.

З іншого боку, якщо ви вирішите пряму трансляцію з ПК, вам потрібно буде відповідати наступним рекомендованим мінімальним характеристикам:

• Процесор – Intel Core i5-4670 / AMD FX-6300
• ОС – Windows 7 Home Premium
• Пам’ять – 8 Гб DDR3 SDRAM

Для прямої трансляції на Twitch з ПК також знадобиться програмне забезпечення для мовлення. Я рекомендую використовувати наступне

 • XSplit
 • Відкрите програмне забезпечення мовлення
 • Wirecast

Окрім цих вимог до апаратного та програмного забезпечення, слід також розглянути можливість придбання мікрофона та веб-камери. Використання цих даних дозволить вашій аудиторії побачити і почути вас, допоможе вам збільшити взаємодію, створити стосунки та заробити більше грошей.

Рекомендація ігрового мікрофона

Ігровий мікрофон, який я рекомендую, – Blue Yeti X

Супер простий у налаштуванні та привітний для початківців.

Ігрові веб-камери

Знову для зручності користування та зручності для початківців, я б завітав на Logitech C922 Pro Stream

Хоча це і не потрібно, було б також розумно інвестувати в хороший ігровий стілець. Оскільки ви будете грати у відеоігри годинами на день, вам потрібно буде комфортно. Крім того, це дозволить вам продовжувати спонсорські чи партнерські продажу від ігрових крісел та виробників обладнання.

Ігровий стілець

Моєю рекомендацією щодо вибору буде ігрове крісло Merax Racing.

Ви хочете добре виглядати в своїх ігрових потоках, тому важливо придбати собі стілець, який виглядає добре, а також буде супер зручним. Це чудовий варіант, який не порушить банк.

Отже, ви все готові почати загравати це на Twitch. Тепер що?

Як заробити гроші за допомогою Twitch – 6 кроків до поточного успіху

Гаразд, у вас є відповідне обладнання та ваш акаунт Twitch, налаштований і готовий до передачі. Тепер настав час розпочати трансляцію, примусити людей спостерігати за вами, а головне, нехай вони стирчать і повертаються ще.

Для цього вам потрібно:

• Виберіть правильну гру для трансляції
• Підключіться до інших стримерів
• Залучайте свою аудиторію
• Розвивайте свою громаду
• Використовуйте соціальні медіа
• Створити веб-сайт для генерації трафіку (не потрібно, але настійно рекомендується)

Крок перший – виберіть правильну гру для передачі

Замість того, щоб ходити з однією з цих надзвичайно популярних ігор із сотнями стримерів, вам краще переглядати Twitch та шукати ігри лише з 10-20 стримерів.

Якщо ви хочете залучати глядачів Twitch та отримувати прибуток, саме тому ви тут, то вибирайте стратегічне значення, коли вибираєте відеоігри для відтворення та трансляції..

Оскільки відеоігри завжди входять до останніх і найпопулярніших ігор, перехід на старіші або менш популярні відеоігри спричинить більше, ніж вірогідний.

З іншого боку, вибираючи надзвичайно популярну гру, ви будете конкурувати проти набагато більше стрімерів, тому прорив може бути важким..

Наразі п’ять найкращих відеоігор, які транслюються на Twitch, включають:

• Ліга Легенд
• Просто базікати
• Світ військового мистецтва
• Втеча з Таркова
• Глобальний наступ Counter Strike

Замість того, щоб ходити з однією з цих надзвичайно популярних ігор із сотнями стримерів, вам краще переглядати Twitch та шукати ігри лише з 10-20 стримерів. Зазвичай це багато стримерів означає, що гра все ще гарно займає Twitch, але у вас буде більше місця для блиску та отримання глядачів.

Якщо ви хочете навчитися заробляти гроші на Twitch, зробіть собі послугу і дотримуйтесь цієї поради. Ви мені пізніше подякуєте.

Крок другий – з’єднайтеся з іншими стрімерами

Як і будь-яке підприємство, що заробляє гроші, ви отримаєте безліч суперечливих порад щодо теми, як заробити гроші за допомогою Twitch. Однак усі успішні стримери Twitch підкажуть вам, наскільки важливо охопити та зв’язатися з іншими популярними стримерами.

Створення дружби в спільноті Twitch може надати вам корисні стратегії та підказки, збільшене опромінення та більше власних глядачів.

Тож спілкуйтеся з іншими геймерами та стримерами у своїх чатах. Якщо ви цікаві, знаючі та здаєтеся хорошою людиною, деякі з їх глядачів підпишуться на вас і на вашому каналі..

Наразі п’ятірка найпопулярніших стрімерів:

• Ніндзя
• Тфуе
• Плащаниця
• Міф
• Ігри про бунти

Крок третій – Залучайте свою аудиторію

Якщо говорити про те, як заробити гроші за допомогою Twitch, все зводиться до залучення якомога більшої кількості підписників. Крім дивовижного ігрового процесу, для цього вам потрібно залучати свою аудиторію.

Платформа Twitch дозволяє зробити набагато більше, ніж просто передавати себе, граючи у відеоігри протягом години. Ви також можете потоково готувати їжу, малювати або робити щось інше, щоб залучати свою аудиторію на декількох рівнях.

Ви можете передавати поточну та інші дії в розділах “Creative” та “IRL” Twitch, і кожен варіант може допомогти вам зв’язатися зі своєю аудиторією, залучити більше підписників та заробити гроші за допомогою пожертвувань, дочірніх продажів тощо.

Крок четвертий – вирощуйте наступні

Багато людей цікавить, скільки підписників на Twitch заробляють гроші? Це велике запитання, але немає чіткої відповіді.

Чому? Ну, тому що не всі глядачі Twitch створені рівними. Деякі просто цінніші за інші.

Хоча вас ніколи не може бути занадто багато, люди, які часто відвідують ваш канал, не повинні бути тролями, ботами, глядачами гарної погоди або тихими прихованцями. Ці глядачі не пропонують реальної цінності.

Отже, щоб виростити Twitch наступним чином, ви ніколи не хочете використовувати Viewbots або платити іншим, щоб виростити ваш канал посмикування для вас. Кожна з цих тактик збільшить кількість переглядів, але не збільшить ваш банківський рахунок.

Натомість, якщо ви хочете виростити свій Twitch наступним чином, зосередьтесь на:

• Взаємодія з іншими стримерами
• Розміщення інших стрімерів на вашому каналі
• Приєднання інших ігрових та потокових спільнот
• Проведення подарунків для ваших відданих послідовників
• коментування на ігрових веб-сайтах
• Завантаження своїх потокових відео на YouTube
• Інші перевірені тактики

Просто переконайтеся, що ви використовуєте вашу ручку Twitch під час роботи в мережі та просування себе за межами Twitch.

Крок п’ятий – використання соціальних медіа

Як і інші зусилля, спрямовані на заробляння грошей, соціальні медіа можуть допомогти створити ваш бренд і зіграти важливу роль у вашому успіху Twitch.

Насправді, багато успішних стримерів Twitch використовують Instagram, Twitter та Facebook, щоб зв’язатись із шанувальниками на більш особистому рівні та підтримувати їх в курсі як ігор, так і повсякденного життя.

Соціальні медіа також можуть збільшити вашу експозицію та побачити вас потенційними новими підписниками. Шанувальники інших геймерів можуть натрапити на ваші облікові записи в соціальних мережах, як-от те, що ви робите, і вирішити також стежити за вами. Це може творити чудеса і для вашого каналу Twitch, і, можливо, для вашого банківського рахунку.

Крок шостий – Створіть веб-сайт для генерації трафіку

Останній крок для передачі успіху не такий необхідний, як інші, але він, безумовно, може допомогти. Дуже багато геймерів та стримерів нехтують цією тактикою, а самі голуби є просто платформою Twitch. Це велика помилка.

Створення веб-сайту відкриє більше можливостей заробляти гроші та дозволить вам залучити зовсім іншу аудиторію. Завжди є люди, які шукають письмовий вміст в Інтернеті, а не лише відео. Ваш веб-сайт дозволить вам надавати цей вміст, охоплювати більше людей та надсилати їх на ваш канал Twitch.

Заляканий думкою про створення веб-сайту? Не будьте – створити веб-сайт WordPress насправді досить просто. Насправді, ви можете мати його до роботи протягом 30 хвилин. Тоді все, що вам потрібно зробити, – створити вміст, який Google зможе знайти, і вам буде добре.

Хочете створити свій власний сайт?

Я рекомендую використовувати Bluehost. Ви можете отримати хостинг + електронну пошту + безкоштовне доменне ім’я всього за $ 2,95. Скористайтеся цим посиланням щоб отримати безкоштовний домен.

Шукаєте щось дешевше?
Ознайомтеся з моїм кращим керівництвом провайдерів дешевого веб-хостингу.

Ваш веб-сайт одразу не отримає тонну трафіку. Однак, якщо дотримуватися порад, наданих на цьому веб-сайті, ви зможете створити чудовий веб-сайт, який працює на автопілоті, щоб цілодобово залучати відвідувачів..

Потім ви можете відправити цей трафік на ваш канал Twitch. Окрім збільшення вашого доходу від Twitch, ви також можете розміщувати медіа-рекламу на своєму веб-сайті або рекламувати товари для партнерських продажів. Можливості безмежні!

Перейдіть на мою сторінку “Початок блогу”, щоб розпочати роботу.

Поширені запитання Twitch.tv

Який тип вмісту я повинен передавати?

Це поширене запитання, але, на жаль, немає конкретної відповіді на тип вмісту, який ви повинні передавати.

Потокуйте те, що відчуваєте себе щасливим та комфортним. Деякі люди передають одну гру, якою вони захоплені. Інші передають різні ігри, щоб продемонструвати свій універсальний геймплей та навички.

Пам’ятайте лише, чим більше стримерів у грі, тим жорсткіша ваша конкуренція і тим складніше буде помітити і отримати наступне. Ігри на електронному спорті також можуть бути важкими для прориву, оскільки в них зазвичай переважають професіонали, які вже створили величезний підпис.

Якщо вам потрібна рука, яка вирішить, з чого розпочати скринінг, перегляньте Twitchstrike.com. Це чудовий ресурс, наповнений статистикою Twitch.

Що таке Партнер Twitch?

Партнерство Twitch – це один з найкращих способів почати заробляти постійні гроші на Twitch. Однак ви не зможете одразу стати партнером Twitch. На затвердження пройде мінімум місяць.

Сьогодні існує близько 250 000 філій Twitch. Щоб стати однією з них, ви повинні досягти наступних цілей протягом 30-денного періоду:

• Потік протягом восьми годин
• Потокуйте щонайменше сім різних днів
• Набирайте 50 підписників
• Мінімальний середній показник трьох глядачів на потік

Після того, як ви приймете партнерську службу Twitch, вас запросять пройти процедуру борту, де ви надасте всю необхідну інформацію, щоб почати отримувати доходи як від бітів, так і від підписки..

Що таке партнер Twitch?

Партнер Twitch – програма елітного рівня Twitch.tv. В даний час існує менше 30 000 партнерів Twitch, і, як Twitch Affiliate, програма призначена лише для запрошення.

Як і партнер Twitch, щоб заробити запрошення приєднатися до Twitch Partner, ви повинні досягти наступних цілей протягом 30 днів:

• Потокуйте щонайменше 12 різних днів
• Потік протягом 25 годин і більше
• Мінімальна середня кількість 75 глядачів на потік

За допомогою статусу партнера ви зможете отримувати дохід від бітів, підписок і доходів від реклами, що відображається на вашому каналі. Ви також отримаєте довічну підписку на чатбота, підтверджений знак користувача, розширені функції відео на вимогу та пріоритетну підтримку.

Як Twitch обробляє виплати?

Twitch обробляє виплати 15 числа кожного місяця. Щоб мати право на виплати як Партнер Twitch або Партнер, у вас має бути принаймні 100 доларів у бітах, підписках та доходах від реклами разом.

Спосіб виплати ви вибираєте під час процесу на борту, але ваші варіанти:

• PayPal
• Прямий депозит
• Переказ коштів
• перевірка паперу

Переказ через PayPal та банківський переказ займають лише 1-2 дні, тоді як прямі депозити займають 3-5 днів, а чеки надсилаються через 1-2 тижні.

Як заробити гроші на посмикуванні – фінальні думки

Небо – це межа, що стосується Twitch та його можливостей доходу. Насправді, якщо ви вперше стример, це, чесно кажучи, може бути трохи непосильним.

Однак ви не збираєтеся зі жалюзі на більшості нових розтяжок Twitch. Озброївшись цією інформацією, ви можете не тільки починати набирати підписників і тягатися за допомогою цієї масово популярної трансляції в прямому ефірі – ви можете абсолютно зруйнувати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map